phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Amada Louis Colossos Beach

Výhody nabídky

 • pro rodiny s dětmi
 • u písčité pláže
 • aquapark se skluzavkami
 • atraktivní poloha
 • moderní a elegantní
 • vysoký standard obsluhy

Hotel Amada Louis Colossos Beach Kód: RHOCOLO

23 154PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 11.10 – Pá 18.10.19 (8 dní)
Itaka

Hotel Amada Louis Colossos Beach Kód: RHOCOLO Řecko \ Rhodos
 • ITAKA – wakacje bez przeszkód

Moderní a elegantní resort se stylovými interiéry splní očekávání dokonce i nejnáročnějších klientů. Nachází se u písčité pláže, je navržen s pečlivostí o každý detail, aby zajistil hostům nejvyšší komfort a pohodlí. Ideální pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno velké množství atrakcí, mj. aquapark, mini kluby a různé animace – tady na nudu není čas! Komfortní odpočinek po aktivním dni zajišťují prostorné pokoje a o skutečné pohodlí se stará vždy usměvavá obsluha. Ideální místo pro výjimečnou, řeckou dovolenu!

Popis nabídky

cca 4 km od centra FALIRAKI, cca 200 m od místní silnice, nejbližší obchody a bary cca 200 m od hotelu, cca 1 km od akvaparku, cca 2 km od Term Khallithea, cca 7 km od Zálivu Anthonyho Quinna, cca 11 km od města Rhodos; cca 10 km od letiště na Rhodosu; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu (cca 3 EUR/Rhodos, cca 1 EUR/Faliraki).

Faliraki, veřejná, oddělená hotelová část o délce cca 430 m, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu a dřevěnou lávku, slunečníky, lehátka a osušky zdarma; bar all inclusive.

pětihvězdičkový, elegantní a stylový, renovovaný v letech 2016-2018 (pokoje, lobby, restaurace, přistavěná část s pokoji typu suite), 699 pokojů, 3 budovy: hlavní a 2 přístavby, do 8 pater, 3 výtahy, prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, tematické večery, show-cooking, dostupné židličky pro děti a dětské menu, vegetariánská jídla, 3 à la carte restaurace, obsluha číšníka: asijská, italská, řecká, v restauracích k dispozici židličky pro děti, během večeře nutné formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); 2 snack-bary, bar v lobby, 3 bary, včetně swim-up; mini market, parkoviště, terasa s výhledem na moře, bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: room-service, au pair (na vyžádání), lékař na vyžádání, prádelna; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 22 m², moderní, klimatizovaný, WC, koupelna (sprcha; vysoušeč vlasů, župan, přezuvky), WC odděleně, bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, lednice, kávovar/čaj, trezor, mini bar (láhev vody na uvítání); dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkón (stůl a židle), výhled na hory, bazén, čelní výhled na moře za příplatek; rodinný: pro 2 os. (možnost 2 přistýlek), cca 29 m², moderní, 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, vybavený jako deluxe pokoj, boční výhled na moře; rodinný pokoj za příplatek; family studio: pro 2 os. (možnost 2 přistýlek), cca 35 m², moderní, 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, koupelna (vana a sprcha), vybavený jako delux pokoj; čelní výhled na moře; family studio pokoj za příplatek.

hlavní bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, cca 2000 m², hl, až 1,4 m, hydromasáž, oddělená dětská část, sladká voda, cca 50 m², hl. 0,4 m, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma; aquapark: bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, cca 1200 m², hl. 1,4 m, 4 skluzavky, bazén na vodní volejbal a basketbal, dětský bazén se skluzavkami, fontány; dětské hřiště a herna, mini kluby (6 měsíců-4 roků, 4-10 let), tenisový kurt, Teens Club (nad 10 let), animace pro děti a dospělé (sportovní aktivity, večerní show, živá hudba); za poplatek: spa centrum: sauna, turecká lázeň, hammam, ošetření těla a obličeje, masáže; externí nabídka: vodní sporty na pláži.

www.amadacolossosresort.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • vstup do vodního parku
5,6 / 6
100% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
Informace o regionu

Řecko — Rhodos

Řečtí bohové milují Rhodos! Bůh slunce Hélios dal ostrovu rekordní počet slunečných dnů, které sem přitahují mnoho turistů. Vládce moří Poseidón zajišťuje křišťálově čistou vodu, Aiolos dodává v létě osvěžující chlad a příznivé větry pro surfaře a Dionýsos střeží vinice na Attavyrosu.

POLOHA: cca 4 km od centra FALIRAKI, cca 200 m od místní silnice, nejbližší obchody a bary cca 200 m od hotelu, cca 1 km od akvaparku, cca 2 km od Term Khallithea, cca 7 km od Zálivu Anthonyho Quinna, cca 11 km od města Rhodos; cca 10 km od letiště na Rhodosu; autobusová zastávka cca 50 m od hotelu (cca 3 EUR/Rhodos, cca 1 EUR/Faliraki).

PLÁŽ: Faliraki, veřejná, oddělená hotelová část o délce cca 430 m, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu a dřevěnou lávku, slunečníky, lehátka a osušky zdarma; bar all inclusive.

HOTEL: pětihvězdičkový, elegantní a stylový, renovovaný v letech 2016-2018 (pokoje, lobby, restaurace, přistavěná část s pokoji typu suite), 699 pokojů, 3 budovy: hlavní a 2 přístavby, do 8 pater, 3 výtahy, prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, tematické večery, show-cooking, dostupné židličky pro děti a dětské menu, vegetariánská jídla, 3 à la carte restaurace, obsluha číšníka: asijská, italská, řecká, v restauracích k dispozici židličky pro děti, během večeře nutné formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); 2 snack-bary, bar v lobby, 3 bary, včetně swim-up; mini market, parkoviště, terasa s výhledem na moře, bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: room-service, au pair (na vyžádání), lékař na vyžádání, prádelna; zařízení pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 22 m², moderní, klimatizovaný, WC, koupelna (sprcha; vysoušeč vlasů, župan, přezuvky), WC odděleně, bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, lednice, kávovar/čaj, trezor, mini bar (láhev vody na uvítání); dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na vyžádání před příjezdem; balkón (stůl a židle), výhled na hory, bazén, čelní výhled na moře za příplatek; rodinný: pro 2 os. (možnost 2 přistýlek), cca 29 m², moderní, 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, vybavený jako deluxe pokoj, boční výhled na moře; rodinný pokoj za příplatek; family studio: pro 2 os. (možnost 2 přistýlek), cca 35 m², moderní, 2 místnosti oddělené posuvnými dveřmi, koupelna (vana a sprcha), vybavený jako delux pokoj; čelní výhled na moře; family studio pokoj za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: hlavní bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, cca 2000 m², hl, až 1,4 m, hydromasáž, oddělená dětská část, sladká voda, cca 50 m², hl. 0,4 m, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma; aquapark: bazén, sladká voda, nepravidelný tvar, cca 1200 m², hl. 1,4 m, 4 skluzavky, bazén na vodní volejbal a basketbal, dětský bazén se skluzavkami, fontány; dětské hřiště a herna, mini kluby (6 měsíců-4 roků, 4-10 let), tenisový kurt, Teens Club (nad 10 let), animace pro děti a dospělé (sportovní aktivity, večerní show, živá hudba); za poplatek: spa centrum: sauna, turecká lázeň, hammam, ošetření těla a obličeje, masáže; externí nabídka: vodní sporty na pláži.

KONTAKT: www.amadacolossosresort.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
 • vstup do vodního parku
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,6 / 6
Celkové hodnocení
z 69 recenze
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
5 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
 • 2
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem Červenec 2019
Właśnie wróciliśmy z wakacji w tym hotelu. Naszym celem miał być totalny reset :) + piękny hotel + przepyszne jedzenie ( pierwszy raz w życiu nie chcieliśmy jeść „ na mieście” poza (...) více informací
Właśnie wróciliśmy z wakacji w tym hotelu. Naszym celem miał być totalny reset :) + piękny hotel + przepyszne jedzenie ( pierwszy raz w życiu nie chcieliśmy jeść „ na mieście” poza hotelem + bardzo czysto w pokoju + obsługa hotelowa na wysokim poziomie + dbają o środowisko- kubki papierowe, zamiast rurek plastikowych do drinków rurka z makaronu ( surowy), sztućce na wynos drewniane ( brawo! ) + hotel ma wydzieloną cześć tylko dla dorosłych ( jedna część basenu, restauracji) + strefa dla dzieci super ( wejście do basenu ze spadem, osobny stół szwedzki dla dzieci, aquapark, atrakcje taneczno ruchowe w basenie, wieczorne animacje + lot mieliśmy dopiero pod wieczór, mogliśmy przechować bagaże, korzystać z basenu i restauracji do ostatniej chwili, udostępnili nam na koniec pokój aby wziąć prysznic przed wylotem ( minus ze pokój był brudny, chyba kazdy kto miał wylot mył się tam...) - niestety, ale przy basenie wszędzie pozwolenie na palenie ( na stolikach przy leżakach popielniczki ) były dni kiedy mieliśmy wrażenie ze spaliliśmy paczkę fajek dziennie ( biernie) - w hotelu jest możliwość wynajęcia auta/ skutera ( firma zewnętrzna ale w hotelu) niestety Pani bardzo słabo mówi po angielsku i powiedziała nam ze skuter będzie czekał na nas „from „9:30, a nie „at „ i niestety chcąc dopiero po sniadaniu ruszyć po skuter nic na nas nie czekało bo Pan czekał 10 min i pojechał, a Pani zle zapisała numer pokoju ( znów braki w angielskim).
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2019
Piękny,komfortowy hotel usytuowany zaraz przy piaszczysto-zwirowej plaży.Dla dorosłych idealna forma wypoczynku ,poza aquaparkiem i wieczornym mini disco brak dla dzieci na terenie hotelu (...) více informací
Piękny,komfortowy hotel usytuowany zaraz przy piaszczysto-zwirowej plaży.Dla dorosłych idealna forma wypoczynku ,poza aquaparkiem i wieczornym mini disco brak dla dzieci na terenie hotelu jakichkolwiek atrakcji. Moje się trochę nudzily. Jedzienie przyzwoite dorosli znajda cos dla siebie smacznego chociaż tu też nie pomyslano o dzieciach gdzie panowała monotonia codziennie frytki i spaghetti obiad+ kolację w zasadzie tyle przez 12 dni ciężko a tym wytrzymać ..Slodkosci doskonale .Wszystkie napoje poza sniadaniem i nie tylko podczas posilkow serwowane przez kelnerow, brak jakichkolwiek automatow, ekspresow do kawy- zaby czegokolwiek sie napic trzeba odstac w dlugiej kolejce do baru lub doczekać się na kelnera- to duży minus. Obsługa sympatyczna,codziennie sorzatany pokój i wymieniane ręczniki.Klimatyzacja klopotliwa bo przy każdym otworzeniu drzwi lub balkonu restartowaly się ustawienia i temp bez względu na ta która ustaliliśmy wracala do 24 stopni ,przy upale 34 stopnie powrót do pokoju 24 stopnie z dziećmi to prawdziwy szok termiczny.
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
 • 5
 • 3
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2019
Hotel bardzo czysty, obsługa miła, jedzenie bardzo dobre více informací
Hotel bardzo czysty, obsługa miła, jedzenie bardzo dobre
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Świetny hotel, odnowiony bardzo nie dawno. Wysoki standard pokoi, restauracji, wszelkich dodatków a przede wszystkim obsługi. Wielkie brawa!!! Ze smutkiem wyjezdzalismy z Amady. Rewelacja. Pełen (...) více informací
Świetny hotel, odnowiony bardzo nie dawno. Wysoki standard pokoi, restauracji, wszelkich dodatków a przede wszystkim obsługi. Wielkie brawa!!! Ze smutkiem wyjezdzalismy z Amady. Rewelacja. Pełen pozytyw za całokształt. Itaka po raz kolejny nas nie zawiodła!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Červenec 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Pokój codziennie odświeżany. Meble o wyposażenie jak prawie nowe. Toalety zadbane pachnące. Szybkie windy. Jedzenie bardzo dobre aż za dużo. Jedynie problem z leżakami nad basenem. více informací
Pokój codziennie odświeżany. Meble o wyposażenie jak prawie nowe. Toalety zadbane pachnące. Szybkie windy. Jedzenie bardzo dobre aż za dużo. Jedynie problem z leżakami nad basenem.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 3
 • 3
 • 3
 • 5
 • 4
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem Červenec 2019
Hotel czysty, wyżywienie dość dobre, niestety jak w wielu innych miejscach (szczególnie wśród Polaków) panuje chory zwyczaj rezerwacji leżaków skoro świt - czasami nawet nie korzystając z leżaka (...) více informací
Hotel czysty, wyżywienie dość dobre, niestety jak w wielu innych miejscach (szczególnie wśród Polaków) panuje chory zwyczaj rezerwacji leżaków skoro świt - czasami nawet nie korzystając z leżaka cały dzień. Hotel powinien coś z tym zrobić (zdejmować rzeczy pozostawione bez właściciela)
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 2
 • 3
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
 • 4
 • 3
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli Červenec 2019
Hotel bardzo ładny w dobrej lokalizacji, nie ma noszenia opasek, wszyscy mają ten sam status. Duża dbałość o zystość i porządek. Pracownicy hotelu uśmiechnięci i pomocni. Gorąco polecam to (...) více informací
Hotel bardzo ładny w dobrej lokalizacji, nie ma noszenia opasek, wszyscy mają ten sam status. Duża dbałość o zystość i porządek. Pracownicy hotelu uśmiechnięci i pomocni. Gorąco polecam to miejsce na urlop. Jedzenie różnorodne i wyśmienite. Rezydentka otwarta i pomocna. Jesteśmy 5 raz na Rodos więc nasze potrzeby co do opieki rezydenta były mocno ograniczone.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2019
Hotel po remoncie, choć niecałkowitym, duży, nowoczesny, choć jego położenie pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza plaża jest nieatrakcyjna i stanowi najsłabszy punkt tej oferty. Basen jest (...) více informací
Hotel po remoncie, choć niecałkowitym, duży, nowoczesny, choć jego położenie pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza plaża jest nieatrakcyjna i stanowi najsłabszy punkt tej oferty. Basen jest duży, dostosowany do wielkości obiektu, niestety jak wszędzie trzeba wstać wcześnie, by zająć sobie leżak przy basenie. Jedzenie to z pewnością coś co zasługuje na kategorię 5 * różnorodne i bardzo smaczne, alkohole rozcieńczone wodą jak wszędzie w opcjach z all inclusiwe ;( Podsumowując - hotel fajny, choc bardziej zasługuje n a 4 niż 5 *. Wakacje tu spędzone uważam za udane, choć jeśli chodzi o plażę i widoki to jestem rozczarowana.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 2
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Hotel pięknie położony przy wybrzeżu morza, dlatego też widok był oszałamiający. Piękne położenie sprawia, że można się w pełni zrelaksować na urlopie. Czysciutko wszędzie, zarówno w pokoju jak (...) více informací
Hotel pięknie położony przy wybrzeżu morza, dlatego też widok był oszałamiający. Piękne położenie sprawia, że można się w pełni zrelaksować na urlopie. Czysciutko wszędzie, zarówno w pokoju jak i w całym hotelu.Obsluga na najwyższym poziomie.Czuliśmy się dopieszczeni w każdej kwestii, przemiły personel w restauracji, który dogląda aby niczego nie zabrakło ( serwują do stolika napoje alkoholowe i bezalkoholowe). Jedzenie przepyszne, pięknie podane i różnorodne. Elementy kuchni greckiej, które przybliżają nas do tego pięknego kraju. Codziennie tematyczne kolację, coś wspaniałego.Jest okazja próbować nieznanych dotąd smaków. Oprócz tego spektakularny live cooking...coś wspaniałego. Pokój czysciutko, zadbany, w naszym przypadku doglądany przez Panią Ilonę ( pozdrawiamy ciepło). Plaża co.prawda żwirowa, ale przepiękna. Całość na piątkę z plusem. Pani rezydent wytłumaczyła wszystko na spotkaniu organizacyjnym od A do Z. Miło nam byli, że uczestniczyła również w odlocie w ostatnim dniu. Dobrze mieć wsparcie w obcym kraju. Komfort podróży również na 5. Fantastyczna opieka Pani rezydent i szeroka oferta wycieczek. Super!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Hotel nowoczesny i zadbany, pięknie położony z ogromnymi basenami. Smaczne i urozmaicone jedzenie. Hotel godny popecenia,ale ma pewne wady. Pierwsza: za mało leżaków. Zarezerwowanie ich o 7 to (...) více informací
Hotel nowoczesny i zadbany, pięknie położony z ogromnymi basenami. Smaczne i urozmaicone jedzenie. Hotel godny popecenia,ale ma pewne wady. Pierwsza: za mało leżaków. Zarezerwowanie ich o 7 to naprawdę konieczność. Hotel powinien coś z tym zrobić, tzn. zabezpieczyć ich odpowiednią ilość. Po drugie: system przenoszenia na napojów i kawy do stolika się nie sprawdza. Ostatnie: nie warto dopłacać do pokoju z widokiem na morze. Widok cudowny, ale bardzo głośne animacje pon.-pt.mogą popsuć humor. Kończą się ok 23:30. Z czystym sumieniem polecam, pomimo zastrzeżeń. Dużym atutem jest miła obsługa, która starać się jak może umilić wakacje.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem Červenec 2019
Chotel nowy/odnowiony czysto ładnie , basen duży , plaża przy samym hotelu leżaki parasole wszystko tak jak powinno być , okolica nieciekawa aquapark i okoliczne kafejki sklepy to (...) více informací
Chotel nowy/odnowiony czysto ładnie , basen duży , plaża przy samym hotelu leżaki parasole wszystko tak jak powinno być , okolica nieciekawa aquapark i okoliczne kafejki sklepy to nieporozumienie brudno wszystko pordzewiałe stare brud nędza . Hotel tak jak pisałem Ok oprócz jedzenia ,mały wybór codziennie to samo monotonia to samo na śniadanie ,obiad , kolacje ! Te same ciastka , makarony, mięsa , owoce itd.... , śniadanie niby do godz. 10,30 ale o 9,30 już kelnerzy nie nakrywają stołów , jedzenie jest zbierane i o 10 pusto ! Napoje to dopiero porażka w całym hotelu na wszyskich barach i restauracjach cola/pepsi woda - rozlewane jest z plastikowych butelek lub dzbanków , puste pety/plastikowe butelki nie są zgniatane i wyrzucane tylko zbierane do skrzynek tak żeby się nie uszkodziły przypuszczam ze są ponownie napełniane wiec dostajesz do picia niewiadomo co ! Woda w szklanych butelkach tez nie jest oryginalnie zakręcona , butelki wielokrotnego użycia :) , brak dystrybutorow żeby samemu sobie nalać napój , piwo itd , tylko bar i kubki 0,25 ml wiec wieczorem kolejka i bieganie co 5 min do baru . Jak na hotel 5* to lipa ,a cena za pobyt spora .
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 2
 • 3
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 3
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2019
Hotel bardzo fajny, mimo ze jest bardzo wielki to nie bylo problemu z miejscem przy basenach jak tez i na plaźy.Pokoje czyste codziennie sprzątane.Wyżywienie bardzo dobre.Minusem jest plaza (...) více informací
Hotel bardzo fajny, mimo ze jest bardzo wielki to nie bylo problemu z miejscem przy basenach jak tez i na plaźy.Pokoje czyste codziennie sprzątane.Wyżywienie bardzo dobre.Minusem jest plaza kamienista poza tym wszystko ok .Polecam
 • 6
 • 6
 • 6
 • 2
 • 3
 • 2
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Červenec 2019
Spędziłam 8 dni w tym hotelu. Przepiękny widok na basen i plażę. Hotel bardzo czysty i pachnący,duży i ładny.Pomimo duzej ilości gości nie czuc tłoku. Bardziej polecam go Rodzinom z dziećmi, bo (...) více informací
Spędziłam 8 dni w tym hotelu. Przepiękny widok na basen i plażę. Hotel bardzo czysty i pachnący,duży i ładny.Pomimo duzej ilości gości nie czuc tłoku. Bardziej polecam go Rodzinom z dziećmi, bo dla nich właśnie jest b duzo udogodnień. Jedyny mankament to kamienista plaza, nie mozna boso chodzić, ale to urok tego miejsca. W poblizu wypozyczalnie skuterow kajakow i innych atrakcji do uprawiania sportow wodnych. Wakacje oceniam 5/6 . Zadowolona ale niezauroczona.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 3
 • 6
 • 1
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel uważam za zdecydowanie godny odwiedzenia i polecenia w każdym aspekcie. Budynek jest nowoczesny, wykończony w ładnym stylu (szkło i kamień), jest to hotel całkowicie odnowione. Wybierając (...) více informací
Hotel uważam za zdecydowanie godny odwiedzenia i polecenia w każdym aspekcie. Budynek jest nowoczesny, wykończony w ładnym stylu (szkło i kamień), jest to hotel całkowicie odnowione. Wybierając się do Grecji (jako para teraz z dziećmi), zawsze wybieramy obiekty 5*, aby mieć pewność dobrego standardu. Po kilku latach wakacji spędzonych na greckich wyspach, uważam ten obiekt go za jeden z najlepszych, w których mieliśmy okazję wypoczywać. Na szczególną uwagę zasługuje jedzenie, które jest bardzo dobre i nie mam tu na myśli tego, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo najczęściej oznacza to frytki i makaron. Restauracja główna oferuje bardzo szeroki wybór wysokiej jakości produktów i to bardzo dobrze przyrządzonych. Choć nie jestem fanem tematycznych wieczorów kulinarnych, to potrawy meksykańskie, włoskie (sosy, risotto) były bardzo dobre. Zawsze dostępne były dania kuchni greckiej, co niestety nie jest regułą, a po cóż innego jechać do Grecji niż, aby jeść lokalną kuchnię. Dla mnie jest to priorytet dlatego znalazł się na pierwszym miejscu. Dostępne są restauracje al-carte: grecka, włoska i azjatycka, osobiście korzystaliśmy tylko z greckiej - kuchnia w wydaniu fusion, mniej tradycja bardziej efektowna. Plaża jest piaszczysto - kamienista z szarym piaskiem, brzeg i dno morza kamieniste, dużo leżaków w zestawie z parasolami. Kilka barów w budynku, kilka wokoło basenu oraz jeden na plaży wraz z barem z przekąskami - polecam tam gyros w zestawie z pitą, tzatzikami i warzywami. Basen główny, jeden duży podzielony na kilka sekcji: dla dzieci z łagodnie opadającym dnem, dalej głębszy z częścią hydromasażu oraz wydzielona cześć dla dorosłych z barem. Baseny niepodgrzewane, więc osobiście najlepiej czułem się po obiedzie, gdy woda zdążyła zrobić się cieplejsza. Jest też aquapark, zaskakująco rozwinięty jak na hotel - kilka ambitniejszych zjeżdżalni, cześć dla młodszych dzieci, leniwa rzeka oraz dodatkowy basen. Najlepsze leżaki są zajmowane wczesnym rankiem, choć rezerwacje nie są dopuszczane to wiadomo jak jest, po kilku dniach sami zaczęliśmy wstawać wcześniej, żeby mieć możliwość leżenia przy dziecięcej części basenu. Pokoje nowoczesne - wykończenie i wyposażenie, pokój standardowy trochę mały, szczególnie przy pobycie z dzieckiem i niemowlakiem (niestety rodzinne były już niedostępne). Duże balkony stanowią przedłużenie pokoju, więc jest komfortowo. Polecam szczególnie pokój z widokiem na morze, bo niezależnie od piętra jest wart swojej ceny. Jedno ze skrzydeł hotelu (południowe) wychodzi na działkę, gdzie ktoś kiedyś zaczął budowę i jej nie ukończył, te są mniej atrakcyjne widokowo. Obsługa bardzo miła, poczynając od pań sprzątających, obsługę restauracji i baru - uśmiechnięci, rozmowni i profesjonalni. Z tego miejsca pozdrawiam Toto, który wieczorami pracuje w głównym barze przy basenie i jest mistrzem :) Animacje są, animatorzy mili, osobieście nie biorę w nich nigdy udziału więc tego nie ocenie. Wieczorne animacje ciekawe, różny przekrój, od występów wokalnych po akrobatyczne, te szczególnie efektowne. W hotelu znajdują się sklepy: ogólnospożywczy i z pamiątkami, można kupić najpotrzebniejsze rzeczy. Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić, jako ojciec dwojga dzieci, to fakt, że plac zabaw jest wieczorem zamknięty (jest połączony z aquaparkiem, bawialnia również początkowo była czynna tylko do godziny 19 oraz to, że czasem cieżko nam było całą rodziną skorzystać z windy. Może to brzmi dziwnie, ale mieszkając na trzecim piętrze, winda przyjeżdzała wypełniona pasażerami z wyższych pięter i nie mieliśmy jak wjechać z wózkiem. Rozwiązanie - poprosić o zameldowanie na możliwie najwyższym piętrze. Goście głównie z: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski i Izraela, pojedyncze rodziny z Czech, Słowacji, Węgier i Rosji. Porada z mojej strony: w pakiecie All-inclusive dostępne są alkohole lokalne i międzynarodowe - polecam prosić o zrobienie drinków na bazie markowych trunków, standardowo przygotowywane są na lokalnych - na marginesie całkiem smacznych w porównaniu do tego co można spotkać w innych hotelach.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou Červen 2019
Bardzo dobry hotel, świetna obsługa oraz posiłki, szczególnie kolacje. Czystość ok, chociaż w sprzątanie pokoju mogłoby być dokładniejsze. Duże i czyste baseny, możliwość dostępu do plaży i (...) více informací
Bardzo dobry hotel, świetna obsługa oraz posiłki, szczególnie kolacje. Czystość ok, chociaż w sprzątanie pokoju mogłoby być dokładniejsze. Duże i czyste baseny, możliwość dostępu do plaży i leżaków jest dużym plusem. Fajny aquapark dla dziecię, aczkolwiek 2 największe zjeżdżalnie były zamknięty praktycznie przez cały nasz pobyt - (prawdopodobnie przez brak dodatkowych osób z obsługi). Największym minusem jest nie wystarczająca ilość leżaków i parasoli przy basenach - około 10:00 wszystkie są już zarezerwowane ręcznikami. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel cudowny jeszcze w takim nie byliśmy codziennie świeża pościel wspaniałe urozmaicone posiłki świetna obsługa. Naprawdę nie ma się do czego doczepić spełnia wszystkie wymogi nawet dla (...) více informací
Hotel cudowny jeszcze w takim nie byliśmy codziennie świeża pościel wspaniałe urozmaicone posiłki świetna obsługa. Naprawdę nie ma się do czego doczepić spełnia wszystkie wymogi nawet dla najbardziej wymagających klientów. Rezydencji mili bardzo pomocni w każdej chwili do pomocy brawo .Fajnie zorganizowane wycieczki. Jeżeli wakacje to tylko z itaka jeździmy od zawsze i ani razu się nie zawiedlismy dziękujęmy i polecamy.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel piękny, jedzenie pyszne, obsługa bardzo dobra. Jeden z lepszych hoteli w jakich byłam. Gorąco polecam. více informací
Hotel piękny, jedzenie pyszne, obsługa bardzo dobra. Jeden z lepszych hoteli w jakich byłam. Gorąco polecam.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2019
Super miejsce do którego chętnie wrócimy.cały kompleks hotelowy wspaniały, czysty, idealnie zorganizowany. Desery w restauracji.... Mhmhmhm jeszcze takich nie jadłam. Wakacje wspaniałe. O (...) více informací
Super miejsce do którego chętnie wrócimy.cały kompleks hotelowy wspaniały, czysty, idealnie zorganizowany. Desery w restauracji.... Mhmhmhm jeszcze takich nie jadłam. Wakacje wspaniałe. O rezydencie nic nie napiszę bo miałam z Panią kontakt w autokarze z i na lotnisko. Ale ogólnie polecam wakacje z Itaka.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel godny polecenia. W pełni zasługuje na 5 gwiazdek. Standard b. wysoki, pokoje czyste, codziennie zmieniana pościel, ręczniki. Jedzenie urozmaicone. Napoje również :-) Leżaków (...) více informací
Hotel godny polecenia. W pełni zasługuje na 5 gwiazdek. Standard b. wysoki, pokoje czyste, codziennie zmieniana pościel, ręczniki. Jedzenie urozmaicone. Napoje również :-) Leżaków nie brakowało (przełom czerwca-lipca). Atrakcje dla dzieci i dorosłych!!. Ok
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červen 2019
Hotel ładnie położony, nowoczesny i wyglądający jak nowy. Elegancki i jednocześnie przytulny pomimo swojej wielkości. Wszędzie bardzo czysto, pokój wygodny z indywidualną klimatyzacją i wi-fi, (...) více informací
Hotel ładnie położony, nowoczesny i wyglądający jak nowy. Elegancki i jednocześnie przytulny pomimo swojej wielkości. Wszędzie bardzo czysto, pokój wygodny z indywidualną klimatyzacją i wi-fi, lodówka, telefon, suszarka do włosów, sejf. Duża jadalnia, podzielona na część wewnętrzną z wydzieloną strefą dla dorosłych i zewnętrzną. Park wodny z kilkoma zjeżdżalniami i placem zabaw dla maluchów - bar z napojami i przekąskami. Duży basen od strony plaży z 3 barami, w tym dwa dostępne bezpośrednio z wody. Plaża piaskowo-żwirkowa z kolejnym barem i przekąskami. Na plaży i przy basenach bezpłatne leżaki i parasole, ręczniki do pobrania na basenie. Z rozrywek dodatkowo codzienne występy przy basenie głównym i w amfiteatrze przy parku wodnym (i znów bar). Dostępne również 3 restauracje hotelowe: włoska, azjatycka i grecka oraz kolejny bar koło recepcji.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Kolem ostrova Rhodos — nejkrásnější zákoutí a originální místní chutě! Výlet začíná v Filerimos (v nízké sezoně) nebo v Údolí motýlů (ve vysoké sezoně), dále procházka uličkami Kamiros, zvaného řecké Pompeje. Čas na snímky s malebnými ruinami hradu Kritinia. Ve vesnici Embona degustace v místním vinařském družstvu a možnost ochutnávek, mj. kávového ouza. Oběd v tradiční řecké taverně. Transfer do Monolithosu a degustace místních medů, vynikajícího olivového oleje a ohnivé vody „Souma“, spojeno s výhledem na středověké ruiny hradu, postaveného na obrovské skále. Návrat do hotelu. Celodenní výlet. Cena - cca 56 EUR (zahrnuje: oběd a nápoje k obědu - víno; nezahrnuje vstupenky: Údolí motýlů - cca 5 EUR, Filerimos - cca 6 EUR, Kamiros - cca 6 EUR).

Lindos — nezapomenutelné výhledy a setkání s historií! Lindos je nejkrásnější vyhlídka na ostrově; na kopci se starověkou akropolí Johanité postavili pevnost, dodnes se vznášející se nad moderním městem. Výšlap na akropoli je jednou z hlavních atrakcí. Výhled z vrchu na záliv sv. Pavla a malebné bílé město příjemně zakončuje půlhodinovou cestu. Půldenní výlet. Cena - cca 32 EUR (nezahrnuje vstupenku do akropole - cca 12 EUR).

Plavba na ostrov Symi — expedice na malebný a divoký ostrůvek u pobřeží Turecka; kdysi nejbohatší ostrov souostroví díky lovu slavných hub zvaných „zlato Dodekanezu“. Plavba začíná z Rhodosu. Během ní můžete obdivovat panorama ostrovů Halki, Thilos, Sesklia a části pobřeží Turecka. Na Symi následuje prohlídka kláštera archanděla Michaela v Panormitis, které je významným poutním městem a přístavem, a města Symi, které zaujme terasovitě postavenými domy s barevnými fasádami. Toto je také příležitost poznat způsob těžby hub ze dna Středozemního moře. Volný čas - pro zájemce výšlap 500 schodů s názvem Kalistrata k Chorio, vysoko položené části města s vyhlídkou. Celodenní výlet. Cena - ze severu ostrova: cca 45 EUR, z jihu ostrova: cca 47 EUR (nezahrnuje vstupenku do muzea v klášteře Panormitis: cca 2 EUR).

Plavba na ostrov Chalki — relaxační výlet na jeden z nejmenších ostrovů souostroví Dodekanez. Odjezd z přístavu Skala Kamiros a plavba (cca 1 hod.) na Chalki, ostrov okouzlující písčitou pláží, křišťálovou vodou a neoklasicistickou architekturou budov v přístavu. Krátká procházka s průvodcem po městečku Chalki a volný čas pro návštěvu pláže a individuální prohlídku. Stojí za to navštívit jednu z místních taveren a ochutnat „halkitikia makaronia” - jídla z těstovin ručně vyráběných a sušených na řeckém slunci. Celodenní výlet. Cena - cca 43 EUR.

Od zálivu k zálivu ze severu ostrova — garantovány báječné výhledy! Relaxační plavba se zastávkami v nejkrásnějších zálivech východního pobřeží Rhodosu. Program zahrnuje mj. slavnou zátoku s názvem Anthony Quinn - místo, kde byly natáčeny scény filmu „Děla z Navarone“, a zátoku Tsambika s nádhernou pláží. Platí zde zákaz výstavby budov, díky čemuž si toto místo zachovalo svůj unikátní, divoký charakter. Čas na oběd v jedné z místních restaurací. Výlet doporučujeme osobám, které hledají nejkrásnější mořské krajiny na ostrově a mají rády pláž a plavání. Cena - cca 49 EUR (zahrnuje oběd).

Od zálivu k zálivu z jihu ostrova — garantovány báječné výhledy! Relaxační plavba se zastávkami v nejkrásnějších zálivech východního pobřeží Rhodosu. Program zahrnuje mj. slavnou zátoku sv. Pavla a pláž v malé rybářské vesnici Stegna. Čas na oběd v jedné z místních restaurací. Výlet doporučujeme pro osoby hledající nejkrásnější mořské krajiny na ostrově, které mají rádi pláž a plavání. Služby průvodce v polštině, pokud se sejde skupiny min. 15 osob. Cena - cca 49 EUR (zahrnuje oběd).

Rhodos v noci — odpolední výlet do hlavního města Dodekanezu, nejlépe dochovaného středověkého města Řecka! Transfer na vyhlídku na Monte Smith s pozůstatky antického stadionu a amfiteátru. Návštěva přístavu Mandraki, který je symbolem města Rhodos. Závěrem procházka středověkými uličkami hlavního města ostrova. Volný čas ve starém městě na samostatnou prohlídku, nákupy nebo večeři ve skutečné řecké taverně. Cena - cca 34 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
24 894 Czk -6%
23 154czk Celkem Podrobnosti o ceně 46 308 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter