phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
>Aktuální novinky>

Raport „Touroperátoři 2021“: ITAKA lídrem polského cestovního ruchu!

Raport „Touroperátoři 2021“: ITAKA lídrem polského cestovního ruchu!16-09-2021

Jako každý rok, redakce „Turistických zpráv” požádala vedoucí touroperátory o finanční správu roku 2020. Tvůrci reportu prozkoumali ekonomické faktory, trendy a jevy, které ovlivňují cestovní ruch v Polsku. První místo v raportu „Touroperátoři 2021” obsadila ITAKA.

Raport „Touroperátoři“ je vydavána každý rok publikace „Turistických zpráv“, která ukazuje finanční výsledky největších polských pořadatelů cestovního ruchu a ůdaje týkající se počtu obsloužených Klientů. Tvoří také souhrn situaci na polském trhu pořádáne turistiky.

Tržby a počet klientů klesly o několik desítek procent, a v některých případech i 90 proc. Přes to ITAKA v stávájícím žebříčku zase obsadila první místo – je lídrem mezi touroperátory působící v Polsky se zohledněním příjmů v roce 2020. Rok 2020 v historii světového turismu zaznamenal rekordní poklesy příjmů-. Pto polské touroperátory měl to být nejlepší rok, avšak pandemie koronaviru ten trend zvrátila. Uvedená data potvrzují informace, které se vyskytovaly v projevech šedů cestovních kanceláří.

Zveme k četbě Raportu.

 

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter