phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Blue Star

Výhody nabídky

 • położony w samym sercu Budvy
 • butikowy i kameralny
 • wakacje we dwoje lub z przyjaciółmi

Hotel Blue Star Kód: SMTBLUS

5 399PLN
Dorośli: 2 śniadania So 02.10 – Čt 07.10.21 (6 dní)
Itaka

Hotel Blue Star Kód: SMTBLUS Černá Hora

Kameralny i stylowy, butikowy hotel, położony w samym sercu przepięknej Budvy zaprasza na niezapomniane wakacje w Czarnogórze. Do dyspozycji Gości są wygodnie urządzone pokoje, na miejscu jest restauracja, serwująca pyszne dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Idealny wybór na wypoczynek z przyjaciółmi, świetny dla wszystkich, którzy pragną spędzić aktywne wakacje w miejskim klimacie!

Popis nabídky

w centrum BUDVY ze sklepami, barami i restauracjami, ok.1 km od Starego Miasta, ok. 64 km od Ulcinj, ok. 70 km od Podgoricy, ok. 95 km od Dubrownika (z przeprawą promową przez Bokę Kotorską); ok. 20 km od lotniska w Tivacie; ok. 150 m od dworca autobusowego (Sutomore, Ulcinj).

Slovenska Plaza, publiczna, piaszczysto-żwirowa, zalecane obuwie ochronne, ok. 500 m od hotelu, parasole i leżaki płatne; Bečići, publiczna (przy hotelu Montenegro Beach Resort), wydzielona część dla gości hotelu, piaszczysto-żwirowa, ok. 2,5 km od hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

czterogwiazdkowy, butikowy, 24 pokoje, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa i regionalna, kawiarnia/cukiernia Bonjour Cafe; parking (wymagana wcześniejsza rezerwacja), bankomat; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy, za opłatą: pralnia, wypożyczalna samochodów (na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 21-33 m², zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny wg koncumpcji); widok na park.

za opłatą: sporty wodne w okolicy (oferta zewnętrzna): nurkowanie, snurkowanie, kajaki, skutery wodne.

0038/233773777, www.montenegrostars.com

 • Wi-Fi
 • parking
Informace o regionu

Černá Hora

Černá Hora - černá perla Balkánského poloostrova, kilometry písčitých pláží, kouzelné zátoky, skalnaté ostrůvky a majestátní hory a to vše na pozadí tyrkysového moře. Zajímavá historie a jedinečná balkánská atmosféra vznikla ze směsi různých kultur, aromatická kuchyně bohatá na jídla ze skopového, dezerty se sušeným ovocem a místní rakija, to jsou chutě země slunce. Byron kdysi napsal, „Při zrození naší planety k nejkrásnějšímu setkání moře s pevninou zřejmě došlo na černohorském pobřeží“ a to je nejlepší popis masovou turistikou ještě stále nezničeného místa. Vizitkou Černé Hory je vysokými horami obklopená největší zátoka Jadranu - slavná Boka Kotorska s více než 100kilometrovou pobřežní čárou. Nejčastěji fotografovaným místem na pobřeží je Sveti Stefan – maličký poloostrov s charakteristickými kamennými domy spojený s pevninou úzkou kosou - ideální krajina pro fotografování. S tím, jak se Černá Hora dostává do módy, stojí za tím, že se sousloví kdysi se týkající Chorvatska „Přijeď sem, než se objeví davy“, v současnosti více hodí na Černou perlu Balkánského poloostrova. K návštěvě Černé Hory láká nejen nádherná příroda a možnost jejího obdivování bez davů turistů, ale také dostupné ceny, mnohem příznivější než v ostatních zemích oblasti Středozemního moře.

POŁOŻENIE: w centrum BUDVY ze sklepami, barami i restauracjami, ok.1 km od Starego Miasta, ok. 64 km od Ulcinj, ok. 70 km od Podgoricy, ok. 95 km od Dubrownika (z przeprawą promową przez Bokę Kotorską); ok. 20 km od lotniska w Tivacie; ok. 150 m od dworca autobusowego (Sutomore, Ulcinj).

PLAŻA: Slovenska Plaza, publiczna, piaszczysto-żwirowa, zalecane obuwie ochronne, ok. 500 m od hotelu, parasole i leżaki płatne; Bečići, publiczna (przy hotelu Montenegro Beach Resort), wydzielona część dla gości hotelu, piaszczysto-żwirowa, ok. 2,5 km od hotelu, bezpłatne parasole, leżaki i ręczniki.

HOTEL: czterogwiazdkowy, butikowy, 24 pokoje, lobby, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia międzynarodowa i regionalna, kawiarnia/cukiernia Bonjour Cafe; parking (wymagana wcześniejsza rezerwacja), bankomat; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy, za opłatą: pralnia, wypożyczalna samochodów (na zapytanie); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 21-33 m², zadbany, klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar (płatny wg koncumpcji); widok na park.

SPORT I ROZRYWKA: za opłatą: sporty wodne w okolicy (oferta zewnętrzna): nurkowanie, snurkowanie, kajaki, skutery wodne.

KONTAKT: 0038/233773777, www.montenegrostars.com

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Montenegro Tour — výlet pro všechny, kdo touží během jednoho dne poznat největší poklady kultury a přírody Černé Hory. Trasa vede do vnitrozemí, směrem k dřívějšímu hlavnímu městu - Cetinje. Návštěva ve vesnici Njegoše, z níž pochází královská rodina Petroviče Njegoše, proslulé taky domácí sušenou šunko, sýrem a výbornou rakijí. Cesta zpět na pobřeží vede horskými úbočími, z kterých se otevírá krásné panorama celé Boky Kotorské. Prohlídka Kotoru - procházka uličkami starého města, které je celé zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO. Celodenní výlet. Cena - cca 62 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 49 EUR (nezahrnuje oběd).

Skadarské jezero — transfer nad proslulé jezero. Tato sladkovodní oáza je dnes jedním z posledních míst v Evropě, kde žijí pelikáni! V této oblasti lze najít nejen krásné krajiny a přírodní atrakce, je to také jedna z nejbohatších archeologických lokalit v zemi s mnoha nádhernými středověkými památkami. Najdete tu nespočet ostrůvků vyrůstajících z hladiny jezera a poloostrovy se staletými stavbami. Na programu je plavba a ochutnávka místních lahůdek. Vezměte si sebou věci na pláž. Celodenní výlet. Cena - cca 66 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 52 EUR (nezahrnuje oběd).

Dubrovnik — transfer do jednoho z nejslavnějších měst v oblasti Středozemního moře, místa s výjimečnou historií, kterému se říká Perla Jadranu. Prohlídka krásného kamenného historického centra zapsaného na seznam UNESCO, obklopeného nejdelším fortifikačním systémem v Evropě. Procházka po Placa, životem kypící tepně starého města, od Velké Onufryho fontány po náměstí Luža s reprezentativními stavbami. Volný čas. Celodenní výlet. Cena - cca 63 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 48 EUR (nezahrnuje oběd).

Plavba Kotorským zálivem — během plavby můžete obdivovat nejjižnější "evropský fjord", úžinu Verige, půvabné staré vesnice Lepetane, Stoliv, Prcanj, Muo a Perast. Dalším lákadlem je slavný ostrov Panny Marie ve skalách s kostelem z osmnáctého století a barokní obrazy od Tripo Kokolja. Volný čas pro plavání. Polsky mluvící průvodce pro skupiny min. 15 osob. Cena - cca 48 EUR (zahrnuje oběd).

Kaňon Tary — srdce Černé Hory tvoří panenská a divoká příroda severní části země. Okouzlující krása hlubokého kaňonů, křišťálových řek a majestátních horských krajin. Trasa vede k největšímu a nejhlubšímu kaňonu Evropy a jednomu z nejhlubších na světě - Taru. Říční břeh a strmá úbočí kaňonu jsou porostlé bujným rostlinstvem a jeho nejvyšší část jedlemi a smrky. Zastávka u vyhlídky - na mostě zavěšeném 170 m nad řekou, spojujícím 2 břehy kaňonu. Transfer do hlavního města - Žabljaka a dále k Černému jezeru ležícímu v národním parku hor Durmitor mezi jejich nejvyššími vrcholy. Celodenní výlet. Cena - cca 70 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 58 EUR (nezahrnuje oběd).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
6 032 Czk -10%
5 399czk Celkem Podrobnosti o ceně 10 799 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter