phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark

Výhody nabídky

 • dovolená s dětmi
 • prostorné apartmány
 • pokoje superior v nové části
 • rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení
 • Action Park a aquapark se spoustou atrakcí
 • malebně umístěný
 • Żagiel Itaky

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark Kód: VARTOPO

14 034PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 11.09 – Pá 18.09.20 (8 dní)
Itaka

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark Kód: VARTOPO Bulharsko \ Kawarna

Nachází se na útesu, poblíž turistických městeček Topola a Kavarna a malebného poloostrovu Kaliakra. Hotel je známý svou příjemnou a přátelskou atmosférou a celou řadou sportovních a rekreačních zařízení a zábavy. Z bazénu typ infinity a amfiteátru nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Okouzlující pláže si můžete projít po ekologické stezce nebo využít bezplatný hotelový autobus. Hotel má elegantní pokoje Superior v nové části a prostorné, dobře vybavené apartmány. Děti se mohou těšit na vodní park se skluzavkami, umělou vlnou a vodním zámkem. Pro amatérské golfisty jsou v blízkosti hotelu 3 golfová hřiště. V roce 2019 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny (cca 10 BGN/jízda v jednu stranu autem pro max. 4 osoby; cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem pro 5–8 osob).

Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřený v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a místní kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60 m-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevírací hodiny: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; Action Park v areálu hotelu; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

snídaně (8.00-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení, ovoce a zmrzlina (15.30-17.30) v baru u bazénu; místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v: lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu typ infinity (9.30-17.30); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

0035/952904040, www.topolaskies.com

 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
5,2 / 6
96% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
Informace o regionu

Bulharsko — Kawarna

Malebné přístavní městečko, jehož historie sahá až do starověku. Toto malé a klidné letovisko láká svými kouzelnými plážemi v zátočinách. Byla založena v 5. stol. před n.l. V Kavarně si můžete užívat spoustu památek, které rozhodně musíte vidět! Za návštěvu stojí také jedno z několika muzeí, mezi nimi Mořské muzeum s unikátními poklady, které byly po stovky let ponořeny na dně moře. Okolí Kavarny je také proslulé golfovými hřišti včetně nádherně situovaného Thracian Cliffs s výhledem na Černé moře.

POLOHA: na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny (cca 10 BGN/jízda v jednu stranu autem pro max. 4 osoby; cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem pro 5–8 osob).

PLÁŽ: Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřený v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a místní kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60 m-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevírací hodiny: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; Action Park v areálu hotelu; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

ALL INCLUSIVE: snídaně (8.00-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení, ovoce a zmrzlina (15.30-17.30) v baru u bazénu; místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v: lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu typ infinity (9.30-17.30); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0035/952904040, www.topolaskies.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,2 / 6
Celkové hodnocení
z 852 recenze
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
5 / 6
50+ lat, se svými přáteli září 2019
Byliśmy tam drugi raz z rzędu bo bardzo nam się podobało. Hotel sam sobie jest atrakcją, ze względu na położenie na klifie. Ładne przestronne pokoje i widok z każdego pokoju na morze , to jest (...) více informací
Byliśmy tam drugi raz z rzędu bo bardzo nam się podobało. Hotel sam sobie jest atrakcją, ze względu na położenie na klifie. Ładne przestronne pokoje i widok z każdego pokoju na morze , to jest to. Fakt, że jest oddalony od cywilizacji tj. od miasta (najbliższe Kavarna) jest minusem ale małym, bo zależy, co kto szuka , rozrywki czy spokoju. Z pewnością jest idealny dla rodzin z dziećmi. Dla dorosłych też atrakcji nie brakuje : siłownia, spa, park linowy, korty, boisko, baseny i aquapark (szkoda że był zamknięty w czasie 11-18 września). Dobrze, że są animacje w amfiteatrze. Ale brakowało nam miejsca do tańca, z parkietem, gdzieś pod dachem i organizacją samych tańców dla dorosłych, gdzie nie plączą się i jęczą małe dzieci. Choć nie mam nic przeciwko dzieciom, to po 20 - tej, należytą troską i uwagą można byłoby otoczyć dorosłych. A najważniejsza sprawa, którą chcemy podkreślić to znakomite jedzenie, kuchnia "palce lizać". Nawet malkontenci nie mogli narzekać na wyśmienite i zróżnicowane jedzenie "pod każdego". Było z czego wybierać. Małym minusem jest brak na kuchni gotowej kawy i herbaty w dzbankach, której można byłoby sobie po prostu nalać i usiąść do śniadania. Czekanie w kolejce po 10 minut do automatu do kawy to czas, w którym stygnie jajecznica. Szczególna pochwała za pankejki, naleśniki i grile i oczywiście owoce morza (mule i krewetki). Suuuper. Pozdrawiam wszystkich, którzy wybierają ten hotel - naprawdę warto.
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s rodinou září 2019
Hotel położony na pięknym klifie. 4 baseny w tym 1 z podgrzewaną wodą. Wyżywienie - bardzo dobre, bardzo dużo, każdy znajdzie coś dla siebie. Czystko, pokoje sprzątane codziennie. Obsługa nie (...) více informací
Hotel położony na pięknym klifie. 4 baseny w tym 1 z podgrzewaną wodą. Wyżywienie - bardzo dobre, bardzo dużo, każdy znajdzie coś dla siebie. Czystko, pokoje sprzątane codziennie. Obsługa nie mówi w języku angielskim poza osobami w recepcji. Nie mieliśmy możliwości skorzystać z atrakcji aquaparku, ponieważ został zamknięty w dniu naszego przyjazdu. Największym mankamentem był powrót, ponieważ z hotelu musieliśmy się wymeldować o 12, a wyjazd autokaru na lotnisko był o 22, w dodatku ostatnim posiłkiem był obiad (12.00-14.00), nie było już wstępu na kolację. (Niestety na wakacjach z małym dzieckiem było to problematyczne).
 • 6
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
 • 2
 • 1
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2019
Hotel naprawdę powinien spełnić wymagania nawet tych wymagających. Wyżywienie urozmaicone, smaczne, restauracje czyste, obsługa sprawna. Pokoje również czyste, bez większych zastrzeżeń. Dobrze (...) více informací
Hotel naprawdę powinien spełnić wymagania nawet tych wymagających. Wyżywienie urozmaicone, smaczne, restauracje czyste, obsługa sprawna. Pokoje również czyste, bez większych zastrzeżeń. Dobrze wyposażone, przestronne. Sam resort bardzo ciekawy, urozmaicony i daje wiele możliwości. Kilka basenów, amfiteatr, boiska (piłka nożna, tenis, badminton), aquapark, park linowy, tenis stołowy. Po naszym wyjeździe uruchamiali zjazd tyrolką w kierunku plaży :D. Otoczenie również zadbane. Pomimo, że był to ostatni turnus nie było widać mankamentów w postaci uszkodzonych urządzeń czy innego wyposażenia. 3 bary zewnętrzne przy basenach (chociaż nie zawsze wszystkie otwarte), dobrze wyposażone, urozmaicone drinki. Obsługa również miła, mimo, że zapewne zmęczona już sezonem. Poważnie zastanawiając się co zapisać po stronie uwag wydaje się, że hotel na klifie sprzyja temu, że czuć większy wiatr, co jest pewnym dyskomfortem. Należy się również nastawić na fakt, że poza hotelem i plażą nie znajdzie się żadnych atrakcji, a do najbliższego "miasta" trzeba podróżować taxi kilkanaście kilometrów dalej. Ogólnie wypoczynek udany, a hotel śmiało polecam.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli září 2019
Hotel to mini miasteczko, dość rozległy. Bardzo schludny i czysty. Najbardziej przypadnie do gustu osobom podróżującym z dziećmi. Aquapark, brodziki, zabawne zjeżdżalnie i płytkie brodziki. (...) více informací
Hotel to mini miasteczko, dość rozległy. Bardzo schludny i czysty. Najbardziej przypadnie do gustu osobom podróżującym z dziećmi. Aquapark, brodziki, zabawne zjeżdżalnie i płytkie brodziki. Animacje dla dzieci - rewelacja. Dorośli spędzą czas równie przyjemnie, jeżeli nie są nastawieni na przebywanie poza hotelem (optymalny jest pobyt tygodniowy). Hotel znajduje się bowiem dokładnie pośrodku niczego. Jako atrakcję można traktować jedynie spacer na plażę (osoby dość sprawne fizycznie, zejście z klifu). Widoki piękne. Basen infinity Byliśmy we wrześniu. Zero tłumów czy kolejek. Mnóstwo wolnych leżaków. Bardzo miła obsługa. Apartament niesamowicie przestronny, czysty, super taras. Jedzenie bardzo zróżnicowane, w dużych ilościach. Na stołówce zawsze dostępne wolne stoliki, talerze itp.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 2
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2019
Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, z dala od kurortowego zgiełku. Świetny wybór dla osób ceniących ciszę i spokój, a zarazem które chcą spędzić wakacje z dziećmi. Woda w basenach (...) více informací
Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, z dala od kurortowego zgiełku. Świetny wybór dla osób ceniących ciszę i spokój, a zarazem które chcą spędzić wakacje z dziećmi. Woda w basenach podgrzewana, co pozwala spędzić wakacje naszym milusińskim na 100% procent. Hotel znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, z dala od kurortowego zgiełku. Świetny wybór dla osób ceniących ciszę i spokój, a zarazem które chcą spędzić wakacje z dziećmi. Woda w basenach podgrzewana, co pozwala spędzić wakacje naszym milusińskim na 100% procent. Pokoje duże, przestronne.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2019
Hotel czysty, pokoje codziennie sprzatane miła obsługa. Rezydent był dostępny przez cały czas wycieczki více informací
Hotel czysty, pokoje codziennie sprzatane miła obsługa. Rezydent był dostępny przez cały czas wycieczki
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 6
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem září 2019
Apartamenty bardzo ładne, wygodne z tarasem. Po za jedynym mankamentem w łazience, otóż po każdym prysznicu czy kąpieli łazienka byla zalewana wodą. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki (...) více informací
Apartamenty bardzo ładne, wygodne z tarasem. Po za jedynym mankamentem w łazience, otóż po każdym prysznicu czy kąpieli łazienka byla zalewana wodą. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie codziennie praktycznie takie samo, tylko kilka rzeczy było podmienianych. Nie wszystko smaczne tak jak by się chciało, slabo doprawione jednak można było znaleźć coś dla siebie. Obsluga w porządku. Pani na recepcji bardzo miła, jednak wydaje nam się że organizacja przy zakwaterowaniu powinna być lepsza. Po całym dniu na walizkach musieliśmy czekać ok. Godziny na zakwaterowanie ponieważ musiała to robić tylko jedna pani. Zostalismy zakwaterowani po 23 i niestety nie zastalismy żadnej kolacji w lodówce. Bardzo słabe animacje dla dorosłych. Hotel typowy dla rodzin z dziećmi. Busy na plażę jeżdżą zbyt rzadko i ostatni bus z plaży jedzie zbyt wcześnie. Plaża spacerem to 1km w dół po ostrym zboczu a nie jak jest informacja 250m. Na terenie obiektu są żmije, jedna nawet próbowała wejść do budynku niedaleko budynku recepcji. Jest to spowodowane za pewne roślinnością poza obiektem. Ogólnie hotel możemy polecić jeśli się chce leżeć, jeść, pić i nic nie robić. Pomijam w ocenie wycieczki fakultatywne, które można dodatkowo wykupić.. Jeśli jednak na własną rękę chce się coś zobaczyć po za fajnymi basenami, malutką plażą to raczej nie polecamy. Baseny bardzo fajne, jest ich lacznie 5, z czego 1 malutki jest podgrzewany dla dzieci. 1 basen z widokiem na morze.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 1
 • 3
 • 4
 • 1
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s rodinou září 2019
Hotel o wysokim komforcie. Wygodny dla rodziców z dziećmi. Profesjonalna i miła obsługa. Wyposażenie wypoczynkowe tj. baseny, aquapark, place zabaw rewelacyjne plus świetni animatorzy - dzieci (...) více informací
Hotel o wysokim komforcie. Wygodny dla rodziców z dziećmi. Profesjonalna i miła obsługa. Wyposażenie wypoczynkowe tj. baseny, aquapark, place zabaw rewelacyjne plus świetni animatorzy - dzieci zachwycone. Posiłki bardzo urozmaicone, szeroki wybór dań, praktycznie brak kolejek na stołówce. Świetnie zorganizowany transport busami na plażę. Rezydent bez zarzutu aczkolwiek na szczęście nie musieliśmy skorzystać z pomocy w sytuacjach kryzysowych np. wypadku, choroby czy awarii, wtedy może się naprawdę wykazać empatią i profesjonalizmem. Transport z lotniska i opieka super. Wycieczka do Warny również, pod opieką przewodnika mówiącego płynnie po polsku. Podróż samolotem komfortowa.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem září 2019
Hotel polozony z dala od zgielku miasta,piekne pokoje z widokiem na morze,jedzenie od koloru do wyboru.BOGATY WYBOR BASENOW,SILOWNIA SPA .wieczorne mini disco ubaw dla najmlodzych jak i (...) více informací
Hotel polozony z dala od zgielku miasta,piekne pokoje z widokiem na morze,jedzenie od koloru do wyboru.BOGATY WYBOR BASENOW,SILOWNIA SPA .wieczorne mini disco ubaw dla najmlodzych jak i doroslych. goraco [polecam.hotel zapewnia wszystko wystarczy zabrac ze soba pogode ducha i wakacje beda udane.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2019
Hotel na wysokim poziomie, miła obsługa, czysto codziennie sprzątane obejście wokół hotelu, sprzątane pokoje, animacje dla dzieciaków zumba zabawy w wodzie park linowy. Wakacje dla rodzin z (...) více informací
Hotel na wysokim poziomie, miła obsługa, czysto codziennie sprzątane obejście wokół hotelu, sprzątane pokoje, animacje dla dzieciaków zumba zabawy w wodzie park linowy. Wakacje dla rodzin z dziećmi wszystkie atrakcje na miejscu dzieci na pewno nie będą się nudziły a i też sporo atrakcji dla dorosłych:) park linowy. Zejście do morza ciekawe jeśli ktoś lubi wędrować po górach:) nasze dzieci dały radę (wiek 5 i 7) i z przyjemnością pokonywały tą trasę. Bardzo fajnie że dla dzieci był basen podgrzewany o w przypadku zachmurzenia pozwoliło dzieciom wejść do wody.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem září 2019
Hotel super dobry układ całego ośrodka. Wystarczająca informacja více informací
Hotel super dobry układ całego ośrodka. Wystarczająca informacja
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2019
Fajny hotel, bajecznie położony, przepiękne widoki. Duży apartament, idealny dla rodzin z dziećmi. více informací
Fajny hotel, bajecznie położony, przepiękne widoki. Duży apartament, idealny dla rodzin z dziećmi.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 1
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2019
Hotel pieknie polozony, czysty, obsługa miła i pomocna. Wyżywienie mało urozmaicone i powtarzające się a snack bar bardzo ubogi. Lody smaczne MnosMnó basenów, nie było problemu z leżakami. (...) více informací
Hotel pieknie polozony, czysty, obsługa miła i pomocna. Wyżywienie mało urozmaicone i powtarzające się a snack bar bardzo ubogi. Lody smaczne MnosMnó basenów, nie było problemu z leżakami. Możliwość przyjechania się busem nad morze tam i z powrotem. Niestety wszedzue daleko i żeby gdziekolwiek pojechac, chociażby do większego sklepu trzeba osobiście zamówić taksowke, nie ma tam możliwości poruszać się komunikacją miejską. Plusem jest niska cena zA przejazd.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 2
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2019
Hotel malowniczo położony na klifie. Przepiękne widoki z balkonu dlatego nie warto szczędzić grosza na jego wykupienie. Kuchnia urozmaicona i przepyszna dlatego warto po posiłku skorzystać z (...) více informací
Hotel malowniczo położony na klifie. Przepiękne widoki z balkonu dlatego nie warto szczędzić grosza na jego wykupienie. Kuchnia urozmaicona i przepyszna dlatego warto po posiłku skorzystać z jednego z wielu dostępnych basenów aby szybko pozbyć się nadwagi po jedzeniu. Doskonale przystosowany dla rodzin z dziećmi i pod względem animacji jak i infrastruktury (wszędzie pełno wypłyconych basenów i szybki dostęp do baru aby móc zaspokoić hasła dzieci typu "tatusiu pić..."). Decydując się na ten hotel świadomie pamiętać należy, że do plaży jest kawałeczek ścieżką po klifie bądź jeżdżącym co godzinę busem. Plaża kameralna, czysta i przepiękna z ratownikiem (a nawet dwoma). Wrzesień w Bułgarii jest właściwym czasem aby spędzić wczasy relatywnie spokojnie. Pod koniec sezonu ale jednak jeszcze w trakcie jego. Długo pozostanie mi widok zachodzącego słońca odbijającego się na tafli Morza Czarnego z kieliszkiem białego (regionalnego) wina i ukochanymi po boku.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2019
Hotel na 5+, obsługa bardzo miła, czysto, bardzo ładne pokoje, śliczny widok, fajne baseny, drinki najlewane bardzo hojnie, pyszne jedzenie i duży wybór. Plaża nie do końca spełniła nasze (...) více informací
Hotel na 5+, obsługa bardzo miła, czysto, bardzo ładne pokoje, śliczny widok, fajne baseny, drinki najlewane bardzo hojnie, pyszne jedzenie i duży wybór. Plaża nie do końca spełniła nasze oczekiwania, ale to pewnie dlatego, że w zeszłym roku byliśmy w Chorwacji gdzie ciężko później znaleźć alternatywę. Podróż komfortowa o nic nie trzeba się martwić. Wszystko jasno wytłumaczone. Poprostu cieszyć się wakacjami
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2019
Hotel bardzo czysty i przyjazny dla rodzin. Jedzenie świeże i na wysokim poziomie. Czystość w pokojach jak i w całym Hotelu. Polecam serdecznie. Wakacje bardzo udane. Rezydent bardzo mily i (...) více informací
Hotel bardzo czysty i przyjazny dla rodzin. Jedzenie świeże i na wysokim poziomie. Czystość w pokojach jak i w całym Hotelu. Polecam serdecznie. Wakacje bardzo udane. Rezydent bardzo mily i atrakcyjnie przedstawia oferty wycieczek. Zawsze gotowy do pomocy.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2019
Jedzenie super, bardzo duży wybór, w niedzielę owoce morza. Hotel na wysokim standardzie, czysto, pokój codziennie sprzątany. Do plaży prowadziła stroma ścieżka, dość eksremalne zejście, akurat (...) více informací
Jedzenie super, bardzo duży wybór, w niedzielę owoce morza. Hotel na wysokim standardzie, czysto, pokój codziennie sprzątany. Do plaży prowadziła stroma ścieżka, dość eksremalne zejście, akurat nam to nie przeszkadzało, ale radzę zabrać ze sobą obuwie sportowe. Hotel godny polecenia!. Wycieczkę fakultatywna w poniedziałek udało nam się załatwić w niedzielę, nie było żadnego problemu z kontaktem z rezydentem.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2019
Super hotel jedzenie smaczne urozmaicone baseny czysciutkie obsługa mila widoki przepiękne polecam dla rodzin z dziećmi. Rezydentka bardzo miła sympatyczna i dostepna více informací
Super hotel jedzenie smaczne urozmaicone baseny czysciutkie obsługa mila widoki przepiękne polecam dla rodzin z dziećmi. Rezydentka bardzo miła sympatyczna i dostepna
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2019
Mega fajny kompleks , super położenie z widokami. ogólnie zaskoczyła pozytywnie ta oferta více informací
Mega fajny kompleks , super położenie z widokami. ogólnie zaskoczyła pozytywnie ta oferta
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 3
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s rodinou srpen 2019
Wspaniały hotel z widokiem na morze. pyszne jedzenie i przemiła obsługa hotelowa. wszystko ok. více informací
Wspaniały hotel z widokiem na morze. pyszne jedzenie i przemiła obsługa hotelowa. wszystko ok.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2019
Hotel bardzo duży - trzy budynki z przestronnymi apartamentami i budynek z pokojami oraz restauracją. Apartament w którym mieszkaliśmy to mieszkanie składające się z sypialni, łazienki oraz (...) více informací
Hotel bardzo duży - trzy budynki z przestronnymi apartamentami i budynek z pokojami oraz restauracją. Apartament w którym mieszkaliśmy to mieszkanie składające się z sypialni, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym (pierwotnie chyba wynajmowano apartamenty z samodzielnym wyżywieniem)- sprzątany codziennie, wymiana ręczników również. Dwie restauracje więc nie było tłoku do jedzenia. Mnie i rodzinie jakość posiłków odpowiadała więc nie wiem skąd opinie o słabym jedzeniu. Na każdym posiłku kucharz robił dania na miejscu- pancakes, jajka sadzone to na śniadanie, na obiad szaszłyki czy grillowane mięso i ryba, raz nawet grillowane krewetki. Do tego masa warzyw, mięs, ziemniaki, frytki i owoce.Pyszne ciasta i lody na deser. Do dyspozycji 5 basenów w tym każdy z brodzikami dla dzieci, aquapark z super zjeżdżalniami i strefą wodnych zabaw dla najmłodszych, park linowy i boiska. Codzienne animacje dla dzieci zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem. Dorośli również zachęcani do gier i zabaw. Plaża mała piaszczysta, również z piaszczystym dnem, nie wymaga obuwia ochronnego, ale trochę oddalona od hotelu- około 15 minut spacerem po ścieżce po zboczu góry- wymagająca dla maluchów, ale z pięknymi widokami. Można również dojechać hotelowym busem. Jedyna wada a może zaleta :) to miejscowość w której znajduje się hotel. Wszędzie daleko na miejscu jeden mały dobrze zaopatrzony sklep. Aby gdzieś się dostać trzeba wynająć taxi lub samochód- koszt około 40 euro.Ma to swoje plusy bo jest bardzo spokojnie w okolicy. Ogólnie polecam szczególnie dla osób z małymi dziećmi - na pewno nie będą się nudzić.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem srpen 2019
HOTEL BARDZO DUŻY, MIŁA OBSŁUGA, CZYSTO, DUŻO ATRAKCJI DLA DZIECI POLECAM. SUPER MIEJSCE DLA RODZIN více informací
HOTEL BARDZO DUŻY, MIŁA OBSŁUGA, CZYSTO, DUŻO ATRAKCJI DLA DZIECI POLECAM. SUPER MIEJSCE DLA RODZIN
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2019
Hotel zasługuje na mocne 4* . Bardzo ładne pokoje ,nam przypadł z cudownym widokiem na morze Zdecydowanym plusem hotelu są baseny , jeden z podgrzewaną wodą. Kolejny plus to kuchnia , (...) více informací
Hotel zasługuje na mocne 4* . Bardzo ładne pokoje ,nam przypadł z cudownym widokiem na morze Zdecydowanym plusem hotelu są baseny , jeden z podgrzewaną wodą. Kolejny plus to kuchnia , smaczna, duzy wybor i kazdy znajdzie cos dla siebie. Wiele potraw sie powtarza kazdego dnia ale sa rowniez urozmaicenia . Plaza blisko , mozna isc spacerem ale po dosc stromej gorze ale jest tez bus hotelowy . Plaza mala ,kameralna ,piasek i kamyki, polecam buty ochronne przy wejsciu do morza Niestety nie obylo sie bez minusow... pokoje slabo sprzątane ,raz calkiem nas pominieto. Kilka razy wylaczal nam sie boiler i musielismy zglaszac parokrotnie brak cieplej wody . W pokoju pomimo aneksu kuchennego brak wyposazenia ,a przy malych dzieciach jest to przydatne ( to sa minusy to poprawy) Przy hotelu aqua park ( niestety brak all inclusive ) bardzo mile miejsce chociaz mlodsze dzieci boja sie wejsc na zjezdzalnie poniewa baaaardzo mocno pryska tam woda . Na poprawe rowniez zasluguje snack bar. Tylko ciastka. Drinki okay . Przy hotelu 2 place zabaw, wszystko okay oprocz metalowych hustawek ,trzeba bardzo uwazac na dzieci podchodzace. Animacje : super animatorzy,animacje dla doroslych codziennie inne ,bardzo zabawne i ciekawe. Animacje dla dzieci codziennie takie same ale dzieci swietnie sie bawią. Wszystko na plus. Pani Ola przemila osoba. Korzystalosmy tylko z wycieczki do Delfinarium. Bylo okay
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2019
Hotel duzy, zadbany, pokoje czyste, codzienna obsludza room service. 2 jadalnie swietnie sie sprawdzaja przy wiekszej ilosci gosci, choć po 4 dniach widać juz monotonie :) Przy 5 basenach nie ma (...) více informací
Hotel duzy, zadbany, pokoje czyste, codzienna obsludza room service. 2 jadalnie swietnie sie sprawdzaja przy wiekszej ilosci gosci, choć po 4 dniach widać juz monotonie :) Przy 5 basenach nie ma tloku, wiec kazdy moze swietnie sie bawic (rowniez dorosli:)). Rezydent otwarty i bardzo pomocny, udziela rzetelnych informacji, zawsze znajdzie czas dla gości.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
17 274 Czk -18%
14 034czk Celkem Podrobnosti o ceně 28 068 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter