phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Aluasun Lago Rojo

Výhody nabídky

  • doporučeno pro dospělé (16+)
  • přímo u promenády a nejdelší pláže v Torremolinos - La Carihuela
  • 2 bazény, včetně na střeše
  • přátelský a ochotný personál

Hotel Aluasun Lago Rojo Kód: AMTSES0O9W

10 666PLN
Dorośli: 2 śniadania Pá 07.03 – Po 10.03.25 (4 dní)
Itaka

Hotel Aluasun Lago Rojo Kód: AMTSES0O9W Španělsko \ Costa del Sol

Elegantní, skvěle umístěný v historické části města, přímo u přímořské promenády s četnými restauracemi, kavárnami a obchody a pár kroků od pláže La Carihuela - nejdelší v Torremolinos, vás zve k úplné relaxaci. K dispozici jsou bazény, včetně jednoho na střeše s úchvatným výhledem na moře. O zábavu se postarají animace a večerní představení, pobyt zpříjemní milá obsluha starající se o pohodlí hostů

Popis nabídky

v TORREMOLINOS, u pobřežní promenády s obchody, restauracemi a kavárnami; Cca. 1,5 km od přístavu v Benalmadeně, cca. 3 km od aquaparku Aqualand, cca. 5 km od delfinária Selwo Marina, cca. 5,5 km od zábavního parku Tivoli, cca. 20 km od centra Malagy; Cca. 8 km od letiště v Malaze, cca. 130 km od letiště v Granadě; autobusová zastávka cca. 400 m od hotelu (Málaga / cca 1,7 EUR); Cca. 2 km od vlakového nádraží Torremolinos.

La Carihuela, veřejná, písčitá, široká, odlišená certifikátem Modrá vlajka, cca. 50 m od hotelu, lehátka za poplatek (cca 12 EUR / set); Playa del Bajondillo, veřejná, písečná, ca. 1,2 km od hotelu; Playa de Playamar, veřejná, písečná, ca. 2,6 km od hotelu.

čtyřhvězdičkový, elegantní, renovovaný v roce 2016, 180 pokojů, 1 budova, 6 pater, výtah, 24h recepce, restaurace - stravování formou bufetu, tradiční andaluská kuchyně, 2 bary; směnárna; zahrada, terasa s výhledem na moře, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: bezpečnostní schránka na recepci, parkoviště u hotelu (cca 13 EUR / den), prádelna; akceptována domácí zvířata do 10 kg (pouze v junior suite a junior suite superior pokojů, za poplatek); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Maestro; hotel doporučený pro hosty starší 16 let.

superior: 2 osoby, cca. 33 m², udržovaná, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon; příplatky: trezor, minibar (platí se dle spotřeby); balkon nebo terasa (stůl, židle), výhled do krajiny; junior suite: 2 osoby 44 m², udržovaná, opticky oddělená ložnice a obývací pokoj, koupelna (sprcha, wc; fén), zařízení pokoje superior; terasa (stůl a židle), výhled do krajiny nebo na bazén; junior suite superior: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 44 m², udržovaná, opticky oddělená ložnice a obývací pokoj, koupelna (sprcha, WC; fén, župany, pantofle), nadstandardní zařízení pokoje, navíc: kávovar, varná konvice; balkon (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na bazén; junior suite a junior suite superior za příplatek.

bazén, sladká voda, střešní bazén se sluneční terasou, sladká voda, jacuzzi, slunečníky a lehátka zdarma u bazénů, osušky za zálohu; stolní tenis; v letní sezóně: ​​animace, večerní představení; za příplatek: kulečníkový stůl, vodní skvrny na pláži (externí nabídka).

0034/912186256, www.hyattinclusivecollection.com

Informace o regionu

Španělsko — Costa del Sol

Pobřeží slunce se nachází na jižním pobřeží Andalusie, která nabízí návštěvníkům vše, co je nejčastěji spojováno se Španělskem. Přitahují sem světově proslulé kulturní památky Maurů, kterých hlavními středisky byly Córdoba, Sevilla a Granada.

POLOHA: v TORREMOLINOS, u pobřežní promenády s obchody, restauracemi a kavárnami; Cca. 1,5 km od přístavu v Benalmadeně, cca. 3 km od aquaparku Aqualand, cca. 5 km od delfinária Selwo Marina, cca. 5,5 km od zábavního parku Tivoli, cca. 20 km od centra Malagy; Cca. 8 km od letiště v Malaze, cca. 130 km od letiště v Granadě; autobusová zastávka cca. 400 m od hotelu (Málaga / cca 1,7 EUR); Cca. 2 km od vlakového nádraží Torremolinos.

PLÁŽ: La Carihuela, veřejná, písčitá, široká, odlišená certifikátem Modrá vlajka, cca. 50 m od hotelu, lehátka za poplatek (cca 12 EUR / set); Playa del Bajondillo, veřejná, písečná, ca. 1,2 km od hotelu; Playa de Playamar, veřejná, písečná, ca. 2,6 km od hotelu.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, elegantní, renovovaný v roce 2016, 180 pokojů, 1 budova, 6 pater, výtah, 24h recepce, restaurace - stravování formou bufetu, tradiční andaluská kuchyně, 2 bary; směnárna; zahrada, terasa s výhledem na moře, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za příplatek: bezpečnostní schránka na recepci, parkoviště u hotelu (cca 13 EUR / den), prádelna; akceptována domácí zvířata do 10 kg (pouze v junior suite a junior suite superior pokojů, za poplatek); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Maestro; hotel doporučený pro hosty starší 16 let.

POKOJ: superior: 2 osoby, cca. 33 m², udržovaná, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon; příplatky: trezor, minibar (platí se dle spotřeby); balkon nebo terasa (stůl, židle), výhled do krajiny; junior suite: 2 osoby 44 m², udržovaná, opticky oddělená ložnice a obývací pokoj, koupelna (sprcha, wc; fén), zařízení pokoje superior; terasa (stůl a židle), výhled do krajiny nebo na bazén; junior suite superior: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 44 m², udržovaná, opticky oddělená ložnice a obývací pokoj, koupelna (sprcha, WC; fén, župany, pantofle), nadstandardní zařízení pokoje, navíc: kávovar, varná konvice; balkon (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na bazén; junior suite a junior suite superior za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, střešní bazén se sluneční terasou, sladká voda, jacuzzi, slunečníky a lehátka zdarma u bazénů, osušky za zálohu; stolní tenis; v letní sezóně: ​​animace, večerní představení; za příplatek: kulečníkový stůl, vodní skvrny na pláži (externí nabídka).

KONTAKT: 0034/912186256, www.hyattinclusivecollection.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gibraltar — poloostrov s délkou pouze 6 km byl kdysi místem mezinárodních konfliktů, a proto má velmi bouřlivou a bohatou historii. Po příjezdu na Gibraltar výlet Rock Tour s průvodcem. Na programu: jízda minibusy viktoriánskými ulicemi Gibraltaru k majáku Europa Point, odkud se otevírá nádherný výhled na Maroko, prohlídka jeskyně sv. Michala a setkání s gibraltarskými makaky. Na konec jízda kolem starého maurského hradu. Návrat do města, volno (cca 3 hod.). Cena z Costa del Sol - cca 60 EUR, cena z Costa Tropical - cca 70 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce); je vyžadován pas nebo občanský průkaz.

Córdoba — dosáhla své největší umělecké a kulturní krásy za arabské vlády. Na programu četné památky, obří mešita-katedrála a židovská část města La Juderia společně se synagogou. Cena z Costa del Sol - cca 70 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Cesta králů — trekking po Caminito del Rey, malebnou trasou podél mohutných vápencových stěn kaňonu řeky Guadalhorce v Národním parku Desfiladero de los Gaitanes. Stezka, oficiálně otevřena v roce 1921 králem Alfonsem XIII, byla po mnoha letech zrekonstruována a zpřístupněna turistům. Trasa vede ve výšce cca 100 m a útesy jsou vysoké dokonce 700 m. Celková délka trasy je 8 km, z toho cca 3 km je cesta po mostech přes rokli. Díky renovacím a bezpečnostním prvkům mohou tuto cestu absolvovat lidé bez zkušeností s horolezením. Půldenní výlet, pro osoby starší 8 let. Cena z Costa del Sol a Costa Tropical. - cca 55 EUR (nezahrnuje oběd).

Granada — cesta přes malebné krajiny, které tonou v andaluském slunci, přímo do Granady, nejdele trvájícího arabského království ve Španělsku. Město proslavila mimo jiné Alhambra, stejně jako krásně udržované zahrady Generalife. Celodenní výlet. Cena z Costa del Sol. - cca 80 EUR, cena Costa Tropical. - cca 75 EUR.

Ronda — trasa vede přes horský terén do pověšeného v oblacích bílého města - Ronda, jednoho z nejzajímavějších v Andalusii, rozděleného propastí El Tajo a spojeného mostem kultur. Vrcholem prohlídky je návštěva nejstarší býčí arény. Cena z Costa del Sol - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Maroko — Římané, Arabové, Portugalci, Angličané a Francouzi se snažili dobýt záhadné pozemky Marockého království. Dnes stačí přeplout 14 km Gibraltarského průlivu a dotknete se země jiného kontinentu a dostanete se na místo jménem Tetuan - město v arabském stylu s úplně jinou kulturou. Cena z Costa del Sol - cca 85 EUR (zahrnuje večeři); Cesta není poskytována z Costa Tropical.

Sierra Nevada (Alpujarras) — scénická stezka typických horských vesnic. Úzké, křivolaké uličky, krásný výhled na nejvyšší vrcholy pevnin Španělska - Sierra Nevada. Na programu návštěvy je ochutnávka v sušárně šunky jamon serrano a v továrně na olivový olej. Cena z Costa Tropical - cca 50 EUR. Cesta není poskytována z pobřeží Costa del Sol.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 10 666czk Celkem Podrobnosti o ceně 21 332 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclock