phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Topola Skies

Výhody nabídky

 • dovolená s dětmi
 • prostorné apartmány
 • pokoje superior v nové části
 • rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení
 • vodní park s mnoha atrakcemi
 • malebně umístěný
 • Żagiel Itaky

Hotel Topola Skies Kód: VARTOPO

13 668PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 30.08 – Pá 06.09.19 (8 dní)
Itaka

Hotel Topola Skies Kód: VARTOPO Bulharsko \ Kawarna
 • Klub Przyjaciół Itaki

Nachází se na útesu, poblíž turistických městeček Topola a Kavarna a malebného poloostrovu Kaliakra. Hotel je známý svou příjemnou a přátelskou atmosférou a celou řadou sportovních a rekreačních zařízení a zábavy. Z bazénu typ infinity a amfiteátru nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Okouzlující pláže si můžete projít po ekologické stezce nebo využít bezplatný hotelový autobus. Hotel má elegantní pokoje Superior v nové části a prostorné, dobře vybavené apartmány. Děti se mohou těšit na vodní park se skluzavkami, umělou vlnou a vodním zámkem. Pro amatérské golfisty jsou v blízkosti hotelu 3 golfová hřiště. V roce 2018 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny (cca 10 BGN/jízda v jednu stranu autem pro max. 4 osoby; cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem pro 5–8 osob).

Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřena v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a tradiční kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení na internet zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevřeno v období: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

snídaně (8.00-10.00), obědy (12.00-14.00), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení, ovoce a zmrzlina (15.30-17.30) v baru u bazénu; místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu typ infinity (9.30-17.30); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

0035/952904040, www.topolaskies.com

 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
5,2 / 6
95% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
Informace o regionu

Bulharsko — Kawarna

Malebné přístavní městečko, jehož historie sahá až do starověku. Toto malé a klidné letovisko láká svými kouzelnými plážemi v zátočinách. Byla založena v 5. stol. před n.l. V Kavarně si můžete užívat spoustu památek, které rozhodně musíte vidět! Za návštěvu stojí také jedno z několika muzeí, mezi nimi Mořské muzeum s unikátními poklady, které byly po stovky let ponořeny na dně moře. Okolí Kavarny je také proslulé golfovými hřišti včetně nádherně situovaného Thracian Cliffs s výhledem na Černé moře.

POLOHA: na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny (cca 10 BGN/jízda v jednu stranu autem pro max. 4 osoby; cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem pro 5–8 osob).

PLÁŽ: Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřena v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a tradiční kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení na internet zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevřeno v období: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

ALL INCLUSIVE: snídaně (8.00-10.00), obědy (12.00-14.00), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení, ovoce a zmrzlina (15.30-17.30) v baru u bazénu; místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu typ infinity (9.30-17.30); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0035/952904040, www.topolaskies.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,2 / 6
Celkové hodnocení
z 736 recenze
95%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
95%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2019
Apartament mimo,że przeznaczony był dla dwóch osób był mega wielki i bez problemów mieszkaliśmy w cztery osoby. Obsługa w hotelu bardzo miła. Jedzenie różnorodne, bardzo dobre. Aqua park bardzo (...) více informací
Apartament mimo,że przeznaczony był dla dwóch osób był mega wielki i bez problemów mieszkaliśmy w cztery osoby. Obsługa w hotelu bardzo miła. Jedzenie różnorodne, bardzo dobre. Aqua park bardzo fajny, ratownicy bardzo sympatyczni. Widok na morze wspaniałe. Duża ilość basenów przy każdym z budynków. Barmani przy naszym basenie przemili. Jeżeli ktoś lubi zabawy w wodzie, to idealny ośrodek.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 2
 • 2
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Odwiedziliśmy hotel Topola Skies z cała rodziną na początku lipca.Hotel jest bardzo ładny robi bardzo dobre wrażenie już od samego wyjścia z autobusu.Posiada wiele atrakcji dla dzieci jak i (...) více informací
Odwiedziliśmy hotel Topola Skies z cała rodziną na początku lipca.Hotel jest bardzo ładny robi bardzo dobre wrażenie już od samego wyjścia z autobusu.Posiada wiele atrakcji dla dzieci jak i dorosłych.Baseny są duże nie za glębokie kazdy znajdzie jakiś ulubiony dla siebie.W jednym jest podrzewana woda.Animatorzy zapewniaja w ciagu dnia różne atrakcje dla wszystkich urlopowiczów.W amfiteatrze każdego dnia bylo mini disco dla dzieci i inne atrakcje.Pokoje bardzo ładne duże czyste.Obsluga nie nachalna. Dwupiętrowa jadalnia z bufetem szwedzkim oferuje wiele przysmaków.Fakt że troszke monotonne jedzenie prawie każdego dnia było to samo.Czasem na obiad czy kolacje byly jakies owoce morza.A tak raczej po europejsku.Napewno było smacznie.Codziennie co godzine busy zabierały turystow na plaze oddalona o 3 minuty od hotelu i odbieraly z plazy.Jest też ścieżka ekologiczna prowadzaca z hotelu na plaze po drodze sa extra widoki warto sie wybrac.Plaza piaszczysto kamienista,woda kryształ.Dla gosci hotelowych rożniej za free jest aquapark z wieloma zjezdzalniami i stadnina koni gdzie mozna pojedzic i pokarmić koniki. Warto było pojechać przywieźliśmy dobre wrazenia z Bułgarii. Już na lotnisku czekali na nas rezydenci ktorzy kierowali do poszczególnych autokarow.Jechali z nami do hotelu i pomagali przy zameldowaniu.Nastepnego dnia bylo spotkanie i omawianie roznych spraw organizacyjnych W lobby wisiala tablica Itaki gdzie na bierzaco byly aktualizowane wyloty i wyjazdy z hotelu.O kazdej porze można było liczyć na pomoc.Powrot mielismy bardzo poźno w nocy a mimo to rezydentka była przy naszym wyjeździe by sie pożegnać.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Hotel spełniający oczekiwania nawet wymagających klientów. Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i pomocna. Wakacje bardzo udane, polecam to miejsce více informací
Hotel spełniający oczekiwania nawet wymagających klientów. Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i pomocna. Wakacje bardzo udane, polecam to miejsce
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Super miejsce dla rodzin z dziećmi . codzienne animacje dla dziec . Kilka basenów i do tego aquapark. Obsługa miła i sympatyczna. Do morza troszkę daleko ale jeżdżą busy hotelowe co chwilę (...) více informací
Super miejsce dla rodzin z dziećmi . codzienne animacje dla dziec . Kilka basenów i do tego aquapark. Obsługa miła i sympatyczna. Do morza troszkę daleko ale jeżdżą busy hotelowe co chwilę według zapotrzebowania co nie jest uciążliwe skorzystanie z plaży. Gorąco polecam. SUPER. HOTEL GODNY POLECENIA
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Červenec 2019
Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, super wyżywienie, świetne animacje no i ten widok na morze bajka. více informací
Hotel idealny dla rodzin z dziećmi, super wyżywienie, świetne animacje no i ten widok na morze bajka.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Całość oceniam bardzo pozytywnie,było dokładnie tak jak sobie zaplanowaliśmy.Okolica cisza i spokój szeroko rozumiana,piękne klifowe widoki, przestrzeń i swojski klimat Bułgarii.Apartament z (...) více informací
Całość oceniam bardzo pozytywnie,było dokładnie tak jak sobie zaplanowaliśmy.Okolica cisza i spokój szeroko rozumiana,piękne klifowe widoki, przestrzeń i swojski klimat Bułgarii.Apartament z bajecznym widokiem na morze w budynku "Vita" duży,przestronny,osobna sypialnia i aneks,w jednym i drugim pomieszczeniu dwie osobne klimatyzacje i telewizory. Codziniennie wymieniane ręczniki,sprzątane pokoje. Obsluga życzliwa i uczynna,duży plus dla ekipy polskiej animacji klubu Itaki,idealnie dobrany animator do roli Drakuli ;) Wyżywienie smaczne,urozmaicone,podczas tygodniowego pobytu nie ma możliwości aby się znudziło. Infrastruktura wspaniała,trzy strefy basenowe plus aquapark. Najbardziej do gustu przypadła nam strefa basenu Infiniti. Po wykwaterowaniu można korzystać z infrastruktury i barów all inclusive oprócz aquaparku,w specjalnym pokoju zostawić bagaże.Dodatkowym plusem są prysznice dostępne przy toaletach basenowych w których można odświeżyć się przed podróżą powrotną. Z minusów słabej jakości napoje typu kawa,"Sprite","cola" czy wino,ale na plus w tym zakresie dostępne w sporej ilości dystrybutory z wodą.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s rodinou Červen 2019
Byłam z wnukami o szczególnie dziękuję animatorom za duże zaangażowanie w zajęcia z dziećmi více informací
Byłam z wnukami o szczególnie dziękuję animatorom za duże zaangażowanie w zajęcia z dziećmi
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Bardzo balismy sie wyzywienia, poniewaz 90% opini dostepnych w internecie byla bardzo negatywna.Przgotowalismy sie na najgorsze, jednak sutuacja bardzo nas zaskoczyla. W naszej opini kazdy (...) více informací
Bardzo balismy sie wyzywienia, poniewaz 90% opini dostepnych w internecie byla bardzo negatywna.Przgotowalismy sie na najgorsze, jednak sutuacja bardzo nas zaskoczyla. W naszej opini kazdy znajdzie cos dla siebie, przepyszne, swieze warzywa i owoce, grilowane mieso, nawet niektore zupy byly bardzo smaczne. Pokoje czyste, sprzatane codziennie. Osrodek bardzo zadbany, ekipy sprzatajace widoczne przez caly dzien na terenie calego osrodka. Baseny, boisko - rewelacja.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Cały kompleks hotelowy bardzo ładny. Widać, że bardzo zależy im na zadowoleniu gości. Jedzenie bardzo dobre, menu dla dzieci, dania grilla, owoce morza, bardzo dobre lokalne zupy. My (...) více informací
Cały kompleks hotelowy bardzo ładny. Widać, że bardzo zależy im na zadowoleniu gości. Jedzenie bardzo dobre, menu dla dzieci, dania grilla, owoce morza, bardzo dobre lokalne zupy. My mieszkaliśmy w apartamencie bocznym widokiem na morze, pokój codziennie sprzątany, wymieniane codziennie ręczniki. Można wypożyczyć na zwrotną kaucją ręczniki na plażę. Do dyspozycji gości 4 baseny (1 z podgrzewaną wodą), bezpłatny dostęp do aquaparku i parku linowego. W aquaparku 3 zjeżdżalnie pontonowe (bardzo fajne) i kilka zwykłych (tych nie polecam bo można obie nabić siniaków albo zedrzeć skórę z pleców). Jeśli chodzi o animację dla dzieci to raczej przeciętne. Są polscy animatorzy (pozdrawiamy Krzysia), którzy starają się organizować dzieciom czas. Hotel położony jest na wzgórzu,więc widoki są bardzo ładne. Na plażę można podjechać busem albo zejść po dosyć stromym zejściu.Plaża wąska, płatne leżaki, parasole i poduchy. A i super rezydentka Pani Aleksandra- bardzo pomocna i miła. Ogólnie hotel godny polecenia. :)
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel bardzo dobry z bardzo ładnym i widokami. Dużo basenów więc nie było problemu z lezakami. Obsługa oraz barmani bardzo mili i pomocni. Jeżeli chodzi o jedzenie to każdy znajdzie coś dla siebie. více informací
Hotel bardzo dobry z bardzo ładnym i widokami. Dużo basenów więc nie było problemu z lezakami. Obsługa oraz barmani bardzo mili i pomocni. Jeżeli chodzi o jedzenie to każdy znajdzie coś dla siebie.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Topola Skies (przełom czerwca i lipca 2019 r, 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 8 i 11 lat). Hotel duży, bardzo przestronny, czysty i zadbany. (...) více informací
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Topola Skies (przełom czerwca i lipca 2019 r, 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 8 i 11 lat). Hotel duży, bardzo przestronny, czysty i zadbany. Baseny rewelacyjne, codziennie czyszczone, basen infinity obłędny. Aquapark w tym okresie był praktycznie pusty dzięki czemu można było szaleć do woli :). Jedzenie pyszne! fantastyczny.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Plusy- Hotel bardzo ładny, obsługa bardzo miła, czyste baseny, dużo leżaków, fany Aquapark. Minusy - bardzo kłopotliwe zejście do morza z małym dzieckiem wręcz niemożliwe na pewno nie z wózkiem, (...) více informací
Plusy- Hotel bardzo ładny, obsługa bardzo miła, czyste baseny, dużo leżaków, fany Aquapark. Minusy - bardzo kłopotliwe zejście do morza z małym dzieckiem wręcz niemożliwe na pewno nie z wózkiem, jedzenia dużo jednak zimne i codziennie takie samo, bardzo brudne morze, plaża która należy do hotelu malutka i nieładna, sprzątanie pokoi codzienne ale polegające tylko na zaścielaniu łóżka i wymianie ręczników, drinki w plastikowych kubkach, drinki w barze wewnątrz hotelu płatne pomimo ‪All Inclusive‬. Animacje dla dzieci bardzo słabe codziennie to samo.
 • 4
 • 3
 • 4
 • 2
 • 4
 • 1
 • 3
 • 3
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel był wspaniały! Duża ilość basenów z atrakcjami dla dzieci oraz animatorzy którzy zachęcają dzieci do zabaw. Wspaniała kuchnia i miła obsługa. více informací
Hotel był wspaniały! Duża ilość basenów z atrakcjami dla dzieci oraz animatorzy którzy zachęcają dzieci do zabaw. Wspaniała kuchnia i miła obsługa.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel piękny, pokoje- apartamenty z aneksem kuchennym bardzo duże, przestronne, taras lub balkon. Hotel idealny dla rodzin dziećmi. Atrakcje: cudne baseny, zjeżdżalnie wodne, 2 place zabaw plus (...) více informací
Hotel piękny, pokoje- apartamenty z aneksem kuchennym bardzo duże, przestronne, taras lub balkon. Hotel idealny dla rodzin dziećmi. Atrakcje: cudne baseny, zjeżdżalnie wodne, 2 place zabaw plus klubik dla dzieci (klubik Itaki-animacje w języku polskim- animatorzy wspaniali), mini disco dla dzieci, rewelacyjna ekipa animatorów wieczorami zabawiała gości hotelu, są świetni ;) Aquapark rewelacyjny! Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Jedzenie bardzo dobre. Minusem jest odległość od plaży- dojeżdża bus hotelowy ale ostatni powrót to 16:45 więc wieczorne spacery po plaży o blasku księżyca odpadają, no chyba że powrót do hotelu spacerkiem stromą ścieżką ekologiczną. Hotel położony na uboczu z dala od szumu miasta idealny do wypoczynku. Polecam!!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel Topola Skies bez wahania moge polecic kazdemu, a zwlaszcza rodzinom z dziecmi-6 basenow na terenie hotelu,aguapark,boiska do siatkówki,pilki noznej i korty tenisowe oraz scianki i drogi (...) více informací
Hotel Topola Skies bez wahania moge polecic kazdemu, a zwlaszcza rodzinom z dziecmi-6 basenow na terenie hotelu,aguapark,boiska do siatkówki,pilki noznej i korty tenisowe oraz scianki i drogi wspinaczkowe-wszystko to powoduje, ze dzieci aktywnie spedzaja czas. Malo tego grupa animatorów zacheca i bierze aktywny udzial w zabawach i grach. Najmlodsi moga takze korzystac z Klubu przyjaciół Ifaki oraz eieczirami z minidisco w amfiteatrze. Czystosc, dobre jedzenie, i miła atmosfera powoduja, ze chce sie wracać do tego miejsca. Takze widoki zapierają dech w piersiach poniewaz hotel jest polozony na klifie wiec można podziwiać przepiękną panorame morza czarnego. Spędziłem z rodziną (2+2) w hotelu 2 tyg. wspaniałych wakacji. Wyjeżdżając stamtad zabraliśmy ze sobą kawał niezapomnianych, szczesliwych wspomnien. Dziekuje Itace za te wakacje.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Červen 2019
Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Cztery czyste baseny, każdy trochę inny.Płytka i trochę głębsza woda, zjeżdżalnie. Do tego Aqua Park z atrakcjami dla różnych grup wiekowych. Tylko (...) více informací
Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Cztery czyste baseny, każdy trochę inny.Płytka i trochę głębsza woda, zjeżdżalnie. Do tego Aqua Park z atrakcjami dla różnych grup wiekowych. Tylko zmienialiśmy kostiumy i mogliśmy bawić się dalej. Dzieci (6 i 8 lat) były zachwycone. Pokój mieliśmy bardzo duży i czysty, z dwoma balkonami. Panie sprzątające nie tylko ogarniały bałagan i wymieniały ręczniki, ale tez robiły kompozycje z ręczników. Obsługa miła i uśmiechnięta, wszystkie nasze prośby były naprawdę szybka załatwiane. Jedzenie było smaczne i był bardzo duży wybór. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dużo sałatek, ryb, lokalnych potraw i mięs. Zupy nam nie smakowały, ale bez nich też byliśmy szczęśliwi. Napoje były dostępne przez cały dzień prawdziwe all inclusive w barach i w restauracji:soki, woda, napoje gazowane, piwo, wino i mocniejsze trunki. Mało korzystaliśmy z animacji, jakoś nie mieliśmy czasu. Ale było ich naprawdę bardzo dużo i dla dzieci i dla dorosłych. Jeśli ktoś miał ochotę to mógł poćwiczyć na lądzie i w basenie, pograć w gry zespołowe czy przebrać się za syrenę :) wieczorami były zabawy dla dzieci i dla dorosłych, Animatorzy fajnie angażowali dzieci przez cały dzień. Chodzili przebrani, zawsze uśmiechnięci, witali się z dziećmi, zapraszali na animacje. Droga na plaże pełna przygód :) Stroma droga dla naszych chłopców była atrakcją. Plaża wąska i średnio atrakcyjna. Ale spacer i plażowanie chociaż raz warto zaplanować. Dla bardziej leniwych był darmowy bus kilka razy dziennie. Podsumowując wczasy z Itaką w Topola Skies bardzo nam się podobały. Jak nam się uda to jeszcze tam wrócimy. Polecamy szczerze to miejsce.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2019
Wakacje z ITAKĄ bardzo się udały, Gdy do Topoli przyjechaliśmy dzieci z zachwytu aż zapiszczały, Mnóstwo atrakcji, basenów wiele, Animatorzy świetni: Krzysztof, Sara, Ola ze Stefanem na czele, (...) více informací
Wakacje z ITAKĄ bardzo się udały, Gdy do Topoli przyjechaliśmy dzieci z zachwytu aż zapiszczały, Mnóstwo atrakcji, basenów wiele, Animatorzy świetni: Krzysztof, Sara, Ola ze Stefanem na czele, Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie, Nieraz czuliśmy się, jak w niebie, Do tego czysto, obsługa miła, Jedynym mankamentem było to, że biedronka w naszym pokoju niejedna zagościła, To nam jednak za bardzo nie przeszkadzało... bo czasu w pokojach spędzaliśmy mało. Wróciliśmy opaleni, zadowoleni i zmyślą taką: Znów na WAKACJE polecimy z ITAKĄ :)
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania, place zabaw dla dzieci, nowy aquapark, baseny, park linowy, boiska, na nudę nie było czasu, dzieci były zachwycone, Pan Krzysztof animator z Polski (...) více informací
Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania, place zabaw dla dzieci, nowy aquapark, baseny, park linowy, boiska, na nudę nie było czasu, dzieci były zachwycone, Pan Krzysztof animator z Polski rewelacja. Pokoje duże czyste, jedzenie smaczne, duży wybór. Obsługa hotelu bardzo miła i uczynna. Na terenie hotelu czysto. Dojazd na plaże hotelowym busem, plaża mała kameralna. Transport lotnisko-hotel dobrze zorganizowany. Wakacje udane wróciliśmy wypoczęci. Polecamy Hotel Topola Skies. Wakacje jak najbardziej udane, ITAKA super zorganizowała wszystko. Polecam
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel bardzo fajny i czysty. Niestety zatrudnieni animatorzy hotelowi to najgorszy element pobytu. często gdzieś znikali i ich zaangażowanie aby zachęcić turystów do gier i zabawy bardzo słabe. (...) více informací
Hotel bardzo fajny i czysty. Niestety zatrudnieni animatorzy hotelowi to najgorszy element pobytu. często gdzieś znikali i ich zaangażowanie aby zachęcić turystów do gier i zabawy bardzo słabe. Brakowało również imprezy dla dorosłych poza konkursami wieczornymi.
 • 4
 • 3
 • 4
 • 2
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel wprost idealny dla rodzin z dziećmi. Animacje po polsku prowadzone przez Pana Krzysztofa - rewelacja. Hotel bardzo czysty, codziennie sprzątany i wymieniane wszystkie ręczniki. Jedzenie- (...) více informací
Hotel wprost idealny dla rodzin z dziećmi. Animacje po polsku prowadzone przez Pana Krzysztofa - rewelacja. Hotel bardzo czysty, codziennie sprzątany i wymieniane wszystkie ręczniki. Jedzenie- bardzo duży wybór, różnorodne i każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła i uczynna. Plaża mała, kameralna ale czysta. Jedynie animatorzy hotelowi trochę leniwi, mało aktywni.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Pokój czysty, przestronny, codziennie sprzątane. Obsługa pomocna i uśmiechnięta. Wspaniali animatorzy. Duży wybór jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. Okolica bardzo spokojna co może być (...) více informací
Pokój czysty, przestronny, codziennie sprzątane. Obsługa pomocna i uśmiechnięta. Wspaniali animatorzy. Duży wybór jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. Okolica bardzo spokojna co może być plusem i minusem.
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel bez żadnych zastrzeżeń. Pokoje codziennie sprzątane dyskretnie przez cichą i miłą obsługę. Wyżywienie super urozmaicone każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia. Teren hotelu zadbany i (...) více informací
Hotel bez żadnych zastrzeżeń. Pokoje codziennie sprzątane dyskretnie przez cichą i miłą obsługę. Wyżywienie super urozmaicone każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia. Teren hotelu zadbany i czysty. Plaża czysta i spokojna. Pani rezydent doświadczona w tym co robi .Przewodnik który opiekował się nami w trakcie wycieczki do delfinarium przemiły, wyczerpująco odpowiadał na pytania podróżnych. Przelot samolotem jaki i dojazd autokarem do hotelu zorganizowane super.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou Červen 2019
Czystość i plaża super jedzenie lepsze niż w Grecji více informací
Czystość i plaża super jedzenie lepsze niż w Grecji
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Pokoje: -przestronne, -czyste - aneks kuchenny ( lodówka, czajnik, dwa kubki i dwa talerze. Dla rodzin z dziećmi totalnie nie przydatny, brak sztućców oraz brak możliwości podgrzania jedzenia (...) více informací
Pokoje: -przestronne, -czyste - aneks kuchenny ( lodówka, czajnik, dwa kubki i dwa talerze. Dla rodzin z dziećmi totalnie nie przydatny, brak sztućców oraz brak możliwości podgrzania jedzenia dla małych dzieci (brak kuchenki)) Baseny bez zarzutów. Mimo dużej ilości gości bez ścisku Wyżywienie. Moim zdaniem smaczne ale monotonne, mały wybór dla dzieci poniżej 3 lat. Alkohol lokalny całkiem w porządku Plaża. Mała, publiczna, niezbyt czysta, wydzielona płatna strefa z leżakami i parasolkami. Dojście stromą ścieżką ekologiczną(raz warto, ale z dziećmi nie polecam) lub busem, który mi rozkładu jazdy jeździ jak chce. Morze na początku czerwca okolo 22 stopni. W okolicy hotelu bankomat i dwa mini markety z możliwością wymiany gotówki (pln-bgn lub eur-bgn) Atrakcje: boiska sportowe, park linowy, aquapark, animacje dla dzieci i dorosłych ogólnie spoko. Hotel przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Okolica cicha i spokojna bez dyskotek. Organizacja wyjazdu. Wylot z Katowic o 8.30 w hotelu byliśmy kolo 13. Czyli dla hotelu zaczynamy pobyt od kolacji (wstając od 4 rano z małymi dziećmi po tylu godzinach, człowiek staje się głodny i musieliśmy dokupić obiad 40bgn za osobę dorosłą. Kolacja dopiero od 18.30) a kończymy pobyt obiadem (analogicznie ktoś kto zaczyna pobyt od obiadu, kończy śniadaniem itd.) Wylot z Bułgarii mieliśmy o 1 w nocy, także o 12 kończy się doba hotelowa i trzeba opuścić pokój, a o 14 po obiedzie kończy się all inclusive. Więc wybór był taki, że albo od 12 do 22 siedzimy na walizkach w lobby albo przedłużamy dobę hotelową co kosztuje 40bgn. Przy zamawianiu wycieczki fajnie by było jakby biuro podróży informowało jak to w rzeczywistości wygląda, bo większość pieniędzy wziętych na pamiątki itp wydaliśmy na to żeby mieć co zjeść i pomieszkać. Uważam, że jest to celowa zagrywka hotelu do nabijania ekstra kasy. Niestety byliśmy zmuszeni skorzystać na miejscu z wizyty lekarskiej (co kosztuje 25euro/50bgn, których ubezpieczenie nie zwraca, bo jest obowiązkowy wkład własny). Co do wizyty i komunikacji z lekarze bez zarzutów, Pani przyjechała z lekarstwami itp.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 3
 • 2
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Červen 2019
Hotel bardzo ładny ,czysty obsługa hotelowa bardzo miła położony na klifie przepiękne widoki ,baseny aqua park bardzo fajne. Bardzo udany i dobrze zorganizowany, wycieczki na miejscu (...) více informací
Hotel bardzo ładny ,czysty obsługa hotelowa bardzo miła położony na klifie przepiękne widoki ,baseny aqua park bardzo fajne. Bardzo udany i dobrze zorganizowany, wycieczki na miejscu również przewodnicy jak i rezydenci i animatorzy super
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
18 468 Czk -25%
13 668czk Celkem Podrobnosti o ceně 27 336 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter