phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Occidental Caribe

Výhody nabídky

 • přímo u pláže
 • fantastické bazény
 • velký vyběr barů a restaurací
 • řetězec Barceló

Hotel Occidental Caribe Kód: PUJOCCA

36 794PLN
Dorośli: 2 all inclusive So 27.11 – So 04.12.21 (8 dní)
Itaka

Hotel Occidental Caribe Kód: PUJOCCA Dominikánská republika \ Punta Cana

Kokosové palmy, nadherná pláž a tyrkysový oceán - vítejte v ráji! Hotel patří známému a oblíbenému řetězci Barceló. Hotel Occidental Caribe je skvělou nabídkou pro karibskou dovolenou s rodinou anebo ve dvou. Chytej slunce na pláži nebo u baénu, relaxujte v hotelovým spa, ochutnejte speciality kuchyně z celého světa v restauracích, a vychutnejte si vynikající koktejly v barech. Zde každý najde něco pro sebe!

Popis nabídky

w oblasti PUNTA CANA, cca 10 km od centra hotelové čtvrtě Bavaro, v blízkosti obchody a bary, cca 13 km od Manati Park, cca 40 km od Higuey, cca 218 km od Santo Domingo; cca 80 km od letiště v La Romana, cca 32 km od letiště v Punta Cana.

Playa Arena Gorda, veřejná, písčitá, pozvolný zestup do moře, přímo u hotelu, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky .

čtyřhvězdičkový, obnovený v roce 2007., 798 pokojů, několik budov, 4 patra, prostorné lobby, recepce 24 h, restaurace: El Alcazar – jídla , mezinárodní kuchyně, dostupné židličky a menu pro děti, restaurace à la carte: Paris – francouzská kuchyně, Rincón Criollo – regionální kuchyně, Via Venetto – itálská kuchyně, Tokyo – japonská kuchyně, Marenostrum – ryby a mořské plody, La Hacienda – mexická kuchyně, Pizzerie Don Simon, v restauracích během večeřw nutno nosit formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty), 8 barů, včetně 2 barů v lobby, bar u bazénu, bar swim-up, bar na pláži; směnárna, úschovna zavazadel; terasa, zahrada; bezdrátový internet zdarma; za poplatkem: půjčovna aut; zařízení pro osoby se zdravotním postižením (pokoje); akceptují se kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

standardní: 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 33 m², dobře udržovaný, idividuálně ovládatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha , wc; fén), bezdrátový TV-sat, telefon, sada pro připravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno, minibar, trezor; dětská postýlka pro dítě do 2 let, nutno objednat předem (placená); balkon nebo terasa (stůl a židle); výhled na moře za poplatek; superior: 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 33 m², moderní, vybavení jako ve standardním pokoji, navíc: ventilátor; výhled na moře za poplatek.

2 bazény ve tvaru laguny, sladká a slaná voda, bazén pro děti, u bazénu zdarma lehátka, matrace a osušky; tenisový kurt, posilovna, aerobik, plážový volejbal, kánoe, noční klub (pouze pro dospělé); miniklub (4-12 let), minidosco; spa centrum (za poplatkem): sauna, parní a suché lázně, kosmetické, zdravotní,i ošetřovací procedury; za poplatek: škola potápení 18-jamkové golfové hřiště v blízkosti hotelu

snídaně (7.00-10.00), oběd (12.00-15.00) a večeře (17.30-22.00) v hlavní restauraci; snacky ve vyznačeném čase a vyznačených barech; nealkoholické a místní alkoholické nápoje ve vyznačeném baru (9.00-1.00); nutno nosit náramky all inclusive.

www.barcelo.com

 • serwis plażowy
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Dominikánská republika — Punta Cana

Ráj na zemi, pohlednicové pláže s pudrově měkkým pískem, kokosové palmy naklánějící se k smaragdovému moři. Slunce a zvuky merengue, naprostá exotika, tropické nebe pro ty, kdo milují karibskou živelnost a jedinečné romantické krajiny. Lenivé dny a noci plné zábavy, exotické drinky a šťavnaté ovoce představují skvělou volbu pro nezapomenutelnou karibskou dovolenou.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Punta Cana

včera
23°C 30°C
Vítr:
13.5 km/h
Východ: 06:32
Západ: 18:05
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 1,1 mm
Dnes
22°C 31°C
Vítr:
10.9 km/h
Východ: 06:32
Západ: 18:05
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
22°C 31°C
Vítr:
11.5 km/h
Východ: 06:32
Západ: 18:04
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
23°C 31°C
Vítr:
11.5 km/h
Východ: 06:33
Západ: 18:04
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,2 mm
29.10.2021
23°C 30°C
Vítr:
10.7 km/h
Východ: 06:33
Západ: 18:03
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 1,0 mm
30.10.2021
23°C 30°C
Vítr:
11.9 km/h
Východ: 06:33
Západ: 18:03
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,2 mm
31.10.2021
23°C 30°C
Vítr:
11.7 km/h
Východ: 06:34
Západ: 18:02
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Punta Cana

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: w oblasti PUNTA CANA, cca 10 km od centra hotelové čtvrtě Bavaro, v blízkosti obchody a bary, cca 13 km od Manati Park, cca 40 km od Higuey, cca 218 km od Santo Domingo; cca 80 km od letiště v La Romana, cca 32 km od letiště v Punta Cana.

PLÁŽ: Playa Arena Gorda, veřejná, písčitá, pozvolný zestup do moře, přímo u hotelu, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky .

HOTEL: čtyřhvězdičkový, obnovený v roce 2007., 798 pokojů, několik budov, 4 patra, prostorné lobby, recepce 24 h, restaurace: El Alcazar – jídla , mezinárodní kuchyně, dostupné židličky a menu pro děti, restaurace à la carte: Paris – francouzská kuchyně, Rincón Criollo – regionální kuchyně, Via Venetto – itálská kuchyně, Tokyo – japonská kuchyně, Marenostrum – ryby a mořské plody, La Hacienda – mexická kuchyně, Pizzerie Don Simon, v restauracích během večeřw nutno nosit formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty), 8 barů, včetně 2 barů v lobby, bar u bazénu, bar swim-up, bar na pláži; směnárna, úschovna zavazadel; terasa, zahrada; bezdrátový internet zdarma; za poplatkem: půjčovna aut; zařízení pro osoby se zdravotním postižením (pokoje); akceptují se kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

POKOJ:standardní: 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 33 m², dobře udržovaný, idividuálně ovládatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha , wc; fén), bezdrátový TV-sat, telefon, sada pro připravu kávy/čaje, žehlička a žehlící prkno, minibar, trezor; dětská postýlka pro dítě do 2 let, nutno objednat předem (placená); balkon nebo terasa (stůl a židle); výhled na moře za poplatek; superior: 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 33 m², moderní, vybavení jako ve standardním pokoji, navíc: ventilátor; výhled na moře za poplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 2 bazény ve tvaru laguny, sladká a slaná voda, bazén pro děti, u bazénu zdarma lehátka, matrace a osušky; tenisový kurt, posilovna, aerobik, plážový volejbal, kánoe, noční klub (pouze pro dospělé); miniklub (4-12 let), minidosco; spa centrum (za poplatkem): sauna, parní a suché lázně, kosmetické, zdravotní,i ošetřovací procedury; za poplatek: škola potápení 18-jamkové golfové hřiště v blízkosti hotelu

ALL INCLUSIVE: snídaně (7.00-10.00), oběd (12.00-15.00) a večeře (17.30-22.00) v hlavní restauraci; snacky ve vyznačeném čase a vyznačených barech; nealkoholické a místní alkoholické nápoje ve vyznačeném baru (9.00-1.00); nutno nosit náramky all inclusive.

KONTAKT: www.barcelo.com

GRATIS:
 • serwis plażowy
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Saona Classic — výprava na jeden z největších ostrovů obklopujících Dominikánkou republiku. Fascinující krása dominikánské fauny a flóry, bílé písčité pláže a čistá tyrkysová voda jsou atrakce čekající na návštěvníky ostrova. Pobyt na pláži je skvělou příležitostí, jak strávit nezapomenutelný den na krásné, zlaté pláži. Plavba motorovými čluny nebo katamarány na ostrov Saona (na palubě katamaránu budou dostupné nealkoholické a alkoholické nápoje, voda). Oběd formou bufetu. Návrat na palubu katamaránu/člunu za zvuků regionální hudby merengue a bachata, následně zastávka u jednoho z nejimpozantnějších přírodních bazénů Karibského moře, kterému se říká „největší vana Karibiku“, kde můžete vidět červené hvězdice. Návrat do hotelu. Cena - cca 105 USD (zahrnuje oběd a nápoje).

Saona Deluxe — výprava na jeden z největších ostrovů obklopujících Dominikánkou republiku. Fascinující krása dominikánské fauny a flóry, bílé písčité pláže a čistá tyrkysová voda jsou atrakce čekající na návštěvníky ostrova. Pobyt na pláži je skvělou příležitostí, jak strávit nezapomenutelný den na krásné, zlaté pláži. Transfer klimatizovanými autobusy, následně plavba katamaránem po řece Chavon, jejíž pramen leží ve vnitrozemí a ústí se nachází na okraji města La Romana, kde vtéká do Karibského moře. Plavba motorovými čluny nebo katamarány na ostrov Saona (na palubě katamaránu budou dostupné nealkoholické a alkoholické nápoje, voda). Oběd formou bufetu. Návrat na palubu katamaránu/člunu za zvuků regionální hudby merengue a bachata, následně zastávka u jednoho z nejimpozantnějších přírodních bazénů Karibského moře, kterému se říká „největší vana Karibiku“, kde můžete vidět červené hvězdice. Cena - cca 170 USD (zahrnuje oběd s humrem a nápoje).

Seaquarium — plavba na palubě moderního katamaránu nabízející možnost procházky po mořském dně, potápění a plavání v teplých vodách přírodního bazénu v Karibiku. Jde o nejjednodušší způsob, jak poznat podvodní svět: úchvatný útes a obrovská různorodost barevných ryb; vidět lze také vraky ponorek. Každý potápěč dostane přilbu, která je připevněna k trubce se vzduchem, díky čemuž lze objevovat podvodní svět bez namáčení vlasů a dokonce v dioptrických brýlích! Asistence profesionálního potápěče zajistí bezpečí a komfort. Toto skutečné podvodní dobrodružství je ideální pro všechny osoby straší 8 let, určitě se bude líbit celé rodině! Na programu také příležitost k potápění se žraloky a tropickými rejnoky a vystoupení s lachtany. Během plavby na pohodlném katamaránu zábavu s hudbou na palubě (dostupné jsou místní nealkoholické a alkoholické nápoje, voda). Cena - cca 115 USD (zahrnuje nápoje).

Santo Domingo — návštěva jednoho z nejstarších měst Karibiku, které spojuje moderní rafinovanost se staletým půvabem. Na programu: katedrála Santa María la Menor, Národní panteon, Alcazar de Colón, dům prvního guvernéra Santo Domingo - dona Diega Colóna. Následně návštěva Muzea královských domů. Kromě toho panoramatická prohlídka Národního kongresu, městského paláce a Kolumbova majáku. Oběd v luxusní restauraci u oceánu a volno na nákupy v koloniální čtvrti. Celodenní výlet. Cena - cca 100 USD (zahrnuje oběd).

Dobrodružství v Samaně — transfer o doku v Cañitas, ve městě Miches. Vstup na palubu katamaránu a plavba do soukromého doku v Samaně, následně transfer terénními automobily na Ranczo Limon. Jízda na koních k vodopádu Limon, kde lze obdivovat krásu přírody a plavat v laguně Ensueño. Po koupání návrat na Ranczo Limon a typický dominikánský oběd (formou bufetu) v lůně přírody. Plavba katamaránem na ostrov Cayo Levantado. Volno na koupání a opalování na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Cena - cca 170 USD (zahrnuje oběd).

Lanový skluz — jedna z nejdelších tras karibského lanového skluzu. Odjezd v terénních automobilech od hotelu. Kvalifikovaní průvodci poskytnou instruktáž BOZP, vysvětlí všechny postupy a naučí, jak se přepínat z jedné platformy na druhou. Trasa probíhá mezi horami, v délce 3,2 km a skládá se z 16 platforem a 12 lan/sjezdů. Nejdelší sjezd má až 800 metrů! Cena - cca 105 USD.

Manatí Park — zábavní park ležící v Bávaro-Punta Cana uprostřed jedinečné krajiny kouzelných zahrad, ve kterých kvetou orchideje a tropické rostliny. Park Manati je výjimečný, tématický zábavní park v Dominikánské republice nabízející vystoupení se zapojením koní, papoušků, delfínů a lachtanů, místních ručních prací a možnost nákupů v obchodech se suvenýry. Až devět vystoupení během dne umožňuje naplánovat si účast na nich v souladu se svými zájmy. Cena - cca 45 USD.

Monkeyland — výlet začíná návštěvou typického venkovského domu. Na místě se je možné seznámit s metodami obdělávání půdy a výrobou bio produktů a vyzkoušet exotické, karibské ovoce, praženou kávu a kakao. Následně prohlídka krásné botanické zahrady s místními rostlinami a barevnými květy, prohlídka Monkeyland s průvodcem (cca 45 min) a setkání s přátelskými opičkami kotuli. Tyto kouzelné a inteligentní opičky byly vytrénovány kanadským párem s 35 lety zkušeností s prací se zvířaty - sestupují ze stromů, aby se posadily na ramena návštěvníků a jedli jim z rukou, malé opičky milují pózování před fotoaparáty! Cena - cca 85 USD.

Plachtění kolem ostrova Catalina — plavba katamaránem z přístavu La Romana křišťálově čistými vodami Karibského moře, na pobřeží přístav Casa de Campo, místo odpočinku mnoha umělců a světově proslulých celebrit, na ostrově Catalina. Zastávka u krásného, přírodního akvária nazývaného La Pared, které nabízí možnost potápění a objevování úžasného mořského života probíhajícího v teplých vodách Karibského moře. Po doražení na ostrov Catalina oběd formou bufetu (k obědu jsou dostupné nápoje: rum, pivo, nealkoholické nápoje, voda). Následně čas na plavání a odpočinek na bílých, písčitých plážích Cataliny. Návrat na palubu katamaranu, plavba zpět. Návrat do hotelu. Cena - cca 125 USD (zahrnuje oběd a nápoje).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
55 424 Czk -33%
36 794czk Celkem Podrobnosti o ceně 73 589 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter