phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Riu Palace Cabo Verde

Výhody nabídky

 • dovolená s rodinou a přáteli
 • přímo u krásné, písčité pláže
 • skvělý animační program
 • velké bazény
 • výborná kuchyně
 • síť Riu

Hotel Riu Palace Cabo Verde Kód: SIDRIUP

PLN
Itaka

Hotel Riu Palace Cabo Verde Kód: SIDRIUP Kapverdy

Patřící renomovanému hotelovému řetězci Riu je fantastickým námětem pro vaši dovolenou na Kapverdách. Umístěný v rozsáhlém areálu, hned vedle jedné z nejkrásnějších pláží na ostrově Sal, s jemným pískem a indigovou vodou, je ideálním místem pro dovolenou s rodinou nebo přáteli. Unikátní architektura hotelu krásně ladí s elegantními interiéry a výzdobou v pohodlných pokojích. Na místě spousta zábavných aktivit pro každého: krásné bazény se swim-up bary, skvělé sportovní zařízení a dobře připravené animace – zde se prostě nemůžete nudit! Resort je známý svou dokonalou obsluhou, výbornou kuchyní a bary, které podávají efektní nápoje 24h denně! Hosté mohou využívat některé prostory v sousedícím hotelu Clubhotel Riu Funana (ex. Garopa).

Popis nabídky

cca 1,5 km od centra města SANTA MARIA s obchody, bary a restauracemi; cca 15 km od letiště Espargos.

hotelová, písčitá – jemný písek, široká, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma; bar all inclusive.

pětihvězdičkový, elegantní, postavený v roce 2005, kompletně renovovaný v roce 2016, 500 pokojů, 1 hlavní budova, 1 patro, 5 vedlejších budov s pokoji, 2 podlaží, prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace Promenade – jídla formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti, tematické restaurace (nutná rezervace): Krystal - mezinárodní kuchyně, Sofia - italská kuchyně a Santa Maria - grilované pokrmy, 6 barů, včetně baru ve vstupní hale, baru typu swim-up a baru na pláži; směnárna, obchod se suvenýry, butik, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v lobby a veřejných prostorech; za poplatek: internetov7 koutek, pokojová služba, hlídání dětí, půjčovna aut, prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dítě), cca 27 m², komfortní, klimatizovaný, koupelna (sprchový kout, WC; fén), satelitní TV, telefon, trezor, varná konvice, mini bar (doplňován denně); balkon nebo terasa.

2 velké bazény, nepravidelný tvar, sladká voda, 1 vyhřívaný v zimě, dětský bazén v sousedním hotelu ClubHotel Riu Funana (ex. Garopa), sladká voda, u bazénů slunečníky, lehátka a osušky zdarma; integrované hřiště: mini fotbal, basketbal, stolní tenis, plážový volejbal, 1 hodina výuky potápění v bazénu zdarma, kajaky a šnorchlování (v závislosti na povětrnostních podmínkách); v sousedním hotelu ClubHotel Riu Funana (ex. Garopa): dětské hřiště, mini klub (4-12 let), klub Pacha (vstup zdarma a nápoje, otevřený 6 dní v týdnu), animace pro děti a dospělé: zábavní programy pro děti a dospěle, hodiny v RiuArt atelier (za příplatek), živá hudba, přehlídky, večerní program; za poplatek: potápění, kulečník, herna, vodní sporty na pláži: windsurfing, kitesurfing; Renova Spa centrum (v hotelu ClubHotel Riu Funana (ex. Garopa): zdarma: fitness centrum, vířivka, sauna; za poplatek: masáže, kadeřnictví.

snídaně (07.30-10.00), obědy (13.00-15.00), večeře (18.30-22.00) formou švédských stolů v hlavní restauraci; káva, čaj a zákusky, občerstvení čtyřiadvacet hodin denně ve vyznačeném baru; místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané importované alkoholické nápoje 24h denně ve vyznačeném baru; jednou za pobyt večeře v restauraci a la carte (nutná rezervace předem); nutno nosit náramky all inclusive.

0023/82429040, www.riu.com

 • – plážový servis – Wi-Fi – výuka potápění v bazénu
Informace o regionu

Kapverdy

Snové pláže, exotické scenérie, skvělé počasí, fantastické podmínky pro provozování vodních sportů, originální hudba a výborná kuchyně způsobují, že je „poslední ráj na Atlantiku” skvělým místem pro nezapomenutelnou dovolenou.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Kapverdy

23.11.2018
22°C 27°C
Vítr:
36 km/h
Východ: 06:40
Západ: 17:56
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
21°C 26°C
Vítr:
37 km/h
Východ: 06:40
Západ: 17:56
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
21°C 27°C
Vítr:
37 km/h
Východ: 06:41
Západ: 17:56
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
21°C 28°C
Vítr:
33 km/h
Východ: 06:41
Západ: 17:56
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.11.2018
21°C 28°C
Vítr:
30 km/h
Východ: 06:42
Západ: 17:56
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
21°C 29°C
Vítr:
27 km/h
Východ: 06:43
Západ: 17:56
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
21°C 29°C
Vítr:
27 km/h
Východ: 06:43
Západ: 17:56
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Kapverdy

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: cca 1,5 km od centra města SANTA MARIA s obchody, bary a restauracemi; cca 15 km od letiště Espargos.

PLÁŽ: hotelová, písčitá – jemný písek, široká, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky a lehátka zdarma; bar all inclusive.

HOTEL: pětihvězdičkový, elegantní, postavený v roce 2005, kompletně renovovaný v roce 2016, 500 pokojů, 1 hlavní budova, 1 patro, 5 vedlejších budov s pokoji, 2 podlaží, prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace Promenade – jídla formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, k dispozici židličky pro děti, tematické restaurace (nutná rezervace): Krystal - mezinárodní kuchyně, Sofia - italská kuchyně a Santa Maria - grilované pokrmy, 6 barů, včetně baru ve vstupní hale, baru typu swim-up a baru na pláži; směnárna, obchod se suvenýry, butik, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v lobby a veřejných prostorech; za poplatek: internetov7 koutek, pokojová služba, hlídání dětí, půjčovna aut, prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dítě), cca 27 m², komfortní, klimatizovaný, koupelna (sprchový kout, WC; fén), satelitní TV, telefon, trezor, varná konvice, mini bar (doplňován denně); balkon nebo terasa.

SPORT A ZÁBAVA: 2 velké bazény, nepravidelný tvar, sladká voda, 1 vyhřívaný v zimě, dětský bazén v sousedním hotelu ClubHotel Riu Funana (ex. Garopa), sladká voda, u bazénů slunečníky, lehátka a osušky zdarma; integrované hřiště: mini fotbal, basketbal, stolní tenis, plážový volejbal, 1 hodina výuky potápění v bazénu zdarma, kajaky a šnorchlování (v závislosti na povětrnostních podmínkách); v sousedním hotelu ClubHotel Riu Funana (ex. Garopa): dětské hřiště, mini klub (4-12 let), klub Pacha (vstup zdarma a nápoje, otevřený 6 dní v týdnu), animace pro děti a dospělé: zábavní programy pro děti a dospěle, hodiny v RiuArt atelier (za příplatek), živá hudba, přehlídky, večerní program; za poplatek: potápění, kulečník, herna, vodní sporty na pláži: windsurfing, kitesurfing; Renova Spa centrum (v hotelu ClubHotel Riu Funana (ex. Garopa): zdarma: fitness centrum, vířivka, sauna; za poplatek: masáže, kadeřnictví.

ULTRA ALL INCLUSIVE 24H: snídaně (07.30-10.00), obědy (13.00-15.00), večeře (18.30-22.00) formou švédských stolů v hlavní restauraci; káva, čaj a zákusky, občerstvení čtyřiadvacet hodin denně ve vyznačeném baru; místní nealkoholické a alkoholické nápoje a vybrané importované alkoholické nápoje 24h denně ve vyznačeném baru; jednou za pobyt večeře v restauraci a la carte (nutná rezervace předem); nutno nosit náramky all inclusive.

KONTAKT: 0023/82429040, www.riu.com

ZDARMA:
 • – plážový servis – Wi-Fi – výuka potápění v bazénu
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Sal na maximum — skvělý způsob, jak poznat nejdůležitější místa ostrova Sal. Transfer do zátoky Murdeira s výhledem na Monte Leão - Lví horu. Návštěva malé rybářské vesničky Palmeira, následně přírodní lávové bazény Buracona, kde můžete vidět „modré oko” - specifickou hru světla a smaragdové vody. Dále na trase oblast Terra Boa známá kvůli jevu fata morgána. Příjezd do hlavního města ostrova - Espargos. Procházka městem, příležitost ochutnat místní produkty - grog a punč. Následně jízda k salinám v Pedra de Lume, čas na koupání v slaném jezeře. Celodenní výlet, péče polsky hovořícího průvodce. Cena - cca 40 EUR (zahrnuje oběd s nápojem, nezahrnuje vstupenku do Buracony a salin: cca 8 EUR).

Sal Express — nejdůležitější místa ostrova Sal. Transfer do zátoky Murdeira s výhledem na Monte Leão - Lví horu. Návštěva malé rybářské vesničky Palmeira, následně přírodní lávové bazény Buracona, kde můžete vidět „modré oko” - specifickou hru světla a smaragdové vody. Dále na trase oblast Terra Boa známá kvůli jevu fata morgána. Následně jízda k salinám v Pedra de Lume, čas na koupání v slaném jezeře. Půldenní výlet, péče polsky hovořícího průvodce. Cena - cca 25 EUR (nezahrnuje vstupenku do Buracony a salin: cca 8 EUR).

Výlet katamaranem — tříhodinová plavba podél pobřeží Santa Maria, čas na relaxaci a koupání. Možnost šnorchlování. Půldenní výlet. Cena - cca 53 EUR (zahrnuje nealkoholické, alkoholické nápoje a občerstvení).

Santiago — největší ostrov z Kapverdských ostrovů. Program zahrnuje: Hlavní město Praia - procházka po čtvrti Plateau s prezidentským palácem. Transfer do Cidahe Velha - první koloniální osady na ostrovech založené Portugalci. Prohlídka historického centra zapsaného na seznam UNESCO. Projížďka malebným trasami malými exotickými vesničkami a ochutnávka tradičního rumu z cukrové třtiny pěstované na ostrově. Dechberoucí výhledy, zelené kopce a údolí, horské stezky a to vše v jedinečné koloniální atmosféře. Celodenní letecký výlet, péče anglicky hovořícího průvodce. Cena - cca 250 EUR (zahrnuje oběd s nápojem).

Potápění — na Cabo Verde jsou četné podmořské jeskyně, obrovské množství tropických ryb, potopené lodě. Můžete zde získat světově proslulý certifikát PADI. Pro osoby potápějící se poprvé je možná asistence zkušeného instruktora. Nabízená škola potápění je nejstarší na ostrově, s nejvíce zkušenostmi. Cena - cca 85 EUR/2 hod.

Výlet buggy tour — projížďka off-roadovými buginami je skvělý způsob, jak poznat neznámá zákoutí ostrova Sal. Adrenalin a fantastická zábava v okolí vulkanické krajiny. Výlet kolem ostrova - délka trvání: cca 4 hod., cena - cca 180 EUR/bugina pro 2 os.; výlet do pouště - délka trvání: cca 2 hod.; cena - cca 95 EUR/bugina pro 2 os.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter