phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Bahia Beach

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • v blízkosti písečné pláže
 • široké spektrum sportů a rekreace
 • aktivity pro děti
 • pohodlné, klimatizované pokoje

Hotel Bahia Beach Kód: NBEBAHI

10 254PLN
Dorośli: 2 all inclusive Čt 24.10 – Čt 31.10.19 (8 dní)
Itaka

Hotel Bahia Beach Kód: NBEBAHI Tunisko \ Monastir

Umístěný v blízkosti písečné pláže, je to skvělé místo pro rodinnou dovolenou a aktivní prázdniny v kombinaci se skvělou zábavou! Hotel nabízí mnoho atrakcí pro děti, má širokou škálu sportovních zařízení a nabízí stravování v all inclusive formule. Obsluha se stará o nejvyšší standard služeb a pohodlí všech hostů, na které čekají dva bazény, wellness centrum, tenisový kurt a animační programy, které poskytují zábavu po celý den.

Popis nabídky

v nejmladší turistické čtvrti HAMMAMETU - Yasmine, cca 800 m od Mediny - Yasmine, cca 12 km od centra starého Hammametu; cca 40 km od letiště Enfidha.

hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 200 m od hlavní budovy, přístup po silnici, slunečníky a lehátka zdarma.

čtyřhvězdičkový, kompletně zrekonstruovaný v roce 2005, komfortní, dobře udržovaný, 200 pokojů, 3 patra, 2 výtahy, hala, recepce 24 hodin, hlavní restaurace La Rosa - hlavní jídla formou bufetu, mezinárodní a tuniská kuchyně, dětské menu k dispozici, restaurace/bar Meridiana na pláži, snack bar Maringa u bazénu, bar Piña Colada ve vstupní hale, diskotéka Santana, maurská minikavárna; směnárna, obchody se suvenýry; konferenční místnost pro max. 40 osob, bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve vstupní hale; za příplatek: trezor na recepci (cca 3 TND/den), hlídání dětí (15 TND/ hod.); akceptované kreditní karty: Visa, American Express.

pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělé nebo 2 přistýlek pro děti), cca 24 m², komfortně zařízený, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), satelitní TV, telefon, lednice (na objednávku,za příplatek: 5 TND/den); zdarma baby-cot (nutno objednat předem); balkon nebo terasa (stůl a židle).

otevřený bazén, sladká voda, cca 500 m², hl. 1,9 m, dětské brouzdaliště hl. 0,6 m, vířivka, u bazénu slunečníky a lehátka; krytý bazén, sladká voda, cca. 50 m², hl. 1,3 m; volejbal, stolní tenis, šipky, tenisový kurt (vybavení a poplatek, osvětlení za příplatek) 10 TND/hod.), lukostřelba; miniklub (4-12 let), dětské hřiště, animace pro děti, večerní animační programy: přehlídky a představení, sportovní animační programy: aerobik, lekce tance, gymnastika ve vodě; za příplatek: wellness centrum: posilovna, sauna, turecká lázeň, masáže.

00216/72244492

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Tunisko — Monastir

Toto rekreační středisko má velmi pestrou hotelovou základnu: od klubových a rodinných objektů po luxusní paláce.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Monastir

23.11.2018
11°C 23°C
Vítr:
20 km/h
Východ: 07:00
Západ: 17:05
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.11.2018
14°C 22°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 07:01
Západ: 17:05
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
15°C 21°C
Vítr:
18 km/h
Východ: 07:02
Západ: 17:05
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
13°C 21°C
Vítr:
15 km/h
Východ: 07:03
Západ: 17:04
Tlak: 1010 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.11.2018
14°C 19°C
Vítr:
30 km/h
Východ: 07:04
Západ: 17:04
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
13°C 19°C
Vítr:
29 km/h
Východ: 07:05
Západ: 17:04
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
13°C 20°C
Vítr:
21 km/h
Východ: 07:06
Západ: 17:03
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Monastir

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: v nejmladší turistické čtvrti HAMMAMETU - Yasmine, cca 800 m od Mediny - Yasmine, cca 12 km od centra starého Hammametu; cca 40 km od letiště Enfidha.

PLÁŽ: hotelová, písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 200 m od hlavní budovy, přístup po silnici, slunečníky a lehátka zdarma.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, kompletně zrekonstruovaný v roce 2005, komfortní, dobře udržovaný, 200 pokojů, 3 patra, 2 výtahy, hala, recepce 24 hodin, hlavní restaurace La Rosa - hlavní jídla formou bufetu, mezinárodní a tuniská kuchyně, dětské menu k dispozici, restaurace/bar Meridiana na pláži, snack bar Maringa u bazénu, bar Piña Colada ve vstupní hale, diskotéka Santana, maurská minikavárna; směnárna, obchody se suvenýry; konferenční místnost pro max. 40 osob, bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve vstupní hale; za příplatek: trezor na recepci (cca 3 TND/den), hlídání dětí (15 TND/ hod.); akceptované kreditní karty: Visa, American Express.

POKOJ standardní:pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělé nebo 2 přistýlek pro děti), cca 24 m², komfortně zařízený, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), satelitní TV, telefon, lednice (na objednávku,za příplatek: 5 TND/den); zdarma baby-cot (nutno objednat předem); balkon nebo terasa (stůl a židle).

SPORT A ZÁBAVA: otevřený bazén, sladká voda, cca 500 m², hl. 1,9 m, dětské brouzdaliště hl. 0,6 m, vířivka, u bazénu slunečníky a lehátka; krytý bazén, sladká voda, cca. 50 m², hl. 1,3 m; volejbal, stolní tenis, šipky, tenisový kurt (vybavení a poplatek, osvětlení za příplatek) 10 TND/hod.), lukostřelba; miniklub (4-12 let), dětské hřiště, animace pro děti, večerní animační programy: přehlídky a představení, sportovní animační programy: aerobik, lekce tance, gymnastika ve vodě; za příplatek: wellness centrum: posilovna, sauna, turecká lázeň, masáže.

KONTAKT: 00216/72244492

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Sahara Explorer (2 dny) — 1. den: návštěva El Jem s krásně zachovalým římským amfiteátrem, který je známý pro své každoroční jazzové koncerty. Pak cesta do Matmaty s překvapivou měsíční krajinou. V dutých skalních domech žijí potomci Berberů - návštěva jednoho z nich. Odpoledne přejezd do Douz - „Brány Sahary”. Nepovinná velbloudí projížďka přes duny Sahary. 2. den: vzrušující expedice džípy. Přejezd přes největší solné jezero v Tunisku - Chott El Jerid - do pouštní oázy Touzer a oáz, které se nachází v pohoří Atlas: Chebika a Tamerza. Na zpáteční cestě na sever návštěva svatého města Tuniska - Kairouanu s největší mešitou v severní Africe - Velká mešita Sidi Okby. Dvoudenní výlet. Cena - 95 EUR, děti do 12 let - cca 47,5 EUR (zahrnuje: snídani, 2 obědy, večeři, bez nápojů); za příplatek: jízda na velbloudech (cca 25 TND).

Plavba pirátskou lodí — pro milovníky dobré zábavy! Plavba dřevěnou pirátskou lodí podél pobřeží s možností koupání a pozorování delfínů (za správného počasí). Program zahrnuje mimo jiné animace provedené posádkou lodi, společná zábava a oběd. Cena - 22 EUR, děti do 12 let - cca 11 EUR.

Tunis - Kartágo — Sidi Bou Said: prohlídka centra Tunisu: procházka úzkými uličkami medíny s charakteristickou architekturou starého města a místními obchody. Přejezd do Kartágu - nyní čtvrť Tunisu, kde se nachází prezidentská rezidence a vilové majetky tuniské elity, a ve starověku - centrum fénické říše. Návštěva pozůstatků obrovského komplexu termů Antonia, který se nachází přímo u moře a Muzeum Byrsa se sbírkou unikátních uměleckých děl. Přejezd do Sidi Bou Said, které se nachází na kopci, městečko umělců, podmanivé bílo-modré domy podél dlážděných uliček. Užijte si nejkrásnější výhledy na moře a poloostrov Bon. Cena - 44 EUR, děti do 12 let - 22 EUR (zahrnuje oběd, bez nápojů).

Kairouan -El Jem - Mahdia - Monastir — odjezd ráno do Kairouanu. Prohlídka svatého města: bazény Aghlabitů, zapsané na seznam UNESCO, mešita Sidi Ukba, Berberské mauzoleum a kobercová dílna. Následně návštěva El Jem a jednoho z největších římských amfiteátrů na světě, který mohl pojmout kol. 35 tis. osob. Oběd a jízda do Mahdie s malou medínou a antickým přístavem. Na závěr Monastir a příležitost prohlédnout si Bourguibovo mauzoleum. Návrat do hotelu. Cena - 48 EUR, děti do 12 let - 24 EUR (zahrnuje oběd, bez nápojů).

Hammamet - Nabeul — transfer do Nabeulu proslaveného keramickými výrobky. město se zajímavou historií, založené v 5. stol. před n.l. Řeky jako obchodní přístav Návštěva hrnčířské a keramické továrny. Volno na procházku a nákupy u promenády a na místním bazaru. Následně jízda do Hammametu, prohlídka medíny z 15. stol., volno. Návrat do hotelu. Cena - 23 EUR, děti do 12 let - 11,5 EUR (zahrnuje oběd, bez nápojů).

Folklórní večer - Park Al Zahra — výlete směrem ke Kalâa Kebira a Parku Al Zahra. Transfer do skanzenu, návštěva typického tuniského domu a také ochutnávka olivového oleje a tradičně pečeného chleba. Následně sledování uměleckého vystoupení se živou hudbou a večeře s tuniským pokrmem kuskus, předkrmy, saláty a nápoji, včetně lokálních vín. Na závěr fantastická multimediální show představující 3000 let historie Tuniska - počínaje starověkým Kartágem až do současnosti. Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Cena: cca 39 EUR/os. (zahrnuje večeři a nápoje).

Cap Bon a Bou argoub — výlet na nejzajímavější místa malebně situovaného poloostrova Cap Bon. Ráno odjezd do Hammametu. Procházka po kouzelné promenádě a návštěva v medíně. Transfer do Nabeul, města se zajímavou historií, založeného v 5. stol. před n.l. Řeky jako obchodní přístav. Prohlídka továrny na hrnčířské výrobky a keramiku, jejíž výrobou je město proslulé. Další zastávka je Kerkouane se starověkými fénickými zříceninami z 6. stol. před n.l., zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO. Následuje oběd v restauraci v obci El Haouaria a prohlídka starověkých římských kamenolomů. Poslední zastávku představují vinice Baccus v obci Bou Argoub, kde lze ochutnat lokální vína. Návrat do hotelu. Cena: cca 40 EUR/os. (zahrnuje oběd).

Friguia Park — návštěva v parku Friguia, jedné z největších zoologických zahrad v severní Africe. Na ploše asi 36 hektarů žije více než 56 druhů zvířat, např. žirafy, opice, pštrosi, levharti, lvi, servali a růžoví plameňáci. Atrakcí jsou také vystoupení lachtanů a možnost krmení zvířat (platí se zvlášť). Friguia Park je dokonalé místo na trávení volného času mezi zvířaty a v krásné přírodě. Půldenní výlet. Cena: cca 23 EUR/os.

Berberský den — odjezd do Sidi Bou Ali a návštěva na pštrosí farmě. Příležitost prohlédnout si mnoho pro region typických domácích zvířat, zapojení se do přípravy a pečení místního chleba a ochutnávka oliv a olivového oleje. Následně transfer do vsi Takrouna - berberské vesničky ležící na kopci s výhledem na pobřeží. Dále na programu Zaghouan a Nymfeum - chrámu vod. V římských dobách byl Zaghouan důležité městské středisko, zajišťující dodávky vody z místních pramenů do Kartága. Transfer do Sidi Jedili. Čas na oběd a návštěva v tradičních tureckých lázních s rituálem hammam. Následně návštěva v Hergle - malém městečku ležícím na útesu s panoramatickým výhledem na přístav a Hammametský záliv. Hergla je také proslulá pro region charakteristickou architekturou a bílými domy. Návrat do hotelu. Cena: cca 37 EUR/os. (zahrnuje oběd).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
11 934 Czk -14%
10 254czk Celkem Podrobnosti o ceně 20 508 czk
 • Promocja I...taki HIT! I...taki HIT!

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter