phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Acapulco Ocean View

Výhody nabídky

  • plně vybavené apartmány
  • přátelský a ochotný personál
  • tiché a klidné okolí
  • blízko písečné pláže

Hotel Acapulco Ocean View Kód: AMTSES0QNS

13 503PLN
Dorośli: 2 bez wyżywienia St 04.12 – Ne 08.12.24 (5 dní)
Itaka

Hotel Acapulco Ocean View Kód: AMTSES0QNS Kanárské ostrovy \ Gran Canaria

Zažijte plnou prázdninovou svobodu v rodinném hotelu, který se nachází v klidné části ráje Gran Canaria! Prostorné, dobře vybavené apartmány s oddělenými ložnicemi a kuchyňským koutem, kde najdete vše, co potřebujete pro úspěšný pobyt, jsou perfektním místem k odpočinku, hře nebo přípravě jídla a sladkovodní bazén potěší všechny milovníky vodních radovánek a blažený relax na lehátku. V hotelové restauraci můžete ochutnat jedinečné regionální chutě, obsluha se vyznačuje individuálním přístupem ke každému hostu a nedaleké pláže jsou plné intimní atmosféry jako stvořené pro relaxaci a romantické procházky při západu slunce.

Popis nabídky

na jihu Gran Canaria, cca. 1 km od centra SAN AUGUSTIN, cca. 150 m od supermarketu, cca. 600 m od restaurací a barů, cca. 8 km od zábavního parku World, cca. 8,5 km od přírodní rezervace a centra Maspalomas, cca. 11 km od vodního parku Aqualand Maspalomas; Cca. 25 km od letiště Las Palmas; autobusová zastávka cca. 650 m od hotelu; transferový autobus nestaví přímo před hotelem (cca 550 m pěšky se zavazadly).

Besudo, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 450 m od hotelu, přístup po místní komunikaci a sestup na pláž po schodech; San Agustin, veřejná, písečná, široká, pozvolný vstup do moře, cca. 1,5 km od hotelu, přístup po místní komunikaci, slunečníky a lehátka za poplatek.

tříhvězdičkový, elegantní, postaven v roce 1970, pravidelně renovován, 48 pokojů, hlavní budova a 3 vedlejší budovy, do 1 patra, výtah, lobby, recepce, restaurace - stravování v forma bufetu, regionální kuchyně, bar; bezplatný bezdrátový internet; příplatky: pokojová služba, trezor, parkování; malá domácí zvířata povolena (do 5 kg, na vyžádání, za poplatek cca 7 EUR / den); v prostorách hotelu dochází k úrovňovým rozdílům - nedoporučuje se osobám s omezením pohybu; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

apartmán: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 35 m², koupelna (sprcha, wc; fén), obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnicí, vybavený kuchyňský kout (varná deska, malá lednice, mikrovlnná trouba, toustovač, set na přípravu kávy/čaje, kuchyňské náčiní), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, trezor ( splatné); balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na moře za poplatek; apartmán se 2 ložnicemi: 4 osoby 50 m², pokoj s kuchyňským koutem a 2 ložnicemi, zařízení apartmánu; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na moře za poplatek; apartmán se 2 ložnicemi za příplatek.

bazén, sladká voda, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu; externí nabídka (za poplatek): tenisový kurt (cca 8 km od hotelu), 18jamkový minigolf (cca 8 km od hotelu).

0034/928772103, www.acapulcooceanview.com

Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Gran Canaria

Nejznámější z ostrovů na Kanárských ostrovech láká svými zlatými plážemi a nekonečnými duny s jasně zlatým pískem. Jsou zde také hory s turistickými trasami, zelená údolí s malebnými vesnicemi a místa s cennými historickými památkami. To všechno na jednom malém ostrově uprostřed oceánu.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Gran Canaria

23.07.2024
19°C 26°C
Vítr:
19.1 km/h
Východ: 07:19
Západ: 20:57
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
20°C 27°C
Vítr:
16.7 km/h
Východ: 07:20
Západ: 20:56
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
Dnes
20°C 28°C
Vítr:
18.7 km/h
Východ: 07:20
Západ: 20:56
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
20°C 26°C
Vítr:
19.1 km/h
Východ: 07:21
Západ: 20:55
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
20°C 25°C
Vítr:
18.3 km/h
Východ: 07:22
Západ: 20:54
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.07.2024
20°C 25°C
Vítr:
17.4 km/h
Východ: 07:22
Západ: 20:54
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.07.2024
19°C 25°C
Vítr:
17.6 km/h
Východ: 07:23
Západ: 20:53
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Gran Canaria

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: na jihu Gran Canaria, cca. 1 km od centra SAN AUGUSTIN, cca. 150 m od supermarketu, cca. 600 m od restaurací a barů, cca. 8 km od zábavního parku World, cca. 8,5 km od přírodní rezervace a centra Maspalomas, cca. 11 km od vodního parku Aqualand Maspalomas; Cca. 25 km od letiště Las Palmas; autobusová zastávka cca. 650 m od hotelu; transferový autobus nestaví přímo před hotelem (cca 550 m pěšky se zavazadly).

PLÁŽ: Besudo, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, cca. 450 m od hotelu, přístup po místní komunikaci a sestup na pláž po schodech; San Agustin, veřejná, písečná, široká, pozvolný vstup do moře, cca. 1,5 km od hotelu, přístup po místní komunikaci, slunečníky a lehátka za poplatek.

HOTEL: tříhvězdičkový, elegantní, postaven v roce 1970, pravidelně renovován, 48 pokojů, hlavní budova a 3 vedlejší budovy, do 1 patra, výtah, lobby, recepce, restaurace - stravování v forma bufetu, regionální kuchyně, bar; bezplatný bezdrátový internet; příplatky: pokojová služba, trezor, parkování; malá domácí zvířata povolena (do 5 kg, na vyžádání, za poplatek cca 7 EUR / den); v prostorách hotelu dochází k úrovňovým rozdílům - nedoporučuje se osobám s omezením pohybu; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ: apartmán: 2 osoby (možnost 1 přistýlky), cca. 35 m², koupelna (sprcha, wc; fén), obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnicí, vybavený kuchyňský kout (varná deska, malá lednice, mikrovlnná trouba, toustovač, set na přípravu kávy/čaje, kuchyňské náčiní), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, trezor ( splatné); balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na moře za poplatek; apartmán se 2 ložnicemi: 4 osoby 50 m², pokoj s kuchyňským koutem a 2 ložnicemi, zařízení apartmánu; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do krajiny; výhled na moře za poplatek; apartmán se 2 ložnicemi za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu; externí nabídka (za poplatek): tenisový kurt (cca 8 km od hotelu), 18jamkový minigolf (cca 8 km od hotelu).

KONTAKT: 0034/928772103, www.acapulcooceanview.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Afrikat — 5-hodinová plavba katamaránem podél jihozápadního pobřeží ostrova Gran Canaria, během které bude příležitost si užít nádherné výhledy a jeskyně. Čas na plavání a potápění. Je třeba potvrdit den, místo shromáždění a přesnou hodinu odjezdu - cena/os. od cca 272 PLN.

Výlet Kanárskou — stezkou je skutečná rozkoš pro naše smysly, spojuje krásné výhledy v centrální a severní části Gran Canarie, daleko od vyšlapaných cest, a degustaci lokálních originálních chutí! Výlet začíná v muzeu agrokultury, kde získáte povědomí o historii plodin a vodohospodářství na Kanárských ostrovech. Následně návštěva v Agüimes s historickým centrem, které okouzlí každého cestovatele. Dále trasa vede malebnou soutěskou, největší na souostroví, proslulou jedinečnými domy - jeskyněmi vytesanými ve skále původními obyvateli ostrova. Návštěva v kanárské bodeze - vinici nabízející ochutnávku charakteristických místních nápojů. Příležitost k nákupu vín. Rozkoš pro oči přináší nezapomenutelná krajina severní části ostrova. Procházka kouzelným starým městem Arucas pastelových barev, chvíle pro volný čas. Posledním bodem výletu bude návštěva městečka Firgas s úžasnými mozaikami a fontánami - cena/os. od cca 222 PLN.

Las Palmas City Tour — Příležitost zhlédnout překrásné hlavní město na Kanárských ostrovech, plné kontrastů! Procházka po Vegueta, nejstarší čtvrti Las Palmas, kde se nachází nádherná katedrála sv. Anny. Prohlídka Casa de Colon - Kolumbova muzea, které se nachází v původním domě guvernéra, ten je zachován v typickém kanárském stylu. Návštěva obchodního centra nebo jako alternativa procházka po hlavním bulváru podél pláže Las Canteras s četnými kavárnami a hospůdkami. Přejezd do Arucas s nádherným, monumentálním chrámem sv. Jana Křtitele a likérka slavného kanárského Ron Miel - medového rumu. Návštěva plantáže s aloe - cena/os. od cca 153 PLN. Kouzelné vodopády: stezka v severní části ostrova, skvěle zobrazuje odlišnosti a kontrastní mikroklima mezi jižní a severní částí ostrova Gran Canaria. Túra začíná ve výšce cca 470 m nad mořem, její velkou atrakcí jsou četné malebné vodopády. Snadná trasa, délka: cca 7 km, čas přechodu: cca 4 hod, celkový čas: cca 7 hod, vyžaduje dobrou fyzickou kondici, sportovní obuv - nejlépe trekkingová. Přesnou hodinu vyzvednutí je třeba dohodnout s průvodcem - cena/os. od cca 226 PLN.

Potápění na Gran Canarii — Intro - Vždy jste toužili zkusit, jaké to je dýchat pod vodou? Pokud chcete zkusit potápění, ale nejste si jistí, zda chcete absolvovat celý kurz, zkuste program Intro Diving. Tento program můžete realizovat jak v bazénu, tak i v moři z pláže. Nejedná se o kurz s certifikátem, ale rychlý a jednoduchý úvod k vodnímu světu. Výuka základních potápěčských dovedností pod vedením profesionálního instruktora PADI - cena/os. od cca 346 PLN. Palmitos Park: návštěva zoologické zahrady je ideální příležitostí k obdivování přehlídek dravců, papoušků nebo delfínů. Cesta na vlastní pěst (např. autobusem č. 45 nebo 70). Park je otevřen každý den v hodinách: 10:00-17:00. Je třeba se sebou vzít průkazy totožnosti dětí - cena/os. od cca 139 PLN.

Dobrodružství pod plachtami — relaxační plavba na oceánské jachtě s polským Kapitánem. Vyplutí z Puerto de Mogan. Možnost koupání v Atlantickém oceánu, šnorchlování a výuky základů plachtění. Na palubě je maximálně 10 osob, díky čemuž vládne komorní atmosféra a je zaručen možnost individuálního přístupu ke každému účastníku - cena/os. od cca 319 PLN.

Plavba ponorkou — loď Yellow Submarine sestupuje do hloubky 25 metrů do oceánu, díky čemuž z ní můžete pozorovat podvodní život ostrova. Vyplutí z Puerto de Mogan. Po plavbě bude volný čas na prohlídku půvabného přístavního městečka Puerto de Mogan. Doba ponoření je cca 30 min. Bezplatný autobus Submarine Safarias - jízdní řád, den a místo shromáždění závisí od vybrané zóny - cena/os. od cca 146 PLN.

Spirit of the sea — pozorování delfínů a velryb. 2- nebo 3hodinová plavba z Portorika je vynikající příležitostí obdivovat mořské živočichy v jejich přirozeném prostředí. Je třeba potvrdit den, místo shromáždění a přesnou hodinu odjezdu - cena/os. od cca 153 PLN.

Vrcholy Gran Canarie — stezka v nejvyšší části ostrova vedoucí na nejvyšší vrchol - Pico de las Nieves (1949 m), odkud za jasného dne můžete vidět sousední Roque Nublo (1811 m) a nejvyšší vrchol Španělska, který se nachází na Tenerife - Pico del Teide (3719 m). Středně těžká trasa, délka: cca 10 km, čas přechodu: cca 5 hodin, celkový čas: asi 8 hodin; vyžaduje dobrou fyzickou kondici, sportovní obuv - nejlépe trekkingová. Přesný čas vyzvednutí je třeba dohodnout s průvodcem. Je třeba potvrdit den, místo shromáždění a přesnou hodinu odjezdu - cena/os. od cca 226 PLN

Tenerife Classic — okružní cesta severní částí Tenerife s krásnými vyhlídkami. Cesta přes Santa Cruz de Tenerife do parku Las Canadas del Teide, kde se nachází Vulkanologické centrum. Sjezd údolím Orotavy do Puerto de la Cruz, volný čas na procházku nebo nákupy. Trajektová přeprava z Agaete (asi 80 min) - cena/os. od asi 360 PLN.

Aqualand — vodní šílenství pro celou rodinu v největším vodním parku ostrova. Cesta na vlastní pěst (např. autobusem č. 45 nebo 70). Park je otevřen každý den v hodinách: 10:00-17:00. Je třeba vzít si doklad totožnosti dětí. Cena - cca 29 EUR.

Gran tour na ostrově Gran Canaria — výletní trasa vede přes východní pobřeží a střední část Gran Canarie. Na programu: sbírka kaktusů v Jardin Canario - největší botanické zahradě ve Španělsku - a vizitka ostrova - město Teror s Basílica Nuestra Señora del Pino. Přestávka na oběd na vyhlídce ve Valleseco. Další zajímavost je Cruz de Tejeda, geografické centrum Gran Canaria. Klikatá silnice prochází hornatým, malebným středem ostrova. Zastávky u vyhlídek, z nichž za jasného dne můžete vidět Tenerife, slavné monolity Roque Bentaiga, Roque Nublo, Pico de Las Nieves - nejvyšší vrchol (1949 m.n.m.) a krásné panorama. Cesta přes oblast, která je známá pěstováním mandloní - Ayacata, a také soutěsky Fataga a Colorado známé jako Údolí tisíce palem. Pro celou rodinu! - cena/os. od cca 263 PLN

Jeep camel safari — expedice džípy přes poušť divoké Gran Canarie. Celodenní výlet. Výlet nedoporučujeme dětem mladším 7 let. Je třeba potvrdit den, místo shromáždění a přesnou hodinu cena/os. od cca 259 PLN.

Roque Nublo — výjimečná příležitost k dobytí jednoho z nejkrásnějších vrcholů ostrova! Trasa vedená v centrální části ostrova, kde můžete obdivovat unikátní krajinu Gran Canarie, lesy porostlé kanárskou borovicí a „měsíční“ náhorní plošinu přiléhající k Roque Nublo (1811 m n. m.). Snadná trasa, délka: cca 7 km, čas přechodu: cca 4 hod, celkový čas: cca 7 hod, vyžaduje dobrou fyzickou kondici, sportovní obuv - nejlépe trekkingová. Cena - cca 49 EUR (zahrnuje oběd).

Loro Park z Gran Canarie — expedice na ostrov Tenerife do největší zoologicko-botanické zahrady v Evropě! Fantastický den pro celou rodinu. Největší atrakcí parku je představení s kosatkami, delfíny a lachtany. V Loro Parku můžete také vidět akvárium ve tvaru tunelu, ledovec s tučňáky a výběhy se zvířaty, jako jsou aligátoři, gorily, jaguáři, lenochodi atd. Přeprava trajektem z Agaete (cca 80 min). V období od 10.07.2018 do 31.10.2018 Loro Park, pro děti do 12 let ZDARMA! Upozorňujeme, že transfer pro hotely v oblastech Mogan a Tourito je k dispozici za příplatek - cena/osoba přibližně 452 PLN

Las Palmas a Poema del Mar — hlavní město Gran Canaria a akvárium během jednoho výletu Program zahrnuje procházku kolem slavného starého města Las Palmas, návštěvu domu Kolumba a oslňující katedrálu sv. Anny. Dále následuje návštěva působivého akvária Poema del Mar s největší skleněnou stěnou na světě. Můžete zde také obdivovat fascinující námořní svět velkých oceánských žraloků a elektrických úhořů. Na konec návštěva plantáže aloe vera. Cena - cca 50 EUR.

Angry Birds Activity Park — moc atrakcí pro celou rodinu! Jedinečný zábavní park, který se nachází ve městě Puerto Rico (cesta na vlastní pěst). Park je otevřen každý den v hodinách:: po-pá: 10.00-18.00, so - ne: 10.00-20.00 Cena - cca 12 EUR, děti 5-13 - cca 16 EUR, děti 3-4 roky - cca 8 EUR, děti do 3 let: vstup zdarma.

Aqualand a Palmitos Park — vodní šílenství pro celou rodinu v největším vodním parku na ostrově a návštěva krásné zoologické zahrady, kde můžete obdivovat přehlídky dravých ptáků, papoušků a delfínů. Cena - cca 50 EUR.

Sioux City — jedinečné westernové město na jihu ostrova Gran Canaria. Přehlídky z divokého západu pro celou rodinu! Otevřeno: úterý - neděle v hodinách: 10.00 - 15.00. Cena - cca 22 EUR.

Poznávací expedice — fotografická expedice v 8členných skupinách, do nejvíce nedotečených a malebných koutů Gran Canarie (Presa de las Niñas, El Carrizal, Presa del Parralillo). Doporučujeme vzít pohodlnou obuv a fotoaparát. Cena - cca 43 EUR.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
17 117 Czk -21%
13 503czk Celkem Podrobnosti o ceně 27 007 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter