phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Barceló Playa Blanca

Výhody nabídky

 • nový, rok výroby 2023
 • vyhřívaný nekonečný bazén
 • 3 restaurace s pestrou kuchyní
 • Řetěz Barceló

Hotel Barceló Playa Blanca Kód: ACEPLAN

25 074PLN
Dorośli: 2 2 posiłki So 31.08 – So 07.09.24 (8 dní)
Itaka

Hotel Barceló Playa Blanca Kód: ACEPLAN Kanárské ostrovy \ Lanzarote

Zcela nový, postavený v roce 2023 a navržený v souladu s nejnovějšími trendy, zaujme svým stylem a prostornými interiéry. Pro hosty je k dispozici velký vyhřívaný nekonečný bazén, ideální pro chvíle blažené relaxace, 3 restaurace, které okouzlí lahodnými a aromatickými pokrmy a jasným, jedinečným charakterem, a strategicky umístěné bary. Na nejmenší čeká opravdová lahůdka - samostatný bazén s pirátskou lodí a hřištěm. Elegantní, vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny vším, co potřebujete pro pohodlný pobyt, a bezprostřední okolí nezklame - je blízko 2 pláží a zábavního centra Playa Blanca. Prezentovaný grafický materiál znázorňuje vizualizaci objektu.

Popis nabídky

cca. 2 km od centra PLAYA BLANCA, cca. 1 km od obchodů a barů, cca. 50 m od Marina Rubicón, cca. 2 km od Museo Atlántico Lanzarote, cca. 21 km od národního parku Timanfaya; Cca. 27 km na letiště v Arrecife; autobusová zastávka cca. 300 m od hotelu.

Playa Dorada, veřejná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, cca. 800 m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek; Playa Blanca, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, ca. 1,3 km od hotelu, přístup po chodníku, slunečníky a lehátka za poplatek.

čtyřhvězdičkový, elegantní, postaven v roce 2023, 588 pokojů, 3 patra, výtah, lobby, 24hodinová recepce, hlavní restaurace - jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, jídla k dispozici vegetariánské 2 à la carte restaurace: asijská a mexická kuchyně, 3 bary, včetně ve vstupní hale a u bazénu; konferenční centrum pro max. 800 osob, bezdrátový internet zdarma; za poplatek: pokojová služba, parkování; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

superior: 2 osoby 30 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV, telefon , bezpečnostní schránka, minibar (za poplatek dle spotřeby); dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa (stůl a židle); superior s výhledem na moře: 2 osoby 33 m², elegantní a moderní, klimatizovaný pokoj typu superior; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na moře; nadstandardní pokoj za příplatek; junior suite: 2 osoby (možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti - pohovka), elegantní a moderní, klimatizované, nadstandardní zařízení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle); junior suite za příplatek.

nekonečný bazén, vyhřívaná, smíšená voda, nepravidelný tvar, dětský bazén se skluzavkou v podobě pirátské lodi, smíšená voda, lehátka u bazénů zdarma; hřiště pro děti, animace pro děti i dospělé.

wellness centrum: za poplatek: krytý bazén, smíšená voda, posilovna, ošetření obličeje a těla.

snídaně (7.30-10.30), oběd (13.00-15.00), večeře (19.00-22.00) formou bufetu v uvedené restauraci; občerstvení (10.30-17.00) ve vyhrazených barech; vybrané nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v uvedených barech (10.30-23.00); je vyžadováno nošení pásek all inclusive.

0034/971928021, www.barcelo.com

Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Lanzarote

Lanzarote je unikátní! Zrozený z ohně a vody před miliony let ostrov se majestátně vynořuje z Atlantského oceánu. Zaujme exotickou krásou vulkanické krajiny, barvou oblohy, zaplavenými sluncem plážemi, intenzivní modrou barvou oceánu a elegancí místní architektury. Lanzarote, považováno za zázrak přírody, bylo v roce 1993 zapsáno na seznamu UNESCO jako světová biosférická rezervace.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Lanzarote

včera
19°C 29°C
Vítr:
28.5 km/h
Východ: 07:10
Západ: 20:51
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
Dnes
19°C 31°C
Vítr:
25 km/h
Východ: 07:11
Západ: 20:50
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
20°C 30°C
Vítr:
25.9 km/h
Východ: 07:11
Západ: 20:50
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
19°C 28°C
Vítr:
28.7 km/h
Východ: 07:12
Západ: 20:49
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.07.2024
20°C 28°C
Vítr:
31.7 km/h
Východ: 07:13
Západ: 20:48
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.07.2024
20°C 27°C
Vítr:
28.9 km/h
Východ: 07:13
Západ: 20:48
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.07.2024
19°C 28°C
Vítr:
28.7 km/h
Východ: 07:14
Západ: 20:47
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Lanzarote

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: cca. 2 km od centra PLAYA BLANCA, cca. 1 km od obchodů a barů, cca. 50 m od Marina Rubicón, cca. 2 km od Museo Atlántico Lanzarote, cca. 21 km od národního parku Timanfaya; Cca. 27 km na letiště v Arrecife; autobusová zastávka cca. 300 m od hotelu.

PLÁŽ: Playa Dorada, veřejná, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, cca. 800 m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek; Playa Blanca, veřejná, písečná, pozvolný vstup do moře, ca. 1,3 km od hotelu, přístup po chodníku, slunečníky a lehátka za poplatek.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, elegantní, postaven v roce 2023, 588 pokojů, 3 patra, výtah, lobby, 24hodinová recepce, hlavní restaurace - jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, jídla k dispozici vegetariánské 2 à la carte restaurace: asijská a mexická kuchyně, 3 bary, včetně ve vstupní hale a u bazénu; konferenční centrum pro max. 800 osob, bezdrátový internet zdarma; za poplatek: pokojová služba, parkování; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.

POKOJ: superior: 2 osoby 30 m², elegantní a moderní, klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV, telefon , bezpečnostní schránka, minibar (za poplatek dle spotřeby); dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa (stůl a židle); superior s výhledem na moře: 2 osoby 33 m², elegantní a moderní, klimatizovaný pokoj typu superior; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na moře; nadstandardní pokoj za příplatek; junior suite: 2 osoby (možnost 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti - pohovka), elegantní a moderní, klimatizované, nadstandardní zařízení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle); junior suite za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: nekonečný bazén, vyhřívaná, smíšená voda, nepravidelný tvar, dětský bazén se skluzavkou v podobě pirátské lodi, smíšená voda, lehátka u bazénů zdarma; hřiště pro děti, animace pro děti i dospělé.

SPA: wellness centrum: za poplatek: krytý bazén, smíšená voda, posilovna, ošetření obličeje a těla.

ALL INCLUSIVE (za poplatek): snídaně (7.30-10.30), oběd (13.00-15.00), večeře (19.00-22.00) formou bufetu v uvedené restauraci; občerstvení (10.30-17.00) ve vyhrazených barech; vybrané nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v uvedených barech (10.30-23.00); je vyžadováno nošení pásek all inclusive.

KONTAKT: 0034/971928021, www.barcelo.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Fuerteventura z Lanzarote — výlet na sousední ostrov souostroví. Jízda pohořím Cardon - Skořicové kopce, návštěva obce Pajara s kostelíkem s úsekem fasády v aztéckém stylu. Následně návštěva Betancurie - prvního hlavního města ostrova, sakrální muzeum, přímořské jeskyně v obci Ajuy, ochutnávka chutných kozích sýrů, oběd v restauraci. Trasa vede dále na sever, kolem La Oliva, přes nejstarší letovisko Corralejo. Na závěr návštěva slavného přírodního parku s dunami. Celodenní výlet. Cena - cca 72 EUR (zahrnuje lodní lístek na trajekt Playa Blanca- Corralejo, vstupenky, oběd a nápoje, péči polsky hovořícího průvodce).

Grand Tour Lanzarote — návštěva oblasti La Geria, jehož krajina se skládá ze ztuhlé lávy a sopečného popela. Tento region je proslaven výjimečným způsobem pěstování vinné révy. Transfer na sever ostrova do Jameos del Agua - jeskyně adoptované místním umělcem Cezarem Manriquem, a následně do údolí Tisíce palem. Přestávka na oběd. Vjezd na Pico del Chache, nejvyšší vrchol Lanzarote, s krásným výhledem na sopku La Corona. Jízda po západním pobřeží k hlavní atrakci ostrova: národnímu parku Timanfaya s nejmladšími sopkami na Lanzarote, nazývanými Ohňové hory, pozorování geotermálních jevů. Posléze cesta Ruta de los Volcanes - trasa mezi ztuhlou lávou a krátery. Na programu také Los Hervideros - Vroucí pobřeží, místo kontaktu horké lávy s Atlantikem, El Golfo - kráterové jezírko s jedinečnou smaragdovou barvou. Celodenní výlet. Cena - cca 65 EUR (zahrnuje oběd a vstupenky).

I love La Graciosa — plavba na katamaránu - lodní výprava na La Graciosu - nejmenší obydlený z Kanárských ostrovů. Následně plavba na katamaránu podél ostrova. Krásná panenská krajina a neobvyklý klid panující na ostrově jsou jen některé z bezpočtu předností, které sem lákají především lidi hledající odpočinek a relaxaci. La Graciosa okouzlí úžasnými výhledy, křišťálově čistou vodou a výjimečným městečkem, ve kterém žije 600 obyvatel. Program zahrnuje krátkou návštěvu Caleta de Sebo, opalování, šnorchlování, jízdu na kajaku (doporučeno vzít si s sebou plavky a osušku). Cena - cca 59 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce ve čtvrtky nebo anglicky hovořícího průvodce ve zbývající dny).

Potápění na Lanzarote — nespočitatelná hejna ryb, půvabní krabi a pohádkově barevní ploskozubci jsou jen některé z mnoha atrakcí, které čekají v průzračných, pohádkově krásných vodách oceánu. A to vše pod dohledem zkušených, polsky a anglicky hovořících instruktorů. Cena - cca 85 EUR.

Potápění na Lanzarote - Intro — celá řada profesionálních škol pro děti a dospělé. Bezpočetná hejna ryb, půvabní kraby a pohádkově barevní ploskozubci jsou jen některé z mnoha atrakcí, které čekají v průzračných, báječně krásných vodách oceánu. A to vše pod dohledem zkušených, polsky a anglicky hovořících instruktorů. Cena - cca 75 EUR.

Rancho Texas — botanicko-zoologický zábavní park, kde si můžete vychutnat představení s dravci, vystoupení lachtanů a kousky papoušků. Můžete se zde setkat se zástupci americké fauny: bizony, pásovci a se zvířaty z jiných regionů světa, např. s bílými tygry. V parku je bazén se 2 skluzavkami (doporučeno vzít si s sebou plavky). Velký zážitek pro celou rodinu! Bezplatná doprava do zábavního parku dvakrát denně. Cena - cca 30 EUR.

Romantické fotografování — profesionální focení s polsky hovořícím fotografem. Hodiny fotografování se stanoví individuálně. Cena - cca 199 EUR.

VIP krajinný výlet — divoká zákoutí severovýchodní části ostrova. Zastávky na malebných místech, např. Haria, kde žil Cesar Marique, Punta Mujeres s domečky „vstupujícími do oceánu“, rajská pláž u vesničky Orzola a vyhlídka na ostrově La Graciosa. Výprava v malých, 8členných skupinách. Cena - cca 43 EUR.

Monte Corona — túra s průvodcem začíná ve vesničce Yé. Během treku obdivování hory, která je největší sopečný kráter na severu ostrova. Na začátku procházky dechberoucí krajina vinic z okraje kráteru, dále obdivování jedinečných výhledů obklopujících horu. Následně na programu vyhlídka nad útesy Famara, odkud lze vidět největší mořskou rezervaci v Evropě - souostroví Chinijo. Půldenní výlet. Cena - cca 42 EUR.

I love Lobos — plavba katamaránem - výlet z Marina Rubicón na ostrov Lobos, který má status přírodního parku. Příležitost navštívit zákoutí dříve osídleného ostrova s pozůstatky rybářských budov, stejně jako přírodní koupaliště. Lobos nabízí také fantastické výhledy na Fuerteventuru a Lanzarote, okouzlí křišťálově čistou vodou a divokou přírodou. Na palubě oběd, pivo, sangria, voda, nealkoholické nápoje. Program zahrnuje: pláž, šnorchlování a kajaky. Stojí za to vzít plavky a osušku. Cena - cca 64 EUR, děti od 2-11 let - cca 38 EUR (zahrnuje: oběd, pivo, sangrii, vodu a nealkoholické nápoje).

I love Papagayo — cesta autokarem do Puerto del Carmen a dále plavba katamaránem podél jižního pobřeží do zálivu s krásným výhledem - na pláž Papagayo. Čas na relaxaci a vodní sporty jako je šnorchlování nebo kajaky. Na palubě znamenitá, čerstvě připravená paella, pivo, sangria, voda, nealkoholické nápoje. Zpátky na nábřeží Puerto del Carmen a cesta autokarem do hotelu. Cena - cca 59 USD (zahrnuje: oběd, pivo, sangrii, vodu a nealkoholické nápoje).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
35 619 Czk -29%
25 074czk Celkem Podrobnosti o ceně 50 149 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter