phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Jupiter Marina Couple & Spa

Výhody nabídky

 • dovolená ve dvou
 • komfortní a elegantní pokoje
 • infinity bazén s výhledem na přístav
 • chutná, místní kuchyně
 • v blízkosti krásných pláží a atraktivního Portimao

Hotel Jupiter Marina Couple & Spa Kód: FAOMACO

PLN
Itaka

Hotel Jupiter Marina Couple & Spa Kód: FAOMACO Portugalsko \ Algarve

Určený pro páry a dospělé osoby, moderní a elegantní, nabízí servis na nejvyšší úrovni. Infinity bazén na střeše s krásným výhledem na přístav je největším pozitivem tohoto místa a komfortní, vkusně zařízené pokoje zaručují regeneraci po dni plném aktivit. Chutná místní kuchyně a spa nabídka jsou zárukou nezapomenutelné romantické dovolené. Stojí za to udělat si výlet do atraktivního centra Portimao a navštívit známou písčitou pláž Praia da Rocha, kam jezdí bezplatný hotelový autobus.

Popis nabídky

u přístavu, asi 300 m od centra PORTIMAO, nejbližší obchody a bary asi 250 m od hotelu, asi 1,5 km od obchodní galerie, asi 25 km od města Lagos, asi 65 km od mysu Cabo de Sao Vincente; asi 70 km od letiště ve Faro; autobusová zastávka asi 1 km od hotelu (Lagos, Albufeira).

Praia da Rocha, veřejná písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 1,5 km od hotelu, přístup cestou a chodníkem nebo bezplatným hotelovým autobusem (4krát denně/7 dnů týdně), za poplatek slunečníky a lehátka (cca 12-15 EUR/sada).

čtyřhvězdičkový, elegantní a moderní, otevřený v roce 2017, 150 pokojů, 1 budova, 4 patra, 2 výtahy, prostorné lobby, 24h recepce, restaurace Facho – stravování formou švédských stolů à la carte, místní, portugalská a mezinárodní kuchyně, 2 bary, včetně baru u bazénu na střeše hotelu; úschovna zavazadel, místo s bezplatnou kávou, čajem a nápoji v lobby; terasa s balijskými lůžky s výhledem na přístav Portimao a řeku Arade, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: půjčovna kol; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

standardní: pro 2 os, cca 26 m2, moderní, klimatizovaný, koupelna (sprchový kout, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon; za poplatek: varná konvice, minibar, trezor; balkón (stůl a židle); superior: pro 2 os., cca 26 m2, moderní, klimatizovaný, dodatečně placený set pro čaj/kávu, vybavení jako ve standardním pokoji, výhled na řeku; superior pokoj za příplatek.

infinity bazén na střeše, obdélníkový tvar, sladká voda, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky na kauci; za poplatek: Soul Spa centrum (vstup: cca 13 EUR/os./den): krytý bazén, cca 60 m², hl. 1,3 m (vyžadovaná čepice: cca 3 EUR), posilovna, finská sauna, parní lázeň, masáže; ošetření za příplatek.

00351/282105500, jupitermarinahotel.com

 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
6,0 / 6
100% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
Informace o regionu

Portugalsko — Algarve

Země Slunce – Algarve a malebné pobřeží Atlantického oceánu jsou dvě tváře Portugalska. Algarve je nejznámější turistická oblast Portugalska, leží na jižním pobřeží a táhne se od mysu sv. Vincence ke španělským hranicím. Od jihu a západu se koupe ve vodách Atlantiku, na severu je chráněna pohořím před větrem.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Algarve

18.08.2022
17°C 26°C
Vítr:
12.4 km/h
Východ: 06:52
Západ: 20:21
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
20°C 27°C
Vítr:
12.2 km/h
Východ: 06:53
Západ: 20:20
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
Dnes
20°C 28°C
Vítr:
10.2 km/h
Východ: 06:53
Západ: 20:19
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
20°C 28°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 06:54
Západ: 20:18
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
18°C 26°C
Vítr:
11.5 km/h
Východ: 06:55
Západ: 20:16
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
23.08.2022
18°C 26°C
Vítr:
10.2 km/h
Východ: 06:56
Západ: 20:15
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,0 mm
24.08.2022
19°C 26°C
Vítr:
10.9 km/h
Východ: 06:57
Západ: 20:14
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Algarve

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: u přístavu, asi 300 m od centra PORTIMAO, nejbližší obchody a bary asi 250 m od hotelu, asi 1,5 km od obchodní galerie, asi 25 km od města Lagos, asi 65 km od mysu Cabo de Sao Vincente; asi 70 km od letiště ve Faro; autobusová zastávka asi 1 km od hotelu (Lagos, Albufeira).

PLÁŽ: Praia da Rocha, veřejná písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 1,5 km od hotelu, přístup cestou a chodníkem nebo bezplatným hotelovým autobusem (4krát denně/7 dnů týdně), za poplatek slunečníky a lehátka (cca 12-15 EUR/sada).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, elegantní a moderní, otevřený v roce 2017, 150 pokojů, 1 budova, 4 patra, 2 výtahy, prostorné lobby, 24h recepce, restaurace Facho – stravování formou švédských stolů à la carte, místní, portugalská a mezinárodní kuchyně, 2 bary, včetně baru u bazénu na střeše hotelu; úschovna zavazadel, místo s bezplatnou kávou, čajem a nápoji v lobby; terasa s balijskými lůžky s výhledem na přístav Portimao a řeku Arade, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: půjčovna kol; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKOJ:standardní: pro 2 os, cca 26 m2, moderní, klimatizovaný, koupelna (sprchový kout, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon; za poplatek: varná konvice, minibar, trezor; balkón (stůl a židle); superior: pro 2 os., cca 26 m2, moderní, klimatizovaný, dodatečně placený set pro čaj/kávu, vybavení jako ve standardním pokoji, výhled na řeku; superior pokoj za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: infinity bazén na střeše, obdélníkový tvar, sladká voda, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, osušky na kauci; za poplatek: Soul Spa centrum (vstup: cca 13 EUR/os./den): krytý bazén, cca 60 m², hl. 1,3 m (vyžadovaná čepice: cca 3 EUR), posilovna, finská sauna, parní lázeň, masáže; ošetření za příplatek.

KONTAKT: 00351/282105500, jupitermarinahotel.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
Położenie na mapie
Opinie klientów
6,0 / 6
Celkové hodnocení
z 1 recenze
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
6 / 6
50+ lat, s partnerem Červen 2019
Dla mnie wszystko na najwyższym poziomie. Wspaniale spędzony czas. více informací
Dla mnie wszystko na najwyższym poziomie. Wspaniale spędzony czas.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Lisabon — celodenní výlet do hlavního města Portugalska - Lisabonu Během prohlídky čtvrť Belem nad řekou Tejo: Belémská věž, památník objevitelů a perla manuelského stylu - klášter jeronymitů. Transfer do centra hlavního města a procházka kouzelnými městskými zákoutími ve čtvrti Baixa a v nejstarší čtvrti Alfama s katedrálou a kostelem sv. Antonína. Volný čas na náměstí Rossio, kde se můžete svézt žlutou tramvají (cca 3 EUR/os.) nebo výtahem sv. Justýny (cca 5 EUR/os.). Jízda po moderním mostě Vasco da Gama. Návrat do Algarve ve večerních hodinách. Cena - cca 75 EUR, děti do 12 let - cca 38 EUR; hosté hotelů v Lagosu - cca 80 EUR, děti do 12 let - cca 40 EUR.

Zoomarine Park — výlet do tematického vodního parku, který je jednou z největších atrakcí regionu Algarve. Zoomarine Park je park věnovaný vodnímu životu, kde si budete moci prohlédnout vystoupení delfínů, lachtanů a lvounů. Najdete zde i úchvatné akvárium se žraloky, koupací bazény, 4D kino a spoustu dalších atrakcí pro celou rodinu. Za příplatek možnost plavání s delfíny. Volný čas k relaxaci na umělé pláži. Možný transfer od hotelu (není zahrnut v ceně, platí se zvlášť). Cena - cca 29 EUR, děti do 12 let - cca 20 EUR.

Historické Algarve — celodenní výlet do nejkrásnějších zákoutí regionu Algarve. Procházka obcí Silves, bývalém hlavním městě regionu Al-Gharb, kde se zachoval hrad z maurské éry. Transfer do Lagosu - města u ústí řeky Bensafrim, odkud v době koloniální éry vyplouvaly lodě objevovat a dobývat svět. Procházka kolem města: první evropský trh s otroky a kostel sv. Antonína. Ve volném čase možnost plout na loďce do známých jeskyní a ke skalním útvarům Ponta de Piedade (v závislosti na povětrnostních podmínkách; cena: cca 15 EUR/os.). Transfer na mys sv. Vincence - mytický konec světa, kde slunce tone v oceánu. Návštěva Sagres u malebné zátoky Baleeira. Celodenní výlet. Cena - cca 60 EUR, děti do 12 let - cca 30 EUR.

Fatima a Lisabon (2 dny) — 1. den: cesta do vesničky Aljustrel, do domů pastýřů, kterým se zjevila Panna Marie, a návštěva Fatimy, jednoho z nejnavštěvovanějších mariánských poutních míst na světě. Volný čas na procházku a modlitbu. Transfer do hotelu ve Fatimě. Večeře a nocleh. 2. den: snídaně a odjezd na prohlídku Lisabonu. Čtvrť Belem nad řekou Tejo: Belémská věž, Památník objevitelů a perla manuelského stylu - Klášter jeronymitů. Transfer do centra města a procházka kouzelnou čtvrtí Alfama. Volný čas na náměstí Rossio, kde se můžete vydat na projížďku žlutou tramvají nebo výtahem sv. Justýny. Cena - cca 140 EUR, děti do 12 let - cca 70 EUR; hosté hotelů v Lagosu - cca 145 EUR, děti do 12 let - cca 73 EUR.

Sevilla - perla Andalusie — výlet do hlavního města Andalusie, kde se zrodilo flamenco a kde se konaly první býčí zápasy. Město udělá dojem svými památky a krásnými kroji obyvatel. Odjezd brzy ráno. Projížďka třídou Kryštofa Kolumba, kde se nachází pavilony postavené na světovou výstavu v roce 1929. Zastávka u impozantního španělského pavilonu. Transfer do centra a procházka po nejkrásnějších místech v Seville: čtvrť Santa Cruz, katedrála, Alcazar. Návrat ve večerních hodinách. Cena - cca 65 EUR, děti do 12 let - cca 35 EUR; hosté hotelů v Lagosu - cca 70 EUR, děti do 12 let - cca 35 EUR.

Jeep safari — výlet terénními automobily, kterými se můžete dostat do tradičních vesnic ukrytých mezi olivovníky, pomerančovníky a korkovými duby. Příležitost objevit těžko přístupná zákoutí Portugalska a obdivovat původní, civilizací nedotčené oblasti Algarve. Trasa transferu závisí na místě ubytování. Cena - cca 53 EUR, děti do 12 let - cca 27 EUR.

Plavba katamaránem — celodenní plavba katamaránem nebo plavba po nejkrásnějších koutech podél pobřeží Algarve. Čas na koupání v moři a relaxaci na jedné z půvabných pláží. Oběd formou grilování s nápoji podávaný na pláži. Během plavby si můžete vychutnat světoznámé nádherné útesy a jeskyně Algarve. Cena - cca 45 EUR, děti do 14 let - cca 34 EUR.

Insonia — plavba na úžasné lodi podél pobřeží Algarve (cca 2 hod.), mezi přístavem Albufeira a pláží Carvoeiro. Čas na odpočinek a obdivování úžasných jeskyní a skalních útvarů. Na zpáteční cestě příležitost sledovat delfíny. Cena - cca 35 EUR, děti do 10 let - cca 25 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter