phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Topola Skies

Výhody nabídky

 • dovolená s dětmi
 • prostorné apartmány
 • pokoje superior v nové části
 • rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení
 • vodní park s mnoha atrakcemi
 • malebně umístěný
 • Żagiel Itaky

Hotel Topola Skies Kód: VARTOPO

14 154PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 30.08 – Pá 06.09.19 (8 dní)
Itaka

Hotel Topola Skies Kód: VARTOPO Bulharsko \ Kawarna
 • Klub Przyjaciół Itaki

Nachází se na útesu, poblíž turistických městeček Topola a Kavarna a malebného poloostrovu Kaliakra. Hotel je známý svou příjemnou a přátelskou atmosférou a celou řadou sportovních a rekreačních zařízení a zábavy. Z bazénu typ infinity a amfiteátru nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Okouzlující pláže si můžete projít po ekologické stezce nebo využít bezplatný hotelový autobus. Hotel má elegantní pokoje Superior v nové části a prostorné, dobře vybavené apartmány. Děti se mohou těšit na vodní park se skluzavkami, umělou vlnou a vodním zámkem. Pro amatérské golfisty jsou v blízkosti hotelu 3 golfová hřiště. V roce 2018 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny (cca 10 BGN/jízda v jednu stranu autem pro max. 4 osoby; cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem pro 5–8 osob).

Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřena v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a tradiční kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení na internet zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevřeno v období: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

snídaně (8.00-10.00), obědy (12.00-14.00), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení, ovoce a zmrzlina (15.30-17.30) v baru u bazénu; místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu typ infinity (9.30-17.30); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

0035/952904040, www.topolaskies.com

 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
5,2 / 6
95% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
Informace o regionu

Bulharsko — Kawarna

Malebné přístavní městečko, jehož historie sahá až do starověku. Toto malé a klidné letovisko láká svými kouzelnými plážemi v zátočinách. Byla založena v 5. stol. před n.l. V Kavarně si můžete užívat spoustu památek, které rozhodně musíte vidět! Za návštěvu stojí také jedno z několika muzeí, mezi nimi Mořské muzeum s unikátními poklady, které byly po stovky let ponořeny na dně moře. Okolí Kavarny je také proslulé golfovými hřišti včetně nádherně situovaného Thracian Cliffs s výhledem na Černé moře.

POLOHA: na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny (cca 10 BGN/jízda v jednu stranu autem pro max. 4 osoby; cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem pro 5–8 osob).

PLÁŽ: Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřena v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a tradiční kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení na internet zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevřeno v období: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

ALL INCLUSIVE: snídaně (8.00-10.00), obědy (12.00-14.00), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení, ovoce a zmrzlina (15.30-17.30) v baru u bazénu; místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu typ infinity (9.30-17.30); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0035/952904040, www.topolaskies.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,2 / 6
Celkové hodnocení
z 704 recenze
95%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
95%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli září 2018
Spędziliśmy wspaniały urlop w Hotelu TOPOLA.Obsługa bez zarzutu prawie niewidoczna,pokoje czyste codziennie sprzątane,wymiana ręczników,wszędzie bardzo czysto,jedzenie bardzo smaczne (...) více informací
Spędziliśmy wspaniały urlop w Hotelu TOPOLA.Obsługa bez zarzutu prawie niewidoczna,pokoje czyste codziennie sprzątane,wymiana ręczników,wszędzie bardzo czysto,jedzenie bardzo smaczne urozmaicone,dużo owoców deserów wszelkiego rodzaju.Wspaniałe baseny aż trudno się zdecydować który wybrać.Bary bez zarzutu,barmani mili, weseli,uprzejmi.Polecam ten hotel, a zwłaszcza rodzinom z dziećmi.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 4
 • 4
 • 3
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2018
Hotel pięknie położony, obsługa miła, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie smaczne tylko trochę za zimne. Polecam. více informací
Hotel pięknie położony, obsługa miła, pokoje sprzątane codziennie, jedzenie smaczne tylko trochę za zimne. Polecam.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 2
 • 6
 • 4
 • 3
 • 6
méně informací
4 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2018
Czystość super hotel idealny dla rodzin z dziećmi wyżywienie smaczne ciepłe i róznorodne. více informací
Czystość super hotel idealny dla rodzin z dziećmi wyżywienie smaczne ciepłe i róznorodne.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 1
 • 6
 • 5
 • 1
 • 4
méně informací
4 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2018
brak opisu více informací
brak opisu
 • 5
 • 3
 • 4
 • 2
 • 2
 • 1
 • 1
 • 3
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2018
Hotel wporzadku. Wakacje udane více informací
Hotel wporzadku. Wakacje udane
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 1
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2018
Hotel pięknie położony, na klifie. Widoki bardzo ładne. Pokoje duże, przestronne, z balkonem. My mieliśmy 2-pokoje z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienkę. Segmenty hotelu wyglądają jak (...) více informací
Hotel pięknie położony, na klifie. Widoki bardzo ładne. Pokoje duże, przestronne, z balkonem. My mieliśmy 2-pokoje z salonem i aneksem kuchennym oraz łazienkę. Segmenty hotelu wyglądają jak blokowisko są klatki i schody. Wejścia do pokoi jak do mieszkań. Baseny duże, woda ciepła, sprzątane codziennie. Wokół basenów bary gdzie obsługa wydaje drinki i zimne napoje. Wszystko co dostępne jest w cenie all inclusive. Buffet bardzo duży, miejsca wystarczająco, stoliki na balkonie z których jest piękny widok na zachód słońca. Jedzenia do wyboru i koloru, picia również.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 1
 • 4
 • 3
 • 1
 • 6
méně informací
5 / 6
26-30 lat, se svými přáteli září 2018
Hotel bardzo czysty, zadbany. Obsługa miła i uśmiechnięta, w dużej mierze rozumiejąca język polski. Pokój zgodnie z oferta, jednak nie bez drobnych wad (np. Brak wody/ napojów w pokoju, ciężkie (...) více informací
Hotel bardzo czysty, zadbany. Obsługa miła i uśmiechnięta, w dużej mierze rozumiejąca język polski. Pokój zgodnie z oferta, jednak nie bez drobnych wad (np. Brak wody/ napojów w pokoju, ciężkie bardzo skrzypiące i hałaśliwe drzwi). Plaża miła, ustronna, czysta i zadbana. Jedzenie monotonne, ale smaczne. Hotel godny polecenia.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2018
Fajny hotel,dobre jedzenie, blisko morza, podgrzewana woda w basenach-bomba. Jeden minus klimat w bułgari bardzo zblizony do naszego:) více informací
Fajny hotel,dobre jedzenie, blisko morza, podgrzewana woda w basenach-bomba. Jeden minus klimat w bułgari bardzo zblizony do naszego:)
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 2
 • 3
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2018
Hotel umiejscowiony praktycznie na klifie. Strasznie strome zejście do morza. Morze piękne. Plaża przy brzegu kamienista, a po kilku metrach piaszczysta, dużo meduz pływa i to całkiem sporych. (...) více informací
Hotel umiejscowiony praktycznie na klifie. Strasznie strome zejście do morza. Morze piękne. Plaża przy brzegu kamienista, a po kilku metrach piaszczysta, dużo meduz pływa i to całkiem sporych. Wchodząc do „bloku”, w którym mieszkaliśmy, pierwsze co, strasznie uderzył nas odór. Okazało się, że ten zapach unosił się w całym mieszkaniu. Myślałam, że wybierając apartament, uda się tego uniknąć. Ale niestety, w całym kompleksie unosił się ten fetor. Panie sprzątające, każdego dnia przychodziły i wymieniały ręczniki, raz widziałam, ze podczas tygodniowego pobytu zmieniły pościel. Zostawiły nam odświeżacz, gdyż głosiliśmy problem z zapachem. Wyżywienie: baaaardzo często się powtarzało. Było zimne i kiepsko doprawione. Mimo to, nigdy nie wyszliśmy głodni. Animacji nie mogę ocenić, gdyż zwyczajnie ich nie było. Wiem, że tam nie wrócę.
 • 4
 • 4
 • 6
 • 1
 • 3
 • 5
 • 3
 • 4
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli září 2018
Hotel bardzo dobry trzy baseny jeden z widokiem na morze, pokoje regularnie sprzątane i dwoma sypialniami z dużym tarasem. Plaża ładna jednak bardzo niewygodne zejście - możliwość dojazdu busem, (...) více informací
Hotel bardzo dobry trzy baseny jeden z widokiem na morze, pokoje regularnie sprzątane i dwoma sypialniami z dużym tarasem. Plaża ładna jednak bardzo niewygodne zejście - możliwość dojazdu busem, który nie jeździ zbyt punktualnie. Wyżywienie tutaj średnia ocena, jest monotonne, problem stanowi obsługa jak na hotel z tyloma gwiazdkami. Obsługa jest miła, ale każdy inaczej ubrany w obuwiu sportowym. Pani obsługująca griil każdego dnia nie świeże włosy - to nie daje najwyższej oceny. W przeciwieństwie do obsługi w pokojach, Panie schludno i czysto ubrane. Hotel dobry na tydzień, dwa tygodnie problem do najbliższego miasta duża odległość tylko autem. Ogólna ocena dobra, jednak obsługa restauracjach nadal standard Bułgarii.
 • 5
 • 3
 • 3
 • 3
 • 4
 • 3
 • 1
 • 3
méně informací
4 / 6
26-30 lat, se svými přáteli září 2018
brak opisu více informací
brak opisu
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 • 4
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2018
Hotel bardzo zadbany, na wyoskim poziomie. Apartament przestronny i czysty. Obsługa hotelowa tylko na recepcji mówi w j.angielskim. Baseny sa ciekawą alternatywą dla plaży,do której droga (...) více informací
Hotel bardzo zadbany, na wyoskim poziomie. Apartament przestronny i czysty. Obsługa hotelowa tylko na recepcji mówi w j.angielskim. Baseny sa ciekawą alternatywą dla plaży,do której droga zajmuje sporo czasu stromą ścieżką (odległość ponad 1 km) Jeżdżą busy co 1 h lub 1,5 h Ale ostatni wraca o 16:45, wiec wieczorny wypad na plażę tylko na piechotę. Plaża bynajmniej nie w klimacie złotych piasków- kamienista. Warto zaopatrzyć sie w buty do wody. Jedzenie podawane w formie szwedzkiego stołu, zazwyczaj letie lub zimne, wiec na gorący posiłek ciężko się załapać. Dodatkową atrakcja mial być Aquapark, który byl zamknięty (czynny tylko do 10.09- informację ciężko znaleźć w ofercie, mimo ze wszędzie napisane jest "wstep do Aquaparku gratis". W ostatnie dni jeden z barów przy basenie zamknięty.
 • 6
 • 2
 • 4
 • 3
 • 3
 • 2
 • 2
 • 4
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2018
brak opisu více informací
brak opisu
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2018
Hotel ladny, baseny rewelacja, plaza ladna. Mozna pojechac busem lub sie przejsc.pokoj super. Czysto. Sprzatny codziennie. Jedzenie dla kazdego cos dobrego jedyny minus to zimne dania. Obsluga (...) více informací
Hotel ladny, baseny rewelacja, plaza ladna. Mozna pojechac busem lub sie przejsc.pokoj super. Czysto. Sprzatny codziennie. Jedzenie dla kazdego cos dobrego jedyny minus to zimne dania. Obsluga mila, pomocna. Byslismy zadowolenia :)
 • 5
 • 4
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2018
Pokoje sprzątane były codziennie, obsługa sympatyczna, można dogadać się po angielsku, po polsku tak naprawdę też. Jedzenie mogłoby byc smaczniejsze, ale uwazam, ze i tak nie jest złe i każdy (...) více informací
Pokoje sprzątane były codziennie, obsługa sympatyczna, można dogadać się po angielsku, po polsku tak naprawdę też. Jedzenie mogłoby byc smaczniejsze, ale uwazam, ze i tak nie jest złe i każdy może codziennie znaleźć coś dla siebie. Wieczorami organizowane były przyjemne animacje dla dorosłych. Generalnie wyjazd uważamy z dziewczyną za udany, więc polecamy :)
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
 • 2
 • 6
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem září 2018
brak opisu více informací
brak opisu
 • 4
 • 3
 • 3
 • 3
 • 3
 • 3
 • 2
 • 5
méně informací
2 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2018
Mam niemiłe odczucia związane z hotelem Topola Skies. Uważam, że jedzenie jest raczej niskiej jakości i nie jest to restauracja a zwykły bar. Nie odbywają się żadne zajęcia których rozpiska wisi (...) více informací
Mam niemiłe odczucia związane z hotelem Topola Skies. Uważam, że jedzenie jest raczej niskiej jakości i nie jest to restauracja a zwykły bar. Nie odbywają się żadne zajęcia których rozpiska wisi na tablicy. Może dla rodzin z dziećmi.... bo dla dzieci zajęcia się odbywały. Zero zajęć dla dorosłych (aerobi, gimnastyka- zapomnijcie). To nie fair... Recepcja niemiła .... Smród z kanalizy do dziś wspominam jako bardzo uciążliwy. Mieliśmy robaki w nie sprzątniętych ciastkach po poprzednich gościach więc sprzątanie tylko z wierzchu.... Jeszcze jedno - leżaki brudne i nieprzyjemne...
 • 3
 • 2
 • 3
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 2
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2018
Hotel - przestronny apartament, ale łazienka słabo wyposażana, w narożnikach ślady zagrzybień, wydobywająca się woń z kanalizacji. Codziennie trzeba było zalewać wszystkie syfony (...) více informací
Hotel - przestronny apartament, ale łazienka słabo wyposażana, w narożnikach ślady zagrzybień, wydobywająca się woń z kanalizacji. Codziennie trzeba było zalewać wszystkie syfony kanalizacyjne. Sprzątanie polega w zasadzie na wymianie ręczników. Telewizory 2 , ale żadnego polskojęzycznego programu. Obsługa grzeczna , ale nie wylewna- większość jakby pracowała tam za karę. Jedzenie dobre, ale bez rewelacji. Położenie - widoki przepiękne, ale oddalone od miast, sklepów, miejsc do zwiedzania, spacerów. Animacje dla dzieci w języku polskim. Można polecić szczególne dla rodzin z małymi dziećmi.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 2
 • 2
 • 4
méně informací
3 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2018
Niestety kiepsko. 4 gwiazdki I żagiel itaki dziwi mocno. Jedzenie bez smaku-mięsa z grilla w większości niedopieczone,posiłki zwykłe chłodne nie ważne, o której godzinie przychodziło się na (...) více informací
Niestety kiepsko. 4 gwiazdki I żagiel itaki dziwi mocno. Jedzenie bez smaku-mięsa z grilla w większości niedopieczone,posiłki zwykłe chłodne nie ważne, o której godzinie przychodziło się na posiłki. Muzyka bardzo głośna i ciągle ta sama :) Pani sprzątająca wymieniala ręczniki codziennie mimo pozostawienia ich na wieszakach-a szkoda. Pościel również była wymieniana kilka razy w ciągu tych 7 nocy. Na tym koniec sprzątania. Zatem jeśli ktoś liczy na łabędzie z recznikow na idealnie poslanym lozku to ie rozczaruje ;) nie ma się jednak co dziwic - hotel ogtomny,pokoi chyba milion, panie sprzatajace maja rece pełne roboty. Drzwi zwykle nie były później zamykane na klucz przez Panią. Faktycznie problemy z kanalizacja w łazienkach, zapach straszny więc pierwsze wrażenie wejścia do pokoju słabe. Wanna przeciekala I zalewala łazienkę. Dojazd na plażę bardzo ok. ostatni bus trochę za wcześnie 16.45 jeśli wszyscy się nie zamieścili, wysłali drugiego A nawet 3 busa. Tzw ścieżka edukacyjna, czyli zejście na plażę zachwalane na spotkaniu z rezydentem. W rzeczywistości widoki śliczne, wejście ostre i nie polecam rodzinom i osobom starszym.wszystkie ławki, jakie tam były zostały zniszczone. Teren hotelu zadbany, ładnie wyglądają podświetlone baseny wieczorem, przyjemnie popatrzeć:) minusem może być jedynie brak jakiejś cichej muzyczki na zewnątrz, przyjemnie byłoby posłuchać czegoś lokalnego. Polecam natomiast kąpiel z małym basenie przy recepcji wieczorem-woda jest podgrzewaną:) Aqua park super. Poza tym wokół hotelu brak miejsca na spacer zatem lokalizacja idealna dla leniuchow, którym zależy na basenie i plaży i dla rodzin z dziećmi, których faktycznie było sporo. Na terenie dwa place zabaw dla dzieciaków, małe zjeżdżalnie do basenów i kącik zabaw z animacjami.
 • 3
 • 2
 • 4
 • 3
 • 3
 • 4
 • 4
 • 3
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou září 2018
brak opisu více informací
brak opisu
 • 6
 • 2
 • 3
 • 2
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2018
Byliśmy z narzeczoną w pozytywnym szoku! Apartament elegancki i czysty. Codziennie Pani sprzątająca. Duży taras ze słońcem przez cały dzień. Baseny super do pływania jak i zabaw wodnych. (...) více informací
Byliśmy z narzeczoną w pozytywnym szoku! Apartament elegancki i czysty. Codziennie Pani sprzątająca. Duży taras ze słońcem przez cały dzień. Baseny super do pływania jak i zabaw wodnych. Jedzenie w nadmiarze od wyboru do koloru. Mnóstwo owoców i innych dodatków, obfite posiłki,każdy na 100% coś dla siebie znajdzie. Jeśli chcesz przytyć to właśnie tu ;). Hotel bardzo zadbany, spokój, miła obsługa. Dużym plusem jest aquapark - extra zjeżdżalnie. My wykorzystaliśmy wszystkie możliwe rozrywki, posiłki i alkohole...;). Byle czym się nie zachwycam. POLECAM!!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2018
Hotel bardzo fajny dla rodzin z dziećmi. Przydała by się tylko jakaś knajpka(dyskoteka) w okolicy ale tak żeby nie zakłucała ciszy w samym hotelu:). Położenie na wzniesieniu gdzie dosyć wieje. (...) více informací
Hotel bardzo fajny dla rodzin z dziećmi. Przydała by się tylko jakaś knajpka(dyskoteka) w okolicy ale tak żeby nie zakłucała ciszy w samym hotelu:). Położenie na wzniesieniu gdzie dosyć wieje. Do morza blisko busem:) ale lepiej jechać za 50lew. za busa do Bałczika(fajna promenada nad morzem knajpki i nie wieje.Baseny to mocna strona hotelu. Nie ma się czego czepiać. Trochę widocznych niedorubek budowlanych jak np. wystające śruby przy poręczach gdzie jakiś maluch może skaleczyć głowę itp.Klimę wyłączyliśmy zaraz po wejściu do pokoju bo śmierdziało lodówą a we wrześniu to nie jest potrzebna lepiej uchylić okno.
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 3
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2018
Pobyt w okresie 4-18.09.2018, wylot z Katowic,dzieci w wieku 5-6 lat. Hotel odpowiedni dla rodzin z dziećmi, cena adekwatna do jakości, nasze dzieci były bardzo zadowolone. Niestety czuć było (...) více informací
Pobyt w okresie 4-18.09.2018, wylot z Katowic,dzieci w wieku 5-6 lat. Hotel odpowiedni dla rodzin z dziećmi, cena adekwatna do jakości, nasze dzieci były bardzo zadowolone. Niestety czuć było końcówkę sezonu, szczególnie w drugim tygodniu pobytu. Spadek jakości wyżywienia oraz obsługi barowej(te plastikowe kubeczki i barmani-dresiarze to też porażka jak na hotel 4*). Pogoda też trochę w kratkę, wietrznie, zimne ranki i wieczory.Hotel czysty, zadbany,widoki cudne,baseny bardzo fajne i czyste,aqupark również fajny ale UWAGA mąż rozciął nogę na biało-czerwonej zjeżdżalni, uczulam aby zachować ostrożność, albo na nią nie wchodzić. Wyżywienie urozmaicone, ale po dwóch tygodniach wszystko może się znudzić. Uczulam na weryfikację godzin przylotu i zakwaterowania w hotelu. Dla nas było niemiłą niespodzianką po przyjeździe ok 5 nad ranem że nie dostaniemy jeszcze pokoju bo doba zaczyna się od 14 i musieliśmy zapłacić za śniadanie jak chcieliśmy skorzystać.W pokoju na parterze czuć kanalizacją z łazienki, ale to do przeżycia. Największym minusem jest plaża - trudne zejście również na odcinku z przystanku do plaży, więc na małe dzieci trzeba szczególnie uważać. Plaża mieszana, trochę żwirku. Ogólnie polecam raczej w szczytowym sezonie.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 2
 • 4
 • 3
 • 2
 • 4
méně informací
6 / 6
26-30 lat, se svými přáteli září 2018
Apartament duży, przestronny, czysty. více informací
Apartament duży, przestronny, czysty.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem září 2018
brak opisu více informací
brak opisu
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
16 974 Czk -16%
14 154czk Celkem Podrobnosti o ceně 28 308 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter