phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Anna Hotel

Výhody nabídky

 • odpočinek s rodinou
 • velký bazén
 • zelená zahrada
 • dobře udržované pokoje

Anna Hotel Kód: SKGANNA

PLN
Itaka

Anna Hotel Kód: SKGANNA Řecko \ Chalkidiki

Místo snů pro intimní řeckou dovolenou! Hotel má malebnou polohu, je obklopen kopci a olivovým hájem a v zelené zahradě je krásný velký bazén a brouzdaliště pro děti. Není to odtud daleko do centra známého prázdninového letoviska Pefkochori s typickými tavernami a obchůdky. Hosté oceňují přátelské služby a příjemné, dobře udržované pokoje, včetně rodinných pokojů, ve kterých se mohou ubytovat až 4 osoby, vybavené veškerým komfortem.

Popis nabídky

na poloostrově Cassandra, cca. 500 m od centra města PEFKOCHORI s obchody, tavernami a bary; Cca. 95 km od letiště v Soluni; autobusová zastávka cca. 250 m od hotelu.

Pefkochori, veřejná, písčitá, oceněná certifikátem Modrá vlajka, pozvolný vstup do moře, cca. 600 m od hotelu, plážový servis za poplatek.

tříhvězdičkový, moderní, renovovaný v roce 2016, 85 pokojů, 1 budova, 2 patra, intimní lobby, restaurace - bufetová jídla, středomořská a mezinárodní kuchyně, bar u bazénu (podává nápoje a občerstvení); bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách, zahrada, parkoviště, směnárna; příplatky: praní prádla; v prostorách hotelu jsou výškové rozdíly - nedoporučuje se osobám s omezenou pohyblivostí; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, JCB.

standardní: 2 osoby 19-24 m², dobře udržovaný, prakticky zařízený, klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; fén), LCD TV, lednice, trezor; příplatky: bezdrátový internet; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na bazén; rodina: 2 osoby (možnost 2 přistýlek), cca. 35 m², standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na bazén; rodinný pokoj za poplatek; rodina se 2 ložnicemi: 2 osoby 37 m², 2 ložnice oddělené dveřmi, standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na bazén; rodinný pokoj se 2 ložnicemi za příplatek.

bazén, volný tvar, sladká voda, cca. 600 m², brouzdaliště pro děti se Splash Parkem a skluzavkami, sladká voda, vyhřívaný, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu; animace pro děti a dospělé (v sezóně, v angličtině); dětské hřiště, herna, miniklub (pro děti od 4 let); fitness centrum, jacuzzi; příplatky: kulečník.

0030/2374061330, www.annahotel.gr

5,0 / 6
100% klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Klienci doceniają:

 • Dobré jídlo
 • Pokoje standard
 • Animace
Informace o regionu

Řecko — Chalkidiki

Poloostrov Chalkidiki ležící na východ od Soluně má výrazný „trojprstý“ tvar, který se skládá ze tří úzkých větví: Kassandra, Sithonia a Athos. Jedná se o nejoblíbenější prázdninovou destinaci obyvatel Soluně a také mnoha turistů z celé Evropy. Je známý pro svou bujnou vegetaci a mnoho krásných písčitých pláží, piniové lesy a křišťálově čisté moře.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Chalkidiki

22.02.2024
5°C 18°C
Vítr:
10.2 km/h
Východ: 07:11
Západ: 18:10
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
23.02.2024
8°C 19°C
Vítr:
13.5 km/h
Východ: 07:09
Západ: 18:11
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
9°C 18°C
Vítr:
12 km/h
Východ: 07:08
Západ: 18:12
Tlak: 1013 hPa
Srážky: 2,2 mm
Dnes
9°C 17°C
Vítr:
8.5 km/h
Východ: 07:07
Západ: 18:13
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 4,4 mm
Zítra
6°C 18°C
Vítr:
9.1 km/h
Východ: 07:05
Západ: 18:14
Tlak: 1016 hPa
Srážky: 0,0 mm
Pozítří
8°C 17°C
Vítr:
9.4 km/h
Východ: 07:04
Západ: 18:15
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,2 mm
28.02.2024
8°C 16°C
Vítr:
13.1 km/h
Východ: 07:02
Západ: 18:17
Tlak: 1012 hPa
Srážky: 3,4 mm

Archivní data počasí – Chalkidiki

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POLOHA: na poloostrově Cassandra, cca. 500 m od centra města PEFKOCHORI s obchody, tavernami a bary; Cca. 95 km od letiště v Soluni; autobusová zastávka cca. 250 m od hotelu.

PLÁŽ: Pefkochori, veřejná, písčitá, oceněná certifikátem Modrá vlajka, pozvolný vstup do moře, cca. 600 m od hotelu, plážový servis za poplatek.

HOTEL: tříhvězdičkový, moderní, renovovaný v roce 2016, 85 pokojů, 1 budova, 2 patra, intimní lobby, restaurace - bufetová jídla, středomořská a mezinárodní kuchyně, bar u bazénu (podává nápoje a občerstvení); bezplatné bezdrátové připojení k internetu ve veřejných prostorách, zahrada, parkoviště, směnárna; příplatky: praní prádla; v prostorách hotelu jsou výškové rozdíly - nedoporučuje se osobám s omezenou pohyblivostí; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, JCB.

POKOJ: standardní: 2 osoby 19-24 m², dobře udržovaný, prakticky zařízený, klimatizovaný, koupelna (sprcha, wc; fén), LCD TV, lednice, trezor; příplatky: bezdrátový internet; dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na objednávku před příjezdem; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na bazén; rodina: 2 osoby (možnost 2 přistýlek), cca. 35 m², standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na bazén; rodinný pokoj za poplatek; rodina se 2 ložnicemi: 2 osoby 37 m², 2 ložnice oddělené dveřmi, standardní vybavení pokoje; balkon nebo terasa (stůl a židle), výhled na bazén; rodinný pokoj se 2 ložnicemi za příplatek.

SPORT A ZÁBAVA: bazén, volný tvar, sladká voda, cca. 600 m², brouzdaliště pro děti se Splash Parkem a skluzavkami, sladká voda, vyhřívaný, zdarma slunečníky a lehátka u bazénu; animace pro děti a dospělé (v sezóně, v angličtině); dětské hřiště, herna, miniklub (pro děti od 4 let); fitness centrum, jacuzzi; příplatky: kulečník.

KONTAKT: 0030/2374061330, www.annahotel.gr

ZDARMA:

Výdejní hodiny uvedené v nabídce a fungování jednotlivých prvků hotelové infrastruktury se mohou mírně změnit z důvodu sezónnosti, povětrnostních podmínek, požadavků hostů nebo síly vyšší, nad kterou nebude mít hoteliér kontrolu .

* Informace o oficiální kategorizaci hotelu naleznete v popisu prezentovaných zařízení (sekce "Hotel") a je v souladu s kategorizací používanou v dané zemi. Každá země používá svá vlastní kritéria pro udělení konkrétní kategorie. Kategorizace hotelu uvedená na webových stránkách www.itaka.pl a v cestovních dokladech je naším subjektivním hodnocením hotelového standardu. Polovina hvězdičky znamená, že kategorie je příliš vysoká nebo příliš nízká ve vztahu k oficiální kategorii.

Położenie na mapie
Opinie klientów
5,0 / 6
Celkové hodnocení
z 3 recenze
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře
100%
klientů hodnotilo dobře nebo velmi dobře

Zákazníci oceňují m. j.:

 • Dobré jídlo
 • Pokoje standard
 • Animace
5 / 6
41-50 lat, s partnerem Červen 2023
Rewelacyjny basen dla dorosłych. Hotel bardzo czysty i zadbany. Plaże za wąskie i brak miejsc dla osób plażujących na ręczniku. více informací
Rewelacyjny basen dla dorosłych. Hotel bardzo czysty i zadbany. Plaże za wąskie i brak miejsc dla osób plażujących na ręczniku.
 • 4
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
41-50 lat, s rodinou Červen 2023
Piękny basen dla dorosłych, pyszne jedzenie. Pokoje codziennie sprzątane. Trochę daleko do morza i plaże bardzo wąskie. více informací
Piękny basen dla dorosłych, pyszne jedzenie. Pokoje codziennie sprzątane. Trochę daleko do morza i plaże bardzo wąskie.
 • 4
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
méně informací
5 / 6
31-40 lat, s partnerem srpen 2021
Hotel fantastycznie położony , w bardzo spokojnej okolicy jednocześnie blisko głównego deptaka z licznymi barami , tawernami . Doskonały hotel pod kątem wypoczynku více informací
Hotel fantastycznie położony , w bardzo spokojnej okolicy jednocześnie blisko głównego deptaka z licznymi barami , tawernami . Doskonały hotel pod kątem wypoczynku
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
méně informací
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Soluň — v odpoledních hodinách výlet do Soluně. Právě tady se nachází druhý největší přístav, který spojuje Evropu se zeměmi na východě. Město bylo založeno v roce 316 př.n.l. králem Kasandrosem a pojmenováno podle jeho manželky Thessaloniky. Prohlídka s průvodcem: stará část města Kastro, Bazilika sv. Demetriuse, Bílá věž, Aristotelovo náměstí, Forum Romanum. Volný čas (cca 2 hod.). Ve večerních hodinách plavba - tzv. vodní kavárnou podél rozsvíceného nábřeží. Návrat ve večerních hodinách. Cena - cca 38 EUR. Výlet je organizován z poloostrova Kassandra.

Kláštery Meteora — odjezd brzy ráno. Návštěva klášterů, jejichž unikátní konstrukce a ojedinělá krása okolního kraje patří k nejpozoruhodnějším ve světovém měřítku. Na vrcholcích strmé a nepřístupné Meteory stály desítky budov, do dnešní doby se jich dochoval asi tucet. Návštěva dvou ze šesti aktuálně aktivních klášterů. Transfer do dílny, kde se píšou ikony a kde je příležitost k seznámení se s procesem jejich tvorby. Návrat ve večerních hodinách. Cena - cca 58 EUR. Výlet je organizován z poloostrova Kassandra.

Arnea, Stagira, Hora Athos — odjezd v dopoledních hodinách, na cestě do přístavu Ouranoupoli zastávka v malebné vesničce Arnea proslavené svou produkcí medu a ručně tkaných koberců. Charakteristické domy s arkýři, úzké uličky, kostel sv. Stefana, hlavní náměstí města, folklorní muzeum - zde pocítíte atmosféru Makedonie. Potom návštěva Aristotelova rodiště - Stagiry. V současné době je tam provozován Aristotelův park, kde můžete vidět modely vynálezů vytvořených v průběhu staletí. Transfer do Ouranoupoli. Volný čas. Plavba podél pobřeží svaté hory Athos - největšího tajemství „třetího prstu“ na poloostrově Chalkidiki. Je to jedinečná možnost vidět samostatnou teokratickou republiku mnichů a klášterní komplex, a to zejména pro ženy (v r. 1060 byzantský císař Konstantin Monomachos zřídil dekret, který zakazoval ženám vstup do republiky). Od této chvíle hranici autonomie mnichů nepřekročila ani jedna žena. V současné době je na poloostrově 20 klášterů, včetně 17 řeckých, 1 srbského, bulharského, ruského. Během rozkvětu na Athosu žilo 20 tisíc mnichů, dnes je jich cca 1 700 a stejný počet laických pomocníků. Dalším lákadlem během plavby jsou delfíni, často se vyskytující v těchto oblastech. Návrat do Ouranoupoli cca v 17.00 hodin, odjezd na zpáteční cestu. Celodenní výlet. Cena - cca 55 EUR. Výlet je organizován z poloostrova Kassandra.

Sithonia — výborná příležitost poznat „druhý prst“ poloostrova Chalkidiki - Sithoniu. V programu prohlídka proslulého závodu na výrobu medu v Nikiti, kde si můžete koupit řecké speciality. Plavba (cca 1,5 hod.) z půvabného městečka Neos Marmaras. Během cesty bude čas na koupel v křišťálově čistých vodách zálivu Toroneos. Po plavbě je čas na oběd a degustaci řecké kuchyně. Na konci návštěva slavné vinice Porto Carras a ochutnávka místních vín. Cena - cca 46 EUR (za poplatek: oběd, ochutnávka vín). Výlet je organizován z poloostrova Kassandra.

Plavba na svatou horu Athos — plavba podél pobřeží Svaté hory Athos - největšího tajemství „třetího prstu“na poloostrově Chalkidiki. Je to jedinečná možnost vidět samostatnou teokratickou republiku mnichů a klášterní komplex, a to zejména pro ženy (v r. 1060 byzantský císař Konstantin Monomachos zřídil dekret, který zakazoval ženám vstup do republiky). Dalším lákadlem během plavby jsou delfíni, často se vyskytující v těchto oblastech. Návrat v odpoledních hodinách. Cena - cca 33 EUR. Výlet je organizován z poloostrova Athos.

Modrá laguna oblasti Ouranoupoli — Vourvourou i Ammouliani, tzv. řecký Karibik - spojení rajských písčitých pláží, křišťálově čisté, blankytné vody a zelené přírody. Plavba začíná exotickou skupinou ostrovů Vourvourou, zastávka a čas na plavání a šnorchlování (cca 2 hodiny). Dále typický řecký oběd: souvlaki, salát, tzatziki, chléb, hranolky, k obědu nápoje: víno nebo šťáva. Po jídle plavba na ostrov Ammouliani a malebnou pláž - další příležitost k relaxaci v křišťálově čisté vodě. Zastávka v přístavu a volný čas na procházku městečkem. Návrat do přístavu Ouranoupoli. Cena - cca 40 EUR (obsahuje oběd s nápoji).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

V současné době není k dispozici

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter