phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Royal Marina Suites Boutique

Výhody nabídky

  • pouze pro dospělé (18+)
  • intimní atmosféra - pouze 24 pokojů
  • bazén s výhledem na oceán
  • tiché a klidné okolí

Hotel Royal Marina Suites Boutique Kód: AESACEF1J4

22 475PLN
Dorośli: 2 śniadania Pá 06.12 – Po 09.12.24 (4 dní)
Itaka

Hotel Royal Marina Suites Boutique Kód: AESACEF1J4 Kanárské ostrovy \ Lanzarote

Nachází se v přímořském letovisku Puerto Calero, v klidné a tiché oblasti, je to vynikající nabídka pro romantickou dovolenou ve dvou. Moderní a stylový hotel byl postaven s ohledem na dospělé hosty. Na místě je pouze 24 pokojů, takže rekreanti si mohou užít kouzlo dovolené v intimní atmosféře. Ústředním bodem hotelu je udržovaný bazén, kde můžete relaxovat s vychlazeným nápojem v ruce a pozorovat nádherné výhledy na oceán. Pro aktivní turisty doporučujeme trénovat v posilovně a o pár kilometrů dál - 18jamkové golfové hřiště. Večer není nic lepšího než středomořské speciality v hotelové restauraci nebo se vydat na dlouhou procházku při západu slunce.

Popis nabídky

ve městě PUERTO CALERO s obchody, bary a restauracemi, cca. 6 km od centra Puerto del Carmen, cca. 1 km od přístavu Puerto Calero, cca. 8 km od zábavního parku Rancho Texas, cca. 9 km od muzea José Saramago, cca. 20 km od národního parku Timanfaya; Cca. 14 km od letiště v Arrecife; autobusová zastávka cca. 2 km od hotelu.

Playa Blanca, veřejná, písečná, cca. 7 km od hotelu, přístup MHD, slunečníky a lehátka za poplatek; Playa Chica, veřejná, intimní, písečná, pozvolný vstup do moře, v některých částech kamenité dno, doporučená ochranná obuv, cca. 7 km od hotelu, dostupnost MHD.

čtyřhvězdičkový, moderní, postaven v roce 2022, 24 pokojů, 1 budova, 4 patra, výtah, lobby, 24hodinová recepce, restaurace - snídaně formou bufetu, další jídla à la carte , středomořská kuchyně, bar; trezor na recepci; bezplatný bezdrátový internet na obecně dostupných místech; za poplatky: lékař (na vyžádání), parkování; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro; hotel přijímá pouze hosty starší 18 let.

apartmá: 2 osoby, cca. 45 m 2 , klimatizace / vytápěná, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV, telefon, trezor, kávovar ILLY (2 kapsle v ceně), mini -bar (platí se dle spotřeby); balkon nebo terasa (stůl, židle, lehátka a slunečník), výhled do krajiny; výhled na moře za poplatek.

bazén, sladká voda, bezplatné slunečníky, lehátka a balijská lůžka u bazénu; tělocvična; externí nabídka (za poplatek): 18jamkové golfové hřiště cca. 7 km od hotelu.

0034/928508915, www.royalmarinasuites.com

Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Lanzarote

Lanzarote je unikátní! Zrozený z ohně a vody před miliony let ostrov se majestátně vynořuje z Atlantského oceánu. Zaujme exotickou krásou vulkanické krajiny, barvou oblohy, zaplavenými sluncem plážemi, intenzivní modrou barvou oceánu a elegancí místní architektury. Lanzarote, považováno za zázrak přírody, bylo v roce 1993 zapsáno na seznamu UNESCO jako světová biosférická rezervace.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Lanzarote

23.07.2024
19°C 29°C
Vítr:
28.5 km/h
Východ: 07:10
Západ: 20:51
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
19°C 31°C
Vítr:
25 km/h
Východ: 07:11
Západ: 20:50
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
Dnes
20°C 30°C
Vítr:
25.9 km/h
Východ: 07:11
Západ: 20:50
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
19°C 28°C
Vítr:
28.7 km/h
Východ: 07:12
Západ: 20:49
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
20°C 28°C
Vítr:
31.7 km/h
Východ: 07:13
Západ: 20:48
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.07.2024
20°C 27°C
Vítr:
28.9 km/h
Východ: 07:13
Západ: 20:48
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.07.2024
19°C 28°C
Vítr:
28.7 km/h
Východ: 07:14
Západ: 20:47
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Lanzarote

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: ve městě PUERTO CALERO s obchody, bary a restauracemi, cca. 6 km od centra Puerto del Carmen, cca. 1 km od přístavu Puerto Calero, cca. 8 km od zábavního parku Rancho Texas, cca. 9 km od muzea José Saramago, cca. 20 km od národního parku Timanfaya; Cca. 14 km od letiště v Arrecife; autobusová zastávka cca. 2 km od hotelu.

PLÁŽ: Playa Blanca, veřejná, písečná, cca. 7 km od hotelu, přístup MHD, slunečníky a lehátka za poplatek; Playa Chica, veřejná, intimní, písečná, pozvolný vstup do moře, v některých částech kamenité dno, doporučená ochranná obuv, cca. 7 km od hotelu, dostupnost MHD.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, moderní, postaven v roce 2022, 24 pokojů, 1 budova, 4 patra, výtah, lobby, 24hodinová recepce, restaurace - snídaně formou bufetu, další jídla à la carte , středomořská kuchyně, bar; trezor na recepci; bezplatný bezdrátový internet na obecně dostupných místech; za poplatky: lékař (na vyžádání), parkování; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro; hotel přijímá pouze hosty starší 18 let.

POKOJ: apartmá: 2 osoby, cca. 45 m 2 , klimatizace / vytápěná, koupelna (vana nebo sprcha, WC; fén), bezdrátové připojení k internetu, TV, telefon, trezor, kávovar ILLY (2 kapsle v ceně), mini -bar (platí se dle spotřeby); balkon nebo terasa (stůl, židle, lehátka a slunečník), výhled do krajiny; výhled na moře za poplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, sladká voda, bezplatné slunečníky, lehátka a balijská lůžka u bazénu; tělocvična; externí nabídka (za poplatek): 18jamkové golfové hřiště cca. 7 km od hotelu.

KONTAKT: 0034/928508915, www.royalmarinasuites.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Fuerteventura z Lanzarote — výlet na sousední ostrov souostroví. Jízda pohořím Cardon - Skořicové kopce, návštěva obce Pajara s kostelíkem s úsekem fasády v aztéckém stylu. Následně návštěva Betancurie - prvního hlavního města ostrova, sakrální muzeum, přímořské jeskyně v obci Ajuy, ochutnávka chutných kozích sýrů, oběd v restauraci. Trasa vede dále na sever, kolem La Oliva, přes nejstarší letovisko Corralejo. Na závěr návštěva slavného přírodního parku s dunami. Celodenní výlet. Cena - cca 72 EUR (zahrnuje lodní lístek na trajekt Playa Blanca- Corralejo, vstupenky, oběd a nápoje, péči polsky hovořícího průvodce).

Grand Tour Lanzarote — návštěva oblasti La Geria, jehož krajina se skládá ze ztuhlé lávy a sopečného popela. Tento region je proslaven výjimečným způsobem pěstování vinné révy. Transfer na sever ostrova do Jameos del Agua - jeskyně adoptované místním umělcem Cezarem Manriquem, a následně do údolí Tisíce palem. Přestávka na oběd. Vjezd na Pico del Chache, nejvyšší vrchol Lanzarote, s krásným výhledem na sopku La Corona. Jízda po západním pobřeží k hlavní atrakci ostrova: národnímu parku Timanfaya s nejmladšími sopkami na Lanzarote, nazývanými Ohňové hory, pozorování geotermálních jevů. Posléze cesta Ruta de los Volcanes - trasa mezi ztuhlou lávou a krátery. Na programu také Los Hervideros - Vroucí pobřeží, místo kontaktu horké lávy s Atlantikem, El Golfo - kráterové jezírko s jedinečnou smaragdovou barvou. Celodenní výlet. Cena - cca 65 EUR (zahrnuje oběd a vstupenky).

I love La Graciosa — plavba na katamaránu - lodní výprava na La Graciosu - nejmenší obydlený z Kanárských ostrovů. Následně plavba na katamaránu podél ostrova. Krásná panenská krajina a neobvyklý klid panující na ostrově jsou jen některé z bezpočtu předností, které sem lákají především lidi hledající odpočinek a relaxaci. La Graciosa okouzlí úžasnými výhledy, křišťálově čistou vodou a výjimečným městečkem, ve kterém žije 600 obyvatel. Program zahrnuje krátkou návštěvu Caleta de Sebo, opalování, šnorchlování, jízdu na kajaku (doporučeno vzít si s sebou plavky a osušku). Cena - cca 59 EUR (obsahuje péči polsky hovořícího průvodce ve čtvrtky nebo anglicky hovořícího průvodce ve zbývající dny).

Potápění na Lanzarote — nespočitatelná hejna ryb, půvabní krabi a pohádkově barevní ploskozubci jsou jen některé z mnoha atrakcí, které čekají v průzračných, pohádkově krásných vodách oceánu. A to vše pod dohledem zkušených, polsky a anglicky hovořících instruktorů. Cena - cca 85 EUR.

Potápění na Lanzarote - Intro — celá řada profesionálních škol pro děti a dospělé. Bezpočetná hejna ryb, půvabní kraby a pohádkově barevní ploskozubci jsou jen některé z mnoha atrakcí, které čekají v průzračných, báječně krásných vodách oceánu. A to vše pod dohledem zkušených, polsky a anglicky hovořících instruktorů. Cena - cca 75 EUR.

Rancho Texas — botanicko-zoologický zábavní park, kde si můžete vychutnat představení s dravci, vystoupení lachtanů a kousky papoušků. Můžete se zde setkat se zástupci americké fauny: bizony, pásovci a se zvířaty z jiných regionů světa, např. s bílými tygry. V parku je bazén se 2 skluzavkami (doporučeno vzít si s sebou plavky). Velký zážitek pro celou rodinu! Bezplatná doprava do zábavního parku dvakrát denně. Cena - cca 30 EUR.

Romantické fotografování — profesionální focení s polsky hovořícím fotografem. Hodiny fotografování se stanoví individuálně. Cena - cca 199 EUR.

VIP krajinný výlet — divoká zákoutí severovýchodní části ostrova. Zastávky na malebných místech, např. Haria, kde žil Cesar Marique, Punta Mujeres s domečky „vstupujícími do oceánu“, rajská pláž u vesničky Orzola a vyhlídka na ostrově La Graciosa. Výprava v malých, 8členných skupinách. Cena - cca 43 EUR.

Monte Corona — túra s průvodcem začíná ve vesničce Yé. Během treku obdivování hory, která je největší sopečný kráter na severu ostrova. Na začátku procházky dechberoucí krajina vinic z okraje kráteru, dále obdivování jedinečných výhledů obklopujících horu. Následně na programu vyhlídka nad útesy Famara, odkud lze vidět největší mořskou rezervaci v Evropě - souostroví Chinijo. Půldenní výlet. Cena - cca 42 EUR.

I love Lobos — plavba katamaránem - výlet z Marina Rubicón na ostrov Lobos, který má status přírodního parku. Příležitost navštívit zákoutí dříve osídleného ostrova s pozůstatky rybářských budov, stejně jako přírodní koupaliště. Lobos nabízí také fantastické výhledy na Fuerteventuru a Lanzarote, okouzlí křišťálově čistou vodou a divokou přírodou. Na palubě oběd, pivo, sangria, voda, nealkoholické nápoje. Program zahrnuje: pláž, šnorchlování a kajaky. Stojí za to vzít plavky a osušku. Cena - cca 64 EUR, děti od 2-11 let - cca 38 EUR (zahrnuje: oběd, pivo, sangrii, vodu a nealkoholické nápoje).

I love Papagayo — cesta autokarem do Puerto del Carmen a dále plavba katamaránem podél jižního pobřeží do zálivu s krásným výhledem - na pláž Papagayo. Čas na relaxaci a vodní sporty jako je šnorchlování nebo kajaky. Na palubě znamenitá, čerstvě připravená paella, pivo, sangria, voda, nealkoholické nápoje. Zpátky na nábřeží Puerto del Carmen a cesta autokarem do hotelu. Cena - cca 59 USD (zahrnuje: oběd, pivo, sangrii, vodu a nealkoholické nápoje).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu: 22 475czk Celkem Podrobnosti o ceně 44 950 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter