Hotel Sunrise Remal Beach
Hotel Sunrise Remal Beach
Výhody nabídky
- u pláže s výhledem na ostrov Tiran
- 5 bazénů, včetně dětských
- moderní a prostorné pokoje
- vodní sporty v okolí
Hotel Sunrise Remal Beach Kód: SSHREBE Egypt \ Sharm el Sheikh
Skvělé místo pro rodinnou dovolenou v Sharm el Sheikh! Hotel se nachází v zátoce Ras Nasrani s nádherným výhledem na ostrov Tiran, lokalitu dobře známou milovníkům potápění a šnorchlování, která je známá svými krásnými korálovými útesy a mořskou faunou. Elegantní a udržovaný, přímo u pláže s oddělenou hotelovou částí a terasou na opalování zve na dovolenou plnou slunce a vodních atrakcí. Čápat se zde můžete v jednom z 5 bazénů včetně dětských, na které také v miniklubu čekají zajímavé aktivity. Existuje několik barů a restaurací, které podávají lahůdky z celého světa, takže se můžete cítit hýčkáni ve všech směrech. Jeden z nejvíce oceňovaných all inclusive resortů u Rudého moře nabízí skvělé služby a komfortní podmínky pro hosty všech věkových kategorií!
v SHARM EL SHEIKH, cca. 500 m od obchodů a barů, cca. 20 km od okresu Naama Bay; Cca. 7 km od letiště v Sharm el Sheikh.
veřejná, oddělená hotelová část, písek a štěrk, sestup k moři z mola, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky zdarma; plážový bar.
pětihvězdičkový, dobře udržovaný, postavený v roce 2004, renovovaný v roce 2011, 197 pokojů, 6 budov, 3 patra, prostorná vstupní hala, 24h recepce, hlavní restaurace Shahrzad - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, k dispozici vysoké židličky pro děti, 4 restaurace à la carte: Basilico - italská kuchyně, mai thajsko - thajská, Chimichurri - steak, Felucca - plody moře (za poplatek), 7 barů: Sun Ray v lobby, Splash, Rodina a Oáza u bazénu, stan Yazol Sisha, Solana a Oriana na pláži; bankomat (možnost směny), úschovna zavazadel, obchody se suvenýry a klenoty; 7 konferenčních místností, bezplatný bezdrátový internet v prostorách hotelu; příplatky: lékař na zavolání, kosmetička, holič, chůva, prádelna; Přijímané kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express a Diners Club.
standardní: 2 osoby (možnost 1 přistýlky a pohovky), cca. 32 m2, moderní, klimatizovaná, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV, telefon, set na přípravu kávy/čaje, trezor, minibar; balkon nebo terasa; rodina: 3 osoby (možnost 1 přistýlky pro 2 děti - patrová postel), cca. 35 m2, standardní vybavení pokoje; francouzský balkon; superior: 2 osoby (možnost 1 přistýlky - pohovka), cca. 34 m2, individuálně ovládaná klimatizace, standardní vybavení pokojů; terasa; rodinný a superior pokoj za příplatek.
5 bazénů: Oáza - cca. 270 m2, hloubka 1,4 m, Splash - cca. 270 m2, hloubka 1,4 m, v zimě vytápěno, Utopie - cca. 350 m2, hloub. 1,7-2,7 m, Rodina - cca. 320 m2, hloubka 1-1,5 m, Kids - cca. 20 m2, hloubka 0,6 m, vyhřívaný, zdarma slunečníky, lehátka a osušky u bazénů; tělocvična, stolní tenis, kulečník, šipky, aerobik, lekce: jóga, tai-chi; dětské hřiště a herna pro děti, miniklub (4-12 let, otevřeno 10.00-12.30, 15.00-17.00); za příplatek: SPA centrum: sauna, jacuzzi, pára, hammam, masáže, ošetření těla.
snídaně (7.00-10.30), oběd (12.30-14.30), večeře formou bufetu (18.30-22.00) v hlavní restauraci; večeře v restauraci dle vlastního výběru jednou za pobyt & agrave; a la carte (nutná rezervace); káva a čaj v lobby baru (15.00-17.00); občerstvení ve vyhrazených barech (12.00-17.00); místní nealkoholické a alkoholické nápoje v uvedených barech (10.00-24.00); je vyžadováno nošení náramků all inclusive.
0020/693670000, www.sunrise-resorts.com
Egypt — Sharm el Sheikh
Smaragdové moře, kouzlo korálových zahrad, zlatý pouštní písek, mystický Sinaj, africké slunce, zábava a relaxace – to je Sharm El Sheikh, nejznámější letovisko na pobřeží Rudého moře. Ještě nedávno exotický a vzdálený, nyní populární a oblíbený polskými turisty, kteří toto místo milují pro jeho vynikající podmínky pro odpočinek.
POLOHA: v SHARM EL SHEIKH, cca. 500 m od obchodů a barů, cca. 20 km od okresu Naama Bay; Cca. 7 km od letiště v Sharm el Sheikh.
PLÁŽ: veřejná, oddělená hotelová část, písek a štěrk, sestup k moři z mola, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka a osušky zdarma; plážový bar.
HOTEL: pětihvězdičkový, dobře udržovaný, postavený v roce 2004, renovovaný v roce 2011, 197 pokojů, 6 budov, 3 patra, prostorná vstupní hala, 24h recepce, hlavní restaurace Shahrzad - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, k dispozici vysoké židličky pro děti, 4 restaurace à la carte: Basilico - italská kuchyně, mai thajsko - thajská, Chimichurri - steak, Felucca - plody moře (za poplatek), 7 barů: Sun Ray v lobby, Splash, Rodina a Oáza u bazénu, stan Yazol Sisha, Solana a Oriana na pláži; bankomat (možnost směny), úschovna zavazadel, obchody se suvenýry a klenoty; 7 konferenčních místností, bezplatný bezdrátový internet v prostorách hotelu; příplatky: lékař na zavolání, kosmetička, holič, chůva, prádelna; Přijímané kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express a Diners Club.
POKOJ: standardní: 2 osoby (možnost 1 přistýlky a pohovky), cca. 32 m2, moderní, klimatizovaná, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV, telefon, set na přípravu kávy/čaje, trezor, minibar; balkon nebo terasa; rodina: 3 osoby (možnost 1 přistýlky pro 2 děti - patrová postel), cca. 35 m2, standardní vybavení pokoje; francouzský balkon; superior: 2 osoby (možnost 1 přistýlky - pohovka), cca. 34 m2, individuálně ovládaná klimatizace, standardní vybavení pokojů; terasa; rodinný a superior pokoj za příplatek.
SPORT A ZÁBAVA: 5 bazénů: Oáza - cca. 270 m2, hloubka 1,4 m, Splash - cca. 270 m2, hloubka 1,4 m, v zimě vytápěno, Utopie - cca. 350 m2, hloub. 1,7-2,7 m, Rodina - cca. 320 m2, hloubka 1-1,5 m, Kids - cca. 20 m2, hloubka 0,6 m, vyhřívaný, zdarma slunečníky, lehátka a osušky u bazénů; tělocvična, stolní tenis, kulečník, šipky, aerobik, lekce: jóga, tai-chi; dětské hřiště a herna pro děti, miniklub (4-12 let, otevřeno 10.00-12.30, 15.00-17.00); za příplatek: SPA centrum: sauna, jacuzzi, pára, hammam, masáže, ošetření těla.
ALL INCLUSIVE: snídaně (7.00-10.30), oběd (12.30-14.30), večeře formou bufetu (18.30-22.00) v hlavní restauraci; večeře v restauraci dle vlastního výběru jednou za pobyt & agrave; a la carte (nutná rezervace); káva a čaj v lobby baru (15.00-17.00); občerstvení ve vyhrazených barech (12.00-17.00); místní nealkoholické a alkoholické nápoje v uvedených barech (10.00-24.00); je vyžadováno nošení náramků all inclusive.
KONTAKT: 0020/693670000, www.sunrise-resorts.com
ZDARMA:
Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit z důvodu sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavky hostů nebo vyšší moc, na které nebude mít hoteliér žádný vliv.
* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.
Praktické informace
Wycieczki dostępne na miejscu
Čtyřkolky, velbloudi a plavba lodí (7.00-17.00) — 1,5 hodiny jízdy čtyřkolkami v poušti s přestávkou na beduínský čaj, následně 15minutová jízda na velbloudech. Potom na programu následuje cesta do přístavu a plavba na ostrov Tiran. Cestou tři zastávky na šnorchlování, během nichž bude šance obdivovat podmořský svět Rudého moře. Cena - cca 55 USD/os. (čtyřkolkou pro dva; zahrnuje oběd a nealkoholické nápoje na lodi). Za příplatek: vybavení pro šnorchlování - cca 4 USD.
Ostrov Tiran (8.00-17.00) — výlet lodí na ostrov Tiran, který se nachází mezi Egyptem a Saúdskou Arábií. Čas na odpočinek na palubě lodi, koupel v moři a šnorchlování nebo potápění, objevování podmořského světa a neporušeného korálového útesu. Cena za šnorchlování - cca 45 USD, děti do 12 let - cca 25 USD. Půjčovna vybavení pro šnorchlování: maska - cca 4 USD, ploutve - cca 4 USD. Cena pro potápění: 1 ponor (sestup pod vodu) - cca 55 USD 2 ponory (2 sestupy pod vodu) - cca 75 USD. Cena zahrnuje oběd a nápoje. Pro jednoho účastníka je jeden instruktor, na lodi je polský instruktor.
Ras Mohamed (8.00-17.00) — výlet lodí do národního parku Ras Mohammed. Odpočinek na palubě lodi, koupel v moři a šnorchlování nebo potápění, objevování podmořského světa a neporušeného korálového útesu. Cena za šnorchlování - cca 50 USD, děti do 12 let - cca 25 USD. Půjčovna vybavení pro šnorchlování: maska - cca 4 USD, ploutve - cca 4 USD. Cena pro potápění: 1 ponor (sestup pod vodu) - cca 55 USD 2 ponory (2 sestupy pod vodu) - cca 75 USD. Cena zahrnuje oběd a nápoje. Navíc vstupné do národního parku Ras Mohamed - cca 7 USD. Pro jednoho účastníka je jeden instruktor. Na lodi je polský instruktor; orazítkované vízum je nezbytné.
Seascope (loď se skleněným bočními stěnami) — Hodinový výlet lodí s palubou částečně se ponořující pod vodu. Obdivování nejkrásnějších korálových útesů Rudého moře bez nutnosti sestupu pod vodu. Cena - cca 50 EUR, děti do 12 let. - cca 28 EUR.
Mojžíšova hora a klášter sv. Kateřiny (22.00–14.00) — noční túra (pěšky, možnost projet část cesty na velbloudech – cca 20 USD) na horu Sinaj – 2 285 m nad mořem, kde Mojžíš od Boha obdržel Desatero. Pozorování unikátního úsvitu a sestup svahem dolů ke klášteru sv. Kateřiny, který byl postaven cca 530 př. n. l. a patří k řecké ortodoxní církvi. Je domovem cenných sbírek byzantských mozaik z 6. století a sbírky ikon sv. Jana Křtitele a Panny Marie. Měli byste mít s sebou pohodlné sportovní boty a teplé oblečení. Cena - cca 42 EUR, děti do 12 let. - cca 27 EUR.
Dobrodružství na Safari — Národní park Nabq (jen u nás bez víza) - cesta džípy přes Sinajskou poušť ke dvěma roklím - široké a úzké. Jízda na velbloudech. Transfer džípy na večeři v beduínském stanu na pláži. Prohlídka mangrovových lesů. Koupel v Rudém moři v srdci národního parku Nabq. Cena - cca 55 EUR, děti do 12 let. - cca 35 EUR.
City Tour — večerní prohlídka Sharm El Sheikh. Prohlídka: mešita (zvenku), koptský kostel, volný čas na nákupy v Old Marketu - orientální čtvrti Sharm El Sheikh v pravém egyptském stylu. Návštěva solné jeskyně, návštěva náměstí Soho v Naama Bay - nejoblíbenější čtvrti města s četnými shisha bary s vodními dýmky, trhy a diskotékami. Cena - cca 20 EUR, děti do 12 let - cca 12 EUR.
Potápěčský kurz OWD pro začátečníky — za 3 nebo 4 dny můžete pod vedením polského instruktora absolvovat potápěčský kurz s certifikátem OWD PADI. Cena - cca 300 USD plus certifikát PADI Open Water Diver - cca 40 USD, certifikát 40 USD. Pro osoby, které mají certifikát také Advanced Water Course - cca 300 USD Scuba Diver - cca 150 USD, noční potápění - cca 35 USD. Spolupracujeme s 5* PADI potápěčským centrem.
Dahab Safari — nádherný výlet do srdce Sinaje. Projížďka čtyřkolkami přes poušť a návštěva bedouinské vesnice, krátká zastávka pro focení. Následně návrat na hlavní silnici . Krátká přestávka v kavárně. Po odpočinku transfer do Národního parku Blue Hole a šnorchlování u břehu Blue Hole. Večeře v restauraci. Dále následuje transfer do údolí Wadi Guney u jižní brány města Dahab. Vádí Guney je krásné údolí ležící mezi horami, kde si můžete prohlédnout nádhernou malou oázu. Odpočinek a relaxace na jedné z divokých pláží v Dahabu, jízda na velbloudech a šnorchlování. Na cestě zpět na nákupy v Dahabu. Návrat do hotelu. Cena -quad pro 4 os.: cca 65 USD, quad pro 2 os.: cca 120 USD (zahrnuje: oběd, jízdu na velbloudech).
Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.