phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Iberostar Bijela Delfin

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • prostorné pokoje
 • blízko pláže
 • restaurace a 3 bary
 • pěké výhledy na Kotorský záliv

Hotel Iberostar Bijela Delfin Kód: SMTDELF

PLN
Itaka

Hotel Iberostar Bijela Delfin Kód: SMTDELF Černá Hora

Nádherné výhledy na Kotorskou Boku, hezké středomořské klima, malebné hory a bujná vegetace, které tvoří výjimečné prostředí a okouzlí každého turistu. Je ideální místo pro aktivní hosté, které chcí odhalit Černou Horu. Na místě nachází centrum wellness s krytým bazeném, restaurace a 3 bary, na Hosté čekají také pohodlné, prostorné pokoje. V okolí můžete ochutnat místní speciality v komorních restauracích a hospůdkách. Stojí za to navštivit Herceg Novi s proslulou pevností a krásnou promenádou.

Popis nabídky

v oblasti Kotorského zálivu, v nevelkém, malebném městečku BIJELA s obchody a restauracemi, u místní silnici, cca 12 km od města Herceg Novi, cca 60 km od centa města Dubrovnik; cca 12 km od letiště v městě Tivat, cca 35 km od letiště v městě Dubrovnik; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu, zastávka taxiků přímo u hotelu.

hotelová, štěrková, kamenitý vstup do moře, doporučovaný ochranný obuv, oceněna certifikátem Modrá vlajka, cca 30 m od hotelu, slunečníky a lehátka za příplatek.

čtyřhvězdičkový, obnovený v roce 2014, 202 pokoje, 4 patra, výtah, lobby, 24h recepce, restaurace – jídlo dormou švedských stolů, mezinárodní kuchyně, dostupné židličky pro děti, vegetariánská jídla, 3 bary; bankomat, obchod se suvenýry, parkoviště, zahrada; konferenční mistnost pro 250 osob; bezdrátové připojení k internetu zdarma; za příplatek: room-service (24h), prádelna, žehlení, salon krásy, půjčovna aut a kol; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

classic: pro 2-os., cca 22 m², klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, Tv-sat, telefon; za příplatek: trezor, minibar; postýlka pro dítě do 2 let na vyžadaní (nutno objednat před přijezdem); terasa; výhled na hory za příplatek; standardní: pro 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 25 m², vybavení stejné jako pokoj classic; terasa; boční výhled na moře a frontální výhled na moře za příplatek; superior: pro 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 25 m², vybavení stejné jako pokoj classic; terasa, boční výhled na moře; rodinný: pro 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti), cca 28 m², vybavení jako pokoj classic; terasa; rodinný superior : pro 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 28 m², vybavení stejné jako pokoj classic; terasa; výhled na moře za příplatek; pokoje: standardní, superior, rodinný a rodinný superior za příplatek.

bazén, cca 200 m², hl. cca 1,2 m, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma; stolní tenis, posilovna, šipky, multifunkční hřiště (fotball, volejball, badminton), aerobik, aqua aerobik, pilates, jóga; miniklub (4-7 let), maxiklub (8-12 let), teenklub (13-17 let), dětské hřiště, animace pro děti a dospělé; folklórní večery; wellness centrum: zdarma: krytý bazén, cca 116 m², hl. 1,4 m, vydělená část pro děti, hl. cca 0,5 m; za příplatek: sauna, kosmetické procedury, masáže; vodní sporty na pláži (za příplatek, externí nabídka).

snídaně, oběd, večeře formou švedských stolů v restauraci ve vyznačeném čase; ranní občerstvení a večerní občerstvení v restauraci ve vyznačeném čase; místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vyznačeném místě a čase.

00382/031353100, www.iberostar.com

 • Wi-Fi
 • parkoviště
Informace o regionu

Černá Hora

Černá Hora - černá perla Balkánského poloostrova, kilometry písčitých pláží, kouzelné zátoky, skalnaté ostrůvky a majestátní hory a to vše na pozadí tyrkysového moře. Zajímavá historie a jedinečná balkánská atmosféra vznikla ze směsi různých kultur, aromatická kuchyně bohatá na jídla ze skopového, dezerty se sušeným ovocem a místní rakija, to jsou chutě země slunce. Byron kdysi napsal, „Při zrození naší planety k nejkrásnějšímu setkání moře s pevninou zřejmě došlo na černohorském pobřeží“ a to je nejlepší popis masovou turistikou ještě stále nezničeného místa. Vizitkou Černé Hory je vysokými horami obklopená největší zátoka Jadranu - slavná Boka Kotorska s více než 100kilometrovou pobřežní čárou. Nejčastěji fotografovaným místem na pobřeží je Sveti Stefan – maličký poloostrov s charakteristickými kamennými domy spojený s pevninou úzkou kosou - ideální krajina pro fotografování. S tím, jak se Černá Hora dostává do módy, stojí za tím, že se sousloví kdysi se týkající Chorvatska „Přijeď sem, než se objeví davy“, v současnosti více hodí na Černou perlu Balkánského poloostrova. K návštěvě Černé Hory láká nejen nádherná příroda a možnost jejího obdivování bez davů turistů, ale také dostupné ceny, mnohem příznivější než v ostatních zemích oblasti Středozemního moře.

POLOHA: v oblasti Kotorského zálivu, v nevelkém, malebném městečku BIJELA s obchody a restauracemi, u místní silnici, cca 12 km od města Herceg Novi, cca 60 km od centa města Dubrovnik; cca 12 km od letiště v městě Tivat, cca 35 km od letiště v městě Dubrovnik; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu, zastávka taxiků přímo u hotelu.

PLÁŽ: hotelová, štěrková, kamenitý vstup do moře, doporučovaný ochranný obuv, oceněna certifikátem Modrá vlajka, cca 30 m od hotelu, slunečníky a lehátka za příplatek.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, obnovený v roce 2014, 202 pokoje, 4 patra, výtah, lobby, 24h recepce, restaurace – jídlo dormou švedských stolů, mezinárodní kuchyně, dostupné židličky pro děti, vegetariánská jídla, 3 bary; bankomat, obchod se suvenýry, parkoviště, zahrada; konferenční mistnost pro 250 osob; bezdrátové připojení k internetu zdarma; za příplatek: room-service (24h), prádelna, žehlení, salon krásy, půjčovna aut a kol; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, American Express.

POKOJ:classic: pro 2-os., cca 22 m², klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, Tv-sat, telefon; za příplatek: trezor, minibar; postýlka pro dítě do 2 let na vyžadaní (nutno objednat před přijezdem); terasa; výhled na hory za příplatek; standardní: pro 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 25 m², vybavení stejné jako pokoj classic; terasa; boční výhled na moře a frontální výhled na moře za příplatek; superior: pro 2-os. (možnost 1 přistýlky), cca 25 m², vybavení stejné jako pokoj classic; terasa, boční výhled na moře; rodinný: pro 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti), cca 28 m², vybavení jako pokoj classic; terasa; rodinný superior : pro 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 28 m², vybavení stejné jako pokoj classic; terasa; výhled na moře za příplatek; pokoje: standardní, superior, rodinný a rodinný superior za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, cca 200 m², hl. cca 1,2 m, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma; stolní tenis, posilovna, šipky, multifunkční hřiště (fotball, volejball, badminton), aerobik, aqua aerobik, pilates, jóga; miniklub (4-7 let), maxiklub (8-12 let), teenklub (13-17 let), dětské hřiště, animace pro děti a dospělé; folklórní večery; wellness centrum: zdarma: krytý bazén, cca 116 m², hl. 1,4 m, vydělená část pro děti, hl. cca 0,5 m; za příplatek: sauna, kosmetické procedury, masáže; vodní sporty na pláži (za příplatek, externí nabídka).

ALL INCLUSIVE: snídaně, oběd, večeře formou švedských stolů v restauraci ve vyznačeném čase; ranní občerstvení a večerní občerstvení v restauraci ve vyznačeném čase; místní nealkoholické a alkoholické nápoje ve vyznačeném místě a čase.

KONTAKT: 00382/031353100, www.iberostar.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi
 • parkoviště

 

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Montenegro Tour — výlet pro všechny, kdo touží během jednoho dne poznat největší poklady kultury a přírody Černé Hory. Trasa vede do vnitrozemí, směrem k dřívějšímu hlavnímu městu - Cetinje. Návštěva ve vesnici Njegoše, z níž pochází královská rodina Petroviče Njegoše, proslulé taky domácí sušenou šunko, sýrem a výbornou rakijí. Cesta zpět na pobřeží vede horskými úbočími, z kterých se otevírá krásné panorama celé Boky Kotorské. Prohlídka Kotoru - procházka uličkami starého města, které je celé zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO. Celodenní výlet. Cena - cca 62 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 49 EUR (nezahrnuje oběd).

Skadarské jezero — transfer nad proslulé jezero. Tato sladkovodní oáza je dnes jedním z posledních míst v Evropě, kde žijí pelikáni! V této oblasti lze najít nejen krásné krajiny a přírodní atrakce, je to také jedna z nejbohatších archeologických lokalit v zemi s mnoha nádhernými středověkými památkami. Najdete tu nespočet ostrůvků vyrůstajících z hladiny jezera a poloostrovy se staletými stavbami. Na programu je plavba a ochutnávka místních lahůdek. Vezměte si sebou věci na pláž. Celodenní výlet. Cena - cca 66 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 52 EUR (nezahrnuje oběd).

Dubrovnik — transfer do jednoho z nejslavnějších měst v oblasti Středozemního moře, místa s výjimečnou historií, kterému se říká Perla Jadranu. Prohlídka krásného kamenného historického centra zapsaného na seznam UNESCO, obklopeného nejdelším fortifikačním systémem v Evropě. Procházka po Placa, životem kypící tepně starého města, od Velké Onufryho fontány po náměstí Luža s reprezentativními stavbami. Volný čas. Celodenní výlet. Cena - cca 63 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 48 EUR (nezahrnuje oběd).

Plavba Kotorským zálivem — během plavby můžete obdivovat nejjižnější "evropský fjord", úžinu Verige, půvabné staré vesnice Lepetane, Stoliv, Prcanj, Muo a Perast. Dalším lákadlem je slavný ostrov Panny Marie ve skalách s kostelem z osmnáctého století a barokní obrazy od Tripo Kokolja. Volný čas pro plavání. Polsky mluvící průvodce pro skupiny min. 15 osob. Cena - cca 48 EUR (zahrnuje oběd).

Kaňon Tary — srdce Černé Hory tvoří panenská a divoká příroda severní části země. Okouzlující krása hlubokého kaňonů, křišťálových řek a majestátních horských krajin. Trasa vede k největšímu a nejhlubšímu kaňonu Evropy a jednomu z nejhlubších na světě - Taru. Říční břeh a strmá úbočí kaňonu jsou porostlé bujným rostlinstvem a jeho nejvyšší část jedlemi a smrky. Zastávka u vyhlídky - na mostě zavěšeném 170 m nad řekou, spojujícím 2 břehy kaňonu. Transfer do hlavního města - Žabljaka a dále k Černému jezeru ležícímu v národním parku hor Durmitor mezi jejich nejvyššími vrcholy. Celodenní výlet. Cena - cca 70 EUR (zahrnuje oběd) nebo cca 58 EUR (nezahrnuje oběd).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

 

Przepraszamy, wystąpił chwilowy problem z dostępem do informacji o tym produkcie. Sprawdź ponownie

See other:

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter