phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Precise Resort Tenerife

Výhody nabídky

  • restaurace a bar s výhledem na Atlantický oceán
  • chůze od parku Loro
  • pohodlné a prostorné pokoje
  • 18jamkový minigolf a 3 tenisové kurty

Hotel Precise Resort Tenerife Kód: AMTSES0FB4

11 816PLN
Dorośli: 2 śniadania So 05.10 – Út 08.10.24 (4 dní)
Itaka

Hotel Precise Resort Tenerife Kód: AMTSES0FB4 Kanárské ostrovy \ Tenerife

Hotel se nachází na severu ostrova, přímo u nekonečného Atlantského oceánu, a vyznačuje se krásnou zahradou a úžasnými výhledy, které jistě potěší milovníky fotografování a pohádkových panoramat. Hosté mohou využívat 3 bazény, dobře vybavenou posilovnu, stylovou restauraci s terasou s výhledem na oceán a 2 dobře umístěné bary. Široký výběr pokojů vám umožní sdílet prostor až pro 5 osob – ideální pro rodiny a větší skupiny! Široká sportovní a rekreační nabídka uspokojí příznivce aktivního životního stylu, v docházkové vzdálenosti je široká, písečná pláž a bezplatný hotelový autobus usnadní cestu k atrakcím a nákupům. Poznejte ostrov Věčného jara z té nejlepší stránky!

Popis nabídky

cca. 3 km od centra PUERTO DE LA CRUZ, cca. 650 m od obchodů, cca. 1 km od restaurací a barů, cca. 650 m od parku Loro, cca. 4 km od Jardin Botanique a koupaliště Lago Martianez, cca. 40 km od Santa Cruz de Tenerife; Cca. 97 km od letiště Reina Sofia, autobusová zastávka cca. 100 m od hotelu; bezplatný hotelový autobus do C.C. Martianez (pondělí až sobota).

Playa Maria Jimenez, veřejná, písčitá, tmavý písek, pozvolný vstup do moře, cca. 1 km od hotelu, přístup po chodníku nebo MHD, slunečníky a lehátka za poplatek; Playa Jardin, veřejná, písčitá, tmavý písek, pozvolný vstup do moře, ca. 1,5 km od hotelu, přístup po chodníku nebo hotelovým autobusem zdarma (pondělí-sobota), slunečníky a lehátka za poplatek.

čtyřhvězdičkový, postavený v roce 1981, renovovaný v roce 2010, 153 pokojů, 1 budova, 18 pater, 4 výtahy, lobby, 24h recepce, restaurace La Marea s terasou a výhledem na oceán - snídaně formou bufetu, obědy a večeře à la carte, středomořská a mezinárodní kuchyně, 2 bary: Barlovento v lobby a Corsario u bazénu; konferenční centrum pro max. 250 osob, zahrada, bezdrátový internet zdarma; příplatky: pokojová služba, hlídání dětí (na vyžádání), lékař na zavolání, prádelna, žehlení prádla, parkování (cca 8 EUR / den); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

standard: 2 osoby (možnost 1 přistýlky pro dítě), cca. 30 m², individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon; příplatky: trezor, minibar (platí se dle spotřeby); dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; čelní výhled na moře za poplatek; rodina: 3 osoby (možnost 2 přistýlek), cca. 60 m 2 , standardní vybavení pokoje; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; apartmá: 2 osoby (možnost 1 přistýlky pro dítě), cca. 60 m 2 , ložnice a obývací pokoj oddělené dveřmi, standardní vybavení pokoje; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; čelní výhled na moře za poplatek; rodinné pokoje a apartmány za poplatek; povinný poplatek za závěrečný úklid: cca. 60 EUR / pobyt.

3 bazény, z toho 1 vyhřívaný, sladkovodní, hloubka 1-1,7 m, brouzdaliště, sladká voda, vyhřívaný, hloubka 0,45 m, u bazénů k dispozici slunečníky a lehátka zdarma; tělocvična; příplatky: 18jamkový minigolf, 3 tenisové kurty s půjčovnou vybavení a reflektory, 4 kurty na padel s půjčovnou vybavení a reflektory, skupinové lekce tenisu a paddle.

0034/922379000, www.precisehotels.com

Informace o regionu

Kanárské ostrovy — Tenerife

Zářící na slunci písek, intenzivně zelené palmy, zasněžený vrcholek sopky Teide, barevní papoušci v Loro parku – to jsou ikony Tenerife, zaslíbené země turistů z celého světa, kde dovolená trvá celý rok. V zemi věčné pohody je vždy čas na zábavu a relaxaci a unikátní ostrovní klima umožňuje plně využívat zajímavostí Ostrova věčného jara.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Tenerife

23.07.2024
19°C 29°C
Vítr:
16.3 km/h
Východ: 07:25
Západ: 21:02
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
20°C 30°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 07:25
Západ: 21:01
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
Dnes
20°C 30°C
Vítr:
8.9 km/h
Východ: 07:26
Západ: 21:01
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
19°C 28°C
Vítr:
15.2 km/h
Východ: 07:26
Západ: 21:00
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
19°C 27°C
Vítr:
17.4 km/h
Východ: 07:27
Západ: 21:00
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.07.2024
18°C 27°C
Vítr:
16.3 km/h
Východ: 07:27
Západ: 20:59
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.07.2024
18°C 27°C
Vítr:
18.1 km/h
Východ: 07:28
Západ: 20:58
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Tenerife

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: cca. 3 km od centra PUERTO DE LA CRUZ, cca. 650 m od obchodů, cca. 1 km od restaurací a barů, cca. 650 m od parku Loro, cca. 4 km od Jardin Botanique a koupaliště Lago Martianez, cca. 40 km od Santa Cruz de Tenerife; Cca. 97 km od letiště Reina Sofia, autobusová zastávka cca. 100 m od hotelu; bezplatný hotelový autobus do C.C. Martianez (pondělí až sobota).

PLÁŽ: Playa Maria Jimenez, veřejná, písčitá, tmavý písek, pozvolný vstup do moře, cca. 1 km od hotelu, přístup po chodníku nebo MHD, slunečníky a lehátka za poplatek; Playa Jardin, veřejná, písčitá, tmavý písek, pozvolný vstup do moře, ca. 1,5 km od hotelu, přístup po chodníku nebo hotelovým autobusem zdarma (pondělí-sobota), slunečníky a lehátka za poplatek.

HOTEL: čtyřhvězdičkový, postavený v roce 1981, renovovaný v roce 2010, 153 pokojů, 1 budova, 18 pater, 4 výtahy, lobby, 24h recepce, restaurace La Marea s terasou a výhledem na oceán - snídaně formou bufetu, obědy a večeře à la carte, středomořská a mezinárodní kuchyně, 2 bary: Barlovento v lobby a Corsario u bazénu; konferenční centrum pro max. 250 osob, zahrada, bezdrátový internet zdarma; příplatky: pokojová služba, hlídání dětí (na vyžádání), lékař na zavolání, prádelna, žehlení prádla, parkování (cca 8 EUR / den); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKOJ: standard: 2 osoby (možnost 1 přistýlky pro dítě), cca. 30 m², individuálně ovladatelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon; příplatky: trezor, minibar (platí se dle spotřeby); dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; čelní výhled na moře za poplatek; rodina: 3 osoby (možnost 2 přistýlek), cca. 60 m 2 , standardní vybavení pokoje; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; apartmá: 2 osoby (možnost 1 přistýlky pro dítě), cca. 60 m 2 , ložnice a obývací pokoj oddělené dveřmi, standardní vybavení pokoje; balkon (stůl a židle), výhled do krajiny; čelní výhled na moře za poplatek; rodinné pokoje a apartmány za poplatek; povinný poplatek za závěrečný úklid: cca. 60 EUR / pobyt.

SPORT A ZÁBAVA: 3 bazény, z toho 1 vyhřívaný, sladkovodní, hloubka 1-1,7 m, brouzdaliště, sladká voda, vyhřívaný, hloubka 0,45 m, u bazénů k dispozici slunečníky a lehátka zdarma; tělocvična; příplatky: 18jamkový minigolf, 3 tenisové kurty s půjčovnou vybavení a reflektory, 4 kurty na padel s půjčovnou vybavení a reflektory, skupinové lekce tenisu a paddle.

KONTAKT: 0034/922379000, www.precisehotels.com

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury mohou podléhat mírným změnám v důsledku sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo vyšší moci. který hoteliér nebude mít pod kontrolou. em>

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie.

Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Gran Tour z jihu ostrova — výlet začíná majestátním výhledem na slavné útesy Los Gigantes. Dále trasa vede k Icod de los Vinos, kde si můžete vychutnat věčný strom Drago a jeho purpurové šťávy, které se používaly k barvení královských rób. Zastávka na vyhlídce nedaleko Garachico - městečka částečně zaplaveného lávou. Následně transfer do údolí Orotavy s nádherným výhledem. Na programu dále obdivování měsíční krajiny - přeprava do Národního parku Teide. Nad parkem se tyčí sopka Teide - nejvyšší hora Španělska (3718 m n.m.). Oběd, volno nebo výjezd lanovkou na vrchol Teide. Návrat do hotelu podél západní strany parku. Celodenní výlet. Cena - cca 57 EUR.

Gran Tour z okolí Los Gigantes — výlet začíná majestátním výhledem na slavné útesy Los Gigantes. Dále trasa vede k Icod de los Vinos, kde si můžete vychutnat věčný strom Drago a jeho purpurové šťávy, které se používaly k barvení královských rób. Zastávka na vyhlídce nedaleko Garachico - městečka částečně zaplaveného lávou. Následně transfer do údolí Orotavy s nádherným výhledem. Na programu dále obdivování měsíční krajiny - přeprava do Národního parku Teide. Nad parkem se tyčí sopka Teide - nejvyšší hora Španělska (3718 m n.m.). Oběd, volno nebo výjezd lanovkou na vrchol Teide. Návrat do hotelu podél západní strany parku. Celodenní výlet. Cena - cca 56 EUR.

Gran Tour ze severu ostrova — trasa začíná v Icod de los Vinos, kde můžete obdivovat věčný strom Drago, jehož purpurové šťávy se používaly k barvení královských rób. Zastávka na vyhlídce nedaleko Garachico - městečka částečně zaplaveného lávou. Následně majestátní výhled na slavné útesy Los Gigantes. Dále na programu obdivování měsíční krajiny - přeprava do Národního parku Teide podél jeho západní strany. Nad parkem se tyčí sopka Teide - nejvyšší hora Španělska (3718 m n.m.). Oběd, volno nebo výjezd lanovkou na vrchol Teide. Na závěr transfer do údolí Orotavy s nádhernou vyhlídkou. Celodenní výlet. Cena - cca 57 EUR.

Loro park — zoologicko-botanický o rozloze 13 tisíc. km² lžící na severu ostrova je největší na Kanárských ostrovech a jeden z největších v Evropě. Mimořádné bohatství květin a četné druhy exotické vegetace z něho dělají opravdovou rajskou zahradu. Můžete zde pozorovat jedinečnou a jednu z největších světových sbírek mnohobarevných papoušků. Nezapomenutelný dojem zanechají také působivé ukázky dovedností delfínů, papoušků, lachtanů a obrovských kosatek, které mají největší a nejmodernější akvárium na světě. V parku žijí také plameňáci, krokodýli, gorily a tygři. Neobvyklou atrakcí je také „Planeta tučňáků”, kde ptáci žijí v dokonale obnovené arktické krajině. Park je jednou z největších turistických atrakcí ostrova. Celodenní výlet. Cena pro hosty na jihu ostrova - cca 53 EUR.

Plavba na La Gomeru — divoký, zelený, nejvíce nevyzpytatelný ostrov souostroví, o rozloze pouze 379 km². Cesta trajektem z Tenerife do San Sebastian, hlavního města La Gomery, kde se dochovaly památky z dob návštěvy Kryštofa Kolumba. Přejezd do centra ostrova, kde můžete obdivovat starý les v Národním parku Garajonay. Lesy Gomery jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Oběd v restauraci a ukázka jedinečného piskacího jazyka. Celodenní výlet. Cena pro hosty na jihu ostrova - cca 75 EUR (zahrnuje oběd), pro hosty na severu ostrova - cca 85 EUR (zahrnuje oběd).

La Gomera - Jeep Safari — La Gomera z naprosto jiné perspektivy. Cesta trajektem z Tenerife do San Sebastian, hlavního města La Gomery, kde se dochovaly památky z dob návštěvy Kryštofa Kolumba. Následně přesednutí do aut 4x4 na vzrušující Jeep Safari! Přejezd do centra ostrova, kde můžete obdivovat starý les v Národním parku Garajonay. Lesy La Gomery jsou na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Malebné krajiny, kouzelné vesničky, ukázka hvízdaného jazyka, to jsou některé z mnoha atrakcí výletu. Návrat trajektem na Tenerife. Cena - cca 92 EUR z jihu ostrova, cca 97 EUR ze severu ostrova (zahrnuje oběd).

Trekking v rokli Masca — výprava začíná v malebné vesničce Masca, která se nachází mezi působivými sopečnými kopci stoupajícími do výšky cca 600 m n. m. Trasa trekkingu vede podél rokle a končí nad oceánem, u vchodu do rokle (vzdálenost cca 8 km). Krátký odpočinek na temné, sopečné pláži a plavba do Puerto Santiago s proplutím vedle známého útesů Los Gigantes. Půldenní výlet. Cena pro hosty na severu ostrova - cca 51 EUR, pro hosty z okolí Playa La Arena - cca 38 EUR, pro hosty z oblasti Playa de las Americas/Costa Adeje - cca 46 EUR, (zahrnuje občerstvení a minerální vodu).

Plavba katamaránem — unikátní plavba pohodlným katamaránem. Expedice ve stopách velryb a delfínů žijících ve vodách u pobřeží Tenerife. Zastávka v jedné z překrásných zátok, čas na koupání a šnorchlování. Půldenní výlet. Cena pro hosty na severu ostrova - cca 62 EUR (zahrnuje oběd); pro hosty z okolí Playa la Arena/Los Gigantes - cca 43 EUR (zahrnuje oběd); pro hosty z Playa Las Americas/Costa Adeje - cca 41 EUR (zahrnuje oběd).

Ponorka — neobvyklá cesta na dno Atlantského oceánu na palubě ponorky. V hloubce cca 20 m můžete obdivovat podmořský svět oceánu: rybí hejna, zajímavé skalní útvary a vrak lodi. Úžasný dojem zanechají rejnoci, kteří krmeni potápěčem připlují k oknu lodi. Loď je klimatizovaná a prostorná a cesta bezpečná. Půldenní výlet. Cena - cca 53 EUR.

Potápění — potápění v polském potápěčském centru, pod vedením profesionálního trenéra - možnost prozkoumat ohromující podmořský svět. Atrakce pro začátečníky i pokročilé. Pro potápěče s certifikáty možnost potápění v zajímavých místech (vraky, jeskyně). Cena - cca 65 EUR; DSD Objev potápění (první kurz PADI) - jednodenní kurz zakončený vydáním certifikátu - cca 99 EUR.

Siam Park — výlet do nejnovějšího a největšího vodního parku na Tenerife. Umístěný v rozsáhlém areálu obklopeném zelení, zaručuje nezapomenutelnou zábavu pro celou rodinu! Pro nejodvážnější byla zde připravena mimo jiné, 28-metrová, téměř svislá skluzavka Tower of Power, a také skluzavky Volcano a Dragon, které také zajistí nezapomenutelný zážitek. Pro ty, kteří touží relaxaci, čeká rafting na Mai Thai River a blažené lenošení na krásné umělé pláži s bílým pískem, přiléhající k obrovskému bazénu s několikametrovou vlnou. Cena - cca 37 EUR (zahrnuje vstupenku) Přístup do parku bezplatným autobusem z jihu ostrova, ze severu ostrova doprava na vlastní pěst.

Siam Park a Loro Park — dva nejslavnější zábavní parky na Kanárských ostrovech jsou úžasnou volbou pro rodinné dobrodružství! Na severu ostrova ležící zoologicko-botanický Loro Park má rozlohu 13 ha, což z něj činí největší zařízení tohoto typu na Kanárských ostrovech a jedno z největších v Evropě. V této skutečné rajské zahradě můžete obdivovat nevídané bohatství květů a mnohé druhy exotické flóry, a také pozorovat unikátní, jedny z největších na světě, hejna různobarevných papoušků. Děti budou nadšené ze sledování vystoupení dovedností delfínů, papoušků, lachtanů a obrovských kosatek žijících v největším a nejmodernějším akváriu na světě. V parku žijí také plameňáci, krokodýli, gorily a tygři. Neobvyklou atrakcí je také „Planeta tučňáků”, kde ptáci žijí v dokonale obnovené arktické krajině. Park je jednou z největších turistických atrakcí ostrova. Siam Park - nejnovější a největší akvapark na Tenerife, ležící uprostřed zeleni, na rozlehlé ploše - je zárukou fantastické, aktivní zábavy pro celou rodinu. Nejodvážnější určitě zkusí 28metrovou, téměř vertikální skluzavku Tower of Power nebo překvapivé skluzavky Volcano a Dragon. Naopak všichni, kdo hledají relaxaci, si odpočinou během plavby Mai Thai River a na krásné umělé pláži s bílým pískem, která sousedí s obrovským bazénem s několikametrovou vlnou. Cena - cca 64 EUR (obsahuje: vstupenky do Loro Parku a Siam Parku, neobsahuje dopravu - vlastní doprava: bezplatná železnice do Loro Parku z regionu Puerto de la Cruz a bezplatný autobus do Siam Parku z jihu ostrova).

Siam Park a Loro Park z jihu ostrova — dva nejslavnější zábavní parky na Kanárských ostrovech jsou úžasnou volbou pro rodinné dobrodružství! Na severu ostrova ležící zoologicko-botanický Loro Park má rozlohu 13 ha, což z něj činí největší zařízení tohoto typu na Kanárských ostrovech a jedno z největších v Evropě. V této skutečné rajské zahradě můžete obdivovat nevídané bohatství květů a mnohé druhy exotické flóry, a také pozorovat unikátní, jedny z největších na světě, hejna různobarevných papoušků. Děti budou nadšené ze sledování vystoupení dovedností delfínů, papoušků, lachtanů a obrovských kosatek žijících v největším a nejmodernějším akváriu na světě. V parku žijí také plameňáci, krokodýli, gorily a tygři. Neobvyklou atrakcí je také „Planeta tučňáků”, kde ptáci žijí v dokonale obnovené arktické krajině. Park je jednou z největších turistických atrakcí ostrova. Siam Park - nejnovější a největší akvapark na Tenerife, ležící uprostřed zeleni, na rozlehlé ploše - je zárukou fantastické, aktivní zábavy pro celou rodinu. Nejodvážnější určitě zkusí 28metrovou, téměř vertikální skluzavku Tower of Power nebo překvapivé skluzavky Volcano a Dragon. Naopak všichni, kdo hledají relaxaci, si odpočinou během plavby Mai Thai River a na krásné umělé pláži s bílým pískem, která sousedí s obrovským bazénem s několikametrovou vlnou. Výlet je dostupný z hotelů na jihu ostrova a v regionu Los Gigantes. Cena - cca 80 EUR (zahrnuje: vstupenky do Loro Parku a Siam Parku, dopravu do Loro Parku - autobus jezdí v neděli; neobsahuje dopravu do Siam Parku - možnost příjezdu bezplatným autobusem).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

  • Vlastní doprava
Cena za osobu:
22 874 Czk -48%
11 816czk Celkem Podrobnosti o ceně 23 632 czk

Call Centrum

  • callcenter.tel_pl
  • 800 022 698
  • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

  1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
  2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter