phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Calabrisella

Výhody nabídky

 • pro páry a pro skupiny přátel
 • stylově zařízený
 • krásné výhledy a zajímavé okolí
 • Italská regionální kuchyně

Hotel Calabrisella Kód: SUFSELA

9 827PLN
Dorośli: 2 śniadania Ne 11.09 – Ne 18.09.22 (8 dní)
Itaka

Hotel Calabrisella Kód: SUFSELA Itálie \ Kalábrie

Vkusně zařízený na kouzelném mysu Capo Vaticano a nabízí hostům ideální místo pro koupání v azurových vodách Tyrhénského moře nebo pro odpočinek na pláži. Můžete si zde užít nejen výhledy na pobřeží Kalábrie nebo počasí, ale také italskou regionální kuchyni - oceněnou pro svou estetiku a chuť. Kvalitní služby, romantická atmosféra přispívající k relaxaci a komorní kouzlo hotelu nejsou všechno. Ti, kteří mají zájem o objevování památek, budou jistě mít zájem o vzdálenou méně než 10 km od hotelu Tropeu - město na útesu a dechberoucí kostel Santa Maria Dell'Isola na kopci vznášejícím se nad krásnou písečnou pláží. Pro malebnou krajinu nemusíte ani odcházet z hotelu, protože z terasy můžete vidět na Liparské ostrovy, pokoje mají balkony s výhledem na moře a do zahrady a interiér je zařízen ve středomořském elegantním stylu. Vyplatí se sem jet na romantickou dovolenou, líbánky nebo nezapomenutelnou dovolenou se skupinou přátel.

Popis nabídky

v centru města Capo Vaticano, místní komunikací, asi 10 km od Tropea; cca 70 km od letiště v Lamezia Terme.

Spiaggia di Grotticelle, veřejná, písečno-oblázková, cca 900 m od hotelu, doporučená ochranná obuv, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma na pláži.

tříhvězdičkový, 26 pokojů, hala, recepce, restaurace – jídla formou bufetu, obsluha číšníka, středomořská a regionální kuchyně, vegetariánská jídla k dispozici, bezlepková strava (na vyžádání); terasa, zahrada, pobliž bazénu výhled na Liparské ostrovy, zahrada; domácí zvířata povolena do 10 kg; bezdrátový internet ve veřejných prostorách; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky k dispozici pro dítě - samostatné lůžko), cca 18-22 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), TV, satelitní TV, telefon; dětská postýlka pro děti do 2 let (za poplatek); balkon nebo terasa, výhled na moře nebo do zahrady; comfort: pro 3 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu - jedno nebo dvoulůžko), cca 22 m², vybavení jako ve standardním pokoji; dětská postýlka pro děti do 2 let (za poplatek: cca 10 EUR/den); balkon, boční nebo frontální výhled na moře.

2 bazény, sladká voda, samostatná část pro děti, slunečníky a lehátka k dispozici u bazénu zdarma; tenisový kurt;

0039 0963377750, www.hotelcalabrisella.it/en/

 • plážový servis
 • Wi-Fi
Informace o regionu

Itálie — Kalábrie

Přezdívaná „terra da scoprire“ – země k objevení, rok od roku láká více turistů z celého světa. Tady, na špičce italské boty, lákají krásné a pestré pláže, modré moře a pikantní regionální kuchyně. Nebetyčné hory a rajské zálivy, tajemné jeskyně a majestátní trosky řeckých měst – je zde hodně pokladů, které teprve čekají na objevení.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Kalábrie

včera
17°C 20°C
Vítr:
30.7 km/h
Východ: 07:15
Západ: 18:05
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 74,2 mm
Dnes
16°C 20°C
Vítr:
23.3 km/h
Východ: 07:16
Západ: 18:04
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 21,1 mm
Zítra
13°C 20°C
Vítr:
16.7 km/h
Východ: 07:17
Západ: 18:03
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 13,5 mm
Pozítří
12°C 21°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 07:18
Západ: 18:02
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 5,3 mm
29.10.2021
13°C 21°C
Vítr:
17.4 km/h
Východ: 07:20
Západ: 18:00
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 7,3 mm
30.10.2021
13°C 20°C
Vítr:
15.6 km/h
Východ: 07:21
Západ: 17:59
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 4,6 mm
31.10.2021
12°C 22°C
Vítr:
12 km/h
Východ: 06:22
Západ: 16:58
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,1 mm

Archivní data počasí – Kalábrie

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: v centru města Capo Vaticano, místní komunikací, asi 10 km od Tropea; cca 70 km od letiště v Lamezia Terme.

PLÁŽ: Spiaggia di Grotticelle, veřejná, písečno-oblázková, cca 900 m od hotelu, doporučená ochranná obuv, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma na pláži.

HOTEL: tříhvězdičkový, 26 pokojů, hala, recepce, restaurace – jídla formou bufetu, obsluha číšníka, středomořská a regionální kuchyně, vegetariánská jídla k dispozici, bezlepková strava (na vyžádání); terasa, zahrada, pobliž bazénu výhled na Liparské ostrovy, zahrada; domácí zvířata povolena do 10 kg; bezdrátový internet ve veřejných prostorách; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky k dispozici pro dítě - samostatné lůžko), cca 18-22 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), TV, satelitní TV, telefon; dětská postýlka pro děti do 2 let (za poplatek); balkon nebo terasa, výhled na moře nebo do zahrady; comfort: pro 3 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělou osobu - jedno nebo dvoulůžko), cca 22 m², vybavení jako ve standardním pokoji; dětská postýlka pro děti do 2 let (za poplatek: cca 10 EUR/den); balkon, boční nebo frontální výhled na moře.

SPORT A ZÁBAVA: 2 bazény, sladká voda, samostatná část pro děti, slunečníky a lehátka k dispozici u bazénu zdarma; tenisový kurt;

KONTAKT: 0039 0963377750, www.hotelcalabrisella.it/en/

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Informace o dostupnosti a cenách místních výletů z jednotlivých hotelů poskytuje delegát.

Tropea a Pizzo — transfer do Tropey, která je považovaná za perlu Středomoří. Krásně umístěné městečko na přímořském útesu, za návštěvu určitě stojí půvabné historické jádro města, k nejvýznamnějším památkám patří normanská katedrála a kostel st. Maria dell’Isola. Naše cesta dál vede k Pizzo s hradem, kde byl vězněn a rozstřílen francouzský generál Murat. Kousek od starého města stojí zajímavý kostel Piedigrotta, postavený na skále. Určitě dokážou zaujmout i pohádkové útesy Capo Vaticano. Celodenní výlet. Cena - cca 46-62 EUR.

Pompeje a Vesuv — prohlídka výkopu starobylého města pohřbeného sopečným popelem v roce 79 n. l. s místním průvodcem. Pompeje byl bohatý přístav a metropole, kterou kdysi procházelo obrovské množství zboží, které potom uspokojovalo potřeby hlavního města. K tomuto dni se zachovaly ulice, domy, lázně, restaurace a nevěstince. Vjezd na krásný Vesuv, který je přírodní dominantou Neapolského zálivu a je i nejznámější sopkou v kontinentální Evropě. Možnost přejít blíže ke kráteru. Celodenní výlet. Cena - cca 82 EUR.

Liparské ostrovy — plavba turistickou lodí Vibo Valentia. Trasa plavby vede z Liparie, hlavního města souostroví, přes Vulcano, ostrov, který leží nejblíže k Sicílii. Za příznivých klimatických podmínek návštěva Stromboli - ostrova s aktivními sopkami. Celodenní výlet. Cena - cca 66 EUR.

Reggio di Calabria a Scilla — přesun do Reggio di Calabria, návštěva Museo Nazionale, kde jsou k vidění slavné Bronzi di Riace, dvě bronzové sochy přičítané Feidiásovi. Procházka podél pobřežní promenády, kde si můžete vychutnat výhled na pobřeží Sicílie a Etnu. Prý lze tady pozorovat tajemný fenomén přeludu. Transfer do Scilla, starobylé Scylly, mytického místa známého z „Odysey“, krásně umístěného přímo u moře. Dále následuje vjezd na vrch Monte San Elia: „balkon Messinské úžiny“. Za příznivého počasí lze odtud vidět Etnu, Stromboli a hory Aspromonte. Celodenní výlet. Cena - cca 50 EUR.

Taormina — přejezd na Sicílii do Taorminy, starobylého Taorminium. Město se nachází na kopci s krásným výhledem na moře, dominuje nad ním majestátní Etna. Ve volném čase příležitost vidět proslulé řecko-římské divadlo, Villu Comunale - veřejné zahrady s mnoha odrůdami květin a keřů, corso Umberto. Celodenní výlet. Cena - cca 65 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
14 887 Czk -33%
9 827czk Celkem Podrobnosti o ceně 19 654 czk
 • Promocja Léto 2020 Léto 2020

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter