phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel JA Lake View

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • široká nabídka sportů a rekreace
 • bezplatné používání hotelů JA Beach a JA Palm Tree Court
 • postavený v roce 2019
 • několik barů a restaurací v areálu

Hotel JA Lake View Kód: RKTJALA

32 214PLN
Dorośli: 2 all inclusive Ne 08.12 – Ne 15.12.19 (8 dní)
Itaka

Hotel JA Lake View Kód: RKTJALA Spojené arabské emiráty

Pětihvězdičkový, spolu s hotely JA Beach a JA Palm Tree Court Hotels tvoří komplex JA The Resort. Tato poslední část komplexu byla navržena ve stylu, který odpovídá nejnovějším globálním trendům a zve vás na nezapomenutelnou dovolenou v Dubaji. V areálu se nachází mnoho atrakcí pro děti i dospělé - 5 bazénů, miniklubů a pestrá sportovní nabídka. Během dne se můžete projít po pláži nebo využít lázeňské centrum. Ideální místo k odpočinku s barevným koktejlem jsou hotelové bary, z nichž jeden má výhled na golfové hřiště. Všechny restaurace v areálu jsou k dispozici hostům. Na odpočinek po náročném dni zvou pohodlné pokoje, komfotně a moderně zařízené. Hotel doporučován pro aktivní dovolenou s rodinou a přáteli.

Popis nabídky

v DUBAJI, v hotelové čtvrti JEBEL ALI, u Palmy Jebel Ali; nejbližší restaurace a bary cca 900 m od hotelu, cca 150 km od letiště v Ras al Khaimah; bezplatný hotelový autobus do nákupních center, Dubai Marina, zábavního parku Gold & Diamond a aquaparku Aquaventure.

hotelová, písečná, mírný sestup do moře, hned vedle komplexu JA The Resort, cca 800 m od hotelu JA Lake View, přístup přes hotelový areál nebo přístup k hotelu elektrickým vozidlem, slunečníky, lehátka, matrace a ručníky zdarma.

pětihvězdičkový, postavený v roce 2019, plánované otevření v září 2019, poslední část komplexu JA The Resort, 348 pokojů, 1 budova, 4 patra, výtah, prostorná vstupní hala, 24hodinová recepce, restaurace 81 - stravování formou bufetu, mezinárodní kuchyně, restaurace Kinara (za příplatek) - à la carte, obsluha číšníka, indická kuchyně, v restauracích k dispozici židličky pro děti, 3 bary: ve vstupní hale, u bazénu a na střeše (za příplatek), bistro Republik (za poplatek); možnost využití restaurací a barů v hotelech: JA Beach a JA Palm Tree Court; parkoviště, konferenční centrum pro cca 250 osob; terasa s výhledem na golfové hřiště, velká zahrada; bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: péče o děti; akceptované kreditní karty: Visa, Mastercard; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 500 ASD/pokoj/pobyt.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 děti - pohovka), cca 34 m2, moderní, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC, fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon; za poplatek: minibar, trezor; dětská postýlka zdarma pro dítě do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkón nebo terasa (stůl a židle).

v komplexu: 5 bazénů, slunečníky, lehátka, matrace a ručníky u bazénů; plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, badminton, posilovna, 3 minikluby (4 měsíce - 4 roky, 4-12 let, 8-16 let), dětské hřiště a herna pro děti; za poplatek: 2 tenisové kurty s půjčovnou osvětlení a vybavení, jízda na koni, střelnice, lázeňské centrum: masáže, ošetření obličeje a těla, vodní sporty; 9ti jamková golfová hřiště u hotelu.

snídaně, obědy a večeře (6.30-23.00) formou bufetu v určených restauracích v areálu; nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje ve vyznačených barech (11.00-2.00).

00971/48145800, www.jaresortshotels.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • autobus do nákupního centra a zábavních parků
Informace o regionu

Spojené arabské emiráty

Země, která se před několika desítkami let ničím zvláštním neodlišovala od ostatních států Blízkého východu, dnes všechny nadchne a šokuje svým rozvojem. Písek pouště byl nahrazen zelení a fantastickou moderní architekturou nádherných staveb a mešit. Pohádkové bohatství a přepych měst, bulváry osázené stromy, nádherná nákupní centra, zábavní parky, sítě dálnic protínajících zemi a to vše v sousedství zlatého písku pouště a blankytného moře - právě to je esencí této země, kde se modernost spojuje s tradicí.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Spojené arabské emiráty

23.11.2018
17°C 29°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:39
Západ: 17:25
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
21°C 30°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:40
Západ: 17:25
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
21°C 31°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 06:41
Západ: 17:25
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
21°C 29°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:41
Západ: 17:25
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 2,4 mm
27.11.2018
21°C 28°C
Vítr:
15 km/h
Východ: 06:42
Západ: 17:25
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
17°C 28°C
Vítr:
7 km/h
Východ: 06:43
Západ: 17:25
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
17°C 29°C
Vítr:
7 km/h
Východ: 06:43
Západ: 17:25
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Spojené arabské emiráty

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: v DUBAJI, v hotelové čtvrti JEBEL ALI, u Palmy Jebel Ali; nejbližší restaurace a bary cca 900 m od hotelu, cca 150 km od letiště v Ras al Khaimah; bezplatný hotelový autobus do nákupních center, Dubai Marina, zábavního parku Gold & Diamond a aquaparku Aquaventure.

PLÁŽ: hotelová, písečná, mírný sestup do moře, hned vedle komplexu JA The Resort, cca 800 m od hotelu JA Lake View, přístup přes hotelový areál nebo přístup k hotelu elektrickým vozidlem, slunečníky, lehátka, matrace a ručníky zdarma.

HOTEL: pětihvězdičkový, postavený v roce 2019, plánované otevření v září 2019, poslední část komplexu JA The Resort, 348 pokojů, 1 budova, 4 patra, výtah, prostorná vstupní hala, 24hodinová recepce, restaurace 81 - stravování formou bufetu, mezinárodní kuchyně, restaurace Kinara (za příplatek) - à la carte, obsluha číšníka, indická kuchyně, v restauracích k dispozici židličky pro děti, 3 bary: ve vstupní hale, u bazénu a na střeše (za příplatek), bistro Republik (za poplatek); možnost využití restaurací a barů v hotelech: JA Beach a JA Palm Tree Court; parkoviště, konferenční centrum pro cca 250 osob; terasa s výhledem na golfové hřiště, velká zahrada; bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: péče o děti; akceptované kreditní karty: Visa, Mastercard; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 500 ASD/pokoj/pobyt.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu nebo 2 děti - pohovka), cca 34 m2, moderní, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC, fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon; za poplatek: minibar, trezor; dětská postýlka zdarma pro dítě do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkón nebo terasa (stůl a židle).

SPORT A ZÁBAVA: v komplexu: 5 bazénů, slunečníky, lehátka, matrace a ručníky u bazénů; plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, badminton, posilovna, 3 minikluby (4 měsíce - 4 roky, 4-12 let, 8-16 let), dětské hřiště a herna pro děti; za poplatek: 2 tenisové kurty s půjčovnou osvětlení a vybavení, jízda na koni, střelnice, lázeňské centrum: masáže, ošetření obličeje a těla, vodní sporty; 9ti jamková golfová hřiště u hotelu.

ALL INCLUSIVE: snídaně, obědy a večeře (6.30-23.00) formou bufetu v určených restauracích v areálu; nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje ve vyznačených barech (11.00-2.00).

KONTAKT: 00971/48145800, www.jaresortshotels.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • autobus do nákupního centra a zábavních parků
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Starý a nový Dubaj — prohlídka okázalé a životem kypící metropole - Dubaje! Transfer do Bastakyie, historické části města. Seznámení s místní historií a geografií v muzeu Dubaje, který se nachází v starobylé pevnosti Al-Fahidi. Projížďka krásnými, malými abrami (tradičními loděmi) na trh jinak nazývaný sukem se zlatem a kořením. Prohlídka mešity Jumeriah, následně pěší přesun do nové části města, kde obdiv vyvolávají mrakodrapy v Dubai Marina a přepych na výstavách v Palm Jumeirah. Životem kypící čtvrti s jejich současnou architekturou výrazně kontrastují s tradičními, arabskými větrnými věžemi Madinat Jumeirah, kterým se často říká Malé dubajské Benátky. Následně návštěva nejvyšší otevřené vyhlídkové terasy na světě - ve 124. patře Burj Khalifa - a obdivování panoramatu města. Cena - cca 163 USD.

Abu Dhabi tour — výlet do hlavního města Spojených arabských emirátů, jednoho z kulturně nejbohatších měst světa. Na programu dechberoucí mešita šejka Zayeda, nepochybně jedna z nejkrásnějších mešit na světě, a také návštěva Union Square a Heritage Village - muzeu, které má spojit mladší generaci s jejími kořeny. Po projížďce krásnou přímořskou ulicí Corniche prohlídka luxusního hotelu Emirates Palace, který stejně srdečně a velkoryse oslavuje jak svou královskou vznešenost, tak i svou pohostinnost. Volno v Emirate Palace na fotografování. Cena - cca 105 USD.

Abu Dhabi tour s Golden Cappuccino — výlet do hlavního města Spojených arabských emirátů, jednoho z kulturně nejbohatších měst světa. Na programu dechberoucí mešita šejka Zayeda, nepochybně jedna z nejkrásnějších mešit na světě, a také návštěva Union Square a Heritage Village - muzeu, které má spojit mladší generaci s jejími kořeny. Po projížďce krásnou přímořskou ulicí Corniche prohlídka luxusního hotelu Emirates Palace, který stejně srdečně a velkoryse oslavuje jak svou královskou vznešenost, tak i svou pohostinnost. Čas volný v Emirates Palace na slavné cappuccino posypané vločkami 24karátového zlata. Cena - cca 148 USD.

Desert Safari — dobrodružství plné dojmů na zlatých dunách pouště s nádhernými západy slunce. Napínavá terénní jízda džípy 4x4 do beduínské vesnice uprostřed pouště. Magický večer s tradiční večeří v lesku hvězd, orientální břišní tanec, malování hennou, zkoušení místních oděvů, sandboarding a projížďka na velbloudech. Cena - cca 85 USD.

Musandam Dibba — přesun do přímořského městečka Dibba a následně plavba z rybářského přístavu Dibba Al Byah směrem k poloostrovu Musandam, k jednomu z nejkrásnějších pobřeží na světě. Vysoké pohoří Hadžar vyrůstá přímo z moře a tvoří tak úžasnou a pohádkovou krajinu - je to skutečný ráj pro fotografy! Plachtění podél slavných kamenných domů, rybářských vesniček, drsných, vysokých hor, krásných jeskyní a písčitých zátok Musandam. Milovníci koupání mohou využít nabídku šnorchlování před obědem, který se bude servírovat na palubě. Cena - cca 120 USD.

Dubaj v noci — nejoblíbenější atrakce tohoto úžasného města, skutečná hostina pro oko! Výlet začne plavbou tradičním dřevěným dhow plnou dojmů mezi mrakodrapy Dubai Marina až po největší umělý ostrov na světě - Palm Jumeirah, čtvrť bohatých. Večer v centru Dubaje pulsujícím životem - ve 124. Patře Burj Khalifa s panoramatickým výhledem na město a níže se nacházejícími tančícími fontánami, následně bohatá večeře ve fusion stylu v hotelu Armani. Cena - cca 228 USD.

Starý a nový Dubaj s Aquarium — prohlídka okázalé a životem kypící metropole - Dubaje! Transfer do Bastakyie, historické části města. Seznámení s místní historií a geografií v muzeu Dubaje, který se nachází v starobylé pevnosti Al-Fahidi. Projížďka krásnými, malými abrami (tradičními loděmi) na trh jinak nazývaný sukem se zlatem a kořením. Prohlídka mešity Jumeriah, následně pěší přesun do nové části města, kde obdiv vyvolávají mrakodrapy v Dubai Marina a přepych na výstavách v Palm Jumeirah. Životem kypící čtvrti s jejich současnou architekturou výrazně kontrastují s tradičními, arabskými větrnými věžemi Madinat Jumeirah, kterým se často říká Malé dubajské Benátky. Následně návštěva nejvyšší otevřené vyhlídkové terasy na světě - ve 124. patře Burj Khalifa - a obdivování panoramatu města. Program také zahrnuje slavné Aquarium, kde můžete obdivovat fascinující mořský svět. Cena - cca 183 USD (zahrnuje: vstupenku do Burj Khalifa a do Dubai Aquarium a podvodní zoo).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
40 794 Czk -21%
32 214czk Celkem Podrobnosti o ceně 64 428 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter