phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Kumbor Beach

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • přímo na pláži
 • moderní a elegantní
 • prostorné a pohodlné pokoje
 • krásné výhledy

Hotel Kumbor Beach Kód: TIVKUMB

19 194PLN
Dorośli: 2 all inclusive Čt 04.06 – Čt 11.06.20 (8 dní)
Itaka

Hotel Kumbor Beach Kód: TIVKUMB Černá Hora

Elegantní a moderní, zve vás na nezapomenutelnou dovolenou přímo na pláži, odkud je nádherný výhled na Kotorský záliv. Čekají na vás komfortní a prostorné pokoje, stejně jako několik bazénů, včetně pro děti, a krytý bazén ve wellness centru. Nejmladší budou trávit čas v mini klubu a na dětském hřišti a dospělí si budou moci odpočinout během procedur a masáží. Výhodou hotelu je malá vzdálenost od historického města a letoviska Herceg Novi, které láká s četnými hospodami a restauracemi.

Popis nabídky

u místní silnicí cca 200 m od Portonovi, cca 6 km od HERCEG NOVI; cca 18 km od letiště Tivat (transfer autobusem a trajektem).

hotelová, oblázkovo-kamenitá, doporučená ochranná obuv, hned vedle hotelu, přístup přes pěší zónu, bezplatné slunečníky a lehátka.

čtyřhvězdičkový, plánované otevření v květnu 2019, 227 pokojů, 1 budova, 5-6 podlaží, 4 výtahy, prostorná a elegantní vstupní hala, recepce s nepřetržitým provozem, restaurace – jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti a vegetariánská jídla, 2 bary; obchod se suvenýry, mini market, bezdrátový internet zdarma; za příplatek: pokojová služba, prádelna, parkoviště (cca 10 EUR/den), garáž (cca 15 EUR/den), půjčovna aut; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard; povinná klimatická taxa k uhrazení při ubytování: 1,5 EUR/osoba/den, děti do 2 let - bez poplatku.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělé nebo 2 děti), cca 31 m² (pokoje bez přistýlek jsou menší), individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, wc, vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, minibar (vybrané nápoje zdarma na uvítanou, pak splatné podle spotřeby), trezor sada na přípravu čaje a kávy; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkón (stůl a židle); boční nebo čelní pohled na moře, na vyžádání, za příplatek.

bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, cca 250 m², dětský bazén, cca 50 m², slunečníky a lehátka k dispozici u bazénu zdarma; plážový volejbal, šipky, kulečník, stolní fotbal; mini klub (4-8 let), hřiště pro děti, sportovní aktivity, večerní animace: živá hudba; za poplatek: půjčovna kol, wellness centrum (cca 10 EUR/osoba/2 hodiny, kromě masáží a procedur, pro které platí samostatný ceník): krytý bazén, cca 140 m², koupel, sauna, masáže a ošetření obličeje a těla.

www.hotelkumbor.me

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Černá Hora

Černá Hora - černá perla Balkánského poloostrova, kilometry písčitých pláží, kouzelné zátoky, skalnaté ostrůvky a majestátní hory a to vše na pozadí tyrkysového moře. Zajímavá historie a jedinečná balkánská atmosféra vznikla ze směsi různých kultur, aromatická kuchyně bohatá na jídla ze skopového, dezerty se sušeným ovocem a místní rakija, to jsou chutě země slunce.

POLOHA: u místní silnicí cca 200 m od Portonovi, cca 6 km od HERCEG NOVI; cca 18 km od letiště Tivat (transfer autobusem a trajektem).

PLÁŽ: hotelová, oblázkovo-kamenitá, doporučená ochranná obuv, hned vedle hotelu, přístup přes pěší zónu, bezplatné slunečníky a lehátka.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, plánované otevření v květnu 2019, 227 pokojů, 1 budova, 5-6 podlaží, 4 výtahy, prostorná a elegantní vstupní hala, recepce s nepřetržitým provozem, restaurace – jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti a vegetariánská jídla, 2 bary; obchod se suvenýry, mini market, bezdrátový internet zdarma; za příplatek: pokojová služba, prádelna, parkoviště (cca 10 EUR/den), garáž (cca 15 EUR/den), půjčovna aut; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard; povinná klimatická taxa k uhrazení při ubytování: 1,5 EUR/osoba/den, děti do 2 let - bez poplatku.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělé nebo 2 děti), cca 31 m² (pokoje bez přistýlek jsou menší), individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, wc, vysoušeč vlasů), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, minibar (vybrané nápoje zdarma na uvítanou, pak splatné podle spotřeby), trezor sada na přípravu čaje a kávy; dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkón (stůl a židle); boční nebo čelní pohled na moře, na vyžádání, za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, cca 250 m², dětský bazén, cca 50 m², slunečníky a lehátka k dispozici u bazénu zdarma; plážový volejbal, šipky, kulečník, stolní fotbal; mini klub (4-8 let), hřiště pro děti, sportovní aktivity, večerní animace: živá hudba; za poplatek: půjčovna kol, wellness centrum (cca 10 EUR/osoba/2 hodiny, kromě masáží a procedur, pro které platí samostatný ceník): krytý bazén, cca 140 m², koupel, sauna, masáže a ošetření obličeje a těla.

KONTAKT: www.hotelkumbor.me

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Montenegro Tour — výlet pro všechny, kdo touží během jednoho dne poznat největší poklady kultury a přírody Černé Hory. Trasa vede do vnitrozemí, směrem k dřívějšímu hlavnímu městu - Cetinje. Návštěva ve vesnici Njegoše, z níž pochází královská rodina Petroviče Njegoše, proslulé taky domácí sušenou šunko, sýrem a výbornou rakijí. Cesta zpět na pobřeží vede horskými úbočími, z kterých se otevírá krásné panorama celé Boky Kotorské. Prohlídka Kotoru - procházka uličkami starého města, které je celé zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO. Celodenní výlet. Cena - cca 62 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 49 EUR (nezahrnuje oběd).

Skadarské jezero — transfer nad proslulé jezero. Tato sladkovodní oáza je dnes jedním z posledních míst v Evropě, kde žijí pelikáni! V této oblasti lze najít nejen krásné krajiny a přírodní atrakce, je to také jedna z nejbohatších archeologických lokalit v zemi s mnoha nádhernými středověkými památkami. Najdete tu nespočet ostrůvků vyrůstajících z hladiny jezera a poloostrovy se staletými stavbami. Na programu je plavba a ochutnávka místních lahůdek. Vezměte si sebou věci na pláž. Celodenní výlet. Cena - cca 66 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 52 EUR (nezahrnuje oběd).

Dubrovnik — transfer do jednoho z nejslavnějších měst v oblasti Středozemního moře, místa s výjimečnou historií, kterému se říká Perla Jadranu. Prohlídka krásného kamenného historického centra zapsaného na seznam UNESCO, obklopeného nejdelším fortifikačním systémem v Evropě. Procházka po Placa, životem kypící tepně starého města, od Velké Onufryho fontány po náměstí Luža s reprezentativními stavbami. Volný čas. Celodenní výlet. Cena - cca 63 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 48 EUR (nezahrnuje oběd).

Plavba Kotorským zálivem — během plavby můžete obdivovat nejjižnější "evropský fjord", úžinu Verige, půvabné staré vesnice Lepetane, Stoliv, Prcanj, Muo a Perast. Dalším lákadlem je slavný ostrov Panny Marie ve skalách s kostelem z osmnáctého století a barokní obrazy od Tripo Kokolja. Volný čas pro plavání. Polsky mluvící průvodce pro skupiny min. 15 osob. Cena - cca 48 EUR (zahrnuje oběd).

Kaňon Tary — srdce Černé Hory tvoří panenská a divoká příroda severní části země. Okouzlující krása hlubokého kaňonů, křišťálových řek a majestátních horských krajin. Trasa vede k největšímu a nejhlubšímu kaňonu Evropy a jednomu z nejhlubších na světě - Taru. Říční břeh a strmá úbočí kaňonu jsou porostlé bujným rostlinstvem a jeho nejvyšší část jedlemi a smrky. Zastávka u vyhlídky - na mostě zavěšeném 170 m nad řekou, spojujícím 2 břehy kaňonu. Transfer do hlavního města - Žabljaka a dále k Černému jezeru ležícímu v národním parku hor Durmitor mezi jejich nejvyššími vrcholy. Celodenní výlet. Cena - cca 70 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 58 EUR (nezahrnuje oběd).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
26 514 Czk -27%
19 194czk Celkem Podrobnosti o ceně 38 388 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter