phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Gloria Izaro Club

Výhody nabídky

 • v blízkosti centra Puerto del Carmen
 • animace pro děti a dospělé
 • pohodlné, rodinné apartmány s kuchyňskými kouty
 • udržovaný bazén a dětské brouzdaliště

Hotel Gloria Izaro Club Kód: ACEGLOR

16 194PLN
Dorośli: 2 2 posiłki So 07.12 – So 14.12.19 (8 dní)
Itaka

Hotel Gloria Izaro Club Kód: ACEGLOR Kanárské ostrovy \ Lanzarote

Svým vysokým standardem služeb a profesionální obsluhou patří ke známé hotelové síti Gloria Thalasso & Hotels, díky čemuž je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Pohodlné apartmány v bílých tradičních kanárských domcích s vybaveným kuchyňským koutem, bazén a animace pro dospělé a děti přispívají k odpočinku v areálu hotelu. Okolí je ideální pro vycházky a aktivní trávení volného času – můžete navštívit sousední Puerto del Carmen, krásné dlouhé písčité pláže, komorní zálivy, četné obchody a restaurace a diskotéky.

Popis nabídky

na kopci, cca 1 km od centra rušného PUERTO DEL CARMEN s obchody a restauracemi, cca 25 km od národního parku Timanfaya; cca 10 km od letiště v Arrecife; autobusová zastávka cca 100 m od hotelu (cca 2 EUR/Arrecife).

Playa Chica a Playa Grande, veřejná, písčito-oblázková, tmavý písek, pozvolný vstup do moře, cca 800 m od hotelu, slunečníky a lehátka placené (cca 12 EUR/komplet).

čtyřhvězdičkový, udržovaný, renovovaný v roce 2013, 108 pokojů, řadový, 1 patro, vstupní hala, 24h recepce, restaurace – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, show cooking, k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, 2 bary: u bazénu a La Solera chill-out; zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: au pair (vyžadovaná rezervace předem), lékař na vyžádání, půjčovna motorek a kol; existují rozdíly v úrovních podlah – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

apartmán z 1 sypialnią: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro 2 osoby - pohovka v obývacím pokoji), cca 34 m², renovovaný v roce 2013, klimatizovaný, koupelna (sprcha, WC; fén), 2 místnosti: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (sporák, lednice, mikrovlna, varná konvice, toustovač) a pohovkou pro 2 osoby a ložnice oddělená dveřmi, bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon; za poplatek: trezor (cca 12 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkon nebo terasa (stůl a židle); apartmán z 2 sypialniami: pro max. 6 os. (možnost 1 přistýlky pro 2 osoby- pohovka), cca 40 m², 3 místnosti: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby a 2 ložnice oddělené dveřmi, vybavení jako v apartmánu s 1 ložnicí; balkon nebo terasa (stůl a židle).

bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 200 m², dětské brouzdaliště, u bazénů slunečníky a lehátka zdarma, osušky na kauci; víceúčelové hřiště; mini klub (4-12 let), mini disco, animace pro dospělé a děti, sportovně-rekreační aktivity; golfové hřiště cca 1,2 km od hotelu.

0034/928829020, www.gloriapalaceth.com

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Lanzarote

Lanzarote je unikátní! Zrozený z ohně a vody před miliony let ostrov se majestátně vynořuje z Atlantského oceánu. Zaujme exotickou krásou vulkanické krajiny, barvou oblohy, zaplavenými sluncem plážemi, intenzivní modrou barvou oceánu a elegancí místní architektury. Lanzarote, považováno za zázrak přírody, bylo v roce 1993 zapsáno na seznamu UNESCO jako světová biosférická rezervace.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Lanzarote

23.11.2018
13°C 20°C
Vítr:
24 km/h
Východ: 07:24
Západ: 17:57
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 2,6 mm
24.11.2018
14°C 22°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 07:24
Západ: 17:57
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
16°C 23°C
Vítr:
16 km/h
Východ: 07:25
Západ: 17:57
Tlak: 1023 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
17°C 24°C
Vítr:
19 km/h
Východ: 07:26
Západ: 17:56
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.11.2018
17°C 24°C
Vítr:
22 km/h
Východ: 07:27
Západ: 17:56
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
16°C 25°C
Vítr:
15 km/h
Východ: 07:28
Západ: 17:56
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
17°C 24°C
Vítr:
14 km/h
Východ: 07:28
Západ: 17:56
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Lanzarote

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: na kopci, cca 1 km od centra rušného PUERTO DEL CARMEN s obchody a restauracemi, cca 25 km od národního parku Timanfaya; cca 10 km od letiště v Arrecife; autobusová zastávka cca 100 m od hotelu (cca 2 EUR/Arrecife).

PLÁŽ: Playa Chica a Playa Grande, veřejná, písčito-oblázková, tmavý písek, pozvolný vstup do moře, cca 800 m od hotelu, slunečníky a lehátka placené (cca 12 EUR/komplet).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, udržovaný, renovovaný v roce 2013, 108 pokojů, řadový, 1 patro, vstupní hala, 24h recepce, restaurace – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, show cooking, k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, 2 bary: u bazénu a La Solera chill-out; zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: au pair (vyžadovaná rezervace předem), lékař na vyžádání, půjčovna motorek a kol; existují rozdíly v úrovních podlah – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:apartmán z 1 sypialnią: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro 2 osoby - pohovka v obývacím pokoji), cca 34 m², renovovaný v roce 2013, klimatizovaný, koupelna (sprcha, WC; fén), 2 místnosti: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (sporák, lednice, mikrovlna, varná konvice, toustovač) a pohovkou pro 2 osoby a ložnice oddělená dveřmi, bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon; za poplatek: trezor (cca 12 EUR/týden); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkon nebo terasa (stůl a židle); apartmán z 2 sypialniami: pro max. 6 os. (možnost 1 přistýlky pro 2 osoby- pohovka), cca 40 m², 3 místnosti: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby a 2 ložnice oddělené dveřmi, vybavení jako v apartmánu s 1 ložnicí; balkon nebo terasa (stůl a židle).

SPORT A ZÁBAVA: bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, cca 200 m², dětské brouzdaliště, u bazénů slunečníky a lehátka zdarma, osušky na kauci; víceúčelové hřiště; mini klub (4-12 let), mini disco, animace pro dospělé a děti, sportovně-rekreační aktivity; golfové hřiště cca 1,2 km od hotelu.

KONTAKT: 0034/928829020, www.gloriapalaceth.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Fuerteventura z Lanzarote — výlet na sousední ostrov souostroví. Jízda pohořím Cardon - Skořicové kopce, návštěva obce Pajara s kostelíkem s úsekem fasády v aztéckém stylu. Následně návštěva Betancurie - prvního hlavního města ostrova, sakrální muzeum, přímořské jeskyně v obci Ajuy, ochutnávka chutných kozích sýrů, oběd v restauraci. Trasa vede dále na sever, kolem La Oliva, přes nejstarší letovisko Corralejo. Na závěr návštěva slavného přírodního parku s dunami. Celodenní výlet. Cena - cca 72 EUR (zahrnuje lodní lístek na trajekt Playa Blanca- Corralejo, vstupenky, oběd a nápoje, péči polsky hovořícího průvodce).

Grand Tour Lanzarote — návštěva oblasti La Geria, jehož krajina se skládá ze ztuhlé lávy a sopečného popela. Tento region je proslaven výjimečným způsobem pěstování vinné révy. Transfer na sever ostrova do Jameos del Agua - jeskyně adoptované místním umělcem Cezarem Manriquem, a následně do údolí Tisíce palem. Přestávka na oběd. Vjezd na Pico del Chache, nejvyšší vrchol Lanzarote, s krásným výhledem na sopku La Corona. Jízda po západním pobřeží k hlavní atrakci ostrova: národnímu parku Timanfaya s nejmladšími sopkami na Lanzarote, nazývanými Ohňové hory, pozorování geotermálních jevů. Posléze cesta Ruta de los Volcanes - trasa mezi ztuhlou lávou a krátery. Na programu také Los Hervideros - Vroucí pobřeží, místo kontaktu horké lávy s Atlantikem, El Golfo - kráterové jezírko s jedinečnou smaragdovou barvou. Celodenní výlet. Cena - cca 65 EUR (zahrnuje oběd a vstupenky).

I love La Graciosa — plavba na katamaránu - lodní výprava na La Graciosu - nejmenší obydlený z Kanárských ostrovů. Následně plavba na katamaránu podél ostrova. Krásná panenská krajina a neobvyklý klid panující na ostrově jsou jen některé z bezpočtu předností, které sem lákají především lidi hledající odpočinek a relaxaci. La Graciosa okouzlí úžasnými výhledy, křišťálově čistou vodou a výjimečným městečkem, ve kterém žije 600 obyvatel. Program zahrnuje krátkou návštěvu Caleta de Sebo, opalování, šnorchlování, jízdu na kajaku (doporučeno vzít si s sebou plavky a osušku). Cena - cca 59 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce ve čtvrtky nebo anglicky hovořícího průvodce ve zbývající dny).

Potápění na Lanzarote — nespočitatelná hejna ryb, půvabní krabi a pohádkově barevní ploskozubci jsou jen některé z mnoha atrakcí, které čekají v průzračných, pohádkově krásných vodách oceánu. A to vše pod dohledem zkušených, polsky a anglicky hovořících instruktorů. Cena - cca 85 EUR.

Potápění na Lanzarote - Intro — celá řada profesionálních škol pro děti a dospělé. Bezpočetná hejna ryb, půvabní kraby a pohádkově barevní ploskozubci jsou jen některé z mnoha atrakcí, které čekají v průzračných, báječně krásných vodách oceánu. A to vše pod dohledem zkušených, polsky a anglicky hovořících instruktorů. Cena - cca 75 EUR.

Rancho Texas — botanicko-zoologický zábavní park, kde si můžete vychutnat představení s dravci, vystoupení lachtanů a kousky papoušků. Můžete se zde setkat se zástupci americké fauny: bizony, pásovci a se zvířaty z jiných regionů světa, např. s bílými tygry. V parku je bazén se 2 skluzavkami (doporučeno vzít si s sebou plavky). Velký zážitek pro celou rodinu! Bezplatná doprava do zábavního parku dvakrát denně. Cena - cca 30 EUR.

Romantické fotografování — profesionální focení s polsky hovořícím fotografem. Hodiny fotografování se stanoví individuálně. Cena - cca 199 EUR.

VIP krajinný výlet — divoká zákoutí severovýchodní části ostrova. Zastávky na malebných místech, např. Haria, kde žil Cesar Marique, Punta Mujeres s domečky „vstupujícími do oceánu“, rajská pláž u vesničky Orzola a vyhlídka na ostrově La Graciosa. Výprava v malých, 8členných skupinách. Cena - cca 43 EUR.

Monte Corona — túra s průvodcem začíná ve vesničce Yé. Během treku obdivování hory, která je největší sopečný kráter na severu ostrova. Na začátku procházky dechberoucí krajina vinic z okraje kráteru, dále obdivování jedinečných výhledů obklopujících horu. Následně na programu vyhlídka nad útesy Famara, odkud lze vidět největší mořskou rezervaci v Evropě - souostroví Chinijo. Půldenní výlet. Cena - cca 42 EUR.

I love Lobos — plavba katamaránem - výlet z Marina Rubicón na ostrov Lobos, který má status přírodního parku. Příležitost navštívit zákoutí dříve osídleného ostrova s pozůstatky rybářských budov, stejně jako přírodní koupaliště. Lobos nabízí také fantastické výhledy na Fuerteventuru a Lanzarote, okouzlí křišťálově čistou vodou a divokou přírodou. Na palubě oběd, pivo, sangria, voda, nealkoholické nápoje. Program zahrnuje: pláž, šnorchlování a kajaky. Stojí za to vzít plavky a osušku. Cena - cca 64 EUR, děti od 2-11 let - cca 38 EUR (zahrnuje: oběd, pivo, sangrii, vodu a nealkoholické nápoje).

I love Papagayo — cesta autokarem do Puerto del Carmen a dále plavba katamaránem podél jižního pobřeží do zálivu s krásným výhledem - na pláž Papagayo. Čas na relaxaci a vodní sporty jako je šnorchlování nebo kajaky. Na palubě znamenitá, čerstvě připravená paella, pivo, sangria, voda, nealkoholické nápoje. Zpátky na nábřeží Puerto del Carmen a cesta autokarem do hotelu. Cena - cca 59 USD (zahrnuje: oběd, pivo, sangrii, vodu a nealkoholické nápoje).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 694 Czk -21%
16 194czk Celkem Podrobnosti o ceně 32 388 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter