phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Plavba Bahamamama

Výhody nabídky

  • prohlídka památek a odpočinek
  • Bahamy, Miami během fascinujícího týdne
  • špičkové plovoucí letovisko
  • plná penze na palubě
  • do USA bez víza

Plavba Bahamamama Kód: FLLCASE

Cesta
PLN
Itaka

Plavba Bahamamama Kód: FLLCASE USA \ Floryda

Położenie na mapie Cesta

Florida i Bahamy! Zamilujte se do slunného Miami a objevte fascinující Bahamy. Kouzelná Miami láká tisíci atrakcí: noční život, nakupování, barevná Little Havana a kultovní Ocean Drive. Bahamy jsou ráj na Zemi, synonymum pro luxusní dovolenou v daleké zemi. Objevte krásný ostrov Grand Turk a setkejte se s piráty z Nassau. Užijte si nádhernou plavbu lodí Carnival Sensation, plovoucím hotelu, kde na vás čeká fantastická zábava a úplná relaxace.

Popis nabídky

1. DEN. 
Sraz s účastníky na letišti ve Varšavě. Přímý let na Floridu. Setkání s delegátem Transfer do hotelu a ubytování. Volný čas, nocleh.
 

2. DEN.  
Snídaně. Volný čas nebo účast na volitelném výletu (za příplatek na místě): prohlídka MIAMI. Návštěva nejslavnější části města - South Beach, plné malých hotelů ve starých, krásně restaurovaných budovách ve stylu Art Deco. Procházka po pobřežním bulváru Ocean Drive, kde je se noční život koncentruje v nesčetných restauracích, barech a klubech. Dále Little Havana, čtvrt založena kubánskými imigranty, kde se můžete cítit jako v hlavním městě Kuby, Downtown- finanční centrum města a Floridy. Projížďka Wynwoodem, jednou z nejmódnějších čtvrtí Miami, známou pouličním uměním s nádherně barevnými nástěnnými malbami. Je zde nespočet barů se skvělou atmosférou, nezávislé umělecké galerie a butiky slavných nebo vzestupujících módních hvězd. Pak plavba po zálivu Biscayne, která ukazuje Miami jako město žijící na vodě. Z paluby můžete vidět nádherné vily a jachty milionářů a působivé panorama města z oceánu. Návrat do hotelu, volný čas. Nocleh.
 

3. DEN. 
Snídaně. Odhlášení z hotelu Přesun do přístavu v Miami. Nalodění. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Odjezd z přístavu směrem na Grand Turk, ostrov patřící k souostroví Bahamy. Nocleh.
 

4. DEN. 
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi (mj. vodní skluzavky, animační programy, sky ride). Další plavba směrem na Grand Turk. Nocleh.
 

5. DEN. 
Přibl. v 7h00 připlutí do přístavu GRAND TURK na malém ostrovu s velkými atrakcemi pro milovníky mořských dobrodružství a krásných pláží. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. PLAVBA KATAMARÁNEM, ISLAND TOUR, LET VRTULNÍKEM Návrat do přístavu kol. 14.30. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Plavba směrem na Princess Cays na Bahamách. Nocleh.
 

6. DEN. 
Přibl. v 9h30 připlutí do přístavu na soukromém ostrovu PRINCESS CAYS. Volný čas na lenošení na pláži. Mezi další zajímavosti patří vodní sporty, dětský klub, restaurace (část placená navíc, podrobné informace během plavby). Návrat na loď. Přibl. v 18.30 odjezd z přístavu směrem do Nassau. Nocleh.
 

7. DEN. 
Přibl. v 8h00 připlutí do přístavu v NASSAU, hlavní město Baham, které se nachází na ostrově New Providence, bývalém sídle pirátů. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. VODNÍ PARK, CITY TOUR A MUZEUM PIRÁTŮ, POTÁPĚNÍ Přibl. v 17.00 odjezd z přístavu směrem do Miami.
 

8. DEN.  
Přibl. v 8h00 připlutí do přístavu v Miami. Vylodění. Volný čas (v závislosti na hodině odletu). Transfer na letiště. Přímý let do Varšavy. Pro lidi, kteří prodlouží svůj pobyt o týdenní odpočinek: snídaně, vylodění, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.

Šťastnou cestu! 
Každý okamžik na palubách lodí Carnival se rovná nezapomenutelnému zážitku. Relaxace s drinkem, romantické večery a společná zábava to je teprve začátek atrakcí. Jsou to krásné chvíle s rodinou, přáteli, kouzelná svatební cesta, vzrušující výpravy pro ty, kdo jsou single. Na lodích Carnival je všechno, co jste si vysnili, a ještě něco navíc:

Hrajte si!  
Na palubách Carnival probíhá nekonečný karneval. A když karneval, tak zábava a to na plno! Večerní show ve stylu Las Vegas, kino pod hvězdami, koncerty, kabaret, rodinné hry a kvízy. Zde se splní vaše sny o kariéře na pódiu. Přišel váš čas být za hvězdu, zpívat, tančit, hrát!
Na nejmladší pasažéry čeká klubový Kot Prot, který na všechno letem odpoví, umělecké lekce, video herna, loutkové divadlo, animační kluby pro děti a náctileté.
Relax v zóně 18+? A co s dětmi? Během dne a večera budou vaši drahoušci obklopeni péčí v dětských klubech.

Sport rovná se zdraví  
Pro každého něco sportovního. Carnival zve na joggingovou stezku, partii minigolfu, basketbal a volejbal, pilates a jógu. Objevte v sobě dítě na skluzavce Twister Water Slide. Unavení: Vyberte si: vířivky, sauny, wellness centrum nebo chvilky lenošení na lehátku a bazénu.

Gurmánský průvodce  
Díky nejlepším kuchařům je každé jídlo opravdová hostina. Restaurace s bufetovými pokrmy to jsou krásně prezentovaná jídla a obří výběr. Poznejte opravdovou americkou kuchyni v Guy’s Burger Joint, Ol'Fashioned BBQ, Steakhouse. Na mexické pochoutky zve Blue Iguana Cantina. Objevte chutě Japonska v Bonsai Sushi. Milovníci plodů moře si zamilují Seafood Shack. Na sladké chvilky se vypravte do cukrárny a zrmzlinárny. Jste vegetarián, vegan, máte bezlepkovou dietu nebo jíte košer? Není problém, kuchaři se o vás postarají. Nebo by jste se možná chtěli učit od nejlepších? Připojte se ke cooking demonstration a naučte se vařit ve stylu Carnival.

Na zdraví!  
Vstup do klubu je dokonalá příležitost pro navázání nových přátelství a společně strávený čas: Red Frog Rum Bar to je karibská atmosféra s drinkem v ruce, Sport Pub se postará o emoce, které zchladíte půllitrem skvělého piva z mini pivovaru. Alchemy Bar láká na úžasné drinky a koktejly. Zklidnění u skleničky vína najdete v Piano Bar. Na mexickou fiestu s tequillu zve Blue Iguana.
 

CARNIVAL SENSATION 
Na palubě Carnival Sensation na hosty čeká 1028 kabin různého standardu.

Vnitřní standardní kabina (4B): 2 osoby, cca. 17 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm), individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, satelitní TV, telefon, trezor, psací stůl a židle.

Vnější kabina deluxe Ocean View (6B): 2 osoby, cca 17-20 m² (manželská postel nebo dvě samostatné postele); možnost spaní pro 1 nebo 2 osoby, panoramatické okno, psací stůl, židle, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, satelitní televize, telefon, trezor, stůl.

Vnější suit s balkónem (8B): 2 osoby, cca 17 m² (manželská postel nebo dvě samostatné postele); rozkládací sedačka, možnost spaní pro 1 nebo 2 osoby, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (hydromasážní vana, WC; fén), televizor, satelitní televize, telefon, lednička, trezor, stůl, psací stůl a židle, balkon.

Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Prohlédněte si ostrov Turk a Bahamy s hlavním městem Nassau.

Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Ano, je to možné! Nyní si můžete vybrat hotel pro další týden vaší dovolené z bohaté nabídky ITAKY v Miami!

Carnival Sensation
Kategorie podle ITAKY: 3,5*
lobby s non-stop recepcí
1028 kabin
výtahy
duty free zóna
pokojová služba 24 h (zpoplatněna)
zdravotní středisko 24 h
lékárna
Wi-Fi (zpoplatněno)
knihovna
kasíno (zpoplatněno)
volejbalové hřiště
vířivka
bazény
dětský bazén
vodní skluzavky
bary
restaurace
divadlo
diskotéka
klub pro děti a mládež
minigolf
běžecký okruh pro jogging
zóna video her (zpoplatněna)
minigolf
wellness centrum (zpoplatněno)
fitness centrum
umělecká výstava
živá hudba
kancelář prodeje výletů
prádelna (zpoplatněna)
chůva (zpoplatněna)
kadeřník (zpoplatněn)
kosmetika (zpoplatněna)
vydělená zóna pro kuřáky
přijímané platební karty: American Express, MasterCard, Visa, Diners Club

Technické údaje:  
Rok výroby: 1993
Renovace: 2009
Výtlak: 70367 tun
Délka: 261 m
Šířka: 31 m
Maximální rychlost: 21 uzlů
Paluby – viz plán lodi

7 noclehů. 2 v hotelu *** v Miami; 2-os. pokoje s koupelnou, 5 na lodi Carnival Sensation; vnitřní kabiny pro 2 osoby s koupelnami; další typy kabin k dispozici za příplatek • stravování v hotelu - snídaně, na palubě - snídaně, oběd a večeře • let • přístavní poplatky • transfery podle programu • péče polského pilota po celou dobu plavby • pojištění léčebných nákladů a úrazové pojištění

Informace o regionu

USA — Floryda

Luxusní jachty, rezidence milionářů, mrakodrapy, pláže XXL velikosti a léto po celý rok. Splňte si svůj americký sen a leťte do Miami - magického města ve Slunečním státě. Poprvé s ITAKOU přímo na Floridu, do Miami, bez víz.

TRIP DESCRIPTION:1. DEN. 
Sraz s účastníky na letišti ve Varšavě. Přímý let na Floridu. Setkání s delegátem Transfer do hotelu a ubytování. Volný čas, nocleh.
 
2. DEN.  
Snídaně. Volný čas nebo účast na volitelném výletu (za příplatek na místě): prohlídka MIAMI. Návštěva nejslavnější části města - South Beach, plné malých hotelů ve starých, krásně restaurovaných budovách ve stylu Art Deco. Procházka po pobřežním bulváru Ocean Drive, kde je se noční život koncentruje v nesčetných restauracích, barech a klubech. Dále Little Havana, čtvrt založena kubánskými imigranty, kde se můžete cítit jako v hlavním městě Kuby, Downtown- finanční centrum města a Floridy. Projížďka Wynwoodem, jednou z nejmódnějších čtvrtí Miami, známou pouličním uměním s nádherně barevnými nástěnnými malbami. Je zde nespočet barů se skvělou atmosférou, nezávislé umělecké galerie a butiky slavných nebo vzestupujících módních hvězd. Pak plavba po zálivu Biscayne, která ukazuje Miami jako město žijící na vodě. Z paluby můžete vidět nádherné vily a jachty milionářů a působivé panorama města z oceánu. Návrat do hotelu, volný čas. Nocleh.
 
3. DEN. 
Snídaně. Odhlášení z hotelu Přesun do přístavu v Miami. Nalodění. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Odjezd z přístavu směrem na Grand Turk, ostrov patřící k souostroví Bahamy. Nocleh.
 
4. DEN. 
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi (mj. vodní skluzavky, animační programy, sky ride). Další plavba směrem na Grand Turk. Nocleh.
 
5. DEN. 
Přibl. v 7h00 připlutí do přístavu GRAND TURK na malém ostrovu s velkými atrakcemi pro milovníky mořských dobrodružství a krásných pláží. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi nebo na břehu a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. PLAVBA KATAMARÁNEM, ISLAND TOUR, LET VRTULNÍKEM Návrat do přístavu kol. 14.30. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Plavba směrem na Princess Cays na Bahamách. Nocleh.
 
6. DEN. 
Přibl. v 9h30 připlutí do přístavu na soukromém ostrovu PRINCESS CAYS. Volný čas na lenošení na pláži. Mezi další zajímavosti patří vodní sporty, dětský klub, restaurace (část placená navíc, podrobné informace během plavby). Návrat na loď. Přibl. v 18.30 odjezd z přístavu směrem do Nassau. Nocleh.
 
7. DEN. 
Přibl. v 8h00 připlutí do přístavu v NASSAU, hlavní město Baham, které se nachází na ostrově New Providence, bývalém sídle pirátů. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. VODNÍ PARK, CITY TOUR A MUZEUM PIRÁTŮ, POTÁPĚNÍ Přibl. v 17.00 odjezd z přístavu směrem do Miami.
 
8. DEN.  
Přibl. v 8h00 připlutí do přístavu v Miami. Vylodění. Volný čas (v závislosti na hodině odletu). Transfer na letiště. Přímý let do Varšavy. Pro lidi, kteří prodlouží svůj pobyt o týdenní odpočinek: snídaně, vylodění, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.

POPIS LODĚ: Šťastnou cestu! 
Každý okamžik na palubách lodí Carnival se rovná nezapomenutelnému zážitku. Relaxace s drinkem, romantické večery a společná zábava to je teprve začátek atrakcí. Jsou to krásné chvíle s rodinou, přáteli, kouzelná svatební cesta, vzrušující výpravy pro ty, kdo jsou single. Na lodích Carnival je všechno, co jste si vysnili, a ještě něco navíc:
Hrajte si!  
Na palubách Carnival probíhá nekonečný karneval. A když karneval, tak zábava a to na plno! Večerní show ve stylu Las Vegas, kino pod hvězdami, koncerty, kabaret, rodinné hry a kvízy. Zde se splní vaše sny o kariéře na pódiu. Přišel váš čas být za hvězdu, zpívat, tančit, hrát!
Na nejmladší pasažéry čeká klubový Kot Prot, který na všechno letem odpoví, umělecké lekce, video herna, loutkové divadlo, animační kluby pro děti a náctileté.
Relax v zóně 18+? A co s dětmi? Během dne a večera budou vaši drahoušci obklopeni péčí v dětských klubech.
Sport rovná se zdraví  
Pro každého něco sportovního. Carnival zve na joggingovou stezku, partii minigolfu, basketbal a volejbal, pilates a jógu. Objevte v sobě dítě na skluzavce Twister Water Slide. Unavení: Vyberte si: vířivky, sauny, wellness centrum nebo chvilky lenošení na lehátku a bazénu.
Gurmánský průvodce  
Díky nejlepším kuchařům je každé jídlo opravdová hostina. Restaurace s bufetovými pokrmy to jsou krásně prezentovaná jídla a obří výběr. Poznejte opravdovou americkou kuchyni v Guy’s Burger Joint, Ol'Fashioned BBQ, Steakhouse. Na mexické pochoutky zve Blue Iguana Cantina. Objevte chutě Japonska v Bonsai Sushi. Milovníci plodů moře si zamilují Seafood Shack. Na sladké chvilky se vypravte do cukrárny a zrmzlinárny. Jste vegetarián, vegan, máte bezlepkovou dietu nebo jíte košer? Není problém, kuchaři se o vás postarají. Nebo by jste se možná chtěli učit od nejlepších? Připojte se ke cooking demonstration a naučte se vařit ve stylu Carnival.
Na zdraví!  
Vstup do klubu je dokonalá příležitost pro navázání nových přátelství a společně strávený čas: Red Frog Rum Bar to je karibská atmosféra s drinkem v ruce, Sport Pub se postará o emoce, které zchladíte půllitrem skvělého piva z mini pivovaru. Alchemy Bar láká na úžasné drinky a koktejly. Zklidnění u skleničky vína najdete v Piano Bar. Na mexickou fiestu s tequillu zve Blue Iguana.
 
CARNIVAL SENSATION 
Na palubě Carnival Sensation na hosty čeká 1028 kabin různého standardu.
Vnitřní standardní kabina (4B): 2 osoby, cca. 17 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm), individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, satelitní TV, telefon, trezor, psací stůl a židle.
Vnější kabina deluxe Ocean View (6B): 2 osoby, cca 17-20 m² (manželská postel nebo dvě samostatné postele); možnost spaní pro 1 nebo 2 osoby, panoramatické okno, psací stůl, židle, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, satelitní televize, telefon, trezor, stůl.
Vnější suit s balkónem (8B): 2 osoby, cca 17 m² (manželská postel nebo dvě samostatné postele); rozkládací sedačka, možnost spaní pro 1 nebo 2 osoby, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (hydromasážní vana, WC; fén), televizor, satelitní televize, telefon, lednička, trezor, stůl, psací stůl a židle, balkon.
Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Prohlédněte si ostrov Turk a Bahamy s hlavním městem Nassau.
Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Ano, je to možné! Nyní si můžete vybrat hotel pro další týden vaší dovolené z bohaté nabídky ITAKY v Miami!
Carnival Sensation
Kategorie podle ITAKY: 3,5*
lobby s non-stop recepcí
1028 kabin
výtahy
duty free zóna
pokojová služba 24 h (zpoplatněna)
zdravotní středisko 24 h
lékárna
Wi-Fi (zpoplatněno)
knihovna
kasíno (zpoplatněno)
volejbalové hřiště
vířivka
bazény
dětský bazén
vodní skluzavky
bary
restaurace
divadlo
diskotéka
klub pro děti a mládež
minigolf
běžecký okruh pro jogging
zóna video her (zpoplatněna)
minigolf
wellness centrum (zpoplatněno)
fitness centrum
umělecká výstava
živá hudba
kancelář prodeje výletů
prádelna (zpoplatněna)
chůva (zpoplatněna)
kadeřník (zpoplatněn)
kosmetika (zpoplatněna)
vydělená zóna pro kuřáky
přijímané platební karty: American Express, MasterCard, Visa, Diners Club
Technické údaje:  
Rok výroby: 1993
Renovace: 2009
Výtlak: 70367 tun
Délka: 261 m
Šířka: 31 m
Maximální rychlost: 21 uzlů
Paluby – viz plán lodi

BENEFITY: 7 noclehů. 2 v hotelu *** v Miami; 2-os. pokoje s koupelnou, 5 na lodi Carnival Sensation; vnitřní kabiny pro 2 osoby s koupelnami; další typy kabin k dispozici za příplatek • stravování v hotelu - snídaně, na palubě - snídaně, oběd a večeře • let • přístavní poplatky • transfery podle programu • péče polského pilota po celou dobu plavby • pojištění léčebných nákladů a úrazové pojištění

POZNÁMKY:

Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter