phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

H10 Ocean Dunas

Výhody nabídky

  • pouze pro dospělé (18+)
  • intimní atmosféra
  • elegantní pokoje
  • se nachází v palmové zahradě

H10 Ocean Dunas Kód: AMTSES0051

16 814PLN
Dorośli: 2 śniadania Čt 16.01 – Ne 19.01.25 (4 dní)
Itaka

H10 Ocean Dunas Kód: AMTSES0051 Kanárské ostrovy \ Fuerteventura

Nachází se v centru města Corralejo, v krásném přírodním prostředí rezervace UNESCO, s plážemi s působivými dunami a křišťálově čistou vodou, je ponořen do palmové zahrady a je ideální pro klidnou dovolenou ve stylu pouze pro dospělé! Moderní a elegantně zařízené pokoje, celoroční bazén a velmi dobrá jídla připravená s důrazem na detail - to je jen několik výhod tohoto místa! Zde si můžete pohodlně odpočinout a načerpat energii horkým španělským sluncem! Část fotomateriálu zobrazuje vizualizaci objektu.

Popis nabídky

ok. 1 km od centra letoviska CORRALEJO, cca. 30 km od hlavního města ostrova - Puerto del Rosario; Cca. 800 m od aquaparku Acua; Cca. 1,6 km od přístavu v Corralejo, cca. 35 km od letiště v Puerto del Rosario; transferový autobus nestaví přímo před hotelem (cca 80 m pěšky se zavazadly); autobusová zastávka cca. 500 m od hotelu.

Playa de los Verilitos, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 200m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek; Grandes Playas, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, ca. 3,5 km od hotelu, přístup místním autobusem, slunečníky a lehátka za poplatek.

čtyřhvězdičkový, 82 pokojů, 1 budova, 1 patro, recepce, restaurace La Oliva s terasou - jídla formou bufetu a à la carte, nutný společenský oděv (pánové - dlouhé kalhoty), 2 tyče; zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: směnárna, parkoviště, prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; hotel přijímá pouze hosty starší 18 let.

standardní: 2 osoby, přibl. 20 m², klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén, župany, pantofle), bezdrátový internet, TV satelit, telefon, set na přípravu kávy/čaje; příplatky: trezor; balkon nebo terasa (stůl a židle); superior: 2 osoby, elegantní, cca. 26 m², standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; junior suite: 2 osoby (možnost 1 přistýlky - rozkládací pohovka), elegantní, cca. 30 m², standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle, lehátka); Superior pokoj a junior suite za příplatek.

bazén, vyhřívaný, cca. 100 m², slunečníky, lehátka a osušky zdarma u bazénu (do konce června 2023 drobné renovační práce u bazénu); tělocvična.

Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Fuerteventura

Nekonečné bílé písečné pláže, Atlantik, který při styku s ostrovem mění barvu na tyrkysovou a svítí různou paletou barev, nádherné krajiny – to vše jsou poklady Fuerteventura. Pláže ideální pro všechny: bezpečné pro mladší, tiché pro milovníky klidu, plné příležitostí pro milovníky vodních sportů.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Fuerteventura

17.06.2024
17°C 25°C
Vítr:
18.1 km/h
Východ: 07:00
Západ: 20:56
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
18°C 25°C
Vítr:
18.7 km/h
Východ: 07:00
Západ: 20:56
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm
Dnes
18°C 24°C
Vítr:
22.6 km/h
Východ: 07:00
Západ: 20:56
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
18°C 25°C
Vítr:
25.2 km/h
Východ: 07:01
Západ: 20:57
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
18°C 24°C
Vítr:
25.7 km/h
Východ: 07:01
Západ: 20:57
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,0 mm
22.06.2024
18°C 24°C
Vítr:
25.6 km/h
Východ: 07:01
Západ: 20:57
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm
23.06.2024
17°C 25°C
Vítr:
25.2 km/h
Východ: 07:01
Západ: 20:57
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Fuerteventura

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: ok. 1 km od centra letoviska CORRALEJO, cca. 30 km od hlavního města ostrova - Puerto del Rosario; Cca. 800 m od aquaparku Acua; Cca. 1,6 km od přístavu v Corralejo, cca. 35 km od letiště v Puerto del Rosario; transferový autobus nestaví přímo před hotelem (cca 80 m pěšky se zavazadly); autobusová zastávka cca. 500 m od hotelu.

PLÁŽ: Playa de los Verilitos, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 200m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek; Grandes Playas, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, ca. 3,5 km od hotelu, přístup místním autobusem, slunečníky a lehátka za poplatek.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, 82 pokojů, 1 budova, 1 patro, recepce, restaurace La Oliva s terasou - jídla formou bufetu a à la carte, nutný společenský oděv (pánové - dlouhé kalhoty), 2 tyče; zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; příplatky: směnárna, parkoviště, prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; hotel přijímá pouze hosty starší 18 let.

POKOJ: standardní: 2 osoby, přibl. 20 m², klimatizace, koupelna (sprcha, WC; fén, župany, pantofle), bezdrátový internet, TV satelit, telefon, set na přípravu kávy/čaje; příplatky: trezor; balkon nebo terasa (stůl a židle); superior: 2 osoby, elegantní, cca. 26 m², standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; junior suite: 2 osoby (možnost 1 přistýlky - rozkládací pohovka), elegantní, cca. 30 m², standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle, lehátka); Superior pokoj a junior suite za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, vyhřívaný, cca. 100 m², slunečníky, lehátka a osušky zdarma u bazénu (do konce června 2023 drobné renovační práce u bazénu); tělocvična.

KONTAKT: 0034/928535251, www.H10hotels.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gran Tour Fuerteventura — návštěva města Betancuria, prvního hlavního města ostrova, prohlídka kostela Santa Maria, prezentace výrobků z aloe - nejpopulárnějšího produktu ostrova. Ochutnávka vynikajících kozích sýrů, oběd v restauraci. Dále jízda do místa El Cotillo - menší rybářské vesnice v západní části ostrova, odkud lze obdivovat krásný výhled na oceán a menší pláže v zálivech. Odjezd: cca 9.00, návrat: cca 19.00. Cena - cca 50 EUR (zahrnuje oběd).

Ostrov Lanzarote — návštěva oblasti La Geria, kde se krajina se skládá ze ztuhlé lávy a sopečného popela. Přejezd na sever ostrova do Jameos del Agua - jeskyně adoptované místním umělcem Cezarem Manriquem. Cesta do Údolí tisíce palem. Přestávka na oběd. Vjezd na Pico del Chache, nejvyšší vrchol Lanzarote, s krásným výhledem na sopku La Corona. Průjezd západním pobřežím do Národního parku Timanfaya - Ohňové hory, největší atrakce ostrova. Pozorování geotermálních jevů. Posléze cesta Ruta de los Volcanes - trasou mezi ztuhlou lávou. Cena - cca 85 EUR (zahrnuje oběd).

Oasis Park — návštěva zoologického parku, ukázky papouščí drezury, jízda v karavaně velbloudů (za příplatek), vystoupení aligátorů, hadů a lachtanů. Procházka botanickou zahradou, kde jsou stovky druhů kaktusů. Přehlídka dravých ptáků - lovecké sovy, sokolové a jestřábi. Ceny - cca 35 EUR (neobsahuje dopravu do/z parku); do Oasis Parku jezdí bezplatný místní autobus.

Magic Katamaran - Fuerteventura — plavba moderním a luxusním katamaránem Magic Select (délka: cca 23 m). Odjezd z přístavu Morro Jable (asi v 10:00 hod.), výprava za delfíny a velrybami, které lze spatřit ve vodách kolem Kanárských ostrovů. Po zakončení těchto vzrušujících atrakcí kapitán změní směr lodě k malým zálivům na jihu Fuerteventury. Zastávka a čas na osvěžující koupel v Atlantském oceánu i možnost využití jiných atrakcí, jako je projížďka na banánu nebo šnorchlování. Lunch na palubě skládající se z marinovaného kuřecího masa, slavných kanárských bramborů s mojo omáčkou a sezonních salátů. Návrat do přístavu Morro Jable cca v 14:00 hodin. Cena - cca 59 EUR (zahrnuje oběd, nápoje).

Fotografování — profesionální focení při západu slunce v La Pared, které je známé svými úžasnými útesy. Skvělá zábava a nezapomenutelný zážitek. Cena - cca 179 EUR (zahrnuje: dopravu a šampaňské).

Tajemství pláže Cofete — výprava za krásnou krajinou na pláž Cofete a poloostrov Jandia. Jízda po kamenitých cestách horským územím na poloostrov Jandia. Volno na pláži Cofete, považované za nejkrásnější na ostrově. Následně návštěva vily Winter, kde budete mít příležitost poznat tajemný příběh z doby 2. světové války. Na programu výletu také vyhlídky a rybářský přístav Morro Jable, kde můžete spatřit rejnoky a želvy Caretta caretta. Půldenní výlet. Komorní skupiny - max. 8 os. Cena - cca 46 EUR z hotelů na jihu ostrova, cca 54 EUR z hotelu na severu ostrova (obsahuje: dopravu klimatizovaným autobusem, péči polského průvodce).

Džíp a pláže El Cotillo — neexistuje lepší způsob, jak objevovat severní část ostrova, než auty 4x4, která umožňují jízdu po úzkých, místních silnicích. Dá se tak dorazit na jedinečná místa, jako je sopka La Caldera a městečko La Oliva s bílou architekturou typickou pro Fuerteventuru. Na programu také: svaté hora Tindaya, písčité pláže Majanicho a zátoka El Cotillo s jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově. Oběd a volno na plavání a památeční fotografování. Půldenní výlet. Cena - ze severu ostrova: cca 59 EUR, z jihu ostrova: cca 68 EUR (obsahuje: oběd s nápoji).

Džíp a pláž Cofete — výprava auty 4x4 po úzkých, místních silnicích je nejlepší způsob, jak odhalit severní část ostrova. Jízda přírodním parkem Poloostrov Jandia, okouzlujícím nesmírnou různorodostí fauny a flóry, a po úžasné pláži Cofete, považované za jednu z nejkrásnějších ve Španělsku. Volný čas na pláži. Oběd v komorní restauraci El Caletón s výhledem na moře, kde bude příležitost ochutnat paellu a jiné, pro ostrov typické, pochoutky (brambory, salát, chléb, víno a ovoce). Půldenní výlet. Cena - z jihu ostrova: cca 59 EUR, ze severu ostrova: cca 68 EUR (zahrnuje: oběd s nápoji).

Lobos - plavba na katamaránu — nezapomenutelná plavba na luxusním katamaránu. Zahájení v přístavu Corralejo, plavba na ostrov Lobos a zakotvení v okouzlující zátoce. Volný čas na opalování a koupání v křišťálově čisté vodě (k dispozici vybavení pro šnorchlování) a oběd na palubě. Půldenní výlet. Cena - cca 52 EUR (zahrnuto v ceně: transfer autobusem, oběd a nápoje - nealkoholické nápoje, pivo, víno, šnorchlování, výlet katamaránem).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
20 781 Czk -19%
16 814czk Celkem Podrobnosti o ceně 33 628 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter