phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel TH Sestriere Villaggio Olimpico

Výhody nabídky

  • vysoká úroveň poskytovaných služeb
  • umístěný v centru střediska, v blízkosti svahu
  • moderní wellness centrum

Hotel TH Sestriere Villaggio Olimpico Kód: TRNVILA

PLN
Itaka

Hotel TH Sestriere Villaggio Olimpico Kód: TRNVILA Itálie (lyže) \ Via Lattea

Umístěný v centru největšího lyžařského střediska v regionu a je ideálním místem pro vášnivé lyžaře. Do dolní stanice lanovky je odtud asi 100 metrů. Postaven pro potřeby olympijských her, představuje unikátní infrastrukturu. Udržované a prostorné pokoje vybavené veškerým potřebným komfortem zajistí pohodlný odpočinek. K dispozici je restaurace, moderní wellness centrum a krytý bazén, kde můžete relaxovat po aktivním dni na sjezdovkách. Animace v hotelu, jak pro dospělé, tak pro děti, vám také zpříjemní pobyt.

Popis nabídky

v centru SESTRIERE, u místní silnice; cca 110 km od letiště v Turíně; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu (cca 3.50 EUR/Cesana).

LYŽAŘSKÉ VLEKY: cca 100 m od kabinové lanovky na vrchol Fraiteve (2701 mnm) a čtyřmístná lanovka na vrchol Sises (2600 mnm), vleky jsou zařazeny do systému trasy Via Lattea (celkem cca 400 km), přístup přes lávku přímo na svahu nebo přes silnici.

čtyřhvězdičkový, elegantní a luxusní, postavený v roce 2005 pro olympijské hry 2006 v Turíně, pravidelně modernizovaný, hlavní budova s prostornou vstupní halou a tucet budov s apartmány, až 3 patra, výtahy, recepce 24h, restaurace - stravování formou bufetu, místní kuchyně, v restauraci jsou k dispozici dětské židličky a dětské menu, vinný sklípek, bar na recepci s televizním koutkem; mini market, konferenční centrum; za příplatek: pronájem a skladování zařízení; bezdrátové připojení k internetu ve vstupní hale; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

apartmán: pro max. 4 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek – postele pro 1 osobu), cca 53 m², vyhřívaný, ložnice, obývací pokoj, kuchyňský kout (voda, plyn, elektřina v ceně), koupelna (sprcha, WC, fén), satelitní TV, telefon, lednice , dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem (za poplatek); balkon; výhled na hory a dolní stanici vleků; za ubytování je třeba složit zálohu: cca 100 EUR/apartmán, splatný kartou nebo v hotovosti.

Denní a večerní animace pro dospělé a děti, miniklub (3-12 let); za poplatek: wellness centrum: krytý bazén, sladká voda, posilovna, fitness, široký výběr kosmetických procedur a masáží.    

0039/0122798401, www.villaggiolimpico.com

Informace o regionu

Itálie (lyže) — Via Lattea

Ráj pro lyžaře a milovníky zimních sportů! Via Lattea, neboli Mléčná dráha, je jeden z největších a nejatraktivnějších lyžařských regionů v italských Alp8ch.

POLOHA: v centru SESTRIERE, u místní silnice; cca 110 km od letiště v Turíně; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu (cca 3.50 EUR/Cesana).

PLÁŽ: LYŽAŘSKÉ VLEKY: cca 100 m od kabinové lanovky na vrchol Fraiteve (2701 mnm) a čtyřmístná lanovka na vrchol Sises (2600 mnm), vleky jsou zařazeny do systému trasy Via Lattea (celkem cca 400 km), přístup přes lávku přímo na svahu nebo přes silnici.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, elegantní a luxusní, postavený v roce 2005 pro olympijské hry 2006 v Turíně, pravidelně modernizovaný, hlavní budova s prostornou vstupní halou a tucet budov s apartmány, až 3 patra, výtahy, recepce 24h, restaurace - stravování formou bufetu, místní kuchyně, v restauraci jsou k dispozici dětské židličky a dětské menu, vinný sklípek, bar na recepci s televizním koutkem; mini market, konferenční centrum; za příplatek: pronájem a skladování zařízení; bezdrátové připojení k internetu ve vstupní hale; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

POKOJ:apartmán: pro max. 4 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek – postele pro 1 osobu), cca 53 m², vyhřívaný, ložnice, obývací pokoj, kuchyňský kout (voda, plyn, elektřina v ceně), koupelna (sprcha, WC, fén), satelitní TV, telefon, lednice , dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem (za poplatek); balkon; výhled na hory a dolní stanici vleků; za ubytování je třeba složit zálohu: cca 100 EUR/apartmán, splatný kartou nebo v hotovosti.

SPORT A ZÁBAVA: Denní a večerní animace pro dospělé a děti, miniklub (3-12 let); za poplatek: wellness centrum: krytý bazén, sladká voda, posilovna, fitness, široký výběr kosmetických procedur a masáží.    

KONTAKT: 0039/0122798401, www.villaggiolimpico.com

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter