phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel The Cliff Bay

Výhody nabídky

 • romantická dovolená
 • prostorné pokoje
 • přímý přístup k oceánu
 • restaurace s 2 hvězdičkami Michelin
 • obklopený bujnou zahradou
 • v blízkosti centra Funchalu
 • moderní lázeňské centrum

Hotel The Cliff Bay Kód: FNCCLIF

21 414PLN
Dorośli: 2 śniadania Út 10.12 – Út 17.12.19 (8 dní)
Itaka

Hotel The Cliff Bay Kód: FNCCLIF Madeira

Umístěný na útesu s vynikajícím výhledem na Funchal a Atlantský oceán a obklopený bujnou subtropickou zahradou je oázou klidu, pohodlí a elegance. Vkusně zařízené a prostorné pokoje nabízejí vše, co potřebujete pro relaxační dovolenou - od bezplatného připojení k internetu, spolu s TV-sat, až po velké balkony. K dispozici hostům jsou také dobře udržované bazény, dobře vybavené lázeňské centrum a 3 restaurace, včetně Il Gallo d'Oro, která byla oceněna 2 prestižními michelinskými hvězdičkami.

Popis nabídky

na útesu, 2 km od centra města FUNCHAL, nejbližší obchody cca 1 km od hotelu; cca 17 km od letiště v Santa Cruz; autobusová zastávka cca 300 m od hotelu, bezplatný autobus do centra Funchalu (nutná rezervace).

betonová plošina na opalování, bazén, přímo u hotelu, přístup výtahem, sestup k oceánu z betonové plošiny, slunečníky a lehátka zdarma.

pětihvězdičkový, elegantní a stylový, 202 pokojů, 1 budova se 3 křídly, 7 pater, výtah, prostorné a elegantní lobby, recepce, restaurace The Rose Garden – jídla formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, restaurace Il Gallo d'Oro - á la carte, gurmánská kuchyně, vegetariánská jídla, restaurace blue Lagoon se sluneční terasou - občerstvení, 2 bary – Le Cliff i Cactus; trafika, butik, konferenční centrum pro 90 osob, terasa s výhledem na oceán, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu, za poplatek: kadeřnictví, prádelna, pokojová služba (24h; v hotelu jsou rozdíly v úrovních, usnadnění pro hosty s omezenou mobilitou: rampy, výtah; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), elegantní, cca 30-42 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV se satelitním příjmem, DVD přehrávač, telefon, kávovar/ varná konvice, trezor, za poplatek: mini-bar; dětská postýlka zdarma pro dítě do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na ulici, výhled na moře nebo výhled na Funchal za příplatek.; superior: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), elegantní, cca 30-42 m², umístění v 6. až 10. patře, vybavení jako ve standardním pokoji; výhled na moře nebo výhled na Funchal a superior pokoj za příplatek; junior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlek), elegantní, cca 40 m², obývací pokoj a ložnice, vybavení jako ve standardním pokoji, výhled na Funchal; pokoj junior suite za příplatek.

bazén, nepravidelný tvar, slaná voda, cca 300 m², krytý bazén s venkovní částí, slaná voda, bazén pro děti, smíšená voda, u bazénů slunečníky lehátka a osušky zdarma, fitness, herna, pilates, vodní aerobik, za poplatek: tenisový kurt s osvětlením, stolní tenis, golfové hřiště Palheiro a Santo da Serra (externí nabídka); spa: finská sauna, parní lázeň, vířivka, za poplatek: kosmetické procedury.

0035/1291707700, www.portobay.com

 • Wi-Fi
 • plážový servis
 • autobus do Funchalu
Informace o regionu

Madeira

Ostrov je zelený subtropický ráj. Díky konstantní denní teplotě – kolem 24 °C – je nazýván země věčného jara a po celý rok zůstává atraktivní pro turisty. Okouzlí vás zde všudypřítomné barevné květiny, zelené popínavé rostliny, rozmanitá krajina s dech beroucími útesy a malebnými vodopády.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Madeira

23.11.2018
13°C 20°C
Vítr:
5 km/h
Východ: 07:44
Západ: 18:03
Tlak: 1021 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
15°C 22°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 07:45
Západ: 18:02
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,8 mm
25.11.2018
17°C 23°C
Vítr:
7 km/h
Východ: 07:46
Západ: 18:02
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,1 mm
26.11.2018
17°C 21°C
Vítr:
6 km/h
Východ: 07:47
Západ: 18:02
Tlak: 1024 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.11.2018
16°C 22°C
Vítr:
7 km/h
Východ: 07:48
Západ: 18:02
Tlak: 1025 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
16°C 21°C
Vítr:
6 km/h
Východ: 07:49
Západ: 18:01
Tlak: 1023 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
16°C 22°C
Vítr:
7 km/h
Východ: 07:49
Západ: 18:01
Tlak: 1023 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Madeira

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: na útesu, 2 km od centra města FUNCHAL, nejbližší obchody cca 1 km od hotelu; cca 17 km od letiště v Santa Cruz; autobusová zastávka cca 300 m od hotelu, bezplatný autobus do centra Funchalu (nutná rezervace).

PLÁŽ: betonová plošina na opalování, bazén, přímo u hotelu, přístup výtahem, sestup k oceánu z betonové plošiny, slunečníky a lehátka zdarma.

HOTEL: pětihvězdičkový, elegantní a stylový, 202 pokojů, 1 budova se 3 křídly, 7 pater, výtah, prostorné a elegantní lobby, recepce, restaurace The Rose Garden – jídla formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, restaurace Il Gallo d'Oro - á la carte, gurmánská kuchyně, vegetariánská jídla, restaurace blue Lagoon se sluneční terasou - občerstvení, 2 bary – Le Cliff i Cactus; trafika, butik, konferenční centrum pro 90 osob, terasa s výhledem na oceán, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu, za poplatek: kadeřnictví, prádelna, pokojová služba (24h; v hotelu jsou rozdíly v úrovních, usnadnění pro hosty s omezenou mobilitou: rampy, výtah; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), elegantní, cca 30-42 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV se satelitním příjmem, DVD přehrávač, telefon, kávovar/ varná konvice, trezor, za poplatek: mini-bar; dětská postýlka zdarma pro dítě do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na ulici, výhled na moře nebo výhled na Funchal za příplatek.; superior: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), elegantní, cca 30-42 m², umístění v 6. až 10. patře, vybavení jako ve standardním pokoji; výhled na moře nebo výhled na Funchal a superior pokoj za příplatek; junior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlek), elegantní, cca 40 m², obývací pokoj a ložnice, vybavení jako ve standardním pokoji, výhled na Funchal; pokoj junior suite za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, nepravidelný tvar, slaná voda, cca 300 m², krytý bazén s venkovní částí, slaná voda, bazén pro děti, smíšená voda, u bazénů slunečníky lehátka a osušky zdarma, fitness, herna, pilates, vodní aerobik, za poplatek: tenisový kurt s osvětlením, stolní tenis, golfové hřiště Palheiro a Santo da Serra (externí nabídka); spa: finská sauna, parní lázeň, vířivka, za poplatek: kosmetické procedury.

KONTAKT: 0035/1291707700, www.portobay.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • plážový servis
 • autobus do Funchalu
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Centrum ostrova — jízda lanovkou nad střechami města Funchal na kopec Monte. Prohlídky: chrám Panny Marie na kopci Monte, tropická zahrada s reliktní a endemickou vegetací specifickou pro Madeiru. Malebná horská silnice vede k srdci ostrova, kde si na panoramatických terasách Eira do Serrado můžete vychutnat nádherný výhled na horské srázy. Cesta do odlehlé vesnice, Údolí jeptišek, ochutnávka místní speciality - likérů s kaštanovou, čokoládovou a mučenkovou příchutí. Dále pokračujeme na druhou stranu horského masivu do Câmara de Lobos - typické rybářské vesnice s půvabným přístavem, oblíbeného místa Winstona Churchilla. Volitelné: šílený sjezd proutěnými saněmi z kopce Monte (platí se zvlášť). 15 EUR/os.) Celodenní výlet. Cena - od cca 83 EUR (zahrnuje: oběd s nápoji, vstupné do navštěvovaných objektů, ochutnávku likérů, péči polsky mluvícího průvodce); z hotelů ve východní části ostrova - cca 85 EUR, ze západu a severu - cca 92 EUR.

Západ ostrova — jedinečná příležitost obdivovat ohromující výhledy, např. z nejvyššího útesu v Evropě - Cabo Girão. Trasa vede přes typickou rybářskou vesnici Ribeira Brava do horského průsmyku Encumenada, odkud za příznivých povětrnostních podmínek můžete uvidět panoráma severního a jižního pobřeží. Cesta největším údolím na světě, kde roste starověký vavřínový les Laurisilva, do vesnice Ribeiro Frio se státním chovem pstruhů. Návštěva multimediálního Sopečného centra v Sao Vincente. Cesta severním pobřežím do oblíbeného letoviska Porto Moniz a obdivování přírodních lávových bazénů. Jízda jedinečnou „madeirskou tundrou“, náhorní plošinou Paul de Serra. Transfer do Madalena do Mar - legendárního statku krále Vladislava Varnenčíka. Celodenní výlet. Cena - od cca 61 EUR (zahrnuje: oběd s nápoji, vstupné do navštěvovaných objektů, péči polsky mluvícího průvodce); z hotelů ve východní části ostrova - cca 67 EUR, ze západu a severu - cca 71 EUR.

Východ ostrova — návštěva botanické zahrady s 2 tisíci druhy kvetoucích rostlin, malá voliéra a panoramatický výhled na celé město. Vjezd na Pico do Arieiro - třetí nejvyšší vrchol Madeiry (1818 m n.m.), odkud v dobrých povětrnostních podmínkách můžete vidět korunu ostrova a překrásné horské krajiny. Cesta největším údolím na světě, kde roste starověký vavřínový les Laurisilva, do vesnice Ribeiro Frio se státním chovem pstruhů. Návštěva skanzenu tradičních domků krytých doškovou střechou ve vesnici Santana, obdivování krajiny poloostrova sv. Vavřince s útesy, vyhlídky s panoramaty Orlí skály, ostrovů Porto Santo, Desertas a startovací ranveje letiště opírající se o 180 sloupů. Celodenní výlet. Cena - od cca 60 EUR (zahrnuje: oběd s nápoji, vstupné do navštěvovaných objektů, péči polsky mluvícího průvodce); z hotelů ve východní části ostrova - cca 65 EUR, ze západu a severu - cca 76 EUR.

Večer s fado a madeirským folklorem — večeře v tradiční restauraci složená ze specialit místní kuchyně: espetada (grilované maso) s polentou (smažená kukuřičná kaše), polévka, salát, vařená zelenina, dezert. Večeři doprovodí folklorní vystoupení (zpěv a tanec, tradiční nástroje), následuje koncert portugalských písní fado v podání jedné z nejlepších zpěvaček na ostrově. Cena - od cca 37 EUR (zahrnuje: večeři s nápoji); z hotelů ve východní části ostrova - cca 42 EUR, ze západu a severu - cca 60 EUR.

Levády — Madeira se proslavila kanály, jimiž je do všech koutů ostrova dodávána voda z hor. Vznikly ještě v dobách prvních portugalských kolonizátorů. Podél kanálů vzniklo mnoho trekových tras s různou obtížností. Je nutné si vzít s sebou: sportovní obuv, oblečení přizpůsobené proměnlivému počasí, nápoj a svačinu. Ceny zahrnují zahrnuje dopravu a péči anglicky hovořícího horského průvodce.

Leváda Rabaçal — úroveň: střední, cca 13 km, čas potřebný na túru: cca 4 hod., na trase: vysoký vodopád Risco a kaskáda „25 pramenů“ složená z mnoha vodopádů, vavřínový les Laurissilva pod záštitou UNESCO. Cena - cca 33 EUR; z hotelů ve východní části ostrova - cca 37 EUR, ze západu a severu - cca 37 EUR.

Funchal — návštěva městského trhu kde se potkávají lidi z celé Madeiry. Trh umístěný v samém srdci města Funchal nabízí to nejlepší ostrovní ovoce, zeleninu a květiny a také místní řemeslné výrobky a nápoje. Procházka historickým centrem města: okolí přístavu, katedrála z 15. století v manuelinském stylu, budova parlamentu Madeiry, pevnost sv. Vavřince a památník Jozefa Pilsudského. Návštěva známého vinařství „The Old Blandy Wine Lodge,“ seznámení s jedinečným výrobním procesem madeirského vína, které vděčí za svou jedinečnou chuť procesu zrání v dubových sudech. Ochutnávka. Vjezd na vyhlídku Pico dos Barcelos (355 m n.m.), která nabízí nádherný výhled na celé město. Půldenní výlet. Cena - cca 34 EUR (zahrnuje: vstupenky, ochutnávku a péči polsky mluvícího průvodce); z hotelů ve východní části ostrova - cca 40 EUR, ze západu a severu - cca 60 EUR.

Lewada do Furado — pěší tura po levadách, unikátních zavlažovacích kanálech. Úroveň: střední, cca 11 km, doba jízdy: cca 5 hodin. Trasa začíná ve městě Ribeiro Frio v obci Santana. Na cestě nádherné výhledy na údolí a vrcholy ostrova. Přestávka a večeře u staré farmy Herdade do Lombo das Faias. Pokračování pěší tury poděl Furado, příležitost užít si endemickou flóru a faunu vavřínového lesa (tzv. Laurissilva). Trekking končí sestupem do vesnice Portela. Nezapomeňte na vhodný oděv a trekkingovou obuv. Cena - od cca 43 EUR (zahrnuje: dopravu, péče polsky mluvícího průvodce, oběd na farmě).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
29 094 Czk -26%
21 414czk Celkem Podrobnosti o ceně 42 828 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter