phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Ravintsara Wellness & SPA

Výhody nabídky

 • romantická dovolená
 • u písečné pláže
 • velké, stylové a pohodlné pokoje v bungalovech
 • útulná, prázdninová atmosféra
 • velká zahrada s tropickými rostlinami

Hotel Ravintsara Wellness & SPA Kód: NOSRAVI

41 094PLN
Dorośli: 2 3 posiłki Čt 12.12 – Pá 20.12.19 (8 dní)
Itaka

Hotel Ravintsara Wellness & SPA Kód: NOSRAVI Madagaskar \ Nosy Be

Nachází se na pohádkové Nosy Be, ve velké zahradě s tropickou vegetací a proslulé svou jedinečnou prázdninovou atmosférou, je ideálním místem pro romantickou dovolenou. Krajina s bílým, sypkým pískem, palmami a ovocnými koktejly v baru u bazénu pomáhá dobit energetické baterie. Hosté mají k dispozici prostorné a stylové pokoje v bungalovech s terasami, které jsou ideální pro trávení příjemných večerů. V restauracích si můžete vyzkoušet malgašskou kuchyni a pokrmy z mořských plodů a místní pivo.

Popis nabídky

na ostrově Nosy Be, asi 5 km od vesnice Dzamandzar, asi 7 km od města AMBATOLOAKA s obchody, bary a restauracemi, asi 16 km od Hell-Ville; asi 30 km od letiště Nosy Be; zastávka autobusu cca 100 m od hotelu.

hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky.

čtyřhvězdičkový, dobře udržovaný a stylový, postavený v roce 2012, renovovaný v roce 2016, 38 pokojů v několika jednopodlažních budovách, prostorná vstupní hala, recepce 24 hodin, restaurace Oceana Garden - bufetové a à la carte pokrmy, obsluha číšníka, mezinárodní a africká kuchyně, restaurace L, à la carte, obsluha číšníka, mořské plody, dětské židličky k dispozici v restauracích, bar u bazénu; parkoviště, směnárna; konferenční centrum pro 40 osob, velká tropická zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

bungalow: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 70 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, televize, telefon, trezor, minibar (za poplatek); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); terasa (stůl a židle), zahrada, výhled do zahrady.

bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, 500 m², hl. 1,85 m, slunečníky a lehátka zdarma u bazénu; stolní tenis, posilovna, pétanque; lázeňské centrum: zdarma: 30 min relaxační masáže (vyžadovaná předchozí rezervace na recepci), za poplatek masáže, kosmetické procedury, hammam, vířivka; externí nabídka: cca 300 m od stáje Ambaro Ranch, 500 m od hotelu 18jamkové golfové hřiště Pearls International.

snídaně (7.00-9.00), oběd (12.00-14.00), večeře (19.00-21.30) v hlavní restauraci; vybrané nealkoholické nápoje k snídani.

00261/0208606632, www.ravintsarahotel.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Madagaskar — Nosy Be

Nosy Be Ostrov na konci světa, nezapomenutelné výhledy, písčité pláže, křišťálově průzračný Indický oceán, palmy a jedinečná příroda tvoří jen úvod do magického světa. Zveme na životní cestu na místo, kde život plyne „mora mora“ - beze spěchu a bez stresu.

POLOHA: na ostrově Nosy Be, asi 5 km od vesnice Dzamandzar, asi 7 km od města AMBATOLOAKA s obchody, bary a restauracemi, asi 16 km od Hell-Ville; asi 30 km od letiště Nosy Be; zastávka autobusu cca 100 m od hotelu.

PLÁŽ: hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, dobře udržovaný a stylový, postavený v roce 2012, renovovaný v roce 2016, 38 pokojů v několika jednopodlažních budovách, prostorná vstupní hala, recepce 24 hodin, restaurace Oceana Garden - bufetové a à la carte pokrmy, obsluha číšníka, mezinárodní a africká kuchyně, restaurace L, à la carte, obsluha číšníka, mořské plody, dětské židličky k dispozici v restauracích, bar u bazénu; parkoviště, směnárna; konferenční centrum pro 40 osob, velká tropická zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:bungalow: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 70 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), TV-sat, televize, telefon, trezor, minibar (za poplatek); baby-cot zdarma (nutno objednat předem); terasa (stůl a židle), zahrada, výhled do zahrady.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, 500 m², hl. 1,85 m, slunečníky a lehátka zdarma u bazénu; stolní tenis, posilovna, pétanque; lázeňské centrum: zdarma: 30 min relaxační masáže (vyžadovaná předchozí rezervace na recepci), za poplatek masáže, kosmetické procedury, hammam, vířivka; externí nabídka: cca 300 m od stáje Ambaro Ranch, 500 m od hotelu 18jamkové golfové hřiště Pearls International.

FULL BOARD: snídaně (7.00-9.00), oběd (12.00-14.00), večeře (19.00-21.30) v hlavní restauraci; vybrané nealkoholické nápoje k snídani.

KONTAKT: 00261/0208606632, www.ravintsarahotel.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Tři ostrovy — výprava začíná na Nosy Komba, které se říká „ostrov lemurů“. Návštěva v Parku lemurů, kde kromě nejslavnějších zvířat Madagaskaru žijí např. hroznýši královští, chameleoni a želvy. Následuje vesnice Ampagorna s obchůdky s výrobky uměleckého řemesla, kde lze koupit madagaskarské suvenýry. Následně Nosy Tanikely, což znamená „Malý ostrov“, který je od roku 2010 národním parkem a mořskou rezervací. Zastávka na jedné z rajských pláží, čas na šnorchlování v průzračném Indickém oceánu a relaxace. Dále trasa vede na Nosy Sakatia, ostrov proslavený smaragdovým odstínem oceánu. Oběd připravený z ryb a plodů moře. Návrat do hotelu pozdě odpoledne. Půldenní výlet. Cena - cca 75 EUR, děti do 12 let - cca 35 EUR (zahrnuje oběd).

Nosy Iranja — výlet na ostrov ležící asi 50 km od Nosy Be. Nosy Iranja tvoří dvě části spojení 2 kilometrovou písčitou hrází. Ostrov je přírodní rezervace, žijí zde mořské želvy a krabi palmový. Obklopuje ho rajská pláž a oceán na sebe bere odstíny od světle modré po kobaltovou. Čas na relaxaci na pláži a koupání v oceánu. Následně oběd v malgašském stylu. Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Celodenní výlet. Cena - cca 78 EUR, děti do 12 let - cca 39 EUR (zahrnuje oběd).

Nosy Fanihy — jeden z nejtajemnějších ostrovů souostroví považovaný Malgaši za hřbitov králů z rodu Sakalava. Je obklopen křišťálově čistým oceánem, má pláže s pískem měkkým jako pudr a je ideálním místem pro šnorchlování a relaxaci. Nezapomenutelný zážitek představuje koupel v přírodních bazénech Antana Be, kde budete mít příležitost k plavání s velkými zelenými želvami. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách. Půldenní výlet. Cena - cca 40 EUR, děti do 12 let - cca 20 EUR.

Výlet na čtyřkolkách — skvělý způsob, jak prozkoumat zajímavá místa ostrova Nosy Be. Adrenalin a dokonalá zábava v okolí palem a baobabů a příležitost poznat madagaskarské vesničky a krásné pláže. Půldenní výlet. Cena - cca 80 EUR.

Trek na Mont Passot — program pro milovníky horských túr. Trek (asi 2 hod.) na nejvyšší vrchol Nosy Be - Mont Passot. Po doražení na vrchol obdivování krásného panoramatu ostrova. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách. Půldenní výlet. Cena - cca 40 EUR, děti do 12 let - cca 20 EUR.

Island Tour — skvělý způsob, jak poznat nejvýznamnější místa Nosy Be. Na programu svatý strom Malgašů - místo modlitby uctívané v animistické kultuře. Transfer do obce Hell-Ville. Procházka úzkými uličkami, návštěva městského trhu, volno na nákupy. Následně zoologický park - Lemuria Land, kde žijí nejzajímavější zvířata Madagaskaru: lemuři, želvy, hadi, chameleoni, gekoni a mnohá další. Večeře v místní restauraci. Odpočinek na jedné z nejslavnějších pláží - Andilana Beach. Na konec transfer na nejvyšší horu Nosy Be - Mont Passot, odkud lze obdivovat panorama ostrova. Celodenní výlet. Cena - cca 80 EUR, děti do 12 let - cca 40 EUR (nezahrnuje oběd).

Přírodní rezervace Lokobe — výlet do přírodní rezervace Lokobe je vynikající příležitostí ke kontaktu s úžasnou přírodou. Po krátké projížďce přestup na pirogy (lokální lodě) a výprava k lesní pláži s rovníkovým pralesem, kde lze obdivovat mnoho endemických druhů jak rostlin, tak živočichů. Během procházky je možné se setkat s kolonií lemurů, chameleony (s trochou štěstí lze uvidět toho nejmenšího na světě- měří jen několik centimetrů), hady, krásně vybarvenými obojživelníky a dalšími zajímavými obyvateli lesa. Pozoruhodná je také flora - vyskytují se zde mj. starověké stromy, ravenaly madagaskarské, rostliny ananasu a kakaovníky. Celodenní výlet. Cena - cca 70 EUR, děti do 12 let - cca 35 EUR (nezahrnuje oběd).

Pozorování velryb — vzrušující expedice lodí do míst, kde lze pozorovat mořské savce, zejména keporkaky. Mořský biolog a certifikovaný průvodce podrobně seznámí s chováním a životem těchto výjimečných zvířat. Všechno v souladu s platnými lokálními předpisy a zákony pozorování, aby nebyl narušen způsob života velryb, zejména během období páření a rození mláďat. Toto je také příležitost k poslechu známých „písní“ - nízkých zvuků vydávaných keporkaky, slyšitelných dokonce i stovky kilometrů. Loď je vybavená hydrofonem, tj. podvodním mikrofonem sloužícím k příjmu zvuků šířících se ve vodě. Půldenní výlet. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje: služby anglicky hovořícího průvodce, vodu).

Šnorchlování se žralokem obrovským — setkání s úžasným žralokem obrovským, největší rybou na světě, kterou se podaří uvidět v přírodním prostřední jen zřídka. Průvodce a mořský biolog odhalí tajemství chování žraloka obrovského a poskytnou rady pro potápění s těmito zvířaty. Vody Nosy Be od začátku října do konce prosince jsou naplněné velkým množstvím planktonu, což přitahuje různé druhy ryb. Právě to je důvodem, proč žralok obrovský, dosahující délky až 10 metrů, si oblíbil tuto oblast. Půldenní výlet. Cena - cca 47 EUR (zahrnuje: služby anglicky hovořícího průvodce, vybavení pro šnorchlování, vodu).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
50 394 Czk -18%
41 094czk Celkem Podrobnosti o ceně 82 188 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter