phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Plavba Královny Atlantiku

Výhody nabídky

 • 5 ostrovů: Tenerife, La Palma, Gran Canaria, La Gomera, Madeira
 • péče polsky mluvícího delegáta
 • půvabné Funchal
 • písečné pláže na Gran Canarii
 • prodlužte si dovolenou na Tenerife.

Plavba Královny Atlantiku Kód: TFSFNCE

Cesta
16 074PLN
Dorośli: 2 all inclusive soft Čt 12.03 – Čt 19.03.20 (8 dní)
Itaka

Plavba Královny Atlantiku Kód: TFSFNCE Kanárské ostrovy \ Tenerife

Położenie na mapie Cesta

Tenerife • La Palma • Madeira • Gran Canaria • La Gomera • Tenerife

Objevte ostrovy štěstí s ITAKOU! Krásná plavba vás povede přes čtyři Kanárské ostrovy a Madeiru. Nejznámější místa Gran Canaria a Tenerife, zelená, ekologická La Palma a překrásná a maličká La Gomera. Zahrady Madeiry, majestátní útesy a exotické ovoce. Autorské fakultativní výlety ukazují největší atrakce a málo známé kouty souostroví Makaronézie.

Popis nabídky

1. DEN. (čtvrtek) TENERIFE
Sraz účastníků na letišti. Let do Reina Sofia. Transfer do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Nalodění a přivítaní kapitánem. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Sestup na pevninu a poznávání památek Santa Cruz de Tenerife, největšího města ostrova. Jeho srdcem je náměstí Plaza Espana, které se nachází v blízkosti nejstaršího kostela na ostrově - Matriz de la Concepción a lákající turisty obchodní ulička Calle Castillo. Nocleh.

2. DEN. (pátek) TENERIFE
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 20.00 vyplynutí z přístavu směrem na La Palmu. Nocleh.

3. DEN. (sobota) LA PALMA
Přibl. v 8.00 h zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE LA PALMA , půvabného hlavního města La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkóny na hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z jeho atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16 století a budova Open University. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 16.00 odjezd z přístavu směrem na Madeiru. Nocleh.

4. DEN. (neděle) MADERA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu FUNCHAL, hlavního města Madeiry, které lze navštívit pěšky nebo slavnou lanovkou. Existuje mnoho zajímavých míst a barevný trh, který je úžasný díky exotickému ovoci a květinám. Sestup na pevninu a volitelně účast na výletech (za příplatek na místě): Přibl. v 18.00 odjezd z přístavu směrem na Gran Canaria. Nocleh.

5. DEN. (pondělí) GRAN CANARIA
Přibl. v 16:00 zamíření do přístavu LAS PALMAS, živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Stojí za to navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na lodi nebo na pobřeží a poznávání zajímavostí Las Palmas. Nocleh.

6. DEN. (úterý) GRAN CANARIA
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 22.00 vyplynutí z přístavu směrem na la Gomeru. Nocleh.

7. DEN. (středa) LA GOMERA
Přibl. v 10.00 zamíření do přístavu SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, okouzlujícího hlavního města ostrova s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských nájemních domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba: kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh.

8. DEN. (čtvrtek) TENERIFE
Přibl. v 5.30 zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Vylodění a odhlášení z výletní lodi podle naplánovaných odletů do Polska. Přesun na letiště Reina Sofia. Let do Polska

ranní filtrovaná káva; snídaně (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu nebo podávaná v hlavní restauraci na palubě 3 nebo v Lido Garden s verandou na palubě 7; snídaně, voda, džusy, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie; k obědu a večeři neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje a voda; odpolední čaj/filtrovaná káva a občerstvení ve vyhrazeném prostoru; neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje, voda, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie ve vyznačeném baru (12.00-24.00); po večeři občerstvení na vyznačeném místě.

v kartě jsou neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, vermut, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pinacolada, Majestic Martini a mnoho dalších, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

Ocean Majesty - elegance, půvab a radost z cestování po moři  
Celý majestát oceánu, malebné přístavy a romantické západy slunce jsou z paluby Ocean Majesty nejkrásnější. Tato elegantní výletní loď Vás zavede na plavbu pod plachtou ITAKY. Ocean Majesty je postavena "v lidském měřítku", je komornější než gigantické křižníky, ale současně nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru mořského dobrodružství. Profesionální a přátelské služby, komfortní kabiny, senzační kuchyně jsou jen předehrou k atrakcím Ocean Majesty. Zveme Vás na procházku lodí.

Mnoho atrakcí  
Stylové interiéry, spousta místa na srazy, rozhovory, chvíle s knihou nebo ...snění. Již od začátku je lobby působivé - zde budete přivítáni přátelským nápojem na uvítanou. Na recepci s nepřetržitým provozem provedete potřebné úkony a zavazadla do Vaše kabiny zanese obsluha.

První procházka 
Na palubách spolujezdce jsou místa k sezení a ležení, můžete si vychutnat slunce, mořský vánek, nekonečný oceán nebo relaxovat v pěkně navržených salonech. Vychutnejte si krásný výhled na oceán ze sofistikované Observation Lounge, poslouchejte klavír v Majestic Lounge, domluvte se na drink Bellini Cigar Lounge se zónou pro kuřáky nebo v Lido Garden u bazénu.

Jen pro Vás.  
Vše, co potřebujete, je na lodi. V butiku bez cla si můžete si koupit oblečení, kosmetiku a parfémy. Nezapomenutelné chvíle Vám zajistí fotograf, k dispozici jsou hostům také salon krásy, kadeřnictví a prádelna. O zdraví cestujících se stará palubní lékař, je zde i lékařská ordinace a lékárna.

Moře potěšení, oceán pocitů 
Zábava, sport a zábava na palubě Ocean Majesty jsou víc než potěšení. Je to skvělé setkání, hodně úsměvu, srdečnosti a záruka dobrého humoru, o který se stará služba na lodi. Objevujte svět! Z každého přístavů, do kterého míří Ocean Majesty, můžete vyrazit na nezapomenutelný výlet a zvolit trasu, která je pro Vás speciálně určena.

Hrajte si!  
Ocean Majesty je loď vytvořená pro radost z námořních cest, volného času a zábavy. K dispozici je bazén, malá posilovna, sauna a masáže. Odpočiňte si na sluneční terase s lehátky zdarma. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity, soutěže a hry. Hudební a taneční skupiny vás zvou ke společné zábavě, můžete se zúčastnit karaoke a večer si užijete diskotéku. Každé ráno získáte informace o tom, jaké zábavy Vás čekají na palubě. Atrakce nebudou chybět od rána do večera. Zveme aktivní hosty na gymnastiku, jógu nebo do tanečních. Zahrajte si společenské hry, holandské šipky, shuffleboard nebo šipky.

Paluby plné slunce 
Bazén je jedním z míst setkání na lodi, relaxace a záruka krásného opálení. Je známo, ze voda je nejlepší místo pro opalování. Konají se zde i hry a soutěže. Slunečné terasy se slunečníky a lehátky vybízí k procházkám. Obdivujte majestát oceánu na obzoru s vlasy rozcuchanými mořským vánkem!

Fit je hit  
Postarejte se o svoji formu. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity a soutěže. Zveme vás na gymnastiku, jógu, strečink, taneční, nordic walking, dovednostní hry. Zahrajte si holandské šipky, shuffleboard nebo šipky. K dispozici je také vyhřívaný bazén na palubě, malé fitness centrum, sauna a masáže.

O’le! 
Večer se vydejte do Show Lounge, obdivujte taneční vystoupení profesionálních umělců a vystoupení hudební kapely. Bavte se s námi večer s polskými animacemi a vyhrajte karaoke. Hrajte šipky, šachy, dámu, karty, deskové hry, bingo. Zveme Vás také na pulzující životem diskotéku.

Dobrou chuť!  
Na Ocean Majesty je jídlo radost a ... umění. Chutně a krásně představené jsou silnou stránkou plaveb pod plachtou ITAKI. Hlavní restaurace a bufet v zahradě Lido s verandou Vás zve na speciality pestré mezinárodní kuchyně formou bufetu nebo servírované. Přátelští číšníci se starají o spokojenost hostů, pomáhají s výběrem jídel, doporučují předkrmy a doplňují sklenky. K dispozici jsou vegetariánská jídla a dětské specializované židle. Slavnostní večeři předchází koktejl s kapitánem, speciální událost každý týden. Jídla se podávají u stolu a večerní šaty budou elegantním doplňkem tohoto jedinečného večera.

Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Objevte kouzlo Kanárských ostrovů, podívejte se na útesy Madeiry a její jedinečnou přírodu. Unikátní program volitelných výletů byl vytvořen speciálně pro plavební cesty ITAKY.

Města a městečka  
Pociťte atmosféru Kanárských měst, navštivte místa, kde byl Kryštof Kolumbus. Okouzlující ostrovní města, horské vesnice a místa, kde se zastavil čas. Objevte díla Césara Manrique a nechte se přesvědčit, jak krásně ozdobily Lanzarote.

Krajina snů  
Objevte poklady Kanárských ostrovů: majestátní sopky, národní parky, ohromující zeleň a měsíční krajiny. Úžasný maderianský útes Cabo Girao, kanarské Los Gigantes a Los Hervideros. Každý den jiná krajina, každý den jiné emoce. Vychutnejte si výhledy, které ostatní nepoznají.

Pestré atrakce  
Loro Park na ostrovu Tenerife a Poema del Mar na ostrově Gran Canaria jsou místa, která navštěvují turisté z celého světa. Království zvířat s orky a duhovými ptáky a impozantní akvárium s největší skleněnou stěnou na světě!

Pláže snů  
Svádí vás kanárské pláže? Nemusíte je sledovat jen z moře. Využijte výhodného organizovaného transferu na slavné duny na Gran Canarii a do letoviska Puerto del Carmen na Lanzarote, které se může pochlubit 8 plážemi.

Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Je to možné. Nyní si můžete vybrat hotel pro Vaši příští dovolenou z bohaté nabídky ITAKI na Kanárských ostrovech!

Skupinové zájezdy 
Zájezdy jsou skvělý nápad pro firemní výlety. Motivace? Integrace? Individuální program? Zařídíme! Obraťte se na naše oddělení skupin, konferencí a Incentive. Nejlepší nabídky, nekonvenční programy přizpůsobené očekáváním. Pro vaše zaměstnance, klienty a dodavatele.

Třešnička na dortu!  
Zvláště pro Vás
Happy Birthday - překvapení pro cestující oslavující jejich narozeniny na plavbě. Bude to Váš večer! Během večeře melodie Happy Birthday a narozeninový dort.
Obnovení manželských slibů - zvláštní obřad, který si budete vždy pamatovat!
 

Ocean Majesty 
kategorie: tříhvězdičkový superior
273 kajut: 184 vnějších a 89 interních
max. 600 cestujících
Asi 250 členů posádky
10 palub včetně 7 pro cestující
3 výtahy
lobby s 24hodinovou recepcí
2 restaurace: hlavní a zahrada Lido s verandou
5 barů
bezcelní zóna
salóny: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
čítárna a internetový koutek (platný: 20 EUR / 20 hodin používání
ordinace a lékárna
kancelář (prodej zájezdů)
fotograf (za příplatek)
prádelna (za příplatek)
kosmetický salon (za příplatek)
kadeřnictví
sauna
masážní místnost (za příplatek)
malé fitness centrum
rekreační paluba
bazén
diskotéka
 

Technická specifikace:  
postaven v roce 1966, výletní loď od roku 1995.
důkladná renovace v letech: 1991-1994 a 2008, od sezónně obnoveného roku 2008
tonaż: tonáž: 10 417
tun délka: 135 m, šířka: 19,2
rychlost: 17 uzlů
stabilizátory: 2 (Denny Brown)
napětí: 220 V

Buďte jako doma  
Radostná rána a relaxace po rušném dni. Probuďte se a usínejte ve vybrané pohodlné kabině. Každá z nich, jak vnitřní tak venkovní, je moderní, světlá, dobře udržovaná, útulná a esteticky zdobená. Koupelny mají nové kování a prostorné sprchové kabiny. Snídaně je možné objednat do kabiny (příplatek: cca 2 EUR/osoba/snídaně). Kteroukoliv z kabin si vyberete, v Ocean Majesty se budete cítit jako doma!

Vnitřní kabina (kategorie 1): 2-osoby, cca 10,8-16,6 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Jednostranná vnější kabina pro 1 osobu (kategorie 2): 2 osoby, cca. 10,8 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, uspořádané paralelně, nemohou být kombinovány;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Přívěsná kabina (kategorie 3): 2 osoby, cca. 10,5-11,9 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; v některých kabinách možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm; v jedné z kajut se nachází manželská postel: 150 x 200 cm (P4)), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Jednostranná vnější kabina (kategorie 4): 1 osoby, cca 8,5-11,6 m² (1 samostatná postel: 90 x 190 cm a 1 horním lůžkem: 80 x 180 cm), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor,židle.

Venkovní kabina (kategorie 5): 2 osoby, cca 10,3-17,1 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi; V kategorii 5 jsou 2 kabiny pro osoby ze zdravotním postižením (E44 a E45) umístěné přímo u výtahu, mají širší vstupní dveře a širší dveře do koupelny.

Komfort exteriéru kabiny s omezeným výhledem (kategorie 6): 3 osoby, cca. 16 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat v každé horní lůžko: 80 x 180 cm), panoramatické okno, výhled z okna je omezen záchrannými čluny;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Vnějšího kabina komfort (kategorie 7): 2 osoby, cca 10,5-12 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně nebo ve tvaru písmena L, nelze kombinovat; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.

Venkovní kabina s manželskou postelí (kategorie 8): 2 osoby, 2 na palubě Emerald (E1 a E2), cca 19,9 m² (manželská postel: 170 x 200 cm) nebo 4 na palubě Diamond (D1, D2, D3, D4), cca 12-15 m² (manželská postel: 150 x 200 cm), posezení se stolem a křesly, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar; z kabin E1 a E2 pohled na paluby s kotevními lany, navijákem a dalšími zařízeními pro kotvení.

Superior kabina (kategorie 9): 3 osoby, cca 15-16 m², na palubě Aquamarine (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat, horní postel: 80 x 180 cm), individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.

Venkovní kabina s balkonem (kategorie 10): 2 osoby, cca 12-14,5 m², na palubě Sapphire (manželská postel: 150 x 200 cm), malý relaxační koutek se stolem a křesly, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl, speciální služba na uvítanou: víno a ovoce, denně sladké překvapení, župany, možnost objednání snídaně v pokoji bez příplatku.

7 nocí na lodi Ocean Majesty, vnitřní kabiny pro 2 os. s koupelnami; za příplatek k dispozici také jiné typy kajut • strava na palubě lodi: • soft all inclusive • let: Polsko-Tenerife-Polsko • transfer: letiště-přístav-letiště • péče polského rezidenta • pojištění Complex

 1. Při rezervaci plavby musíte mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz (pouze pro občany EU) a uvést údaje o cestovním pasu nebo průkazu totožnosti.
 2. Povinné přístavní poplatky: 150 EUR/os. (platba na místě v hotovosti nebo kreditní kartou).
 3. Obvyklé spropitné pro posádku: 5 EUR/den/os. Spropitné není povinné.
 4. V závislosti na povětrnostních podmínkách může kapitán rozhodnout o změně trasy.
 5. Pořadí provádění bodů programu a doba nalodění a vyplynutí z přístavu se mohou měnit.
 6. Popisy výletů jsou uvedeny pouze pro informační účely a nepředstavují obchodní nabídku. Realizace prohlídek závisí na počtu účastníků.
 7. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty, jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.
 8. Měna na lodi je EUR.
 9. Na místě je požadována záloha ve výši 100 EUR/os. (pouze pro osoby platící v hotovosti).
 10. Maximální rozměry zavazadel během plavby: hlavní zavazadlo: 80 cm x 58 cm x 34 cm, příruční zavazadlo: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
5,0 / 6
93% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Obsługa na statku
 • Program i trasa rejsu
 • Kabina
Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Tenerife

Błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy, ośnieżony szczyt wulkanu Teide, kolorowe papugi w Loro Park – to ikony Teneryfy, ziemi obiecanej turystów z całego świata, gdzie wakacje trwają cały rok. W krainie nieustającej fiesty jest zawsze czas na dobrą zabawę i relaks, a unikalny wyspiarski klimat pozwala w pełni korzystać z atrakcji Wyspy Wiecznej Wiosny.

TOUR PLAN:1. DEN. (čtvrtek) TENERIFE
Sraz účastníků na letišti. Let do Reina Sofia. Transfer do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Nalodění a přivítaní kapitánem. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Sestup na pevninu a poznávání památek Santa Cruz de Tenerife, největšího města ostrova. Jeho srdcem je náměstí Plaza Espana, které se nachází v blízkosti nejstaršího kostela na ostrově - Matriz de la Concepción a lákající turisty obchodní ulička Calle Castillo. Nocleh.
2. DEN. (pátek) TENERIFE
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 20.00 vyplynutí z přístavu směrem na La Palmu. Nocleh.
3. DEN. (sobota) LA PALMA
Přibl. v 8.00 h zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE LA PALMA , půvabného hlavního města La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkóny na hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z jeho atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16 století a budova Open University. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 16.00 odjezd z přístavu směrem na Madeiru. Nocleh.
4. DEN. (neděle) MADERA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu FUNCHAL, hlavního města Madeiry, které lze navštívit pěšky nebo slavnou lanovkou. Existuje mnoho zajímavých míst a barevný trh, který je úžasný díky exotickému ovoci a květinám. Sestup na pevninu a volitelně účast na výletech (za příplatek na místě): Přibl. v 18.00 odjezd z přístavu směrem na Gran Canaria. Nocleh.
5. DEN. (pondělí) GRAN CANARIA
Přibl. v 16:00 zamíření do přístavu LAS PALMAS, živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Stojí za to navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na lodi nebo na pobřeží a poznávání zajímavostí Las Palmas. Nocleh.
6. DEN. (úterý) GRAN CANARIA
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 22.00 vyplynutí z přístavu směrem na la Gomeru. Nocleh.
7. DEN. (středa) LA GOMERA
Přibl. v 10.00 zamíření do přístavu SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, okouzlujícího hlavního města ostrova s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských nájemních domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba: kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh.
8. DEN. (čtvrtek) TENERIFE
Přibl. v 5.30 zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Vylodění a odhlášení z výletní lodi podle naplánovaných odletů do Polska. Přesun na letiště Reina Sofia. Let do Polska

SOFT ALL INCLUSIVE: ranní filtrovaná káva; snídaně (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu nebo podávaná v hlavní restauraci na palubě 3 nebo v Lido Garden s verandou na palubě 7; snídaně, voda, džusy, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie; k obědu a večeři neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje a voda; odpolední čaj/filtrovaná káva a občerstvení ve vyhrazeném prostoru; neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje, voda, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie ve vyznačeném baru (12.00-24.00); po večeři občerstvení na vyznačeném místě.

ULTRA ALL INCLUSIVE (za příplatek): v kartě jsou neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, vermut, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pinacolada, Majestic Martini a mnoho dalších, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

POPIS LODE:Ocean Majesty - elegance, půvab a radost z cestování po moři  
Celý majestát oceánu, malebné přístavy a romantické západy slunce jsou z paluby Ocean Majesty nejkrásnější. Tato elegantní výletní loď Vás zavede na plavbu pod plachtou ITAKY. Ocean Majesty je postavena "v lidském měřítku", je komornější než gigantické křižníky, ale současně nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru mořského dobrodružství. Profesionální a přátelské služby, komfortní kabiny, senzační kuchyně jsou jen předehrou k atrakcím Ocean Majesty. Zveme Vás na procházku lodí.
Mnoho atrakcí  
Stylové interiéry, spousta místa na srazy, rozhovory, chvíle s knihou nebo ...snění. Již od začátku je lobby působivé - zde budete přivítáni přátelským nápojem na uvítanou. Na recepci s nepřetržitým provozem provedete potřebné úkony a zavazadla do Vaše kabiny zanese obsluha.
První procházka 
Na palubách spolujezdce jsou místa k sezení a ležení, můžete si vychutnat slunce, mořský vánek, nekonečný oceán nebo relaxovat v pěkně navržených salonech. Vychutnejte si krásný výhled na oceán ze sofistikované Observation Lounge, poslouchejte klavír v Majestic Lounge, domluvte se na drink Bellini Cigar Lounge se zónou pro kuřáky nebo v Lido Garden u bazénu.
Jen pro Vás.  
Vše, co potřebujete, je na lodi. V butiku bez cla si můžete si koupit oblečení, kosmetiku a parfémy. Nezapomenutelné chvíle Vám zajistí fotograf, k dispozici jsou hostům také salon krásy, kadeřnictví a prádelna. O zdraví cestujících se stará palubní lékař, je zde i lékařská ordinace a lékárna.
Moře potěšení, oceán pocitů 
Zábava, sport a zábava na palubě Ocean Majesty jsou víc než potěšení. Je to skvělé setkání, hodně úsměvu, srdečnosti a záruka dobrého humoru, o který se stará služba na lodi. Objevujte svět! Z každého přístavů, do kterého míří Ocean Majesty, můžete vyrazit na nezapomenutelný výlet a zvolit trasu, která je pro Vás speciálně určena.
Hrajte si!  
Ocean Majesty je loď vytvořená pro radost z námořních cest, volného času a zábavy. K dispozici je bazén, malá posilovna, sauna a masáže. Odpočiňte si na sluneční terase s lehátky zdarma. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity, soutěže a hry. Hudební a taneční skupiny vás zvou ke společné zábavě, můžete se zúčastnit karaoke a večer si užijete diskotéku. Každé ráno získáte informace o tom, jaké zábavy Vás čekají na palubě. Atrakce nebudou chybět od rána do večera. Zveme aktivní hosty na gymnastiku, jógu nebo do tanečních. Zahrajte si společenské hry, holandské šipky, shuffleboard nebo šipky.
Paluby plné slunce 
Bazén je jedním z míst setkání na lodi, relaxace a záruka krásného opálení. Je známo, ze voda je nejlepší místo pro opalování. Konají se zde i hry a soutěže. Slunečné terasy se slunečníky a lehátky vybízí k procházkám. Obdivujte majestát oceánu na obzoru s vlasy rozcuchanými mořským vánkem!
Fit je hit  
Postarejte se o svoji formu. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity a soutěže. Zveme vás na gymnastiku, jógu, strečink, taneční, nordic walking, dovednostní hry. Zahrajte si holandské šipky, shuffleboard nebo šipky. K dispozici je také vyhřívaný bazén na palubě, malé fitness centrum, sauna a masáže.
O’le! 
Večer se vydejte do Show Lounge, obdivujte taneční vystoupení profesionálních umělců a vystoupení hudební kapely. Bavte se s námi večer s polskými animacemi a vyhrajte karaoke. Hrajte šipky, šachy, dámu, karty, deskové hry, bingo. Zveme Vás také na pulzující životem diskotéku.
Dobrou chuť!  
Na Ocean Majesty je jídlo radost a ... umění. Chutně a krásně představené jsou silnou stránkou plaveb pod plachtou ITAKI. Hlavní restaurace a bufet v zahradě Lido s verandou Vás zve na speciality pestré mezinárodní kuchyně formou bufetu nebo servírované. Přátelští číšníci se starají o spokojenost hostů, pomáhají s výběrem jídel, doporučují předkrmy a doplňují sklenky. K dispozici jsou vegetariánská jídla a dětské specializované židle. Slavnostní večeři předchází koktejl s kapitánem, speciální událost každý týden. Jídla se podávají u stolu a večerní šaty budou elegantním doplňkem tohoto jedinečného večera.
Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Objevte kouzlo Kanárských ostrovů, podívejte se na útesy Madeiry a její jedinečnou přírodu. Unikátní program volitelných výletů byl vytvořen speciálně pro plavební cesty ITAKY.
Města a městečka  
Pociťte atmosféru Kanárských měst, navštivte místa, kde byl Kryštof Kolumbus. Okouzlující ostrovní města, horské vesnice a místa, kde se zastavil čas. Objevte díla Césara Manrique a nechte se přesvědčit, jak krásně ozdobily Lanzarote.
Krajina snů  
Objevte poklady Kanárských ostrovů: majestátní sopky, národní parky, ohromující zeleň a měsíční krajiny. Úžasný maderianský útes Cabo Girao, kanarské Los Gigantes a Los Hervideros. Každý den jiná krajina, každý den jiné emoce. Vychutnejte si výhledy, které ostatní nepoznají.
Pestré atrakce  
Loro Park na ostrovu Tenerife a Poema del Mar na ostrově Gran Canaria jsou místa, která navštěvují turisté z celého světa. Království zvířat s orky a duhovými ptáky a impozantní akvárium s největší skleněnou stěnou na světě!
Pláže snů  
Svádí vás kanárské pláže? Nemusíte je sledovat jen z moře. Využijte výhodného organizovaného transferu na slavné duny na Gran Canarii a do letoviska Puerto del Carmen na Lanzarote, které se může pochlubit 8 plážemi.
Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Je to možné. Nyní si můžete vybrat hotel pro Vaši příští dovolenou z bohaté nabídky ITAKI na Kanárských ostrovech!
Skupinové zájezdy 
Zájezdy jsou skvělý nápad pro firemní výlety. Motivace? Integrace? Individuální program? Zařídíme! Obraťte se na naše oddělení skupin, konferencí a Incentive. Nejlepší nabídky, nekonvenční programy přizpůsobené očekáváním. Pro vaše zaměstnance, klienty a dodavatele.
Třešnička na dortu!  
Zvláště pro Vás
Happy Birthday - překvapení pro cestující oslavující jejich narozeniny na plavbě. Bude to Váš večer! Během večeře melodie Happy Birthday a narozeninový dort.
Obnovení manželských slibů - zvláštní obřad, který si budete vždy pamatovat!
 
Ocean Majesty 
kategorie: tříhvězdičkový superior
273 kajut: 184 vnějších a 89 interních
max. 600 cestujících
Asi 250 členů posádky
10 palub včetně 7 pro cestující
3 výtahy
lobby s 24hodinovou recepcí
2 restaurace: hlavní a zahrada Lido s verandou
5 barů
bezcelní zóna
salóny: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
čítárna a internetový koutek (platný: 20 EUR / 20 hodin používání
ordinace a lékárna
kancelář (prodej zájezdů)
fotograf (za příplatek)
prádelna (za příplatek)
kosmetický salon (za příplatek)
kadeřnictví
sauna
masážní místnost (za příplatek)
malé fitness centrum
rekreační paluba
bazén
diskotéka
 
Technická specifikace:  
postaven v roce 1966, výletní loď od roku 1995.
důkladná renovace v letech: 1991-1994 a 2008, od sezónně obnoveného roku 2008
tonaż: tonáž: 10 417
tun délka: 135 m, šířka: 19,2
rychlost: 17 uzlů
stabilizátory: 2 (Denny Brown)
napětí: 220 V

POPIS KABIN:Buďte jako doma  
Radostná rána a relaxace po rušném dni. Probuďte se a usínejte ve vybrané pohodlné kabině. Každá z nich, jak vnitřní tak venkovní, je moderní, světlá, dobře udržovaná, útulná a esteticky zdobená. Koupelny mají nové kování a prostorné sprchové kabiny. Snídaně je možné objednat do kabiny (příplatek: cca 2 EUR/osoba/snídaně). Kteroukoliv z kabin si vyberete, v Ocean Majesty se budete cítit jako doma!
Vnitřní kabina (kategorie 1): 2-osoby, cca 10,8-16,6 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Jednostranná vnější kabina pro 1 osobu (kategorie 2): 2 osoby, cca. 10,8 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, uspořádané paralelně, nemohou být kombinovány;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Přívěsná kabina (kategorie 3): 2 osoby, cca. 10,5-11,9 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; v některých kabinách možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm; v jedné z kajut se nachází manželská postel: 150 x 200 cm (P4)), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Jednostranná vnější kabina (kategorie 4): 1 osoby, cca 8,5-11,6 m² (1 samostatná postel: 90 x 190 cm a 1 horním lůžkem: 80 x 180 cm), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor,židle.
Venkovní kabina (kategorie 5): 2 osoby, cca 10,3-17,1 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi; V kategorii 5 jsou 2 kabiny pro osoby ze zdravotním postižením (E44 a E45) umístěné přímo u výtahu, mají širší vstupní dveře a širší dveře do koupelny.
Komfort exteriéru kabiny s omezeným výhledem (kategorie 6): 3 osoby, cca. 16 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat v každé horní lůžko: 80 x 180 cm), panoramatické okno, výhled z okna je omezen záchrannými čluny;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Vnějšího kabina komfort (kategorie 7): 2 osoby, cca 10,5-12 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně nebo ve tvaru písmena L, nelze kombinovat; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.
Venkovní kabina s manželskou postelí (kategorie 8): 2 osoby, 2 na palubě Emerald (E1 a E2), cca 19,9 m² (manželská postel: 170 x 200 cm) nebo 4 na palubě Diamond (D1, D2, D3, D4), cca 12-15 m² (manželská postel: 150 x 200 cm), posezení se stolem a křesly, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar; z kabin E1 a E2 pohled na paluby s kotevními lany, navijákem a dalšími zařízeními pro kotvení.
Superior kabina (kategorie 9): 3 osoby, cca 15-16 m², na palubě Aquamarine (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat, horní postel: 80 x 180 cm), individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.
Venkovní kabina s balkonem (kategorie 10): 2 osoby, cca 12-14,5 m², na palubě Sapphire (manželská postel: 150 x 200 cm), malý relaxační koutek se stolem a křesly, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl, speciální služba na uvítanou: víno a ovoce, denně sladké překvapení, župany, možnost objednání snídaně v pokoji bez příplatku.

BENEFITS: 7 nocí na lodi Ocean Majesty, vnitřní kabiny pro 2 os. s koupelnami; za příplatek k dispozici také jiné typy kajut • strava na palubě lodi: • soft all inclusive • let: Polsko-Tenerife-Polsko • transfer: letiště-přístav-letiště • péče polského rezidenta • pojištění Complex

UWAGI:
 1. Při rezervaci plavby musíte mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz (pouze pro občany EU) a uvést údaje o cestovním pasu nebo průkazu totožnosti.
 2. Povinné přístavní poplatky: 150 EUR/os. (platba na místě v hotovosti nebo kreditní kartou).
 3. Obvyklé spropitné pro posádku: 5 EUR/den/os. Spropitné není povinné.
 4. V závislosti na povětrnostních podmínkách může kapitán rozhodnout o změně trasy.
 5. Pořadí provádění bodů programu a doba nalodění a vyplynutí z přístavu se mohou měnit.
 6. Popisy výletů jsou uvedeny pouze pro informační účely a nepředstavují obchodní nabídku. Realizace prohlídek závisí na počtu účastníků.
 7. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty, jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.
 8. Měna na lodi je EUR.
 9. Na místě je požadována záloha ve výši 100 EUR/os. (pouze pro osoby platící v hotovosti).
 10. Maximální rozměry zavazadel během plavby: hlavní zavazadlo: 80 cm x 58 cm x 34 cm, příruční zavazadlo: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
Opinie klientów
5,0 / 6
Celkové hodnocení
z 272 recenze
93%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
93%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Obsługa na statku
 • Program i trasa rejsu
 • Kabina
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Wycieczki fakultatywne obsługują nie w pełni prof.piloci. více informací
Wycieczki fakultatywne obsługują nie w pełni prof.piloci.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 6
 • 4
 • 3
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem prosinec 2019
Świetny rejs za niewygórowaną cenę. Madera była wielkim plusem. Niestety trochę za mało czasu na La Palmie. Wycieczki fakultatywne słabe i za nieadekwatną cenę - o wiele lepiej i taniej wynająć (...) více informací
Świetny rejs za niewygórowaną cenę. Madera była wielkim plusem. Niestety trochę za mało czasu na La Palmie. Wycieczki fakultatywne słabe i za nieadekwatną cenę - o wiele lepiej i taniej wynająć samochód i zwiedzać wyspy na własną rękę. Jakość wyżywienia przeciętna, na pokładzie 3 zdecydowanie zbyt długi czas oczekiwania (za mało obsługi?). Świetna obsługa na statku. Ciekawe występy zespołu z Ukrainy. Podróżujący z Warszawy mają zdecydowanie mniej czasu ze względu na godziny lotów (późny przylot i wczesny odlot). Rejs pozwala w krótkim czasie poznać różne wyspy i przez to jest bardzo interesujący.
 • 5
 • 5
 • 3
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Było wspaniale pogoda dopisała bardzo miła obsługa program rozrywkowy super, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane dziękujemy myślę że skorzystamy jeszcze z rejsu ale na inne wyspy více informací
Było wspaniale pogoda dopisała bardzo miła obsługa program rozrywkowy super, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane dziękujemy myślę że skorzystamy jeszcze z rejsu ale na inne wyspy
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Było super jeden minus hahaha to popołudnie w drodze na Maderę fajnie kołysało a w ten wieczór była kolacja z kapitanem wiadomo nie poszłam i kilka osób też nie uczestniczyli pozdrawiam cieplutko více informací
Było super jeden minus hahaha to popołudnie w drodze na Maderę fajnie kołysało a w ten wieczór była kolacja z kapitanem wiadomo nie poszłam i kilka osób też nie uczestniczyli pozdrawiam cieplutko
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
za krótki czas pobytu na Maderze více informací
za krótki czas pobytu na Maderze
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Ciekawa propozycja, która wymaga jeszcze dopracowania. Bardzo fajna forma "morskiego objazdu" wybranych Wysp Kanaryjskich i Madery. více informací
Ciekawa propozycja, która wymaga jeszcze dopracowania. Bardzo fajna forma "morskiego objazdu" wybranych Wysp Kanaryjskich i Madery.
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli prosinec 2019
Bardzo ciekawe wakacje. Mnóstwo odwiedzonych miejsc i pełno wrażeń. Bardzo ciekawa koncepcja wakacji. více informací
Bardzo ciekawe wakacje. Mnóstwo odwiedzonych miejsc i pełno wrażeń. Bardzo ciekawa koncepcja wakacji.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Rejs dobry spelnil moje oczekiwania více informací
Rejs dobry spelnil moje oczekiwania
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 5
 • 3
 • 4
 • 3
 • 4
 • 2
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Wspaniala przygoda poparta znakomita oprawa i jak na warunki super obsluga .Czystosc i znakomici ludzie na wysokim poziomie kultury i szacunku dla swoich gosci.Super wypoczynek mimo sztormu (...) více informací
Wspaniala przygoda poparta znakomita oprawa i jak na warunki super obsluga .Czystosc i znakomici ludzie na wysokim poziomie kultury i szacunku dla swoich gosci.Super wypoczynek mimo sztormu zabawa super.Polecam znajomym
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, prosinec 2019
Droga Itako, bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w rejsie Królowe Atlantyku. Wszystko nam się bardzo podobało. Miła obsługa, dobre jedzenia, aktrakcja w postatci stand uppera, która (...) více informací
Droga Itako, bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w rejsie Królowe Atlantyku. Wszystko nam się bardzo podobało. Miła obsługa, dobre jedzenia, aktrakcja w postatci stand uppera, która była nie lada niespodzianką, także zaskoczyła podwójnie. Nie było czasu na nudę. Kameralny charakter statku sprzyjał nawiązywaniu znajomości i tworzeniu bardzo przyjaznej atmosfery wsród gości oraz personelu. Pozytywnie zaskoczyło nas również kino na pokładzie i dobór filmów. Super! . Ale ogólna ocena rejsu bardzo dobra i bedziemy polecać tę opcję naszym znajomym.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli prosinec 2019
Rejs ciekawy polecamy wszystkim více informací
Rejs ciekawy polecamy wszystkim
 • 4
 • 2
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli prosinec 2019
Chętnie popłynę jeszcze raz! více informací
Chętnie popłynę jeszcze raz!
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Bardzo fajna impreza super miła obsługa wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione.Mogę każdemu z czystym sumieniem polecić tę impreze. více informací
Bardzo fajna impreza super miła obsługa wszystkie moje oczekiwania zostały spełnione.Mogę każdemu z czystym sumieniem polecić tę impreze.
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem prosinec 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli prosinec 2019
Rejs znakomity, do polecenia przyjaciołom i znajomym. W przyszłości pojedziemy jeszcze raz. Kabiny są dość duże i wygodne. All inclusive soft absolutnie wystarczające. Na statku wiele (...) více informací
Rejs znakomity, do polecenia przyjaciołom i znajomym. W przyszłości pojedziemy jeszcze raz. Kabiny są dość duże i wygodne. All inclusive soft absolutnie wystarczające. Na statku wiele propozycji rozrywkowych, sportowych i kulturalnych (ciekawe proponowane filmy, gdyby ktoś nie chciał skorzystać z animacji. Szkoda, że z polskich programów tylko TV TRWAM). Podczas rejsu towarzyszył nam wspaniały zespół taneczny Odessa Stars oraz zespół muzyczny Funky's Band, oba z Ukrainy, występujące w Show Barze. Pobyt umilał nam także muzyczny duet Karolina Sumowska (piękny balladowy głos) i gitarzysta Tomasz Robacki. Zespołu można było posłuchać popołudniami w Majesty Lounge i podczas wieczornych animacji. Bardzo dobra kuchnia serwowana jest do stolika przez świetnie zorganizowaną obsługę (menu restauracyjne, karty drinków jak i wszelkie informacje łącznie z planem dnia są po polsku). Można było także korzystać z posiłków na pokładzie 7, gdzie obowiązywała samoobsługa. Odwiedziliśmy cztery Wyspy Kanaryjskie: Teneryfę, La Palmę, Gran Canarię i La Gomerę oraz portugalską Maderę. Wszystkie wyspy mają wiele do zaoferowania. Na Teneryfie niezwykle ciekawie było wjechać kolejką na El Teide (-2 stopnie Celsjusza) i za kilka godzin cieszyć się słońcem południowych plaż (+24 stopnie). Na wyspie La Gomera słynącej z najczystszego powietrza, można było posłuchać języka gwizdanego el silbo (zamierającego w dobie internetu), spróbować kanaryjskich specjałów czy też nabyć naturalne kosmetyki z aloesu. Atrakcją było zwiedzanie Parku Narodowego Garajonay i lasu wawrzynowego, w którym życie nabiera magii, a wszystko wokół przypomina bajkę. Madera, La Palma i Gran Canaria - po prostu cudowne. Rejs był SUPER. Wielkim atutem tej formy podróżowania i zwiedzania jest bardzo dobra organizacja rejsu, dbałość o bezpieczeństwo pasażerów i udzielanie przez załogę pomocy w każdej sytuacji. Gorąco polecamy tę formę wypoczynku.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou prosinec 2019
Rewelacyjna forma wypoczynku ze zwiedzaniem Wysp Kanaryjskich i Madery. Super opieka rezydentów z Itaki. Dla każdego do wyboru szereg wycieczek fakultatywnych. Obsługa statku cały czas (...) více informací
Rewelacyjna forma wypoczynku ze zwiedzaniem Wysp Kanaryjskich i Madery. Super opieka rezydentów z Itaki. Dla każdego do wyboru szereg wycieczek fakultatywnych. Obsługa statku cały czas uśmiechnięta i mega pomocna. Sam statek mimo lat, czysty i zadbany. Polecam. PS. Troszkę buja jak płynie na Madere- przyda się Lokomotiv, Aviomarin i torebka
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Moja ocena jest jak wyżej, pozytywna. Braliśmy z żoną udział w rejsie pierwszy raz. Oczywiście, statek nie jest pierwszej młodości, ale jest czysto, schludnie, a jego wiek i wielkość jest (...) více informací
Moja ocena jest jak wyżej, pozytywna. Braliśmy z żoną udział w rejsie pierwszy raz. Oczywiście, statek nie jest pierwszej młodości, ale jest czysto, schludnie, a jego wiek i wielkość jest bardziej na plus. Wybór portów, organizacja całego pobytu w pełnym zakresie na wysokim poziomie. Z pewnością możemy polecić rejs naszym znajomym.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Byliśmy już drugi raz na rejsie zorganizowanym przez Itakę. Przeprowadzenie rejsu wzorowo, polecam wszystkim spędzenie wolnego czasu w ten sposób. W czasie rejsu uczestnik pozna wyspy. (...) více informací
Byliśmy już drugi raz na rejsie zorganizowanym przez Itakę. Przeprowadzenie rejsu wzorowo, polecam wszystkim spędzenie wolnego czasu w ten sposób. W czasie rejsu uczestnik pozna wyspy. Przewodnicy prowadzący wycieczki są profesjonalni, w ciekawy sposób opowiadają o wyspach i ich historii. Załoga statku jak i obsługa bardzo uprzejma, starają się aby uczestnicy rejsu byli zadowoleni z pobytu na statku. Przedstawiciele Itaki cały czas są pomocni i dostępni przez cały rejs. Animatorzy dla uczestników pozostających na statku starają się w ciekawy sposób wypełnić wolny czas. Występy zespołów profesjonalne. Nie można mieć zastrzeżeń do tak profesjonalnie przeprowadzonego rejsu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Wspaniała wycieczka. Można było zobaczyć w krótkim rejsie wiele ciekawych miejsc na pięciu wyspach. Bogaty program artystyczny na pokładzie statku codziennie. Sympatyczna i profesjonalna załoga. (...) více informací
Wspaniała wycieczka. Można było zobaczyć w krótkim rejsie wiele ciekawych miejsc na pięciu wyspach. Bogaty program artystyczny na pokładzie statku codziennie. Sympatyczna i profesjonalna załoga. w tym rezydentka i animatorzy. Wyżywienie urozmaicone. Fajna kabina na poziomie 4 z dużym oknem. Dobra cena w stosunku do oferty .Podziękowania Paniom z oddziału Itaki w galerii Alfa w Białymstoku za zaproponowanie nam super wyjazdu. Jan z Małżonką 60 +
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Rejs odbył się zgodnie z planem. W ciągu tygodnia mogłam wypocząć , zwiedzić i bawić się . Wystarczająco czasu na zwiedzenie . Miasta portowe można zwiedzać samemu, ewentualnie wykupić (...) více informací
Rejs odbył się zgodnie z planem. W ciągu tygodnia mogłam wypocząć , zwiedzić i bawić się . Wystarczająco czasu na zwiedzenie . Miasta portowe można zwiedzać samemu, ewentualnie wykupić wycieczkę fakultatywną . Jest jeszcze opcja wynajęcia taksówki , gdzie kierowca obwiezie po wyspie ( przykład La Gomera czas 3 godziny -80-90EURO ) Super występy na żywo duet Karoliny i Tomasza, zespół Funkys Band, zespół taneczny Oddessa Stars oraz satyryk Bartosz Gajda Wszystkie informacje w języku polskim dostarczone codziennie do kajuty w formie wydruku całego programu który będzie odbywał się w danym dniu. Gorąco polecam rejs
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem prosinec 2019
Ciekawe miejsca, wspaniała obsługa, dla chętnych intensywny program, rodzinna atmosfera, wszystko na tak :) více informací
Ciekawe miejsca, wspaniała obsługa, dla chętnych intensywny program, rodzinna atmosfera, wszystko na tak :)
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem prosinec 2019
Cały rejs oceniam na 6 wszystko bardzo dobrze zorganizowane. více informací
Cały rejs oceniam na 6 wszystko bardzo dobrze zorganizowane.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2019
Bardzo dobry pomysł z oplynieciem wysp Kanaryjskich, z możliwością zobaczenia atrakcji poszczególnych wysp. Mieszkanie na statku w zwiedzaniu typu objazd jest bardzo wygodne, nie trzeba ciągle (...) více informací
Bardzo dobry pomysł z oplynieciem wysp Kanaryjskich, z możliwością zobaczenia atrakcji poszczególnych wysp. Mieszkanie na statku w zwiedzaniu typu objazd jest bardzo wygodne, nie trzeba ciągle się pakować. Dla tych którzy wolą zostać na miejscu też chyba fajna zabawa.
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 694 Czk -22%
16 074czk Celkem Podrobnosti o ceně 32 148 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter