phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Aloft Palm Jumeirah

Výhody nabídky

 • nádherně umístěný
 • moderní
 • perfektní servis
 • bar v 11. patře s krásným výhledem
 • pohodlné pokoje

Hotel Aloft Palm Jumeirah Kód: RKTALOF

31 674PLN
Dorośli: 2 all inclusive soft Ne 15.03 – Ne 22.03.20 (8 dní)
Itaka

Hotel Aloft Palm Jumeirah Kód: RKTALOF Spojené arabské emiráty

Moderní butikový hotel umístěný na vizitce Dubaje - Palm Jumeirah. Hosté mají k dispozici barevné industriální interiéry, pohodlné pokoje a bar v nejvyšším patře s výhledem na slavný Burj Al Arab a Arabské moře. K dispozici je bazén s prostorem na opalování, 24hodinová posilovna a lázeňské centrum. Písečná hotelová pláž s bezplatnými službami je ideálním místem k odpočinku v městském prostředí. Skvělá nabídka pro výlet ve dvou a s přáteli.

Popis nabídky

v DUBAJI, v hotelové čtvrti, na slavné Jumeirah Palma, nejbližší restaurace a bary cca 400 m od hotelu, obchody a butiky asi 2 km od hotelu; cca 135 km od letiště Ras Al Khaimah; autobusová zastávka cca 2 km od hotelu; bezplatný hotelový autobus do nákupních center.

hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, přístup přes ulici, slunečníky, lehátka, matrace a osušky.

čtyřhvězdičkový, moderní, postavený v roce 2017, 206 pokojů, 1 budova, 11 pater, výtah, prostorná vstupní hala, recepce 24 hodin, restaurace East & Seaboard – jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, židličky pro děti k dispozici, bary: WXYZ, Luchador Cantina v horním patře, Splash u bazénu, Snack Bar Re: Fuel (24h) ve vstupní hale; úschovna zavazadel, směnárna, služba concierge, parkoviště, terasa s výhledem na město, 2 konferenční místnosti; bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: trezor, room service, lékař na výzvu, prádelna, služba žehlení; akceptované kreditní karty: Visa, Mastercard; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 500 ASD/pokoj/pobyt.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 27 m², moderní, klimatizovaný, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, žehlící prkno; za příplatek: sada pro přípravu kávy/čaje, minibar, trezor; zdarma dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa (stůl a židle).

bazén, sladká voda, hl. 1,6 m, krytý dětský bazén, sladká voda, hl. 0,4 m, slunečníky, lehátka, matrace a ručníky zdarma; posilovna (24h); za příplatek: SPA centrum: masáže, ošetření obličeje a těla; vodní sporty (externí nabídka).

Pokoj
3 pokojů (na vyžádání)

snídaně (7.00-11.00), oběd (12.30-15.00 hod.) a večeře (19.00-23.00 hod.) formou bufetu v restauraci, k obědu a večeři 2 sklenky vína, 2 piva, nealkoholické nápoje.

00971/42475555, www.alofthotels.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • autobus do nákupního centra
Informace o regionu

Spojené arabské emiráty

Země, která se před několika desítkami let ničím zvláštním neodlišovala od ostatních států Blízkého východu, dnes všechny nadchne a šokuje svým rozvojem. Písek pouště byl nahrazen zelení a fantastickou moderní architekturou nádherných staveb a mešit. Pohádkové bohatství a přepych měst, bulváry osázené stromy, nádherná nákupní centra, zábavní parky, sítě dálnic protínajících zemi a to vše v sousedství zlatého písku pouště a blankytného moře - právě to je esencí této země, kde se modernost spojuje s tradicí.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Spojené arabské emiráty

23.11.2018
17°C 29°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:39
Západ: 17:25
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
21°C 30°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:40
Západ: 17:25
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
21°C 31°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 06:41
Západ: 17:25
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
21°C 29°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:41
Západ: 17:25
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 2,4 mm
27.11.2018
21°C 28°C
Vítr:
15 km/h
Východ: 06:42
Západ: 17:25
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
17°C 28°C
Vítr:
7 km/h
Východ: 06:43
Západ: 17:25
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
17°C 29°C
Vítr:
7 km/h
Východ: 06:43
Západ: 17:25
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Spojené arabské emiráty

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: v DUBAJI, v hotelové čtvrti, na slavné Jumeirah Palma, nejbližší restaurace a bary cca 400 m od hotelu, obchody a butiky asi 2 km od hotelu; cca 135 km od letiště Ras Al Khaimah; autobusová zastávka cca 2 km od hotelu; bezplatný hotelový autobus do nákupních center.

PLÁŽ: hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, přístup přes ulici, slunečníky, lehátka, matrace a osušky.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, moderní, postavený v roce 2017, 206 pokojů, 1 budova, 11 pater, výtah, prostorná vstupní hala, recepce 24 hodin, restaurace East & Seaboard – jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, židličky pro děti k dispozici, bary: WXYZ, Luchador Cantina v horním patře, Splash u bazénu, Snack Bar Re: Fuel (24h) ve vstupní hale; úschovna zavazadel, směnárna, služba concierge, parkoviště, terasa s výhledem na město, 2 konferenční místnosti; bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: trezor, room service, lékař na výzvu, prádelna, služba žehlení; akceptované kreditní karty: Visa, Mastercard; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 500 ASD/pokoj/pobyt.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 27 m², moderní, klimatizovaný, koupelna (sprcha, WC, fén, župany), bezdrátový internet, satelitní TV, telefon, žehlící prkno; za příplatek: sada pro přípravu kávy/čaje, minibar, trezor; zdarma dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa (stůl a židle).

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, hl. 1,6 m, krytý dětský bazén, sladká voda, hl. 0,4 m, slunečníky, lehátka, matrace a ručníky zdarma; posilovna (24h); za příplatek: SPA centrum: masáže, ošetření obličeje a těla; vodní sporty (externí nabídka).

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM: Pokoj
3 pokojů (na vyžádání)

SOFT ALL INCLUSIVE: snídaně (7.00-11.00), oběd (12.30-15.00 hod.) a večeře (19.00-23.00 hod.) formou bufetu v restauraci, k obědu a večeři 2 sklenky vína, 2 piva, nealkoholické nápoje.

KONTAKT: 00971/42475555, www.alofthotels.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • autobus do nákupního centra
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Starý a nový Dubaj — prohlídka okázalé a životem kypící metropole - Dubaje! Transfer do Bastakyie, historické části města. Seznámení s místní historií a geografií v muzeu Dubaje, který se nachází v starobylé pevnosti Al-Fahidi. Projížďka krásnými, malými abrami (tradičními loděmi) na trh jinak nazývaný sukem se zlatem a kořením. Prohlídka mešity Jumeriah, následně pěší přesun do nové části města, kde obdiv vyvolávají mrakodrapy v Dubai Marina a přepych na výstavách v Palm Jumeirah. Životem kypící čtvrti s jejich současnou architekturou výrazně kontrastují s tradičními, arabskými větrnými věžemi Madinat Jumeirah, kterým se často říká Malé dubajské Benátky. Následně návštěva nejvyšší otevřené vyhlídkové terasy na světě - ve 124. patře Burj Khalifa - a obdivování panoramatu města. Cena - cca 163 USD.

Abu Dhabi tour — výlet do hlavního města Spojených arabských emirátů, jednoho z kulturně nejbohatších měst světa. Na programu dechberoucí mešita šejka Zayeda, nepochybně jedna z nejkrásnějších mešit na světě, a také návštěva Union Square a Heritage Village - muzeu, které má spojit mladší generaci s jejími kořeny. Po projížďce krásnou přímořskou ulicí Corniche prohlídka luxusního hotelu Emirates Palace, který stejně srdečně a velkoryse oslavuje jak svou královskou vznešenost, tak i svou pohostinnost. Volno v Emirate Palace na fotografování. Cena - cca 105 USD.

Abu Dhabi tour s Golden Cappuccino — výlet do hlavního města Spojených arabských emirátů, jednoho z kulturně nejbohatších měst světa. Na programu dechberoucí mešita šejka Zayeda, nepochybně jedna z nejkrásnějších mešit na světě, a také návštěva Union Square a Heritage Village - muzeu, které má spojit mladší generaci s jejími kořeny. Po projížďce krásnou přímořskou ulicí Corniche prohlídka luxusního hotelu Emirates Palace, který stejně srdečně a velkoryse oslavuje jak svou královskou vznešenost, tak i svou pohostinnost. Čas volný v Emirates Palace na slavné cappuccino posypané vločkami 24karátového zlata. Cena - cca 148 USD.

Desert Safari — dobrodružství plné dojmů na zlatých dunách pouště s nádhernými západy slunce. Napínavá terénní jízda džípy 4x4 do beduínské vesnice uprostřed pouště. Magický večer s tradiční večeří v lesku hvězd, orientální břišní tanec, malování hennou, zkoušení místních oděvů, sandboarding a projížďka na velbloudech. Cena - cca 85 USD.

Musandam Dibba — přesun do přímořského městečka Dibba a následně plavba z rybářského přístavu Dibba Al Byah směrem k poloostrovu Musandam, k jednomu z nejkrásnějších pobřeží na světě. Vysoké pohoří Hadžar vyrůstá přímo z moře a tvoří tak úžasnou a pohádkovou krajinu - je to skutečný ráj pro fotografy! Plachtění podél slavných kamenných domů, rybářských vesniček, drsných, vysokých hor, krásných jeskyní a písčitých zátok Musandam. Milovníci koupání mohou využít nabídku šnorchlování před obědem, který se bude servírovat na palubě. Cena - cca 120 USD.

Dubaj v noci — nejoblíbenější atrakce tohoto úžasného města, skutečná hostina pro oko! Výlet začne plavbou tradičním dřevěným dhow plnou dojmů mezi mrakodrapy Dubai Marina až po největší umělý ostrov na světě - Palm Jumeirah, čtvrť bohatých. Večer v centru Dubaje pulsujícím životem - ve 124. Patře Burj Khalifa s panoramatickým výhledem na město a níže se nacházejícími tančícími fontánami, následně bohatá večeře ve fusion stylu v hotelu Armani. Cena - cca 228 USD.

Starý a nový Dubaj s Aquarium — prohlídka okázalé a životem kypící metropole - Dubaje! Transfer do Bastakyie, historické části města. Seznámení s místní historií a geografií v muzeu Dubaje, který se nachází v starobylé pevnosti Al-Fahidi. Projížďka krásnými, malými abrami (tradičními loděmi) na trh jinak nazývaný sukem se zlatem a kořením. Prohlídka mešity Jumeriah, následně pěší přesun do nové části města, kde obdiv vyvolávají mrakodrapy v Dubai Marina a přepych na výstavách v Palm Jumeirah. Životem kypící čtvrti s jejich současnou architekturou výrazně kontrastují s tradičními, arabskými větrnými věžemi Madinat Jumeirah, kterým se často říká Malé dubajské Benátky. Následně návštěva nejvyšší otevřené vyhlídkové terasy na světě - ve 124. patře Burj Khalifa - a obdivování panoramatu města. Program také zahrnuje slavné Aquarium, kde můžete obdivovat fascinující mořský svět. Cena - cca 183 USD (zahrnuje: vstupenku do Burj Khalifa a do Dubai Aquarium a podvodní zoo).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
37 794 Czk -16%
31 674czk Celkem Podrobnosti o ceně 63 348 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter