phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Fun Island Resort & Spa

Výhody nabídky

 • romantická dovolená ve dvou
 • bílá písčitá pláž
 • velká a dobře udržovaná zahrada
 • spa centrum Araamu
 • vodní sporty

Hotel Fun Island Resort & Spa Kód: MLEFUNI

34 074PLN
Dorośli: 2 all inclusive soft St 16.06 – Čt 24.06.21 (8 dní)
Itaka

Hotel Fun Island Resort & Spa Kód: MLEFUNI Maledivy

Tyrkysový oceán, bílý jemný písek a palmy - ideální prostředí pro romantickou dovolenou ve dvou. Elegantní, nachází se na malém ostrově Bodufinolhu, nabízí vysoký standard služeb a pohodlné pokoje v tropické zahradě. Na místě jsou dvě restaurace a bar, spa centrum, široká nabídka vodních sportů a bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Popis nabídky

na severním atolu Male, na ostrově Bodufinolhu o délce 700 metrů a šířce 168 metrů; cca 37 km od letiště v Male, transfer motorovým člunem z letiště v Male (cca 45 min).

písčitá, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

tříhvězdičkový, obnoven na přelomu roku 2019 a 2020 (pokoje), 75 bungalovů, elegantní a prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace Farivalhu – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, Envashi Coffe Shop – á la carte, občerstvení, dezerty, nealkoholické nápoje, Fun Bar – alkoholické nápoje a koktejly; obchod s dárkovými předměty; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorech; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Amex.

beach front: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dítě) cca 21 m², obnovený, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprcha, WC), telefon, televize, varná konvice, minibar (za poplatek); baby-cot zdarma pro dítě do 2 let (nutno objednat předem); terasa nebo terasa (stůl, židle).

fitness centrum, stolní tenis; animace pro dospělé; spa centrum Araamu (za poplatek): masáže a ošetřovací procedury; potápěčské centrum PADI, nemotorizované sporty na pláži.

0096/06640033, www.funislandmaldives.com

 • plážový servis
Informace o regionu

Maledivy

Krajina jako z pohlednic, nádherné korálové útesy, tyrkysová voda, báječné pláže s měkkým pískem a luxusní hotely s domky na vodě - právě to jsou Maledivy!

POLOHA: na severním atolu Male, na ostrově Bodufinolhu o délce 700 metrů a šířce 168 metrů; cca 37 km od letiště v Male, transfer motorovým člunem z letiště v Male (cca 45 min).

PLÁŽ: písčitá, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

HOTEL: tříhvězdičkový, obnoven na přelomu roku 2019 a 2020 (pokoje), 75 bungalovů, elegantní a prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace Farivalhu – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, Envashi Coffe Shop – á la carte, občerstvení, dezerty, nealkoholické nápoje, Fun Bar – alkoholické nápoje a koktejly; obchod s dárkovými předměty; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorech; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Amex.

POKOJ:beach front: pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dítě) cca 21 m², obnovený, individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (sprcha, WC), telefon, televize, varná konvice, minibar (za poplatek); baby-cot zdarma pro dítě do 2 let (nutno objednat předem); terasa nebo terasa (stůl, židle).

SPORT A ZÁBAVA: fitness centrum, stolní tenis; animace pro dospělé; spa centrum Araamu (za poplatek): masáže a ošetřovací procedury; potápěčské centrum PADI, nemotorizované sporty na pláži.

KONTAKT: 0096/06640033, www.funislandmaldives.com

ZDARMA:
 • plážový servis
Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Šnorchlování s průvodcem — dokonalá příležitost obdivovat podvodní svět ve společnosti anglicky hovořícího průvodce. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 50 USD.

Výprava na sousední ostrov — plavba na sousední ostrov, čas na šnorchlování. Cena: cca 45 USD - půldenní výlet, cca 70 USD - celodenní výlet.

Plavba na lodi se skleněným dnem — asi hodinová plavba na lodi se skleněným dnem je dokonalá příležitost k obdivování jedinečného korálového útesu a podvodního světa. Cena - cca 90 USD.

Male — prohlídka nejmenšího hlavního města světa a jediného města na ostrově - Male. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 55 USD (výlet realizovaný z hotelu MLEPARA, MLERASF).

Výlet na neobydlený ostrov — plavba na malý neobydlený ostrov obklopený azurovou vodou a korálovým útesem. Odpočinek a piknik na pláži. Doba trvání - cca 6 hod. Cena: cca 190 USD.

Plavání se žraloky — jedinečné dojmy zaručeny! Žralok obrovský je největší ryba na světě dosahující průměrně délky kol. 10 m. Zdržovat se vedle něj je zcela bezpečné, protože se i přes obří rozměry živí planktonem. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 170 USD (výlet realizovaný z hotelů: MLESUNI, MLEGANE).

Plavba o západu slunce — asi hodina, romantická plavba tradiční lodí a obdivování západu slunce. Cena - cca 50 USD.

lovení ryb — výprava na ranní nebo večerní chytání ryb. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 45 USD.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
42 594 Czk -20%
34 074czk Celkem Podrobnosti o ceně 68 148 czk

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter