phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Alexander The Great Beach Hotel

Výhody nabídky

 • u pláže oceněné certifikátem Modrá vlajka dokonalá kuchyně 3 bazény včetně 1 typu infinity

Alexander The Great Beach Hotel Kód: PFOALEG

PLN
Itaka

Alexander The Great Beach Hotel Kód: PFOALEG Kypr \ Pafos

Nachází se přímo na písčité pláži s bezplatným servisem a oceněné certifikátem Modrá vlajka, v blízkosti malebného přístavu a středověké pevnosti ve městě Pafos, kde najdete mnoho příjemných kaváren, restaurací a obchodů. Moderní, nabízí prostorné, stylové, dobře vybavené pokoje, velký výběr restaurací s rozmanitou, chutnou kuchyní. Aspiruje na titul jednoho z nejlepších hotelů na Kypru, láká luxusem a moderností. Během dne animační programy pro děti a dospělé, večer můžete strávit čas v jednom z barů, poslouchat živou hudbu nebo se zúčastnit tematických večerů.

Popis nabídky

v Kato Paphos, cca 100 m od místní komunikace, cca 4 km od centra města Paphosu, nejbližší bary, restaurace a obchody cca 100 m, cca 1 km od přístavu a archeologického parku,cca 2 km od Aphrodite Waterpark, cca 5 km od Pano Paphos a starobylých hrobek králů; cca 18 km od letiště Paphos, cca 145 km od letiště v Larnace; autobusová zastávka cca 100 m od hotelu (cca 1,5 EUR/základní jízdenka do Paphosu, 5 EUR/denní jízdenka platná na území města Paphos).

veřejná, písčitá, místy kamenitý, pozvolný vstup do moře, oceněna certifikátem Modrá vlajka, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu a pobřežní stezkou, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; pláž Municipal beach, písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 700 m od hotelu, přístup pobřežní cestou, slunečníky a lehátka placené (cca 2,5 EUR/kus).

čtyřhvězdičkový, elegantní a stylový, postavený v roce 1998, kompletně renovovaný v roce 2013, 202 pokojů, 1 budova, 4 patra, 4 výtahy, prostorné a elegantní lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace Roxane - mezinárodní kuchyně, cooking-show, stravování formou švédských stolů - tématické, nebo výběr z ustáleného menu (v zimě), Café Royal - mezinárodní kuchyně, cooking-show, stravování formou švédských stolů, v restauracích k dispozici židličky pro děti a dětské menu, vegetariánská jídla, 2 restaurace á la carte: Kiku Japanese otevřená, s výhledem na moře (otevřeno sezónně) - kuchyně japonská a asijská, cooking-show, otevřena na večeře, 4x týdně, v restauraci k dispozici židličky pro děti, vegetariánské menu (za špatného počasí se asijské kuchyně podává v Café Royal), Garibaldi Ristorante Italiano, pouze pro dospělé - italská kuchyně, otevřena na večeři v létě každý den kromě neděle, v zimě dvakrát týdně, Limanaki Tavern, otevřená, s výhledem na moře (otevřeno sezónně) - tradiční kyperské mezze, s obsluhou, otevřeno na večeře, 4x týdně, v restauraci k dispozici židličky pro děti (za špatného počasí jsou kyperské mezze podávány v hlavní restauraci, Roxane), v restauracích požadováno formální oblečení (pánové - dlouhé kalhoty), v době obědů i večeří možnost volby z 1 ze 4 restaurací á la carte - jednou týdně, restaurace/bar Infinity u bazénu - s obsluhou, lehká jídla, občerstvení, nápoje, otevřeno v závislosti na povětrnostních podmínkách, Alexander´s Cocktail bar - s obsluhou, místní a importované nápoje, ve večerních hodinách živá hudba, bar/klub Havana Venue - s obsluhou, otevřeno několikrát týdně, prezentace hudby a kabarety; směnárna, obchod se suvenýry, prádelna, půjčovna kol; konferenční centrum pro 100 osob, terasa s výhledem na moře, zahrada, internet zdarma, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu; za poplatek: room service (v hodinách 10.30-22.00), kadeřnictví, au-pair; zařízení pro tělesně postižené (pokoje); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Diners Club.

deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 30 m², elegantní, moderní (v létě) nebo vyhřívaný (v zimě), koupelna (vana, WC, fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, trezor; za poplatek; minibar (za poplatek dle spotřeby); baby-cot pro dítě do 2 let (nutno objednat předem); balkon (stůl a židle); boční nebo frontální výhled na moře za příplatek; superior: 2os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti), 35 m², zařízený jako pokoj deluxe, navíc župan; pantofle, výhled na moře; pokoj superior na vyžádání za příplatek;

3 bazény, hlavní infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 540 m², hl. 0,8-1,4 m, hydromasáž, vodopád, brouzdaliště, sladká voda, cca 55 m², hl. 0,4 m, bazén serenity (pouze pro dospělé), obdélníkový tvar, sladká voda, cca 44 m², hl. 0,8–1,2 m, u bazénu slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; krytý bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, 140 m², hl. 1,3 m, zahřívaný v období od října do dubna; osvětlený tenisový kurt a půjčovna vybavení, fitness, šipky, jóga, vodní aerobik; dětská herna, mini klub (3–12 let), animace pro děti a dospělé, živá hudba; Spa centrum: sauna, parní lázeň; za příplatek: kosmetické procedury, masáže.

snídaně, obědy (v Café Royal), večeře formou švédských stolů nebo výběr z ustáleného menu v zimním období, k obědu a večeři láhev vody, sklenka místního vína nebo sklenice piva či limonády v ceně, večeři si lze vybrat v 1 ze čtyř restaurací 1x týdně.

0035/726965000, www.kanikahotels.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
5,4 / 6
100% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Servis
 • Poloha hotelu
 • Pokoje standard
Informace o regionu

Kypr — Pafos

Krásná historie Kypru je spojena s kultem bohyně Afrodity. Vynořila se z mořské pěny přímo zde, poblíž Pafosu, na kouzelném místě Petra tou Romiou, k jehož názvu se váže další legenda. Již v antice sem přitahoval kult bohyně lásky příchozí z celého světa stejně, jako dnes přitahují turisty malebné pláže a čisté moře.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Pafos

23.11.2018
14°C 22°C
Vítr:
10 km/h
Východ: 06:31
Západ: 16:41
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 4,0 mm
24.11.2018
13°C 22°C
Vítr:
14 km/h
Východ: 06:32
Západ: 16:40
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,1 mm
25.11.2018
11°C 22°C
Vítr:
14 km/h
Východ: 06:33
Západ: 16:40
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm
26.11.2018
14°C 22°C
Vítr:
11 km/h
Východ: 06:34
Západ: 16:40
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm
27.11.2018
15°C 23°C
Vítr:
14 km/h
Východ: 06:35
Západ: 16:39
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
28.11.2018
16°C 24°C
Vítr:
21 km/h
Východ: 06:36
Západ: 16:39
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 0,0 mm
29.11.2018
16°C 22°C
Vítr:
24 km/h
Východ: 06:37
Západ: 16:39
Tlak: 1007 hPa
Srážky: 5,4 mm

Archivní data počasí – Pafos

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: v Kato Paphos, cca 100 m od místní komunikace, cca 4 km od centra města Paphosu, nejbližší bary, restaurace a obchody cca 100 m, cca 1 km od přístavu a archeologického parku,cca 2 km od Aphrodite Waterpark, cca 5 km od Pano Paphos a starobylých hrobek králů; cca 18 km od letiště Paphos, cca 145 km od letiště v Larnace; autobusová zastávka cca 100 m od hotelu (cca 1,5 EUR/základní jízdenka do Paphosu, 5 EUR/denní jízdenka platná na území města Paphos).

PLÁŽ: veřejná, písčitá, místy kamenitý, pozvolný vstup do moře, oceněna certifikátem Modrá vlajka, přímo u hotelu, přístup přes areál hotelu a pobřežní stezkou, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; pláž Municipal beach, písčitá, pozvolný vstup do moře, cca 700 m od hotelu, přístup pobřežní cestou, slunečníky a lehátka placené (cca 2,5 EUR/kus).

HOTEL: čtyřhvězdičkový, elegantní a stylový, postavený v roce 1998, kompletně renovovaný v roce 2013, 202 pokojů, 1 budova, 4 patra, 4 výtahy, prostorné a elegantní lobby, 24h. recepce, hlavní restaurace Roxane - mezinárodní kuchyně, cooking-show, stravování formou švédských stolů - tématické, nebo výběr z ustáleného menu (v zimě), Café Royal - mezinárodní kuchyně, cooking-show, stravování formou švédských stolů, v restauracích k dispozici židličky pro děti a dětské menu, vegetariánská jídla, 2 restaurace á la carte: Kiku Japanese otevřená, s výhledem na moře (otevřeno sezónně) - kuchyně japonská a asijská, cooking-show, otevřena na večeře, 4x týdně, v restauraci k dispozici židličky pro děti, vegetariánské menu (za špatného počasí se asijské kuchyně podává v Café Royal), Garibaldi Ristorante Italiano, pouze pro dospělé - italská kuchyně, otevřena na večeři v létě každý den kromě neděle, v zimě dvakrát týdně, Limanaki Tavern, otevřená, s výhledem na moře (otevřeno sezónně) - tradiční kyperské mezze, s obsluhou, otevřeno na večeře, 4x týdně, v restauraci k dispozici židličky pro děti (za špatného počasí jsou kyperské mezze podávány v hlavní restauraci, Roxane), v restauracích požadováno formální oblečení (pánové - dlouhé kalhoty), v době obědů i večeří možnost volby z 1 ze 4 restaurací á la carte - jednou týdně, restaurace/bar Infinity u bazénu - s obsluhou, lehká jídla, občerstvení, nápoje, otevřeno v závislosti na povětrnostních podmínkách, Alexander´s Cocktail bar - s obsluhou, místní a importované nápoje, ve večerních hodinách živá hudba, bar/klub Havana Venue - s obsluhou, otevřeno několikrát týdně, prezentace hudby a kabarety; směnárna, obchod se suvenýry, prádelna, půjčovna kol; konferenční centrum pro 100 osob, terasa s výhledem na moře, zahrada, internet zdarma, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celém hotelu; za poplatek: room service (v hodinách 10.30-22.00), kadeřnictví, au-pair; zařízení pro tělesně postižené (pokoje); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Diners Club.

POKOJ:deluxe: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky), cca 30 m², elegantní, moderní (v létě) nebo vyhřívaný (v zimě), koupelna (vana, WC, fén), bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, trezor; za poplatek; minibar (za poplatek dle spotřeby); baby-cot pro dítě do 2 let (nutno objednat předem); balkon (stůl a židle); boční nebo frontální výhled na moře za příplatek; superior: 2os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek pro děti), 35 m², zařízený jako pokoj deluxe, navíc župan; pantofle, výhled na moře; pokoj superior na vyžádání za příplatek;

SPORT A ZÁBAVA: 3 bazény, hlavní infinity, obdélníkový tvar, sladká voda, cca 540 m², hl. 0,8-1,4 m, hydromasáž, vodopád, brouzdaliště, sladká voda, cca 55 m², hl. 0,4 m, bazén serenity (pouze pro dospělé), obdélníkový tvar, sladká voda, cca 44 m², hl. 0,8–1,2 m, u bazénu slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma; krytý bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, 140 m², hl. 1,3 m, zahřívaný v období od října do dubna; osvětlený tenisový kurt a půjčovna vybavení, fitness, šipky, jóga, vodní aerobik; dětská herna, mini klub (3–12 let), animace pro děti a dospělé, živá hudba; Spa centrum: sauna, parní lázeň; za příplatek: kosmetické procedury, masáže.

FULL BOARD PLUS (za příplatek): snídaně, obědy (v Café Royal), večeře formou švédských stolů nebo výběr z ustáleného menu v zimním období, k obědu a večeři láhev vody, sklenka místního vína nebo sklenice piva či limonády v ceně, večeři si lze vybrat v 1 ze čtyř restaurací 1x týdně.

KONTAKT: 0035/726965000, www.kanikahotels.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,4 / 6
Celkové hodnocení
z 5 recenze
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Poloha hotelu
 • Pokoje standard
5 / 6
41-50 lat, Solo Únor 2016
ok, pokój był ładny, ale zaskoczyły mnie zniszczone ściany na korytarzu i małe windy i (trochę zniszczone krzesła w restauracji). Hotel nadrabiał niesamowicie sympatyczną obsługą, np. (...) více informací
ok, pokój był ładny, ale zaskoczyły mnie zniszczone ściany na korytarzu i małe windy i (trochę zniszczone krzesła w restauracji). Hotel nadrabiał niesamowicie sympatyczną obsługą, np. kierownik hotelu chodził między stolikami na kolacji i życzył smacznego czy coś w tym stylu. Można było poczuć się jak na wakacjach u starych znajomych (gdyby nie świadomość że cena za hotel wysoka).
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
50+ lat, se svými přáteli Únor 2016
wyjątkowo zaangażowana obsługa od pan sprzątających przez kelnerów, kucharzy i innych více informací
wyjątkowo zaangażowana obsługa od pan sprzątających przez kelnerów, kucharzy i innych
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Říjen 2015
Bardzo dobra lokalizacja i obsługa, dobra wielkość. více informací
Bardzo dobra lokalizacja i obsługa, dobra wielkość.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 3
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Červen 2015
generalnie dobry hotel, swietna ekipa, slaba wentylacja-zmuszala do korzystania ciagle z klimatyzacji. Kuchnia niezla ale bez polotu nawet w dedykowanych restauracjach. najlepsza kuchnia (...) více informací
generalnie dobry hotel, swietna ekipa, slaba wentylacja-zmuszala do korzystania ciagle z klimatyzacji. Kuchnia niezla ale bez polotu nawet w dedykowanych restauracjach. najlepsza kuchnia tradycyjna ale za duze porcje bez opcji zmniejszenia by nie marnowac jedzenia, za mala plaza za maly trawnik w porownaniu do sasiednich hoteli
 • 5
 • 4
 • 6
 • 3
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli prosinec 2014
Mimo iż w ofercie Itaka były tańsze hotele ( cieszące się równie dobrymi opiniami ) wybraliśmy Hotel Alexander the Great Beach rekomendowany przez Itaka &Gala. To był strzał w 10-tkę (...) více informací
Mimo iż w ofercie Itaka były tańsze hotele ( cieszące się równie dobrymi opiniami ) wybraliśmy Hotel Alexander the Great Beach rekomendowany przez Itaka &Gala. To był strzał w 10-tkę !!! Obsługa hotelowa: jest przesympatyczna zawsze uśmiechnięta i bardzo pomocna przez co sam pobyt w hotelu jest jeszcze przyjemniejszy. Bez problemu wykonaliśmy upgrade pokoju na pokój z widokiem na morze ( zdecydowanie polecam zwłaszcza dla osób, które lubią oglądać zachody słońca siedząc na tarasie popijając lampkę czerwonego winka :) Cos dla głodomorów ... mieliśmy wykupiona opcje HB czyli śniadania i obiadokolacje. Śniadania - wszystko co trzeba raczej bez fajerwerków ale za to obiadokolacje to istna poezja ...bary sałatkowe przepyszne desery owoce dodatkowo, codziennie inna wyśmienita kuchnia ( włoska, grecka, lokalna, orientalna, amerykańska .... ) której towarzyszyła tematyczna muzyka na żywo ( skrzypce gitara czy fortepian ). Warto zwrócić uwagę, że na obiadokolacjach obowiązuje dress code : smart casual który dodatkowo podkreślał charakter tej ceremonii:) Cos dla aktywnych + SPA : Baseny ( kryty podgrzewany, baseny zewnętrzne) , silownia/ fitness aqua aerobik, SPA ( liczne zabiegi pielęgnacyjne) Sauna sucha i mokra. Lokalizacja: można powiedzieć ze wręcz idealna bardzo blisko głównego bulwaru nadmorskiego, portu i charakterystycznej dla miasta Pafos twierdzy jednak na tyle daleko ze bez problemu będziemy delektować się szumem fal zamiast muzyka z pobliskich pubów. Doskonała komunikacja z reszta miasta ( przystanek autobusowy tuz pod hotelem ) 15 min. od lotniska !!! Serwis: dwa razy dziennie wymieniane ręczniki uzupełniane minibarki. Restauracje bary hotelowe: Hotel nie należy do najtańszych ale ceny nie odstają znacząco od tych, które widnieją w barach czy pubach w pobliskich lokalizacjach. Minusy, o których warto wspomnieć : - centrum SPA fitness siłownia i Basen kryty czynny wyłącznie w godzinach 8-20 dodatkowo hotel udostępnia w określonych godzinach basen dla dziecięcych szkółek pływackich - kawa na śniadaniach ... miłośnicy kawy szykujcie $ cos co można wypić jest niestety dodatkowo płatne. Ocena ogólna: Hotel Alexander the Great Beach polecam wszystkim to idealne miejsce do odpoczynku a zarazem doskonała lokalizacja która umożliwi Ci eksploracje całego Cypru .
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Víska Omodos a Afroditina skála – výlet do pohoří Troodos a do půvabné vesnice Omodos, považovanou za metropoli Vinné stezky. Ochutnávka místních vín, následně návštěva ve výrobně kyperských pochoutek. V obci Geroskipou návštěva byzantského kostela s pěti kopulemi Agia Paraskevi, kde se nacházejí jinde na Kypru jen málokdy zachovalé arabesky. Zastavte se u Petra tou Romiou - místa narození bájné Afrodity. Fotografie u Afroditiny skály je povinným suvenýrem z Kypru! Půldenní výlet. Cena – cca 40 EUR, děti do 12 let – cca 25 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce ).

Jeep safari Akamas a výletní plavba – alternativa pro ty, kteří neradi cestují autokarem. Výprava do hloubi národního parku - něco pro milovníky přírody i pro ty, kteří hledají vzrušení. Trasa výletu vede přes nejzajímavější místa divokého poloostrova Akamas. Procházka přírodní roklí Avakas. V Latchi přestup na loď a nezapomenutelná plavba - blankytnou lagunou do jednoho z mála míst na pobřeží Kypru navštěvované delfíny a mořskými želvami. Koupání v křišťálově průzračném moři a příjemný oběd. Celodenní výlet. Cena – cca 90 EUR, děti do 12 let – cca 50 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu 9místným jeepem, péči kvalifikovaného anglicky hovořícího řidiče, cca tříhodinovou výletní plavbu, oběd s nápoji).

Kyrenia a Bellapais – výlet do jedné z nekrásnějších oblastí Kypru, pro turisty donedávna nepřístupné. Kyrenia je okouzlující přístav na Kypru s krásným historickým centrem a hradem, město, jehož historie začíná už ve starověku. V Bellapais prohlídka romantických ruin opatství ze 13. století. Pro milovníky pohádek v programu hrad sv. Hilariona, který inspiroval Walta Disneyho při natáčení pohádky „O Sněhurce a sedmi trpaslících“. Severní Kypr uchvacuje svou odlišností a množstvím atrakcí. Celodenní výlet. Cena – cca 70 EUR, děti do 12 let – cca 45 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, hraniční poplatky, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce; nutný pas nebo občanský průkaz ).

Vip Kykkos – jedinečná příležitost poznat, jak vypadá skutečný život na Kypru! Cesta začíná tradiční snídaní v typickém „kafenionu“. V lese lze spatřit nejdelší středověký most na ostrově Tzelefos. Návštěva vesnice Arsos proslulé svou hrnčířskou výrobou a výrobou nábytku. Prohlídka pěkného kláštera Kykkos, následně oběd ve vesnici Pedoulas, proslulé dvanácti kostely a s kostelíkem Archanděla Michaela, zapsaným na seznamu UNESCO. Úžasná zahrada v Mandria je příležitostí poznat tajemství bylinkářství. Celodenní výlet. Cena – cca 70 EUR, děti do 12 let – cca 45 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, snídani a oběd, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce ).

Nikósie a Lefkara – návštěva posledního města na hranici na světě. Už více než čtyřicet let probíhá Nikósií Zelená linie, oddělující jih od Turecké republiky severního Kypru - mezinárodně neuznaného státu. Na programu krásná katedrála sv. Jana (Agios Ioannis), jejíž dlouhé stěny jsou pokryty malbami s biblickou tématikou, pocházející z 18. století. Návštěva Byzantského muzea, jehož sbírky jsou plné ikon zázračně zachráněných ze zničených kyperských kostelů. Volný čas ve staré čtvrti Nikósie s historickými domy, které plní funkci obchůdků, a v úzkých, typicky ostrovních uličkách. Při návratu návštěva vesnice Lefkara, která je po celém světě proslulá výrobou výjimečných krajek, které podle legendy proslavil sám Leonardo da Vinci. Celodenní výlet. Cena – cca 50 EUR, děti do 12 let – cca 30 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce ).

Izrael (2 dny) – výlet do Svaté země. Na programu procházka ulicemi Jeruzalémského starého města, na Golgotu, bazilika Božího hrobu a místo nalezení sv. Kříže. Prohlídka Adamovy kaple a cisterny sv. Heleny či Zdi nářků. Příležitost ke koupání v Mrtvém moři, které pro svou ohromnou slanost a velkou hustotu vody vytlačuje plavce k hladině. 2. den prohlídka Chrámu Narození Páně v Betlémě, který je jedním z nejstarších kostelů na světě, s jeskyní v chrámu Narození Páně, kaplí Jesliček a oltářem Tří mudrců z východu. Cena – cca 380 EUR, děti 12 let – cca 360 EUR (zahrnuje: doprava letadlem, ubytování ve 2lůžkových pokojích, doprava klimatizovaným autokarem, vstupenky do navštívených objektů, večeře a snídaně v Izraeli, péče rusky mluvícího průvodce; nutný pas).

Výlet do zoo – perfektní nápad na trávení času s rodinou. Možnost pozorovat: žirafy, opice, krokodýly, tygry, bílé lvy a další zvířata. Výlet trvá cca 4 hodiny. Cena – kol. 21 EUR, děti do 12 let – cca 10 EUR (zahrnuje: dopravu, vstupenky).

Akvapark – zábava pro návštěvníky všech věkových kategorií. Na výběr atrakce jako: Tarzanova houpačka, šlapadla pro děti, lezecká stěna pro odvážné, extrémní kamikadze skluzavka, černé dělo, líná řeka, závodní skluzavka se šesti drahami, překážková dráha nad bazénem a mnoho dalších. V akvaparku se nacházejí restaurace, kavárny a skříňky, sprchy, šatny. Celodenní výlet. Cena – kol. 36 EUR, děti od 2 do 11 let – kol. 20 EUR (zahrnuje: dopravu do akvaparku v Limassolu, vstupenky).

Potápění – v nabídce výletní plavba a potápění: v národním parku Akamas, cena – cca 140 EUR (pro osoby s oprávněním), cca 70 EUR (šnorchlování) v blízkosti vraku lodi Zenobia, cena – cca 140 EUR (pro osoby s oprávněním), cca 65 EUR (šnorchlování). Celodenní výlety. Školení v bazénu a potápění u břehu, pro začátečníky (asi 4 hodiny), cena - cca 65 EUR. Kurzy pro osoby mající zájem získat oprávnění - informace u delegáta.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter