phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Angsana Cayo Santa Maria

Výhody nabídky

 • pouze pro dospělé (18+)
 • romantické prázdniny nebo výlet s přáteli
 • v blízkosti pláže, barů a restaurací
 • elegantní interiéry a vynikající služby
 • lázně, animace, živá hudba
 • rozmanitá kuchyně
 • zábava, jedinečné klima Kuby

Hotel Angsana Cayo Santa Maria Kód: SNUANGS

PLN
Itaka

Hotel Angsana Cayo Santa Maria Kód: SNUANGS Kuba \ Cayo Santa Maria

Elegantní, moderní, postavený v březnu 2019, spolu se sesterským hotelem Dhawa Cayo Santa Maria patří do oceňovaného řetězce Banyan Tree Hotels & Resorts. Malebně umístěný na ostrově Cayo Las Brujas, přímo na pláži, určený pouze pro dospělé. Láká nejen designem nebo vysokou kvalitu nabídky, ale také okolím, které se vyplatí navštívit pro skutečnou kubánskou atmosféru. Nedaleko odtud je zábavní oblast ostrova s obchody a bary. V hotelu ochutnáte kubánskou, asijskou a mezinárodní kuchyni. Nejlepší pro romantický výlet ve dvou nebo se skupinou přátel!

Popis nabídky

na ostrůvku CAYO LAS BRUJAS, cca 14 km od hlavní části ostrova, cca 200 m od místní silnice, cca 500 m od Pueblo Flor de Sal - turistické vesnice se zábavní a rekreační základnou, obchody a restaurace, cca 7 km od delfinárium, asi 55 km od Remedios; přibližně 390 km od Havany, přibližně 310 km od Varadery, přibližně 165 km od Trinidadu a Cienfuegosu; cca 100 km od letiště v Santa Claře, cca 3 km od letiště na Cayo las Brujas.

Escondida, veřejná, písčitá, hned vedle hotelu, přístup přes areál hotelu, mírný sestup do moře, slunečníky, lehátka a osušky; all inclusive bar; 3 soukromé pláže, včetně Secret Beach, písčitá, hned vedle hotelu, mírný sestup do moře, přístup přes hotelové prostory, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; all inclusive bar.

pětihvězdičkový, elegantní, postavený v březnu 2019, 252 pokojů, 10 budov, 2-3 patra, 1 výtah, prostorná hala, 24hodinová recepce, hlavní restaurace Azure Bufet - jídla formou bufetu a obsluha číšníku, mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla k dispozici, show cooking, během večeře vyžadováno formální oblečení (pánské dlouhé kalhoty), Bananas Snack Bar u bazénu (24h) - občerstvení, mezinárodní kuchyně, à la carte restaurace (nutná předchozí rezervace: Papillon – obsluha číšníka, asijská kuchyně, Sands Bar & Grill - kubánská a mezinárodní kuchyně, Jazz Bar ve vstupní hale a 2 bary, včetně bazénu a pláže; směnárna, obchod se suvenýry; terasa s výhledem na moře, zahrada; bezplatná pokojová služba (7.00-23.00); za příplatek: internetový koutek v hale (cca 1 CUC/hod.), půjčovna aut, prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

superior: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - jednotná postel), cca 35 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprchový kout s dešťovou sprchou, vana, wc; kosmetika, fén), satelitní TV, LCD TV, telefon, sada pro přípravu čaje a kávy, minibar (denně doplňován vodou, pivem, perlivými nápoji), trezor, žehlička, žehlicí prkno; za příplatek: bezdrátový internet (přibližně 1 CUC/hodina); balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; boční nebo frontální výhled na moře za poplatek; cabana deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - samostatné lůžko), cca 40 m², ve vilách blíže k pláži, individuálně nastavitelná klimatizace, zařízení jako v pokoji superior; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady.

bazény typu infinity, sladká voda, nepravidelný tvar, každý cca 250 m² a hloubka do 1,6 m, slunečníky, lehátka, matrace a osušky k dispozici u bazénů zdarma, tenisový kurt (osvětlení za poplatek, půjčovna vybavení na kauci), víceúčelové hřiště, vodní aerobik, vodní pólo, stolní tenis, plážový volejbal, nemotorové vodní sporty: šlapadla, kajaky, katamarány, potápění (vybavení ABC), živá hudba; lázeňské centrum: zdarma: posilovna, za příplatek: masáže, ošetření obličeje a těla; za příplatek: motorové vodní sporty (externí nabídka).

snídaně (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00), večeře (19.00-22.00) formou bufetu v hlavní restauraci Azure Buffet; občerstvení (24h) v Bananas Snack Bar u bazénu; nealkoholické nápoje, místní a vybrané dovážené alkoholické nápoje ve vyznačených barech (24 h); večeře ve vybrané restauraci à la carte (3krát pro pobyty na 7 nocí; je nutná předchozí rezervace); nutno nosit náramky all inclusive.

www.angsana.com/en/cuba/cayo-santa-maria

 • plážový servis
Informace o regionu

Kuba — Cayo Santa Maria

Pláže s pískem jako teplá mouka, kokosové palmy a moře v karibské blankytné barvě. Právě takové je Cayo Santa Maria – ostrov jako ze snu. Luxusní hotely all inclusive, romantické západy slunce - nejnovější dovolenkové středisko na Kubě se těší čím dál většímu zájmu turistů z celého světa. Kuba je místo, které bude mít v srdcích Poláků vždy zvláštní postavení.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Cayo Santa Maria

23.11.2018
20°C 28°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 06:31
Západ: 17:28
Tlak: 1014 hPa
Srážky: 1,8 mm
24.11.2018
20°C 29°C
Vítr:
9 km/h
Východ: 06:31
Západ: 17:28
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,1 mm
25.11.2018
20°C 30°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:32
Západ: 17:28
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
21°C 30°C
Vítr:
12 km/h
Východ: 06:33
Západ: 17:28
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.11.2018
21°C 30°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:33
Západ: 17:28
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
21°C 30°C
Vítr:
13 km/h
Východ: 06:34
Západ: 17:28
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,2 mm
29.11.2018
21°C 29°C
Vítr:
14 km/h
Východ: 06:35
Západ: 17:28
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,2 mm

Archivní data počasí – Cayo Santa Maria

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: na ostrůvku CAYO LAS BRUJAS, cca 14 km od hlavní části ostrova, cca 200 m od místní silnice, cca 500 m od Pueblo Flor de Sal - turistické vesnice se zábavní a rekreační základnou, obchody a restaurace, cca 7 km od delfinárium, asi 55 km od Remedios; přibližně 390 km od Havany, přibližně 310 km od Varadery, přibližně 165 km od Trinidadu a Cienfuegosu; cca 100 km od letiště v Santa Claře, cca 3 km od letiště na Cayo las Brujas.

PLÁŽ: Escondida, veřejná, písčitá, hned vedle hotelu, přístup přes areál hotelu, mírný sestup do moře, slunečníky, lehátka a osušky; all inclusive bar; 3 soukromé pláže, včetně Secret Beach, písčitá, hned vedle hotelu, mírný sestup do moře, přístup přes hotelové prostory, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; all inclusive bar.

HOTEL: pětihvězdičkový, elegantní, postavený v březnu 2019, 252 pokojů, 10 budov, 2-3 patra, 1 výtah, prostorná hala, 24hodinová recepce, hlavní restaurace Azure Bufet - jídla formou bufetu a obsluha číšníku, mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla k dispozici, show cooking, během večeře vyžadováno formální oblečení (pánské dlouhé kalhoty), Bananas Snack Bar u bazénu (24h) - občerstvení, mezinárodní kuchyně, à la carte restaurace (nutná předchozí rezervace: Papillon – obsluha číšníka, asijská kuchyně, Sands Bar & Grill - kubánská a mezinárodní kuchyně, Jazz Bar ve vstupní hale a 2 bary, včetně bazénu a pláže; směnárna, obchod se suvenýry; terasa s výhledem na moře, zahrada; bezplatná pokojová služba (7.00-23.00); za příplatek: internetový koutek v hale (cca 1 CUC/hod.), půjčovna aut, prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.

POKOJ:superior: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - jednotná postel), cca 35 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprchový kout s dešťovou sprchou, vana, wc; kosmetika, fén), satelitní TV, LCD TV, telefon, sada pro přípravu čaje a kávy, minibar (denně doplňován vodou, pivem, perlivými nápoji), trezor, žehlička, žehlicí prkno; za příplatek: bezdrátový internet (přibližně 1 CUC/hodina); balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady; boční nebo frontální výhled na moře za poplatek; cabana deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky - samostatné lůžko), cca 40 m², ve vilách blíže k pláži, individuálně nastavitelná klimatizace, zařízení jako v pokoji superior; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled do zahrady.

SPORT A ZÁBAVA: bazény typu infinity, sladká voda, nepravidelný tvar, každý cca 250 m² a hloubka do 1,6 m, slunečníky, lehátka, matrace a osušky k dispozici u bazénů zdarma, tenisový kurt (osvětlení za poplatek, půjčovna vybavení na kauci), víceúčelové hřiště, vodní aerobik, vodní pólo, stolní tenis, plážový volejbal, nemotorové vodní sporty: šlapadla, kajaky, katamarány, potápění (vybavení ABC), živá hudba; lázeňské centrum: zdarma: posilovna, za příplatek: masáže, ošetření obličeje a těla; za příplatek: motorové vodní sporty (externí nabídka).

ALL INCLUSIVE 24H: snídaně (7.00-10.00), oběd (13.00-15.00), večeře (19.00-22.00) formou bufetu v hlavní restauraci Azure Buffet; občerstvení (24h) v Bananas Snack Bar u bazénu; nealkoholické nápoje, místní a vybrané dovážené alkoholické nápoje ve vyznačených barech (24 h); večeře ve vybrané restauraci à la carte (3krát pro pobyty na 7 nocí; je nutná předchozí rezervace); nutno nosit náramky all inclusive.

KONTAKT: www.angsana.com/en/cuba/cayo-santa-maria

ZDARMA:
 • plážový servis

 

 

Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Havana - 1 den autokarem — Havana v kostce. Návštěva významných míst hlavního města, mj. jeho staré části a centrální části s Kapitolem a náměstím Revoluce. Cena - cca 145 USD (zahrnuje oběd a večeři).

Havana - 2 dny autokarem — dominanta a nejvýznamnější město Kuby, které bylo kdysi Paříží Ameriky. Stará Havana je zapsána na seznam světového dědictví UNESCO, překvapuje koloniální autenticitou, zatímco centrální část je dnešní tváří hlavního města. V programu mj. stará část města, centrální část s Kapitolem a Velkým divadlem, náměstím Revoluce, návštěva hotelu Nacional, známý bar El Floridita, projížďka Maleconem, veletrh místních výrobků a mnoho dalších zajímavostí. Noc v tomto městě bude nezapomenutelná! Cena - cca 220 USD (zahrnuje snídaně, 2 obědy a večeři).

Jeep Safari — návštěva venkovského hospodářství vedeného v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Dále Hacienda Los Álamos: dojení krav, krmení ptáků, degustace guarapo - tradičního nápoje z cukrové třtiny - a opravdu kreolský oběd (pečené vepřové). Procházka v Rancho Querete a příležitost ke koupání v řece a vyzkoušení jízdy na koni. Výlet realizovaný jeepem. Cena - cca 75 USD (zahrnuje oběd).

Sun Cruise - plavba katamaránem a delfinárium — plavba katamaránem podél krásného pobřeží a sousedních ostrovů je ideální příležitostí k relaxaci v paprscích kubánského slunce a v rytmu salsy a rumby. Čas na odpočinek na divoké pláži a sledování podmořského světa při šnorchlování. Následuje návštěva delfinária a zábava s delfíny. Oběd (servírovaný humr). Cena - cca 100 USD (zahrnuje oběd).

Trinidad a Sancti Spiritus — Trinidad - klenot koloniální architektury, zapsán na seznamu UNESCO. Město, které v téměř nezměněném stavu přetrvalo od svého založení v 14. století dodnes; okouzluje barevnými ulicemi, malými řemeslnými stánky a skvělými hospůdkami. Sancti Spiritus je obrazem skutečného každodenního života na Kubě, město bylo založeno samotným Diegem Velazquezem. Cena - cca 65 USD.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter