phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel LTI Asterias Beach Resort

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • přímo vedle dlouhé pláže
 • prostorné a pohodlné pokoje
 • v blízkosti mnoha atrakcí
 • 3 bazény a lázeňské centrum

Hotel LTI Asterias Beach Resort Kód: RHOASTE

22 494PLN
Dorośli: 2 all inclusive Po 02.09 – Po 09.09.19 (8 dní)
Itaka

Hotel LTI Asterias Beach Resort Kód: RHOASTE Řecko \ Rhodos

Zaručené nádherné výhledy! Nacházejicí se přímo na pláži, nabízí skvělé sváteční pobyty pro rodiny s dětmi, na které čekají nejen hezké a prostorné pokoje, ale také řada atrakcí včetně několika bazénů, lázeňské centrum, dětské hřiště, animace, mini kluby a mnoho dalšího! Hotel se nachází na klidném a tichém místě, jeho velkou výhodou je blízkost mnoha zajímavých míst, včetně nedaleké Kolymbie s klimatickým přístavem a krásně umístěným kostelem. Měli byste také jet autobusem a vyrazit na výlet do rušného historického města Rhodos.

Popis nabídky

v obci Afandou, asi 1,5 km od centra KOLYMBII, nejbližších obchodů, barů a restaurací, cca 200 m od hotelu, cca 5 km od údolí Sedmi pramenů a kláštera Tsambika; asi 25 km od letiště Rhodos; autobusová zastávka u hotelu (cca 5 EUR/Rhodos, Lindos).

Afandou, veřejná, písečno-oblázková pláž, mírný sestup do moře, přímo u hotelu (cca 50 m v závislosti na ubytování), přístup přes hotelové prostory, slunečníky, lehátka a osušky zdarma; all inclusive bar.

pětihvězdičkový, moderní a dobře udržovaný, postavený v roce 2010, 178 pokojů, několik propojených budov včetně hlavní budovy, až 2 podlaží, prostorná lobby, recepce 24h; hlavní restaurace Erato - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, bezlepková strava na vyžádání, Thalassa - à la carte, obsluha číšníka, řecká a mezinárodní kuchyně, v restauracích k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, 3 bary, včetně baru na pláži a u bazénu; mini market, konferenční místnost pro 250 osob, terasa, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu; za příplatek: hlídaní děti; v hotelu jsou schody – nedoporučujeme hostům s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

rodinný: pro 2 os. (možnost 2 přistýlek pro děti), cca 36 m², dobře udržovaný, 2 pokoje oddělené posuvnými dveřmi, individuálně řízená klimatizace, vybavení jako ve standardní místnosti; výhled do zahrady; rodinný pokoj na vyžádání za příplatek.

hlavní bazén, sladká voda, cca 650 m², hl. 0,8-1,4 m, relaxační bazén, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,45 m, dětský bazén se skluzavkou, sladká voda, cca 80 m², hl. 0,4 m, slunečníky, lehátka a osušky k dispozici zdarma u bazénu; tenisový kurt (zapůjčení cca 15 EUR/hodina), volejbal, basketbal, tělocvična; miniklub (4-12 let), herna pro děti, animace pro dospělé a děti, mini disco; za příplatek: půjčovna kol (cca 10 EUR/den), lázeňské centrum: krytý bazén, sladká voda, hl. 1,6 m, sauna; externí nabídka: vodní sporty na pláži, 18jamkové golfové hřiště.

0030/2241056222, www.ltiasterias.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Řecko — Rhodos

Řečtí bohové milují Rhodos! Bůh slunce Hélios dal ostrovu rekordní počet slunečných dnů, které sem přitahují mnoho turistů. Vládce moří Poseidón zajišťuje křišťálově čistou vodu, Aiolos dodává v létě osvěžující chlad a příznivé větry pro surfaře a Dionýsos střeží vinice na Attavyrosu.

POLOHA: v obci Afandou, asi 1,5 km od centra KOLYMBII, nejbližších obchodů, barů a restaurací, cca 200 m od hotelu, cca 5 km od údolí Sedmi pramenů a kláštera Tsambika; asi 25 km od letiště Rhodos; autobusová zastávka u hotelu (cca 5 EUR/Rhodos, Lindos).

PLÁŽ: Afandou, veřejná, písečno-oblázková pláž, mírný sestup do moře, přímo u hotelu (cca 50 m v závislosti na ubytování), přístup přes hotelové prostory, slunečníky, lehátka a osušky zdarma; all inclusive bar.

HOTEL: pětihvězdičkový, moderní a dobře udržovaný, postavený v roce 2010, 178 pokojů, několik propojených budov včetně hlavní budovy, až 2 podlaží, prostorná lobby, recepce 24h; hlavní restaurace Erato - jídla formou bufetu, mezinárodní kuchyně, bezlepková strava na vyžádání, Thalassa - à la carte, obsluha číšníka, řecká a mezinárodní kuchyně, v restauracích k dispozici židličky pro děti, vegetariánská jídla, 3 bary, včetně baru na pláži a u bazénu; mini market, konferenční místnost pro 250 osob, terasa, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu; za příplatek: hlídaní děti; v hotelu jsou schody – nedoporučujeme hostům s omezenou mobilitou; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

POKOJ: rodinný: pro 2 os. (možnost 2 přistýlek pro děti), cca 36 m², dobře udržovaný, 2 pokoje oddělené posuvnými dveřmi, individuálně řízená klimatizace, vybavení jako ve standardní místnosti; výhled do zahrady; rodinný pokoj na vyžádání za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: hlavní bazén, sladká voda, cca 650 m², hl. 0,8-1,4 m, relaxační bazén, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,45 m, dětský bazén se skluzavkou, sladká voda, cca 80 m², hl. 0,4 m, slunečníky, lehátka a osušky k dispozici zdarma u bazénu; tenisový kurt (zapůjčení cca 15 EUR/hodina), volejbal, basketbal, tělocvična; miniklub (4-12 let), herna pro děti, animace pro dospělé a děti, mini disco; za příplatek: půjčovna kol (cca 10 EUR/den), lázeňské centrum: krytý bazén, sladká voda, hl. 1,6 m, sauna; externí nabídka: vodní sporty na pláži, 18jamkové golfové hřiště.

KONTAKT: 0030/2241056222, www.ltiasterias.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Kolem ostrova Rhodos — nejkrásnější zákoutí a originální místní chutě! Výlet začíná v Filerimos (v nízké sezoně) nebo v Údolí motýlů (ve vysoké sezoně), dále procházka uličkami Kamiros, zvaného řecké Pompeje. Čas na snímky s malebnými ruinami hradu Kritinia. Ve vesnici Embona degustace v místním vinařském družstvu a možnost ochutnávek, mj. kávového ouza. Oběd v tradiční řecké taverně. Transfer do Monolithosu a degustace místních medů, vynikajícího olivového oleje a ohnivé vody „Souma“, spojeno s výhledem na středověké ruiny hradu, postaveného na obrovské skále. Návrat do hotelu. Celodenní výlet. Cena - cca 56 EUR (zahrnuje: oběd a nápoje k obědu - víno; nezahrnuje vstupenky: Údolí motýlů - cca 5 EUR, Filerimos - cca 6 EUR, Kamiros - cca 6 EUR).

Lindos — nezapomenutelné výhledy a setkání s historií! Lindos je nejkrásnější vyhlídka na ostrově; na kopci se starověkou akropolí Johanité postavili pevnost, dodnes se vznášející se nad moderním městem. Výšlap na akropoli je jednou z hlavních atrakcí. Výhled z vrchu na záliv sv. Pavla a malebné bílé město příjemně zakončuje půlhodinovou cestu. Půldenní výlet. Cena - cca 32 EUR (nezahrnuje vstupenku do akropole - cca 12 EUR).

Plavba na ostrov Symi — expedice na malebný a divoký ostrůvek u pobřeží Turecka; kdysi nejbohatší ostrov souostroví díky lovu slavných hub zvaných „zlato Dodekanezu“. Plavba začíná z Rhodosu. Během ní můžete obdivovat panorama ostrovů Halki, Thilos, Sesklia a části pobřeží Turecka. Na Symi následuje prohlídka kláštera archanděla Michaela v Panormitis, které je významným poutním městem a přístavem, a města Symi, které zaujme terasovitě postavenými domy s barevnými fasádami. Toto je také příležitost poznat způsob těžby hub ze dna Středozemního moře. Volný čas - pro zájemce výšlap 500 schodů s názvem Kalistrata k Chorio, vysoko položené části města s vyhlídkou. Celodenní výlet. Cena - ze severu ostrova: cca 45 EUR, z jihu ostrova: cca 47 EUR (nezahrnuje vstupenku do muzea v klášteře Panormitis: cca 2 EUR).

Plavba na ostrov Chalki — relaxační výlet na jeden z nejmenších ostrovů souostroví Dodekanez. Odjezd z přístavu Skala Kamiros a plavba (cca 1 hod.) na Chalki, ostrov okouzlující písčitou pláží, křišťálovou vodou a neoklasicistickou architekturou budov v přístavu. Krátká procházka s průvodcem po městečku Chalki a volný čas pro návštěvu pláže a individuální prohlídku. Stojí za to navštívit jednu z místních taveren a ochutnat „halkitikia makaronia” - jídla z těstovin ručně vyráběných a sušených na řeckém slunci. Celodenní výlet. Cena - cca 43 EUR.

Od zálivu k zálivu ze severu ostrova — garantovány báječné výhledy! Relaxační plavba se zastávkami v nejkrásnějších zálivech východního pobřeží Rhodosu. Program zahrnuje mj. slavnou zátoku s názvem Anthony Quinn - místo, kde byly natáčeny scény filmu „Děla z Navarone“, a zátoku Tsambika s nádhernou pláží. Platí zde zákaz výstavby budov, díky čemuž si toto místo zachovalo svůj unikátní, divoký charakter. Čas na oběd v jedné z místních restaurací. Výlet doporučujeme osobám, které hledají nejkrásnější mořské krajiny na ostrově a mají rády pláž a plavání. Cena - cca 49 EUR (zahrnuje oběd).

Od zálivu k zálivu z jihu ostrova — garantovány báječné výhledy! Relaxační plavba se zastávkami v nejkrásnějších zálivech východního pobřeží Rhodosu. Program zahrnuje mj. slavnou zátoku sv. Pavla a pláž v malé rybářské vesnici Stegna. Čas na oběd v jedné z místních restaurací. Výlet doporučujeme pro osoby hledající nejkrásnější mořské krajiny na ostrově, které mají rádi pláž a plavání. Služby průvodce v polštině, pokud se sejde skupiny min. 15 osob. Cena - cca 49 EUR (zahrnuje oběd).

Rhodos v noci — odpolední výlet do hlavního města Dodekanezu, nejlépe dochovaného středověkého města Řecka! Transfer na vyhlídku na Monte Smith s pozůstatky antického stadionu a amfiteátru. Návštěva přístavu Mandraki, který je symbolem města Rhodos. Závěrem procházka středověkými uličkami hlavního města ostrova. Volný čas ve starém městě na samostatnou prohlídku, nákupy nebo večeři ve skutečné řecké taverně. Cena - cca 34 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
25 734 Czk -12%
22 494czk Celkem Podrobnosti o ceně 44 988 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 8-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter