phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Plavba směr Mexiko

Výhody nabídky

  • perfektní kombinace plavby na Carnival Conquest s pobytem v Miami
  • prohlídka památek a relaxace
  • nabídka pro celou rodinu
  • do USA bez víza

Plavba směr Mexiko Kód: FLLCACO

Cesta
PLN
Itaka

Plavba směr Mexiko Kód: FLLCACO USA \ Floryda

Położenie na mapie Cesta

Miami • Key West • Cozumel (Mexiko) • Miami • Národní park Everglades
Skvělá kombinace pobytu na slunné Floridě s plavbou do Mexika. Skvělé chvíle na palubě plovoucího hotelu poskytnou nezapomenutelné zážitky celé rodině. Prohlídka mexického Tulumu je dobrodružství jako z filmu o Indianě Jonesovi, Key West vypráví příběh Ernesta Hemingwaye. Magické Miami je slunce, oceán, nakupování a aligátoři v národním parku Everglades. Týden není dost? Prodlužte svou slunnou dovolenou pobytem v jednom z hotelů ITAKY v Miami.

Popis nabídky

1. DEN. 
Sraz s účastníky na letišti ve Varšavě. Přímý let na Floridu. Setkání s delegátem Transfer do hotelu a ubytování. Volný čas, nocleh.
 

2. DEN. MIAMI 
Snídaně. Volný čas nebo účast na volitelném výletu (za příplatek na místě): prohlídka MIAMI. Návštěva nejslavnější části města - South Beach, plné malých hotelů ve starých, krásně restaurovaných budovách ve stylu Art Deco. Procházka po pobřežním bulváru Ocean Drive, kde je se noční život koncentruje v nesčetných restauracích, barech a klubech. Dále Little Havana, čtvrt založena kubánskými imigranty, kde se můžete cítit jako v hlavním městě Kuby, Downtown- finanční centrum města a Floridy. Projížďka Wynwoodem, jednou z nejmódnějších čtvrtí Miami, známou pouličním uměním s nádherně barevnými nástěnnými malbami. Je zde nespočet barů se skvělou atmosférou, nezávislé umělecké galerie a butiky slavných nebo vzestupujících módních hvězd. Pak plavba po zálivu Biscayne, která ukazuje Miami jako město žijící na vodě. Z paluby můžete vidět nádherné vily a jachty milionářů a působivé panorama města z oceánu. Návrat do hotelu, volný čas. Nocleh.
 

3. DEN. 
Snídaně. Odhlášení z hotelu Přesun do přístavu v Miami. Nalodění. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Přibl. v 15:30 odjezd z přístavu směrem na Key West. Nocleh.
 

4. DEN.KEY WEST  
Přibl. v 7.30 přistání v přístavu KEY WEST. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. PO STOPÁCH ERNESTA HEMINGWAYE, PLAVENÍ NA KAJACÍCH, KEY WEST – HOP ON HOP OFF Přibl. v 13.30 odjezd z přístavu směrem na Cozumel v Mexiku. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Nocleh.
 

5. DEN.COZUMEL (MEXIKO)  
Přibl. v 12.30 vyplynutí z přístavu směrem COZUMEL v Mexiku. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. ISLA PASION, TULUM A PLAYA DEL CARMEN, THE BEST OF COZUMEL. Návrat na loď. Přibl. v 22.00 odjezd z přístavu směrem do Miami. Nocleh.
 

6. DEN. 
Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Další plavba směrem na Miami. Nocleh.
 

7. DEN.MIAMI – P.N. EVERGLADES 
Přibl. v 8h00 připlutí do přístavu v MIAMI. Vylodění. Přesun do hotelu. Ubytování. Volný čas na opalování, nakupování nebo účast na volitelném výletu (za příplatek na místě): NÁRODNÍ PARK EVERGLADES Přeprava do parku nacházejícího se v jižní části státu Florida, vytvořeného k ochraně mangrovového lesního ekosystému. Tento park, který každoročně navštěvuje více než milion turistů, je největší oblastí divoké subtropické přírody ve Spojených státech a třetím největším národním parkem v kontinentálním USA. Je to největší mangrovový les na severní polokouli, jedno z nejdůležitějších míst rozmnožování tropických brodících ptáků. Lákadlem parku jsou aligátoři žijící v přírodním prostředí, které lze vidět v průběhu prohlídek a na farmách. Projížďka airoboatem - loď s plochým dnem poháněná velkou vrtulí, jejíž konstrukce umožňuje volný pohyb v bažinatých stojatých vodách. Cesta zpátky do hotelu, nocleh.
 

8. DEN.
Snídaně. Odhlášení z hotelu Volný čas (v závislosti na době odjezdu). Transfer na letiště. Přímý let do Varšavy. Pro lidi, kteří prodlouží svůj pobyt o týdenní odpočinek: snídaně, vylodění, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.

Šťastnou cestu! 
Každý okamžik na palubách lodí Carnival se rovná nezapomenutelnému zážitku. Relaxace s drinkem, romantické večery a společná zábava to je teprve začátek atrakcí. Jsou to krásné chvíle s rodinou, přáteli, kouzelná svatební cesta, vzrušující výpravy pro ty, kdo jsou single. Na lodích Carnival je všechno, co jste si vysnili, a ještě něco navíc:

Hrajte si!  
Na palubách Carnival probíhá nekonečný karneval. A když karneval, tak zábava a to na plno! Večerní show ve stylu Las Vegas, kino pod hvězdami, koncerty, kabaret, rodinné hry a kvízy. Zde se splní vaše sny o kariéře na pódiu. Přišel váš čas být za hvězdu, zpívat, tančit, hrát!
Na nejmladší pasažéry čeká klubový Kot Prot, který na všechno letem odpoví, umělecké lekce, video herna, loutkové divadlo, animační kluby pro děti a náctileté.
Relax v zóně 18+? A co s dětmi? Během dne a večera budou vaši drahoušci obklopeni péčí v dětských klubech.

Sport rovná se zdraví  
Pro každého něco sportovního. Carnival zve na joggingovou stezku, partii minigolfu, basketbal a volejbal, pilates a jógu. Objevte v sobě dítě na skluzavce Twister Water Slide. Unavení: Vyberte si: vířivky, sauny, wellness centrum nebo chvilky lenošení na lehátku a bazénu.

Gurmánský průvodce  
Díky nejlepším kuchařům je každé jídlo opravdová hostina. Restaurace s bufetovými pokrmy to jsou krásně prezentovaná jídla a obří výběr. Poznejte opravdovou americkou kuchyni v Guy’s Burger Joint, Ol'Fashioned BBQ, Steakhouse. Na mexické pochoutky zve Blue Iguana Cantina. Objevte chutě Japonska v Bonsai Sushi. Milovníci plodů moře si zamilují Seafood Shack. Na sladké chvilky se vypravte do cukrárny a zrmzlinárny. Jste vegetarián, vegan, máte bezlepkovou dietu nebo jíte košer? Není problém, kuchaři se o vás postarají. Nebo by jste se možná chtěli učit od nejlepších? Připojte se ke cooking demonstration a naučte se vařit ve stylu Carnival.

Na zdraví!  
Vstup do klubu je dokonalá příležitost pro navázání nových přátelství a společně strávený čas: Red Frog Rum Bar to je karibská atmosféra s drinkem v ruce, Sport Pub se postará o emoce, které zchladíte půllitrem skvělého piva z mini pivovaru. Alchemy Bar láká na úžasné drinky a koktejly. Zklidnění u skleničky vína najdete v Piano Bar. Na mexickou fiestu s tequillu zve Blue Iguana.
 

CARNIVAL CONQUEST: 
Ciťte se jako doma
Na palubě Carnival Conquest na hosty čeká 1490 kabin různého standardu.

Vnitřní standardní kabina (4A-I): 2 osoby, cca. 17 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, ustavené paralelně, nelze je srazit; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, rádio, satelitní TV, telefon, trezor, psací stůl a židle.

Vnější standardní kabina Ocean View (6A-E): 2 osoby, cca -20 m² (manželská postel); rozkládací sedačka, možnost spaní pro 1 nebo 2 osoby, panoramatické okno, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, satelitní televize, telefon, rádio, trezor, stůl, psací stůl a židle.

Vnější standardní kabina s balkónem (8A-G): 2 osoby, cca -22 m² (manželská postel); rozkládací sedačka, možnost spaní pro 1 nebo 2 osoby, balkón, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, satelitní televize, telefon, rádio, trezor, stůl, psací stůl a židle.

Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Prohlédněte si ostrov Turk a Bahamy s hlavním městem Nassau.

Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Ano, je to možné! Nyní si můžete vybrat hotel pro další týden vaší dovolené z bohaté nabídky ITAKY v Miami!

Carnival Conquest
Kategorie podle ITAKY: 4*
lobby s non-stop recepcí
1490 kabin
výtahy
duty free zóna
pokojová služba 24 h (zpoplatněna)
zdravotní středisko 24 h
lékárna
čítárna
Wi-Fi (zpoplatněno)
2 hlavní restaurace
tématické restaurace (zpoplatněny)
bary (zpoplatněny)
cukrárna
zmrzlinárna
rekreační paluba
3 bazény, skluzavka Twister
kino pod hvězdami
klub pro děti a mládež
kasino
wellness centrum (zpoplatněno)
kancelář prodeje výletů
prádelna (zpoplatněna)
chůva (zpoplatněna)
kadeřník (zpoplatněn)
kosmetika (zpoplatněna)
vydělená zóna pro kuřáky
přijímané kreditní karty: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club

Technické údaje:  
Zahajující platba: 2002
Renovace: říjen 2012
Výtlak: 110 000 tun
Délka: 290 m
Šířka: 35 m
Maximální rychlost: 22 uzlů
Paluby – viz plán lodi

7 noclehů. 2 v hotelu *** v Miami; 2-os. pokoje s koupelnou, 5 na lodi Carnival Sensation; vnitřní kabiny pro 2 osoby s koupelnami; další typy kabin k dispozici za příplatek • stravování v hotelu - snídaně, na palubě - snídaně, oběd a večeře • let • přístavní poplatky • transfery podle programu • péče polského pilota po celou dobu plavby • pojištění léčebných nákladů a úrazové pojištění

Informace o regionu

USA — Floryda

Luxusní jachty, rezidence milionářů, mrakodrapy, pláže XXL velikosti a léto po celý rok. Splňte si svůj americký sen a leťte do Miami - magického města ve Slunečním státě. Poprvé s ITAKOU přímo na Floridu, do Miami, bez víz.

TRIP DESCRIPTION:1. DEN. 
Sraz s účastníky na letišti ve Varšavě. Přímý let na Floridu. Setkání s delegátem Transfer do hotelu a ubytování. Volný čas, nocleh.
 
2. DEN. MIAMI 
Snídaně. Volný čas nebo účast na volitelném výletu (za příplatek na místě): prohlídka MIAMI. Návštěva nejslavnější části města - South Beach, plné malých hotelů ve starých, krásně restaurovaných budovách ve stylu Art Deco. Procházka po pobřežním bulváru Ocean Drive, kde je se noční život koncentruje v nesčetných restauracích, barech a klubech. Dále Little Havana, čtvrt založena kubánskými imigranty, kde se můžete cítit jako v hlavním městě Kuby, Downtown- finanční centrum města a Floridy. Projížďka Wynwoodem, jednou z nejmódnějších čtvrtí Miami, známou pouličním uměním s nádherně barevnými nástěnnými malbami. Je zde nespočet barů se skvělou atmosférou, nezávislé umělecké galerie a butiky slavných nebo vzestupujících módních hvězd. Pak plavba po zálivu Biscayne, která ukazuje Miami jako město žijící na vodě. Z paluby můžete vidět nádherné vily a jachty milionářů a působivé panorama města z oceánu. Návrat do hotelu, volný čas. Nocleh.
 
3. DEN. 
Snídaně. Odhlášení z hotelu Přesun do přístavu v Miami. Nalodění. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Přibl. v 15:30 odjezd z přístavu směrem na Key West. Nocleh.
 
4. DEN.KEY WEST  
Přibl. v 7.30 přistání v přístavu KEY WEST. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. PO STOPÁCH ERNESTA HEMINGWAYE, PLAVENÍ NA KAJACÍCH, KEY WEST – HOP ON HOP OFF Přibl. v 13.30 odjezd z přístavu směrem na Cozumel v Mexiku. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Nocleh.
 
5. DEN.COZUMEL (MEXIKO)  
Přibl. v 12.30 vyplynutí z přístavu směrem COZUMEL v Mexiku. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu nabízeném na lodi a volitelně (za příplatek na místě) účast na exkurzích. ISLA PASION, TULUM A PLAYA DEL CARMEN, THE BEST OF COZUMEL. Návrat na loď. Přibl. v 22.00 odjezd z přístavu směrem do Miami. Nocleh.
 
6. DEN. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Další plavba směrem na Miami. Nocleh.
 
7. DEN.MIAMI – P.N. EVERGLADES 
Přibl. v 8h00 připlutí do přístavu v MIAMI. Vylodění. Přesun do hotelu. Ubytování. Volný čas na opalování, nakupování nebo účast na volitelném výletu (za příplatek na místě): NÁRODNÍ PARK EVERGLADES Přeprava do parku nacházejícího se v jižní části státu Florida, vytvořeného k ochraně mangrovového lesního ekosystému. Tento park, který každoročně navštěvuje více než milion turistů, je největší oblastí divoké subtropické přírody ve Spojených státech a třetím největším národním parkem v kontinentálním USA. Je to největší mangrovový les na severní polokouli, jedno z nejdůležitějších míst rozmnožování tropických brodících ptáků. Lákadlem parku jsou aligátoři žijící v přírodním prostředí, které lze vidět v průběhu prohlídek a na farmách. Projížďka airoboatem - loď s plochým dnem poháněná velkou vrtulí, jejíž konstrukce umožňuje volný pohyb v bažinatých stojatých vodách. Cesta zpátky do hotelu, nocleh.
 
8. DEN. Snídaně. Odhlášení z hotelu Volný čas (v závislosti na době odjezdu). Transfer na letiště. Přímý let do Varšavy. Pro lidi, kteří prodlouží svůj pobyt o týdenní odpočinek: snídaně, vylodění, transfer na letiště, transfer do vybraného hotelu.

POPIS LODĚ: Šťastnou cestu! 
Každý okamžik na palubách lodí Carnival se rovná nezapomenutelnému zážitku. Relaxace s drinkem, romantické večery a společná zábava to je teprve začátek atrakcí. Jsou to krásné chvíle s rodinou, přáteli, kouzelná svatební cesta, vzrušující výpravy pro ty, kdo jsou single. Na lodích Carnival je všechno, co jste si vysnili, a ještě něco navíc:
Hrajte si!  
Na palubách Carnival probíhá nekonečný karneval. A když karneval, tak zábava a to na plno! Večerní show ve stylu Las Vegas, kino pod hvězdami, koncerty, kabaret, rodinné hry a kvízy. Zde se splní vaše sny o kariéře na pódiu. Přišel váš čas být za hvězdu, zpívat, tančit, hrát!
Na nejmladší pasažéry čeká klubový Kot Prot, který na všechno letem odpoví, umělecké lekce, video herna, loutkové divadlo, animační kluby pro děti a náctileté.
Relax v zóně 18+? A co s dětmi? Během dne a večera budou vaši drahoušci obklopeni péčí v dětských klubech.
Sport rovná se zdraví  
Pro každého něco sportovního. Carnival zve na joggingovou stezku, partii minigolfu, basketbal a volejbal, pilates a jógu. Objevte v sobě dítě na skluzavce Twister Water Slide. Unavení: Vyberte si: vířivky, sauny, wellness centrum nebo chvilky lenošení na lehátku a bazénu.
Gurmánský průvodce  
Díky nejlepším kuchařům je každé jídlo opravdová hostina. Restaurace s bufetovými pokrmy to jsou krásně prezentovaná jídla a obří výběr. Poznejte opravdovou americkou kuchyni v Guy’s Burger Joint, Ol'Fashioned BBQ, Steakhouse. Na mexické pochoutky zve Blue Iguana Cantina. Objevte chutě Japonska v Bonsai Sushi. Milovníci plodů moře si zamilují Seafood Shack. Na sladké chvilky se vypravte do cukrárny a zrmzlinárny. Jste vegetarián, vegan, máte bezlepkovou dietu nebo jíte košer? Není problém, kuchaři se o vás postarají. Nebo by jste se možná chtěli učit od nejlepších? Připojte se ke cooking demonstration a naučte se vařit ve stylu Carnival.
Na zdraví!  
Vstup do klubu je dokonalá příležitost pro navázání nových přátelství a společně strávený čas: Red Frog Rum Bar to je karibská atmosféra s drinkem v ruce, Sport Pub se postará o emoce, které zchladíte půllitrem skvělého piva z mini pivovaru. Alchemy Bar láká na úžasné drinky a koktejly. Zklidnění u skleničky vína najdete v Piano Bar. Na mexickou fiestu s tequillu zve Blue Iguana.
 
CARNIVAL CONQUEST: 
Ciťte se jako doma
Na palubě Carnival Conquest na hosty čeká 1490 kabin různého standardu.
Vnitřní standardní kabina (4A-I): 2 osoby, cca. 17 m² (2 samostatné postele: 90 x 190 cm, ustavené paralelně, nelze je srazit; možnost 1 přistýlky - horní postel: 80 x 180 cm), individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, rádio, satelitní TV, telefon, trezor, psací stůl a židle.
Vnější standardní kabina Ocean View (6A-E): 2 osoby, cca -20 m² (manželská postel); rozkládací sedačka, možnost spaní pro 1 nebo 2 osoby, panoramatické okno, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, satelitní televize, telefon, rádio, trezor, stůl, psací stůl a židle.
Vnější standardní kabina s balkónem (8A-G): 2 osoby, cca -22 m² (manželská postel); rozkládací sedačka, možnost spaní pro 1 nebo 2 osoby, balkón, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén), televizor, satelitní televize, telefon, rádio, trezor, stůl, psací stůl a židle.
Odkud pocházejí Vaše sny?  
Prozkoumejte svět, zajímavá místa a zvyky, obdivujte nádhernou scenérii bez denního balení kufrů. Ráno vstáváte a každý den si můžete vybrat jiný vyhlídkový program nebo prozkoumat nová a zajímavá místa na vlastní pěst. Prohlédněte si ostrov Turk a Bahamy s hlavním městem Nassau.
Plavba na oceánu a hotel na pevnině?  
Ano, je to možné! Nyní si můžete vybrat hotel pro další týden vaší dovolené z bohaté nabídky ITAKY v Miami!
Carnival Conquest
Kategorie podle ITAKY: 4*
lobby s non-stop recepcí
1490 kabin
výtahy
duty free zóna
pokojová služba 24 h (zpoplatněna)
zdravotní středisko 24 h
lékárna
čítárna
Wi-Fi (zpoplatněno)
2 hlavní restaurace
tématické restaurace (zpoplatněny)
bary (zpoplatněny)
cukrárna
zmrzlinárna
rekreační paluba
3 bazény, skluzavka Twister
kino pod hvězdami
klub pro děti a mládež
kasino
wellness centrum (zpoplatněno)
kancelář prodeje výletů
prádelna (zpoplatněna)
chůva (zpoplatněna)
kadeřník (zpoplatněn)
kosmetika (zpoplatněna)
vydělená zóna pro kuřáky
přijímané kreditní karty: MasterCard, Visa, American Express, Diners Club
Technické údaje:  
Zahajující platba: 2002
Renovace: říjen 2012
Výtlak: 110 000 tun
Délka: 290 m
Šířka: 35 m
Maximální rychlost: 22 uzlů
Paluby – viz plán lodi

BENEFITY: 7 noclehů. 2 v hotelu *** v Miami; 2-os. pokoje s koupelnou, 5 na lodi Carnival Sensation; vnitřní kabiny pro 2 osoby s koupelnami; další typy kabin k dispozici za příplatek • stravování v hotelu - snídaně, na palubě - snídaně, oběd a večeře • let • přístavní poplatky • transfery podle programu • péče polského pilota po celou dobu plavby • pojištění léčebných nákladů a úrazové pojištění

POZNÁMKY:

Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter