phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
>

Bezpečné cestování s ITAKOU

Bezpečné cestování
s ITAKOU

Nové bezpečnostní standardy

Na letišti a v letadleNa letišti a v letadle
  • zakryjte si nos a ústa rouškou, vyměňte ji každé 4 hodiny
  • držte odstup 1,5 m (nevztahuje se na rodiny, které cestují spolu)
  • dezinfekujte si ruce s použítím obecně dostupných příprakvů, a pokud kašlete nebo kýchate zakryjte nos a ústa ohnětým loktem nebo kapesníkem - kapesník vyhoďte do zavřeného odpadkového koše, umyjte si ruce vodou a mýdlem nebo dezinfekujte dlaně gelem na bázi alkoholu
  • plaťte bezhotovostně

Záruka bezpečné dovolené

ZÁRUKA BEZNÁKLADOVÉ
ZMĚNY NA JINÝ TERMÍN
Na lotnisku i w samolocie

V případě, že Klient na letišti v Polsku nebude propoštěn k odletu kvůli přiznakům COVID-19 a se nakonec ukaže být nakažen koronavirem, po době lečby přesuneme původní rezervaci na jiný termín, za podmínkou doložení Klientem dokumentace těchto okolností.

Zjistit více Na lotnisku i w samolocie
I. PILÍŘ
Pojistná záruka
Na lotnisku i w samolocie

Klienti ITAKY jsou chráněni, jednou z nejvyšších na polském trhu pojistných záruk, pro případ pokrytí nákladů na nácvrat Klientů do země a také vrácení částek zaplacených z důvodu plateb uhrazených Klienty. Záruka která činí 297 000 000 PLN byla vystavena ERGO Reiseversicherung AG Pobočkou v Polsku a platí od 16.09.2019 r. do 15.09.2020 r

Zjistit více
II. PILÍŘ
Turistický garanční fond (TGF)
Na lotnisku i w samolocie

Na všechny Klienty ITAKY se vztahuje dodatečná zákonna ochrana Turistického garančního fondu (k cenám zájezdu se připočítáván povinný příspěvek odvozen do TGF). Tyto příspěvky jsou kumulovány na účtu TGF a uvolňovány účelem pokrytí níkladů návratu do země i vrácení plateb za neuskutečněne a přerušene turistické zájezdy pro klienty cestovních kanceláří, které ztratily likviditu, a kterých uvolněne v první řádě finanční prostředky z pojistné záruky (I. pilíř) se ukázaly být nedostatečné. TGF zajišťuje rovněž 100 % částky na voucherech vydaváných aktuálně Klientům v rámci vypořádání částky uhrazene za rezervaci, na kterou se vztahuje zrušení.

Zjistit více

ITAKA – můžete nám věřit

Jednička v Polsku:
  • lídr žebříčku Touroperátoři 2019
  • nejlépe hodnocená cestovní kancelář v ”Pięćsetce w Polsce”
Jednička mezi spotřebiteli:
  • Spotřebitelský lídr kvality 2019
  • Superbrands
31 let
na polském trhu
100%
polský kapitál
8 mln
spokojených Klientů

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

3 lipca wznowiliśmy organizację wyjazdów zagranicznych. Pierwszy opracowany przez nas plan wznowienia lotów czarterowych do najpopularniejszych miejsc turystycznych znajduje się na stronie https://www.itaka.pl/aktualnosci/lista-krajow-lato-2020, a wszystkie oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej i w salonach sprzedaży.

Nie, obowiązkowa kwarantanna po przyjeździe do Polski przestała obowiązywać od północy z 12/13 czerwca 2020 roku.

Bonu wakacyjnego wydanego w związku z rezygnacją z powodu NNO nie można wykorzystać na wakacje z dojazdem własnym – taki bon można wykorzystać tylko na imprezy turystyczne. Oferta z dojazdem własnym w Polsce i za granicą to pojedyncze usługi. Jeżeli ktoś ma bon wakacyjny „zwykły”: komercyjny lub za reklamację, to na dojazd własny za granicą może go zrealizować, natomiast w Polsce już nie.

Śledzimy i gromadzimy informacje dotyczące poszczególnych destynacji. O oficjalnie potwierdzonych decyzjach będziemy informować na naszej stronie www.itaka.pl, a także na fanpage’u.

Informacje dotyczące zwrotów z konkretnych rezerwacji przekazywane są przez Centrum Obsługi Klienta. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z COK pod numerem telefonu 77 541 22 69. Na podstawie numeru rezerwacji konsultanci Centrum Obsługi Klienta sprawdzą na jakim etapie znajduje się realizacja zwrotu. Aktualnie czas zwrotu wynosi 180 + 14 dni.

Bon jest ważny rok od planowanej daty wyjazdu.

Ważność bonów, co do zasady nie jest przedłużana, ale deklarujemy też indywidualne podejście, dlatego zachęcamy do kontaktu z Centrum Obsługi Klienta.

Sytuacja analizowana jest na bieżąco. Zawsze staramy się, aby wszelkie decyzje były podejmowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dla usprawnienia dalszych procedur w sprawie zmiany terminu lub kierunku wyjazdu, prosimy o kontakt ze swoim sprzedawcą, w celu dopełnienia niezbędnych formalności i ewentualnej konsultacji.

Zachęcamy do kontaktu ze swoim sprzedawcą lub Centrum Obsługi Klienta, gdzie uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące Twojej rezerwacji i dostępnych opcji. Kontakt telefoniczny z Centrum Obsługi Klienta możliwy jest pod numerem: 77 541 22 69, bądź mailowo: cok@itaka.pl.

W trosce o komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów, pakiety ubezpieczeń Itaka Complex i Itaka Prestige zostały poszerzony o ochronę w kosztach leczenia i transportu na wypadek pandemii (z podlimitem sumy ubezpieczenia do 50.000 EUR).

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter