phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Moxy Poznań Airport

Výhody nabídky

 • u letiště – ideální pro nocleh před a po cestě
 • ideální pro obchodní zákazníky
 • dokonalé umistění naproti letiště
 • stylové interiéry

Moxy Poznań Airport Kód: SPLMOXP

754PLN
Dorośli: 2 śniadania So 04.06 – Ne 05.06.22 (2 dní)
Itaka

Moxy Poznań Airport Kód: SPLMOXP Polska \ Przy lotnisku

Je to opravdu vyjimečné místo. Unikátní, designerský styl ocení fanoušky originálních interiérů. Komfortní pokoje s panoramatikcými okny, milá atmosféra ale především dokonalé umistění naproti letiště způsobí, že je to ideální volba pro odpočinek před a po cestě. Vysokou kvalitu služeb zaručuje znáčka Moxy siti Marriott.

Popis nabídky

v oblati letiště Poznań-Ławica, cca 100 m od odletové haly, cca 10 km od centra města POZNAŃ, dokonalá doprava z centra města (přímý městský autobus).

chybí oficiální kategorizace, 24h recepce, lobby lounge (24h, místo pro pracování a zábavu), 120 pokojů, výtah, žehlení, budící služba; konferenční sál (cca 47 m²), bezdrátový internet zdarma, veřejný přístup k počítačům Apple iMac a tiskárně; za příplatek: parkoviště (84 místa); pokoje pro zdrávotně postížené; akceptované domácí zvířata (za příplatek); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

standardní queen: pro 2 os., klimatizovaný, cca 16 m², panoramatické okna, koupelna (sprcha, wc; fén, ručníky, kosmetická sada), bezdrátový internet, Tv-sat., telefon.

fitness, stolní fotbal, stolní hry (dostupnost záleží na rozhodnutí hotelu).

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Polska — Przy lotnisku

Elegantní a moderní hotely, perefektní pro relaxaci před a po cestě. Je to pohodlné řešení nejen pro byznysové Kliuenty, ale také pro turisty, kteří hledají dokonalou základnu pro poznávání města. Skvělé spojené s centry a největšímí památkami měst s komfortními pokojemi a restauračním zázemím, zvou na odpočínek po dnu plném práce nebo uživáním si atrakcí v okoli.

POLOHA: v oblati letiště Poznań-Ławica, cca 100 m od odletové haly, cca 10 km od centra města POZNAŃ, dokonalá doprava z centra města (přímý městský autobus).

HOTEL:  chybí oficiální kategorizace, 24h recepce, lobby lounge (24h, místo pro pracování a zábavu), 120 pokojů, výtah, žehlení, budící služba; konferenční sál (cca 47 m²), bezdrátový internet zdarma, veřejný přístup k počítačům Apple iMac a tiskárně; za příplatek: parkoviště (84 místa); pokoje pro zdrávotně postížené; akceptované domácí zvířata (za příplatek); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

POKOJ:standardní queen: pro 2 os., klimatizovaný, cca 16 m², panoramatické okna, koupelna (sprcha, wc; fén, ručníky, kosmetická sada), bezdrátový internet, Tv-sat., telefon.

SPORT A ZÁBAVA: fitness, stolní fotbal, stolní hry (dostupnost záleží na rozhodnutí hotelu).

KONTAKT: 0048/616729000, www.moxypoznanairport.pl

ZDARMA:
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 754czk Celkem Podrobnosti o ceně 1 508 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter