phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark

Výhody nabídky

 • dovolená s dětmi
 • prostorné apartmány
 • pokoje superior v nové části
 • rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení
 • Action Park a aquapark se spoustou atrakcí
 • malebně umístěný
 • Żagiel Itaky

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark Kód: VARTOPO

5 457PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 18.06 – Pá 25.06.21 (8 dní)
Itaka

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark Kód: VARTOPO Bulharsko \ Kawarna

Nachází se na útesu, poblíž turistických městeček Topola a Kavarna a malebného poloostrovu Kaliakra. Hotel je známý svou příjemnou a přátelskou atmosférou a celou řadou sportovních a rekreačních zařízení a zábavy. Z bazénu typ infinity a amfiteátru nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Okouzlující pláže si můžete projít po ekologické stezce nebo využít bezplatný hotelový autobus. Hotel má elegantní pokoje Superior v nové části a prostorné, dobře vybavené apartmány. Děti se mohou těšit na vodní park se skluzavkami, umělou vlnou a vodním zámkem. Pro amatérské golfisty jsou v blízkosti hotelu 3 golfová hřiště. V roce 2019 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny (cca 10 BGN/jízda v jednu stranu autem pro max. 4 osoby; cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem pro 5–8 osob).

Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřený v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a místní kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60 m-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevírací hodiny: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; Action Park v areálu hotelu; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

snídaně (8.00-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení, ovoce a zmrzlina (15.30-17.30) v baru u bazénu; místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v: lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu typ infinity (9.30-17.30); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

0035/952904040, www.topolaskies.com

 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
5,2 / 6
96% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
Informace o regionu

Bulharsko — Kawarna

Malebné přístavní městečko, jehož historie sahá až do starověku. Toto malé a klidné letovisko láká svými kouzelnými plážemi v zátočinách. Byla založena v 5. stol. před n.l. V Kavarně si můžete užívat spoustu památek, které rozhodně musíte vidět! Za návštěvu stojí také jedno z několika muzeí, mezi nimi Mořské muzeum s unikátními poklady, které byly po stovky let ponořeny na dně moře. Okolí Kavarny je také proslulé golfovými hřišti včetně nádherně situovaného Thracian Cliffs s výhledem na Černé moře.

POLOHA: na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny (cca 10 BGN/jízda v jednu stranu autem pro max. 4 osoby; cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem pro 5–8 osob).

PLÁŽ: Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřený v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a místní kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60 m-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevírací hodiny: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; Action Park v areálu hotelu; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

ALL INCLUSIVE: snídaně (8.00-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení, ovoce a zmrzlina (15.30-17.30) v baru u bazénu; místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v: lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu typ infinity (9.30-17.30); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0035/952904040, www.topolaskies.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,2 / 6
Celkové hodnocení
z 896 recenze
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2020
Hotel bardzo nowoczesny, ładnie położony. Dodatkowym atutem jest duży wybór jedzenia oraz wszelakich napoi. Bardzo ciekawy park linowy, ścianki wspinaczkowe oraz park wodny. Dla dzieci: baseny, (...) více informací
Hotel bardzo nowoczesny, ładnie położony. Dodatkowym atutem jest duży wybór jedzenia oraz wszelakich napoi. Bardzo ciekawy park linowy, ścianki wspinaczkowe oraz park wodny. Dla dzieci: baseny, boiska do piłki nożnej itp. Dobrze zrobione zejście na plażę - dużo miejsc na odpoczynek po drodze + bardzo duża ilość śmietników. Śmiało można polecić hotel
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2020
Hotel czysty, wyżywienie dobre, ogólnie jestesmy zadowoleni více informací
Hotel czysty, wyżywienie dobre, ogólnie jestesmy zadowoleni
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2020
Hotel jest bardzo dobrze wyposażony, jeśli ktoś nie ma ochoty to może w nim zostać na długi czas i wszystko będzie miał pod ręką od sklepu po spa. Na terenie hotelu jest dostępny park linowy, (...) více informací
Hotel jest bardzo dobrze wyposażony, jeśli ktoś nie ma ochoty to może w nim zostać na długi czas i wszystko będzie miał pod ręką od sklepu po spa. Na terenie hotelu jest dostępny park linowy, spa, sklep, sklep z pamiątkami, boisko do piłki nożnej, kort tenisowy, park wodny oraz cztery baseny w tym jeden z podgrzewaną wodą. Jedzenie jest dobre jednak na dłuższy okres monotonne. Obsługa cały czas dba o czystość obiektu. W naszym Apartamencie były dwa pokoje, aneks kuchenny, oraz łazienka dodatkowym plusem był taras. Na Plażę kursują busy z hotelu, które mogą zawieść i odwieźć każdego gościa hotelowego. Plaża nie należy do hotelu więc za leżaki, jedzenie i napoje należny zapłacić w plażowym barze ceny nie są wygórowane. Jeśli ktoś nie chce dopłacać może poleżeć na plaży na ręczniku. Woda w morzu jest bardzo czysta i w miarę przejrzysta. Położenie hotelu jest idealne dla osób, które chcą odpocząć z dala od imprezowej części wybrzeża. Do najbliższego większego miasteczka "Bałczik" jest około 13 KM, można się tam dostać tylko na własną rękę, tzn: można wypożyczyć rower, samochód lub zamówić taksówkę. Ogólnie oceniam hotel bardzo dobrze, zdecydowanie da się wypocząć w tym miejscu. Dodatkową atrakcją jest możliwość odpłatnego zjazdu na linie z hotelu znajdującego się na skarpie prawie na samą plażę zdecydowanie polecam. na koniec dodam tylko, że nawet gdy nie weźmie się pokoju z widokiem na morze to z terytorium hotelu jest tyle miejsc do jego obserwowania, że spokojnie każdy będzie usatysfakcjonowany są nawet specjalne tarasy widokowe, z których można oglądać zachód słońca.
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli srpen 2020
Hotel świetnie położony. Baseny przy hotelu, w tym dwa z podgrzewaną wodą spełniły moje oczekiwania. Do tego jeszcze świetny Aquapark w cenie zadowolił moje dzieci. Obsługa hotelu ok, większość (...) více informací
Hotel świetnie położony. Baseny przy hotelu, w tym dwa z podgrzewaną wodą spełniły moje oczekiwania. Do tego jeszcze świetny Aquapark w cenie zadowolił moje dzieci. Obsługa hotelu ok, większość osób z uśmiechem i życzliwością. Pokoje w dobrym standardzie. Jednak duży minus za sprzątanie pokoi. Otrzymaliśmy pokój z łazienką, której podłoga była bardzo niestarannie sprzątnięta. Wydaje się, że codzienne sprzątanie pokoi polegało jedynie na zaścieleniu łóżka i wymianie ręczników. Wielka szkoda, bo hotel i miejsce naprawdę znakomite. Co do menu praktycznie codziennie to samo, bez większych urozmaiceń, ale na pewno wszystko smaczne. Zestaw alkoholi w ofercie all bardzo dobry. Plaża urokliwa bardzo. Na 6. oceniam pracę rezydentki pani Karoliny. Zawsze pomocna. Czułam, że pomaga mi z chęcią. Błyskawicznie otrzymywałam odpowiedź na zadane pytanie. Naprawdę byłam bardzo miło zaskoczona jej podejściem.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 1
 • 3
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem srpen 2020
Hotel ładny, zadbany, pokoje czyste, sprzątane codziennie. Niestety nie we wszystkich budynkach jest winda co zmusza czasem do kilku wędrówek dziennie na 3 piętro (również z bagażem - na (...) více informací
Hotel ładny, zadbany, pokoje czyste, sprzątane codziennie. Niestety nie we wszystkich budynkach jest winda co zmusza czasem do kilku wędrówek dziennie na 3 piętro (również z bagażem - na szczęście tylko 2 razy.) Obsługa bardzo miła i pomocna. Na terenie kompleksu kilka basenów w tym jeden z podgrzewaną wodą. Dodatkowa atrakcja to aquapark, sauna, masaże, boiska, park linowy, pola golfowe czy, tyrolka. Różnego rodzaju zajęcia dla dorosłych i dla dzieci. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Niestety plaża położona dość daleko, dojazd bezpłatny busem ale niestety dość wczesny powrót. Zejście do plaży schodami dość niebezpieczne, długie i męczące (nie oświetlone nocą) - nie polecam dla dzieci szczególnie jako drogę powrotną. Plaża mała, czysta z małym barkiem niezależnym od hotelu. Hotel położony raczej na odludziu więc pozostają tylko spacery a do najbliższego miasta dotrzemy jedynie wynajętym samochodem. Miejsce ładne i spokojne, zdecydowanie polecam. Wyżywienie smaczne, świeże choć monotonne - na minus jak zawsze brak wyboru kuchni lokalnej również w pobliżu hotelu nie ma restauracji z lokalną kuchnią.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 2
 • 3
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2020
Wszystko super, tylko animacji faktycznie mało, ale myślę że to nie wina hotelu tylko sytuacji pandemicznej na świecie více informací
Wszystko super, tylko animacji faktycznie mało, ale myślę że to nie wina hotelu tylko sytuacji pandemicznej na świecie
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2020
Hotel ładny, czysty i zadbany. Ilość atrakcji dla dzieci i ich rodziców wystarczająca, aby miło spędzić urlop. Obiekt z dala od ruchliwych ulic, daje poczucie bezpieczeństwa. Baseny czyste o (...) více informací
Hotel ładny, czysty i zadbany. Ilość atrakcji dla dzieci i ich rodziców wystarczająca, aby miło spędzić urlop. Obiekt z dala od ruchliwych ulic, daje poczucie bezpieczeństwa. Baseny czyste o zróżnicowanej głębokości. Obsługa miła i uczynna. Posiłki smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. W odległości 15 min spacerem znajduje się plaża na której znajduje się bar - można w nim zakupić pyszne i niedrogie drinki, wynająć leżaki. Woda ciepła, czysta i słona.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 1
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2020
w każdej opinii poprzedników jest zawarta prawda. napoje nie do picia, albo bardzo słodkie, albo bardzo rozwodnione. více informací
w każdej opinii poprzedników jest zawarta prawda. napoje nie do picia, albo bardzo słodkie, albo bardzo rozwodnione.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 1
 • 4
 • 4
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem srpen 2020
Mega wakacje dla Wszystkich. Ogólne wrażenie znakomite,licze na powrót w te magiczne miejsce. Dla zakochanych romantyczny basen infinity , skąpany w morzu,malownicze położenie na klifie. Dla (...) více informací
Mega wakacje dla Wszystkich. Ogólne wrażenie znakomite,licze na powrót w te magiczne miejsce. Dla zakochanych romantyczny basen infinity , skąpany w morzu,malownicze położenie na klifie. Dla dzieci wypasiony Aquapark,park linowy. Dla aktywnych boiska,korty,Tyrolka z hotelu na plażę. Plaża piaszczysta, mała ale urocza,super tawerna na plaży, bardzo fajny klimat.Na plażę możemy dostać się busem hotelowym,jeździ o pełnych godzinach,ścieżką eko po klifie lub extremalnie tyrolką. Topola to duży komplex,stworzony w uroczym miejscu,zapewnia turystom kompleksowy wypoczynek. Jeśli lubicie zwiedzać koniecznie Nessebar, bardzo polecam z Itaką, super przewodnik. Niespodziewanie Bułgaria zachwyciła, a tego szukam w swoich podróżach.
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2020
Hotel bardzo czysty, pod każdym względem, miła obsługa, bez większego problemu można się porozumieć po angielsku. Wyżywienie super, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Apartament bardzo duży i (...) více informací
Hotel bardzo czysty, pod każdym względem, miła obsługa, bez większego problemu można się porozumieć po angielsku. Wyżywienie super, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Apartament bardzo duży i wygodny z przepięknym widokiem na morze. Plaża bardzo ładna, na niewielkim odcinku bardzo płytka woda - idealna dla małych dzieci.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2020
Bardzo przyjemnie spędzony czas. Hotel dla tych którzy cenią sobie spokój i piękne widoki. Okolica nie ma nic wspólnego z niewielkiej urody kurortami bułgarskimi, a hotel wybija się na tle (...) více informací
Bardzo przyjemnie spędzony czas. Hotel dla tych którzy cenią sobie spokój i piękne widoki. Okolica nie ma nic wspólnego z niewielkiej urody kurortami bułgarskimi, a hotel wybija się na tle innych na plus. Hotel składa się z kilku czteropiętrowych budynków, pokoje w starszej części (w tej byliśmy) bardzo przestronne (duży salon, duża sypialnia, przedpokój i łazienka). Wystrój może nie powala na kolana nowoczesnością, ale jest naprawdę w porządku. Poza tym czysto, codzienna wymiana ręczników, co kilka dni pościeli. Polecam dopłacić do widoku na morze, który jest niesamowity. Na terenie hotelu znajduje się w sumie 5 basenów z czego dwa mają podgrzewaną wodę. Woda w basenach bez podgrzewania również ciepła ale przyjemnie orzeźwiająca. Basen infinity z cudownym widokiem, a poza tym z uwagi na położenie wysoko na klifie było nad nim chłodniej niż nad morzem. Przy basenie zawsze mozna było znaleźć leżak chociaż przy najbardziej obleganych (infinity i podgrzewany) było o to trudniej. Plaża urokliwa, na dole w zatoczce. Wspaniała ciepła i nie tak słona jak w morzu Śródziemnym woda o przepięknym kolorze oraz piasek (niewiele kamyków znajduje się przy wejściu do wody ale na plaży i głębiej w morzu jest miękki piasek). Na plażę dojeżdża hotelowy bus (jeździ mniej więcej co godzinę, jednak ostatni kurs powrotny jest stanowczo za wcześnie bo o 16:45). Na plażę można też zejść ścieżką. Podróż w dół zajmuje 10 minut, nie trzeba mieć butów do wspinaczki ale warto patrzeć pod nogi, no i z małymi dziećmi nie polecam. W górę nią nie wracaliśmy, ale pewnie trzeba liczyć że trasa zajmie dwa razy dłużej. Na plaży są leżaki i parasole za 14 leva komplet. Oprócz tego jest miejsce na rozłożenie się ze swoim ręcznikiem. W okolicy hotelu nie ma kompletnie niczego więc nie jest to miejsce dla osób, które lubią spacery poza hotelem, lokalne knajpki czy stragany. Przy hotelu jest sklepik w którym mozna kupić drobiazgi z przystępnymi cenami. W celu obejrzenia czegoś więcej niż hotel i plaza polecam wynajęcie samochodu ale NIE POLECAM wynajmowania go w hotelu. Zarezerwowaliśmy przez recepcję auto z podobno wyższej półki cenowej (najansze 28 leva my wzięliśmy to za 30 leva) i dostaliśmy 17letnie auto (!!!) , za które w dodatku trzeba bylo wpłacić depozyt 100 EUR. Jeżdżenie tym samochodem nie należało do komfortowych. Na kolejne dłuższe wycieczki wypożyczyliśmy samochód z top rent a car przez ich stronę i tę wypożyczalnię mogę polecić z czystym sumieniem. Jedzenie w hotelu bardzo smaczne niestety przeważnie niezbyt ciepłe. W restauracji ustawiały się długie kolejki przez to że obsługa nakładała jedzenie. Kolejkę da się jednak ominąć, bo wszyscy tłoczą się na początku bufetu a w dalszej jego części panie z obsługi nie mają w tym czasie co robic więc spokojnie nie blokując nikogo stojącego w kolejce można do nich podejść co polecam. Na śniadaniu kolejki tworzyły się również do ekspresów do kawy. Zawsze można było znaleźć nakryty i czysty stół. Sprzątanie po poprzednich gościach szlo sprawnie. Przekąski w ciągu dnia to lody, bułki i owoce czyli nic konkretnego. Obsługa miła i pomocna. Z animacji nie korzystaliśmy. Jeśli były to przy głównym basenie przy którym nie spędzaliśmy czasu. Podsumowując bardzo polecam pobyt w tym hotelu.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s partnerem srpen 2020
Jesteśmy oczarowani hotelem oraz samą Bułgarią. Wszystko było ok. Jedzenie dobre i nie było sytuacji żeby coś było nie jadalne. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna i miła. Hotel przepięknie (...) více informací
Jesteśmy oczarowani hotelem oraz samą Bułgarią. Wszystko było ok. Jedzenie dobre i nie było sytuacji żeby coś było nie jadalne. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna i miła. Hotel przepięknie położony na klifie. Widoki przepiękne. Ci co lubią plażing bez problemowy zjazd busem lub fajną ścieżką. Sama plaża ok z płytką wodą. Baseny hotelowe bardzo fajne ale minus za chłodną wodę. Na to też jest sposób-był jeden basen w bardzo cieplutką wodą. Przy każdym basenie bar a w nim wszystko czego potrzebujesz. Alkohol oraz napoje na dobrym poziomie. Sami barmani świetni. Pokoje bardzo duże ładnie urządzone z tarasem. Sprzątane do bólu każdego dnia. Panie sprzątające fajn. Nic nie zginęło mimo zostawionech pieniędzy na stoliku. Na zasługę zasługuję basen Infiniti szczególnie uwielbiany do sweetfoci. POLECAM BO WARTO.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 3
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem srpen 2020
Hotel cudownie położony, animacje w języku polskim. Pokoje zaskakująco duze, a personel bardzo miły i uczynny. Najlepszą oceną jest to, że wracamy tam za tydzień i to na dłużej i nas też więcej více informací
Hotel cudownie położony, animacje w języku polskim. Pokoje zaskakująco duze, a personel bardzo miły i uczynny. Najlepszą oceną jest to, że wracamy tam za tydzień i to na dłużej i nas też więcej
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, se svými přáteli srpen 2020
hotel czysty, jedzenie dobre, jedyny mankament to skarpa, trzeba jechać na plaże. warunki do wypoczynku bardzo dobre. více informací
hotel czysty, jedzenie dobre, jedyny mankament to skarpa, trzeba jechać na plaże. warunki do wypoczynku bardzo dobre.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
4 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 4
 • 2
 • 4
 • 2
 • 1
 • 3
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s rodinou srpen 2020
Pokoje bardzo czyste, codziennie wymieniane ręczniki i myte podłogi. Jedzenie boskie niestety monotonne, mimo to można przytyć od porcji jakie są podawane. W restauracji hotelu przez Covida (...) více informací
Pokoje bardzo czyste, codziennie wymieniane ręczniki i myte podłogi. Jedzenie boskie niestety monotonne, mimo to można przytyć od porcji jakie są podawane. W restauracji hotelu przez Covida ograniczenia co do liczby osób przez co czasami stało się w okropnie długich kolejkach, które szły nawet dość sprawnie. Apartamenty duże i przestrone, szkoda tylko, że aneksy kuchenne są bez wyposażenia i brak jakiejkolwiek informacji na ten temat. Jadąc z 1,5 rocznym niemolakiem było to dość uciążliwe. Na prośbę udostępnienia sztućcy i miski dostałam plastikowy pojemnik na ciasto i plastikowe łyżeczki oraz kubeczki, na szczęście kubek szklany można kupić w sklepiku z pamiątkami, w którym jest dość drogo. Polecam za to sklepik przy hotelu kalikaria ok 1km od Hotelu Topola zaraz za aquaparkiem i konikami, świetnie zaopatrzony i ceny umiarkowane, przy drodze rosną przepyszne mirabelki i winogrona. Baseny głównie z chłodną wodą, tylko główny basen był podgrzewany przez co najwięcej tam było zawsze ludzi (tam również w barze były wydawane przekąski). Aquapark głównie dla dzieci powyżej 5 roku życia dla młodszych ciężko o atrakcje tam, nawet najmniejsze zjeżdżalnie są dość 'ostre'. Do plaży i z plaży jeżdżą darmowe busy, niestety ostatni jest o 16:40. Tam ciężko o wypożyczenie leżaka czy parasola (konieczna wczesniejsza rezerwacja telefoniczna), parasol plażowy można tylko kupić. Plaża wąska i mała jednak ma swój niepowtarzalny klimat. Jeśli chodzi o zejście na plażę, to polecam zejście w zakrytych butach (zabrać chusteczki nawilżające do wyczyszczenia ich później bo będą całe w białym pyle) gdyż zejście jest dość strome. My daliśmy radę zejść z 1,5 rocznym dzieckiem w nosidle i 6 letnią córką. Obsługa bardzo miła i pomocna. Jednak wszystko wygrywa najcudowniejsza na świecie animatorka MINI KLUBU ITAKI Pani Karolina, bardzo indywidualne podejście do każdego dziecka, mnóstwo wspaniałych pomysłów, dzieci z nią nie mogą się nudzić, będziemy ją zawsze ciepło wspominać. Jeśli chodzi o hotel to bardzo polecamy dla rodzin z dziećmi, którzy chcą wypocząć, tam jest naprawdę cicho i spokojnie... MIŁO było by jeszcze kiedyś tam wrócić.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem srpen 2020
Piękny, położony na klifie hotel z aquaparkiem, i mnóstwem basenów jest świetnym miejscem na wakacje. Z daleka od zatloczonych halasliwych kurortów. Można lenic się całymi dniami lub wybrać (...) více informací
Piękny, położony na klifie hotel z aquaparkiem, i mnóstwem basenów jest świetnym miejscem na wakacje. Z daleka od zatloczonych halasliwych kurortów. Można lenic się całymi dniami lub wybrać zwiedzanie: urokliwy Balchik i wieczór bulgarski to strzał w 10. Szkoda, że nie bylo czasu na więcej. Dodatkowy plus dla hotelu za doskonale jedzenie: Pani Manager kuchni i restauracji hotelowej wybornie dba o gosci. Zdecydowanie polecam sam hotel oraz Bułgarię jako naprawdę ciekawy kierunek wakacyjny :)
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 4
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli srpen 2020
Hotel położony na klifie, z malowniczym widokiem na morze, w maleńkiej wiosce Topola. Do dyspozycji gości jest kilka basenów, w tym z podgrzewaną wodą, ponadto korty tenisowe, wejście do Aqua (...) více informací
Hotel położony na klifie, z malowniczym widokiem na morze, w maleńkiej wiosce Topola. Do dyspozycji gości jest kilka basenów, w tym z podgrzewaną wodą, ponadto korty tenisowe, wejście do Aqua Parku oraz parku linowego. Bardzo fajne animacje dla dzieci i dorosłych. Pokój apartament w starszej części hotelu, bardzo przestronny i dobrze wyposażony. Serwis hotelowy idealny. Wyżywienie all inclusive, bardzo smaczne, świeże i dużo. Barmani szczególnie przy głównym basenie nie żałują żadnych napoi, również tych dla dorosłych. Jeśli chodzi o sam hotel to wszystko na plus i warte polecenia. Cała rodzina mega zadowolona.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 3
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2020
Przepiękne widoki, hotel czysty, wiele atrakcji dla dzieci, ale i dla dorosłych. Jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Polecam Gorąco:) více informací
Przepiękne widoki, hotel czysty, wiele atrakcji dla dzieci, ale i dla dorosłych. Jedzenie smaczne, a obsługa bardzo miła. Polecam Gorąco:)
 • 4
 • 4
 • 5
 • 2
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2020
Hotel Topola Skies sam w sobie stanowił atrakcję ze względu na swoje położenie i dodatkowe atrybuty jakie były do dyspozycji gości. Hotel widać było, że codziennie sprzątamy i czystość była (...) více informací
Hotel Topola Skies sam w sobie stanowił atrakcję ze względu na swoje położenie i dodatkowe atrybuty jakie były do dyspozycji gości. Hotel widać było, że codziennie sprzątamy i czystość była zachowana jak na tak ogromny mógłbym powiedzieć kompleks. Pokoje duże i przestronne jednak sam ich wystrój był raczej bardzo przeciętny, łóżka i poduszki bardzo niewygodne niestety i spory minus dla łazienki z wanną i jakąś "folią" do zasłaniania by nie leciała woda. Mimo starań po prysznicu w łazience "powódź". Panie co prawda sprzątały codziennie jednak pokój na minus - na szczęście to tylko pokój, w którym spędza się mało czasu :) Obsługa ogólnie na duży plus - tutaj nie odczułem jakiś negatywnych emocji - OK. Wyżywienie? Dla kogoś kto ładuje na talerz co popadnie i później to zostawia to nie dziwne, że zaczyna być monotonnie, szczególnie jak byliśmy tam 2 tygodnie. Brakowało faktycznie urozmaicenia jednak my staraliśmy brać dziś "to" a jutro "tamto" i jakoś radę. Ogólnie jedzenie ok ale "d..." nie urywało :) - ps. Mule na duży plus :) Jak wspomniałem sam hotel to była atrakcja na tym "pustkowiu" tak naprawdę, gdzie poza hotelem nie było nic. Hotel natomiast oferował naprawdę przepiękne widoki, szczególnie z basenu Infiniti - mega fotki można zrobić. Byliśmy z dziećmi więc 4 baseny do wyboru, gdzie w jednym woda 30 stopni - aż za dużo. Do tego aquapark naprawdę rewelacja - zjeżdżalnie, sztuczna fala, centrum dla małych dzieci - rewelacja i nic dodać nic ująć. Jakby było mało park linowy, gdzie dzieciaki były nawet czasami po 2 razy dziennie - super. Ja np. korzystałem z kortów do tenisa czy siłowni i też ok. Byliśmy w czasach obostrzeń związanych z Covid-19, czyli w czasach "pLandemii" ale na szczęście ludzie będący na wakacjach mieli tam podobne zdanie na ten temat. Trzeba natomiast zrozumieć hotel, że musiał przestrzegać wytycznych np. w restauracji itp. co troszkę utrudniało ale było ok. Niestety brakowało przez to np. animacji, gdzie widać, że hotel ma potencjał by "zabawiać" gości itp. Na duży minus niestety plaża - byliśmy tylko 1 raz bo niestety biedna i dojazd busem robią swoje. Byliśmy za to taksówką na plaży oddalonej o jakieś 25km blisko Kaliakri i było rewelka - polecam. Podsumowując ogólnie udane wakacje a byliśmy naprawdę na nich sporą grupą znajomych i dzieci - łącznie 20 osób - wszyscy ogólnie zadowoleni.
 • 2
 • 4
 • 5
 • 1
 • 6
 • 2
 • 2
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2020
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 3
 • 5
 • 3
 • 4
 • 3
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2020
Hotel super zadbany czysty naprawdę mogę polecić obsługa super miła i przede wszystkim dużo naprawdę niema się czego czepić nawet toalety na aquaparku super czyste polecam. více informací
Hotel super zadbany czysty naprawdę mogę polecić obsługa super miła i przede wszystkim dużo naprawdę niema się czego czepić nawet toalety na aquaparku super czyste polecam.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2020
Hotel przestronny i nowoczesny z dużym aquaparkiem, kilkoma basenami i infrastrukturą sportową. Jest to kompleks, w którym z powodzeniem można realizować różnorodne animacje, ale niestety (...) více informací
Hotel przestronny i nowoczesny z dużym aquaparkiem, kilkoma basenami i infrastrukturą sportową. Jest to kompleks, w którym z powodzeniem można realizować różnorodne animacje, ale niestety trzech animatorów nie podołało takiemu wyzwaniu. Amfiteatr, który tak pięknie prezentuje się na zdjęciach, nie był nawet raz wykorzystany, gimnastyka w wodzie prowadzona była przez dziewczynkę, której nikt nie powiedział jak się to robi, a muzyka na żywo w zamkniętym pomieszczeniu w obecnej sytuacji pandemii nie byłą najbezpieczniejszym pomysłem. Młodzież radziła sobie sama. Podczas 5 dni pobytu wino czerwone, z którego Bułgaria słynie, nie było dostępne z niewyjaśnionych przyczyn, a jeden barman na tak duży obiekt to jakieś totalne nieporozumienie. Biedak pracował non stop, a mimo to ludzie zmuszeni byli czekać nawet 20 minut na szklankę napoju. Z tego samego powodu stoliki i podłoga w głównym barze hotelowym były bardzo rzadko sprzątane. Stołówka hotelowa oferowała wystarczającą ilość potraw i zawsze można było znaleźć sobie coś smacznego. Niestety w Bułgarii panuje zwyczaj palenia papierosów podczas jedzenia posiłków, co jest dla mnie niemożliwe do zaakceptowania. Plaża ciekawie umiejscowiona, strzeżona i w dużej części piaszczysta , ale pod koniec pobytu pojawiły się blisko brzegu olbrzymie meduzy i właściwie to nie wiem czy były niebezpieczne, bo w opisie hotelu nie ma informacji na ten temat. Myślę, że kilka usprawnień uczyniłoby ten hotel doskonałą propozycją na wakacje, a na razie plasuje się jedynie trochę wyżej niż przeciętnie.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 1
 • 2
 • 3
 • 1
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2020
Hotel ładnie położony pod wzdgledem widokowym z naszym zdaniem niewykozystanymi możliwosciami i ma tym zalety hotelu sie konczą. Obsluga hotelowa leniwa, jadalnia ewidentnie przepełbiona, aby (...) více informací
Hotel ładnie położony pod wzdgledem widokowym z naszym zdaniem niewykozystanymi możliwosciami i ma tym zalety hotelu sie konczą. Obsluga hotelowa leniwa, jadalnia ewidentnie przepełbiona, aby zjeść , samemu trzeba posprzatac stolik. Pokoje sprzatane niedbale, zimna woda w basenie , do jedzenia dziennie to samo, brak miejsca w lobby barze jedynym czynnym do 23.
 • 5
 • 2
 • 1
 • 5
 • 4
 • 1
 • 1
 • 2
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2020
Hotel bardzo ładny, kilka basenów, cudowne widoki. Natomiast jesli chodzi o czystość w pokojach to pozostawia to wiele do zyczenia. Kolejki po herbate i wybor jedzenia bardzo niezadowalający. W (...) více informací
Hotel bardzo ładny, kilka basenów, cudowne widoki. Natomiast jesli chodzi o czystość w pokojach to pozostawia to wiele do zyczenia. Kolejki po herbate i wybor jedzenia bardzo niezadowalający. W kolko to samo. Obsługa nakładała bardzo duzo na talerze mimo sprzeciwów i mnostwo jeżdżenia poprostu sie marnowało.
 • 3
 • 1
 • 2
 • 2
 • 4
 • 3
 • 4
 • 3
méně informací
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 809 Czk -73%
5 457czk Celkem Podrobnosti o ceně 10 914 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter