phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Plavba Královny Atlantiku

Výhody nabídky

 • 5 ostrovů: Tenerife, La Palma, Gran Canaria, La Gomera, Madeira
 • péče polsky mluvícího delegáta
 • půvabné Funchal
 • písečné pláže na Gran Canarii
 • prodlužte si dovolenou na Tenerife.

Plavba Královny Atlantiku Kód: TFSFNCE

Cesta
18 174PLN
Dorośli: 2 all inclusive soft Čt 05.12 – Čt 12.12.19 (8 dní)
Itaka

Plavba Královny Atlantiku Kód: TFSFNCE Kanárské ostrovy \ Tenerife

Położenie na mapie Cesta

Tenerife • La Palma • Madeira • Gran Canaria • La Gomera • Tenerife

Objevte ostrovy štěstí s ITAKOU! Krásná plavba vás povede přes čtyři Kanárské ostrovy a Madeiru. Nejznámější místa Gran Canaria a Tenerife, zelená, ekologická La Palma a překrásná a maličká La Gomera. Zahrady Madeiry, majestátní útesy a exotické ovoce. Autorské fakultativní výlety ukazují největší atrakce a málo známé kouty souostroví Makaronézie.

Popis nabídky

1. DEN. (čtvrtek) TENERIFE 
Sraz účastníků na letišti. Let do Reina Sofia. Transfer do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Nalodění a přivítaní kapitánem. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Sestup na pevninu a poznávání památek Santa Cruz de Tenerife, největšího města ostrova. Jeho srdcem je náměstí Plaza Espana, které se nachází v blízkosti nejstaršího kostela na ostrově - Matriz de la Concepción a lákající turisty obchodní ulička Calle Castillo. Nocleh.

2. DEN. (pátek) TENERIFE 
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 20.00 vyplynutí z přístavu směrem na La Palmu. Nocleh.

3. DEN. (sobota) LA PALMA 
Přibl. v 8.00 h zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE LA PALMA , půvabného hlavního města La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkóny na hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z jeho atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16 století a budova Open University. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 16.00 odjezd z přístavu směrem na Madeiru. Nocleh.

4. DEN. (neděle) MADERA 
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu FUNCHAL, hlavního města Madeiry, které lze navštívit pěšky nebo slavnou lanovkou. Existuje mnoho zajímavých míst a barevný trh, který je úžasný díky exotickému ovoci a květinám. Sestup na pevninu a volitelně účast na výletech (za příplatek na místě): Přibl. v 18.00 odjezd z přístavu směrem na Gran Canaria. Nocleh.

5. DEN. (pondělí) GRAN CANARIA 
Přibl. v 16:00 zamíření do přístavu LAS PALMAS, živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Stojí za to navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na lodi nebo na pobřeží a poznávání zajímavostí Las Palmas. Nocleh.

6. DEN. (úterý) GRAN CANARIA 
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 22.00 vyplynutí z přístavu směrem na la Gomeru. Nocleh.

7. DEN. (středa) LA GOMERA 
Přibl. v 10.00 zamíření do přístavu SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, okouzlujícího hlavního města ostrova s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských nájemních domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba: kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh.

8. DEN. (čtvrtek) TENERIFE 
Přibl. v 5.30 zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Vylodění a odhlášení z výletní lodi podle naplánovaných odletů do Polska. Přesun na letiště Reina Sofia. Let do Polska

ranní filtrovaná káva; snídaně (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu nebo podávaná v hlavní restauraci na palubě 3 nebo v Lido Garden s verandou na palubě 7; snídaně, voda, džusy, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie; k obědu a večeři neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje a voda; odpolední čaj/filtrovaná káva a občerstvení ve vyhrazeném prostoru; neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje, voda, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie ve vyznačeném baru (12.00-24.00); po večeři občerstvení na vyznačeném místě.

v kartě jsou neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, vermut, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pinacolada, Majestic Martini a mnoho dalších, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

Ocean Majesty - elegance, půvab a radost z cestování po moři  
Celý majestát oceánu, malebné přístavy a romantické západy slunce jsou z paluby Ocean Majesty nejkrásnější. Tato elegantní výletní loď Vás zavede na plavbu pod plachtou ITAKY. Ocean Majesty je postavena "v lidském měřítku", je komornější než gigantické křižníky, ale současně nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru mořského dobrodružství. Profesionální a přátelské služby, komfortní kabiny, senzační kuchyně jsou jen předehrou k atrakcím Ocean Majesty. Zveme Vás na procházku lodí.

Mnoho atrakcí  
Stylové interiéry, spousta místa na srazy, rozhovory, chvíle s knihou nebo ...snění. Již od začátku je lobby působivé - zde budete přivítáni přátelským nápojem na uvítanou. Na recepci s nepřetržitým provozem provedete potřebné úkony a zavazadla do Vaše kabiny zanese obsluha.

První procházka 
Na palubách spolujezdce jsou místa k sezení a ležení, můžete si vychutnat slunce, mořský vánek, nekonečný oceán nebo relaxovat v pěkně navržených salonech. Vychutnejte si krásný výhled na oceán ze sofistikované Observation Lounge, poslouchejte klavír v Majestic Lounge, domluvte se na drink Bellini Cigar Lounge se zónou pro kuřáky nebo v Lido Garden u bazénu.

Jen pro Vás.  
Vše, co potřebujete, je na lodi. V butiku bez cla si můžete si koupit oblečení, kosmetiku a parfémy. Nezapomenutelné chvíle Vám zajistí fotograf, k dispozici jsou hostům také salon krásy, kadeřnictví a prádelna. O zdraví cestujících se stará palubní lékař, je zde i lékařská ordinace a lékárna.

Moře potěšení, oceán pocitů 
Zábava, sport a zábava na palubě Ocean Majesty jsou víc než potěšení. Je to skvělé setkání, hodně úsměvu, srdečnosti a záruka dobrého humoru, o který se stará služba na lodi. Objevujte svět! Z každého přístavů, do kterého míří Ocean Majesty, můžete vyrazit na nezapomenutelný výlet a zvolit trasu, která je pro Vás speciálně určena.

Hrajte si!  
Ocean Majesty je loď vytvořená pro radost z námořních cest, volného času a zábavy. K dispozici je bazén, malá posilovna, sauna a masáže. Odpočiňte si na sluneční terase s lehátky zdarma. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity, soutěže a hry. Hudební a taneční skupiny vás zvou ke společné zábavě, můžete se zúčastnit karaoke a večer si užijete diskotéku. Každé ráno získáte informace o tom, jaké zábavy Vás čekají na palubě. Atrakce nebudou chybět od rána do večera. Zveme aktivní hosty na gymnastiku, jógu nebo do tanečních. Zahrajte si společenské hry, holandské šipky, shuffleboard nebo šipky.

Paluby plné slunce 
Bazén je jedním z míst setkání na lodi, relaxace a záruka krásného opálení. Je známo, ze voda je nejlepší místo pro opalování. Konají se zde i hry a soutěže. Slunečné terasy se slunečníky a lehátky vybízí k procházkám. Obdivujte majestát oceánu na obzoru s vlasy rozcuchanými mořským vánkem!

Fit je hit  
Postarejte se o svoji formu. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity a soutěže. Zveme vás na gymnastiku, jógu, strečink, taneční, nordic walking, dovednostní hry. Zahrajte si holandské šipky, shuffleboard nebo šipky. K dispozici je také vyhřívaný bazén na palubě, malé fitness centrum, sauna a masáže.

O’le! 
Večer se vydejte do Show Lounge, obdivujte taneční vystoupení profesionálních umělců a vystoupení hudební kapely. Bavte se s námi večer s polskými animacemi a vyhrajte karaoke. Hrajte šipky, šachy, dámu, karty, deskové hry, bingo. Zveme Vás také na pulzující životem diskotéku.

Dobrou chuť!  
Na Ocean Majesty je jídlo radost a ... umění. Chutně a krásně představené jsou silnou stránkou plaveb pod plachtou ITAKI. Hlavní restaurace a bufet v zahradě Lido s verandou Vás zve na speciality pestré mezinárodní kuchyně formou bufetu nebo servírované. Přátelští číšníci se starají o spokojenost hostů, pomáhají s výběrem jídel, doporučují předkrmy a doplňují sklenky. K dispozici jsou vegetariánská jídla a dětské specializované židle. Slavnostní večeři předchází koktejl s kapitánem, speciální událost každý týden. Jídla se podávají u stolu a večerní šaty budou elegantním doplňkem tohoto jedinečného večera.

Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Objevte kouzlo Kanárských ostrovů, podívejte se na útesy Madeiry a její jedinečnou přírodu. Unikátní program volitelných výletů byl vytvořen speciálně pro plavební cesty ITAKY.

Města a městečka  
Pociťte atmosféru Kanárských měst, navštivte místa, kde byl Kryštof Kolumbus. Okouzlující ostrovní města, horské vesnice a místa, kde se zastavil čas. Objevte díla Césara Manrique a nechte se přesvědčit, jak krásně ozdobily Lanzarote.

Krajina snů  
Objevte poklady Kanárských ostrovů: majestátní sopky, národní parky, ohromující zeleň a měsíční krajiny. Úžasný maderianský útes Cabo Girao, kanarské Los Gigantes a Los Hervideros. Každý den jiná krajina, každý den jiné emoce. Vychutnejte si výhledy, které ostatní nepoznají.

Pestré atrakce  
Loro Park na ostrovu Tenerife a Poema del Mar na ostrově Gran Canaria jsou místa, která navštěvují turisté z celého světa. Království zvířat s orky a duhovými ptáky a impozantní akvárium s největší skleněnou stěnou na světě!

Pláže snů  
Svádí vás kanárské pláže? Nemusíte je sledovat jen z moře. Využijte výhodného organizovaného transferu na slavné duny na Gran Canarii a do letoviska Puerto del Carmen na Lanzarote, které se může pochlubit 8 plážemi.

Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Je to možné. Nyní si můžete vybrat hotel pro Vaši příští dovolenou z bohaté nabídky ITAKI na Kanárských ostrovech!

Skupinové zájezdy 
Zájezdy jsou skvělý nápad pro firemní výlety. Motivace? Integrace? Individuální program? Zařídíme! Obraťte se na naše oddělení skupin, konferencí a Incentive. Nejlepší nabídky, nekonvenční programy přizpůsobené očekáváním. Pro vaše zaměstnance, klienty a dodavatele.

Třešnička na dortu!  
Zvláště pro Vás
Happy Birthday - překvapení pro cestující oslavující jejich narozeniny na plavbě. Bude to Váš večer! Během večeře melodie Happy Birthday a narozeninový dort.
Obnovení manželských slibů - zvláštní obřad, který si budete vždy pamatovat!
 

Ocean Majesty 
kategorie: tříhvězdičkový superior
273 kajut: 184 vnějších a 89 interních
max. 600 cestujících
Asi 250 členů posádky
10 palub včetně 7 pro cestující
3 výtahy
lobby s 24hodinovou recepcí
2 restaurace: hlavní a zahrada Lido s verandou
5 barů
bezcelní zóna
salóny: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
čítárna a internetový koutek (platný: 20 EUR / 20 hodin používání
ordinace a lékárna
kancelář (prodej zájezdů)
fotograf (za příplatek)
prádelna (za příplatek)
kosmetický salon (za příplatek)
kadeřnictví
sauna
masážní místnost (za příplatek)
malé fitness centrum
rekreační paluba
bazén
diskotéka
 

Technická specifikace:  
postaven v roce 1966, výletní loď od roku 1995.
důkladná renovace v letech: 1991-1994 a 2008, od sezónně obnoveného roku 2008
tonaż: tonáž: 10 417
tun délka: 135 m, šířka: 19,2
rychlost: 17 uzlů
stabilizátory: 2 (Denny Brown)
napětí: 220 V

Buďte jako doma  
Radostná rána a relaxace po rušném dni. Probuďte se a usínejte ve vybrané pohodlné kabině. Každá z nich, jak vnitřní tak venkovní, je moderní, světlá, dobře udržovaná, útulná a esteticky zdobená. Koupelny mají nové kování a prostorné sprchové kabiny. Snídaně je možné objednat do kabiny (příplatek: cca 2 EUR/osoba/snídaně). Kteroukoliv z kabin si vyberete, v Ocean Majesty se budete cítit jako doma!

Vnitřní kabina (kategorie 1): 2-osoby, cca 10,8-16,6 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Jednostranná vnější kabina pro 1 osobu (kategorie 2): 2 osoby, cca. 10,8 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, uspořádané paralelně, nemohou být kombinovány;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Přívěsná kabina (kategorie 3): 2 osoby, cca. 10,5-11,9 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; v některých kabinách možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm; v jedné z kajut se nachází manželská postel: 150 x 200 cm (P4)), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Jednostranná vnější kabina (kategorie 4): 1 osoby, cca 8,5-11,6 m² (1 samostatná postel: 90 x 190 cm a 1 horním lůžkem: 80 x 180 cm), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor,židle.

Venkovní kabina (kategorie 5): 2 osoby, cca 10,3-17,1 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi; V kategorii 5 jsou 2 kabiny pro osoby ze zdravotním postižením (E44 a E45) umístěné přímo u výtahu, mají širší vstupní dveře a širší dveře do koupelny.

Komfort exteriéru kabiny s omezeným výhledem (kategorie 6): 3 osoby, cca. 16 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat v každé horní lůžko: 80 x 180 cm), panoramatické okno, výhled z okna je omezen záchrannými čluny;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Vnějšího kabina komfort (kategorie 7): 2 osoby, cca 10,5-12 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně nebo ve tvaru písmena L, nelze kombinovat; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.

Venkovní kabina s manželskou postelí (kategorie 8): 2 osoby, 2 na palubě Emerald (E1 a E2), cca 19,9 m² (manželská postel: 170 x 200 cm) nebo 4 na palubě Diamond (D1, D2, D3, D4), cca 12-15 m² (manželská postel: 150 x 200 cm), posezení se stolem a křesly, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar; z kabin E1 a E2 pohled na paluby s kotevními lany, navijákem a dalšími zařízeními pro kotvení.

Superior kabina (kategorie 9): 3 osoby, cca 15-16 m², na palubě Aquamarine (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat, horní postel: 80 x 180 cm), individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.

Venkovní kabina s balkonem (kategorie 10): 2 osoby, cca 12-14,5 m², na palubě Sapphire (manželská postel: 150 x 200 cm), malý relaxační koutek se stolem a křesly, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl, speciální služba na uvítanou: víno a ovoce, denně sladké překvapení, župany, možnost objednání snídaně v pokoji bez příplatku.

7 nocí na lodi Ocean Majesty, vnitřní kabiny pro 2 os. s koupelnami; za příplatek k dispozici také jiné typy kajut • strava na palubě lodi: • soft all inclusive • let: Polsko-Tenerife-Polsko • transfer: letiště-přístav-letiště • péče polského rezidenta • pojištění Complex

 1. Při rezervaci plavby musíte mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz (pouze pro občany EU) a uvést údaje o cestovním pasu nebo průkazu totožnosti.
 2. Povinné přístavní poplatky: 150 EUR/os. (platba na místě v hotovosti nebo kreditní kartou).
 3. Obvyklé spropitné pro posádku: 5 EUR/den/os. Spropitné není povinné.
 4. V závislosti na povětrnostních podmínkách může kapitán rozhodnout o změně trasy.
 5. Pořadí provádění bodů programu a doba nalodění a vyplynutí z přístavu se mohou měnit.
 6. Popisy výletů jsou uvedeny pouze pro informační účely a nepředstavují obchodní nabídku. Realizace prohlídek závisí na počtu účastníků.
 7. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty, jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.
 8. Měna na lodi je EUR.
 9. Na místě je požadována záloha ve výši 100 EUR/os. (pouze pro osoby platící v hotovosti).
 10. Maximální rozměry zavazadel během plavby: hlavní zavazadlo: 80 cm x 58 cm x 34 cm, příruční zavazadlo: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
4,9 / 6
92% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Obsługa na statku
 • Kabina
 • Program i trasa rejsu
Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Tenerife

Błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy, ośnieżony szczyt wulkanu Teide, kolorowe papugi w Loro Park – to ikony Teneryfy, ziemi obiecanej turystów z całego świata, gdzie wakacje trwają cały rok. W krainie nieustającej fiesty jest zawsze czas na dobrą zabawę i relaks, a unikalny wyspiarski klimat pozwala w pełni korzystać z atrakcji Wyspy Wiecznej Wiosny.

TOUR PLAN:
1. DEN. (čtvrtek) TENERIFE Sraz účastníků na letišti. Let do Reina Sofia. Transfer do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Nalodění a přivítaní kapitánem. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Sestup na pevninu a poznávání památek Santa Cruz de Tenerife, největšího města ostrova. Jeho srdcem je náměstí Plaza Espana, které se nachází v blízkosti nejstaršího kostela na ostrově - Matriz de la Concepción a lákající turisty obchodní ulička Calle Castillo. Nocleh.
2. DEN. (pátek) TENERIFE Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 20.00 vyplynutí z přístavu směrem na La Palmu. Nocleh.
3. DEN. (sobota) LA PALMA Přibl. v 8.00 h zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE LA PALMA , půvabného hlavního města La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkóny na hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z jeho atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16 století a budova Open University. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 16.00 odjezd z přístavu směrem na Madeiru. Nocleh.
4. DEN. (neděle) MADERA Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu FUNCHAL, hlavního města Madeiry, které lze navštívit pěšky nebo slavnou lanovkou. Existuje mnoho zajímavých míst a barevný trh, který je úžasný díky exotickému ovoci a květinám. Sestup na pevninu a volitelně účast na výletech (za příplatek na místě): Přibl. v 18.00 odjezd z přístavu směrem na Gran Canaria. Nocleh.
5. DEN. (pondělí) GRAN CANARIA Přibl. v 16:00 zamíření do přístavu LAS PALMAS, živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Stojí za to navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na lodi nebo na pobřeží a poznávání zajímavostí Las Palmas. Nocleh.
6. DEN. (úterý) GRAN CANARIA Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 22.00 vyplynutí z přístavu směrem na la Gomeru. Nocleh.
7. DEN. (středa) LA GOMERA Přibl. v 10.00 zamíření do přístavu SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, okouzlujícího hlavního města ostrova s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských nájemních domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba: kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh.
8. DEN. (čtvrtek) TENERIFE Přibl. v 5.30 zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Vylodění a odhlášení z výletní lodi podle naplánovaných odletů do Polska. Přesun na letiště Reina Sofia. Let do Polska

SOFT ALL INCLUSIVE: ranní filtrovaná káva; snídaně (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu nebo podávaná v hlavní restauraci na palubě 3 nebo v Lido Garden s verandou na palubě 7; snídaně, voda, džusy, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie; k obědu a večeři neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje a voda; odpolední čaj/filtrovaná káva a občerstvení ve vyhrazeném prostoru; neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje, voda, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie ve vyznačeném baru (12.00-24.00); po večeři občerstvení na vyznačeném místě.

ULTRA ALL INCLUSIVE (za příplatek): v kartě jsou neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, vermut, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pinacolada, Majestic Martini a mnoho dalších, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

POPIS LODĚ:Ocean Majesty - elegance, půvab a radost z cestování po moři  
Celý majestát oceánu, malebné přístavy a romantické západy slunce jsou z paluby Ocean Majesty nejkrásnější. Tato elegantní výletní loď Vás zavede na plavbu pod plachtou ITAKY. Ocean Majesty je postavena "v lidském měřítku", je komornější než gigantické křižníky, ale současně nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru mořského dobrodružství. Profesionální a přátelské služby, komfortní kabiny, senzační kuchyně jsou jen předehrou k atrakcím Ocean Majesty. Zveme Vás na procházku lodí.
Mnoho atrakcí  
Stylové interiéry, spousta místa na srazy, rozhovory, chvíle s knihou nebo ...snění. Již od začátku je lobby působivé - zde budete přivítáni přátelským nápojem na uvítanou. Na recepci s nepřetržitým provozem provedete potřebné úkony a zavazadla do Vaše kabiny zanese obsluha.
První procházka 
Na palubách spolujezdce jsou místa k sezení a ležení, můžete si vychutnat slunce, mořský vánek, nekonečný oceán nebo relaxovat v pěkně navržených salonech. Vychutnejte si krásný výhled na oceán ze sofistikované Observation Lounge, poslouchejte klavír v Majestic Lounge, domluvte se na drink Bellini Cigar Lounge se zónou pro kuřáky nebo v Lido Garden u bazénu.
Jen pro Vás.  
Vše, co potřebujete, je na lodi. V butiku bez cla si můžete si koupit oblečení, kosmetiku a parfémy. Nezapomenutelné chvíle Vám zajistí fotograf, k dispozici jsou hostům také salon krásy, kadeřnictví a prádelna. O zdraví cestujících se stará palubní lékař, je zde i lékařská ordinace a lékárna.
Moře potěšení, oceán pocitů 
Zábava, sport a zábava na palubě Ocean Majesty jsou víc než potěšení. Je to skvělé setkání, hodně úsměvu, srdečnosti a záruka dobrého humoru, o který se stará služba na lodi. Objevujte svět! Z každého přístavů, do kterého míří Ocean Majesty, můžete vyrazit na nezapomenutelný výlet a zvolit trasu, která je pro Vás speciálně určena.
Hrajte si!  
Ocean Majesty je loď vytvořená pro radost z námořních cest, volného času a zábavy. K dispozici je bazén, malá posilovna, sauna a masáže. Odpočiňte si na sluneční terase s lehátky zdarma. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity, soutěže a hry. Hudební a taneční skupiny vás zvou ke společné zábavě, můžete se zúčastnit karaoke a večer si užijete diskotéku. Každé ráno získáte informace o tom, jaké zábavy Vás čekají na palubě. Atrakce nebudou chybět od rána do večera. Zveme aktivní hosty na gymnastiku, jógu nebo do tanečních. Zahrajte si společenské hry, holandské šipky, shuffleboard nebo šipky.
Paluby plné slunce 
Bazén je jedním z míst setkání na lodi, relaxace a záruka krásného opálení. Je známo, ze voda je nejlepší místo pro opalování. Konají se zde i hry a soutěže. Slunečné terasy se slunečníky a lehátky vybízí k procházkám. Obdivujte majestát oceánu na obzoru s vlasy rozcuchanými mořským vánkem!
Fit je hit  
Postarejte se o svoji formu. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity a soutěže. Zveme vás na gymnastiku, jógu, strečink, taneční, nordic walking, dovednostní hry. Zahrajte si holandské šipky, shuffleboard nebo šipky. K dispozici je také vyhřívaný bazén na palubě, malé fitness centrum, sauna a masáže.
O’le! 
Večer se vydejte do Show Lounge, obdivujte taneční vystoupení profesionálních umělců a vystoupení hudební kapely. Bavte se s námi večer s polskými animacemi a vyhrajte karaoke. Hrajte šipky, šachy, dámu, karty, deskové hry, bingo. Zveme Vás také na pulzující životem diskotéku.
Dobrou chuť!  
Na Ocean Majesty je jídlo radost a ... umění. Chutně a krásně představené jsou silnou stránkou plaveb pod plachtou ITAKI. Hlavní restaurace a bufet v zahradě Lido s verandou Vás zve na speciality pestré mezinárodní kuchyně formou bufetu nebo servírované. Přátelští číšníci se starají o spokojenost hostů, pomáhají s výběrem jídel, doporučují předkrmy a doplňují sklenky. K dispozici jsou vegetariánská jídla a dětské specializované židle. Slavnostní večeři předchází koktejl s kapitánem, speciální událost každý týden. Jídla se podávají u stolu a večerní šaty budou elegantním doplňkem tohoto jedinečného večera.
Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Objevte kouzlo Kanárských ostrovů, podívejte se na útesy Madeiry a její jedinečnou přírodu. Unikátní program volitelných výletů byl vytvořen speciálně pro plavební cesty ITAKY.
Města a městečka  
Pociťte atmosféru Kanárských měst, navštivte místa, kde byl Kryštof Kolumbus. Okouzlující ostrovní města, horské vesnice a místa, kde se zastavil čas. Objevte díla Césara Manrique a nechte se přesvědčit, jak krásně ozdobily Lanzarote.
Krajina snů  
Objevte poklady Kanárských ostrovů: majestátní sopky, národní parky, ohromující zeleň a měsíční krajiny. Úžasný maderianský útes Cabo Girao, kanarské Los Gigantes a Los Hervideros. Každý den jiná krajina, každý den jiné emoce. Vychutnejte si výhledy, které ostatní nepoznají.
Pestré atrakce  
Loro Park na ostrovu Tenerife a Poema del Mar na ostrově Gran Canaria jsou místa, která navštěvují turisté z celého světa. Království zvířat s orky a duhovými ptáky a impozantní akvárium s největší skleněnou stěnou na světě!
Pláže snů  
Svádí vás kanárské pláže? Nemusíte je sledovat jen z moře. Využijte výhodného organizovaného transferu na slavné duny na Gran Canarii a do letoviska Puerto del Carmen na Lanzarote, které se může pochlubit 8 plážemi.
Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Je to možné. Nyní si můžete vybrat hotel pro Vaši příští dovolenou z bohaté nabídky ITAKI na Kanárských ostrovech!
Skupinové zájezdy 
Zájezdy jsou skvělý nápad pro firemní výlety. Motivace? Integrace? Individuální program? Zařídíme! Obraťte se na naše oddělení skupin, konferencí a Incentive. Nejlepší nabídky, nekonvenční programy přizpůsobené očekáváním. Pro vaše zaměstnance, klienty a dodavatele.
Třešnička na dortu!  
Zvláště pro Vás
Happy Birthday - překvapení pro cestující oslavující jejich narozeniny na plavbě. Bude to Váš večer! Během večeře melodie Happy Birthday a narozeninový dort.
Obnovení manželských slibů - zvláštní obřad, který si budete vždy pamatovat!
 
Ocean Majesty 
kategorie: tříhvězdičkový superior
273 kajut: 184 vnějších a 89 interních
max. 600 cestujících
Asi 250 členů posádky
10 palub včetně 7 pro cestující
3 výtahy
lobby s 24hodinovou recepcí
2 restaurace: hlavní a zahrada Lido s verandou
5 barů
bezcelní zóna
salóny: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
čítárna a internetový koutek (platný: 20 EUR / 20 hodin používání
ordinace a lékárna
kancelář (prodej zájezdů)
fotograf (za příplatek)
prádelna (za příplatek)
kosmetický salon (za příplatek)
kadeřnictví
sauna
masážní místnost (za příplatek)
malé fitness centrum
rekreační paluba
bazén
diskotéka
 
Technická specifikace:  
postaven v roce 1966, výletní loď od roku 1995.
důkladná renovace v letech: 1991-1994 a 2008, od sezónně obnoveného roku 2008
tonaż: tonáž: 10 417
tun délka: 135 m, šířka: 19,2
rychlost: 17 uzlů
stabilizátory: 2 (Denny Brown)
napětí: 220 V

POPIS KABIN:Buďte jako doma  
Radostná rána a relaxace po rušném dni. Probuďte se a usínejte ve vybrané pohodlné kabině. Každá z nich, jak vnitřní tak venkovní, je moderní, světlá, dobře udržovaná, útulná a esteticky zdobená. Koupelny mají nové kování a prostorné sprchové kabiny. Snídaně je možné objednat do kabiny (příplatek: cca 2 EUR/osoba/snídaně). Kteroukoliv z kabin si vyberete, v Ocean Majesty se budete cítit jako doma!
Vnitřní kabina (kategorie 1): 2-osoby, cca 10,8-16,6 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Jednostranná vnější kabina pro 1 osobu (kategorie 2): 2 osoby, cca. 10,8 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, uspořádané paralelně, nemohou být kombinovány;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Přívěsná kabina (kategorie 3): 2 osoby, cca. 10,5-11,9 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; v některých kabinách možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm; v jedné z kajut se nachází manželská postel: 150 x 200 cm (P4)), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Jednostranná vnější kabina (kategorie 4): 1 osoby, cca 8,5-11,6 m² (1 samostatná postel: 90 x 190 cm a 1 horním lůžkem: 80 x 180 cm), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor,židle.
Venkovní kabina (kategorie 5): 2 osoby, cca 10,3-17,1 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi; V kategorii 5 jsou 2 kabiny pro osoby ze zdravotním postižením (E44 a E45) umístěné přímo u výtahu, mají širší vstupní dveře a širší dveře do koupelny.
Komfort exteriéru kabiny s omezeným výhledem (kategorie 6): 3 osoby, cca. 16 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat v každé horní lůžko: 80 x 180 cm), panoramatické okno, výhled z okna je omezen záchrannými čluny;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Vnějšího kabina komfort (kategorie 7): 2 osoby, cca 10,5-12 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně nebo ve tvaru písmena L, nelze kombinovat; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.
Venkovní kabina s manželskou postelí (kategorie 8): 2 osoby, 2 na palubě Emerald (E1 a E2), cca 19,9 m² (manželská postel: 170 x 200 cm) nebo 4 na palubě Diamond (D1, D2, D3, D4), cca 12-15 m² (manželská postel: 150 x 200 cm), posezení se stolem a křesly, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar; z kabin E1 a E2 pohled na paluby s kotevními lany, navijákem a dalšími zařízeními pro kotvení.
Superior kabina (kategorie 9): 3 osoby, cca 15-16 m², na palubě Aquamarine (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat, horní postel: 80 x 180 cm), individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.
Venkovní kabina s balkonem (kategorie 10): 2 osoby, cca 12-14,5 m², na palubě Sapphire (manželská postel: 150 x 200 cm), malý relaxační koutek se stolem a křesly, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl, speciální služba na uvítanou: víno a ovoce, denně sladké překvapení, župany, možnost objednání snídaně v pokoji bez příplatku.

BENEFITS: 7 nocí na lodi Ocean Majesty, vnitřní kabiny pro 2 os. s koupelnami; za příplatek k dispozici také jiné typy kajut • strava na palubě lodi: • soft all inclusive • let: Polsko-Tenerife-Polsko • transfer: letiště-přístav-letiště • péče polského rezidenta • pojištění Complex

UWAGI:
 1. Při rezervaci plavby musíte mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz (pouze pro občany EU) a uvést údaje o cestovním pasu nebo průkazu totožnosti.
 2. Povinné přístavní poplatky: 150 EUR/os. (platba na místě v hotovosti nebo kreditní kartou).
 3. Obvyklé spropitné pro posádku: 5 EUR/den/os. Spropitné není povinné.
 4. V závislosti na povětrnostních podmínkách může kapitán rozhodnout o změně trasy.
 5. Pořadí provádění bodů programu a doba nalodění a vyplynutí z přístavu se mohou měnit.
 6. Popisy výletů jsou uvedeny pouze pro informační účely a nepředstavují obchodní nabídku. Realizace prohlídek závisí na počtu účastníků.
 7. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty, jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.
 8. Měna na lodi je EUR.
 9. Na místě je požadována záloha ve výši 100 EUR/os. (pouze pro osoby platící v hotovosti).
 10. Maximální rozměry zavazadel během plavby: hlavní zavazadlo: 80 cm x 58 cm x 34 cm, příruční zavazadlo: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
Opinie klientów
4,9 / 6
Celkové hodnocení
z 167 recenze
92%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
92%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Obsługa na statku
 • Kabina
 • Program i trasa rejsu
6 / 6
41-50 lat, s partnerem březen 2018
rejs ogólnie bardzo fajny, super atmosfera, obsługa idealna, statek nie typowy wycieczkowiec ale przynajmniej czuło się że płynie-:) wycieczki bardzo dobrze zorganizowane, (...) více informací
rejs ogólnie bardzo fajny, super atmosfera, obsługa idealna, statek nie typowy wycieczkowiec ale przynajmniej czuło się że płynie-:) wycieczki bardzo dobrze zorganizowane, wieczorne animacje jeszcze lepsze niż wycieczki-;),mimo tego iż nie dopłynęliśmy na Madere polecamy tego typu wyjazd.
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem březen 2018
Ze względu na Last Minute cena była rewelacyjna. Planowaliśmy jakiś wyjazd i przez przypadek trafiliśmy na rejs. Statek kameralny, nie taki duży jak wycieczkowce, więc nie ma wrażenia molochu. (...) více informací
Ze względu na Last Minute cena była rewelacyjna. Planowaliśmy jakiś wyjazd i przez przypadek trafiliśmy na rejs. Statek kameralny, nie taki duży jak wycieczkowce, więc nie ma wrażenia molochu. Rezydent, animacje, opis jedzenia, wszystko po polsku, więc jeśli ktoś ma problem z językami obcymi - nie musi się obawiać (no może dla Ślązaków może być na początku trochę nieswojo z tą polszczyzną..). Opieka po polsku już od samego wylotu, więc osoby starsze nie muszą mieć obaw co do porozumiewania się etc. Jedzenie dla nas było ok. Super widoki przy śniadaniu i obiedzie, czy też kawce. Kolacje w restauracji a'la carte, ale nie obowiązują stroje wieczorowe, tylko strój elegancki (bez przesady). Pogoda w marcu super, woda w oceanie ok. 21-22. Animacje - najlepszy był zespół taneczny Odessa Stars - rewelacja (ze względu na żonę - nie będę się wypowiadał na temat urody tańczących pań; z kolei - wg żony - pan był przystojny, seksowny, uroczy...prawie jak ja). Towarzystwo na statku miłe, nie było pijackich imprez, przy kolacji miłe dyskusje (stoliki w większości 6 osobowe, kelnerzy sadzali, więc można było w różnym towarzystwie pogawędzić, ale zawsze ok). Kajuty o dziwo duże, łazienki też. Przede wszystkim sprzątane codziennie do perfekcji. Jeżeli chodzi o zakupy, to trzeba się zastanowić co do bagażu. My dokupiliśmy 2 walizki na Gran Canaria, a zakupy - przede wszystkim buty i sukienki - zrobiliśmy na najmniejszej La Gomera. Zresztą zakupy są chyba najlepszym afrodyzjakiem dla kobiet. Nie korzystaliśmy z wycieczek, gdyż chcieliśmy zwiedzić stolice wysp, robiliśmy po kilkanaście kilometrów dziennie (spokojnie - nie padaliśmy z nóg, mieliśmy siłę aby ...porozmawiać... przed snem). Dwukrotnie podczas rejsu kołysało; nie do snu, lecz podczas snu o 4tej rano. Ale daliśmy radę. Ponoć pomaga imbir (zapomnieliśmy go w domu, lecz nie był potrzebny). Zamiast Madery była Lanzarote, ale mi to pasowało. Cisza, spokój, super deptak, jasny piasek (ale tutaj woda byłą dla mnie najzimniejsza). Dodać należy, że na większości wysp piasek wulkaniczny, ciemny. Śmiesznie się wygląda w białych slipach na plaży :) (z początku myślałem, że żona z się śmieje z mojego brzucha...) Byliśmy 8-15.03.2018. Kwiaty na Dzień Kobiet wyszłyby taniej (nawet nie licząc zakupów na La Gomera), ale było super. I..TAKA.. to była podróż...Drugi raz z Itaką i drugi raz super (poprzednio - Sardynia z wycieczką do Bonifacio na Korsyce - cudo i po Wyspach Magdaleny - piękne). Wybieramy się po raz trzeci, ale to w ramach nagrody - bonu na wakacje marzeń {jeśli go dostaniemy :)}. Grzegorz z żoną
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Rejs jest Za krótki z uwagi na fakt trudności z wyborem wycieczek fakultatywnych na wyspy. W naszym przypadku brak możliwości poplyniecia na Maderę. Może nie powinna być w programie. Jak (...) více informací
Rejs jest Za krótki z uwagi na fakt trudności z wyborem wycieczek fakultatywnych na wyspy. W naszym przypadku brak możliwości poplyniecia na Maderę. Może nie powinna być w programie. Jak dla mnie za drogi z uwagi na fakt, że gdybym kupiła go 4 dni przed zaoszczedzilabym 1000 zł od osoby. A chwilę przed kosztował o 2000 tyś.taniej. Nie trzeba było się spieszyć.
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem březen 2018
rejs bardzo udany!szkoda tylko że nie dopłynęliśmy do Madery! více informací
rejs bardzo udany!szkoda tylko że nie dopłynęliśmy do Madery!
 • 4
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
4 / 6
50+ lat, se svými přáteli březen 2018
Niestety, z powodów "podobno" złych warunków atmosferycznych, nastąpiła rezygnacja z odwiedzenia Madery - a była to duża atrakcja w całej ofercie rejsowej. Użyłem (...) více informací
Niestety, z powodów "podobno" złych warunków atmosferycznych, nastąpiła rezygnacja z odwiedzenia Madery - a była to duża atrakcja w całej ofercie rejsowej. Użyłem sformułowania "podobno" ponieważ dostępne prognozy pogodowe, min. dla żeglarzy nie potwierdzały takiego stanu wiatru i morza jaki nam podano w uzasadnieniu.Pewnie armator postanowił trochę oszczędzić na paliwie.Sas pomysł takiego rejsu oceniam pozytywnie.
 • 3
 • 4
 • 3
 • 5
 • 2
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej imprezy choć szkoda że nie dotarliśmy na Madere. Jedyną uwagą to organizacja wycieczek. Niektórzy przewodnicy nie dostatecznie przykładają się do (...) více informací
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej imprezy choć szkoda że nie dotarliśmy na Madere. Jedyną uwagą to organizacja wycieczek. Niektórzy przewodnicy nie dostatecznie przykładają się do swoich obowiazkow. Ogolnie rejs bardzo zadowlajacy. Dziekujemy
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Organizacja rejsu przez Biuro ITAKA bez zarzutu. Trasa rejsu ciekawa i urozmaicona, nawet przy zmianie Madery na Lanzarot. Wyspy przepiękne, szczególnie Teneryfa. Wrócimy tam (...) více informací
Organizacja rejsu przez Biuro ITAKA bez zarzutu. Trasa rejsu ciekawa i urozmaicona, nawet przy zmianie Madery na Lanzarot. Wyspy przepiękne, szczególnie Teneryfa. Wrócimy tam następnym razem.
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Udany, chociaż pogoda spłatała figla (nie dotarliśmy na Maderę). více informací
Udany, chociaż pogoda spłatała figla (nie dotarliśmy na Maderę).
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Jedyny mankament to zmiana programu zwiazana z pogoda - zamiast madery - lanzarote. Niestety bylismy na wszystkich wyspach kanaryjskich i Madera byla naszym marzeniem. Wynika wiec ze nie ma (...) více informací
Jedyny mankament to zmiana programu zwiazana z pogoda - zamiast madery - lanzarote. Niestety bylismy na wszystkich wyspach kanaryjskich i Madera byla naszym marzeniem. Wynika wiec ze nie ma sensu ryzykowac statkiem...No i jeszcze recepcja- niekumata i niemila.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
méně informací
5 / 6
—, s partnerem březen 2018
Na Rejsie byliśmy po raz drugi . Nie udało się dopłynąć do Madery .Rejs oceniamy bardzo dobrze , świadczy o tym fakt, że popłynęliśmy po raz drugi.Na pierwszym Rejsie byliśmy w listopadzie (...) více informací
Na Rejsie byliśmy po raz drugi . Nie udało się dopłynąć do Madery .Rejs oceniamy bardzo dobrze , świadczy o tym fakt, że popłynęliśmy po raz drugi.Na pierwszym Rejsie byliśmy w listopadzie Kanaryjska Piątka.W marcu trafiliśmy na piękną słoneczną pogodę .Nie wiało .Śniadania jedliśmy na otwartym pokładzie .Rejs zorganizowany wzorcowo.Wspaniała obsługa ,wyżywienie bardzo dobre, każdy znalazł coś dla siebie .Pani Daria profesjonalna solistka z zespołu The Funkys Band oraz zespół taneczny Odessa Stars umilali nam wieczory .Ponieważ nie udało nam się zwiedzić wszystkiego chętnie wybierzemy się na następne Rejsy o ile będą przez Itakę organizowane .
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Ogólnie z rejsu jesteśmy zadowoleni, choć są też mankamenty, które negatywnie wpłynęły na naszą ocenę i trochę zepsuły nam urlop - nie zostały zrealizowane dwa punkty programu, na (...) více informací
Ogólnie z rejsu jesteśmy zadowoleni, choć są też mankamenty, które negatywnie wpłynęły na naszą ocenę i trochę zepsuły nam urlop - nie zostały zrealizowane dwa punkty programu, na których najbardziej nam zależało: nie wjechaliśmy kolejką na wulkan Teide i nie popłynęliśmy na Maderę. Rozumiemy, że kolejka nie działała z powodu wiatru i jest to po prostu nasz pech. Trudno nam natomiast zrozumieć, dlaczego ITAKA oferuje turystom przejazd na Maderę w sezonie jesienno-zimowym tym statkiem, kiedy jest prawie pewne, że warunki pogodowe na to nie pozwolą. Podobno w tym roku tylko raz była taka możliwość. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Madera wstawiana jest do programu jako "wabik" dla turysty, bo w naszym przypadku tak właśnie było - przejazd na Maderę był dla nas najważniejszy i zadecydował o naszym wyborze właśnie tej imprezy. Zamienny rejs na Lanzarote nie zrekompensowało nam Madery. Mamy więc trochę żalu do Organizatora.
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 3
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem březen 2018
Bardzo dobra oferta dla osób ceniących wypoczynek w "pigułce" více informací
Bardzo dobra oferta dla osób ceniących wypoczynek w "pigułce"
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
50+ lat, Solo březen 2018
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 4
 • 3
 • 5
 • 2
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Ciekawa przygoda více informací
Ciekawa przygoda
 • 4
 • 4
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
3 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Składana przez biuro ITAKA oferta rejsu powinna zawierać informacje o bardzo małym prawdopodobieństwie popłynięciu na Maderę w okresie jesienno-wiosennym /duża fala na (...) více informací
Składana przez biuro ITAKA oferta rejsu powinna zawierać informacje o bardzo małym prawdopodobieństwie popłynięciu na Maderę w okresie jesienno-wiosennym /duża fala na Atlantyku/. Z znacznym stopniu zmniejszyła się atrakcyjność rejsu.Pobrano od mnie opłatę za ten rejs w Polsce - nie powinno się tego robić dopiero w trakcie rejsu gdy będzie wiadomo żemożna popłynąć na piękną Maderę. Sam rejs po Wyspach Kanaryjskich był piękny i atrakcyjny.Organizacja wycieczek i imprez na statku bardzo dobre.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 3
 • 3
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem březen 2018
Ogólna ocena rejsu pozytywna, niestety nie dotarliśmy na Maderę z powodu byt wysokich fal. W zamian za to dopłynęliśmy na Lanzarote i mieliśmy całe dwa dni na Gran Canarii. Wycieczki (...) více informací
Ogólna ocena rejsu pozytywna, niestety nie dotarliśmy na Maderę z powodu byt wysokich fal. W zamian za to dopłynęliśmy na Lanzarote i mieliśmy całe dwa dni na Gran Canarii. Wycieczki fakultatywne trochę za drogie, bardziej się opłaca wynająć auto w okolicach portu i zwiedzić wysypy na własną rękę (cena 30E za dobę + paliwo). Dogadując się z inną parę można jeszcze bardziej zejść z kosztów.Jedzenie na plus, możliwość zamówienia w restauracji dań a la carte, można też zjeść na szybko w bufecie. Śniadania dobre ale mało zróżnicowane.Statek oraz kabiny mają już swoje lata, jednak są utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym i sanitarnym. Obsługa na statku perfekcyjna. Wieczorna rozrywka również na wysokim poziomie. Zespół i tancerze dawali radę!Pani w recepcji niezbyt sympatyczna, z wielką łaską wytłumaczyła nam, że 'Bar Bellini' gdzie mieliśmy dostarczyć bagaże, na mapie oznaczony jest jako 'Champagne Lounge'. To przeciez takie oczywiste!Jakość rejsu do ceny bardzo korzystna, Polecamy!
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
3 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Rejs Królowe Atlantyku zamienił się bez zgody uczestników na znacznie tańszy w momencie zakupu rejs Wyspy na piątkę. Przyciągnięto turystów atrakcyjną ofertą pobytu na (...) více informací
Rejs Królowe Atlantyku zamienił się bez zgody uczestników na znacznie tańszy w momencie zakupu rejs Wyspy na piątkę. Przyciągnięto turystów atrakcyjną ofertą pobytu na Maderze, która była niemożliwa do zrealizowania z uwagi na wysokie koszty. Nieprawdziwe informacje o sztormie uniemożliwiającym podróż w tamtym kierunku są do zweryfikowania. W dniu, w którym mieliśmy zwiedzać Maderę siła wiatru wynosiła tam od 8 do 13 m/sek. Jestem ogromnie rozczarowana podjętą decyzją o zmianie trasy rejsu. Krótki rejs z La Palmy na Lanzarote i prawdopodobnie znacznie niższe opłaty portowe przyniosły firmie ITAKA znaczne oszczędności.
 • 4
 • 5
 • 3
 • 6
 • 3
 • 1
 • 2
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli březen 2018
Bardzo dobra obsługa w szczególności manager, dyrektor rejsu - brawo za wiedzę. Super animatorzy. Zespół muzyczny i taneczny z Ukrainy na bardzo wysokim poziomie. Pani która (...) více informací
Bardzo dobra obsługa w szczególności manager, dyrektor rejsu - brawo za wiedzę. Super animatorzy. Zespół muzyczny i taneczny z Ukrainy na bardzo wysokim poziomie. Pani która śpiewała z Polski nie zachwycała.
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Rejs przyjemny. Szkoda, że nie byliśmy na Maderze. více informací
Rejs przyjemny. Szkoda, że nie byliśmy na Maderze.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem březen 2018
Wybraliśmy się na tę rejs jako spełninie marzeń. Co do rejsu to ogólnie było ok. Największym rozczarowaniem było odwołanie rejsu na Maderę, tak wiem ze względów bezpieczeństwa - (...) více informací
Wybraliśmy się na tę rejs jako spełninie marzeń. Co do rejsu to ogólnie było ok. Największym rozczarowaniem było odwołanie rejsu na Maderę, tak wiem ze względów bezpieczeństwa - sztorm, ale mimo wszystko to był nasz główny cel podróży. Dopisała nam też pogoda. Obsługa ukraińsko - filipińska super, zawsze pomocni i uśmiechnięci. Trochę wkurzył nas rezydent nie do końca przekazując rzetelną informację o przewiezieniu bagażu o godz. 6 rano na terminal, zapomniał dodać portowy 100 metrów od statku. Do godziny 9,30 byliśmy bez bagażu, z którego moglibyśmy jeszcze korzystać a nie zwalać się z łóżka wczesnym świtem. Za dodatkową opłatą za alinclusive ultra zapewniano nas, że ultra wszystkie drinki w cenie a tak nie było (jeszcze dodtkowo barek płatny).
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
rejs bardzo przyjemny, fantastyczna pogoda i atmosfera .Pracę obsługi oceniam na 7 -bardzo miła isympatyczna.Szkoda tylko ,że nie popłynęliśmy na Maderę , może następnym razem....... více informací
rejs bardzo przyjemny, fantastyczna pogoda i atmosfera .Pracę obsługi oceniam na 7 -bardzo miła isympatyczna.Szkoda tylko ,że nie popłynęliśmy na Maderę , może następnym razem.......
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Profesjonalna obsługa całej załogi. Skuteczna, dyskretna dbałość o czystość całego statku zzwłaszcza kabin.Szybka i miła obsługa kelnerska w restauracji. Ciekawy wieczorny program (...) více informací
Profesjonalna obsługa całej załogi. Skuteczna, dyskretna dbałość o czystość całego statku zzwłaszcza kabin.Szybka i miła obsługa kelnerska w restauracji. Ciekawy wieczorny program artystyczny. Ciekawe, dobrze zorganizowane wycieczki objazdowe z kulturalną obsługa.
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 3
 • 4
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
wszystko super více informací
wszystko super
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
23 094 Czk -21%
18 174czk Celkem Podrobnosti o ceně 36 348 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter