phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Lyra Resort & Spa

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • přímo na pláži
 • pohodlné a prostorné pokoje
 • bohatá formule ultra all inclusive 24 hodin
 • 6 restaurací a 4 bary

Hotel Lyra Resort & Spa Kód: AYTLYRA

11 454PLN
Dorośli: 2 all inclusive ultra 24 h Pá 01.05 – St 06.05.20 (6 dní)
Itaka

Hotel Lyra Resort & Spa Kód: AYTLYRA Turecko \ Side

Nachází se přímo na pláži s bezplatným servisem, zaručuje skvělou atmosféru a plnou zážitků dovolenou! Hotel nabízí spoustu zábavy pro děti, včetně bazénu, tobogánů, miniklubů a animací. Pro rodiče bylo připraveno dobře vybavené lázeňské centrum – ideální pro chvíli klidu a odpočinku, zatímco děti budou využívat hotelové atrakce. Čeká na vás 6 restaurací, včetně italské, mexické nebo asijské, a bohatá formule ultra all-inclusive vám umožní nepřetržitě se bavit. Taková dovolená je prostě svátek!

Popis nabídky

v Kizilagaci, cca 15 km od SIDE, cca 800 m od nákupního centra (několikkrát denně přístupný bezplatný hotelový autobus), asi 10 km od Manavgatu; asi 75 km od letiště Antalya.

hotelová, písčito-oblázková, pozvolný vstup do moře, oceněná certifikátem Modré vlajky, můstek, přímo u hotelu, bezplatné slunečníky, lehátka, matrace i osušky, bar s all inclusive.

pětihvězdičkový, elegantní, postavený v roce 2005, částečně zrekonstruovaný v roce 2017, 400 pokojů v pětipatrové hlavní budově a 17 bungalovů, hlavní restaurace - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, 5 à la carte restaurací (vyžadovaná rezervace předem): italská, rybí, mexická, turecká a asijská, 4 bary včetně lobby a bazénu; směnárna, konferenční místnost, bezdrátový internet ve veřejných prostorách; za příplatek: pokojová služba, dětská postýlka, lékař na vyžádání, kadeřnictví, prádelna, půjčovna aut, internetová kavárna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

standardní v bungalovu: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 23 m², klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefon, minibar (denně doplňován nealkoholickými nápoji a pivem), sada pro přípravu čaje a kávy, trezor, balkon; standardní v hlavní budově: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 30 m², zařízení jako ve standardní místnosti v bungalovu, navíc pohovka; standardní pokoj v hlavní budově a výhled na moře za příplatek.

bazén cca 750 m², bazén cca 250 m², 2 dětské brouzdaliště, cca 24 m², 6 tobogánů, krytý bazén pro dospělé i děti, cca 250 m²; plážový volejbal, basketbal, tenisový kurt (osvětlení za příplatek), stolní tenis, kulečník, šipky, lezecká stěna; 2 dětské hřiště, miniklub (4-12 let), animace během dne a zábavné večery, kino, diskotéka; SPA centrum: zdarma: posilovna, sauna, turecká lázeň, parní lázeň; za příplatek: masáže; vodní sporty (externí nabídka).

0090/2427488080, www.lyrahotel.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Turecko — Side

Jedna z nejoblíbenějších prázdninových destinací na Turecké riviéře láká svým půvabem už dlouhá léta. Malé městečko (18 tis. obyvatel) se nachází přímo na pobřeží Středozemního moře. Má velmi bohatou historii sahající do dob stovky let před naším letopočtem.  

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Side

23.11.2018
13°C 21°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 07:37
Západ: 17:39
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
13°C 22°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 07:38
Západ: 17:38
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
11°C 21°C
Vítr:
7 km/h
Východ: 07:39
Západ: 17:38
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
12°C 20°C
Vítr:
8 km/h
Východ: 07:40
Západ: 17:37
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,1 mm
27.11.2018
14°C 20°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 07:41
Západ: 17:37
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 6,0 mm
28.11.2018
15°C 21°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 07:42
Západ: 17:37
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 19,0 mm
29.11.2018
14°C 19°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 07:43
Západ: 17:37
Tlak: 1006 hPa
Srážky: 9,6 mm

Archivní data počasí – Side

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: v Kizilagaci, cca 15 km od SIDE, cca 800 m od nákupního centra (několikkrát denně přístupný bezplatný hotelový autobus), asi 10 km od Manavgatu; asi 75 km od letiště Antalya.

PLÁŽ: hotelová, písčito-oblázková, pozvolný vstup do moře, oceněná certifikátem Modré vlajky, můstek, přímo u hotelu, bezplatné slunečníky, lehátka, matrace i osušky, bar s all inclusive.

HOTEL: pětihvězdičkový, elegantní, postavený v roce 2005, částečně zrekonstruovaný v roce 2017, 400 pokojů v pětipatrové hlavní budově a 17 bungalovů, hlavní restaurace - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, 5 à la carte restaurací (vyžadovaná rezervace předem): italská, rybí, mexická, turecká a asijská, 4 bary včetně lobby a bazénu; směnárna, konferenční místnost, bezdrátový internet ve veřejných prostorách; za příplatek: pokojová služba, dětská postýlka, lékař na vyžádání, kadeřnictví, prádelna, půjčovna aut, internetová kavárna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:standardní v bungalovu: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 23 m², klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefon, minibar (denně doplňován nealkoholickými nápoji a pivem), sada pro přípravu čaje a kávy, trezor, balkon; standardní v hlavní budově: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 30 m², zařízení jako ve standardní místnosti v bungalovu, navíc pohovka; standardní pokoj v hlavní budově a výhled na moře za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén cca 750 m², bazén cca 250 m², 2 dětské brouzdaliště, cca 24 m², 6 tobogánů, krytý bazén pro dospělé i děti, cca 250 m²; plážový volejbal, basketbal, tenisový kurt (osvětlení za příplatek), stolní tenis, kulečník, šipky, lezecká stěna; 2 dětské hřiště, miniklub (4-12 let), animace během dne a zábavné večery, kino, diskotéka; SPA centrum: zdarma: posilovna, sauna, turecká lázeň, parní lázeň; za příplatek: masáže; vodní sporty (externí nabídka).

KONTAKT: 0090/2427488080, www.lyrahotel.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Kapadokie (2 dny) — 1. den: Čarokrásná krajina v samotném srdci Turecka. Zázrak přírody, posopečná a měsíční krajina, údolí plná skalních komínů. Transfer autokarem ve směru města Konya. Snídaně v restauraci. Na programu muzeum Mevlany - klášter tančících dervisů v Konji. Volný čas na oběd. Dále prohlídka podzemního města Satrali a skalních kostelů prvních křesťanů v Göreme zapsaných na seznamu UNESCO. Přestávka na focení v Pasabaglari - Údolí řeholníku a návštěva v galerii keramiky Transfer do hotelu, teplá večeře, nocleh. 2. den: Snídaně. Návštěva klenotnictví s onyxovými šperky. Dále prohlídka nádherné pevnosti Uçhisar. Volný čas na oběd. Návrat do hotelu. Volitelně: "Turecká noc" v jeskyni vytesané do vulkanického tufu nebo let balónem v nezapomenutelné scenérii. Cena - cca 129 USD (zahrnuje: 2 snídaně, teplá večeře, transfer klimatizovaným autobusem, peče delegáta a průvodce, vstupenky do navštívených zařízení, ubytování v centru Kappadokie v **** hotelu typu cave; nezahrnuje: obědy, nápoje, balónové lety - cca 150 EUR/osoba. (1 hodina), "turecká noc" - cca 32 EUR).

Pamukkale — výlet do jednoho z nejkrásnějších divů přírody. Přesun malebným pohořím Taurus. Zastávka u vyhlídky s panoramatickým výhledem na slavné travertiny (krasové útvary). Pamukkale v turečtině znamená bavlněný palác a sněhobílé terasy tento název dokonale odrážejí. Jde o unikátní místo ve světovém měřítku, proto se také od roku 1988 nachází na seznamu UNESCO. Nad terasami se nachází starověké město Hierapolis, kde se dochovaly např. lázně, Apollův chrám, římské divadlo a nekropole. Program zahrnuje procházku slavnými vápencovými terasami a prohlídku Hierapolis. Celodenní výlet. Cena - cca 64 EUR (zahrnuje: transfer autokarem, péči polsky hovořícího průvodce, vstupenky do navštěvovaných objektů).

Perge - Aspendos - Kursunlu — jedinečná cesta časem do jednoho z nejlépe dochovaných starověkých měst v okolí Antalye, kde kázal sv. Pavel - Perge. Následuje obdivování vodopádů Kursunlu a návštěva nejlépe dochovaného římského divadla v Malé Asii - Aspendos, kde se dodnes konají koncerty. Celodenní výlet. Cena - cca 45 EUR (obsahuje: dopravu autokarem, péči polsky hovořícího průvodce, vstupenky do navštívených objektů, oběd; nezahrnuje: nápoje).

Plavba podél pobřeží Alanye — několikahodinová plavba na jachtě podél pobřeží Alanyi, skvělá relaxace, koupání v moři a ve slunečním svitu. Cena - cca 34 EUR (obsahuje oběd s nápoji).

Plavba po řece Manavgat — plavba po řece Manavgat, jedné z největších řek regionu Antalya. V programu čas na relaxaci a koupání v moři. Následně prohlídka mešity a slavných vodopádů v Manavgatě. Na programu také návštěva obchodu s látkami. Cena - cca 32 EUR (obsahuje oběd a místní nápoje na lodi).

Zelený kaňon — relaxační plavba lodí po Smaragdovém jezeře v okolí Manavgaty, možnost obdivování nádherných výhledů, vodopádů a pramenů. Během plavby lodí po Zeleném kaňonu vplutí do Malého a Velkého Kaňonu. Na programu budou také přestávky na koupání a opalování. Cena - cca 46 EUR (obsahuje: péči delegáta, vstupenky do navštívených objektů, oběd a nealkoholické nápoje).

Antalya Big City Life — výprava do hlavního města Turecké riviéry - města, které je obklopeno z jedné strany majestátním pohořím Taurus a na druhé straně Středozemním mořem. Na programu: vodopád Karpuzkaldiran s nádherným parkem v luxusní čtvrti Antalyi, následně pěší přesun do starého města Kaleici. Procházka úzkými uličkami do přístavu, odkud začne plavba kolem Antalyi, kde směrem od moře budeme moci obdivovat četné menší vodopády a impozantní mořský útes, na němž leží část Antalyi zvaná Lara. Na závěr největší muzeum v Antalyi s obrovskými sbírkami z antických dob. Příležitost k nákupu koženého zboží a šperků. Celodenní výlet. Cena - cca 40 EUR (zahrnuje: vstupenky, péči polsky hovořícího průvodce, oběd; nezahrnuje: nápoje).

White Water Rafting — vzrušující zážitek, sjezd na raftu po divoké horské řece v péči kvalifikovaného týmu. Celodenní výlet. Cena - cca 28 EUR (zahrnuje oběd; neobsahuje nápoje).

Akvárium a delfinárium — výlet do Antalyi, hlavního města Turecké riviéry, kde se nachází akvárium a delfinárium. V akváriu na návštěvníky čeká cesta po mořích a oceánech celého světa. V podvodním tunelu je možné obdivovat tisíce druhů mořských stvoření. V delfináriu akrobatická vystoupení delfínů a lachtanů. Příležitost zaplavat si s delfíny (za příplatek). Cena - cca 56 EUR (zahrnuje vstupenku)

Hammam — návštěva tradičních tureckých lázní společně s rituálem hammam - peelingem a masáží v mýdlové pěně a oleji. Cena - cca 22 EUR (obsahuje masáž).

Sealanya — návštěva delfinária a příležitost shlédnout show s delfíny a tuleni v hlavní roli. Možnost plavání s delfíny a lachtany. Cena - cca 38 EUR (zahrnuje dopravu a vstupenky).

Off Road - Jeep Safari — jedinečné off road dobrodružství - příležitost shlédnout opravdové Turecko! Sjeďte z vytyčených tras, daleko od shonu letoviska. Hory nad podbřežím, horské silnice a vesničky, kde se zastavil čas - místa dostupná pouze autem s pohonem 4x4! Cena - cca 39 EUR (zahrnuje oběd).

Nákupní šílenství — příležitost k nákupu šperků, oblečení a doplňků a kožených výrobků. Nejlepší obchody a bazary! Cena - cca 9 EUR (zahrnuje dopravu).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
14 514 Czk -21%
11 454czk Celkem Podrobnosti o ceně 22 908 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter