phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark

Výhody nabídky

 • dovolená s dětmi
 • prostorné apartmány
 • pokoje superior v nové části
 • rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení
 • Action Park a aquapark se spoustou atrakcí
 • malebně umístěný
 • Plachta Itaky

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark Kód: VARTOPO

7 379PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 12.08 – Út 16.08.22 (5 dní)
Itaka

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark Kód: VARTOPO Bulharsko \ Kawarna

Nachází se na útesu, poblíž turistických městeček Topola a Kavarna a malebného poloostrovu Kaliakra. Hotel je známý svou příjemnou a přátelskou atmosférou a celou řadou sportovních a rekreačních zařízení a zábavy. Z bazénu typ infinity a amfiteátru nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Okouzlující pláže si můžete projít po ekologické stezce nebo využít bezplatný hotelový autobus. Hotel má elegantní pokoje Superior v nové části a prostorné, dobře vybavené apartmány. Děti se mohou těšit na vodní park se skluzavkami, umělou vlnou a vodním zámkem. Pro amatérské golfisty jsou v blízkosti hotelu 3 golfová hřiště. V roce 2019 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny ( cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem).

Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřený v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a místní kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60 m-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevírací hodiny: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; Action Park v areálu hotelu; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

snídaně (8.00-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (18.30-21.00) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení,  (11.00-17.00) v baru u bazénu (15/06-10/09); místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v: lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu  (ve vyznačeném čase); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

0035/952904040, www.topolaskies.com

 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
5,3 / 6
96% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
Informace o regionu

Bulharsko — Kawarna

Malebné přístavní městečko, jehož historie sahá až do starověku. Toto malé a klidné letovisko láká svými kouzelnými plážemi v zátočinách. Byla založena v 5. stol. před n.l. V Kavarně si můžete užívat spoustu památek, které rozhodně musíte vidět! Za návštěvu stojí také jedno z několika muzeí, mezi nimi Mořské muzeum s unikátními poklady, které byly po stovky let ponořeny na dně moře. Okolí Kavarny je také proslulé golfovými hřišti včetně nádherně situovaného Thracian Cliffs s výhledem na Černé moře.

POLOHA: na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny ( cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem).

PLÁŽ: Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřený v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a místní kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60 m-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevírací hodiny: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; Action Park v areálu hotelu; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

ALL INCLUSIVE: snídaně (8.00-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (18.30-21.00) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení,  (11.00-17.00) v baru u bazénu (15/06-10/09); místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v: lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu  (ve vyznačeném čase); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0035/952904040, www.topolaskies.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,3 / 6
Celkové hodnocení
z 1017 recenze
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Pięknie połozony hotel, piekne widoki. Czysto, przestronne pokoje, bardzo zadbany teren. Miła obsługa. Warto spedzic w nim swoj urlop. Wakacje bardzo udane, piekny hotel, swietene baseny i (...) více informací
Pięknie połozony hotel, piekne widoki. Czysto, przestronne pokoje, bardzo zadbany teren. Miła obsługa. Warto spedzic w nim swoj urlop. Wakacje bardzo udane, piekny hotel, swietene baseny i aquapark. Idealna pogoda. Jestem bardzo zadowolona
 • 5
 • 3
 • 5
 • 3
 • 6
 • 2
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
wszystko w najlepszym porządku. pełna satysfakcja více informací
wszystko w najlepszym porządku. pełna satysfakcja
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 2
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Bardzo sympatyczne miejsce. Ładny czysty hotel, duże pokoje, jedzenie smaczne i duży wybór. Dużo atrakcji dla dzieci ( aquapark, park linowy, boiska, baseny). Jeżeli ktoś potrzebuje imprez i (...) více informací
Bardzo sympatyczne miejsce. Ładny czysty hotel, duże pokoje, jedzenie smaczne i duży wybór. Dużo atrakcji dla dzieci ( aquapark, park linowy, boiska, baseny). Jeżeli ktoś potrzebuje imprez i straganów to nie to miejsce. Odpocząć tutaj można. Bardzo pomocny i kontaktowy Pan rezydent z Itaki. Polecam miejsce. Odpoczęliśmy.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s rodinou Červenec 2022
Obsługa bardzo miła. Apartamenty bardzo obszerne. W aneksie kuchennym tylko 2 szklanki i dwa kubki. Brak noży widelcu czy talerzyków. W salonie rozkładana sofa na której spały dwie osoby, ja z (...) více informací
Obsługa bardzo miła. Apartamenty bardzo obszerne. W aneksie kuchennym tylko 2 szklanki i dwa kubki. Brak noży widelcu czy talerzyków. W salonie rozkładana sofa na której spały dwie osoby, ja z wnukiem i dostaliśmy jedną kołdrą. Musiałem interweniować, bez problemu dostałem drugą. Jest dużo wózków akumulatorowych a trzeba samemu nieść bagaż i t z odległych miejsc po nierównym terenie. Jeszcze jeden plus nie trzeba walczyć o leżaki jest ich bardzo dużo.
 • 5
 • 3
 • 6
 • 2
 • 5
 • 3
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Topola Skies zachwycił naszą rodzinę już od wejścia. Duży, piękny, bardzo zadbany. Przemiła i bardzo pomocna obsługa, masa atrakcji. Jedzenie określiłabym jako dobre, jest ogromny wybór, więc (...) více informací
Topola Skies zachwycił naszą rodzinę już od wejścia. Duży, piękny, bardzo zadbany. Przemiła i bardzo pomocna obsługa, masa atrakcji. Jedzenie określiłabym jako dobre, jest ogromny wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ale nasze serca skradli animatorzy z hotelu, dawno się tak nie bawiliśmy w towarzystwie obcych ludzi. Serio animatorzy nawali radę na 120%
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Hotel ładny, zadbany, położony na klifie - gdzie mówiąc wprost wieje. Wiatr nie przeszkadza jednak i nie wyziębia. Pokój apartament duży, funkcjonalny, codziennie sprzątany. W pokoju lodówka i (...) více informací
Hotel ładny, zadbany, położony na klifie - gdzie mówiąc wprost wieje. Wiatr nie przeszkadza jednak i nie wyziębia. Pokój apartament duży, funkcjonalny, codziennie sprzątany. W pokoju lodówka i płyta indukcyjna. Balkon z jaskółkami, ale sprzątany;) Jedzenie urozmaicone, smaczne i z dużym wyborem. Brak polskich animacji rekomendowali animatorzy lokalni i nikt braku polskich nie odczuwał. Park wodny i park linowy darmowy dla gości hotelu, sprawnie prowadzone i pilnowane :) Dojazd na plażę busem hotelowym, a sama plaża bardzo miła i mało oblegana.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Hotel piękny , widoki również wspaniałe Jedzenie w hotelu przepyszne a obsługa przemiła více informací
Hotel piękny , widoki również wspaniałe Jedzenie w hotelu przepyszne a obsługa przemiła
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Hotel jest super :) ma 4 baseny + 1 podgrzewany pod zadaszeniem na tzw niepogodę :) sauna parowa i sucha , Aqua park spacerkiem za budynkiem głównym z atrakcjami dla dzieci starszych , (...) více informací
Hotel jest super :) ma 4 baseny + 1 podgrzewany pod zadaszeniem na tzw niepogodę :) sauna parowa i sucha , Aqua park spacerkiem za budynkiem głównym z atrakcjami dla dzieci starszych , młodszych i dorosłych / nie czynny w poniedziałki / ; kort tenisowy , boisko do piłki nożnej , siatkówki ; płace zabaw dla dzieci , stoły do pingponga , obszerne lobby z kanapami , bilardem itp. Pokoje przestronne , serwis codziennie, jedyna wada lub nie to jaskółki które domowią się na gzymsach pod tarasami . Animatorzy hotelowi super co wieczór jakieś śmieszne atrakcje mini disko dla dzieci a pózniej coś dla reszty np bingo, wybór mistera / u nas Polak wygrał / , karaoke itp. Plaża piękna nieduża publiczna z leżakami , łóżkami a nawet banałami płatnymi jednak nie wiele za 2 leżaki , stolik z 4 pufami i hamak pod zadaszeniem 100lv , łóżko z zasłonami pod zadaszeniem 60lv, 2 leżaki pod parasolem 30lv, można płacić karta na miejscu . Plaża ze spokojnym zejściem do morza , piaskowa z kamyczkami dużymi płaskimi do zbierania ,i ratownikiem. Kursuje bus ci godzinę dojazd 5 minut . Tyrolka super atrakcja dla dorosłych i dzieci w wadze od 30 kg płatne 35 lv id środy do niedzieli . Na klifie w hotelu troszkę wieje wiatr czasem. Przy hotelu mini market , fishfeed spa , warkoczyki i tatuaże z henny można zrobić :) pocztówki dostępne w sklepiku z pamiątkami na terenie hotelu . Jedzenie do wyboru do koloru obiady i kolacje rożne jest duży wybór owoców u warzyw , zawsze na każdym posiłku świeże owoce, mule , rybka, mięso , grillowane warzywa itd ; śniadania szeroki wybór jednak codziennie to samo , warzywa , owoce, jajecznicę , zapiekanki, wędliny , sery , pieczywo , płatki , naleśniki , jajka , parówki , kiełbaski . Zarówno my jak u dzieci mieliśmy w czym wybierać - jedzenie smaczne .
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Hotel rewelacyjny Obsługa super Miejsce bajeczne více informací
Hotel rewelacyjny Obsługa super Miejsce bajeczne
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou Červen 2022
Hotel przepięknie położony, na klifie. Mieliśmy pokój z widokiem na morze - widok z balkonu fenomenalny, wręcz bajkowy. Zachowanie czystości na wysokim poziomie. Mamy małe dziecko które (...) více informací
Hotel przepięknie położony, na klifie. Mieliśmy pokój z widokiem na morze - widok z balkonu fenomenalny, wręcz bajkowy. Zachowanie czystości na wysokim poziomie. Mamy małe dziecko które raczkuje, więc szczególnie zależało nam na nienagannej higienie całego otoczenia. Nasz apartament był codziennie sprzątany. Kiedy jednego dnia zdarzyło się że pań sprzątających u nas nie było, a my akurat byliśmy nad morzem i nanieśliśmy sporo piachu, poprosiłem w recepcji żeby przyszły posprzątać i tak też się stało. Na naszym balkonie jaskółki miały gniazdo (a jest ich na terenie całego hotelu mnóstwo - wręcz setki), co powodowało że z czasem zaczęły pojawiać się ich nieczystości, ale było to dla nas umiarkowanie uciążliwe. Tym bardziej że balkon także codziennie sprzątany. Z hotelu można krętą ścieżką zejść nad samo morze. Albo podjechać busem. Można też zjechać nad nie tyrolką z terenu hotelu. Co do plaży - szału nie ma - wąska, miejscami glony na piasku. W ramach ciekawostki można raz czy dwa podczas pobytu ją odwiedzić. Świetny polski rezydent - Pan Dawid - kontaktowy i bardzo pomocny. Mieszka na terenie hotelu, więc nie ma problemu z jego dostępnością. Na terenie hotelu 4 duże baseny (w tym basen infinity z oszałamiającym widokiem na morze) i 2 brodziki dla dzieci. Ponadto 3 place zabaw, park linowy, ścianka wspinaczkowa, aquapark - wszystko czego dusza zapragnie. Co do jedzenia - zdarzyły mi się problemy żołądkowe w trakcie wyjazdu, ale myślę że wynikały one bardziej z przyjęcia zbyt dużej ilości surowych warzyw i owoców niż ze złego żywienia w hotelu. Jedzenie smaczne i świeże - warzywa, owoce, mnóstwo słodyczy na deser do każdego posiłku. Na minus z naszego punktu widzenia - brak typowego menu dla dzieci. Czasami trzeba było się mocniej zastanowić co nasze małe dzieci mogą zjeść. Pracownicy hotelu podczas posiłków - młoda i uśmiechnięta ekipa. W ciągu dnia obsługa zapewnia różne rodzaje aktywności, wieczorami - mini-disco dla najmłodszych oraz quizy i wygłupy dla dorosłych - to w amfiteatrze, znajdującym się na obrzeżach kompleksu hotelowego. Tego typu rozrywki prowadzone są w językach: rumuńskim i angielskim. Tak jak na przykład wszystkie tabliczki informacyjne na terenie hotelu są po bułgarsku, rumuńsku i angielsku. Nie wiem czy odczytywać to jako minus - taka po prostu jest specyfika tego miejsca że większość gości hotelowych to rumuńscy sąsiedzi. Byliśmy w tym miejscu na samym początku sezonu - w drugiej połowie czerwca - i mieliśmy wrażenie że struktura narodowościowa gości kształtowała się mniej więcej tak - 60% Rumunów, 30% Polaków i 10% innych narodowości. Generalnie nie mieliśmy problemu jeśli chodzi o kontakty z niepolakami. Co do kontaktów z Polakami - zawarliśmy kilka fajnych znajomości. Całość oceniamy w skali szkolnej na 5.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Hotel położony na klifie co gwarantuje hipnotyzujacy widok na okoliczne zabudowania, Morze Czarne a przede wszystkim na ogromne połacie terenów zielonych. Cudowne miejsce by spędzić (...) více informací
Hotel położony na klifie co gwarantuje hipnotyzujacy widok na okoliczne zabudowania, Morze Czarne a przede wszystkim na ogromne połacie terenów zielonych. Cudowne miejsce by spędzić niezapomniane chwile relaksując się przy basenach, skosztować regionalnej, niesamowicie urozmaiconej kuchni czy skorzystać z atrakcji włączonych w opcję all inclusive (aquapark, park linowy, kilka boisk). Hotel organizuje animacje dla najmłodszych oraz gry zespołowe dla starszych. Na osoby chcące zatopić stopy w morzu czekają (bezpłatne) busy kursujące na plażę co godzinę lub opcja zjazdu na tyrolce (druga opcja dodatkowo płatna). Pokoje czyste i przestronne a sprzęty sprawnie działające. Idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. My z pewnością tam wrócimy.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli září 2021
Bardzo polecam hotel. Fajny kompleks z basenami, pokoje duże i przestronne. Pyszne jedzenie, duży wybór. více informací
Bardzo polecam hotel. Fajny kompleks z basenami, pokoje duże i przestronne. Pyszne jedzenie, duży wybór.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, se svými přáteli září 2021
Bardzo duży hotel, w urokliwym miejscu. Miła obsługa, czyste i duże pokoje pokoje. W restauracji duży wybór dań. Bardzo fajne baseny w szczególności infinity.. více informací
Bardzo duży hotel, w urokliwym miejscu. Miła obsługa, czyste i duże pokoje pokoje. W restauracji duży wybór dań. Bardzo fajne baseny w szczególności infinity..
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 2
 • 3
 • 3
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem září 2021
To był nasz pierwszy w życiu zorganizowany pobyt i jesteśmy niesamowicie zadowoleni, że trafiliśmy właśnie na Hotel Topola Skies. Hotel usytuowany na skarpie z basenem Infiniti robi ogromne (...) více informací
To był nasz pierwszy w życiu zorganizowany pobyt i jesteśmy niesamowicie zadowoleni, że trafiliśmy właśnie na Hotel Topola Skies. Hotel usytuowany na skarpie z basenem Infiniti robi ogromne wrażenie, mnóstwo atrakcji w jednym miejscu, powoduje, że nie musimy szukać ich poza hotelem. Wiele miejsc i zakątków na ośrodku, gdzie można się zrelaksować i naprawdę odpocząć od zgiełku. Apartamenty bardzo czyste i przestronne, obsługa miła i uśmiechnięta. Posiłki zawsze świeże, dodatkowo na stołówce wyodrębnione miejsce na potrawy z grilla, gdzie kucharz na naszych oczach je przygotowuje. Plaża w zatoczce jest malutka , ale piaszczysta i bardzo klimatyczna na którą zawozi i przywozi nas bezpłatny bus z hotelu. Nie lubię wracać dwa razy w to samo miejsce, ale w tym przypadku jestesmy zauroczeni i na 100 % tam wrócimy w przyszłym roku teraz już z naszymi przyjaciółmi.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 1
 • 3
 • 6
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou září 2021
Podobało się chyba wszystko - na uwagę jednak zasługiwał bardzo młody zespół kelnerów/kelnerek który radził sobie na piątkę z plusem z tłumem gości w szczycie obiadowym (przed i po trudno było (...) více informací
Podobało się chyba wszystko - na uwagę jednak zasługiwał bardzo młody zespół kelnerów/kelnerek który radził sobie na piątkę z plusem z tłumem gości w szczycie obiadowym (przed i po trudno było zauważyć ilu ludzi tu wypoczywa) Kierownicy pracujący z zespołem i wspierający bar oraz sprzątanie stołów. No poprostu wielki szacunek dla organizacji i szybkości obsługi. Jedzenie i drinki wyśmienite. Cały ośrodek jest wręcz stworzony dla rodzin z dziećmi ogromny, bezpieczny i pełen atrakcji teren powoduje że rodzice mogą na chwilę odetchnąć od swoich pociech. Śliczna plaża, do której właściwie co godzinę kursuje bus hotelowy,krystaliczne morze dopełniają obrazu którego nie znajdziemy nawet w egzotycznych krajach. Wieczory lub okres poza sezonem można spędzić w bardzo atrakcyjnym kompleksie basenowym. Ponadto, hotel położony jest na wzgórzu, piękne zachody słońca. Jedno wiem na pewno- wrócimy
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli září 2021
Hotel zasługuje na 5* pod każdym względem..Obsługa,jedzenie,czystość na najwyższym poziomie...Polecam více informací
Hotel zasługuje na 5* pod każdym względem..Obsługa,jedzenie,czystość na najwyższym poziomie...Polecam
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
3 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Nieszczelne łazienki, cały turnus miał zatrucie pokarmowe, monotonne jedzenie, wietrznie i zimno... Całą sytuację ratowali panowie na parku linowym. více informací
Nieszczelne łazienki, cały turnus miał zatrucie pokarmowe, monotonne jedzenie, wietrznie i zimno... Całą sytuację ratowali panowie na parku linowym.
 • 2
 • 2
 • 4
 • 1
 • 1
 • 1
 • 2
 • 1
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Bardzo fajny hotel dla rodziny z dziećmi na uboczy. Pokój czysty w miarę zadany, typowe bułgarskie wykończenie pokoi :D Jedzenie smaczne ale monotonne i tłuste ale każdy znajdzie coś dla siebie, (...) více informací
Bardzo fajny hotel dla rodziny z dziećmi na uboczy. Pokój czysty w miarę zadany, typowe bułgarskie wykończenie pokoi :D Jedzenie smaczne ale monotonne i tłuste ale każdy znajdzie coś dla siebie, brak menu dla dzieci brakowało np. pizzy . Bardzo miła obsługa chętnie pomagała. Jedynym mankamentem był wiatr ale tego można było się spodziewać ponieważ hotel położony jest na klifie ale rekompensuje to przepiękne widoki.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Rezydent spisał się na medal w każdym calu, był pomocny w każdej sytuacji. Hotel miał pare mankamentów, jak np. cieknące wanny. Katering - codziennie dużo powtarzających się potraw. Po 3 dniach (...) více informací
Rezydent spisał się na medal w każdym calu, był pomocny w każdej sytuacji. Hotel miał pare mankamentów, jak np. cieknące wanny. Katering - codziennie dużo powtarzających się potraw. Po 3 dniach miałem zatrucie pokarmowe. Ocena 4+
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 4
méně informací
3 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
czystosc: pokoj wydawal sie byc w miare czysty. Sprzatanie polega wylacznie na szybkim przetarciu podlogi, wymianie smieci oraz recznikow w miare potrzeb. Niestety w lazience bardzo cieklo spod (...) více informací
czystosc: pokoj wydawal sie byc w miare czysty. Sprzatanie polega wylacznie na szybkim przetarciu podlogi, wymianie smieci oraz recznikow w miare potrzeb. Niestety w lazience bardzo cieklo spod wanny. Wyciek byl duzy i woda wylewala sie na cala lazienke. Bylo to o tyle nieprzyjemne, ze recznik na nogi byl od razu caly mokry. Odplyw wanny rowniez nie dzialal, najpierw wanna byla pelna wody (pomimo brania prysznica), potem wszystko zchodzilo. Zglosilismy to na recepcji, niestety do konca naszego wyjazdu nikt sie w tej sprawie nie zglosil. Nie zostalo to naprawione. Musielismy ukladac recznik na stopy w jednym miejscu, pod bidetem i tam wyciagac dzieci do wycierania. obsluga - pracownicy byli bardzo mili, wyzywienie - przed wyjazdem myslalam, ze zawsze da sie cos dla siebie znalezc. Niestety jedzenie bylo na prawde tluste. Trzy osoby ze znajomego nam otoczenia mialy problemy zoladkowo-jeliowe (mimo ze nie wychodzilismy jesc poza hotel). Desery bardzo sztuczne, niedobre. Dzieci nie byly nimi w ogole zainteresowane. Trzeba niestety przyznac, ze czystosc naczyn pozostawiala wiele do zyczenia. plaza - bardzo kameralna, piekna. Mozna dojsc pieszo - nawet dzieci zeszly z klifu i to nie raz , wiec droga wcale nie jest taka zla. Bardzo dobrym rozwiazaniem sa busiki, ktore oferuje hotel. Dowoza na plaze i z plazy - o okreslonych porach. Mozna by bylo poprosic hotel, aby ostatni busik powracajacy do hotelu jechal tez pozniej. Ostatni wjezdza o 16:45. jezeli ktos jedzie na plazy tuz po obiedzie, to ma tam tylko 2.5h czasu. My zostawalismy dluzej i razem z dziecmi wchodzilismy na klif pieszo. baseny - baseny ok, choc woda zimna (17stopni) . jednak to jest bardzo subiektywne. Nie podobalo mi sie jednak to, ze w ofercie samego hotelu jest zjezdzalnia przy basenie (niebieska, nie te w aquaparku) i jest ona wlaczana dwa razy dziennie po 1.5 h. Okolo 11 rano oraz o 15:00 -16:30. W niedziele rano nie wlaczono wcale. Jesli chodzi o niedziele po poludniu - nie wiemy, wyszlismy na plaze. Dzieciaki chcialy sie bawic na niej czesciej, ale obsluga poinformowala nas, ze zjezdzalnia dziala tylko wg tego planu. Mimo tego , ze dziaciaki sie na niej bawily, juz od 13 czekaly na nia, to o 16:30 byla wylaczana. Finalnie z aqua parku p rawie niet nie korzystal, poniewaz temp wody byla zimna (14 /15 stopni)
 • 2
 • 2
 • 4
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
 • 3
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem srpen 2021
Hotel Topola Skies z oferty Itaki to wyjątkowo pozytywne doświadczenie! Profesjonalna opieka rezydenta, doskonała organizacja na lotnisku, podczas transferów i wycieczek. Sam hotel jest (...) více informací
Hotel Topola Skies z oferty Itaki to wyjątkowo pozytywne doświadczenie! Profesjonalna opieka rezydenta, doskonała organizacja na lotnisku, podczas transferów i wycieczek. Sam hotel jest nowoczesny, przepięknie położony na wysokiej skarpie. Widok na Morze Czarne obłędny!!!! My mieliśmy apartament 2 osobowy. Duży, przestronny, dwa tarasy z fantastycznym widokiem. Łazienka komfortowa z wanną i zasłoną. Niestety korzystając z opcji prysznica podłoga zazwyczaj była zalana wodą. Łóżka wygodne, spadło się komfortowo, a dla mnie to ważne z powodu choroby kręgosłupa. Pokój sprzątany codzienne, co 3 dni zmieniana pościel, ręczniki nawet codziennie, jeżeli sobie tego życzyliśmy. W apartamencie dwa klimatyzatory, samodzielnie sterowane. Można dowolnie ustawiać, oczywiście bez żadnych opłat. Teren hotelu czysty, regularnie sprzątany, rośliny i trawniki podlewane, zielone. Place zabaw czyste, także baseny i Aquapark. Chociaż woda dodać zimna. Najgorzej wyglądała podłoga w stołówce, ale niestety to wina gości, którzy potrafili wysypać frytki, albo rozlać zupę i tak to zostawić, nie prosząc obsługi o posprzątanie. Koszmarnie też wyglądały miejsca gdzie jadły malutkie dzieci rozsypując jedzenie dokoła siebie. Smutne to bardzo, może następnym gościom się takie brudasy nie trafia. Oczywiście personel biega, sprząta, dezynfekuje stoliki. Po posiłkach podłogi są dokładnie myte. Plaża kameralna, można do mniej dojść malowniczą eko ścieżka, około 20 min, można zjechać tyrolką (wersja ekstremalna!!) 2 minuty, cena 30 lv, albo dojechać bezpłatnym busikiem hotelowym. Uwaga odjazd jest dokładnie o czasie, a czasami nawet 1-2 minuty wcześniej! Animacje i dla dużych i dla małych. Fantastycznie wieczorki przy muzyce na żywo. Śpiewa duet o fajnych domowych głosach. Repertuar także jak bardzo odpowiadał. Miło posłuchać i potańczyć. Oferta all inclusive bez zastrzeżeń. Polecam, my z pewnością wrócimy!
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania, bogata infrastruktura, dwie restauracje przepiękny widok z okien, miła i pomocna obsługa. Jedzenie smaczne i dużo nigdy niczego nie brakowało, obsługa w (...) více informací
Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania, bogata infrastruktura, dwie restauracje przepiękny widok z okien, miła i pomocna obsługa. Jedzenie smaczne i dużo nigdy niczego nie brakowało, obsługa w maseczkach, jednak przy tak dużej ilości osób nikt nie używał rękawiczek przy nakładaniu jedzenia- mowa tu o gościach nie obsłudze. My byliśmy 11 dni skorzystaliśmy z dwóch wycieczek , jednak wydaje mi się że jak na ten hotel i jego spokojną okolicę 7-8 dni jest wystarczająca. Wspaniałe animatorki z Klubu Przyjaciół Itaki, jednak lokalizacja klubiku pozostawia wiele do życzenia, spodziewałam się że animacje będą w większości odbywać się na zewnątrz, pod jakimiś namiotami, natomiast klubik znajdował się w zamkniętym pomieszczeniu - do którego schodziło się schodkami w dół poniżej poziomu terenu, zapach wilgoci witał zaraz po wejściu. Uważam że to do dopracowania, zwłaszcza, że animacje hotelowe miały zaplecze na zewnątrz na placu zabaw dla dzieci przy boiskach, zatem można? można. Poza tym wszystko ok. Pewnie będziemy chcieli jeszcze wrócić . Przestronne apartamenty, smaczne jedzenie, dobra pogoda, miła obsługa niczego więcej do szczęścia nie trzeba.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2021
Hotel jest bardzo dużym kompleksem niewysokich budynków mieszkalnych (2-3 piętra), pomiędzy którymi jest sporo zieleni i ładnych kamiennych chodników. Przed każdym z budynków znajduje się (...) více informací
Hotel jest bardzo dużym kompleksem niewysokich budynków mieszkalnych (2-3 piętra), pomiędzy którymi jest sporo zieleni i ładnych kamiennych chodników. Przed każdym z budynków znajduje się basen, w sumie sa 4 odkryte i 1 osłoniety . W kązdym z basenów odkrytych jest wydzielona strefa dla mniejszych dzieci,więc to jest naprawde świetnie zorganizowane. Przy basenach są bary. Przy głównym z basenów odbywają się różne animacje, Jęsli chodzi o czystość, to hotel pozostawia trochę do życzenia, na pierwszy rzut oka jest w porządku, ale jednak widać, że niektóre sprzęty sa niedomyte, a w restauracji przy expresie do kawy wisi ohydny i brudny przed;użacz z 5 kablami, klimatyzatory też niestety sa brudne w szczelinach, przez które płynie chłodne powietrze... Restauracje sa 2, każda ma 2 sale, bardziej i mniej klimatyzowane,może również jadać na tarasach i widokiem. Jedzenia bardzo dużo , nie do przejedzenia, różnorodne i smaczne, choc nieco tłuste, ale kazdy znajdzie coś dla siebie. Wadą jest zbyt mała iloość ekspresów do kawy, bo w czasie posiłków już od śniadania tworzyły sie kolejki, często brakowało mleka w expresie,wiec z kubkiem trezba było podejść do stołu, gdzie były płatki sniadaniowe i mleko i stamtąd sobie doelwać do kubka. Na pewno na plus jest to,że jedzenie byłó świeże, podróżowlaiśmy w 11 osób z 5 małych dzieci i nikt sie nie zatruł. Ogromnym plusem jest świetny aquapark, położony tuż za bramą hotelu, dla gości oczywiście bezpłatny. Są tam zjeżdzalnie dla małych, średnich i dorosłych plus miniaquapark dla najmłodszych, polecam! Doodatkowy świetnym rozwiazaniem jest park wsponaczkowy i 2 ściankie do wspinaczki!!! Apartament bardzo przestronny, ręczniki zmieniane codziennie,a le Pani sprzątające nie znają angielskiego. Przychodziły codziennie ok. 8,30 i gdy poprosiliśmy aby przyszły później, bo jeszcze śpimy, niestety juz sie nie zjawiały. Sprzątanie polega tylko na wymianie ręczników i zamieceniu, blatów ani nawet płyty kuchennej nikt nie wyciera... Ogólnie bardzo polecam dla osób, które podróżują dzieci i nastawiają sie na wypoczynek z dziećmi ,ponieważ dla nich jest to raj, odradzam osobom samotnym, bo mogą sie tu zanudzic, chyba,że ktoś lubi leżec całymi dniami przy basenachlub na plaży.
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
 • 4
 • 2
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2021
Zaskoczenie ogromne mieszkania bardzo miłe. Czystość na 4. Panie sprzątają ale raczej tylko pobieżnie. Ogólnie jest ok. Wyżywienie bardzo dobre urozmaicone, plaża jest urokliwa chociaż wąska. Na (...) více informací
Zaskoczenie ogromne mieszkania bardzo miłe. Czystość na 4. Panie sprzątają ale raczej tylko pobieżnie. Ogólnie jest ok. Wyżywienie bardzo dobre urozmaicone, plaża jest urokliwa chociaż wąska. Na plażę jedzie się darmowym busem lub schodzi pieszo ze stromej Góry.
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
méně informací
Fakultativní výlety

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
8 528 Czk -13%
7 379czk Celkem Podrobnosti o ceně 14 758 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter