phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Sandies Bathala Resort

Výhody nabídky

 • romantická dovolená
 • otevřený v roce 2019
 • moderní a luxusní
 • elegantní pokoje v bungalovech s přístupem na pláž
 • terasa s krásným výhledem na oceán
 • velmi dobrá kvalita služeb

Hotel Sandies Bathala Resort Kód: MLEBATH

39 894PLN
Dorośli: 2 all inclusive St 03.07 – Čt 11.07.19 (8 dní)
Itaka

Hotel Sandies Bathala Resort Kód: MLEBATH Maledivy

Rajská dovolená pod palmami Umístěný v rozlehlé zahradě s tropickou vegetací, luxusní a kompletně renovovaný a znovuotevřen v roce 2019., má důvěru hostů, kteří oceňují skvělou kvalitu služeb. Pokoje v přízemních bungalovech s krásným výhledem na azurový oceán a přímým přístupem na pláž s měkkým bílým pískem jsou dokonalou volbou pro romantický výlet ve dvou.. Restaurace nabízí mezinárodní kuchyni, místní lahůdky a mořské plody. Milovnici aktivní dovolené se mohou těšit na nabídku vodních sportů a ti, kteří upřednostňují sladké lenošení na lehátku s ovocným nápojem, se rozhodně budou chtít vrátit. A více než jednou!

Popis nabídky

na jižním Atolu Ari, na ostrově BATHALA s délkou asi 240 m a šířkou asi 130 m, transfer hydroplánem (asi 20 minut).

hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky.

čtyřhvězdičkový, moderní a luxusní, kompletně zrekonstruovaný a znovuotevřený v dubnu 2019, 73 pokojů v několika jednopatrových bungalovech a vilách, lobby, recepce 24h, hlavní restaurace The Island Gallery v hlavní budově – jídla formou bufetu, mezinárodní a místní kuchyně, show cooking, k dispozici židličky pro děti a dětské menu, à la carte restaurace The Beach Grill na pláži (za příplatek, otevřená během večeře, požadovaná rezervace) - ryby, mořské plody, grilované pokrmy, plážový bar; obchod se suvenýry; terasa s výhledem na oceán, tropická palmová zahrada; bezdrátový internet zdarma; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

beach bungalov: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 28 m², elegantní a moderní, individuálně řízená klimatizace, stropní ventilátor, koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), externí sprcha, telefon, minibar (denně doplňován vodou) dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; terasa (stůl a židle), přímý sestup na pláž, frontální výhled na moře; water bungalov: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - pohovka), cca 35 m², v bungalovu na vodě, oddělený obývací prostor, vybavení jako plážový bungalov, navíc:sada pro přípravu čaje a kávy; terasa (stůl a židle), přímý sestup do moře, frontální výhled na moře; v pokojích water bungalov mohou být ubytovány děti od 8 let.

bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, cca 250 m2, hl. 1,5 m, u bazénu slunečníky, lehátka a osušky zdarma; plážový míč, vybavení pro šnorchlování (maska, ploutve); SPA centrum (za příplatek): Ayurveda, kosmetické procedury využívající přirozené místní produkty, masáže; za příplatek: vodní sporty: katamarán, potápění.

snídaně (7.30-10.00), oběd (13.00-14.30), večeře (20.00-21.30) v hlavní restauraci; občerstvení (10.00-12.00 a 16.00-18.00) v plážovém baru; místní alkoholické nápoje (18.00-24.00) a nealkoholické nápoje (10.00-24.00) v plážovém baru; nutno nosit náramky all inclusive.

0090/6660609, www.sandies-resort.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Maledivy

Krajina jako z pohlednic, nádherné korálové útesy, tyrkysová voda, báječné pláže s měkkým pískem a luxusní hotely s domky na vodě - právě to jsou Maledivy!

POLOHA: na jižním Atolu Ari, na ostrově BATHALA s délkou asi 240 m a šířkou asi 130 m, transfer hydroplánem (asi 20 minut).

PLÁŽ: hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, moderní a luxusní, kompletně zrekonstruovaný a znovuotevřený v dubnu 2019, 73 pokojů v několika jednopatrových bungalovech a vilách, lobby, recepce 24h, hlavní restaurace The Island Gallery v hlavní budově – jídla formou bufetu, mezinárodní a místní kuchyně, show cooking, k dispozici židličky pro děti a dětské menu, à la carte restaurace The Beach Grill na pláži (za příplatek, otevřená během večeře, požadovaná rezervace) - ryby, mořské plody, grilované pokrmy, plážový bar; obchod se suvenýry; terasa s výhledem na oceán, tropická palmová zahrada; bezdrátový internet zdarma; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:beach bungalov: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 28 m², elegantní a moderní, individuálně řízená klimatizace, stropní ventilátor, koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), externí sprcha, telefon, minibar (denně doplňován vodou) dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; terasa (stůl a židle), přímý sestup na pláž, frontální výhled na moře; water bungalov: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - pohovka), cca 35 m², v bungalovu na vodě, oddělený obývací prostor, vybavení jako plážový bungalov, navíc:sada pro přípravu čaje a kávy; terasa (stůl a židle), přímý sestup do moře, frontální výhled na moře; v pokojích water bungalov mohou být ubytovány děti od 8 let.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, cca 250 m2, hl. 1,5 m, u bazénu slunečníky, lehátka a osušky zdarma; plážový míč, vybavení pro šnorchlování (maska, ploutve); SPA centrum (za příplatek): Ayurveda, kosmetické procedury využívající přirozené místní produkty, masáže; za příplatek: vodní sporty: katamarán, potápění.

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.30-10.00), oběd (13.00-14.30), večeře (20.00-21.30) v hlavní restauraci; občerstvení (10.00-12.00 a 16.00-18.00) v plážovém baru; místní alkoholické nápoje (18.00-24.00) a nealkoholické nápoje (10.00-24.00) v plážovém baru; nutno nosit náramky all inclusive.

KONTAKT: 0090/6660609, www.sandies-resort.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Šnorchlování s průvodcem — dokonalá příležitost obdivovat podvodní svět ve společnosti anglicky hovořícího průvodce. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 50 USD.

Výprava na sousední ostrov — plavba na sousední ostrov, čas na šnorchlování. Cena: cca 45 USD - půldenní výlet, cca 70 USD - celodenní výlet.

Plavba na lodi se skleněným dnem — asi hodinová plavba na lodi se skleněným dnem je dokonalá příležitost k obdivování jedinečného korálového útesu a podvodního světa. Cena - cca 90 USD.

Male — prohlídka nejmenšího hlavního města světa a jediného města na ostrově - Male. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 55 USD (výlet realizovaný z hotelu MLEPARA, MLERASF).

Výlet na neobydlený ostrov — plavba na malý neobydlený ostrov obklopený azurovou vodou a korálovým útesem. Odpočinek a piknik na pláži. Doba trvání - cca 6 hod. Cena: cca 190 USD.

Plavání se žraloky — jedinečné dojmy zaručeny! Žralok obrovský je největší ryba na světě dosahující průměrně délky kol. 10 m. Zdržovat se vedle něj je zcela bezpečné, protože se i přes obří rozměry živí planktonem. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 170 USD (výlet realizovaný z hotelů: MLESUNI, MLEGANE).

Plavba o západu slunce — asi hodina, romantická plavba tradiční lodí a obdivování západu slunce. Cena - cca 50 USD.

lovení ryb — výprava na ranní nebo večerní chytání ryb. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 45 USD.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
56 394 Czk -29%
39 894czk Celkem Podrobnosti o ceně 79 788 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter