phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark

Výhody nabídky

 • dovolená s dětmi
 • prostorné apartmány
 • pokoje superior v nové části
 • rozsáhlé sportovní a rekreační zařízení
 • Action Park a aquapark se spoustou atrakcí
 • malebně umístěný
 • Plachta Itaky

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark Kód: VARTOPO

PLN
Itaka

Hotel Topola Skies Resort & Aquapark Kód: VARTOPO Bulharsko \ Kawarna

Nachází se na útesu, poblíž turistických městeček Topola a Kavarna a malebného poloostrovu Kaliakra. Hotel je známý svou příjemnou a přátelskou atmosférou a celou řadou sportovních a rekreačních zařízení a zábavy. Z bazénu typ infinity a amfiteátru nabízí krásný panoramatický výhled na moře. Okouzlující pláže si můžete projít po ekologické stezce nebo využít bezplatný hotelový autobus. Hotel má elegantní pokoje Superior v nové části a prostorné, dobře vybavené apartmány. Děti se mohou těšit na vodní park se skluzavkami, umělou vlnou a vodním zámkem. Pro amatérské golfisty jsou v blízkosti hotelu 3 golfová hřiště. V roce 2019 hotel obdržel ŻAGIEL ITAKIY pro nejvyšší kvalitu služeb.

Popis nabídky

na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny ( cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem).

Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřený v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a místní kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60 m-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevírací hodiny: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; Action Park v areálu hotelu; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

snídaně (8.00-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (18.30-21.00) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení,  (11.00-17.00) v baru u bazénu (15/06-10/09); místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v: lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu  (ve vyznačeném čase); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

0035/952904040, www.topolaskies.com

 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku
5,3 / 6
96% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
Informace o regionu

Bulharsko — Kawarna

Malebné přístavní městečko, jehož historie sahá až do starověku. Toto malé a klidné letovisko láká svými kouzelnými plážemi v zátočinách. Byla založena v 5. stol. před n.l. V Kavarně si můžete užívat spoustu památek, které rozhodně musíte vidět! Za návštěvu stojí také jedno z několika muzeí, mezi nimi Mořské muzeum s unikátními poklady, které byly po stovky let ponořeny na dně moře. Okolí Kavarny je také proslulé golfovými hřišti včetně nádherně situovaného Thracian Cliffs s výhledem na Černé moře.

POLOHA: na útesu, cca 50 m od místní komunikace, cca 1 km od centra města TOPOLA, cca 6 km od centra města Kavarna, cca 9 km od malebného poloostrova Kaliakra, cca 11,5 km od Balčiku nazývaného Bílé Město, cca 36 km od Zlatých Písků; cca 65 km od letiště ve Varně, cca 165 km od letiště v Burgasu; autobusová zastávka cca 1,5 km od hotelu (cca 2 BGN/Kavarna), placený hotelový transport do Kavarny ( cca 20 BGN/jízda v jednu stranu autem).

PLÁŽ: Topola, veřejná, písčitá, malá, v zátoce, místy skály, pozvolný vstup do moře, dno místy skalnaté, doporučujeme ochrannou obuv, cca 1-1,5 km od hotelu, pěšky ekologickou stezkou (se spádem) po dřevěných mostcích, částečně po stupních, cestou nebo zdarma hotelovým autobusem, slunečníky placené (cca 8 BGN/kus) a lehátka (cca 6 BGN/kus), omezené množství; bar (externí nabídka).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 2012, budova s recepcí a restaurací a 3 budovy s apartmány, 160 pokojů, 3 patra, nová hotelová část se superior pokoji, otevřený v roce 2018, 193 pokoje, 3 patra, 4 výtahy, lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, mezinárodní a místní kuchyně, restaurace nabízí dětská menu a dětské židličky, restaurace á la carte – Bistro, mezinárodní kuchyně, s terasou a panoramatickým výhledem na moře, 5 barů: v lobby, v restauraci, u bazénů; mini-market, obchod se suvenýry, parkoviště; 2 konferenční místnosti; terasa s výhledem na bazény, zahrada, bezdrátové připojení k internetu zdarma; za poplatek: trezor na recepci, prádelna, žehlení; v hotelu je nerovný terén a schody – nedoporučujeme pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:superior: v nové hotelové části, pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 35 m², klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednice, varná konvice; baby-cot zdarma (nutno objednat předem); balkón; výhled na moře (čelní nebo boční) za příplatek; apartmán: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², apartmán se skládá z 1 ložnice a obývacího pokoje, individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (vana, WC; fén), kuchyňský kout, vybavení jako v pokoji superior; terasa (stůl a židle); výhled na moře (boční nebo čelní) za příplatek; apartmán superior: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 60 m², elegantně zařízený, vybavený stejně jako apartmán; terasa (stůl a židle), čelní výhled na moře; apartmán typ superior za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 4 bazény: nepravidelný tvar, dvouúrovňové, sladká voda, cca 600 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, 1 skluzavka, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 20 m², hl. cca 0,6 m, bazén typ infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 250 m², hl. 1,2-1,6 m, provozní doba 8.30-18.00, hydromasáž, vyhrazená část pro děti, sladká voda, cca 25 m², hl. cca 0,6 m, 2 bazény u nové hotelové části, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 480 m², hl. 0,60 m-1,60 m a 90 m², hl. 1,20 m-1,60 m, slunečníky, lehátka a matrace u bazénů zdarma, osušky na kauci (cca 20 BGN/ks.); aquapark (vstup zdarma; otevírací hodiny: 15.06-10.09, možnost odložení data vzhledem k povětrnostním podmínkám): 5 skluzavek, bazén s umělou vlnou, nafukovací hrad, dětské skluzavky; Action Park v areálu hotelu; tenisový kurt s osvětlením a půjčovnou vybavení (za příplatek: cca 5 BGN/kus/hod.), stolní tenis, kulečník, pétanque, šipky, hřiště na volejbal, basketbal a fotbalové hřiště, posilovna; dětské hřiště a dětská herna, mini klub (4-12 let), animace pro dospělé a děti (v období: 01.06-15.09), sportovní a rekreační aktivity, večerní show, diskotéka, amfiteátr; SPA centrum: sauna, parní lázeň, relaxační prostor; za poplatek: masáže, kosmetické procedury; 3 golfová hřiště 1-10 km od hotelu (externí nabídka).

ALL INCLUSIVE: snídaně (8.00-10.00), oběd (12.00-14.00), večeře (18.30-21.00) formou švédských stolů v hlavní restauraci; občerstvení,  (11.00-17.00) v baru u bazénu (15/06-10/09); místní nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v: lobby baru (8.00-23.00), v baru u bazénu (9.30-21.30), v baru u bazénu  (ve vyznačeném čase); restaurace à la carte Bistro není součástí all inclusive; nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0035/952904040, www.topolaskies.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • autobus na pláž
 • vstup do aquaparku

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,3 / 6
Celkové hodnocení
z 1037 recenze
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
96%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Servis
 • Poměr kvalita/cena
5 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2022
Hotel wyłącznie dla rodzin z dziećmi. Bogata infrastruktura, przestronne pokoje, piękne, czyste baseny. Hotel bardzo zadbany. Sympatyczna obsługa. Tłoczno w restauracji. více informací
Hotel wyłącznie dla rodzin z dziećmi. Bogata infrastruktura, przestronne pokoje, piękne, czyste baseny. Hotel bardzo zadbany. Sympatyczna obsługa. Tłoczno w restauracji.
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 3
 • 3
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2022
Hotel na wysokim poziomie. Jedzenie pyszne i różnorodne. Pokoje czyste, przestrzenne. Podczas naszego pobytu ręczniki i pościel była wymieniana Polecamy ten hotel. více informací
Hotel na wysokim poziomie. Jedzenie pyszne i różnorodne. Pokoje czyste, przestrzenne. Podczas naszego pobytu ręczniki i pościel była wymieniana Polecamy ten hotel.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s rodinou srpen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 5
 • 1
 • 5
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem srpen 2022
Jedynymi minusami było jedzenie (odgrzewane, niesmaczne, monotonne) oraz położenie hotelu (zupełne pustkowie, brak komunikacji miejskiej). Poza tym pokoje były ok, czystość na dobrym poziomie, (...) více informací
Jedynymi minusami było jedzenie (odgrzewane, niesmaczne, monotonne) oraz położenie hotelu (zupełne pustkowie, brak komunikacji miejskiej). Poza tym pokoje były ok, czystość na dobrym poziomie, obsługa hotelowa miła i dostępna, wiele toalet na ośrodku, dużo basenów i leżaków, zawsze było miejsce. Na plus darmowy aquapark zaraz obok hotelu.
 • 5
 • 1
 • 4
 • 4
 • 3
 • 3
 • 4
 • 3
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2022
Obsługa stanęła na wysokości zadania i mimo wielkiej przestrzeni, wszystko czyste i na bieżąco uzupełniane. Obsługa miła i uśmiechnięta, zawsze chętna do pomocy. Codziennie wymieniane ręczniki w (...) více informací
Obsługa stanęła na wysokości zadania i mimo wielkiej przestrzeni, wszystko czyste i na bieżąco uzupełniane. Obsługa miła i uśmiechnięta, zawsze chętna do pomocy. Codziennie wymieniane ręczniki w pokoju, jedzenia dużo i różnorodne, chociaż niektóre potrawy podawane chłodne. Pokój w nowoczesnym stylu, wygodne łóżka, duży taras. Plaża nieduża, ale zawsze można znaleźć miejsce dla siebie lub wypożyczyć leżaki. Co godzinę bus zawozi turystów na plażę, bezpłatnie, odbiór tak samo. To bardzo wygodne. Hotel na klifie, więc widoki przepiękne, fajne schładza wiatr. Stołówka 2 poziomy, duży wybór warzyw, owoców i mięsa, codziennie mule, krewetki i kalmary raz w tygodniu; 4 baseny, w tym jeden kryty, można kąpać się o każdej porze. Aquapark przy hotelu, park linowy dla małych i dużych. Mini market przed hotelem, gdzie można wymienić gotówkę, coś kupić, kosmetyki, pamiątki. Jestem bardzo zadowolona z pobytu i chętnie tam wrócę z rodziną.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 5
méně informací
4 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2022
Spedzilismy 10 dni w hotelu Topola. Wiec tak...raz wymieniona pościel i opróżniany kosz na smieci...tylko tyle! Zimna woda,no i ze wzgledu na brak kanalizacji poprostu smierdziała...pokoj duży, (...) více informací
Spedzilismy 10 dni w hotelu Topola. Wiec tak...raz wymieniona pościel i opróżniany kosz na smieci...tylko tyle! Zimna woda,no i ze wzgledu na brak kanalizacji poprostu smierdziała...pokoj duży, przestronny. Jedzenia dużo ale monotonne...plaza ok busy darmowe tez są. Animatorzy dobrze sie spisali. Obsluga wporzadku. Trzeba wziąść pod uwage ze hotel znajduje sie wysoko wiec ciagle wieje (do 60km/h) jesli chodzi o hotel dla rodzin to spełnił oczekiwania...aqua park tez wporzadku.
 • 3
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 2
 • 4
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou srpen 2022
super hotel szczególnie dla dzieci wiele atrakcji bardzo dobre jedzenie bardzo czyste pokoje obsługa miła i bardzo pomocna byliś tam 8 dni i atrakcji nie zabrakło polecam ten hotel více informací
super hotel szczególnie dla dzieci wiele atrakcji bardzo dobre jedzenie bardzo czyste pokoje obsługa miła i bardzo pomocna byliś tam 8 dni i atrakcji nie zabrakło polecam ten hotel
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou srpen 2022
Wakacje z dziećmi w Topoli to rewelacyjny pomysł. AquaPark, baseny, ścianka wspinaczkowa, tor linowy, boiska, animacje.... dzieci były zachwycone. Wieczorami występy na żywo, koncert gwiazd The (...) více informací
Wakacje z dziećmi w Topoli to rewelacyjny pomysł. AquaPark, baseny, ścianka wspinaczkowa, tor linowy, boiska, animacje.... dzieci były zachwycone. Wieczorami występy na żywo, koncert gwiazd The Voice, wyświetlany film przy basenach jak i karaoke. Dla każdego cos się znalazło. Obsługa hotelu super. Zawsze uśmiechnięci. Jedzenie pyszne, różnorodne. W pokojach sprzątane codziennie, pościel wymieniona była po 4 dniach (byliśmy 8). Idąc ścieżką nad morze spotkaliśmy dwukrotnie żółwie:) Mimo, że lot był późno tak w jedną jak i w drugą stronę, to ten dzień który straciliśmy - zyskaliśmy w ostatnim. Rezydent - Pan Dawid super poinformował gdzie co i jak w hotelu o wycieczkach fakultatywnych itd . Pomógł również na lotnisku w Warnie przed wylotem. Ogólnie mówiąc POLECAMY!!! :)
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli srpen 2022
Jedzenie wyborne. Dla każdego coś się znajdzie. Ogromny wybór. více informací
Jedzenie wyborne. Dla każdego coś się znajdzie. Ogromny wybór.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 4
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Byliśmy w Topola Skies na przełomie lipca i sierpnia z rodzinnym wyjazdem 2+2. Hotel oceniamy bardzo dobrze m.in za + wyżywienie ( może nie było wielkiego wyboru ale bardzo dobre, świerże, (...) více informací
Byliśmy w Topola Skies na przełomie lipca i sierpnia z rodzinnym wyjazdem 2+2. Hotel oceniamy bardzo dobrze m.in za + wyżywienie ( może nie było wielkiego wyboru ale bardzo dobre, świerże, smacznie, dużo owoców, warzyw i wybór potraw, lody, kawa markowe a nie no name, przekąski między posiłkami typu pizza bardzo smaczne, znalazły się też sałatki, jabłka ) + obsługa ( przyjemna, z podstawowym angielskim, szybka i dająca odpowiedzi na pytania ) + animacje ( zróżnicowane , fajne i w ciągu dnia i wieczorem zarówno dla maluchów jaki i większe dzieci a także dorosłych , bardzo fajny młody zespół animatorów -Mega ) + plaża ( jak dla nas super bo mało ludzi, w części środkowej brak kamieni , woda ciepła mało słona bez meduz , płytka , trzeba było tylko uważać popołudniu na duże fale dla mniejszych dzieci, sanitariaty, przebieralnie, prysznice, bar z dobrymi i niedrogimi drinkami i przekąskami) na mały minus cena za leżaki i + pokój ( super duży, sypialnia i pokój dzienny z wyjściem z obu pokoi na duży balkon ok 45m2 na mały minus materialowa zasłonka na wannie przez co zbierała się woda na podłodze i trzeba było układać ręczniki żeby się nie poślizgnąć, brakowało zestawów kuchennych do aneksu , drobnego ekspresu, sztuccow, łóżka duże super wygone ) + baseny ( fajne, zróżnicowane 4 strefy basenowe, aquapark woda mogłaby być ciut cieplejsza) + place zabaw i małpi gaj boiska ( dla każdego coś się znalazło żeby się wyżyć ) + widoki ( śliczne, widokowkowe) +/- czystość ( średnia w pokoju ale po interwencji w recepcji większą dbałości i użycie odkurzacza , w restauracji niestety większy problem z utrzymaniem czystości ale w głównej mierze z uwagi na niechlujność niektórych gości hotelowych) - okolica i atrakcje okolicy ( gdyby nie wycieczki do balczika z wieczorem bułgarskim i jeep safarii z Itaka to okolica nie ma nic do zaoferowania dla turystow - nie ma ścieżek rowerowych, trudności i niepolecane wypożyczenie auta, wypożyczenia sprzętu wodnego ).
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 2
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel Topola skies resort znajduje się na klifie. Prawie z każdego pokoju widok jest na piękne morze (wyższe piętra). Obsługa dobra, w pokojach wymieniana pościel i ręczniki, w przypadku awarii (...) více informací
Hotel Topola skies resort znajduje się na klifie. Prawie z każdego pokoju widok jest na piękne morze (wyższe piętra). Obsługa dobra, w pokojach wymieniana pościel i ręczniki, w przypadku awarii np. czajnika szybką wymiana na nowy, sprawny. Wyżywienie bez uwag:jedzenia bardzo duża ilość. Każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje duże, ale wymagaja renowacji (meble z prlu). W łazience cieknąca wanna, po każdej kąpieli powódź na płytkach. Pokoje, umeblowanie największy minus dla hotelu. Na plażę praktycznie co 30min.busik hotelowy. Plaża mała, ale klimatyczna.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Bardzo pozytywnie zaskoczyłam się pokojem w tym hotelu Otrzymaliśmy 3 pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem. Gdy w pierwszym dniu okazało się że klimatyzacja w salonie kapie wystarczyło że (...) více informací
Bardzo pozytywnie zaskoczyłam się pokojem w tym hotelu Otrzymaliśmy 3 pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem. Gdy w pierwszym dniu okazało się że klimatyzacja w salonie kapie wystarczyło że pokazałam to sprzątaczce i do pół godziny pojawił się technik który usunął usterkę. Na plażę jeździ co godz bus z hotelu o pełnych godzinach a z plaży do hotelu 15 min po każdej godzinie. Na plaży płaci się 30Lewa za dwa leżaki z parasolem. Aquapark rewelacyjny nawet dla dorosłych. Można wnieść napoje ale muszą być w butelkach, kubeczki musieliśmy wyrzucić przed wejściem. Co do jedzenia jest z czego wybrać. Każdy coś dla siebie znajdzie Słodkie napoje My mieszaliśmy z wodą. Lody przy każdym basenie do 18 tej Kto chce podchodzi i nakłada sobie sam ile chce Dzieci zadowolone.Baseny czyste nie było tyle chloru co u nas To na plus. Ładny rozkład basenów sprawił że nie było tłoku. Ogólnie hotel czysty. Jesteśmy zadowoleni z pobytu.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Czystość, obsługa, położenie oraz atrakcje ok. Jedzenie bez szału více informací
Czystość, obsługa, położenie oraz atrakcje ok. Jedzenie bez szału
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Hotel duży z wieloma atrakcjami, rozmaite wyżywienie, pokój przestronny, obsługa hotelowa przyjazna i miła. Zawsze dostępne leżaki przy którymś z basenów. Baseny i wszystkie atrakcje super utrzymane. více informací
Hotel duży z wieloma atrakcjami, rozmaite wyżywienie, pokój przestronny, obsługa hotelowa przyjazna i miła. Zawsze dostępne leżaki przy którymś z basenów. Baseny i wszystkie atrakcje super utrzymane.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 3
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem Červenec 2022
Moc pěkný a udržovaný resort. O úklid, bazény a celý resort se personál pěkně stará. Spousta vyžití pro děti a nejen pro ně. Ať už perfektní aquapark, lanové centrum, hřiště nebo animační (...) více informací
Moc pěkný a udržovaný resort. O úklid, bazény a celý resort se personál pěkně stará. Spousta vyžití pro děti a nejen pro ně. Ať už perfektní aquapark, lanové centrum, hřiště nebo animační programy. U světelné fontány vydržíte déle než jste čekali Pláž menší-písčitá. Minibus jezdí každou hodinu.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
czystość pokoju była w miarę tylko z toalety zalatywał przez cały pobyt tam nieprzyjemny zapach,plaza w miarę tylko dojście do niej piesza to wyzwanie ,zwłaszcza z dziećmi, baseny ok i (...) více informací
czystość pokoju była w miarę tylko z toalety zalatywał przez cały pobyt tam nieprzyjemny zapach,plaza w miarę tylko dojście do niej piesza to wyzwanie ,zwłaszcza z dziećmi, baseny ok i całokształt hotelu daje rade
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
Pięknie połozony hotel, piekne widoki. Czysto, przestronne pokoje, bardzo zadbany teren. Miła obsługa. Warto spedzic w nim swoj urlop. Wakacje bardzo udane, piekny hotel, swietene baseny i (...) více informací
Pięknie połozony hotel, piekne widoki. Czysto, przestronne pokoje, bardzo zadbany teren. Miła obsługa. Warto spedzic w nim swoj urlop. Wakacje bardzo udane, piekny hotel, swietene baseny i aquapark. Idealna pogoda. Jestem bardzo zadowolona
 • 5
 • 3
 • 5
 • 3
 • 6
 • 2
 • 4
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červenec 2022
wszystko w najlepszym porządku. pełna satysfakcja více informací
wszystko w najlepszym porządku. pełna satysfakcja
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 2
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červenec 2022
Wszystko czego oczekiwałem od hotelu zostało spełnione bardzo dobrze více informací
Wszystko czego oczekiwałem od hotelu zostało spełnione bardzo dobrze
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s rodinou Červenec 2022
Bardzo sympatyczne miejsce. Ładny czysty hotel, duże pokoje, jedzenie smaczne i duży wybór. Dużo atrakcji dla dzieci ( aquapark, park linowy, boiska, baseny). Jeżeli ktoś potrzebuje imprez i (...) více informací
Bardzo sympatyczne miejsce. Ładny czysty hotel, duże pokoje, jedzenie smaczne i duży wybór. Dużo atrakcji dla dzieci ( aquapark, park linowy, boiska, baseny). Jeżeli ktoś potrzebuje imprez i straganów to nie to miejsce. Odpocząć tutaj można. Bardzo pomocny i kontaktowy Pan rezydent z Itaki. Polecam miejsce. Odpoczęliśmy.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
50+ lat, s rodinou Červenec 2022
Obsługa bardzo miła. Apartamenty bardzo obszerne. W aneksie kuchennym tylko 2 szklanki i dwa kubki. Brak noży widelcu czy talerzyków. W salonie rozkładana sofa na której spały dwie osoby, ja z (...) více informací
Obsługa bardzo miła. Apartamenty bardzo obszerne. W aneksie kuchennym tylko 2 szklanki i dwa kubki. Brak noży widelcu czy talerzyków. W salonie rozkładana sofa na której spały dwie osoby, ja z wnukiem i dostaliśmy jedną kołdrą. Musiałem interweniować, bez problemu dostałem drugą. Jest dużo wózków akumulatorowych a trzeba samemu nieść bagaż i t z odległych miejsc po nierównym terenie. Jeszcze jeden plus nie trzeba walczyć o leżaki jest ich bardzo dużo.
 • 5
 • 3
 • 6
 • 2
 • 5
 • 3
 • 3
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 2
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou Červen 2022
Topola Skies zachwycił naszą rodzinę już od wejścia. Duży, piękny, bardzo zadbany. Przemiła i bardzo pomocna obsługa, masa atrakcji. Jedzenie określiłabym jako dobre, jest ogromny wybór, więc (...) více informací
Topola Skies zachwycił naszą rodzinę już od wejścia. Duży, piękny, bardzo zadbany. Przemiła i bardzo pomocna obsługa, masa atrakcji. Jedzenie określiłabym jako dobre, jest ogromny wybór, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ale nasze serca skradli animatorzy z hotelu, dawno się tak nie bawiliśmy w towarzystwie obcych ludzi. Serio animatorzy nawali radę na 120%
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli Červen 2022
Hotel ładny, zadbany, położony na klifie - gdzie mówiąc wprost wieje. Wiatr nie przeszkadza jednak i nie wyziębia. Pokój apartament duży, funkcjonalny, codziennie sprzątany. W pokoju lodówka i (...) více informací
Hotel ładny, zadbany, położony na klifie - gdzie mówiąc wprost wieje. Wiatr nie przeszkadza jednak i nie wyziębia. Pokój apartament duży, funkcjonalny, codziennie sprzątany. W pokoju lodówka i płyta indukcyjna. Balkon z jaskółkami, ale sprzątany;) Jedzenie urozmaicone, smaczne i z dużym wyborem. Brak polskich animacji rekomendowali animatorzy lokalni i nikt braku polskich nie odczuwał. Park wodny i park linowy darmowy dla gości hotelu, sprawnie prowadzone i pilnowane :) Dojazd na plażę busem hotelowym, a sama plaża bardzo miła i mało oblegana.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

V současné době není k dispozici

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter