phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Marinella

Výhody nabídky

 • poblíž pláže Grotticelle
 • v krásném prostředí
 • bazén a nabídka vodních sportů
 • poblíž Capo Vaticano

Hotel Marinella Kód: SUFNELA

PLN
Itaka

Hotel Marinella Kód: SUFNELA Itálie \ Kalábrie

Nádherné místo s krásnou písečnou pláží. Hosty uvítá malebné okolí, které je ideální pro romantickou dovolenou! Hotel postavený ve středomořském stylu se skvělou atmosférou vás zve na koupání v bazénu a chutná jídla v restauraci. Velkou výhodou hotelu je jeho atraktivní poloha, takže není komplikovaný vidět třeba Capo Vaticano.

Popis nabídky

na kopci, cca 1 km od Capo Vaticano, cca 4 km od RICADI, u místní silnice, cca 1,6 km od jedné z nejkrásnějších pláží Kalábrie - Spiaggia Grotticelle, cca 12 km od známého letoviska Tropea s bary, restauracemi , obchody a noční život; cca 70 km od letiště Lamezia Terme; cca 2 km od vlakového nádraží v Ricadi (Tropea).

Spiaggia Grotticelle, veřejná, oddělená hotelová část, písečno-oblázková, doporučená ochranná obuv, jemný sestup do moře, cca 450 m od hotelu, přístup bezplatným hotelovým autobusem, slunečníky a lehátka za poplatkem (cca 15 EUR/den).

tříhvězdičkový, 69 pokojů, hala, recepce, restaurace – jídla formou bufetu nebo servírované, vegetariánská jídla, bezlepková strava (na objednávku), bar; zahrada, bezdrátový internet zdarma ve veřejných prostorách; za příplatek: trezor na recepci; domácí zvířata povolena do 10 kg (na vyžádání, za poplatek); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 14 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefon, trezor; dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem (za poplatek: cca 2 EUR/den); balkon, boční výhled na moře.

bazén, cca  60 m², hl. max. 2 m, sladká voda, samostatná část pro děti cca 10 m², hl. cca 40 cm, slunečníky a lehátka k dispozici u bazénu zdarma, osušky za poplatek (cca 5 EUR/každá výměna); stolní tenis, rybaření, jízda na koni; dětské hřiště; vodní sporty: potápění, šnorchlování, jízda na kajaku.  

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Itálie — Kalábrie

Přezdívaná „terra da scoprire“ – země k objevení, rok od roku láká více turistů z celého světa. Tady, na špičce italské boty, lákají krásné a pestré pláže, modré moře a pikantní regionální kuchyně. Nebetyčné hory a rajské zálivy, tajemné jeskyně a majestátní trosky řeckých měst – je zde hodně pokladů, které teprve čekají na objevení.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Kalábrie

23.03.2023
8°C 17°C
Vítr:
10.4 km/h
Východ: 05:56
Západ: 18:11
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,1 mm
včera
9°C 17°C
Vítr:
13.1 km/h
Východ: 05:55
Západ: 18:12
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,1 mm
Dnes
8°C 17°C
Vítr:
15.9 km/h
Východ: 05:53
Západ: 18:13
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,1 mm
Zítra
9°C 17°C
Vítr:
14.1 km/h
Východ: 06:51
Západ: 19:14
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,2 mm
Pozítří
10°C 16°C
Vítr:
25.9 km/h
Východ: 06:50
Západ: 19:15
Tlak: 1009 hPa
Srážky: 16,6 mm
28.03.2023
6°C 13°C
Vítr:
21.3 km/h
Východ: 06:48
Západ: 19:16
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 5,0 mm
29.03.2023
2°C 13°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 06:47
Západ: 19:17
Tlak: 1025 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Kalábrie

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: na kopci, cca 1 km od Capo Vaticano, cca 4 km od RICADI, u místní silnice, cca 1,6 km od jedné z nejkrásnějších pláží Kalábrie - Spiaggia Grotticelle, cca 12 km od známého letoviska Tropea s bary, restauracemi , obchody a noční život; cca 70 km od letiště Lamezia Terme; cca 2 km od vlakového nádraží v Ricadi (Tropea).

PLÁŽ: Spiaggia Grotticelle, veřejná, oddělená hotelová část, písečno-oblázková, doporučená ochranná obuv, jemný sestup do moře, cca 450 m od hotelu, přístup bezplatným hotelovým autobusem, slunečníky a lehátka za poplatkem (cca 15 EUR/den).

HOTEL: tříhvězdičkový, 69 pokojů, hala, recepce, restaurace – jídla formou bufetu nebo servírované, vegetariánská jídla, bezlepková strava (na objednávku), bar; zahrada, bezdrátový internet zdarma ve veřejných prostorách; za příplatek: trezor na recepci; domácí zvířata povolena do 10 kg (na vyžádání, za poplatek); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKOJ:standardní: pro 2 os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), cca 14 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefon, trezor; dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem (za poplatek: cca 2 EUR/den); balkon, boční výhled na moře.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, cca  60 m², hl. max. 2 m, sladká voda, samostatná část pro děti cca 10 m², hl. cca 40 cm, slunečníky a lehátka k dispozici u bazénu zdarma, osušky za poplatek (cca 5 EUR/každá výměna); stolní tenis, rybaření, jízda na koni; dětské hřiště; vodní sporty: potápění, šnorchlování, jízda na kajaku.  

ZDARMA:
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Informace o dostupnosti a cenách místních výletů z jednotlivých hotelů poskytuje delegát.

Tropea a Pizzo — transfer do Tropey, která je považovaná za perlu Středomoří. Krásně umístěné městečko na přímořském útesu, za návštěvu určitě stojí půvabné historické jádro města, k nejvýznamnějším památkám patří normanská katedrála a kostel st. Maria dell’Isola. Naše cesta dál vede k Pizzo s hradem, kde byl vězněn a rozstřílen francouzský generál Murat. Kousek od starého města stojí zajímavý kostel Piedigrotta, postavený na skále. Určitě dokážou zaujmout i pohádkové útesy Capo Vaticano. Celodenní výlet. Cena - cca 46-62 EUR.

Pompeje a Vesuv — prohlídka výkopu starobylého města pohřbeného sopečným popelem v roce 79 n. l. s místním průvodcem. Pompeje byl bohatý přístav a metropole, kterou kdysi procházelo obrovské množství zboží, které potom uspokojovalo potřeby hlavního města. K tomuto dni se zachovaly ulice, domy, lázně, restaurace a nevěstince. Vjezd na krásný Vesuv, který je přírodní dominantou Neapolského zálivu a je i nejznámější sopkou v kontinentální Evropě. Možnost přejít blíže ke kráteru. Celodenní výlet. Cena - cca 82 EUR.

Liparské ostrovy — plavba turistickou lodí Vibo Valentia. Trasa plavby vede z Liparie, hlavního města souostroví, přes Vulcano, ostrov, který leží nejblíže k Sicílii. Za příznivých klimatických podmínek návštěva Stromboli - ostrova s aktivními sopkami. Celodenní výlet. Cena - cca 66 EUR.

Reggio di Calabria a Scilla — přesun do Reggio di Calabria, návštěva Museo Nazionale, kde jsou k vidění slavné Bronzi di Riace, dvě bronzové sochy přičítané Feidiásovi. Procházka podél pobřežní promenády, kde si můžete vychutnat výhled na pobřeží Sicílie a Etnu. Prý lze tady pozorovat tajemný fenomén přeludu. Transfer do Scilla, starobylé Scylly, mytického místa známého z „Odysey“, krásně umístěného přímo u moře. Dále následuje vjezd na vrch Monte San Elia: „balkon Messinské úžiny“. Za příznivého počasí lze odtud vidět Etnu, Stromboli a hory Aspromonte. Celodenní výlet. Cena - cca 50 EUR.

Taormina — přejezd na Sicílii do Taorminy, starobylého Taorminium. Město se nachází na kopci s krásným výhledem na moře, dominuje nad ním majestátní Etna. Ve volném čase příležitost vidět proslulé řecko-římské divadlo, Villu Comunale - veřejné zahrady s mnoha odrůdami květin a keřů, corso Umberto. Celodenní výlet. Cena - cca 65 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter