phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Louis Phaethon Beach

Výhody nabídky

 • rodinná dovolená
 • profesionální animační programy
 • výborná kuchyně

Hotel Louis Phaethon Beach Kód: PFOPHAE

12 245PLN
Dorośli: 2 all inclusive Pá 15.03 – Po 18.03.24 (4 dní)
Itaka

Hotel Louis Phaethon Beach Kód: PFOPHAE Kypr \ Pafos

Fantastické místo pro slunnou rodinnou dovolenou. Skvělá atmosféra, spousta zábavy, sportovních aktivit a zábavných programů pro děti i rodiče. Mladší návštěvníci se mohou těšit na aktivity v klubech, minidisco, dětská hřiště, a dokonce i speciální menu. Všechno profesionálně organizované, protože hotel je součástí sítě Louis Hotels, specialisty na úspěšnou dovolenou. Hosté ocení vynikající a rozmanité jídla, skvělý animační tým a ochotný personál. Nepochybnou předností hotelu je aquapark se skluzavkami.

Popis nabídky

6 km od centra města PAPHOS, 3,5 km od přístavu a archeologického parku v Kato Paphos, nejbližší obchody a restaurace 500 m od hotelu, 500 m od aquaparku Aphrodite, 7 km od Pano Paphos a starobylé hrobky králů; 16 km od letiště Paphos (letadla jsou slyšitelná, ale neruší), 145 km od letiště v Larnace; autobusová zastávka 50 m od hotelu (Paphos).

zelená plocha plnící funkci pláže, skalnatý vstup do moře přímo u hotelu, přístup přes pobřežní cestu, zdarma slunečníky a lehátka; 100 m od hotelu, malá, veřejná pláž, písčitá s kameny, bez plážového servisu.

tříhvězdičkový, udržovaný, postavený v roce 1993, renovovaný v zimě 2010/2011, 422 pokojů, 1 budova, 3 podlaží, 6 výtahů, prostorné lobby, 24h. recepce, restaurace Esperides - kyperská a mezinárodní kuchyně, tematické jídla, restaurace/bar Helios u bazénu (otevřený v letní sezóně) - lehký snack, v obou restauracích dětské menu, restaurace Mura Asian u bazénu (otevřený v letní sezóně) - asijská kuchyně, ve všech restauracích stravování formou švédských stolů, k dispozici židličky pro děti, vegetariánské menu, bary Atrium a Cafe Vienna v lobby, night-club Charios; směnárna, TV místnost, prodejna suvenýrů, klenotník; konferenční centrum pro 500 osob, terasa s výhledem na moře, do zahrady; za poplatek: internetový koutek, bezdrátové připojení k internetu, kadeřník, prádelna, půjčovna aut; vhodné pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

standardní: 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), 19 m², dobře udržovaný, vyhřívaný (v zimní sezóně) nebo klimatizace (v letní sezóně), koupelna (vana, WC, fén), TV-sat, telefon, lednice; za poplatek: trezor; zdarma baby-cot (nutno objednat předem); balkon (stůl a židle); výhled na moře za příplatek.

hlavní bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, 580 m², hloubka 0,5-1,4m, aquapark postaven v roce 2011, (otevřený od května do října): velký bazén, sladká voda, 550 m², hloubka 1,4 m, 3 skluzavky, včetně jedné se čtyřmi dráhami, vířivka, hydromasáž, sladká voda, 255 m², hloubka 0,3 m, u bazénů zdarma slunečníky a lehátka; 2 tenisové kurty (za poplatek osvětlení, vybavení na kauci), 2 badmintonové kurty, stolní tenis; herna pro děti a dětské hřiště, školička (1-3 let), miniklub (4-12 let), minidisco, filmy pro děti, denní a večerní animační programy pro děti i dospělé: sportovní aktivity, aerobic, šipky, vodní pólo, basketbal, plážový volejbal, kabaretní představení, bingo, diskotéka; za poplatek: kulečník, petanque; centrum Health Club: zdarma: krytý bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, vyhřívaný (v zimě), 45 m², hloubka 0,8-1,2m, osušky na kauci (pouze pro použití v krytém bazénu); vířivka, sauna, parní lázeň, posilovna; za poplatek: masáže.

snídaně (7.00-10.00) a večeře (18.00-21.00) stravování formou švédských stolů v restauraci Esperides; oběd (12.30-14.30) formou švédských stolů v restauraci Helios nebo Mura Asian (v letní sezóně) nebo v restauraci Esperides (v zimní sezóně); svačina (16.30-17.30) a snack (10.00-17.30, 22.00-24.00) v restauraci Helios (v letní sezóně) nebo v restauraci Esperides (v zimní sezóně); nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v barech: Atrium Cafe Vienna a Helios (10.00-24.00); nutno nosit náramek all inclusive.

00357/26964600, www.louishotels.com

 • plážový servis
 • vstup do Health Clubu
5,0 / 6
95% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
Informace o regionu

Kypr — Pafos

Krásná historie Kypru je spojena s kultem bohyně Afrodity. Vynořila se z mořské pěny přímo zde, poblíž Pafosu, na kouzelném místě Petra tou Romiou, k jehož názvu se váže další legenda. Již v antice sem přitahoval kult bohyně lásky příchozí z celého světa stejně, jako dnes přitahují turisty malebné pláže a čisté moře.

POLOHA: 6 km od centra města PAPHOS, 3,5 km od přístavu a archeologického parku v Kato Paphos, nejbližší obchody a restaurace 500 m od hotelu, 500 m od aquaparku Aphrodite, 7 km od Pano Paphos a starobylé hrobky králů; 16 km od letiště Paphos (letadla jsou slyšitelná, ale neruší), 145 km od letiště v Larnace; autobusová zastávka 50 m od hotelu (Paphos).

PLÁŽ: zelená plocha plnící funkci pláže, skalnatý vstup do moře přímo u hotelu, přístup přes pobřežní cestu, zdarma slunečníky a lehátka; 100 m od hotelu, malá, veřejná pláž, písčitá s kameny, bez plážového servisu.

HOTEL: tříhvězdičkový, udržovaný, postavený v roce 1993, renovovaný v zimě 2010/2011, 422 pokojů, 1 budova, 3 podlaží, 6 výtahů, prostorné lobby, 24h. recepce, restaurace Esperides - kyperská a mezinárodní kuchyně, tematické jídla, restaurace/bar Helios u bazénu (otevřený v letní sezóně) - lehký snack, v obou restauracích dětské menu, restaurace Mura Asian u bazénu (otevřený v letní sezóně) - asijská kuchyně, ve všech restauracích stravování formou švédských stolů, k dispozici židličky pro děti, vegetariánské menu, bary Atrium a Cafe Vienna v lobby, night-club Charios; směnárna, TV místnost, prodejna suvenýrů, klenotník; konferenční centrum pro 500 osob, terasa s výhledem na moře, do zahrady; za poplatek: internetový koutek, bezdrátové připojení k internetu, kadeřník, prádelna, půjčovna aut; vhodné pro osoby se zdravotním postižením; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express, Diners Club.

POKOJ: standardní: 2-os. (možnost 1 nebo 2 přistýlek), 19 m², dobře udržovaný, vyhřívaný (v zimní sezóně) nebo klimatizace (v letní sezóně), koupelna (vana, WC, fén), TV-sat, telefon, lednice; za poplatek: trezor; zdarma baby-cot (nutno objednat předem); balkon (stůl a židle); výhled na moře za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: hlavní bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, 580 m², hloubka 0,5-1,4m, aquapark postaven v roce 2011, (otevřený od května do října): velký bazén, sladká voda, 550 m², hloubka 1,4 m, 3 skluzavky, včetně jedné se čtyřmi dráhami, vířivka, hydromasáž, sladká voda, 255 m², hloubka 0,3 m, u bazénů zdarma slunečníky a lehátka; 2 tenisové kurty (za poplatek osvětlení, vybavení na kauci), 2 badmintonové kurty, stolní tenis; herna pro děti a dětské hřiště, školička (1-3 let), miniklub (4-12 let), minidisco, filmy pro děti, denní a večerní animační programy pro děti i dospělé: sportovní aktivity, aerobic, šipky, vodní pólo, basketbal, plážový volejbal, kabaretní představení, bingo, diskotéka; za poplatek: kulečník, petanque; centrum Health Club: zdarma: krytý bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, vyhřívaný (v zimě), 45 m², hloubka 0,8-1,2m, osušky na kauci (pouze pro použití v krytém bazénu); vířivka, sauna, parní lázeň, posilovna; za poplatek: masáže.

ALL INCLUSIVE (za příplatek): snídaně (7.00-10.00) a večeře (18.00-21.00) stravování formou švédských stolů v restauraci Esperides; oběd (12.30-14.30) formou švédských stolů v restauraci Helios nebo Mura Asian (v letní sezóně) nebo v restauraci Esperides (v zimní sezóně); svačina (16.30-17.30) a snack (10.00-17.30, 22.00-24.00) v restauraci Helios (v letní sezóně) nebo v restauraci Esperides (v zimní sezóně); nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v barech: Atrium Cafe Vienna a Helios (10.00-24.00); nutno nosit náramek all inclusive.

KONTAKT: 00357/26964600, www.louishotels.com

ZDARMA:
 • plážový servis
 • vstup do Health Clubu
Położenie na mapie
Opinie klientów
5,0 / 6
Celkové hodnocení
z 224 recenze
95%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
95%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Servis
 • Dobré jídlo
 • Poloha hotelu
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli květen 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli květen 2023
Super hotel jednak trochę oddalony od centrum. Małe pokoje. Bardzo dobry pod kątem dzieci (place zabaw, baseny, zjeżdżalnie, animacje na powietrzu) Obsługa bardzo dobra. All Inclusive na (...) více informací
Super hotel jednak trochę oddalony od centrum. Małe pokoje. Bardzo dobry pod kątem dzieci (place zabaw, baseny, zjeżdżalnie, animacje na powietrzu) Obsługa bardzo dobra. All Inclusive na lokalnych alkocholach i robione na szybko. Jedzenie robione pod angielskich turystów. Hotel nastawiony na anglików. Mi to nie przeszkadzało.
 • 4
 • 4
 • 6
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli květen 2023
Hotel jest już wiekowy, ale jest bardzo fajny. Bardzo dobre jedzenie oraz miła obsługa. více informací
Hotel jest już wiekowy, ale jest bardzo fajny. Bardzo dobre jedzenie oraz miła obsługa.
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
41-50 lat, s partnerem duben 2023
Hotel wybierałem "z przypadku" niemniej jednak przerósł moje oczekiwania. W porównaniu do rzekomo lepszych hoteli ten jest położony zdecydowanie korzystniej od konkurencji. Inne hotele miejsca (...) více informací
Hotel wybierałem "z przypadku" niemniej jednak przerósł moje oczekiwania. W porównaniu do rzekomo lepszych hoteli ten jest położony zdecydowanie korzystniej od konkurencji. Inne hotele miejsca leżakowe miały praktycznie na deptaku - zero prywatności , a tutaj spory teren do dyspozycji. Jedzenie praktycznie od rana do nocy w różnych punktach. Bardzo urozmaicone i smaczne. Obsługa w 200% profesjonalna i przemiła ! Nawet pójście do baru graniczyło z cudem, ponieważ wszystko było przynoszone do stolika i tam tez zamawiane. Codzienne wymiany ręczników. Brak napiwków - widać , ze obsługa jest godziwie opłacana. Kierownictwo starało się również na bezpośredni kontakt z klientem. Ciekawe animacje, stałe dbanie o klienta. W pełni polecam !
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, s partnerem duben 2023
Czystość, obsługa, wyżywienie, pokój oraz plaża the best více informací
Czystość, obsługa, wyżywienie, pokój oraz plaża the best
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli duben 2023
Doskonały hotel. Jedyny problem to brak dobrej kawy. více informací
Doskonały hotel. Jedyny problem to brak dobrej kawy.
 • 5
 • 5
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s rodinou duben 2023
Hotel spełnił moje oczekiwania. Nie mogę się do niczego przyczepić. Byłem pod wieloma względami pod wrażeniem. Czyste pokoje, codzienne sprzątanie, czyste i zadbane baseny na zewnątrz i (...) více informací
Hotel spełnił moje oczekiwania. Nie mogę się do niczego przyczepić. Byłem pod wieloma względami pod wrażeniem. Czyste pokoje, codzienne sprzątanie, czyste i zadbane baseny na zewnątrz i wewnątrz, bardzo dużo leżaków, wiele atrakcji przy hotelu dla dzieci (plac zabaw na trawie, na piasku oraz wodny), jedzenie różnorodne i bardzo pyszne, hotel z prywatną plażą, codzienne występy wokalne i taneczne dla dzieci i dorosłych. Obsługa hotelowa bardzo miła.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
26-30 lat, se svými přáteli duben 2023
Zacznę od obsługi bo jeszcze z tak pozytywnym podejściem się nie spotkałam. Nienachalne dopytywanie czy wszystko ok, uśmiechy, radość z tego co robią. Super! Wyżywienie- mega! Każdego dnia co (...) více informací
Zacznę od obsługi bo jeszcze z tak pozytywnym podejściem się nie spotkałam. Nienachalne dopytywanie czy wszystko ok, uśmiechy, radość z tego co robią. Super! Wyżywienie- mega! Każdego dnia co innego, przeogromny wybór. Nikt głodny nie wyjdzie, międzyczasie przystawki. Pokoje ogarniają codziennie, dokładane ręczniki, słane łóżka. Co prawda nasz pokój był w starej części wiec był trochę w gorszym standardzie ale nadal ok. Bardzo dużo atrakcji, animatorzy, sklepik, strefa wellmess, blisko morza i plaży. Lokalizacja jest ok, chociaż do głównych atrakcji pafos jest ok 5 km. Na nogach ciężko dlatego polecam lokalny autobus za 1,5 euro.
 • 3
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 3
 • 5
méně informací
5 / 6
31-40 lat, se svými přáteli duben 2023
Wyjazd na Cypr był moją drugą wycieczką organizowaną przez biuro podróży Itaka i jak zwykle wszystko poszło gładko. Sam lot jest dla mnie bardzo stresujący, dlatego cenie sobie fakt, gdy nie (...) více informací
Wyjazd na Cypr był moją drugą wycieczką organizowaną przez biuro podróży Itaka i jak zwykle wszystko poszło gładko. Sam lot jest dla mnie bardzo stresujący, dlatego cenie sobie fakt, gdy nie muszę zaprzątać sobie głowy innymi sprawami. Hotel czysty, zadbany. Pokoje sprzątanie codziennie. Jedzenie pyszne i zróżnicowane - to duża zaleta. Plaża na wyciągnięcie ręki, hotel usytuowany tuż przy niej. Bardzo miła obsługa hotelu, ludzie uśmiechnięci, weseli. Cóż... przy tej pogodzie i ja byłem. :)
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli duben 2023
Hotel jest położony bezpośrednio przy morzu, obok przebiega nadmorska promenada, którą można spacerować i biegać wzdłuż wybrzeża. Obok znajduje się przystanek autobusowy, dzięki czemu można (...) více informací
Hotel jest położony bezpośrednio przy morzu, obok przebiega nadmorska promenada, którą można spacerować i biegać wzdłuż wybrzeża. Obok znajduje się przystanek autobusowy, dzięki czemu można podróżować samodzielnie. Obiekt jest kompleksowo wyposazony w miejsca do rekreacji dla każdej grupy wiekowej - kilka basenów o różnej głębokości. Dla maluchów osobny basen z urządzeniami oraz ogromny statek-plac zabaw, ponadto baseny wewnętrzne z podgrzewaną wodą, sauna sucha sucha i parowa, dwa korty tenisowe. Bardzo dobra, urozmaicona kuchnia. Przyjazna obsługa. Swoboda w dostępie do usług oraz przy posiłkach, nie czuje się tłoku mimo obecności wielu gości. Na pewno tam wrócimy :)
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem duben 2023
Super położenie na uboczu promenady. Plaża publiczna około 200m od hotelu. Hotelowa wąska, ale jest. Spokojna okolica. Jedzenie bardzo dobre, wybór ogromny. více informací
Super położenie na uboczu promenady. Plaża publiczna około 200m od hotelu. Hotelowa wąska, ale jest. Spokojna okolica. Jedzenie bardzo dobre, wybór ogromny.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s rodinou duben 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 2
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli duben 2023
Hotel z bardzo dobrze przystosowana infrastrukturą pod duża ilość gości oraz dzieci. Jedzenie, lokalizacją, oraz obsługa na najwyższym poziomie, zdecydowanie jeden z przyjemniejszych obiektów (...) více informací
Hotel z bardzo dobrze przystosowana infrastrukturą pod duża ilość gości oraz dzieci. Jedzenie, lokalizacją, oraz obsługa na najwyższym poziomie, zdecydowanie jeden z przyjemniejszych obiektów ostatnimi laty do którego mieliśmy przyjemność wraz z Itaką podróżować.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou duben 2023
Hotel pomimo swoich lat jest bardzo czysty i zadbany. Codzienna wymiana ręczników i sprzątanie pokojów. Jedzenie urozmaicone, różne kuchnie - każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel nastawiony na (...) více informací
Hotel pomimo swoich lat jest bardzo czysty i zadbany. Codzienna wymiana ręczników i sprzątanie pokojów. Jedzenie urozmaicone, różne kuchnie - każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel nastawiony na rodziny z dziećmi - świetny brodzik ze zjeżdżalniami, menu dla dzieci, animacje w trakcie dnia i wieczorami (prowadzone po angielsku, ale dzieciom to nie przeszkadza :)). Od hotelu do portu prowadzi piękna nadmorska promenada, do piaszczystej plaży jest ok. 200 m. Pod samym hotelem znajduje się przystanek autobusowy umożliwiający bezpośredni transport do centrum.
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
31-40 lat, s rodinou duben 2023
Hotel czysty schludny ,na pierwszy rzut oka nie robi wrażenia,dopiero na miejscu można się przekonać ze warto,zdjęcia z oferty nie oddają tego co można zastać na miejscu .Jest o wiele lepiej (...) více informací
Hotel czysty schludny ,na pierwszy rzut oka nie robi wrażenia,dopiero na miejscu można się przekonać ze warto,zdjęcia z oferty nie oddają tego co można zastać na miejscu .Jest o wiele lepiej ;) Hotel nastawiony na dzieci ,dużo animacj,baseny dla dzieci dokładnie 4 (1 zwykły brodzik,1z łodzią ,1 przy basenie dla dorosłych i 1 plac zabaw w wodzie) Kuchnia różnorodna ze stacjami Każda stacja posiada odrębnego kucharza -potrawy zrobione jak należy , Alkohol Tutaj mogę z czystym sumieniem powiedziec(15lat jako zawodowy barman)jak na all. To ze wszystkich hoteli na jakich byłem to najlepiej oceniam Szkło czyste ,lod(to sie nie zdarza w Polsce ) przefiltrowane ,klarowne nie ingerujące w smak . Alkohol i składniki użytego do napojów są oki ,wiadomo ze to zamienniki aczkolwiek podawane są wg mniej więcej swoich proporcjach. Hotel jest usytuowany blisko lotniska ,autokarem 14 minut Pierwszy przyjeżdżasz i ostatni wyjeżdzasz,bajka ;))
 • 4
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem březen 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
41-50 lat, se svými přáteli březen 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 4
 • 5
 • 6
méně informací
6 / 6
50+ lat, se svými přáteli březen 2023
Jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji o pobycie w tym hotelu. Budynek może nie najnowszy z zewnątrz, jednak pokoje wyremontowane (bez drzwi). Czystość, to duży atut. My mieliśmy codzienną (...) více informací
Jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji o pobycie w tym hotelu. Budynek może nie najnowszy z zewnątrz, jednak pokoje wyremontowane (bez drzwi). Czystość, to duży atut. My mieliśmy codzienną wymianę ręczników i o dziwo pościeli. W całym obiekcie jest naprawdę czysto. Kolejnym atutem jest wyżywienie - różnorodność, doprawienie, alkohole (dobrej jakości) może tylko kawa z automatu mi nie podchodziła. Natomiast bardzo dobrą frape robili w barze. Kuchnia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Animatorzy to także profesjonalną ekipą. Największym atutem są pracownicy, którzy na każdym kroku starają się pomagać gościom. Spotkałem tylko jednego, mało uprzejmego do wielu klientów faceta, który chyba był szefem baru. Małym minusem jest brak plaży hotelowej ale o tym wiedziałem wcześniej. Podsumowując hotel warty polecenia (już to zrobiłem wśród znajomych) małe minusy nie przesłaniają dobrego obrazu hotelu. Mogę tam wrócić.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s partnerem březen 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
méně informací
6 / 6
31-40 lat, se svými přáteli březen 2023
Pokój jak na 3 osoby to mały i łóżko dla trzeciej osoby niedostosowane dla osoby dorosłej (łóżko za krótkie). Obsługa bez zastrzeżeń. Plaża blisko i z leżakami dla gości hotelowych. Plus za 2 (...) více informací
Pokój jak na 3 osoby to mały i łóżko dla trzeciej osoby niedostosowane dla osoby dorosłej (łóżko za krótkie). Obsługa bez zastrzeżeń. Plaża blisko i z leżakami dla gości hotelowych. Plus za 2 baseny jeden wewnętrzny i większy zewnętrzny. Jedzenie pyszne i bardzo duży wybór. Dużym plusem była także możliwość zrobienia herbaty i kawy przy kolacji ważne jest to gdy urlop jest jeszcze przed sezonem i wieczory są jeszcze chłodne.
 • 3
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
méně informací
6 / 6
26-30 lat, s partnerem březen 2023
Hotel w którym się zatrzymaliśmy był cudowny. Pokój z widokiem na morze, wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Jedzenie pyszne i było go wiele...bardzo wiele ;) více informací
Hotel w którym się zatrzymaliśmy był cudowny. Pokój z widokiem na morze, wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Jedzenie pyszne i było go wiele...bardzo wiele ;)
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
méně informací
5 / 6
20-25 lat, s partnerem březen 2023
Cudowny hotel, świetna i przemiła obsługa. Dbałość o każdy detal. Jestem bardzo zadowolona i polecam! Blisko przystanek autobusowy, przed samym wjazdem na obiekt hotelu. Dodatkowo lokalizacja (...) více informací
Cudowny hotel, świetna i przemiła obsługa. Dbałość o każdy detal. Jestem bardzo zadowolona i polecam! Blisko przystanek autobusowy, przed samym wjazdem na obiekt hotelu. Dodatkowo lokalizacja również bardzo dobra, widok na morze, blisko do centrum i lotniska :)
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
méně informací
6 / 6
20-25 lat, s partnerem březen 2023
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w hotelu jak i obsługi. Hotel jest usytuowany nieopodal deptaku prowadzącego wzdłuż lini brzegowej do portu, jest to ogromny atut dla spacerowiczów. Jedzenie (...) více informací
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w hotelu jak i obsługi. Hotel jest usytuowany nieopodal deptaku prowadzącego wzdłuż lini brzegowej do portu, jest to ogromny atut dla spacerowiczów. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór przez co każdy znajdzie coś dla siebie. Stołówka i teren obiektu na zewnątrz bardzo zadbany. Polecam!
 • 5
 • 6
 • 6
 • 4
 • 6
 • 5
 • 5
 • 6
méně informací
5 / 6
20-25 lat, se svými přáteli březen 2023
Žádný popis více informací
Žádný popis
 • 5
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
4 / 6
41-50 lat, se svými přáteli březen 2023
Pracownicy i obsługa hotelu dbają o czystość na terenie całego obiektu. Pokoje sprzątane codziennie. Również codzienna wymianą ręczników. Śniadania i lunche dosyć monotonne ale smaczne. kolacje (...) více informací
Pracownicy i obsługa hotelu dbają o czystość na terenie całego obiektu. Pokoje sprzątane codziennie. Również codzienna wymianą ręczników. Śniadania i lunche dosyć monotonne ale smaczne. kolacje tematyczne - kuchnia grecka, włoska, arabska itp. pokój przyzwoitej wielkości, czysty. Łazienka czysta jednak swoje lata świetności miała parę lat temu. Dostęp do morza z wąskiej plaży. Lepsza jest jakieś 5 minut od hotelu. Dwa dość duże baseny + trzy zjeżdżalnie. Hotel z dużą ilością zieleni.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 3
 • 4
 • 2
 • 3
 • 5
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Víska Omodos a Afroditina skála – výlet do pohoří Troodos a do půvabné vesnice Omodos, považovanou za metropoli Vinné stezky. Ochutnávka místních vín, následně návštěva ve výrobně kyperských pochoutek. V obci Geroskipou návštěva byzantského kostela s pěti kopulemi Agia Paraskevi, kde se nacházejí jinde na Kypru jen málokdy zachovalé arabesky. Zastavte se u Petra tou Romiou - místa narození bájné Afrodity. Fotografie u Afroditiny skály je povinným suvenýrem z Kypru! Půldenní výlet. Cena – cca 40 EUR, děti do 12 let – cca 25 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce ).

Jeep safari Akamas a výletní plavba – alternativa pro ty, kteří neradi cestují autokarem. Výprava do hloubi národního parku - něco pro milovníky přírody i pro ty, kteří hledají vzrušení. Trasa výletu vede přes nejzajímavější místa divokého poloostrova Akamas. Procházka přírodní roklí Avakas. V Latchi přestup na loď a nezapomenutelná plavba - blankytnou lagunou do jednoho z mála míst na pobřeží Kypru navštěvované delfíny a mořskými želvami. Koupání v křišťálově průzračném moři a příjemný oběd. Celodenní výlet. Cena – cca 90 EUR, děti do 12 let – cca 50 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu 9místným jeepem, péči kvalifikovaného anglicky hovořícího řidiče, cca tříhodinovou výletní plavbu, oběd s nápoji).

Kyrenia a Bellapais – výlet do jedné z nekrásnějších oblastí Kypru, pro turisty donedávna nepřístupné. Kyrenia je okouzlující přístav na Kypru s krásným historickým centrem a hradem, město, jehož historie začíná už ve starověku. V Bellapais prohlídka romantických ruin opatství ze 13. století. Pro milovníky pohádek v programu hrad sv. Hilariona, který inspiroval Walta Disneyho při natáčení pohádky „O Sněhurce a sedmi trpaslících“. Severní Kypr uchvacuje svou odlišností a množstvím atrakcí. Celodenní výlet. Cena – cca 70 EUR, děti do 12 let – cca 45 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, hraniční poplatky, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce; nutný pas nebo občanský průkaz ).

Vip Kykkos – jedinečná příležitost poznat, jak vypadá skutečný život na Kypru! Cesta začíná tradiční snídaní v typickém „kafenionu“. V lese lze spatřit nejdelší středověký most na ostrově Tzelefos. Návštěva vesnice Arsos proslulé svou hrnčířskou výrobou a výrobou nábytku. Prohlídka pěkného kláštera Kykkos, následně oběd ve vesnici Pedoulas, proslulé dvanácti kostely a s kostelíkem Archanděla Michaela, zapsaným na seznamu UNESCO. Úžasná zahrada v Mandria je příležitostí poznat tajemství bylinkářství. Celodenní výlet. Cena – cca 70 EUR, děti do 12 let – cca 45 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, snídani a oběd, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce ).

Nikósie a Lefkara – návštěva posledního města na hranici na světě. Už více než čtyřicet let probíhá Nikósií Zelená linie, oddělující jih od Turecké republiky severního Kypru - mezinárodně neuznaného státu. Na programu krásná katedrála sv. Jana (Agios Ioannis), jejíž dlouhé stěny jsou pokryty malbami s biblickou tématikou, pocházející z 18. století. Návštěva Byzantského muzea, jehož sbírky jsou plné ikon zázračně zachráněných ze zničených kyperských kostelů. Volný čas ve staré čtvrti Nikósie s historickými domy, které plní funkci obchůdků, a v úzkých, typicky ostrovních uličkách. Při návratu návštěva vesnice Lefkara, která je po celém světě proslulá výrobou výjimečných krajek, které podle legendy proslavil sám Leonardo da Vinci. Celodenní výlet. Cena – cca 50 EUR, děti do 12 let – cca 30 EUR (zahrnuje: pojištění, dopravu klimatizovaným autokarem, vstupenky do navštívených objektů, péči polskojazyčného průvodce ).

Izrael (2 dny) – výlet do Svaté země. Na programu procházka ulicemi Jeruzalémského starého města, na Golgotu, bazilika Božího hrobu a místo nalezení sv. Kříže. Prohlídka Adamovy kaple a cisterny sv. Heleny či Zdi nářků. Příležitost ke koupání v Mrtvém moři, které pro svou ohromnou slanost a velkou hustotu vody vytlačuje plavce k hladině. 2. den prohlídka Chrámu Narození Páně v Betlémě, který je jedním z nejstarších kostelů na světě, s jeskyní v chrámu Narození Páně, kaplí Jesliček a oltářem Tří mudrců z východu. Cena – cca 380 EUR, děti 12 let – cca 360 EUR (zahrnuje: doprava letadlem, ubytování ve 2lůžkových pokojích, doprava klimatizovaným autokarem, vstupenky do navštívených objektů, večeře a snídaně v Izraeli, péče rusky mluvícího průvodce; nutný pas).

Výlet do zoo – perfektní nápad na trávení času s rodinou. Možnost pozorovat: žirafy, opice, krokodýly, tygry, bílé lvy a další zvířata. Výlet trvá cca 4 hodiny. Cena – kol. 21 EUR, děti do 12 let – cca 10 EUR (zahrnuje: dopravu, vstupenky).

Akvapark – zábava pro návštěvníky všech věkových kategorií. Na výběr atrakce jako: Tarzanova houpačka, šlapadla pro děti, lezecká stěna pro odvážné, extrémní kamikadze skluzavka, černé dělo, líná řeka, závodní skluzavka se šesti drahami, překážková dráha nad bazénem a mnoho dalších. V akvaparku se nacházejí restaurace, kavárny a skříňky, sprchy, šatny. Celodenní výlet. Cena – kol. 36 EUR, děti od 2 do 11 let – kol. 20 EUR (zahrnuje: dopravu do akvaparku v Limassolu, vstupenky).

Potápění – v nabídce výletní plavba a potápění: v národním parku Akamas, cena – cca 140 EUR (pro osoby s oprávněním), cca 70 EUR (šnorchlování) v blízkosti vraku lodi Zenobia, cena – cca 140 EUR (pro osoby s oprávněním), cca 65 EUR (šnorchlování). Celodenní výlety. Školení v bazénu a potápění u břehu, pro začátečníky (asi 4 hodiny), cena - cca 65 EUR. Kurzy pro osoby mající zájem získat oprávnění - informace u delegáta.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu: 12 245czk Celkem Podrobnosti o ceně 24 490 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclock