phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Kilindini Resort & Spa

Výhody nabídky

 • přímo na rajské písečné pláži
 • elegantní a moderní
 • postavený v místním stylu
 • v krásném exotickém prostředí

Hotel Kilindini Resort & Spa Kód: ZNZKILI

PLN
Itaka

Hotel Kilindini Resort & Spa Kód: ZNZKILI Zanzibar

Ve stínu všudypřítomných kokosových palem, pod slunečníky nebo možná v tropické zahradě? Můžete lenošit téměř kdekoli - toto místo je k tomu stvořeno! Láká krásnou vegetací a rajskou, písečnou pláží umístěnou hned vedle hotelu, který je postaven v místním stylu, co zdůrazňuje neobvyklou atmosféru dovolené. Moderní interiéry, prostorné, klimatizované pokoje, bazén a wellness centrum budou perfektním doplňkem blažené relaxace v tomto exotickém prostředí. Prezentovaný grafický materiál představuje vizualizaci objektu.

Popis nabídky

cca 1 km od malé vesnice Pwani Mchangani a cca 8 km od malé vesnice KIWENGWA, na kopci, nejbližší obchody a bary cca 1 km od hotelu; cca 50 km od letiště v Zanzibaru.

veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

pětihvězdičkový, plánované otevření v květnu 2020, 82 pokojů, 4 budovy, 1 patro, prostorná vstupní hala, recepce, restaurace - jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, plážová restaurace - à la carte, 2 bary: v hale a u bazénu; konferenční místnost pro max. 80 osob, zahrada, bezdrátový internet zdarma ve veřejných prostorách; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky – pohovka), cca 30 m², klimatizace, koupelna (sprcha, WC), televize, minibar (za poplatek), trezor (k dispozici je asi 1 přistýlka), dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa; výhled na moře za poplatek; rodinný: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro dospělou osobu nebo dítě), cca 41 m², vybavení jako ve standardním pokoji; výhled do zahrady, na bazén nebo na moře.

bazén, smíšená voda, cca 397 m², hl. 0,5 - 1,3 m, slunečníky, lehátka a osušky k dispozici u bazénu zdarma; diskotéka; za příplatek: wellness centrum; externí nabídka: vodní sporty.

+390281839356, www.uvethc.com  

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Zanzibar

Kouzlo afrického kontinentu se právě zde ukazuje v celé své kráse. Neuvěřitelná tyrkysová barva Indického oceánu a bílý písek korálových pláží - to je vizitka Zanzibaru. Říká se mu Ostrov koření, ve skutečnosti jde ale o souostroví tropických ostrovů, které jsou součástí Tanzanie a leží jen 25-50 km od jejího pobřeží.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Zanzibar

23.11.2018
24°C 30°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 05:56
Západ: 18:22
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 4,0 mm
24.11.2018
23°C 31°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 05:56
Západ: 18:22
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
25.11.2018
24°C 32°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 05:57
Západ: 18:23
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
16 km/h
Východ: 05:57
Západ: 18:23
Tlak: 1010 hPa
Srážky: 0,2 mm
27.11.2018
23°C 31°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 05:57
Západ: 18:24
Tlak: 1009 hPa
Srážky: 1,3 mm
28.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
12 km/h
Východ: 05:57
Západ: 18:24
Tlak: 1009 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
23°C 32°C
Vítr:
14 km/h
Východ: 05:58
Západ: 18:24
Tlak: 1009 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Zanzibar

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: cca 1 km od malé vesnice Pwani Mchangani a cca 8 km od malé vesnice KIWENGWA, na kopci, nejbližší obchody a bary cca 1 km od hotelu; cca 50 km od letiště v Zanzibaru.

PLÁŽ: veřejná, písčitá, pozvolný vstup do moře, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

HOTEL: pětihvězdičkový, plánované otevření v květnu 2020, 82 pokojů, 4 budovy, 1 patro, prostorná vstupní hala, recepce, restaurace - jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, plážová restaurace - à la carte, 2 bary: v hale a u bazénu; konferenční místnost pro max. 80 osob, zahrada, bezdrátový internet zdarma ve veřejných prostorách; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

POKOJ:deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky – pohovka), cca 30 m², klimatizace, koupelna (sprcha, WC), televize, minibar (za poplatek), trezor (k dispozici je asi 1 přistýlka), dětská postýlka zdarma pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa; výhled na moře za poplatek; rodinný: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro dospělou osobu nebo dítě), cca 41 m², vybavení jako ve standardním pokoji; výhled do zahrady, na bazén nebo na moře.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, smíšená voda, cca 397 m², hl. 0,5 - 1,3 m, slunečníky, lehátka a osušky k dispozici u bazénu zdarma; diskotéka; za příplatek: wellness centrum; externí nabídka: vodní sporty.

KONTAKT: +390281839356, www.uvethc.com  

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Stone Town a plantáž s kořením — město z kamene prezentuje bohatou kulturu a historii Zanzibaru, na němž se toho během posledních 200 let příliš nezměnilo. Každá budova, každé okno a každé dveře zde vyprávějí vlastní příběh. Město je symbolem boje s otroctvím, protože šlo o jedno z hlavních center obchodu s otroky ve východní Africe. Procházka úzkými uličkami Stone Town, návštěva na městském trhu, prohlídka muzea sídlícího v jednom ze sultánových paláců, volný čas na nákupy. Následně je na programu jedna z největších plantáží na Zanzibaru, na níž se pěstuje hřebíček, vanilka, kokosové ořechy, kardamon, zázvor, kurkuma, muškátový oříšek, bylinky, okrasné rostliny a tropické ovoce. Celodenní výlet. Cena - cca 75 USD.

Jozani Forest a Prison Island — výlet do Národního parku Jozani. Procházka po přírodní stezce lesem plným vzácných druhů exotických ptáků, motýlů a vyhynutím ohrožených opic gueréza červenohlavá (Colobus badius) s charakteristickými dlouhými chlupy na hlavě. Jde o jedno z mála míst, kde je můžete potkat. Les má s ohledem na od moře se udržující vysokou vlhkost a velké srážky během období dešťů tropický charakter, což se projevuje na rozmanitosti flóry. Rostou zde palmy, fíkovníky, mahagon, kapradiny a mangrovy. Návštěva ostrova Prison Island, kde žijí suchozemské želvy. Nachází se tu malá pláž a útes skvělý pro šnorchlování. V místní restauraci můžete ochutnat např. plody moře (za příplatek). Celodenní výlet. Cena - cca 85 USD.

Safari Blue — výprava na tradiční lodi dhow. Vyplouvá se z malé rybářské vesničky Fumba, která představuje ideální místo pro zahájení dobrodružství. Návštěva části krásné zátoky Menai. Během plavby tyrkysovými vodami Indického oceánu lze obdivovat kouzelné písčité břehy ostrovů a lagun a také vidět delfíny skákavé. Zastávka na jedné z rajských pláží, čas na šnorchlování v průzračných vodách oceánu a obdivování bohatého korálového útesu. Následuje skutečná hostina z plodů moře, ryb, humrů. Procházka do tropického lesa, kde je k vidění 500letý baobab. Krátké plavby na lodích, koupel v laguně a relaxace. Celodenní výlet. Cena - cca 100 USD (zahrnuje oběd a nápoje).

Sunset Cruise — úžasné, romantické dobrodružství. Plavba místními loděmi dhow z vesničky Nungwi, kde se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Zanzibaru. Relaxace, ticho a šumění vln a obdivování západu slunce. Na palubě ochutnávka místního ovoce. Cena - cca 65 USD.

Safari v Tanzanii - Selous (2 dny) — nádherná krajina a příroda na dosah ruky. Safari letadlem do parku Selous - největší africké rezervace zaujímající 5 % rozlohy Tanzanie. Hlavní atrakcí parku Selous jsou sloni. Potkat tu můžete i hrochy, krokodýly, lvy, antilopy a jedny z posledních přeživších nosorožců dvourohých. Přenocování v chatách na břehu řeky Rufiji, která je domovem hrochů a krokodýlů. Cena - ok. 890 USD (zahrnuje cestu letadlem, ubytování, stavování, vstup do Národního parku Selous, plavbu po řece Rufiji).

Vesnička Mkokotoni — výprava do místní vesničky, abyste poznali skutečný, každodenní život obyvatel Zanzibaru a metodu výroby tradičních lodí dhow. Na závěr dne obdivování západu slunce a volno na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova v Nungwi. Fakultativně: návštěva akvária s mořskými želvami (za příplatek). Cena - cca 40 USD.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter