phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Barceló Teguise Beach

Výhody nabídky

 • pouze pro dospělé (18+)
 • romantická dovolená
 • pokoje s hydromasáží
 • v blízkosti atrakcí letoviska
 • v blízkosti písčité pláže
 • elegantní a stylový
 • zařízení pro osoby se zdravotním postižením
 • hotelový řetězec Barceló

Hotel Barceló Teguise Beach Kód: ACETEGU

PLN
Itaka

Hotel Barceló Teguise Beach Kód: ACETEGU Kanárské ostrovy \ Lanzarote

Kompletní rekonstrukcí získal nejen nový vzhled a název, ale také i nabídku zaměřenou výhradně pro dospělé osoby. Ideální místo pro romantickou dovolenou nebo dovolenou plnou zábavy! Výhodná poloha v blízkosti zábavného centra Costa Teguise a jen 150 m od pláže s množstvím atraktivní zábavy a vodních sportů, nabízí spoustu aktivit během dne i v noci. Patří známé síti Barceló, zaručuje vysokou úroveň služeb. Další výhodou je bezplatný bezdrátový internet, který můžete pohodlně používat v hotelovém pokoji.

Popis nabídky

ve východní části ostrova, v centru COSTA TEGUISE, přímo u promenády, v blízkosti obchodů, barů a restaurací, cca 1 km od Akvária, cca 2 km od aquaparku, cca 9 km od hlavního města Lanzarote - Arrecife; cca 15 km od letiště v Arrecife; v blízkosti hotelu autobusová zastávka a stanoviště taxi.

Playa Las Cucharas, veřejná, dlouhá, písčitá, široká, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, za poplatek slunečníky a lehátka (cca 11 EUR/den); výborné podmínky pro windsurfing (základna pro windsurfing).

čtyřhvězdičkový, místní kategorie: 4 klíče, postavený v roce 1989, komplexní přestavba na přelomu let 2014/2015, 305 pokojů v 3patrových budovách, 5 výtahů, prostorné lobby, 24h. recepce; hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, kanárská a mezinárodní kuchyně, tematické večery, show cooking, à la carte restaurace - španělská a mezinárodní kuchyně, sportovní bar, snack bar; směnárna, půjčovna aut a jízdních kol; zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: prádelna, zařízení pro osoby se zdravotním postižením, room service po celý den; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; hotel pouze pro hosty starší 18 let; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 100 EUR/pokoj/pobyt.

deluxe: pro 2 os., cca 30 m², moderní a elegantní, prostorný, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), bezplatné bezdrátové připojení k internetu, televize 32" LCD; TV-sat, telefon, varná konvice; za poplatek: minibar, trezor; balkon (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na bazén; deluxe s hydromasáží: pro 2 os., cca 30 m², vybavení jako pokoj deluxe, plus vana s hydromasáží; balkón (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na bazén; pokoj deluxe s hydromasáží za příplatek; deluxe s hydromasáží a výhledem na moře: pro 2 os., cca 30 m², vybavený jako pokoj deluxe s hydromasáží; balkon (stůl a židle), výhled na moře; pokoj s hydromasáží a výhledem na moře za příplatek; junior suite s hydromasáží: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 45 m², moderní a elegantní, ložnice a obývací pokoj (ložnice opticky oddělená stěnou - bez dveří), koupelna (sprchový kout, WC, fén), vybavení jako v deluxe pokoji s hydromasáží; balkon (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na bazén; junior suite s hydromasáží za příplatek.

2 bazény, sladká voda, cca 350 m², hydromasáž, 1 sezónně vyhřívaný bazén, u bazénů zdarma slunečníky a lehátka; večerní zábavný program; za poplatek: bohatá nabídka vodních sportů na pláži Las Cucharas (mj. základny pro windsurfing); wellness centrum (za poplatek: cca 20 EUR/os.): krytý bazén, vodní postele v bazénu (koupací čepice nutná - ke koupi na recepci: cca 2,5 EUR), sauna, turecké lázně, sprcha Bithermal, aromatické olejové sprchy, dobře vybavená posilovna, masáže (ceník procedur je k dispozici na webových stránkách hotelu); přistup k olympijskému bazénu (8 trati, vyhřivaný, od cca 3 EUR/hodina/dělená trať, od cca 21 EUR/hodina/soukromá trať) v oblasti hotelu Occidental Lanzarote Mar (cca 2,8 km od hotelu Barceló Teguise Beach).

• osoba na invalidním vozíku se může volně pohybovat z pokoje do recepce, restaurace, baru, bazénu
• bezbariérový přístup: hlavní vchod do hotelu, výtah
Pokoj: 
• 7 pokoje (na vyžádání)
• šířka vstupních dveří do místnosti: 85 cm
Koupelna: 
• šířka dveří do koupelny: 75 cm
• sprcha: bezprahová sprchová vanička
• zábradlí u záchodu

snídaně (7.30-10.30), oběd (12.00-15.00), večeře (18.30-21.30) stravování formou švédských stolů v restauraci; nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje ve vyznačených barech (11.00-24.00); nutno nosit náramek all inclusive.

0034/928590551;, www.barceloteguisebeach.com

 • Wi-Fi
5,5 / 6
99% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
 • Servis
Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Lanzarote

Lanzarote je unikátní! Zrozený z ohně a vody před miliony let ostrov se majestátně vynořuje z Atlantského oceánu. Zaujme exotickou krásou vulkanické krajiny, barvou oblohy, zaplavenými sluncem plážemi, intenzivní modrou barvou oceánu a elegancí místní architektury. Lanzarote, považováno za zázrak přírody, bylo v roce 1993 zapsáno na seznamu UNESCO jako světová biosférická rezervace.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Lanzarote

05.02.2023
13°C 21°C
Vítr:
18 km/h
Východ: 07:41
Západ: 18:36
Tlak: 1026 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
12°C 20°C
Vítr:
17 km/h
Východ: 07:40
Západ: 18:37
Tlak: 1023 hPa
Srážky: 0,2 mm
Dnes
12°C 20°C
Vítr:
16.1 km/h
Východ: 07:39
Západ: 18:38
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,1 mm
Zítra
12°C 20°C
Vítr:
15.2 km/h
Východ: 07:39
Západ: 18:39
Tlak: 1019 hPa
Srážky: 0,1 mm
Pozítří
12°C 21°C
Vítr:
16.5 km/h
Východ: 07:38
Západ: 18:39
Tlak: 1020 hPa
Srážky: 0,2 mm
10.02.2023
13°C 21°C
Vítr:
16.1 km/h
Východ: 07:37
Západ: 18:40
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,5 mm
11.02.2023
13°C 21°C
Vítr:
16.9 km/h
Východ: 07:37
Západ: 18:41
Tlak: 1023 hPa
Srážky: 0,4 mm

Archivní data počasí – Lanzarote

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: ve východní části ostrova, v centru COSTA TEGUISE, přímo u promenády, v blízkosti obchodů, barů a restaurací, cca 1 km od Akvária, cca 2 km od aquaparku, cca 9 km od hlavního města Lanzarote - Arrecife; cca 15 km od letiště v Arrecife; v blízkosti hotelu autobusová zastávka a stanoviště taxi.

PLÁŽ: Playa Las Cucharas, veřejná, dlouhá, písčitá, široká, pozvolný vstup do moře, cca 150 m od hotelu, za poplatek slunečníky a lehátka (cca 11 EUR/den); výborné podmínky pro windsurfing (základna pro windsurfing).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, místní kategorie: 4 klíče, postavený v roce 1989, komplexní přestavba na přelomu let 2014/2015, 305 pokojů v 3patrových budovách, 5 výtahů, prostorné lobby, 24h. recepce; hlavní restaurace - stravování formou švédských stolů, kanárská a mezinárodní kuchyně, tematické večery, show cooking, à la carte restaurace - španělská a mezinárodní kuchyně, sportovní bar, snack bar; směnárna, půjčovna aut a jízdních kol; zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu; za poplatek: prádelna, zařízení pro osoby se zdravotním postižením, room service po celý den; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express; hotel pouze pro hosty starší 18 let; při ubytování požadována záloha (platba v hotovosti nebo zablokování částky na kreditní kartě) na pokrytí případných nákladů v hotelu: cca 100 EUR/pokoj/pobyt.

POKOJ:deluxe: pro 2 os., cca 30 m², moderní a elegantní, prostorný, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC, fén), bezplatné bezdrátové připojení k internetu, televize 32" LCD; TV-sat, telefon, varná konvice; za poplatek: minibar, trezor; balkon (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na bazén; deluxe s hydromasáží: pro 2 os., cca 30 m², vybavení jako pokoj deluxe, plus vana s hydromasáží; balkón (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na bazén; pokoj deluxe s hydromasáží za příplatek; deluxe s hydromasáží a výhledem na moře: pro 2 os., cca 30 m², vybavený jako pokoj deluxe s hydromasáží; balkon (stůl a židle), výhled na moře; pokoj s hydromasáží a výhledem na moře za příplatek; junior suite s hydromasáží: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 45 m², moderní a elegantní, ložnice a obývací pokoj (ložnice opticky oddělená stěnou - bez dveří), koupelna (sprchový kout, WC, fén), vybavení jako v deluxe pokoji s hydromasáží; balkon (stůl a židle), výhled do zahrady nebo na bazén; junior suite s hydromasáží za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 2 bazény, sladká voda, cca 350 m², hydromasáž, 1 sezónně vyhřívaný bazén, u bazénů zdarma slunečníky a lehátka; večerní zábavný program; za poplatek: bohatá nabídka vodních sportů na pláži Las Cucharas (mj. základny pro windsurfing); wellness centrum (za poplatek: cca 20 EUR/os.): krytý bazén, vodní postele v bazénu (koupací čepice nutná - ke koupi na recepci: cca 2,5 EUR), sauna, turecké lázně, sprcha Bithermal, aromatické olejové sprchy, dobře vybavená posilovna, masáže (ceník procedur je k dispozici na webových stránkách hotelu); přistup k olympijskému bazénu (8 trati, vyhřivaný, od cca 3 EUR/hodina/dělená trať, od cca 21 EUR/hodina/soukromá trať) v oblasti hotelu Occidental Lanzarote Mar (cca 2,8 km od hotelu Barceló Teguise Beach).

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM: • osoba na invalidním vozíku se může volně pohybovat z pokoje do recepce, restaurace, baru, bazénu
• bezbariérový přístup: hlavní vchod do hotelu, výtah
Pokoj: 
• 7 pokoje (na vyžádání)
• šířka vstupních dveří do místnosti: 85 cm
Koupelna: 
• šířka dveří do koupelny: 75 cm
• sprcha: bezprahová sprchová vanička
• zábradlí u záchodu

ALL INCLUSIVE (za příplatek): snídaně (7.30-10.30), oběd (12.00-15.00), večeře (18.30-21.30) stravování formou švédských stolů v restauraci; nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje ve vyznačených barech (11.00-24.00); nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 0034/928590551;, www.barceloteguisebeach.com

ZDARMA:
 • Wi-Fi

 

 

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,5 / 6
Celkové hodnocení
z 165 recenze
99%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
99%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
 • Servis
5 / 6
50+ lat, s partnerem leden 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem prosinec 2022
dobry hotel, wart 4 gwiazdek, nieco oddalony od plaży, z dobra kuchnią, świetny punkt wypadowy do wycieczek po Lanzarote, nie byłem zainteresowany animacjami více informací
dobry hotel, wart 4 gwiazdek, nieco oddalony od plaży, z dobra kuchnią, świetny punkt wypadowy do wycieczek po Lanzarote, nie byłem zainteresowany animacjami
 • 5
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
 • 4
 • 3
 • 5
méně informací
3 / 6
41-50 lat, s partnerem květen 2022
Hotel położony w dobrym miejscu, blisko oceanu, a jednocześnie blisko fajnych knajpek, czy punktów handlowych. Otwarta konstrukcja hotelu powoduje, że idąc do pokoju doświadcza się potwornych (...) více informací
Hotel położony w dobrym miejscu, blisko oceanu, a jednocześnie blisko fajnych knajpek, czy punktów handlowych. Otwarta konstrukcja hotelu powoduje, że idąc do pokoju doświadcza się potwornych przeciągów, co jest okropne. Czystość w hotelu na dość dobrym poziomie. Jednak w pokoju, w którym przebywałam często czuć było przykry zapach, jakby z rur kanalizacyjnych. Prysznic i toaleta w mojej ocenie wymagają już powoli renowacji. Pokoje są małe (mój był delux), ciasne. Umywalka łazienkowa umieszczona w rejonie pokoju, nie oddzielona niczym od niego, co było dość uciążliwe, gdy jedna osoba już spała, a druga chciała się np. umyć. Zdjęcia Itaki prezentują plażę w taki sposób, jakby można było dotrzeć do niej bezpośrednio z hotelu - a to nieprawda. Do plaży trzeba iść kawałek deptakiem. Znajduje się ona w innym położeniu, niż hotel. Na terenie hotelu można leżakować przy większym basenie (w dużym obłożeniu był problem z wolnymi leżakami) lub przy małym - ale tu bywało niewiele osób, ponieważ leżaki znajdują się w potwornie wietrznym miejscu - codziennie okropnie tam wiało (a raczej był przeciąg, z uwagi na specyficzną konstrukcję hotelu). Jedzenie dość dobre, choć niezbyt wyszukane. Obsługa hotelowa ok. Hotel dla dorosłych-więc bez animacji.
 • 3
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 4
 • 5
 • 2
méně informací
4 / 6
41-50 lat, s partnerem duben 2022
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 4
 • 3
 • 4
 • 1
 • 4
 • 2
 • 4
 • 3
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem leden 2022
hotel godny polecenia dla osób dorosłych, wyżywienie na wysokim poziomie, czystość i obsługa bardzo dobra, lokalizacja wyśmienita z hotelu prosto na promenadę. Polecam hotel i Wyspy Kanaryjski více informací
hotel godny polecenia dla osób dorosłych, wyżywienie na wysokim poziomie, czystość i obsługa bardzo dobra, lokalizacja wyśmienita z hotelu prosto na promenadę. Polecam hotel i Wyspy Kanaryjski
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem listopad 2021
Super wyjazd, super hotel , wyżywienie rewelacja , dla osób bez dzieci gorąco polecam . Byliśmy w 4 osoby dorosłe , pierwszy raz na Wyspach Kanaryjskich jesteśmy bardzo zadowoleni . Sama wyspa (...) více informací
Super wyjazd, super hotel , wyżywienie rewelacja , dla osób bez dzieci gorąco polecam . Byliśmy w 4 osoby dorosłe , pierwszy raz na Wyspach Kanaryjskich jesteśmy bardzo zadowoleni . Sama wyspa Lanzarote urzeka krajobrazami , Koniecznie trzeba zaliczyć wycieczki do Timanfaya , rejs katamaranem na La Graciosa i treking wokół wulkanów .. wyciecxki wykupiliśmy z Itaki , cena nie wygórowana i warto skorzystać. Gorąco polecam .
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Červenec 2021
Hotel tylko dla dorosłych i było to respektowane. Pokoje bardzo czyste i codziennie sprzątane. Basen z ratownikiem również codziennie czyszczony. Wystarczająca liczba leżaków. Personel bardzo (...) více informací
Hotel tylko dla dorosłych i było to respektowane. Pokoje bardzo czyste i codziennie sprzątane. Basen z ratownikiem również codziennie czyszczony. Wystarczająca liczba leżaków. Personel bardzo miły i pomocny. W pobliżu hotelu urokliwe plaże z żółtym piaskiem. W koło hotelu liczne bary i restauracje. Ludność przemiła i radosna. W barze codziennie wieczorami muzyka na żywo.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Červen 2021
Hotel Barceló Teguise Beach to produkt z górnej półki znaleźliśmy tam elegancję oraz klasę basenów . Urządzone z gustem i smakiem restauracje na terenie z profesjonalną obsługą nienagannie (...) více informací
Hotel Barceló Teguise Beach to produkt z górnej półki znaleźliśmy tam elegancję oraz klasę basenów . Urządzone z gustem i smakiem restauracje na terenie z profesjonalną obsługą nienagannie ubraną .Jedzenie od wyboru do koloru bardzo czysto i przejrzyście wystawione w restauracji głównej ( zachowane wszelkie zasady przeciw -covid) .Pokój sprzątany codziennie ,obsługa dokładała kosmetyki . Mieliśmy pokój z jacuzzi i widokiem na ocean (super widok) .W recepcji pracuje od niedawna Polak ,który służył pomocą .Hotel zasługuje na miano hotelu tylko dla dorosłych. Rezydentka była na spotkaniu i pod telefonem. W dni moich urodzin miła niespodzianka ,kelner w białej koszuli przyniósł do pokoju różowego szampana w coolerze z lodem ,szampanówki i kartkę z życzeniami :) W dniu wyjazdu przedłużyliśmy pokój o 3h który miał kosztować 25 euro i w tym kolacja. I tu kolejna niespodzianka ,przy końcowym rozliczeniu okazało się ,że nie musimy za to płacić ;) Polecam wycieczki fakultatywne z biurem Itaka (szczególnie dla tych co nie znają języka) rejs katamaranem -I love La Graciosa oraz Gran Tour Lanzarote i całodniowy wypad na Fuerteventura . Plaża ładna i blisko hotelu , są trzy promenady na spacery oraz sporo sklepów i restauracji (niektóre zamknięte) . Tereny czyste i zadbane . Ogólnie Lanzarote nas urzekło ,jesteśmy bardzo zadowoleni z urlopu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2020
Hotel jest super, jeden z lepszych w jakich byliśmy. více informací
Hotel jest super, jeden z lepszych w jakich byliśmy.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem leden 2020
Przede wszystkim duży plus za to że jest to hotel tylko dla dorosłych, wszyscy pracownicy hotelu bardzo sympatyczni i pomocni - bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków, serwis (...) více informací
Przede wszystkim duży plus za to że jest to hotel tylko dla dorosłych, wszyscy pracownicy hotelu bardzo sympatyczni i pomocni - bardzo profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków, serwis sprzątający mógłby być bardziej dokładny - ale źle nie było, pokoje nie za duże ale za to bardzo sprytnie zaprojektowane - funkcjonalne, trochę już niestety podniszczone, duży plus za wannę z hydromasażem na tarasie, na terenie hotelu dwa baseny - minus za zimną wodę (słabo albo w ogóle nie podgrzewaną w okresie zimowym - styczeń), na terenie hotelu siłownia oraz centrum wellnes i spa, jeżeli chodzi o wyżywienie to krótko : nie do przejedzenia, jedzenie bardzo dobre, ogromny wybór choć muszę pokusić się o delikatną zgryźliwość - najbardziej nastawione pod Anglików których w hotelu było najwięcej, ogólnie hotel godny polecenia
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Červen 2019
Bardzo ładny butikowy hotel, gustownie zaprojektowany i wkomponowany w zabudowę miasteczka. Super miejsce dla par, ceniących spokój (hotel tylko dla dorosłych), wysoki poziom świadczonych usług. (...) více informací
Bardzo ładny butikowy hotel, gustownie zaprojektowany i wkomponowany w zabudowę miasteczka. Super miejsce dla par, ceniących spokój (hotel tylko dla dorosłych), wysoki poziom świadczonych usług. Korzystaliśmy z dwóch posiłków i uważam, że w zupełności to wystarczy. Bardzo smaczne, elegancko serwowane i podawane posiłki. Menu bardzo bogate, każdy znajdzie coś dla siebie. Mieliśmy w planie odwiedzanie miejscowych knajpek w porze obiadowej ale po obfitych śniadaniach ciężko było zgłodnieć do kolacji. Pokoje czyste, przestronne, ciekawie rozwiązane architektonicznie, my korzystaliśmy z oferty pokój z wanną z hydromasażem. Polecam to niestandardowe rozwiązanie, można sobie wieczorkiem zafundować na swoim tarasie kąpiel z hydromasażem i z kieliszkiem szampana... Na terenie hotelu siłownia, SPA, dwa baseny, gdzie nikt nie skacze, nie chlapie, nie pływa na delfinkach itp. Przy basenach miejsca do plażowania z bezpłatnymi leżakami lub łóżkami plażowymi z baldachimem. Ręczniki plażowe można bezpłatnie codziennie pobierać przy basenie, dodatkowo można dostać klamerki do przyczepienia ręcznika, żeby nie został zdmuchnięty przez wiatr, który lubi na wyspie wiać. Co drugi dzień wieczorami przy jednym z barów muzyka na żywo. Pokoje dziennie sprzątane, codziennie wymieniane ręczniki. Pościel zmieniana co trzy dni. Bardzo duże i wygodne łóżko :) Miła i pomocna obsługa hotelowa. Polecamy dla kogoś kto ceni sobie spokój, chce zobaczyć coś ciekawego (mnóstwo miejsc wartych polecenia na wycieczkach fakultatywnych). Nie będzie wg mnie podobało się to miejsce osobom, które chcą spędzić wakacje na szaleństwach całonocnych w dyskotece lub tzw. imprezach przy barze z tanim alkoholem. Podczas naszego pobytu, byliśmy chyba jedynymi gośćmi z Polski, dużo francuzów, włochów, hiszpanów, holendrów, anglików. Hotel na poziomie!
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem květen 2019
Hotel na bardzo wysokim poziomie tylko dla dorosłych co gwarantuje ciszę i spokój. Pokoje bardzo czyste i urządzone nowocześnie. Położony blisko plaży. Super baseny i atmosfera.Polecamy hotel. více informací
Hotel na bardzo wysokim poziomie tylko dla dorosłych co gwarantuje ciszę i spokój. Pokoje bardzo czyste i urządzone nowocześnie. Położony blisko plaży. Super baseny i atmosfera.Polecamy hotel.
 • 6
 • 3
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem Únor 2019
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem srpen 2018
Jestem stałą bywalczynią w Costa Teguise. A więc lubię to miejsce. Hotel cichy, spokojny, dobrze wyposażony. nie ma dzieci a więc nie ma klasycznych animacji. W zamian za to wszelakiego rodzaju (...) více informací
Jestem stałą bywalczynią w Costa Teguise. A więc lubię to miejsce. Hotel cichy, spokojny, dobrze wyposażony. nie ma dzieci a więc nie ma klasycznych animacji. W zamian za to wszelakiego rodzaju "gimnastyki" na matach i w basenie prowadzone przez miła i zaangażowaną trenerkę /imię na T../Prowadziła solidne ćwiczenia. Sprzęt fitness różnorodny i dostępny od rana do nocy. jeszcze jedno spostrzeżenie - miło było popatrzeć na szczęśliwe pary dookoła - bo przecież dla par przeznaczony jest ten hotel i byli tam tylko Ci którzy bardzo chcieli spędzić tylko ze sobą trochę czasu.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, Červenec 2018
Bardzo dobre jedzenie. Pomocna obsługa bardzo czysto. Znakomity hotel. Polecam více informací
Bardzo dobre jedzenie. Pomocna obsługa bardzo czysto. Znakomity hotel. Polecam
 • 5
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Červen 2018
Hotel super, choć pewne niedociągnięcia po remoncie widać.Jedzenia nie brakowało, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa miła, jedyne z czym sobie nie radzą to rzucaniem (...) více informací
Hotel super, choć pewne niedociągnięcia po remoncie widać.Jedzenia nie brakowało, urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa miła, jedyne z czym sobie nie radzą to rzucaniem ręczników na leżaki, pomimo informacji że będą sprzątanie po 1 godzinie nie robią tego.
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Červen 2018
Z racji 18-letniego doświadczenia w zarządzaniu obiektami hotelowymi napiszę bardzo krótko, oszczędnie.Przez cały pobyt przeciekał prysznic i woda wylewała się dopiero (...) více informací
Z racji 18-letniego doświadczenia w zarządzaniu obiektami hotelowymi napiszę bardzo krótko, oszczędnie.Przez cały pobyt przeciekał prysznic i woda wylewała się dopiero nad ranem na środku pokoju pod jacuzzi.Ekspres do kawy zepsuty. Udawało się zrobić kawę dopiero po kilku próbach uruchamiania. Po pierwszej prośbie o naprawę obsługa podłożyła kapsułkę z kawą pod podstawę dla filiżanki. Najprawdopodobniej miało to ustabilizować tą część urządzenia i zewrzeć jakieś styki. Rezultat niezadowalający- nadal problemy ze zrobieniem kawy. Po drugiej prośbie personel recepcji poinformował, że ekspres zostanie wymieniony. :-) w takiej sytuacji dotychczasowy zaznacza się w charakterystyczny sposób. Po niby "akcji wymiany" pozostało urządzenie, które było od samego początku :-) Zmuszony zostałem do dalszego męczenia się w tym temacie. Ale dałem radę :-) duma mnie rozpiera :-)Wyżywienie smaczne, chociaż jakościowe słabsze niż w innych obiektach sieci (np. na Fuerteventura). Często korzystamy z sieci Barcelo.Obsługa bardzo uprzejma.Plaża bardzo przyjemna.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem duben 2018
Hotel bardzo ładny, nowoczesny. Jednak jak na stosunkowo świeżo wyremontowany obiekt widać dużo zaniedbań w pokoju i niedociągnięć. Wanna z hydromasażem na tarasie była świetna, w pokojach unosi (...) více informací
Hotel bardzo ładny, nowoczesny. Jednak jak na stosunkowo świeżo wyremontowany obiekt widać dużo zaniedbań w pokoju i niedociągnięć. Wanna z hydromasażem na tarasie była świetna, w pokojach unosi sie specyficzny zapach. Bardzo wygodnie i duże łóżka. Jedzenie rewelacyjne, bez dwóch zdań najlepsze kolacje, ogromny wybór.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2018
Hotel godny polecenia . Wyżywienie bardzo dobre, obsługa miła, lokalizacja bardzo dobra ,blisko do plaży. Ogólnie oceniam na 5 více informací
Hotel godny polecenia . Wyżywienie bardzo dobre, obsługa miła, lokalizacja bardzo dobra ,blisko do plaży. Ogólnie oceniam na 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 1
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
26-30 lat, s partnerem duben 2017
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 6
 • 5
 • 3
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem duben 2017
Pomocna i uprzejma obsługa. Bardzo bogata oferta wyżywienia w ramach śniadań i obiadokolacji. Dania w większości bardzo smaczne, jedynie czasami po prostu poprawne. Bardzo dobra lokalizacja i (...) více informací
Pomocna i uprzejma obsługa. Bardzo bogata oferta wyżywienia w ramach śniadań i obiadokolacji. Dania w większości bardzo smaczne, jedynie czasami po prostu poprawne. Bardzo dobra lokalizacja i zaplecze.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem duben 2017
Bardzo ładny hotel, dobrze położony. Super pokoje i wyżywienie. Jedynie mało miejsc parkingowych w pobliżu. Bardzo udane wakacje. více informací
Bardzo ładny hotel, dobrze położony. Super pokoje i wyżywienie. Jedynie mało miejsc parkingowych w pobliżu. Bardzo udane wakacje.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem březen 2017
Hotel wspaniały, urzeka pięknym widokiem, ciszą i spokojem. Polecam w 100%. více informací
Hotel wspaniały, urzeka pięknym widokiem, ciszą i spokojem. Polecam w 100%.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem březen 2017
Rekomenduje ten hotel wszystkim odwiedzającym Lanzarote. Wszystko na wysokim poziomie. My dostaliśmy pokój o standardzie wyższym niż zarezerwowany bez dopłaty. Pokój z widokiem na (...) více informací
Rekomenduje ten hotel wszystkim odwiedzającym Lanzarote. Wszystko na wysokim poziomie. My dostaliśmy pokój o standardzie wyższym niż zarezerwowany bez dopłaty. Pokój z widokiem na basen i z wanną z hydromasażem. Śniadania i kolacje bardzo dobre, z ogromnym wyborem różnych potraw. Na kolacje codziennie do wyboru są kuchnia hiszpańska, europejska, włoska i japońska-chinska. Dodatkowo oczywiście sery, wędliny, warzywa i pyszne desery. W hotelu jest cisza i spokój, przez to że jest tylko dla dorosłych. Ma dwa baseny, siłownię oraz dodatkowo płatne SPA. Wieczorami fajne koncerty z muzyką na żywo. Super lokalizacja do zwiedzenia wyspy. Poprostu super. Jeszcze raz polecam
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem březen 2017
Hotel bardzo ładny szczególnie pokoje z wanną w pokoju, niektóre pokoje mają wanny na balkonie - bajer. Jedzenie przepyszne, na śniadanie szampan Obsługa bardzo miła Hotel polecam. (...) více informací
Hotel bardzo ładny szczególnie pokoje z wanną w pokoju, niektóre pokoje mają wanny na balkonie - bajer. Jedzenie przepyszne, na śniadanie szampan Obsługa bardzo miła Hotel polecam. Wakacje udane wypożyczyliśmy samochód i zwiedziliśmy praktycznie dużą część wyspy, a jest co ogladać, piękne widoki i pyszne wino Polecam winnice Vulkano
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Fuerteventura z Lanzarote — výlet na sousední ostrov souostroví. Jízda pohořím Cardon - Skořicové kopce, návštěva obce Pajara s kostelíkem s úsekem fasády v aztéckém stylu. Následně návštěva Betancurie - prvního hlavního města ostrova, sakrální muzeum, přímořské jeskyně v obci Ajuy, ochutnávka chutných kozích sýrů, oběd v restauraci. Trasa vede dále na sever, kolem La Oliva, přes nejstarší letovisko Corralejo. Na závěr návštěva slavného přírodního parku s dunami. Celodenní výlet. Cena - cca 72 EUR (zahrnuje lodní lístek na trajekt Playa Blanca- Corralejo, vstupenky, oběd a nápoje, péči polsky hovořícího průvodce).

Grand Tour Lanzarote — návštěva oblasti La Geria, jehož krajina se skládá ze ztuhlé lávy a sopečného popela. Tento region je proslaven výjimečným způsobem pěstování vinné révy. Transfer na sever ostrova do Jameos del Agua - jeskyně adoptované místním umělcem Cezarem Manriquem, a následně do údolí Tisíce palem. Přestávka na oběd. Vjezd na Pico del Chache, nejvyšší vrchol Lanzarote, s krásným výhledem na sopku La Corona. Jízda po západním pobřeží k hlavní atrakci ostrova: národnímu parku Timanfaya s nejmladšími sopkami na Lanzarote, nazývanými Ohňové hory, pozorování geotermálních jevů. Posléze cesta Ruta de los Volcanes - trasa mezi ztuhlou lávou a krátery. Na programu také Los Hervideros - Vroucí pobřeží, místo kontaktu horké lávy s Atlantikem, El Golfo - kráterové jezírko s jedinečnou smaragdovou barvou. Celodenní výlet. Cena - cca 65 EUR (zahrnuje oběd a vstupenky).

I love La Graciosa — plavba na katamaránu - lodní výprava na La Graciosu - nejmenší obydlený z Kanárských ostrovů. Následně plavba na katamaránu podél ostrova. Krásná panenská krajina a neobvyklý klid panující na ostrově jsou jen některé z bezpočtu předností, které sem lákají především lidi hledající odpočinek a relaxaci. La Graciosa okouzlí úžasnými výhledy, křišťálově čistou vodou a výjimečným městečkem, ve kterém žije 600 obyvatel. Program zahrnuje krátkou návštěvu Caleta de Sebo, opalování, šnorchlování, jízdu na kajaku (doporučeno vzít si s sebou plavky a osušku). Cena - cca 59 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce ve čtvrtky nebo anglicky hovořícího průvodce ve zbývající dny).

Potápění na Lanzarote — nespočitatelná hejna ryb, půvabní krabi a pohádkově barevní ploskozubci jsou jen některé z mnoha atrakcí, které čekají v průzračných, pohádkově krásných vodách oceánu. A to vše pod dohledem zkušených, polsky a anglicky hovořících instruktorů. Cena - cca 85 EUR.

Potápění na Lanzarote - Intro — celá řada profesionálních škol pro děti a dospělé. Bezpočetná hejna ryb, půvabní kraby a pohádkově barevní ploskozubci jsou jen některé z mnoha atrakcí, které čekají v průzračných, báječně krásných vodách oceánu. A to vše pod dohledem zkušených, polsky a anglicky hovořících instruktorů. Cena - cca 75 EUR.

Rancho Texas — botanicko-zoologický zábavní park, kde si můžete vychutnat představení s dravci, vystoupení lachtanů a kousky papoušků. Můžete se zde setkat se zástupci americké fauny: bizony, pásovci a se zvířaty z jiných regionů světa, např. s bílými tygry. V parku je bazén se 2 skluzavkami (doporučeno vzít si s sebou plavky). Velký zážitek pro celou rodinu! Bezplatná doprava do zábavního parku dvakrát denně. Cena - cca 30 EUR.

Romantické fotografování — profesionální focení s polsky hovořícím fotografem. Hodiny fotografování se stanoví individuálně. Cena - cca 199 EUR.

VIP krajinný výlet — divoká zákoutí severovýchodní části ostrova. Zastávky na malebných místech, např. Haria, kde žil Cesar Marique, Punta Mujeres s domečky „vstupujícími do oceánu“, rajská pláž u vesničky Orzola a vyhlídka na ostrově La Graciosa. Výprava v malých, 8členných skupinách. Cena - cca 43 EUR.

Monte Corona — túra s průvodcem začíná ve vesničce Yé. Během treku obdivování hory, která je největší sopečný kráter na severu ostrova. Na začátku procházky dechberoucí krajina vinic z okraje kráteru, dále obdivování jedinečných výhledů obklopujících horu. Následně na programu vyhlídka nad útesy Famara, odkud lze vidět největší mořskou rezervaci v Evropě - souostroví Chinijo. Půldenní výlet. Cena - cca 42 EUR.

I love Lobos — plavba katamaránem - výlet z Marina Rubicón na ostrov Lobos, který má status přírodního parku. Příležitost navštívit zákoutí dříve osídleného ostrova s pozůstatky rybářských budov, stejně jako přírodní koupaliště. Lobos nabízí také fantastické výhledy na Fuerteventuru a Lanzarote, okouzlí křišťálově čistou vodou a divokou přírodou. Na palubě oběd, pivo, sangria, voda, nealkoholické nápoje. Program zahrnuje: pláž, šnorchlování a kajaky. Stojí za to vzít plavky a osušku. Cena - cca 64 EUR, děti od 2-11 let - cca 38 EUR (zahrnuje: oběd, pivo, sangrii, vodu a nealkoholické nápoje).

I love Papagayo — cesta autokarem do Puerto del Carmen a dále plavba katamaránem podél jižního pobřeží do zálivu s krásným výhledem - na pláž Papagayo. Čas na relaxaci a vodní sporty jako je šnorchlování nebo kajaky. Na palubě znamenitá, čerstvě připravená paella, pivo, sangria, voda, nealkoholické nápoje. Zpátky na nábřeží Puerto del Carmen a cesta autokarem do hotelu. Cena - cca 59 USD (zahrnuje: oběd, pivo, sangrii, vodu a nealkoholické nápoje).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter