phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Atlantické dobrodružství

Výhody nabídky

 • 5 ostrovů: Gran Canaria, La Gomera, Tenerife, La Palma, Madeira
 • 2 dny na Madeiře
 • péče polsky mluvícího delegáta
 • rozmanitost krajiny a zážitků
 • nejkrásnější krajiny Kanárských ostrovů
 • prodlužte si dovolenou na ostrově Tenerife

Atlantické dobrodružství Kód: TFSMADE

Cesta
14 934PLN
Dorośli: 2 all inclusive soft Čt 20.02 – Čt 27.02.20 (8 dní)
Itaka

Atlantické dobrodružství Kód: TFSMADE Kanárské ostrovy \ Tenerife

Położenie na mapie Cesta

​​​Tenerife • Madera • La Palma • Gran Canaria • La Gomera • Tenerife

Pět ostrovů souostroví Makaronézie, jeden týden, tisíce dojmů! Španělská atmosféra čtyř Kanárských ostrovů a portugalská atmosféra Madeiry během jedné plavby. Úchvatné výhledy, sopky, okouzlující městečka, romantická místa a neobvyklé výlety do přírody v rámci fakultativních výletů připravených právě pro Vás.

Popis nabídky

1. DEN. (čtvrtek) TENERIFE
Sraz účastníků na letišti. Let do Reina Sofia. Transfer do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Nalodění a přivítaní kapitánem. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Sestup na pevninu a individuální prohlídka atrakcí Santa Cruz de Tenerife, kterého srdcem je náměstí Plaza Espana, které se nachází v blízkosti nejstaršího kostela na ostrově - Matriz de la Concepción a lákající turisty obchodní ulička Calle Castillo. Nocleh.

2. DEN. (pátek) TENERIFE
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 21:00 odjezd z přístavu směrem na La Palmu. Nocleh.

3. DEN. (sobota) LA PALMA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE LA PALMA , půvabného hlavního města La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkóny kolem hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z hlavních atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16 století a budova Open University. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 19.00 vyplynutí z přístavu směrem na Lanzarote. Nocleh.

4. DEN. (neděle) LANZAROTE
Přibl. v 11.00 zamíření do přístavu ARRECIFE, hlavního města LANZAROTE, s jeho krásnou městskou pláží a půvabnou zátokou - Charco de San Ginés, kde přistávají rybářské lodě. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 24.00 vyplynutí z přístavu směrem na Fuerteventura. Nocleh.

5. DEN. (pondělí)
Přibl. v 3.00 příchod do přístavu PUERTO DEL ROSARIO, hlavního města ostrova Fuerteventura, kde vedle muzea španělského filosofa a spisovatele Miguela de Unamuna můžete navštívit příjemnou městskou pláž Playa Chica, která je přímo u přístavu, nebo nakupovat ve velkém nákupním centru Las Rotondas. Město je také známé pro svůj venkovní park soch roztroušený po různých částech města a barevné nástěnné malby, jejichž počet už údajně překročil 400! Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 24.00 odjezd z přístavu ve směru na Gran Canariu. Nocleh.

6. DEN. (úterý) GRAN CANARIA
Přibl. v 8.00 zamíření do přístavu LAS PALMAS, živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Stojí za to navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na la Gomeru. Nocleh.

7. DEN. (středa) LA GOMERA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, okouzlujícího hlavního města ostrova s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských nájemních domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba: kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh.

8. DEN. (čtvrtek)
Přibl v 5.30 zamíření do přístavu na SANTA CRUZ DE TENERIFE. Vylodění a odhlášení z výletní lodi podle naplánovaných odletů do Polska. Přesun na letiště Reina Sofia. Let do Polska

ranní filtrovaná káva; snídaně (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu nebo podávaná v hlavní restauraci na palubě 3 nebo v Lido Garden s verandou na palubě 7; snídaně, voda, džusy, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie; k obědu a večeři neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje a voda; odpolední čaj/filtrovaná káva a občerstvení ve vyhrazeném prostoru; neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje, voda, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie ve vyznačeném baru (12.00-24.00); po večeři občerstvení na vyznačeném místě.

v kartě jsou neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, vermut, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pinacolada, Majestic Martini a mnoho dalších, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

Ocean Majesty - elegance, půvab a radost z cestování po moři  
Celý majestát oceánu, malebné přístavy a romantické západy slunce jsou z paluby Ocean Majesty nejkrásnější. Tato elegantní výletní loď Vás zavede na plavbu pod plachtou ITAKY. Ocean Majesty je postavena "v lidském měřítku", je komornější než gigantické křižníky, ale současně nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru mořského dobrodružství. Profesionální a přátelské služby, komfortní kabiny, senzační kuchyně jsou jen předehrou k atrakcím Ocean Majesty. Zveme Vás na procházku lodí.

Mnoho atrakcí  
Stylové interiéry, spousta místa na srazy, rozhovory, chvíle s knihou nebo ...snění. Již od začátku je lobby působivé - zde budete přivítáni přátelským nápojem na uvítanou. Na recepci s nepřetržitým provozem provedete potřebné úkony a zavazadla do Vaše kabiny zanese obsluha.

První procházka 
Na palubách spolujezdce jsou místa k sezení a ležení, můžete si vychutnat slunce, mořský vánek, nekonečný oceán nebo relaxovat v pěkně navržených salonech. Vychutnejte si krásný výhled na oceán ze sofistikované Observation Lounge, poslouchejte klavír v Majestic Lounge, domluvte se na drink Bellini Cigar Lounge se zónou pro kuřáky nebo v Lido Garden u bazénu.

Jen pro Vás.  
Vše, co potřebujete, je na lodi. V butiku bez cla si můžete si koupit oblečení, kosmetiku a parfémy. Nezapomenutelné chvíle Vám zajistí fotograf, k dispozici jsou hostům také salon krásy, kadeřnictví a prádelna. O zdraví cestujících se stará palubní lékař, je zde i lékařská ordinace a lékárna.

Moře potěšení, oceán pocitů 
Zábava, sport a zábava na palubě Ocean Majesty jsou víc než potěšení. Je to skvělé setkání, hodně úsměvu, srdečnosti a záruka dobrého humoru, o který se stará služba na lodi. Objevujte svět! Z každého přístavů, do kterého míří Ocean Majesty, můžete vyrazit na nezapomenutelný výlet a zvolit trasu, která je pro Vás speciálně určena.

Hrajte si!  
Ocean Majesty je loď vytvořená pro radost z námořních cest, volného času a zábavy. K dispozici je bazén, malá posilovna, sauna a masáže. Odpočiňte si na sluneční terase s lehátky zdarma. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity, soutěže a hry. Hudební a taneční skupiny vás zvou ke společné zábavě, můžete se zúčastnit karaoke a večer si užijete diskotéku. Každé ráno získáte informace o tom, jaké zábavy Vás čekají na palubě. Atrakce nebudou chybět od rána do večera. Zveme aktivní hosty na gymnastiku, jógu nebo do tanečních. Zahrajte si společenské hry, holandské šipky, shuffleboard nebo šipky.

Paluby plné slunce 
Bazén je jedním z míst setkání na lodi, relaxace a záruka krásného opálení. Je známo, ze voda je nejlepší místo pro opalování. Konají se zde i hry a soutěže. Slunečné terasy se slunečníky a lehátky vybízí k procházkám. Obdivujte majestát oceánu na obzoru s vlasy rozcuchanými mořským vánkem!

Fit je hit  
Postarejte se o svoji formu. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity a soutěže. Zveme vás na gymnastiku, jógu, strečink, taneční, nordic walking, dovednostní hry. Zahrajte si holandské šipky, shuffleboard nebo šipky. K dispozici je také vyhřívaný bazén na palubě, malé fitness centrum, sauna a masáže.

O’le! 
Večer se vydejte do Show Lounge, obdivujte taneční vystoupení profesionálních umělců a vystoupení hudební kapely. Bavte se s námi večer s polskými animacemi a vyhrajte karaoke. Hrajte šipky, šachy, dámu, karty, deskové hry, bingo. Zveme Vás také na pulzující životem diskotéku.

Dobrou chuť!  
Na Ocean Majesty je jídlo radost a ... umění. Chutně a krásně představené jsou silnou stránkou plaveb pod plachtou ITAKI. Hlavní restaurace a bufet v zahradě Lido s verandou Vás zve na speciality pestré mezinárodní kuchyně formou bufetu nebo servírované. Přátelští číšníci se starají o spokojenost hostů, pomáhají s výběrem jídel, doporučují předkrmy a doplňují sklenky. K dispozici jsou vegetariánská jídla a dětské specializované židle. Slavnostní večeři předchází koktejl s kapitánem, speciální událost každý týden. Jídla se podávají u stolu a večerní šaty budou elegantním doplňkem tohoto jedinečného večera.

Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Objevte kouzlo Kanárských ostrovů, podívejte se na útesy Madeiry a její jedinečnou přírodu. Unikátní program volitelných výletů byl vytvořen speciálně pro plavební cesty ITAKY.

Města a městečka  
Pociťte atmosféru Kanárských měst, navštivte místa, kde byl Kryštof Kolumbus. Okouzlující ostrovní města, horské vesnice a místa, kde se zastavil čas. Objevte díla Césara Manrique a nechte se přesvědčit, jak krásně ozdobily Lanzarote.

Krajina snů  
Objevte poklady Kanárských ostrovů: majestátní sopky, národní parky, ohromující zeleň a měsíční krajiny. Úžasný maderianský útes Cabo Girao, kanarské Los Gigantes a Los Hervideros. Každý den jiná krajina, každý den jiné emoce. Vychutnejte si výhledy, které ostatní nepoznají.

Pestré atrakce  
Loro Park na ostrovu Tenerife a Poema del Mar na ostrově Gran Canaria jsou místa, která navštěvují turisté z celého světa. Království zvířat s orky a duhovými ptáky a impozantní akvárium s největší skleněnou stěnou na světě!

Pláže snů  
Svádí vás kanárské pláže? Nemusíte je sledovat jen z moře. Využijte výhodného organizovaného transferu na slavné duny na Gran Canarii a do letoviska Puerto del Carmen na Lanzarote, které se může pochlubit 8 plážemi.

Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Je to možné. Nyní si můžete vybrat hotel pro Vaši příští dovolenou z bohaté nabídky ITAKI na Kanárských ostrovech!

Skupinové zájezdy 
Zájezdy jsou skvělý nápad pro firemní výlety. Motivace? Integrace? Individuální program? Zařídíme! Obraťte se na naše oddělení skupin, konferencí a Incentive. Nejlepší nabídky, nekonvenční programy přizpůsobené očekáváním. Pro vaše zaměstnance, klienty a dodavatele.

Třešnička na dortu!  
Zvláště pro Vás
Happy Birthday - překvapení pro cestující oslavující jejich narozeniny na plavbě. Bude to Váš večer! Během večeře melodie Happy Birthday a narozeninový dort.
Obnovení manželských slibů - zvláštní obřad, který si budete vždy pamatovat!
 

Ocean Majesty 
kategorie: tříhvězdičkový superior
273 kajut: 184 vnějších a 89 interních
max. 600 cestujících
Asi 250 členů posádky
10 palub včetně 7 pro cestující
3 výtahy
lobby s 24hodinovou recepcí
2 restaurace: hlavní a zahrada Lido s verandou
5 barů
bezcelní zóna
salóny: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
čítárna a internetový koutek (platný: 20 EUR / 20 hodin používání
ordinace a lékárna
kancelář (prodej zájezdů)
fotograf (za příplatek)
prádelna (za příplatek)
kosmetický salon (za příplatek)
kadeřnictví
sauna
masážní místnost (za příplatek)
malé fitness centrum
rekreační paluba
bazén
diskotéka
 

Technická specifikace:  
postaven v roce 1966, výletní loď od roku 1995.
důkladná renovace v letech: 1991-1994 a 2008, od sezónně obnoveného roku 2008
tonaż: tonáž: 10 417
tun délka: 135 m, šířka: 19,2
rychlost: 17 uzlů
stabilizátory: 2 (Denny Brown)
napětí: 220 V

Buďte jako doma  
Radostná rána a relaxace po rušném dni. Probuďte se a usínejte ve vybrané pohodlné kabině. Každá z nich, jak vnitřní tak venkovní, je moderní, světlá, dobře udržovaná, útulná a esteticky zdobená. Koupelny mají nové kování a prostorné sprchové kabiny. Snídaně je možné objednat do kabiny (příplatek: cca 2 EUR/osoba/snídaně). Kteroukoliv z kabin si vyberete, v Ocean Majesty se budete cítit jako doma!

Vnitřní kabina (kategorie 1): 2-osoby, cca 10,8-16,6 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Jednostranná vnější kabina pro 1 osobu (kategorie 2): 2 osoby, cca. 10,8 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, uspořádané paralelně, nemohou být kombinovány;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Přívěsná kabina (kategorie 3): 2 osoby, cca. 10,5-11,9 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; v některých kabinách možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm; v jedné z kajut se nachází manželská postel: 150 x 200 cm (P4)), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Jednostranná vnější kabina (kategorie 4): 1 osoby, cca 8,5-11,6 m² (1 samostatná postel: 90 x 190 cm a 1 horním lůžkem: 80 x 180 cm), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor,židle.

Venkovní kabina (kategorie 5): 2 osoby, cca 10,3-17,1 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi; V kategorii 5 jsou 2 kabiny pro osoby ze zdravotním postižením (E44 a E45) umístěné přímo u výtahu, mají širší vstupní dveře a širší dveře do koupelny.

Komfort exteriéru kabiny s omezeným výhledem (kategorie 6): 3 osoby, cca. 16 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat v každé horní lůžko: 80 x 180 cm), panoramatické okno, výhled z okna je omezen záchrannými čluny;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Vnějšího kabina komfort (kategorie 7): 2 osoby, cca 10,5-12 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně nebo ve tvaru písmena L, nelze kombinovat; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.

Venkovní kabina s manželskou postelí (kategorie 8): 2 osoby, 2 na palubě Emerald (E1 a E2), cca 19,9 m² (manželská postel: 170 x 200 cm) nebo 4 na palubě Diamond (D1, D2, D3, D4), cca 12-15 m² (manželská postel: 150 x 200 cm), posezení se stolem a křesly, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar; z kabin E1 a E2 pohled na paluby s kotevními lany, navijákem a dalšími zařízeními pro kotvení.

Superior kabina (kategorie 9): 3 osoby, cca 15-16 m², na palubě Aquamarine (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat, horní postel: 80 x 180 cm), individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.

Venkovní kabina s balkonem (kategorie 10): 2 osoby, cca 12-14,5 m², na palubě Sapphire (manželská postel: 150 x 200 cm), malý relaxační koutek se stolem a křesly, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl, speciální služba na uvítanou: víno a ovoce, denně sladké překvapení, župany, možnost objednání snídaně v pokoji bez příplatku.

7 nocí na lodi Ocean Majesty, vnitřní kabiny pro 2 os. s koupelnami; za příplatek k dispozici také jiné typy kajut • strava na palubě lodi: • soft all inclusive • let: Polsko-Tenerife-Polsko • transfer: letiště-přístav-letiště • péče polského rezidenta • pojištění Complex

 1. Při rezervaci plavby musíte mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz (pouze pro občany EU) a uvést údaje o cestovním pasu nebo průkazu totožnosti.
 2. Povinné přístavní poplatky: 150 EUR/os. (platba na místě v hotovosti nebo kreditní kartou).
 3. Obvyklé spropitné pro posádku: 5 EUR/den/os. Spropitné není povinné.
 4. V závislosti na povětrnostních podmínkách může kapitán rozhodnout o změně trasy.
 5. Pořadí provádění bodů programu a doba nalodění a vyplynutí z přístavu se mohou měnit.
 6. Popisy výletů jsou uvedeny pouze pro informační účely a nepředstavují obchodní nabídku. Realizace prohlídek závisí na počtu účastníků.
 7. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty, jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.
 8. Měna na lodi je EUR.
 9. Na místě je požadována záloha ve výši 100 EUR/os. (pouze pro osoby platící v hotovosti).
 10. Maximální rozměry zavazadel během plavby: hlavní zavazadlo: 80 cm x 58 cm x 34 cm, příruční zavazadlo: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
5,3 / 6
98% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Obsługa na statku
 • Program i trasa rejsu
 • Kvalita za cenu
Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Tenerife

Błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy, ośnieżony szczyt wulkanu Teide, kolorowe papugi w Loro Park – to ikony Teneryfy, ziemi obiecanej turystów z całego świata, gdzie wakacje trwają cały rok. W krainie nieustającej fiesty jest zawsze czas na dobrą zabawę i relaks, a unikalny wyspiarski klimat pozwala w pełni korzystać z atrakcji Wyspy Wiecznej Wiosny.

TOUR PLAN:1. DEN. (čtvrtek) TENERIFE
Sraz účastníků na letišti. Let do Reina Sofia. Transfer do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Nalodění a přivítaní kapitánem. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Sestup na pevninu a individuální prohlídka atrakcí Santa Cruz de Tenerife, kterého srdcem je náměstí Plaza Espana, které se nachází v blízkosti nejstaršího kostela na ostrově - Matriz de la Concepción a lákající turisty obchodní ulička Calle Castillo. Nocleh.
2. DEN. (pátek) TENERIFE
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 21:00 odjezd z přístavu směrem na La Palmu. Nocleh.
3. DEN. (sobota) LA PALMA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE LA PALMA , půvabného hlavního města La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkóny kolem hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z hlavních atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16 století a budova Open University. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 19.00 vyplynutí z přístavu směrem na Lanzarote. Nocleh.
4. DEN. (neděle) LANZAROTE
Přibl. v 11.00 zamíření do přístavu ARRECIFE, hlavního města LANZAROTE, s jeho krásnou městskou pláží a půvabnou zátokou - Charco de San Ginés, kde přistávají rybářské lodě. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 24.00 vyplynutí z přístavu směrem na Fuerteventura. Nocleh.
5. DEN. (pondělí)
Přibl. v 3.00 příchod do přístavu PUERTO DEL ROSARIO, hlavního města ostrova Fuerteventura, kde vedle muzea španělského filosofa a spisovatele Miguela de Unamuna můžete navštívit příjemnou městskou pláž Playa Chica, která je přímo u přístavu, nebo nakupovat ve velkém nákupním centru Las Rotondas. Město je také známé pro svůj venkovní park soch roztroušený po různých částech města a barevné nástěnné malby, jejichž počet už údajně překročil 400! Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 24.00 odjezd z přístavu ve směru na Gran Canariu. Nocleh.
6. DEN. (úterý) GRAN CANARIA
Přibl. v 8.00 zamíření do přístavu LAS PALMAS, živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Stojí za to navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na la Gomeru. Nocleh.
7. DEN. (středa) LA GOMERA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, okouzlujícího hlavního města ostrova s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských nájemních domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba: kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh.
8. DEN. (čtvrtek)
Přibl v 5.30 zamíření do přístavu na SANTA CRUZ DE TENERIFE. Vylodění a odhlášení z výletní lodi podle naplánovaných odletů do Polska. Přesun na letiště Reina Sofia. Let do Polska

SOFT ALL INCLUSIVE: ranní filtrovaná káva; snídaně (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu nebo podávaná v hlavní restauraci na palubě 3 nebo v Lido Garden s verandou na palubě 7; snídaně, voda, džusy, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie; k obědu a večeři neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje a voda; odpolední čaj/filtrovaná káva a občerstvení ve vyhrazeném prostoru; neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje, voda, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie ve vyznačeném baru (12.00-24.00); po večeři občerstvení na vyznačeném místě.

ULTRA ALL INCLUSIVE (za příplatek): v kartě jsou neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, vermut, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pinacolada, Majestic Martini a mnoho dalších, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

POPIS LODĚ:Ocean Majesty - elegance, půvab a radost z cestování po moři  
Celý majestát oceánu, malebné přístavy a romantické západy slunce jsou z paluby Ocean Majesty nejkrásnější. Tato elegantní výletní loď Vás zavede na plavbu pod plachtou ITAKY. Ocean Majesty je postavena "v lidském měřítku", je komornější než gigantické křižníky, ale současně nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru mořského dobrodružství. Profesionální a přátelské služby, komfortní kabiny, senzační kuchyně jsou jen předehrou k atrakcím Ocean Majesty. Zveme Vás na procházku lodí.
Mnoho atrakcí  
Stylové interiéry, spousta místa na srazy, rozhovory, chvíle s knihou nebo ...snění. Již od začátku je lobby působivé - zde budete přivítáni přátelským nápojem na uvítanou. Na recepci s nepřetržitým provozem provedete potřebné úkony a zavazadla do Vaše kabiny zanese obsluha.
První procházka 
Na palubách spolujezdce jsou místa k sezení a ležení, můžete si vychutnat slunce, mořský vánek, nekonečný oceán nebo relaxovat v pěkně navržených salonech. Vychutnejte si krásný výhled na oceán ze sofistikované Observation Lounge, poslouchejte klavír v Majestic Lounge, domluvte se na drink Bellini Cigar Lounge se zónou pro kuřáky nebo v Lido Garden u bazénu.
Jen pro Vás.  
Vše, co potřebujete, je na lodi. V butiku bez cla si můžete si koupit oblečení, kosmetiku a parfémy. Nezapomenutelné chvíle Vám zajistí fotograf, k dispozici jsou hostům také salon krásy, kadeřnictví a prádelna. O zdraví cestujících se stará palubní lékař, je zde i lékařská ordinace a lékárna.
Moře potěšení, oceán pocitů 
Zábava, sport a zábava na palubě Ocean Majesty jsou víc než potěšení. Je to skvělé setkání, hodně úsměvu, srdečnosti a záruka dobrého humoru, o který se stará služba na lodi. Objevujte svět! Z každého přístavů, do kterého míří Ocean Majesty, můžete vyrazit na nezapomenutelný výlet a zvolit trasu, která je pro Vás speciálně určena.
Hrajte si!  
Ocean Majesty je loď vytvořená pro radost z námořních cest, volného času a zábavy. K dispozici je bazén, malá posilovna, sauna a masáže. Odpočiňte si na sluneční terase s lehátky zdarma. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity, soutěže a hry. Hudební a taneční skupiny vás zvou ke společné zábavě, můžete se zúčastnit karaoke a večer si užijete diskotéku. Každé ráno získáte informace o tom, jaké zábavy Vás čekají na palubě. Atrakce nebudou chybět od rána do večera. Zveme aktivní hosty na gymnastiku, jógu nebo do tanečních. Zahrajte si společenské hry, holandské šipky, shuffleboard nebo šipky.
Paluby plné slunce 
Bazén je jedním z míst setkání na lodi, relaxace a záruka krásného opálení. Je známo, ze voda je nejlepší místo pro opalování. Konají se zde i hry a soutěže. Slunečné terasy se slunečníky a lehátky vybízí k procházkám. Obdivujte majestát oceánu na obzoru s vlasy rozcuchanými mořským vánkem!
Fit je hit  
Postarejte se o svoji formu. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity a soutěže. Zveme vás na gymnastiku, jógu, strečink, taneční, nordic walking, dovednostní hry. Zahrajte si holandské šipky, shuffleboard nebo šipky. K dispozici je také vyhřívaný bazén na palubě, malé fitness centrum, sauna a masáže.
O’le! 
Večer se vydejte do Show Lounge, obdivujte taneční vystoupení profesionálních umělců a vystoupení hudební kapely. Bavte se s námi večer s polskými animacemi a vyhrajte karaoke. Hrajte šipky, šachy, dámu, karty, deskové hry, bingo. Zveme Vás také na pulzující životem diskotéku.
Dobrou chuť!  
Na Ocean Majesty je jídlo radost a ... umění. Chutně a krásně představené jsou silnou stránkou plaveb pod plachtou ITAKI. Hlavní restaurace a bufet v zahradě Lido s verandou Vás zve na speciality pestré mezinárodní kuchyně formou bufetu nebo servírované. Přátelští číšníci se starají o spokojenost hostů, pomáhají s výběrem jídel, doporučují předkrmy a doplňují sklenky. K dispozici jsou vegetariánská jídla a dětské specializované židle. Slavnostní večeři předchází koktejl s kapitánem, speciální událost každý týden. Jídla se podávají u stolu a večerní šaty budou elegantním doplňkem tohoto jedinečného večera.
Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Objevte kouzlo Kanárských ostrovů, podívejte se na útesy Madeiry a její jedinečnou přírodu. Unikátní program volitelných výletů byl vytvořen speciálně pro plavební cesty ITAKY.
Města a městečka  
Pociťte atmosféru Kanárských měst, navštivte místa, kde byl Kryštof Kolumbus. Okouzlující ostrovní města, horské vesnice a místa, kde se zastavil čas. Objevte díla Césara Manrique a nechte se přesvědčit, jak krásně ozdobily Lanzarote.
Krajina snů  
Objevte poklady Kanárských ostrovů: majestátní sopky, národní parky, ohromující zeleň a měsíční krajiny. Úžasný maderianský útes Cabo Girao, kanarské Los Gigantes a Los Hervideros. Každý den jiná krajina, každý den jiné emoce. Vychutnejte si výhledy, které ostatní nepoznají.
Pestré atrakce  
Loro Park na ostrovu Tenerife a Poema del Mar na ostrově Gran Canaria jsou místa, která navštěvují turisté z celého světa. Království zvířat s orky a duhovými ptáky a impozantní akvárium s největší skleněnou stěnou na světě!
Pláže snů  
Svádí vás kanárské pláže? Nemusíte je sledovat jen z moře. Využijte výhodného organizovaného transferu na slavné duny na Gran Canarii a do letoviska Puerto del Carmen na Lanzarote, které se může pochlubit 8 plážemi.
Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Je to možné. Nyní si můžete vybrat hotel pro Vaši příští dovolenou z bohaté nabídky ITAKI na Kanárských ostrovech!
Skupinové zájezdy 
Zájezdy jsou skvělý nápad pro firemní výlety. Motivace? Integrace? Individuální program? Zařídíme! Obraťte se na naše oddělení skupin, konferencí a Incentive. Nejlepší nabídky, nekonvenční programy přizpůsobené očekáváním. Pro vaše zaměstnance, klienty a dodavatele.
Třešnička na dortu!  
Zvláště pro Vás
Happy Birthday - překvapení pro cestující oslavující jejich narozeniny na plavbě. Bude to Váš večer! Během večeře melodie Happy Birthday a narozeninový dort.
Obnovení manželských slibů - zvláštní obřad, který si budete vždy pamatovat!
 
Ocean Majesty 
kategorie: tříhvězdičkový superior
273 kajut: 184 vnějších a 89 interních
max. 600 cestujících
Asi 250 členů posádky
10 palub včetně 7 pro cestující
3 výtahy
lobby s 24hodinovou recepcí
2 restaurace: hlavní a zahrada Lido s verandou
5 barů
bezcelní zóna
salóny: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
čítárna a internetový koutek (platný: 20 EUR / 20 hodin používání
ordinace a lékárna
kancelář (prodej zájezdů)
fotograf (za příplatek)
prádelna (za příplatek)
kosmetický salon (za příplatek)
kadeřnictví
sauna
masážní místnost (za příplatek)
malé fitness centrum
rekreační paluba
bazén
diskotéka
 
Technická specifikace:  
postaven v roce 1966, výletní loď od roku 1995.
důkladná renovace v letech: 1991-1994 a 2008, od sezónně obnoveného roku 2008
tonaż: tonáž: 10 417
tun délka: 135 m, šířka: 19,2
rychlost: 17 uzlů
stabilizátory: 2 (Denny Brown)
napětí: 220 V

POPIS KABIN:Buďte jako doma  
Radostná rána a relaxace po rušném dni. Probuďte se a usínejte ve vybrané pohodlné kabině. Každá z nich, jak vnitřní tak venkovní, je moderní, světlá, dobře udržovaná, útulná a esteticky zdobená. Koupelny mají nové kování a prostorné sprchové kabiny. Snídaně je možné objednat do kabiny (příplatek: cca 2 EUR/osoba/snídaně). Kteroukoliv z kabin si vyberete, v Ocean Majesty se budete cítit jako doma!
Vnitřní kabina (kategorie 1): 2-osoby, cca 10,8-16,6 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Jednostranná vnější kabina pro 1 osobu (kategorie 2): 2 osoby, cca. 10,8 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, uspořádané paralelně, nemohou být kombinovány;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Přívěsná kabina (kategorie 3): 2 osoby, cca. 10,5-11,9 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; v některých kabinách možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm; v jedné z kajut se nachází manželská postel: 150 x 200 cm (P4)), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Jednostranná vnější kabina (kategorie 4): 1 osoby, cca 8,5-11,6 m² (1 samostatná postel: 90 x 190 cm a 1 horním lůžkem: 80 x 180 cm), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor,židle.
Venkovní kabina (kategorie 5): 2 osoby, cca 10,3-17,1 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi; V kategorii 5 jsou 2 kabiny pro osoby ze zdravotním postižením (E44 a E45) umístěné přímo u výtahu, mají širší vstupní dveře a širší dveře do koupelny.
Komfort exteriéru kabiny s omezeným výhledem (kategorie 6): 3 osoby, cca. 16 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat v každé horní lůžko: 80 x 180 cm), panoramatické okno, výhled z okna je omezen záchrannými čluny;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Vnějšího kabina komfort (kategorie 7): 2 osoby, cca 10,5-12 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně nebo ve tvaru písmena L, nelze kombinovat; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.
Venkovní kabina s manželskou postelí (kategorie 8): 2 osoby, 2 na palubě Emerald (E1 a E2), cca 19,9 m² (manželská postel: 170 x 200 cm) nebo 4 na palubě Diamond (D1, D2, D3, D4), cca 12-15 m² (manželská postel: 150 x 200 cm), posezení se stolem a křesly, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar; z kabin E1 a E2 pohled na paluby s kotevními lany, navijákem a dalšími zařízeními pro kotvení.
Superior kabina (kategorie 9): 3 osoby, cca 15-16 m², na palubě Aquamarine (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat, horní postel: 80 x 180 cm), individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.
Venkovní kabina s balkonem (kategorie 10): 2 osoby, cca 12-14,5 m², na palubě Sapphire (manželská postel: 150 x 200 cm), malý relaxační koutek se stolem a křesly, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl, speciální služba na uvítanou: víno a ovoce, denně sladké překvapení, župany, možnost objednání snídaně v pokoji bez příplatku.

BENEFITY: 7 nocí na lodi Ocean Majesty, vnitřní kabiny pro 2 os. s koupelnami; za příplatek k dispozici také jiné typy kajut • strava na palubě lodi: • soft all inclusive • let: Polsko-Tenerife-Polsko • transfer: letiště-přístav-letiště • péče polského rezidenta • pojištění Complex

UWAGI:
 1. Při rezervaci plavby musíte mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz (pouze pro občany EU) a uvést údaje o cestovním pasu nebo průkazu totožnosti.
 2. Povinné přístavní poplatky: 150 EUR/os. (platba na místě v hotovosti nebo kreditní kartou).
 3. Obvyklé spropitné pro posádku: 5 EUR/den/os. Spropitné není povinné.
 4. V závislosti na povětrnostních podmínkách může kapitán rozhodnout o změně trasy.
 5. Pořadí provádění bodů programu a doba nalodění a vyplynutí z přístavu se mohou měnit.
 6. Popisy výletů jsou uvedeny pouze pro informační účely a nepředstavují obchodní nabídku. Realizace prohlídek závisí na počtu účastníků.
 7. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty, jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.
 8. Měna na lodi je EUR.
 9. Na místě je požadována záloha ve výši 100 EUR/os. (pouze pro osoby platící v hotovosti).
 10. Maximální rozměry zavazadel během plavby: hlavní zavazadlo: 80 cm x 58 cm x 34 cm, příruční zavazadlo: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
Opinie klientów
5,3 / 6
Celkové hodnocení
z 126 recenze
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
98%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Obsługa na statku
 • Program i trasa rejsu
 • Kvalita za cenu
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Re- we- la- cja .Rejs dobrze zaplanowany- cztery wyspy kanaryjskie plus Madera i to w osiem dni-czego więcej chcieć? Prawie co dzień to inna wyspa. W nocy spanie i rejs, rano po śniadaniu (...) více informací
Re- we- la- cja .Rejs dobrze zaplanowany- cztery wyspy kanaryjskie plus Madera i to w osiem dni-czego więcej chcieć? Prawie co dzień to inna wyspa. W nocy spanie i rejs, rano po śniadaniu zwiedzanie nowej wyspy. Każdego dnia, wieczorem do kabiny dostarczany jest program działań organizatorów na dzień następny. Nie można się nudzić. Obsługa i załoga statku z uśmiechem(wcale nie wymuszonym) dbają o czystość i wygodę pasażerów.
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem prosinec 2019
Rejs pod Żaglami Itaki okazał się strzałem w 10! W ciągu kilku dni zwiedziliśmy najciekawsze i najpiękniejsze Wyspy Kanaryjskie. Statek pomimo swojego wieku i przepłyniętych mil ma przyjemny i (...) více informací
Rejs pod Żaglami Itaki okazał się strzałem w 10! W ciągu kilku dni zwiedziliśmy najciekawsze i najpiękniejsze Wyspy Kanaryjskie. Statek pomimo swojego wieku i przepłyniętych mil ma przyjemny i elegancki wystrój. Kajuty, jak z resztą cały statek, były skrupulatnie, kilka razy dziennie sprzątane. Steward, kelner, kucharz, ochrona-wszyscy uśmiechnięci i gotowi do pomocy. Program artystyczny powinien zadowolić największego marudę, gdyż każdy znajdzie coś dla siebie.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli prosinec 2019
Statek choć ma swoje lata to wciąż spełnia swoje zadanie. Świetna obsługa przesłania spowodowane wiekiem mankamenty statku. více informací
Statek choć ma swoje lata to wciąż spełnia swoje zadanie. Świetna obsługa przesłania spowodowane wiekiem mankamenty statku.
 • 3
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem prosinec 2019
Nice více informací
Nice
 • 4
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
było super nie spodziewałam się że rejs statkiem może być tak wspaniały, że można wciągu tygodnia zobaczyć tak dużo, wyspa Madera to jedna z najładniejszych wysp. více informací
było super nie spodziewałam się że rejs statkiem może być tak wspaniały, że można wciągu tygodnia zobaczyć tak dużo, wyspa Madera to jedna z najładniejszych wysp.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Pierwszy raz wybraliśmy się na rejs statkiem. Cała wyprawa była tak udana, że zaraziliśmy się tym sposobem spędzania wakacji. Brawo dla Itaki i życzymy nowszych statków. více informací
Pierwszy raz wybraliśmy się na rejs statkiem. Cała wyprawa była tak udana, że zaraziliśmy się tym sposobem spędzania wakacji. Brawo dla Itaki i życzymy nowszych statków.
 • 3
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
 • 5
 • 3
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Ogólna ocena jest generalnie pozytywna. Trasa i możliwość wyboru wycieczek fakultatywnych pozwala na własną ocenę odwiedzanych miejsc. více informací
Ogólna ocena jest generalnie pozytywna. Trasa i możliwość wyboru wycieczek fakultatywnych pozwala na własną ocenę odwiedzanych miejsc.
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, Solo prosinec 2019
Trasa bardzo ciekawa. více informací
Trasa bardzo ciekawa.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli prosinec 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s partnerem prosinec 2019
Rejs daje możliwość zwiedzenia kilku miejsc w krótkim czasie, co jest niewątpliwym plusem. Sam statek jest stary, ale włożono dużo pracy w jego odmówienie, niestety mam wrażenie, że jest za mały (...) více informací
Rejs daje możliwość zwiedzenia kilku miejsc w krótkim czasie, co jest niewątpliwym plusem. Sam statek jest stary, ale włożono dużo pracy w jego odmówienie, niestety mam wrażenie, że jest za mały na rejsy po kapryśnym, grudniowym Atlantyku. Rejs na Maderę przy wysokiej fali był nieporozumieniem... choroba morska powaliła rejsowiczow na łopatki. Dlatego trzeba przemyśleć taką wyprawę jeśli nie chce się mieć 16 h wyjętych z życiorysu. Na pocieszenie dodam, że urok Madery rekompensuje trochę niewygody podróży:) Obsługa na statku wspaniała! Wigilia była zorganizowana w każdym detalu, jedzenie do wyboru świetnie skomponowane i bardzo smaczne.Kucharz uśmiechnięty i zadowolony, aż chce się jeść:) Duży minus za opiekę rezydenta... właściwie go brak.Pani Dorota zdaje się, bo przedstawiła się nam raz o 4 nad ranem w czasie transferu z lotniska to wielka nieobecna, której próżno szukać, z resztą to nie ja powinnam szukać jej, ale to rezydent jest widoczny na miejscu i sprawuje pieczę nad grupą swoich turystów.
 • 3
 • 4
 • 4
 • 6
 • 3
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Witam. Kilka słów wyjaśnienia. Ocena statku - statek ma swoje lata ale jest odnowiony i zadbany. Obłuża techniczna statku niewidoczna ale jest... Stewardzi wyprzedzają myśli... Obsługa super. (...) více informací
Witam. Kilka słów wyjaśnienia. Ocena statku - statek ma swoje lata ale jest odnowiony i zadbany. Obłuża techniczna statku niewidoczna ale jest... Stewardzi wyprzedzają myśli... Obsługa super. Kabina - służyła dospania bo sam rejs i wycieczki niosły tyle atrakcji że grzechem byłoby siedziec w kabinie . Kabina sprzatana codziennie, podobnie jak zmieniana pościel, reczniki itp.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Rejs ciekawy jednak zbyt malo kontaktu z rezydentam.Mało polskich pracownikow i polskich potraw wigilijnych. více informací
Rejs ciekawy jednak zbyt malo kontaktu z rezydentam.Mało polskich pracownikow i polskich potraw wigilijnych.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli prosinec 2019
Był to nasz drugi rejs z Itaką (świąteczny). Ponownie wybraliśmy Państwa ofertę ze względu na możliwość spędzenia świąt w ciekawy sposób w rejonach bliskich nam kulturowo (na rynku nie brakuje (...) více informací
Był to nasz drugi rejs z Itaką (świąteczny). Ponownie wybraliśmy Państwa ofertę ze względu na możliwość spędzenia świąt w ciekawy sposób w rejonach bliskich nam kulturowo (na rynku nie brakuje ofert świątecznych w Egipcie, Turcji, Maroko, brak jest natomiast ofert dla ciepłolubnych w Europie). Rejs umożliwia również odwiedzenie kilku miejsc, bez konieczności przepakowywania (hotel pływa z nami). Statek pomimo majestatycznej nazwy jest przyjemnie przytulny lecz przy tym wystarczająco komfortowy oferując typowe "rejsowe" usługi co w połączeniu z dobranym planem rejsu i oczywiście ceną ustanawia stosunek jakości do ceny na dość wysokim poziomie. Obsługa na statku jest doskonała i uczynna - tutaj zero zastrzeżeń. Zazwyczaj podróżujemy na własną rękę (z plecakiem - backpacking), więc rejs był miłą odmianą a przy tym pozwalał swobodnie eksplorować odwiedzane wyspy na własną rękę - co z przyjemnością czyniliśmy. Pasażerowie mogą korzystać z dobrze dobranych wycieczek fakultatywnych lub zwiedzać we własnym zakresie. Oczywiście można pozostać na statku i cieszyć się jego wygodami. Ogromną zaletą jest to,że statek zawija do najważniejszych miast danych wysp więc wystarcza maksymalnie kilkanaście minut spacerem (często mniej niż 10), aby wyskoczyć na kawę, zwiedzanie lub po prostu na spacer. Oczywiście statek nie jest gigantycznym pływającym hotelem znanym z typowych karaibskich widokówek, lecz jego kompaktowość i można by powiedzieć - retro klimat - dodają charakteru. Szczerze polecam ten sposób spędzania wakacji - daje możliwość zasmakowania "rejsowania" w przyjemnych warunkach, doskonałą obsługą i przy rozsądnej cenie. Jest to dobra propozycja również dla rodzin z dziećmi. Atrakcji nie brakuje a możliwość wyboru sposobu doświadczania rejsu (wycieczki/statek/eksploracja na własną rękę) pozwala na znalezienie czegoś dla siebie, zależnie od humoru. Szczerze polecam :)
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Świetny pomysł szczególnie dla turystów nie znających angielskiego bo cała obsługa jest zagwarantowana po polsku. Wspaniała i pomocna obsługa na statku. Bardzo miła atmosfera. Bardzo smaczne i (...) více informací
Świetny pomysł szczególnie dla turystów nie znających angielskiego bo cała obsługa jest zagwarantowana po polsku. Wspaniała i pomocna obsługa na statku. Bardzo miła atmosfera. Bardzo smaczne i róznorodne posiłki do wyboru albo samoobsługowo w barach lub serwowane w restauracjii.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Bardzo dobra organizacja i wspaniała trasa. Obsługa na statku miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Każdego wieczoru wspaniałe występy: Pan Li, Odessa Stars oraz Funkys Band po prostu super! (...) více informací
Bardzo dobra organizacja i wspaniała trasa. Obsługa na statku miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Każdego wieczoru wspaniałe występy: Pan Li, Odessa Stars oraz Funkys Band po prostu super! Animatorzy zasługują na podziękowanie za pracę. Kelnerzy a zwłaszcza Igor i Ksenija- wielkie brawa!
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Atlantycka przygodna na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Był to najlepiej spędzony czas, który pozostawił po sobie niezapomniane wspomnienia! Nie żałuję żadnego grosza, żadnej złotówki czy (...) více informací
Atlantycka przygodna na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Był to najlepiej spędzony czas, który pozostawił po sobie niezapomniane wspomnienia! Nie żałuję żadnego grosza, żadnej złotówki czy euro które przeznaczyłam na tą wycieczkę. Opieka rezydenta, obsługa na statku na najwyższym poziomie... jeszcze nie spotkałam się w trakcie swoich podróży z tak wieloma ludźmi, których serdeczność i chęć pomocy była tak naturalna, że aż dziwna. Ręczniki w kabinie wymieniane codziennie, kabina sprzątana codziennie! Jedzenie przepyszne! Olbrzymi wybór! Statek co prawda ma swoje lata jednak jest utrzymany na bardzo wysokim poziomie. Program i animacje! OOOO działo się :) poprzez występy znanych artystów, kabarety, koncerty, tańce... jest co wspominać. Program rejsu zachwycający! Tak wiele zobaczyliśmy w tak krótkim czasie. Uważam że pieniążki które zapłaciliśmy były tego warte. Wręcz... jakość przewyższała cenę. Rezydent bardzo opiekuńczy natomiast z dodatkowych informacji chciałabym nadmienić, że musieliśmy skorzystać z pomocy lekarza na statku. gdyż mąż doznał urazu. I tutaj chapeau bas dla ITAKI! Lekarz POLAK! Olbrzymia pomoc z jego strony, zainteresowanie, dopatrzenie wszystkiego! Dziękujemy! Dziękujemy za opiekę całej załodze, za piękny program osobą które go tworzyły, za pyszną kuchnię kucharzą... wspomnienia z tego wyjazdu zostaną na zawsze z nami.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Pełne zaskoczenie profesjonalizmem, warunkami i wrażeniami na rejsie. více informací
Pełne zaskoczenie profesjonalizmem, warunkami i wrażeniami na rejsie.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
super více informací
super
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem prosinec 2019
Z rejsu jesteśmy z mężem bardzooo zadowoleni! Bardzo lubimy aktywnie spędzać urlop, a podróż statkiem po Wyspach Kanaryjskich dała nam taką możliwość. Podczas podróży poznaliśmy bardzo dużo (...) více informací
Z rejsu jesteśmy z mężem bardzooo zadowoleni! Bardzo lubimy aktywnie spędzać urlop, a podróż statkiem po Wyspach Kanaryjskich dała nam taką możliwość. Podczas podróży poznaliśmy bardzo dużo ciekawych ludzi na statku. Szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa statku. Nie spotkałam wcześniej na żadnej z wycieczek tak energicznych, pozytywnych i przyjemnych ludzi. Dzięki nim podróż statkiem przebiegła w miłej i rodzinnej atmosferze.
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Piękna podróż,piękne wrażenia dziękuję . více informací
Piękna podróż,piękne wrażenia dziękuję .
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem prosinec 2019
Jak najbardziej mogę polecić rejs statkiem. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą przeżyć coś nowego i są ciekawe świata. Podczas rejsu udało mi się zboczyć 5 wysp. Zwiedzać wyspy możemy w (...) více informací
Jak najbardziej mogę polecić rejs statkiem. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą przeżyć coś nowego i są ciekawe świata. Podczas rejsu udało mi się zboczyć 5 wysp. Zwiedzać wyspy możemy w grupie (zakup wycieczek fakultatywnych u rezydenta) lub na własną rękę. Osobiście korzystałam z wypożyczalni aut i komunikacji miejskiej. Podczas jednego dnia nie jesteśmy w stanie zobaczyć całych wysp zwłaszcza tych większych typu Teneryfa ale jak najbardziej możemy zwiedzić główne punkty i zapoznać się z hiszpańską kulturą. Zdecydowanie odradzam rejs osobom nastawionym na rozrywkę. Statek proponuje wieczorne animacje typu występy na żywo (komicy, tancerze), jednak wśród gości dominują osoby starsze, które kończą wieczory o północy wraz z zakończeniem pokazów. Na statku znajdziemy malutką dyskotekę. Wyżywienie jest bardzo dobre. Nie spotkałam posiłku, który by mi nie smakował. Jedynym minusem jest dość mały wybór i po 7 dnia możemy zauważyć powtarzalność potraw. Co najbardziej mnie zachwyciło na statku to obsługa, głównie pochodzenia filipińskiego. Dbali o czystość naszych kajut, witali zawsze z uśmiechem, starali się spełnić każde życzenie. Wsiadając na statek nie możemy zapomnieć o niedogodnościach związanych z podróżą. Nie powinniśmy być zaskoczeni, że na statku może bujać podczas pokonywania mil morskich. Najlepiej zaopatrzyć się w lokalnej aptece w lek Biodramina.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 3
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem prosinec 2019
Fajny pomysł na zwiedzanie Wysp Kanaryjskich, każdego dnia inna wyspa. Zwiedzanie na własną rękę bądź możliwość korzystania ze zorganizowanych wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatnych na (...) více informací
Fajny pomysł na zwiedzanie Wysp Kanaryjskich, każdego dnia inna wyspa. Zwiedzanie na własną rękę bądź możliwość korzystania ze zorganizowanych wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatnych na miejscu). Dostarczana była codzienna porcja informacji na temat: wyspy, do której płyniemy, wydarzeń na statku oraz godziny wypłynięcia z portu. Wieczorami zapewniony był program rozrywkowy na statku a dla chcących odpocząć w kajucie, wyświetlany dobry film. Godziny posiłków dobrze dostosowane, choć ich różnorodność mogłaby być większa. Ogólnie, wszystko dobrze zorganizowane z bardzo miłą obsługą na pokładzie i pięknymi widokami.
 • 4
 • 5
 • 3
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou prosinec 2019
Wspaniała opcja spędzania urlopu i świąt. W krótkim czasie można tak wiele zobaczyć, poznać różne wyspy. Jest czas i na zwiedzanie, i na wypoczynek, i na rozrywkę, i na zakupy. Nie ma nudy. (...) více informací
Wspaniała opcja spędzania urlopu i świąt. W krótkim czasie można tak wiele zobaczyć, poznać różne wyspy. Jest czas i na zwiedzanie, i na wypoczynek, i na rozrywkę, i na zakupy. Nie ma nudy. Obsługa statku b.miła, uprzejma, wyżywienie fantastyczne.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem prosinec 2019
Długo szukaliśmy czegoś ciekawego na grudzień. Padło na rejs wspaniałym Ocean Majesty od Itaki. Cały statek a szczególnie jego uśmiechnięta i mega pogodna załoga sprawiały, że od pierwszego (...) více informací
Długo szukaliśmy czegoś ciekawego na grudzień. Padło na rejs wspaniałym Ocean Majesty od Itaki. Cały statek a szczególnie jego uśmiechnięta i mega pogodna załoga sprawiały, że od pierwszego odbicia karty pokładowej wiedzieliśmy, że był to idealny wybór! Rezydenci oraz animatorzy świetnie poradzili sobie z organizacją wycieczek fakultatywnych, oraz czasu wolnego na statku, wszystkie informacje przekazywali zawsze na czas, wszystkiego pilnowali. Codziennie dostawaliśmy informacje na kartkach z mapą, pogodą i godzinami zaplanowanych atrakcji czy wydarzeń co bardzo ułatwiało zaplanowanie naszego dnia i wykorzystanie każdej godziny w porcie czy na Atlantyku. Mega profeska, na pewno wrócimy! 10/10
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
21 594 Czk -30%
14 934czk Celkem Podrobnosti o ceně 29 868 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter