phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Plavba Ostrovy na jedničku

Výhody nabídky

 • 6 ostrovů: Tenerife • La Palma • Lanzarote, Fuerteventura, Gran Canaria, La Gomera!
 • péče polsky mluvícího delegáta
 • prohlídky a opalování
 • rozmanitá, výjimečná krajina
 • koloniální hlavní město Santa Cruz de La Palma
 • prodlužte si svou dovolenou na Tenerife

Plavba Ostrovy na jedničku Kód: TFSLANZ

Cesta
PLN
Itaka

Plavba Ostrovy na jedničku Kód: TFSLANZ Kanárské ostrovy \ Tenerife

Położenie na mapie Cesta

Tenerife • La Palma • Lanzarote • Gran Canaria • La Gomera • Tenerife

Šest Kanárských ostrovů během nezapomenutelné plavby. Je to pouze týden, ale úžasná krajina a nádherné kanárské městečko Vás odnese z vašeho každodenního života a dobije vaše baterie po celý rok. Využijte rozsáhlého programu volitelných výletů a podívejte se, co je na ostrovech nejkrásnější.

Popis nabídky

1. DEN. (čtvrtek) TENERIFE 
Sraz účastníků na letišti. Let do Reina Sofia. Transfer do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Nalodění a přivítaní kapitánem. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Sestup na pevninu a individuální prohlídka atrakcí Santa Cruz de Tenerife, kterého srdcem je náměstí Plaza Espana, které se nachází v blízkosti nejstaršího kostela na ostrově - Matriz de la Concepción a lákající turisty obchodní ulička Calle Castillo. Nocleh.

2. DEN. (pátek) TENERIFE 
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 21:00 odjezd z přístavu směrem na La Palmu. Nocleh.

3. DEN. (sobota) LA PALMA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE LA PALMA , půvabného hlavního města La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkóny kolem hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z hlavních atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16 století a budova Open University. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 19.00 vyplynutí z přístavu směrem na Fuerteventura. Nocleh.

4. DEN. (neděle) FUERTEVENTURA A LANZAROTE 
Přibl. v 11.00 příchod do přístavu PUERTO DEL ROSARIO, hlavního města ostrova Fuerteventura, kde vedle muzea španělského filosofa a spisovatele Miguela de Unamuna můžete navštívit příjemnou městskou pláž Playa Chica, která je přímo u přístavu, nebo nakupovat ve velkém nákupním centru Las Rotondas. Město je také známé pro svůj venkovní park soch roztroušený po různých částech města a barevné nástěnné malby, jejichž počet už údajně překročil 400! Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 19.00 vyplynutí z přístavu směrem na Lanzarote. Přibl. v 23.00 zamíření do přístavu ARRECIFE, hlavního města LANZAROTE, s jeho krásnou městskou pláží a půvabnou zátokou - Charco de San Ginés, kde přistávají rybářské lodě. Nocleh.

5. DEN. (pondělí) LANZAROTE
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 21.00 vyplynutí z přístavu směrem na Gran Canariu. Nocleh.

6. DEN. (úterý) GRAN CANARIA
Přibl. v 8.00 zamíření do přístavu LAS PALMAS, živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Stojí za to navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na la Gomeru. Nocleh.

7. DEN. (středa) LA GOMERA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, okouzlujícího hlavního města ostrova s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských nájemních domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba: kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh.

8. DEN. (čtvrtek)
Přibl v 5.30 zamíření do přístavu na SANTA CRUZ DE TENERIFE. Vylodění a odhlášení z výletní lodi podle naplánovaných odletů do Polska. Přesun na letiště Reina Sofia. Let do Polska

ranní filtrovaná káva; snídaně (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu nebo podávaná v hlavní restauraci na palubě 3 nebo v Lido Garden s verandou na palubě 7; snídaně, voda, džusy, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie; k obědu a večeři neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje a voda; odpolední čaj/filtrovaná káva a občerstvení ve vyhrazeném prostoru; neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje, voda, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie ve vyznačeném baru (12.00-24.00); po večeři občerstvení na vyznačeném místě.

v kartě jsou neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, vermut, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pinacolada, Majestic Martini a mnoho dalších, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

Ocean Majesty - elegance, půvab a radost z cestování po moři  
Celý majestát oceánu, malebné přístavy a romantické západy slunce jsou z paluby Ocean Majesty nejkrásnější. Tato elegantní výletní loď Vás zavede na plavbu pod plachtou ITAKY. Ocean Majesty je postavena "v lidském měřítku", je komornější než gigantické křižníky, ale současně nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru mořského dobrodružství. Profesionální a přátelské služby, komfortní kabiny, senzační kuchyně jsou jen předehrou k atrakcím Ocean Majesty. Zveme Vás na procházku lodí.

Mnoho atrakcí  
Stylové interiéry, spousta místa na srazy, rozhovory, chvíle s knihou nebo ...snění. Již od začátku je lobby působivé - zde budete přivítáni přátelským nápojem na uvítanou. Na recepci s nepřetržitým provozem provedete potřebné úkony a zavazadla do Vaše kabiny zanese obsluha.

První procházka 
Na palubách spolujezdce jsou místa k sezení a ležení, můžete si vychutnat slunce, mořský vánek, nekonečný oceán nebo relaxovat v pěkně navržených salonech. Vychutnejte si krásný výhled na oceán ze sofistikované Observation Lounge, poslouchejte klavír v Majestic Lounge, domluvte se na drink Bellini Cigar Lounge se zónou pro kuřáky nebo v Lido Garden u bazénu.

Jen pro Vás.  
Vše, co potřebujete, je na lodi. V butiku bez cla si můžete si koupit oblečení, kosmetiku a parfémy. Nezapomenutelné chvíle Vám zajistí fotograf, k dispozici jsou hostům také salon krásy, kadeřnictví a prádelna. O zdraví cestujících se stará palubní lékař, je zde i lékařská ordinace a lékárna.

Moře potěšení, oceán pocitů 
Zábava, sport a zábava na palubě Ocean Majesty jsou víc než potěšení. Je to skvělé setkání, hodně úsměvu, srdečnosti a záruka dobrého humoru, o který se stará služba na lodi. Objevujte svět! Z každého přístavů, do kterého míří Ocean Majesty, můžete vyrazit na nezapomenutelný výlet a zvolit trasu, která je pro Vás speciálně určena.

Hrajte si!  
Ocean Majesty je loď vytvořená pro radost z námořních cest, volného času a zábavy. K dispozici je bazén, malá posilovna, sauna a masáže. Odpočiňte si na sluneční terase s lehátky zdarma. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity, soutěže a hry. Hudební a taneční skupiny vás zvou ke společné zábavě, můžete se zúčastnit karaoke a večer si užijete diskotéku. Každé ráno získáte informace o tom, jaké zábavy Vás čekají na palubě. Atrakce nebudou chybět od rána do večera. Zveme aktivní hosty na gymnastiku, jógu nebo do tanečních. Zahrajte si společenské hry, holandské šipky, shuffleboard nebo šipky.

Paluby plné slunce 
Bazén je jedním z míst setkání na lodi, relaxace a záruka krásného opálení. Je známo, ze voda je nejlepší místo pro opalování. Konají se zde i hry a soutěže. Slunečné terasy se slunečníky a lehátky vybízí k procházkám. Obdivujte majestát oceánu na obzoru s vlasy rozcuchanými mořským vánkem!

Fit je hit  
Postarejte se o svoji formu. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity a soutěže. Zveme vás na gymnastiku, jógu, strečink, taneční, nordic walking, dovednostní hry. Zahrajte si holandské šipky, shuffleboard nebo šipky. K dispozici je také vyhřívaný bazén na palubě, malé fitness centrum, sauna a masáže.

O’le! 
Večer se vydejte do Show Lounge, obdivujte taneční vystoupení profesionálních umělců a vystoupení hudební kapely. Bavte se s námi večer s polskými animacemi a vyhrajte karaoke. Hrajte šipky, šachy, dámu, karty, deskové hry, bingo. Zveme Vás také na pulzující životem diskotéku.

Dobrou chuť!  
Na Ocean Majesty je jídlo radost a ... umění. Chutně a krásně představené jsou silnou stránkou plaveb pod plachtou ITAKI. Hlavní restaurace a bufet v zahradě Lido s verandou Vás zve na speciality pestré mezinárodní kuchyně formou bufetu nebo servírované. Přátelští číšníci se starají o spokojenost hostů, pomáhají s výběrem jídel, doporučují předkrmy a doplňují sklenky. K dispozici jsou vegetariánská jídla a dětské specializované židle. Slavnostní večeři předchází koktejl s kapitánem, speciální událost každý týden. Jídla se podávají u stolu a večerní šaty budou elegantním doplňkem tohoto jedinečného večera.

Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Objevte kouzlo Kanárských ostrovů, podívejte se na útesy Madeiry a její jedinečnou přírodu. Unikátní program volitelných výletů byl vytvořen speciálně pro plavební cesty ITAKY.

Města a městečka  
Pociťte atmosféru Kanárských měst, navštivte místa, kde byl Kryštof Kolumbus. Okouzlující ostrovní města, horské vesnice a místa, kde se zastavil čas. Objevte díla Césara Manrique a nechte se přesvědčit, jak krásně ozdobily Lanzarote.

Krajina snů  
Objevte poklady Kanárských ostrovů: majestátní sopky, národní parky, ohromující zeleň a měsíční krajiny. Úžasný maderianský útes Cabo Girao, kanarské Los Gigantes a Los Hervideros. Každý den jiná krajina, každý den jiné emoce. Vychutnejte si výhledy, které ostatní nepoznají.

Pestré atrakce  
Loro Park na ostrovu Tenerife a Poema del Mar na ostrově Gran Canaria jsou místa, která navštěvují turisté z celého světa. Království zvířat s orky a duhovými ptáky a impozantní akvárium s největší skleněnou stěnou na světě!

Pláže snů  
Svádí vás kanárské pláže? Nemusíte je sledovat jen z moře. Využijte výhodného organizovaného transferu na slavné duny na Gran Canarii a do letoviska Puerto del Carmen na Lanzarote, které se může pochlubit 8 plážemi.

Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Je to možné. Nyní si můžete vybrat hotel pro Vaši příští dovolenou z bohaté nabídky ITAKI na Kanárských ostrovech!

Skupinové zájezdy 
Zájezdy jsou skvělý nápad pro firemní výlety. Motivace? Integrace? Individuální program? Zařídíme! Obraťte se na naše oddělení skupin, konferencí a Incentive. Nejlepší nabídky, nekonvenční programy přizpůsobené očekáváním. Pro vaše zaměstnance, klienty a dodavatele.

Třešnička na dortu!  
Zvláště pro Vás
Happy Birthday - překvapení pro cestující oslavující jejich narozeniny na plavbě. Bude to Váš večer! Během večeře melodie Happy Birthday a narozeninový dort.
Obnovení manželských slibů - zvláštní obřad, který si budete vždy pamatovat!
 

Ocean Majesty 
kategorie: tříhvězdičkový superior
273 kajut: 184 vnějších a 89 interních
max. 600 cestujících
Asi 250 členů posádky
10 palub včetně 7 pro cestující
3 výtahy
lobby s 24hodinovou recepcí
2 restaurace: hlavní a zahrada Lido s verandou
5 barů
bezcelní zóna
salóny: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
čítárna a internetový koutek (platný: 20 EUR / 20 hodin používání
ordinace a lékárna
kancelář (prodej zájezdů)
fotograf (za příplatek)
prádelna (za příplatek)
kosmetický salon (za příplatek)
kadeřnictví
sauna
masážní místnost (za příplatek)
malé fitness centrum
rekreační paluba
bazén
diskotéka
 

Technická specifikace:  
postaven v roce 1966, výletní loď od roku 1995.
důkladná renovace v letech: 1991-1994 a 2008, od sezónně obnoveného roku 2008
tonaż: tonáž: 10 417
tun délka: 135 m, šířka: 19,2
rychlost: 17 uzlů
stabilizátory: 2 (Denny Brown)
napětí: 220 V

Buďte jako doma  
Radostná rána a relaxace po rušném dni. Probuďte se a usínejte ve vybrané pohodlné kabině. Každá z nich, jak vnitřní tak venkovní, je moderní, světlá, dobře udržovaná, útulná a esteticky zdobená. Koupelny mají nové kování a prostorné sprchové kabiny. Snídaně je možné objednat do kabiny (příplatek: cca 2 EUR/osoba/snídaně). Kteroukoliv z kabin si vyberete, v Ocean Majesty se budete cítit jako doma!

Vnitřní kabina (kategorie 1): 2-osoby, cca 10,8-16,6 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Jednostranná vnější kabina pro 1 osobu (kategorie 2): 2 osoby, cca. 10,8 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, uspořádané paralelně, nemohou být kombinovány;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Přívěsná kabina (kategorie 3): 2 osoby, cca. 10,5-11,9 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; v některých kabinách možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm; v jedné z kajut se nachází manželská postel: 150 x 200 cm (P4)), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Jednostranná vnější kabina (kategorie 4): 1 osoby, cca 8,5-11,6 m² (1 samostatná postel: 90 x 190 cm a 1 horním lůžkem: 80 x 180 cm), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor,židle.

Venkovní kabina (kategorie 5): 2 osoby, cca 10,3-17,1 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi; V kategorii 5 jsou 2 kabiny pro osoby ze zdravotním postižením (E44 a E45) umístěné přímo u výtahu, mají širší vstupní dveře a širší dveře do koupelny.

Komfort exteriéru kabiny s omezeným výhledem (kategorie 6): 3 osoby, cca. 16 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat v každé horní lůžko: 80 x 180 cm), panoramatické okno, výhled z okna je omezen záchrannými čluny;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.

Vnějšího kabina komfort (kategorie 7): 2 osoby, cca 10,5-12 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně nebo ve tvaru písmena L, nelze kombinovat; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.

Venkovní kabina s manželskou postelí (kategorie 8): 2 osoby, 2 na palubě Emerald (E1 a E2), cca 19,9 m² (manželská postel: 170 x 200 cm) nebo 4 na palubě Diamond (D1, D2, D3, D4), cca 12-15 m² (manželská postel: 150 x 200 cm), posezení se stolem a křesly, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar; z kabin E1 a E2 pohled na paluby s kotevními lany, navijákem a dalšími zařízeními pro kotvení.

Superior kabina (kategorie 9): 3 osoby, cca 15-16 m², na palubě Aquamarine (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat, horní postel: 80 x 180 cm), individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.

Venkovní kabina s balkonem (kategorie 10): 2 osoby, cca 12-14,5 m², na palubě Sapphire (manželská postel: 150 x 200 cm), malý relaxační koutek se stolem a křesly, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl, speciální služba na uvítanou: víno a ovoce, denně sladké překvapení, župany, možnost objednání snídaně v pokoji bez příplatku.

7 nocí na lodi Ocean Majesty, vnitřní kabiny pro 2 os. s koupelnami; za příplatek k dispozici také jiné typy kajut • strava na palubě lodi: • soft all inclusive • let: Polsko-Tenerife-Polsko • transfer: letiště-přístav-letiště • péče polského rezidenta • pojištění Complex

 1. Při rezervaci plavby musíte mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz (pouze pro občany EU) a uvést údaje o cestovním pasu nebo průkazu totožnosti.
 2. Povinné přístavní poplatky: 150 EUR/os. (platba na místě v hotovosti nebo kreditní kartou).
 3. Obvyklé spropitné pro posádku: 5 EUR/den/os. Spropitné není povinné.
 4. V závislosti na povětrnostních podmínkách může kapitán rozhodnout o změně trasy.
 5. Pořadí provádění bodů programu a doba nalodění a vyplynutí z přístavu se mohou měnit.
 6. Popisy výletů jsou uvedeny pouze pro informační účely a nepředstavují obchodní nabídku. Realizace prohlídek závisí na počtu účastníků.
 7. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty, jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.
 8. Měna na lodi je EUR.
 9. Na místě je požadována záloha ve výši 100 EUR/os. (pouze pro osoby platící v hotovosti).
 10. Maximální rozměry zavazadel během plavby: hlavní zavazadlo: 80 cm x 58 cm x 34 cm, příruční zavazadlo: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
5,4 / 6
97% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Obsługa na statku
 • Program i trasa rejsu
 • Kvalita za cenu
Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Tenerife

Błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy, ośnieżony szczyt wulkanu Teide, kolorowe papugi w Loro Park – to ikony Teneryfy, ziemi obiecanej turystów z całego świata, gdzie wakacje trwają cały rok. W krainie nieustającej fiesty jest zawsze czas na dobrą zabawę i relaks, a unikalny wyspiarski klimat pozwala w pełni korzystać z atrakcji Wyspy Wiecznej Wiosny.

TOUR PLAN:1. DEN. (čtvrtek) TENERIFE 
Sraz účastníků na letišti. Let do Reina Sofia. Transfer do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE. Nalodění a přivítaní kapitánem. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Sestup na pevninu a individuální prohlídka atrakcí Santa Cruz de Tenerife, kterého srdcem je náměstí Plaza Espana, které se nachází v blízkosti nejstaršího kostela na ostrově - Matriz de la Concepción a lákající turisty obchodní ulička Calle Castillo. Nocleh.
2. DEN. (pátek) TENERIFE 
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 21:00 odjezd z přístavu směrem na La Palmu. Nocleh.
3. DEN. (sobota) LA PALMA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE LA PALMA , půvabného hlavního města La Palma, známého pro své koloniální domy a barevné balkóny kolem hlavní obchodní ulici Calle O'Dal. Jednou z hlavních atrakcí je renesanční Plaza de España, kde se mimo jiné nachází radnice ze 16 století a budova Open University. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 19.00 vyplynutí z přístavu směrem na Fuerteventura. Nocleh.
4. DEN. (neděle) FUERTEVENTURA A LANZAROTE 
Přibl. v 11.00 příchod do přístavu PUERTO DEL ROSARIO, hlavního města ostrova Fuerteventura, kde vedle muzea španělského filosofa a spisovatele Miguela de Unamuna můžete navštívit příjemnou městskou pláž Playa Chica, která je přímo u přístavu, nebo nakupovat ve velkém nákupním centru Las Rotondas. Město je také známé pro svůj venkovní park soch roztroušený po různých částech města a barevné nástěnné malby, jejichž počet už údajně překročil 400! Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 19.00 vyplynutí z přístavu směrem na Lanzarote. Přibl. v 23.00 zamíření do přístavu ARRECIFE, hlavního města LANZAROTE, s jeho krásnou městskou pláží a půvabnou zátokou - Charco de San Ginés, kde přistávají rybářské lodě. Nocleh.
5. DEN. (pondělí) LANZAROTE
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 21.00 vyplynutí z přístavu směrem na Gran Canariu. Nocleh.
6. DEN. (úterý) GRAN CANARIA
Přibl. v 8.00 zamíření do přístavu LAS PALMAS, živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Stojí za to navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na la Gomeru. Nocleh.
7. DEN. (středa) LA GOMERA
Přibl. v 9.00 zamíření do přístavu SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, okouzlujícího hlavního města ostrova s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských nájemních domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba: kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. Přibl. v 23.00 vyplynutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh.
8. DEN. (čtvrtek)
Přibl v 5.30 zamíření do přístavu na SANTA CRUZ DE TENERIFE. Vylodění a odhlášení z výletní lodi podle naplánovaných odletů do Polska. Přesun na letiště Reina Sofia. Let do Polska

SOFT ALL INCLUSIVE: ranní filtrovaná káva; snídaně (7.30-9.30), oběd (14.00-16.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu nebo podávaná v hlavní restauraci na palubě 3 nebo v Lido Garden s verandou na palubě 7; snídaně, voda, džusy, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie; k obědu a večeři neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje a voda; odpolední čaj/filtrovaná káva a občerstvení ve vyhrazeném prostoru; neomezená konzumace piva, červené a bílé víno, džusy, vybrané perlivé nealkoholické nápoje, voda, filtrovaná káva a čaj z ohřívače bain marie ve vyznačeném baru (12.00-24.00); po večeři občerstvení na vyznačeném místě.

ULTRA ALL INCLUSIVE (za příplatek): v kartě jsou neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, vermut, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pinacolada, Majestic Martini a mnoho dalších, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

POPIS LODĚ:Ocean Majesty - elegance, půvab a radost z cestování po moři  
Celý majestát oceánu, malebné přístavy a romantické západy slunce jsou z paluby Ocean Majesty nejkrásnější. Tato elegantní výletní loď Vás zavede na plavbu pod plachtou ITAKY. Ocean Majesty je postavena "v lidském měřítku", je komornější než gigantické křižníky, ale současně nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru mořského dobrodružství. Profesionální a přátelské služby, komfortní kabiny, senzační kuchyně jsou jen předehrou k atrakcím Ocean Majesty. Zveme Vás na procházku lodí.
Mnoho atrakcí  
Stylové interiéry, spousta místa na srazy, rozhovory, chvíle s knihou nebo ...snění. Již od začátku je lobby působivé - zde budete přivítáni přátelským nápojem na uvítanou. Na recepci s nepřetržitým provozem provedete potřebné úkony a zavazadla do Vaše kabiny zanese obsluha.
První procházka 
Na palubách spolujezdce jsou místa k sezení a ležení, můžete si vychutnat slunce, mořský vánek, nekonečný oceán nebo relaxovat v pěkně navržených salonech. Vychutnejte si krásný výhled na oceán ze sofistikované Observation Lounge, poslouchejte klavír v Majestic Lounge, domluvte se na drink Bellini Cigar Lounge se zónou pro kuřáky nebo v Lido Garden u bazénu.
Jen pro Vás.  
Vše, co potřebujete, je na lodi. V butiku bez cla si můžete si koupit oblečení, kosmetiku a parfémy. Nezapomenutelné chvíle Vám zajistí fotograf, k dispozici jsou hostům také salon krásy, kadeřnictví a prádelna. O zdraví cestujících se stará palubní lékař, je zde i lékařská ordinace a lékárna.
Moře potěšení, oceán pocitů 
Zábava, sport a zábava na palubě Ocean Majesty jsou víc než potěšení. Je to skvělé setkání, hodně úsměvu, srdečnosti a záruka dobrého humoru, o který se stará služba na lodi. Objevujte svět! Z každého přístavů, do kterého míří Ocean Majesty, můžete vyrazit na nezapomenutelný výlet a zvolit trasu, která je pro Vás speciálně určena.
Hrajte si!  
Ocean Majesty je loď vytvořená pro radost z námořních cest, volného času a zábavy. K dispozici je bazén, malá posilovna, sauna a masáže. Odpočiňte si na sluneční terase s lehátky zdarma. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity, soutěže a hry. Hudební a taneční skupiny vás zvou ke společné zábavě, můžete se zúčastnit karaoke a večer si užijete diskotéku. Každé ráno získáte informace o tom, jaké zábavy Vás čekají na palubě. Atrakce nebudou chybět od rána do večera. Zveme aktivní hosty na gymnastiku, jógu nebo do tanečních. Zahrajte si společenské hry, holandské šipky, shuffleboard nebo šipky.
Paluby plné slunce 
Bazén je jedním z míst setkání na lodi, relaxace a záruka krásného opálení. Je známo, ze voda je nejlepší místo pro opalování. Konají se zde i hry a soutěže. Slunečné terasy se slunečníky a lehátky vybízí k procházkám. Obdivujte majestát oceánu na obzoru s vlasy rozcuchanými mořským vánkem!
Fit je hit  
Postarejte se o svoji formu. Rekreační paluba je místem pro sportovní aktivity a soutěže. Zveme vás na gymnastiku, jógu, strečink, taneční, nordic walking, dovednostní hry. Zahrajte si holandské šipky, shuffleboard nebo šipky. K dispozici je také vyhřívaný bazén na palubě, malé fitness centrum, sauna a masáže.
O’le! 
Večer se vydejte do Show Lounge, obdivujte taneční vystoupení profesionálních umělců a vystoupení hudební kapely. Bavte se s námi večer s polskými animacemi a vyhrajte karaoke. Hrajte šipky, šachy, dámu, karty, deskové hry, bingo. Zveme Vás také na pulzující životem diskotéku.
Dobrou chuť!  
Na Ocean Majesty je jídlo radost a ... umění. Chutně a krásně představené jsou silnou stránkou plaveb pod plachtou ITAKI. Hlavní restaurace a bufet v zahradě Lido s verandou Vás zve na speciality pestré mezinárodní kuchyně formou bufetu nebo servírované. Přátelští číšníci se starají o spokojenost hostů, pomáhají s výběrem jídel, doporučují předkrmy a doplňují sklenky. K dispozici jsou vegetariánská jídla a dětské specializované židle. Slavnostní večeři předchází koktejl s kapitánem, speciální událost každý týden. Jídla se podávají u stolu a večerní šaty budou elegantním doplňkem tohoto jedinečného večera.
Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Objevte kouzlo Kanárských ostrovů, podívejte se na útesy Madeiry a její jedinečnou přírodu. Unikátní program volitelných výletů byl vytvořen speciálně pro plavební cesty ITAKY.
Města a městečka  
Pociťte atmosféru Kanárských měst, navštivte místa, kde byl Kryštof Kolumbus. Okouzlující ostrovní města, horské vesnice a místa, kde se zastavil čas. Objevte díla Césara Manrique a nechte se přesvědčit, jak krásně ozdobily Lanzarote.
Krajina snů  
Objevte poklady Kanárských ostrovů: majestátní sopky, národní parky, ohromující zeleň a měsíční krajiny. Úžasný maderianský útes Cabo Girao, kanarské Los Gigantes a Los Hervideros. Každý den jiná krajina, každý den jiné emoce. Vychutnejte si výhledy, které ostatní nepoznají.
Pestré atrakce  
Loro Park na ostrovu Tenerife a Poema del Mar na ostrově Gran Canaria jsou místa, která navštěvují turisté z celého světa. Království zvířat s orky a duhovými ptáky a impozantní akvárium s největší skleněnou stěnou na světě!
Pláže snů  
Svádí vás kanárské pláže? Nemusíte je sledovat jen z moře. Využijte výhodného organizovaného transferu na slavné duny na Gran Canarii a do letoviska Puerto del Carmen na Lanzarote, které se může pochlubit 8 plážemi.
Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Je to možné. Nyní si můžete vybrat hotel pro Vaši příští dovolenou z bohaté nabídky ITAKI na Kanárských ostrovech!
Skupinové zájezdy 
Zájezdy jsou skvělý nápad pro firemní výlety. Motivace? Integrace? Individuální program? Zařídíme! Obraťte se na naše oddělení skupin, konferencí a Incentive. Nejlepší nabídky, nekonvenční programy přizpůsobené očekáváním. Pro vaše zaměstnance, klienty a dodavatele.
Třešnička na dortu!  
Zvláště pro Vás
Happy Birthday - překvapení pro cestující oslavující jejich narozeniny na plavbě. Bude to Váš večer! Během večeře melodie Happy Birthday a narozeninový dort.
Obnovení manželských slibů - zvláštní obřad, který si budete vždy pamatovat!
 
Ocean Majesty 
kategorie: tříhvězdičkový superior
273 kajut: 184 vnějších a 89 interních
max. 600 cestujících
Asi 250 členů posádky
10 palub včetně 7 pro cestující
3 výtahy
lobby s 24hodinovou recepcí
2 restaurace: hlavní a zahrada Lido s verandou
5 barů
bezcelní zóna
salóny: The Show Lounge, Majesty Lounge, Observation Lounge
čítárna a internetový koutek (platný: 20 EUR / 20 hodin používání
ordinace a lékárna
kancelář (prodej zájezdů)
fotograf (za příplatek)
prádelna (za příplatek)
kosmetický salon (za příplatek)
kadeřnictví
sauna
masážní místnost (za příplatek)
malé fitness centrum
rekreační paluba
bazén
diskotéka
 
Technická specifikace:  
postaven v roce 1966, výletní loď od roku 1995.
důkladná renovace v letech: 1991-1994 a 2008, od sezónně obnoveného roku 2008
tonaż: tonáž: 10 417
tun délka: 135 m, šířka: 19,2
rychlost: 17 uzlů
stabilizátory: 2 (Denny Brown)
napětí: 220 V

POPIS KABIN:Buďte jako doma  
Radostná rána a relaxace po rušném dni. Probuďte se a usínejte ve vybrané pohodlné kabině. Každá z nich, jak vnitřní tak venkovní, je moderní, světlá, dobře udržovaná, útulná a esteticky zdobená. Koupelny mají nové kování a prostorné sprchové kabiny. Snídaně je možné objednat do kabiny (příplatek: cca 2 EUR/osoba/snídaně). Kteroukoliv z kabin si vyberete, v Ocean Majesty se budete cítit jako doma!
Vnitřní kabina (kategorie 1): 2-osoby, cca 10,8-16,6 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Jednostranná vnější kabina pro 1 osobu (kategorie 2): 2 osoby, cca. 10,8 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, uspořádané paralelně, nemohou být kombinovány;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Přívěsná kabina (kategorie 3): 2 osoby, cca. 10,5-11,9 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; v některých kabinách možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm; v jedné z kajut se nachází manželská postel: 150 x 200 cm (P4)), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Jednostranná vnější kabina (kategorie 4): 1 osoby, cca 8,5-11,6 m² (1 samostatná postel: 90 x 190 cm a 1 horním lůžkem: 80 x 180 cm), kruhové okno, individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor,židle.
Venkovní kabina (kategorie 5): 2 osoby, cca 10,3-17,1 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně, nelze kombinovat; možnost 1 nebo 2 přistýlek - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi; V kategorii 5 jsou 2 kabiny pro osoby ze zdravotním postižením (E44 a E45) umístěné přímo u výtahu, mají širší vstupní dveře a širší dveře do koupelny.
Komfort exteriéru kabiny s omezeným výhledem (kategorie 6): 3 osoby, cca. 16 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat v každé horní lůžko: 80 x 180 cm), panoramatické okno, výhled z okna je omezen záchrannými čluny;individuálně ovládaná ventilace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle.
Vnějšího kabina komfort (kategorie 7): 2 osoby, cca 10,5-12 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastavené paralelně nebo ve tvaru písmena L, nelze kombinovat; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), panoramatické okno, individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.
Venkovní kabina s manželskou postelí (kategorie 8): 2 osoby, 2 na palubě Emerald (E1 a E2), cca 19,9 m² (manželská postel: 170 x 200 cm) nebo 4 na palubě Diamond (D1, D2, D3, D4), cca 12-15 m² (manželská postel: 150 x 200 cm), posezení se stolem a křesly, individuálně řízená ventilace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar; z kabin E1 a E2 pohled na paluby s kotevními lany, navijákem a dalšími zařízeními pro kotvení.
Superior kabina (kategorie 9): 3 osoby, cca 15-16 m², na palubě Aquamarine (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, nastaveno na písmeno L, nelze kombinovat, horní postel: 80 x 180 cm), individuálně řízená klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl a židle.
Venkovní kabina s balkonem (kategorie 10): 2 osoby, cca 12-14,5 m², na palubě Sapphire (manželská postel: 150 x 200 cm), malý relaxační koutek se stolem a křesly, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC, fén), TV s plochou obrazovkou, satelitní TV, telefon, rádio, trezor, minibar, psací stůl, speciální služba na uvítanou: víno a ovoce, denně sladké překvapení, župany, možnost objednání snídaně v pokoji bez příplatku.

BENEFITY: 7 nocí na lodi Ocean Majesty, vnitřní kabiny pro 2 os. s koupelnami; za příplatek k dispozici také jiné typy kajut • strava na palubě lodi: • soft all inclusive • let: Polsko-Tenerife-Polsko • transfer: letiště-přístav-letiště • péče polského rezidenta • pojištění Complex

UWAGI:
 1. Při rezervaci plavby musíte mít platný cestovní pas nebo občanský průkaz (pouze pro občany EU) a uvést údaje o cestovním pasu nebo průkazu totožnosti.
 2. Povinné přístavní poplatky: 150 EUR/os. (platba na místě v hotovosti nebo kreditní kartou).
 3. Obvyklé spropitné pro posádku: 5 EUR/den/os. Spropitné není povinné.
 4. V závislosti na povětrnostních podmínkách může kapitán rozhodnout o změně trasy.
 5. Pořadí provádění bodů programu a doba nalodění a vyplynutí z přístavu se mohou měnit.
 6. Popisy výletů jsou uvedeny pouze pro informační účely a nepředstavují obchodní nabídku. Realizace prohlídek závisí na počtu účastníků.
 7. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty, jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály.
 8. Měna na lodi je EUR.
 9. Na místě je požadována záloha ve výši 100 EUR/os. (pouze pro osoby platící v hotovosti).
 10. Maximální rozměry zavazadel během plavby: hlavní zavazadlo: 80 cm x 58 cm x 34 cm, příruční zavazadlo: 55 cm x 25 cm x 40 cm.
Opinie klientów
5,4 / 6
Celkové hodnocení
z 514 recenze
97%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
97%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Obsługa na statku
 • Program i trasa rejsu
 • Kvalita za cenu
6 / 6
31-40 lat, s partnerem Únor 2020
Idealne rozwiązanie zarówno dla osób lubiących zwiedzać oraz dla tych, które wolą plażowanie. Wszystko odbywa się w języku polskim (komunikaty, animacje, wycieczki). Super pomysł np. na (...) více informací
Idealne rozwiązanie zarówno dla osób lubiących zwiedzać oraz dla tych, które wolą plażowanie. Wszystko odbywa się w języku polskim (komunikaty, animacje, wycieczki). Super pomysł np. na rocznicę ślubu.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Únor 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Únor 2020
Rejs bardzo ciekawy, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych lub samodzielnie. Wyjście ze statku jak i powrót samodzielny nie sprawiał żadnego problemu. Bardzo uczynny i uśmiechnięty (...) více informací
Rejs bardzo ciekawy, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych lub samodzielnie. Wyjście ze statku jak i powrót samodzielny nie sprawiał żadnego problemu. Bardzo uczynny i uśmiechnięty personel, zawsze służący pomocą. Wyżywienie "dla każdego", jeżeli ktoś chciał być rozpieszczany i traktowany jak "Vip" mógł korzystać z restauracji. Jeżeli ktoś chciał czuć się bardziej swobodnie w wyborze dań - mógł skorzystać z bufetu. W restauracji jak i bufecie jedzenie dobre, ładnie podane, urozmaicone. Co dziennie coś innego. Dania mięsne jak i dla wegetarian. Napoje bez limitu (wino, soki, piwo). Podawane przez stewardów lub można było samodzielnie odebrać w barze. Infrastruktura statku dobra, czysto. Kabiny czyste, kilka razy sprzątane. Ręczniki ciągle wymieniane.W kajucie dużo miejsca, łóżka wygodne. Codziennie dostarczano wodę nie gazowaną 1,5l. Zwłaszcza teraz w dobie zagrożenia epidemiologicznego - na czystość zwracano większą uwagę. Pasażerowie przy każdym wejściu na statek obowiązkowa dezynfekcja. Program animacyjny na statku bardzo dobry, nie nachalny. Wieczorne i popołudniowe występy artystyczne cieszyły się dużym zainteresowaniem. Straszono mnie trochę kołysaniem na statku, zabezpieczyłam się w różne medykamenty, ale tak naprawdę nie były aż tak potrzebne. Tylko jednej nocy kołysało ale aviomarin pomógł. Plusem jest że rejs po oceanie odbywał się wieczorem i w nocy, więc większość ludzi spała nie odczuwając dolegliwości z powodu choroby morskiej. Byliśmy na rejsie pod koniec lutego- wróciliśmy opaleni (tem. 20-26). Podczas rejsu na górnym pokładzie można korzystać z kąpieli słonecznych, ilość leżaków wystarczająca, dla ochłody można skorzystać z basenu i jakuzzi. Na pochwałę zasługuje, że w dniu powrotu(czwartek) mieliśmy możliwość korzystania ze wszystkiego na statku do czasu naszego wylotu, a wylot do Katowic mieliśmy dopiero o 1 w nocy(piątek). Statek opuściliśmy o godz. 22 po kolacji. O godz. 20-stej mogliśmy jeszcze zejść w Santa Cruz na Teneryfie na ostatni spacer. Polecam rejs wszystkim. Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, rejs nam się bardzo podobał. Nie był to nasz pierwszy rejs (Nil, Wyspy Greckie) i na pewno nie ostatni. Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s rodinou Únor 2020
jesteśmy ponownie na rejsie tym razem z siostrzeńcami i ich żonami. více informací
jesteśmy ponownie na rejsie tym razem z siostrzeńcami i ich żonami.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Únor 2020
Było ładnie miło i przyjemnie można było odpocząć více informací
Było ładnie miło i przyjemnie można było odpocząć
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli Únor 2020
Rewelcyjny rejs po każdym względem -POLECAM více informací
Rewelcyjny rejs po każdym względem -POLECAM
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem Únor 2020
Był to mój pierwszy urlop spędzany w taki sposób! Ogólnie -rejs marzen. Na długo pozostanie w pamięci! Szkoda tylko ze warunki pogodowe nie dały możliwości dopłynąć na La-Gomere( ceni się jednak (...) více informací
Był to mój pierwszy urlop spędzany w taki sposób! Ogólnie -rejs marzen. Na długo pozostanie w pamięci! Szkoda tylko ze warunki pogodowe nie dały możliwości dopłynąć na La-Gomere( ceni się jednak odpowiedzialność kapitanów- bezpieczeństwo podróżnych najważniejsze). Każdy indywidualnie mogl poczuć się jakby był Vipem na statku. Można by się doczepić kilku szczegółów - ale nie wartoDo zobaczenia znowu na „Statku Miłości”
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, Solo Únor 2020
To był strzał w ,,dziesiątkę". Bałam się tego rejsu, bo płynęłam sama . Na wyjazd namówiła mnie Pani z biura obsługi. Zapewniała, że jest tam bezpiecznie i, wszyscy mówią po polsku, a czas (...) více informací
To był strzał w ,,dziesiątkę". Bałam się tego rejsu, bo płynęłam sama . Na wyjazd namówiła mnie Pani z biura obsługi. Zapewniała, że jest tam bezpiecznie i, wszyscy mówią po polsku, a czas jest wypełniony różnymi atrakcjami, Tak też było. Ja codziennie zwiedzałam, więc na wieczorne harce już nie zawsze starczało sił lub czasu, ale było wspaniale. Wykupiłam wycieczki w kraju, ale nie ma takiej potrzeby. Dla wszystkich chętnych znalazły się miejsca. Statek nie jest duży i może to jest również zaletą. Atrakcyjne jedzenie, pięknie podane. Można zjeść elegancko w restauracji, albo na luzie w barze, na powietrzu patrząc jak statek odpływa na kolejną wyspę. Obsługa, rezydent, piloci i wszyscy pracownicy niezwykle mili. Bagaży nie trzeba nosić, Jeśli, ktoś wziął jakieś zakazane ostre rzeczy lub suszarkę alkohol, to zostawiało się w depozycie, a odbierało po zakończeniu rejsu. Każdy problem, był rozwiązywany sprawnie i szybko. Bardzo fajny jest wieczór kapitański, oraz wszystkie godziny popołudniowe umilane śpiewem, muzyką, oraz profesjonalnie przygotowanym zespółem tanecznym. Zwiedziliśmy 5 wysp z 6, gdyż na 6 wyspie nie mógł statek zacumować, z powodu dużego wiatru. W kabinach nie jest klaustrofobicznie, Wszystko, co jest potrzebne, tam się znajduje, czyli, duża szafa, toaletka, suszarka, kosmetyki, ręczniki frotowe i papierowe, nawet szlafrok. Kabiny sprzątane nawet kilka razy dziennie. Wieczorem, otrzymywałam plan na kolejny dzień z czekoladką. Wiedziałam, gdzie jadę, dokąd, ile bedzie trwała wycieczka. Codziennie podawano komunikaty dla wszystkich pasażerów. Każdy wiedział w który autokar wsiada i gdzie jedzie,Każdy na statku posiadał kartę pokładową, która między innymi informowała, o tym, czy wszyscy już na statek powrócili. Porządek i doprecyzowanie we wszystkim. Teraz uważam, że był, to trafiony wybór i atrakcyjnie spędzony czas. Trochę inaczej, ale równie ciekawie i przede wszystkim, wygodnie płynie się w kolejne zwiedzane miejsce, a nie podróżuje skulony w autokarze.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem Únor 2020
Rejs był wspaniały, piękne widoki, ciekawe wycieczki i świetna organizacja více informací
Rejs był wspaniały, piękne widoki, ciekawe wycieczki i świetna organizacja
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2020
Wspaniała wycieczka! Przemieszczanie się nocą, gdy można spać we łóżku i zbudzić się rano w odległym miejscu, to jeden z największych atutów. Ważne jesr również to, że "Rejs" otwierał duże (...) více informací
Wspaniała wycieczka! Przemieszczanie się nocą, gdy można spać we łóżku i zbudzić się rano w odległym miejscu, to jeden z największych atutów. Ważne jesr również to, że "Rejs" otwierał duże możliwości poznania poszczególnych Wysp. Na Teneryfie wybraliśmy Gran Tour, bo zależało nam a "zaliczeniu" El Teide i to był dobry wybór. Podobnie, na La Palmie -ciekawej ale i trudnej do samodzielnego poruszania się (wysokość, ukształtowanie) - wybór wycieczki Gran Tour, był wyborem trafnym! Po Fuerteventurze poruszaliśmy się samodzielnie - miejskim autobusem (tanio, z dworca autobusowego) dojechaliśmy do portu i plaży Corralelo obserwując po drodze pustynny wulkaniczny, a potem wydmowy krajobraz. Na Lanzarotte wybraliśmy Park Timanfaya (wykupiona wycieczka), jako miejsce, które chcemy zobaczyć. Moim zachwytom nie było końca, duże uznanie budziło podejście do ochrony środowiska i "smak" artystyczny projektów Cezara Manrique. Czas spędzony na La Palmie poświęciliśmy na zwiedzenie obiektu akwarystycznego Poema Del Mar. Spędziliśmy tam 3 godziny pełne zachwytów, nie tylko nad morskimi stworzeniami ale nad wspaniałym ciekawym projektem architektonicznym. Następnie wypożyczylimy rowery (po 6 Euro za 3 h) i śmigaliśmy po trasach rowerowych w centrum Las Palmas, po nadbrzeżnej promenadzie, po okolicach z pięknymi plażami, co było tym bardziej urokliwe, że Atlantyk był wzburzony. Niestety, warunki pogodowe, nie pozwoliły nam dobić na La Gomerę, więc mieliśmy kolejny dzień na Teneryfie. Skorzystaliśmy z jedynej w mieście lini tramwajowej i po ok godzinnej jeżdzie dotarliśmy do urokliwej La Laguny. W tym miejscu chcę podziękować ITACE za jeszcze jeden, ostatni, dzień rejsu. Ponieważ nasz samolot odlatywał po północy, mogliśmy do późnych godzin korzystać z kabin i posiłków. Pozwoliśmy sobie też na dodatkową atrakcję - pobyt na plaży (playa les Teresitas - dojazd autobusem). miejskim). Myślę, że dla osób młodszych, bo my to "70+", atrakcji można było znaleźć jeszcze więcej.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2020
Rejs Wyspy na szóstkę - to doskonały pomysł na spędzenie udanego urlopu na Wyspach Kanaryjskich. Wspaniały plan podróży umożliwia odwiedzenie największych wysp Makaronezji. Statek Ocean (...) více informací
Rejs Wyspy na szóstkę - to doskonały pomysł na spędzenie udanego urlopu na Wyspach Kanaryjskich. Wspaniały plan podróży umożliwia odwiedzenie największych wysp Makaronezji. Statek Ocean Majesty choć nie należy do największych, doskonale spełnił swoje zadanie. Wszystko było na najwyższym poziomie: organizacja, obsługa, czystość, animacje, koncerty, przepływ informacji na statku, jedzenie, system rozliczeń. Każdego dnia byliśmy na innej wyspie. Codziennie jeździłam na wycieczki fakultatywne - Grand Toury po każdej wyspie- i jestem z tego bardzo zadowolona, gdyż w tak krótkim czasie mogłam zobaczyć dużą część każdej z wysp. Przewodnicy na wycieczkach: p.Radek, p.Kamila, p.Dorota, p.Kasia- bardzo sympatyczni, serdeczni, doskonale merytorycznie przygotowani, dzielili się z nami swoja wiedzą. Takich przewodników życzę każdemu. Codzienne posiłki na otwartym pokładzie 7 umożliwiły podziwianie pięknych wysp o wschodzie i zachodzie słońca- w takiej scenerii chciałoby się przebywać zawsze. Na dodatek steward, kelnerzy i kucharze, bardzo sympatyczni, zawsze uśmiechnięci, pomocni- wielkie podziękowania dla Nich. Każdego wieczoru można było posłuchać koncertu p.Tadeusza, a w Show Barze nacieszyć oko i ucho występami tanecznymi , zespołem muzycznym, konkursami oraz potańczyć na dyskotekach. Jednym słowem - wszystko co było w ofercie, było w rzeczywistości. Cały rejs przygotowany pod każdym względem profesjonalnie. Polecam każdemu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2020
Rejs podobał mi się.Organizacja i informacja na statku bardzo dobra.Wypoczynek lub wycieczki na lądzie bardzo ciekawe.Praca pilotów na wycieczkach doskonala/ludzie z pasja/.Szkoda ze nie (...) více informací
Rejs podobał mi się.Organizacja i informacja na statku bardzo dobra.Wypoczynek lub wycieczki na lądzie bardzo ciekawe.Praca pilotów na wycieczkach doskonala/ludzie z pasja/.Szkoda ze nie widzialam wyspy La Gomery z przyczyn niezależnych od organizatora.Polecam ten rejs każdemu.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli Únor 2020
Dla mnie i mojej rodziny rewelacja. více informací
Dla mnie i mojej rodziny rewelacja.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
20-25 lat, Solo Únor 2020
Rejs był świetną opcją by zobaczyć wiele wysp w ciągu jednego tygodnia, dzięki podróżowaniu z wyspy na wyspę w środku nocy mieliśmy do dyspozycji całe dnie na zwiedzanie wysp Kanaryjskich bez (...) více informací
Rejs był świetną opcją by zobaczyć wiele wysp w ciągu jednego tygodnia, dzięki podróżowaniu z wyspy na wyspę w środku nocy mieliśmy do dyspozycji całe dnie na zwiedzanie wysp Kanaryjskich bez konieczności ciągłego zakwaterowania w różnych hotelach. Szkoda, że nie udało nam się zobaczyć La Gomery przez duży wiatr, ale jest to pretekst do odwiedzenia wysp ponownie. Każda z Wysp Kanaryjskich jest unikatowa i warta przynajmniej chwilowego przyjrzenia się nim bliżej. Na statku obsługa spisała się na medal, pokoje były sprzątane 2 razy dziennie, wszyscy byli bardzo uprzejmi i pomocni, jeśli ktoś nie chciał zwiedzać miał zapewnioną rozrywkę na statku przez całą dobę. Jedzenie bardzo dobre, nikt nie skarżył się na jakieś rewolucje żołądkowe, ładnie podane i różnorodne, szczególnie na pokładzie 3 w restauracji. Na statku znajduje się basen, ale jest on mały i niewiele osób z niego korzystało, wieczorne pokazy co noc wykazywały się nowymi oryginalnymi repertuarami. Bardzo podobała mi się również forma organizacji. Dzień przed zwiedzaniem dostawaliśmy rozpiskę atrakcji na statku, informacji o pogodzie, cumowaniu i odpływaniu z portu statku itp. w formie ulotek, a informacje o zbiórkach na wycieczki fakultatywne były podawane przez megafon, by nikt na raz nie pchał się do nieodpowiednich autokarów lub czekał bezsensownie na swój transport. Jedynymi minusami była mała stabilizacja statku jak na wycieczkowca, podczas dużych fal, zdarzało się że potrafiły latać rzeczy w kabinie oraz dość wysokie ceny wycieczek fakultatywnych, ale nadal jakość do ceny rewelacyjna. Przewodnicy i piloci bardzo pozytywni i dobrze przygotowaniu do udzielania wszelakich informacji, szczególnie Pani Dorota, Pani Kamila oraz Pan Radek urozmaicali nam zwiedzanie w trakcie często długich przejazdów oraz w formie dodatkowych atrakcji. Polecam serdecznie na pewno skorzystam z takiej formy zwiedzania w przyszłości.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2020
Załoga bardzo miła Kabina czystą i codziennie sprzatana více informací
Załoga bardzo miła Kabina czystą i codziennie sprzatana
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
méně informací
4 / 6
41-50 lat, s partnerem Únor 2020
Rejs jest szansą zobaczenia wielu wysp podczas krótkiego urlopu, więc dla miłośników aktywnego wypoczynku to wybór najlepszy z możliwych. Pływałam już na bardziej luksusowych statkach i (...) více informací
Rejs jest szansą zobaczenia wielu wysp podczas krótkiego urlopu, więc dla miłośników aktywnego wypoczynku to wybór najlepszy z możliwych. Pływałam już na bardziej luksusowych statkach i pracowałam także na nich. Mam więc ogromną wiedzę na temat tego, co możecie zrobić lepiej, a co robicie znakomicie. Na pewno powinniście więcej wagi przykładać do spraw bezpieczeństwa. Bagaże, a także torby, reklamówki, powinny być prześwietlane za każdym razem, gdy pasażer i członek załogi wchodzi na pokład. Zakładacie, że wszyscy ludzie są uczciwi? A jeśli ktoś wniesie bombę i ją zdetonuje? Bardzo niefajne jest cumowanie w portach, które są portami cargo, z widokiem na kontenery. Wiem, że obniżacie koszty, ale skazujecie ludzi, często seniorów, na szukanie taksówek, by dostać się do centrum. To nie fair. Jedzenie po kilku dniach jest już niestrawne. Kucharze jedynie z Filipin nie mają polotu, który przydałby się, by dopieścić klientów. Jeśli organizujecie wieczór hiszpański, to zróbcie prawdziwe hiszpańskie dania, albo chociaż przystawki. Paella składająca się w 99% z ryżu i groszku, to jakiś żart. Ludzie jeżdżą już po świecie, wiedzą, jak co powinno smakować. Jeśli ich oszukujecie, to od razu to czują.
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2020
Impreza bardzo ciekawa i bardzo dobrze zorganizowana více informací
Impreza bardzo ciekawa i bardzo dobrze zorganizowana
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s rodinou Únor 2020
Ogólnie ok. poza uwagami zawartymi w pkt 5. Źle zorganizowane przelot. 1 dnia przylot o północy i w zasadzie nie można liczyć tego dnia, wylot z samego rana, także tak naprawdę było to 6 dni i (...) více informací
Ogólnie ok. poza uwagami zawartymi w pkt 5. Źle zorganizowane przelot. 1 dnia przylot o północy i w zasadzie nie można liczyć tego dnia, wylot z samego rana, także tak naprawdę było to 6 dni i zdecydowanie za mało czasu na cokolwiek. Grupy z innych miast miały np wcześniejszy przylot i późniejszy odlot - zyskały zdecydowanie więcej w tej samej cenie. Ponadto z braku możliwości przybicia na "La Gomera" straciliśmy pół jednego dnia na bezsensowny rejs na teneryfę, byliśmy tam zbyt późno żeby zagospodarować dzień - np na EL Teide zabrakło czasu (udało się dojechać samemu zorganizowanym autem ale niestety już po odjechaniu ostatniej kolejki na górę). Więc tak naprawdę produktywnie można liczyć tylko 5 dni. A jeśli mówimy o 5 dniach w tej cenie to już robi się zbyt drogo. Kolejna sprawa to brak informacji (bardziej klarownej i łatwo widocznej) w trakcie rezerwacji o konieczności uiszczenia opłat portowych po 150 EUR / os. Przy 4 osobowej rodzinie zrobiła się z tego znaczna kwota. Informacja była zawarta ale gdzieś na dole strony tzw drobnym drukiem, myślę, że to zbyt poważna kwota i duża część w całości kosztów żeby nie zawrzeć tej opłaty w cenie. Spotykaliśmy się już z dodatkowymi opłatami typu 5-10 eur jakaś wiza, etc. ale nie 150 EUR osoba niezależnie od wieku.
 • 4
 • 2
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Únor 2020
Rejs statkiem po wyspach, to chyba najlepszy pomysł na poznanie sporego terenu w dość krótkim czasie. Organizacja Rejsu na szóstkę, rzeczywiście była bliska oceny na szóstkę. Jeśli ktoś uważnie (...) více informací
Rejs statkiem po wyspach, to chyba najlepszy pomysł na poznanie sporego terenu w dość krótkim czasie. Organizacja Rejsu na szóstkę, rzeczywiście była bliska oceny na szóstkę. Jeśli ktoś uważnie zapoznał się z ofertą rejsu, nie powinien być rozczarowany, a już na pewno wiele negatywnych opinii, które można znaleźć w internecie nt. samego statku było mocno przesadzonych. Wybraliśmy małą wewnętrzną kabinę i taką polecam dla dwóch osób. Na statku jest czysto, widać, że statek nie jest nowy, ale bardzo zadbany, nie znalazłem żadnych rozpadających się drobiazgów, czy ukrytego syfu jaki zdarza mi się spotykać w sieciowych hotelach w Polsce, a spędzam w nich około 50 dni w roku. Obsługa hotelowa na statku raczej komunikatywna i zaangażowana. Kelnerzy w restauracji na 3 poziomie, w sumie się starali, ale chyba brakowało im przygotowania zawodowego i doświadczenia. Wycieczki fakultatywne były dobrze wymyślone i udało się zrealizować program każdej z nich, bez poganiania i nadmiernego pośpiechu, w myśl zasady, że jest to przede wszystkim wypoczynek, a nie gonitwa. Szczególnie chcę tu pochwalić pana Radka, który oprowadzał nas na GT po Teneryfie, za przyjazną atmosferę luzu, oraz panią Magdę na GT Lanzarote za atmosferę jaką tworzy dzięki wyjątkowo dobranej muzyce przez całą wycieczkę, ze szczególnym "kosmicznym" finałem. Jedzenie na statku przeciętne ale poprawne, każdy coś dla siebie znajdzie, obiady w czasie wycieczek Grand Tour bardzo smaczne i atrakcyjne. Praca rezydentów bez zarzutu, świetna organizacja przejrzyste komunikaty i codzienne biuletyny. Jeśli chodzi o stronę artystyczną, to po za Odessa Band, który był przeciętny muzycznie i nie w moim guście (ot taki weselny zespół średniej klasy), to zarówno komik/magik Pan Li, jak Tadeusz Siebert byli naprawdę rewelacyjni. Polecam Itakę z Rejsem na 6.
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
20-25 lat, s partnerem Únor 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 4
 • 2
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem Únor 2020
Rejs zdecydowanie godny polecenia. Program bardzo ciekawy, szeroki wybor wycieczek fakultatywnych, ktore zostaly w wyczerpujacy sposob opisane na spotkaniu organizacyjnym. Kabiny bardzo czyste (...) více informací
Rejs zdecydowanie godny polecenia. Program bardzo ciekawy, szeroki wybor wycieczek fakultatywnych, ktore zostaly w wyczerpujacy sposob opisane na spotkaniu organizacyjnym. Kabiny bardzo czyste (sprzatane kilka razy dziennie), łóżka naprawde wygodne, łazienki i prysznice niewielke, natomiast bardzo funkcjnalne. Godziny podawania posiłków i otwarcia barów OK, jakość posiłków w porządku, jednak przeważa typowo polskie jedzenie. Średnio odpowiadał nam wieczorny program rozrywkowy - zdecydowanie trafiał w gusta osób lubiących zabawy typu Andrzejki czy wesela... Obsługa na statku była międzynarodowa, jednak każda z osób komunikowała się w jezyku polskim, także nie było problemu bariery językowej. Same wyspy to idealne miejsce na wyjazd czy to we dwoje, czy dla całej rodziny. Cała infrastruktura dopasowana jest do wymagań turystów, wszystko jest bardzo czyste i zadbane. Mieszkańcy są bardzo uprzejmi i pomocni, w nienahalny sposób. Ceny w kawiarniach i barach nieznacznie wyższe niż w Polsce (obiad w lokalnej restaruacji dla 2 osob + piwo ok 28 EUR). Na wyspach jest piękna przyroda, dlatego warto skorzystać z wycieczek objazdowych, żeby móc w pełni skorzystac z atrakcji.
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem Únor 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2020
Wspaniała, atrakcyjna wyprawa. Nietypowa i dzięki temu szczególna. více informací
Wspaniała, atrakcyjna wyprawa. Nietypowa i dzięki temu szczególna.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Únor 2020
Rejs bardzo dobrze zorganizowany, obsługa na statku rewelacyjna, animacje super. Wycieczki fakultatywne przygotowane z najwyższą starannością, można było dużo zwiedzić , ale też spokojnie (...) více informací
Rejs bardzo dobrze zorganizowany, obsługa na statku rewelacyjna, animacje super. Wycieczki fakultatywne przygotowane z najwyższą starannością, można było dużo zwiedzić , ale też spokojnie odpocząć. Polecam
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter