phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Asimina Suites

Výhody nabídky

 • pouze pro dospělé (18+)
 • prostorné, dobře vybavené suite pokoje
 • elegantní a profesionální Elixir Spa

Hotel Asimina Suites Kód: PFOASIG

PLN
Itaka

Hotel Asimina Suites Kód: PFOASIG Kypr \ Pafos

Patřící ke kyperské hotelové skupině Constantinou Bros Hotels, nabízí luxusní a komfortní apartmány s velmi dobrým standardem a vybavením, z nichž některé mají soukromé bazény. Nachází se přímo na písečné pláži, pěkný bazén obklopený kyperskou vegetací, umožňuje plnou relaxaci. Restaurace podávají vynikající jídla a v barech můžete ochutnat vytříbené alkoholické nápoje z různých částí světa. Elegantní Elixir Spa nabízí nádherné, relaxační a léčebné procedury. Hotel je určen pouze pro dospělé.

Popis nabídky

cca 5 km od centra města PAPHOS, v blízkosti místní komunikace, nejbližší obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 200 m od hotelu; cca 2,5 km od přístavu a archeologického parku v Kato Paphos, cca 6 km od Pano Paphos a starobylých hrobek králů; cca 17 km od letiště v Paphosu, cca 145 km od letiště v Larnace; autobusová zastávka cca 150 m od hotelu (cca 1 EUR/Paphos; cca 3 EUR/denní jízdenka platná v oblasti Paphosu).

veřejná, písčitá s jednotlivými kameny, pozvolný vstup do moře, písčito-kamenité dno, v zálivu, malé molo do moře; přímo u hotelu; ve vyhrazené části pláže zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky.

pětihvězdičkový, elegantní, luxusní, postavený v roce 1988, celkově zrekonstruován v roce 2010, 110 pokojů typ suite, několik budov, 4 podlaží, 2 výtahy, lobby, 24h recepce, restaurace Estia s venkovní terasou – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, tematické večeře formou švédských stolů, restaurace à la carte s venkovní terasou – originální mezinárodní kuchyně během večeře, restaurace Kymata, otevřená u pláže – à la carte, lehká jídla během oběda a večeře a la carte; ve všech restauracích k dispozici vegetariánské menu; u večeře požadované formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); Lounge Bar v lobby, bar/restaurace u bazénu, VIPs bar, Sport’s bar; směnárna, parkoviště, obchody, terasa s výhledem na bazén a na moře, zahrada, bezplatné připojení k internetu; za poplatek: room service; vhodný pro osoby s omezenou mobilitou (pokoje, rampy); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; pouze hosté starší 18 let.

junior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělého), cca 33 m², elegantní, luxusní, individuálně nastavitelná klimatizace/topení, koupelna (vana, sprchový kout, WC, fén, pantofle a župany), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, DVD, trezor, varná konvice a kávovar, minibar (placený dle spotřeby); sladkosti, ovocný koš a láhev vína na pokoji na uvítanou; balkon (stůl a židle; sušák na prádlo); suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělého), cca 38 m², elegantní, luxusní, ložnice a obývací pokoj oddělené dveřmi, vybavené jako junior suite; apartmá za příplatek, boční nebo frontální výhled na moře za příplatek; superior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělého), cca 44 m², vybavení jako v junior suite, výhled na moře; pokoj superior suite za příplatek.

2 vzájemně propojené otevřené bazény, nepravidelné tvary, sladká voda, celkem 600 m², hl. 1,3 m, vířivka; krytý bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, 60 m², hl. 1,3 m, vířivka; lehátka, slunečníky a ručníky u bazénů zdarma; tenisový kurt s osvětlením, stolní tenis, fitness; živá hudba v barech; za poplatek: kulečník, snooker, kuželky (v sousedním hotelu), vodní sporty na pláži (placené, externí nabídka).

Elixir Spa vedené skupinou Constantinou Bros Hostels, nové, elegantní a profesionální lázně; sauna, parní lázeň; za poplatek: posilovna, relaxační a léčebné masáže, aromaterapie, exotické a orientální terapie, ošetření obličeje a těla, rukou a nohou, talasoterapie; relaxační místnost, obchod s kosmetikou, balíky Spa ULTRA

snídaně (7.00–11.00), formou švédských stolů v restauraci Estia, oběd (12.00–16.00) servírovaný v restauraci u bazénu nebo v restauraci Kymata, večeře (19.00–22.00) formou švédských stolů v restauraci Estia nebo servírovaná v restauraci à la carte nebo v restauraci Kymata (19.00–22.30); občerstvení, zákusky, zmrzlina v odpoledních hodinách v restauraci Kymata; nealkoholické nápoje a vybrané místní a importované alkoholické nápoje v restauraci Kymata a v baru u bazénu (11.00–17.00) a v Lounge Baru, Vip's baru a Sport's baru (17.00-24.00); také: minibar na pokoji na uvítanou: nealkoholické nápoje, pivo, láhev vína; každý den na pokoji: láhev minerální vody a doplnění sady kávy a čaje; den před odjezdem: láhev sektu.

0035/726964333, www.asimina-cbh.com

 • plážový servis
 • Wi-Fi
5,8 / 6
100% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
Informace o regionu

Kypr — Pafos

Krásná historie Kypru je spojena s kultem bohyně Afrodity. Vynořila se z mořské pěny přímo zde, poblíž Pafosu, na kouzelném místě Petra tou Romiou, k jehož názvu se váže další legenda. Již v antice sem přitahoval kult bohyně lásky příchozí z celého světa stejně, jako dnes přitahují turisty malebné pláže a čisté moře.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Pafos

06.12.2022
11°C 20°C
Vítr:
9.4 km/h
Východ: 06:43
Západ: 16:39
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,1 mm
včera
11°C 21°C
Vítr:
10.2 km/h
Východ: 06:44
Západ: 16:39
Tlak: 1021 hPa
Srážky: 0,0 mm
Dnes
11°C 22°C
Vítr:
10.9 km/h
Východ: 06:45
Západ: 16:39
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
11°C 22°C
Vítr:
10.6 km/h
Východ: 06:46
Západ: 16:39
Tlak: 1021 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
11°C 22°C
Vítr:
12 km/h
Východ: 06:46
Západ: 16:39
Tlak: 1018 hPa
Srážky: 0,0 mm
11.12.2022
13°C 23°C
Vítr:
12.2 km/h
Východ: 06:47
Západ: 16:40
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 0,0 mm
12.12.2022
14°C 22°C
Vítr:
13.1 km/h
Východ: 06:48
Západ: 16:40
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 1,0 mm

Archivní data počasí – Pafos

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: cca 5 km od centra města PAPHOS, v blízkosti místní komunikace, nejbližší obchody, bary a restaurace jsou vzdáleny cca 200 m od hotelu; cca 2,5 km od přístavu a archeologického parku v Kato Paphos, cca 6 km od Pano Paphos a starobylých hrobek králů; cca 17 km od letiště v Paphosu, cca 145 km od letiště v Larnace; autobusová zastávka cca 150 m od hotelu (cca 1 EUR/Paphos; cca 3 EUR/denní jízdenka platná v oblasti Paphosu).

PLÁŽ: veřejná, písčitá s jednotlivými kameny, pozvolný vstup do moře, písčito-kamenité dno, v zálivu, malé molo do moře; přímo u hotelu; ve vyhrazené části pláže zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky.

HOTEL: pětihvězdičkový, elegantní, luxusní, postavený v roce 1988, celkově zrekonstruován v roce 2010, 110 pokojů typ suite, několik budov, 4 podlaží, 2 výtahy, lobby, 24h recepce, restaurace Estia s venkovní terasou – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, tematické večeře formou švédských stolů, restaurace à la carte s venkovní terasou – originální mezinárodní kuchyně během večeře, restaurace Kymata, otevřená u pláže – à la carte, lehká jídla během oběda a večeře a la carte; ve všech restauracích k dispozici vegetariánské menu; u večeře požadované formální oblečení (pánové – dlouhé kalhoty); Lounge Bar v lobby, bar/restaurace u bazénu, VIPs bar, Sport’s bar; směnárna, parkoviště, obchody, terasa s výhledem na bazén a na moře, zahrada, bezplatné připojení k internetu; za poplatek: room service; vhodný pro osoby s omezenou mobilitou (pokoje, rampy); akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club; pouze hosté starší 18 let.

POKOJ:junior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělého), cca 33 m², elegantní, luxusní, individuálně nastavitelná klimatizace/topení, koupelna (vana, sprchový kout, WC, fén, pantofle a župany), bezdrátové připojení k internetu, satelitní TV, telefon, DVD, trezor, varná konvice a kávovar, minibar (placený dle spotřeby); sladkosti, ovocný koš a láhev vína na pokoji na uvítanou; balkon (stůl a židle; sušák na prádlo); suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělého), cca 38 m², elegantní, luxusní, ložnice a obývací pokoj oddělené dveřmi, vybavené jako junior suite; apartmá za příplatek, boční nebo frontální výhled na moře za příplatek; superior suite: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dospělého), cca 44 m², vybavení jako v junior suite, výhled na moře; pokoj superior suite za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: 2 vzájemně propojené otevřené bazény, nepravidelné tvary, sladká voda, celkem 600 m², hl. 1,3 m, vířivka; krytý bazén, obdélníkový tvar, sladká voda, 60 m², hl. 1,3 m, vířivka; lehátka, slunečníky a ručníky u bazénů zdarma; tenisový kurt s osvětlením, stolní tenis, fitness; živá hudba v barech; za poplatek: kulečník, snooker, kuželky (v sousedním hotelu), vodní sporty na pláži (placené, externí nabídka).

SPA: Elixir Spa vedené skupinou Constantinou Bros Hostels, nové, elegantní a profesionální lázně; sauna, parní lázeň; za poplatek: posilovna, relaxační a léčebné masáže, aromaterapie, exotické a orientální terapie, ošetření obličeje a těla, rukou a nohou, talasoterapie; relaxační místnost, obchod s kosmetikou, balíky Spa ULTRA

ULTRA ALL INCLUSIVE (za příplatek): snídaně (7.00–11.00), formou švédských stolů v restauraci Estia, oběd (12.00–16.00) servírovaný v restauraci u bazénu nebo v restauraci Kymata, večeře (19.00–22.00) formou švédských stolů v restauraci Estia nebo servírovaná v restauraci à la carte nebo v restauraci Kymata (19.00–22.30); občerstvení, zákusky, zmrzlina v odpoledních hodinách v restauraci Kymata; nealkoholické nápoje a vybrané místní a importované alkoholické nápoje v restauraci Kymata a v baru u bazénu (11.00–17.00) a v Lounge Baru, Vip's baru a Sport's baru (17.00-24.00); také: minibar na pokoji na uvítanou: nealkoholické nápoje, pivo, láhev vína; každý den na pokoji: láhev minerální vody a doplnění sady kávy a čaje; den před odjezdem: láhev sektu.

KONTAKT: 0035/726964333, www.asimina-cbh.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • Wi-Fi
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,8 / 6
Celkové hodnocení
z 5 recenze
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Pokoje standard
 • Dobré jídlo
 • Servis
6 / 6
41-50 lat, s partnerem Červen 2022
Świetny hotel. Pokoje czyste, obsługa hotelowa na najwyższym poziomie. Plaża hotelowa rewelacja, wygodne leżaki, serwis na plaży świetny. Jedzenie bardzo dobrej jakości. Szybkie wifi działa też (...) více informací
Świetny hotel. Pokoje czyste, obsługa hotelowa na najwyższym poziomie. Plaża hotelowa rewelacja, wygodne leżaki, serwis na plaży świetny. Jedzenie bardzo dobrej jakości. Szybkie wifi działa też na plaży. Bardzo dobry hotel jeśli szuka się ciszy i spokoju i odpoczynku bez stresu.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem květen 2022
Hotel bardzo dobrze zarządzany z fachową i miła obsługą. více informací
Hotel bardzo dobrze zarządzany z fachową i miła obsługą.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s partnerem duben 2019
Hotel wywarł bardzo pozytywne wrażenie. Na uwagę zasługuje brak osób poniżej 18 roku życia i związane z tym benefity pod postacią ciszy i spokoju, które z pewnością umożliwiają spokojny (...) více informací
Hotel wywarł bardzo pozytywne wrażenie. Na uwagę zasługuje brak osób poniżej 18 roku życia i związane z tym benefity pod postacią ciszy i spokoju, które z pewnością umożliwiają spokojny odpoczynek. Budynek hotelu, okoliczna zieleń, basen i pokoje wyróżniały się czystością, dbałością o szczegóły oraz zapadły miło w pamięci. Piękne wnętrza oraz cudowny obszar przed hotelem wyróżniały się na tle innych obiektów. Obsługa bardzo sympatyczna, pomocna, zawsze uśmiechnięta. W kwestii posiłków zabrakło trochę potraw rybnych, poza tym menu zróżnicowane, smaczne, codziennie wybór różnych posiłków na kolację wraz z dostępem do produktów lokalnych były w stanie zaspokoić również te bardziej wymagające podniebienia.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 2
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
méně informací
5 / 6
50+ lat, s partnerem srpen 2018
Serwis na bardzo wysokim poziomie, niezwykle czysto, bardzo uprzejmy i kulturalny personel, spokojnie i sympatycznie, muzyka na żywo wieczorami, basen bardzo czysty i wygodny. Jedyny mankament (...) více informací
Serwis na bardzo wysokim poziomie, niezwykle czysto, bardzo uprzejmy i kulturalny personel, spokojnie i sympatycznie, muzyka na żywo wieczorami, basen bardzo czysty i wygodny. Jedyny mankament to wejście do morza - kamieniste lub z pomostu pontonowego, nieco niestabilnego.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 2
 • 3
 • 3
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem duben 2016
szanowni na tym nam zależało , cena high ale hotel bardzo OK , brak innych osób z Polski , taka mała prośba - sugestia jak jest tylko 2 osoby to poprosimy o transfer taxi do hotelu, po (...) více informací
szanowni na tym nam zależało , cena high ale hotel bardzo OK , brak innych osób z Polski , taka mała prośba - sugestia jak jest tylko 2 osoby to poprosimy o transfer taxi do hotelu, po przylocie Pan pilot był zdziwiony nasza propozycją przy naszej płatności , nie było z tym problemu przy wylocie z Pafos sami to zrealizowaliśmy informując opiekuna z Itaki. Wakacje OK poproszę o dobry serwis za wysoką cenę , bardzo nam w tym pomaga Pani Ewa , sami nie mamy czasu na organizację urlopów
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Víska Omodos a Afroditina skála – výlet do pohoří Troodos a do půvabné vesnice Omodos, považovanou za metropoli Vinné stezky. Ochutnávka místních vín, následně návštěva ve výrobně kyperských pochoutek. V obci Geroskipou návštěva byzantského kostela s pěti kopulemi Agia Paraskevi, kde se nacházejí jinde na Kypru jen málokdy zachovalé arabesky. Zastavte se u Petra tou Romiou - místa narození bájné Afrodity. Fotografie u Afroditiny skály je povinným suvenýrem z Kypru! Půldenní výlet. Cena – cca 40 EUR, děti do 12 let – cca 25 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce ).

Jeep safari Akamas a výletní plavba – alternativa pro ty, kteří neradi cestují autokarem. Výprava do hloubi národního parku - něco pro milovníky přírody i pro ty, kteří hledají vzrušení. Trasa výletu vede přes nejzajímavější místa divokého poloostrova Akamas. Procházka přírodní roklí Avakas. V Latchi přestup na loď a nezapomenutelná plavba - blankytnou lagunou do jednoho z mála míst na pobřeží Kypru navštěvované delfíny a mořskými želvami. Koupání v křišťálově průzračném moři a příjemný oběd. Celodenní výlet. Cena – cca 90 EUR, děti do 12 let – cca 50 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu 9místným jeepem, péči kvalifikovaného anglicky hovořícího řidiče, cca tříhodinovou výletní plavbu, oběd s nápoji).

Kyrenia a Bellapais – výlet do jedné z nekrásnějších oblastí Kypru, pro turisty donedávna nepřístupné. Kyrenia je okouzlující přístav na Kypru s krásným historickým centrem a hradem, město, jehož historie začíná už ve starověku. V Bellapais prohlídka romantických ruin opatství ze 13. století. Pro milovníky pohádek v programu hrad sv. Hilariona, který inspiroval Walta Disneyho při natáčení pohádky „O Sněhurce a sedmi trpaslících“. Severní Kypr uchvacuje svou odlišností a množstvím atrakcí. Celodenní výlet. Cena – cca 70 EUR, děti do 12 let – cca 45 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, hraniční poplatky, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce; nutný pas nebo občanský průkaz ).

Vip Kykkos – jedinečná příležitost poznat, jak vypadá skutečný život na Kypru! Cesta začíná tradiční snídaní v typickém „kafenionu“. V lese lze spatřit nejdelší středověký most na ostrově Tzelefos. Návštěva vesnice Arsos proslulé svou hrnčířskou výrobou a výrobou nábytku. Prohlídka pěkného kláštera Kykkos, následně oběd ve vesnici Pedoulas, proslulé dvanácti kostely a s kostelíkem Archanděla Michaela, zapsaným na seznamu UNESCO. Úžasná zahrada v Mandria je příležitostí poznat tajemství bylinkářství. Celodenní výlet. Cena – cca 70 EUR, děti do 12 let – cca 45 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, snídani a oběd, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce ).

Nikósie a Lefkara – návštěva posledního města na hranici na světě. Už více než čtyřicet let probíhá Nikósií Zelená linie, oddělující jih od Turecké republiky severního Kypru - mezinárodně neuznaného státu. Na programu krásná katedrála sv. Jana (Agios Ioannis), jejíž dlouhé stěny jsou pokryty malbami s biblickou tématikou, pocházející z 18. století. Návštěva Byzantského muzea, jehož sbírky jsou plné ikon zázračně zachráněných ze zničených kyperských kostelů. Volný čas ve staré čtvrti Nikósie s historickými domy, které plní funkci obchůdků, a v úzkých, typicky ostrovních uličkách. Při návratu návštěva vesnice Lefkara, která je po celém světě proslulá výrobou výjimečných krajek, které podle legendy proslavil sám Leonardo da Vinci. Celodenní výlet. Cena – cca 50 EUR, děti do 12 let – cca 30 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce ).

Izrael (2 dny) – výlet do Svaté země. Na programu procházka ulicemi Jeruzalémského starého města, na Golgotu, bazilika Božího hrobu a místo nalezení sv. Kříže. Prohlídka Adamovy kaple a cisterny sv. Heleny či Zdi nářků. Příležitost ke koupání v Mrtvém moři, které pro svou ohromnou slanost a velkou hustotu vody vytlačuje plavce k hladině. 2. den prohlídka Chrámu Narození Páně v Betlémě, který je jedním z nejstarších kostelů na světě, s jeskyní v chrámu Narození Páně, kaplí Jesliček a oltářem Tří mudrců z východu. Cena – cca 380 EUR, děti 12 let – cca 360 EUR (zahrnuje: doprava letadlem, ubytování ve 2lůžkových pokojích, doprava klimatizovaným autokarem, vstupenky do navštívených objektů, večeře a snídaně v Izraeli, péče rusky mluvícího průvodce; nutný pas).

Výlet do zoo – perfektní nápad na trávení času s rodinou. Možnost pozorovat: žirafy, opice, krokodýly, tygry, bílé lvy a další zvířata. Výlet trvá cca 4 hodiny. Cena – kol. 21 EUR, děti do 12 let – cca 10 EUR (zahrnuje: dopravu, vstupenky).

Akvapark – zábava pro návštěvníky všech věkových kategorií. Na výběr atrakce jako: Tarzanova houpačka, šlapadla pro děti, lezecká stěna pro odvážné, extrémní kamikadze skluzavka, černé dělo, líná řeka, závodní skluzavka se šesti drahami, překážková dráha nad bazénem a mnoho dalších. V akvaparku se nacházejí restaurace, kavárny a skříňky, sprchy, šatny. Celodenní výlet. Cena – kol. 36 EUR, děti od 2 do 11 let – kol. 20 EUR (zahrnuje: dopravu do akvaparku v Limassolu, vstupenky).

Potápění – v nabídce výletní plavba a potápění: v národním parku Akamas, cena – cca 140 EUR (pro osoby s oprávněním), cca 70 EUR (šnorchlování) v blízkosti vraku lodi Zenobia, cena – cca 140 EUR (pro osoby s oprávněním), cca 65 EUR (šnorchlování). Celodenní výlety. Školení v bazénu a potápění u břehu, pro začátečníky (asi 4 hodiny), cena - cca 65 EUR. Kurzy pro osoby mající zájem získat oprávnění - informace u delegáta.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter