phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Terme Tramonto D’oro

Výhody nabídky

 • romantická dovolená
 • v klidném prostředí
 • komfortní pokoje
 • 3 bazény včetně bazénu s termální vodou
 • skvělá základna pro návštěvu ostrova

Hotel Terme Tramonto D’oro Kód: NAPDORO

16 134PLN
Dorośli: 2 all inclusive soft Pá 13.09 – Pá 20.09.19 (8 dní)
Itaka

Hotel Terme Tramonto D’oro Kód: NAPDORO Itálie \ Ischia

Klidná italská dovolená pod sluncem na ostrovu Ischia! Zde se můžete krásně opálit na dvou písečných plážích. Pohodlné pokoje s terasami jsou ideálním námětem pro relaxaci s večerním ovocným nápojem nebo prvním ranním espressem. Milovníci péče o tělo jistě ocení procedury v hotelovém lázeňském centru. K dispozici jsou také 3 bazény, včetně krytého bazénu a bazénu s termální vodou. Je také skvělým výchozím bodem pro návštěvu ostrova - hotel se nachází v docházkové vzdálenosti od přístavu Forio, kde se v létě konají koncerty a botanické zahrady Ravino - must see pro všechny milovníky sukulentů a trávení času v přírodě.

Popis nabídky

na kopci, cca 50 m od místní silnice, cca 800 m od centra FORIO D'ISCHIA, nejbližší obchody a bary cca 500 m od hotelu, cca 600 m od botanické zahrady Giardini Ravino, cca 1 km od diskotéky, cca 1 km od přístavu Forio, cca 2 km od Giardini Poseidon Terme - největšího termálního parku na ostrově s 20 bazény, cca 4,5 km od zahrady La Mortella; cca 60 km od letiště v Neapoli (transfer autem a trajektem); autobusová zastávka cca 30 m od hotelu (cca 1,5 EUR / Forio).

Chiaia, veřejná, písečná, mírný sestup do moře, cca 1.5 km od hotelu, restaurace, bar, Citara, veřejná, písečná, mírný sestup do moře, cca 1.7 km od hotelu, přístup na pláž po silnici nebo přístup busem (za příplatek: cca 1,5 EUR/jenom tam), slunečníky a lehátka za poplatek (cca 15 EUR/sada: slunečník a 2 lehátka).

čtyřhvězdičkový, postavený 1979, renovovaný v roce 2009, 90 pokojů, 3 patra, výtah, prostorná vstupní hala, recepce 24h, restaurace – jídla formou bufetu, středomořská kuchyně, dětská menu a židličky pro dětí, vegetariánská jídla, bezlepková dieta (na vyžádání), bar; obchod s kosmetikou; terasa s výhledem na město a moře, bezplatné bezdrátové připojení k internetu na veřejných místech; v hotelu jsou schody - nedoporučuje se pro osoby s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 17 m², dobře udržovaný, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), TV, telefon, lednička, trezor; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do ulice nebo na hory.

bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, bezplatná lehátka u bazénu, osušky za příplatek (cca 6 EUR), 2 kryté bazény, včetně bazénu s termální vodou s teplotou cca 30 ° C; italské animace pro dospělé; za příplatek: lázeňské centrum: péče o tělo.

snídaně (7.30-9.30) formou bufetu, oběd (12.30-13.45) a večeře (19.30-20.45) podávané v restauraci; k obědu a večeři omezená voda (0,5 l) a víno (0,25 l).

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Itálie — Ischia

Ischia – italská dovolená na zeleném ostrově, piniové lesy, vinice, citrusové a kaštanové háje, díky jim se Ischii říká Zelený ostrov. Úžasné středomořské klima, rozmanité pobřeží s krásnými plážemi a strmými skalami, krajina s bílými domky a všudypřítomným blankytem moře a slavné horské prameny odedávna okouzlují turisty z celého světa. Ischia sousedí s Capri a jde o největší ostrov v Neapolském zálivu, s rozlohou cca 45 km². Od pevniny ji dělí pouhých 10 a od Neapole 40 kilometrů. Vizitkou ostrova je často fotografovaný majestátní Aragonský hrad (Castello Aragonese) v Ischia Ponte, ležící na ostrůvku u pobřeží, který s pevninou spojuje most Ponte Aragonese.

POLOHA: na kopci, cca 50 m od místní silnice, cca 800 m od centra FORIO D'ISCHIA, nejbližší obchody a bary cca 500 m od hotelu, cca 600 m od botanické zahrady Giardini Ravino, cca 1 km od diskotéky, cca 1 km od přístavu Forio, cca 2 km od Giardini Poseidon Terme - největšího termálního parku na ostrově s 20 bazény, cca 4,5 km od zahrady La Mortella; cca 60 km od letiště v Neapoli (transfer autem a trajektem); autobusová zastávka cca 30 m od hotelu (cca 1,5 EUR / Forio).

PLÁŽ: Chiaia, veřejná, písečná, mírný sestup do moře, cca 1.5 km od hotelu, restaurace, bar, Citara, veřejná, písečná, mírný sestup do moře, cca 1.7 km od hotelu, přístup na pláž po silnici nebo přístup busem (za příplatek: cca 1,5 EUR/jenom tam), slunečníky a lehátka za poplatek (cca 15 EUR/sada: slunečník a 2 lehátka).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený 1979, renovovaný v roce 2009, 90 pokojů, 3 patra, výtah, prostorná vstupní hala, recepce 24h, restaurace – jídla formou bufetu, středomořská kuchyně, dětská menu a židličky pro dětí, vegetariánská jídla, bezlepková dieta (na vyžádání), bar; obchod s kosmetikou; terasa s výhledem na město a moře, bezplatné bezdrátové připojení k internetu na veřejných místech; v hotelu jsou schody - nedoporučuje se pro osoby s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 17 m², dobře udržovaný, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), TV, telefon, lednička, trezor; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do ulice nebo na hory.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, bezplatná lehátka u bazénu, osušky za příplatek (cca 6 EUR), 2 kryté bazény, včetně bazénu s termální vodou s teplotou cca 30 ° C; italské animace pro dospělé; za příplatek: lázeňské centrum: péče o tělo.

SOFT ALL INCLUSIVE: snídaně (7.30-9.30) formou bufetu, oběd (12.30-13.45) a večeře (19.30-20.45) podávané v restauraci; k obědu a večeři omezená voda (0,5 l) a víno (0,25 l).

ZDARMA:
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 934 Czk -22%
16 134czk Celkem Podrobnosti o ceně 32 268 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter