phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> >

Hotel Royal Island Resort & Spa

Výhody nabídky

 • krásné pláže s bílým pískem
 • světová úroveň služby
 • elegantní vily
 • výborná kuchyně
 • transfer hydroplánem

Hotel Royal Island Resort & Spa Kód: MLEROYA

36 219PLN
Dorośli: 2 all inclusive soft St 27.10 – Čt 04.11.21 (8 dní)
Itaka

Hotel Royal Island Resort & Spa Kód: MLEROYA Maledivy

Ráj uprostřed oceánu! Bílá, dlouhá pláž, azurový Indický oceán a elegantní vily, ze kterých můžete přejít přímo na pláž - je ideální místo pro romantickou dovolenou. Krásný bazén, večeře ve dvou v exotické scenérii a vynikající služby na nejvyšší úrovni, to vše na jednom místě, připraveno pro nejnáročnější hosty.

Popis nabídky

na atolu Baa, na ostrově Horubadhoo o délce 800 metrů a šířce 220 metrů; cca 37 km od letiště v Male, transfer letecky na ostrov Dharavandhoo (cca. 20 min.) a pak motorovým člunem (cca. 10 min.).

písčitá, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

pětihvězdičkový, 150 vil, elegantní a prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace Maak – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, Raabondhi – à la carte, bar u bazénu – občerstvení, dezerty, nealkoholické nápoje, Boli Bar and Fun Pub – alkoholické nápoje a koktejly; obchod s dárkovými předměty; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorech; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, JCB i AMEX.

standardní (Beach Villa): pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dítě) cca 31 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC), telefon, trezor, varná konvice, minibar (za poplatek); terasa (stůl a židle); všechny vily s výhledem na oceán.

bazén, fitness centrum, stolní tenis, biliard, squash, volejbalové hřiště, nemotorizované sporty na pláži; animace pro dospělé; spa centrum Araamu (za poplatek): masáže a ošetřovací procedury; potápěčské centrum PADI.

snídaně (7.30–9.30), oběd (12.30–14.00), večeře (19.30–21.00) stravování formou švédských stolů v hlavní restaurací; odpolední čaj v baru u bazénu; nealkoholické nápoj a místní alkoholické nápoje (10.00–1.00); minibar doplňován jednou denně: chlazené nápoje a voda; nutno nosit náramek all inclusive; všechny nápoje servírované v skleněném nádobí.

0096/06600088, www.villahotels.com

 • plážový servis
Informace o regionu

Maledivy

Krajina jako z pohlednic, nádherné korálové útesy, tyrkysová voda, báječné pláže s měkkým pískem a luxusní hotely s domky na vodě - právě to jsou Maledivy!

POLOHA: na atolu Baa, na ostrově Horubadhoo o délce 800 metrů a šířce 220 metrů; cca 37 km od letiště v Male, transfer letecky na ostrov Dharavandhoo (cca. 20 min.) a pak motorovým člunem (cca. 10 min.).

PLÁŽ: písčitá, přímo u hotelu, slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma.

HOTEL: pětihvězdičkový, 150 vil, elegantní a prostorné lobby, 24h recepce, hlavní restaurace Maak – stravování formou švédských stolů, mezinárodní kuchyně, Raabondhi – à la carte, bar u bazénu – občerstvení, dezerty, nealkoholické nápoje, Boli Bar and Fun Pub – alkoholické nápoje a koktejly; obchod s dárkovými předměty; za poplatek: bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorech; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, Maestro, JCB i AMEX.

POKOJ:standardní (Beach Villa): pro 2 os. (možnost 1 přistýlky pro dítě) cca 31 m², individuálně nastavitelná klimatizace, koupelna (vana nebo sprchový kout, WC), telefon, trezor, varná konvice, minibar (za poplatek); terasa (stůl a židle); všechny vily s výhledem na oceán.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, fitness centrum, stolní tenis, biliard, squash, volejbalové hřiště, nemotorizované sporty na pláži; animace pro dospělé; spa centrum Araamu (za poplatek): masáže a ošetřovací procedury; potápěčské centrum PADI.

ALL INCLUSIVE (za příplatek): snídaně (7.30–9.30), oběd (12.30–14.00), večeře (19.30–21.00) stravování formou švédských stolů v hlavní restaurací; odpolední čaj v baru u bazénu; nealkoholické nápoj a místní alkoholické nápoje (10.00–1.00); minibar doplňován jednou denně: chlazené nápoje a voda; nutno nosit náramek all inclusive; všechny nápoje servírované v skleněném nádobí.

KONTAKT: 0096/06600088, www.villahotels.com

ZDARMA:
 • plážový servis
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Šnorchlování s průvodcem — dokonalá příležitost obdivovat podvodní svět ve společnosti anglicky hovořícího průvodce. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 50 USD.

Výprava na sousední ostrov — plavba na sousední ostrov, čas na šnorchlování. Cena: cca 45 USD - půldenní výlet, cca 70 USD - celodenní výlet.

Plavba na lodi se skleněným dnem — asi hodinová plavba na lodi se skleněným dnem je dokonalá příležitost k obdivování jedinečného korálového útesu a podvodního světa. Cena - cca 90 USD.

Male — prohlídka nejmenšího hlavního města světa a jediného města na ostrově - Male. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 55 USD (výlet realizovaný z hotelu MLEPARA, MLERASF).

Výlet na neobydlený ostrov — plavba na malý neobydlený ostrov obklopený azurovou vodou a korálovým útesem. Odpočinek a piknik na pláži. Doba trvání - cca 6 hod. Cena: cca 190 USD.

Plavání se žraloky — jedinečné dojmy zaručeny! Žralok obrovský je největší ryba na světě dosahující průměrně délky kol. 10 m. Zdržovat se vedle něj je zcela bezpečné, protože se i přes obří rozměry živí planktonem. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 170 USD (výlet realizovaný z hotelů: MLESUNI, MLEGANE).

Plavba o západu slunce — asi hodina, romantická plavba tradiční lodí a obdivování západu slunce. Cena - cca 50 USD.

lovení ryb — výprava na ranní nebo večerní chytání ryb. Doba trvání - cca 2 hod. Cena: cca 45 USD.

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Detaily nabidky

 • Vlastní doprava
Cena za osobu:
58 069 Czk -37%
36 219czk Celkem Podrobnosti o ceně 72 439 czk
 • Promocja Last minute Last minute

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter