phone mobile heart Cestovní kanceláří ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Výsledky Vyhledávání> > >

Hotel Alkion

Výhody nabídky

 • rodzinne wakacje
 • blisko zatoki Toranaios
 • duży ogród
 • cicha okolica

Hotel Alkion Kód: SKGALKI

PLN
Itaka

Hotel Alkion Kód: SKGALKI Řecko \ Chalkidiki

Wyśmienity wybór na odpoczynek z dala od zgiełku i tłumu turystów. Hotel otoczony zielonym lasem piniowym, położony jest na malowniczym wzniesieniu z przepięknym widokiem na półwysep Sithonia. Miejscowość Kriopigi jest idealną bazą wypadową do zwiedzania całego regionu Chalkidiki, co jest dodatkowym autem tego miejsca. Niepowtarzalna atmosfera greckich wakacji i gościnność gospodarzy sprawiają, że Goście chętnie tu wracają.

Popis nabídky

na półwyspie Kassandra, na wzniesieniu, ok. 200 m od centrum turystycznej miejscowości KRIOPIGI, ok. 3 km od Kalithea, ok. 90 km od Salonik; ok. 80 km od lotniska w Salonikach.

publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejście do morza, ok. 500 m od hotelu, dojście drogą publiczną, możliwy dojazd kolejką turystyczną (za opłatą), serwis plażowy płatny.

czterogwiazdkowy, przytulny i wygodny, zbudowany w 2000 r., całkowicie odnowiony w 2017 r., łącznie 59 pokoi o różnej typologii, 4 budynki, 2 piętra; przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja: śniadania w formie bufetu, kolacja à la carte, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os., ok. 30 m² (możliwość 1 dostawki dla dziecka do 12 lat), nowoczesny i komfortowy, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic lub wanna, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, aneks kuchenny, lodówka; za opłatą: sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do lat 2 na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród, morze lub góry; apartament rodzinny: 2-os. (możliwość 2 dostawek - łóżko pojedyncze i sofa lub rozkładany fotel), ok. 35 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; suite rodzinny: 2-os. (możliwość 3 dostawek - łóżko pojedyncze i rozkładana sofa), ok. 55 m², 2 pomieszczenia, wyposażenie jak w pokoju standardowym; apartament rodzinny i suite rodzinny za dopłatą.

basen, słodka woda (czynny: 8.00-20.00), basen dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki.

0030/23740 52360, www. alkion-hotel.com

 • Wi-Fi
Informace o regionu

Řecko — Chalkidiki

Poloostrov Chalkidiki ležící na východ od Soluně má výrazný „trojprstý“ tvar, který se skládá ze tří úzkých větví: Kassandra, Sithonia a Athos. Jedná se o nejoblíbenější prázdninovou destinaci obyvatel Soluně a také mnoha turistů z celé Evropy. Je známý pro svou bujnou vegetaci a mnoho krásných písčitých pláží, piniové lesy a křišťálově čisté moře.

Prognoza pogody

Aktuální počasí – Chalkidiki

13.10.2021
10°C 15°C
Vítr:
17.6 km/h
Východ: 07:34
Západ: 18:50
Tlak: 1015 hPa
Srážky: 36,3 mm
14.10.2021
10°C 14°C
Vítr:
17.8 km/h
Východ: 07:35
Západ: 18:49
Tlak: 1011 hPa
Srážky: 42,2 mm
15.10.2021
11°C 15°C
Vítr:
18.1 km/h
Východ: 07:36
Západ: 18:48
Tlak: 1010 hPa
Srážky: 13,1 mm
16.10.2021
10°C 18°C
Vítr:
14.1 km/h
Východ: 07:37
Západ: 18:46
Tlak: 1017 hPa
Srážky: 0,0 mm
včera
10°C 18°C
Vítr:
7.6 km/h
Východ: 07:38
Západ: 18:45
Tlak: 1022 hPa
Srážky: 0,1 mm
Dnes
10°C 18°C
Vítr:
7.4 km/h
Východ: 07:40
Západ: 18:43
Tlak: 1026 hPa
Srážky: 0,0 mm
Zítra
8°C 20°C
Vítr:
6.3 km/h
Východ: 07:41
Západ: 18:42
Tlak: 1027 hPa
Srážky: 0,0 mm

Archivní data počasí – Chalkidiki

Jaké bude počasí během Vaší dovolené? Zkontrolujte archivní data počasí.

Zdroj: Meteogroup Logo

POŁOŻENIE: na półwyspie Kassandra, na wzniesieniu, ok. 200 m od centrum turystycznej miejscowości KRIOPIGI, ok. 3 km od Kalithea, ok. 90 km od Salonik; ok. 80 km od lotniska w Salonikach.

PLAŻA: publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejście do morza, ok. 500 m od hotelu, dojście drogą publiczną, możliwy dojazd kolejką turystyczną (za opłatą), serwis plażowy płatny.

HOTEL: czterogwiazdkowy, przytulny i wygodny, zbudowany w 2000 r., całkowicie odnowiony w 2017 r., łącznie 59 pokoi o różnej typologii, 4 budynki, 2 piętra; przestronne i eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja: śniadania w formie bufetu, kolacja à la carte, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki dla dzieci, dania wegetariańskie, bar przy basenie; bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os., ok. 30 m² (możliwość 1 dostawki dla dziecka do 12 lat), nowoczesny i komfortowy, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (prysznic lub wanna, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, aneks kuchenny, lodówka; za opłatą: sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do lat 2 na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka), widok na ogród, morze lub góry; apartament rodzinny: 2-os. (możliwość 2 dostawek - łóżko pojedyncze i sofa lub rozkładany fotel), ok. 35 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; suite rodzinny: 2-os. (możliwość 3 dostawek - łóżko pojedyncze i rozkładana sofa), ok. 55 m², 2 pomieszczenia, wyposażenie jak w pokoju standardowym; apartament rodzinny i suite rodzinny za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: basen, słodka woda (czynny: 8.00-20.00), basen dla dzieci, przy basenach bezpłatne parasole i leżaki.

KONTAKT: 0030/23740 52360, www. alkion-hotel.com

GRATIS:
 • Wi-Fi

Podane w ofercie godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowanie poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulegać nieznacznym zmianom ze względu na sezonowość, warunki pogodowe, prośby Gości lub siły wyższe, na które hotelarz nie będzie miał wpływu.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z lokalnymi przepisami dotyczącymi aktualnych regulacji funkcjonowania hoteli i bezpieczeństwa Gości, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji lub obłożenia hotelu.

 

Położenie na mapie
Fakultativní výlety

Wycieczki dostępne na miejscu

Soluň — v odpoledních hodinách výlet do Soluně. Právě tady se nachází druhý největší přístav, který spojuje Evropu se zeměmi na východě. Město bylo založeno v roce 316 př.n.l. králem Kasandrosem a pojmenováno podle jeho manželky Thessaloniky. Prohlídka s průvodcem: stará část města Kastro, Bazilika sv. Demetriuse, Bílá věž, Aristotelovo náměstí, Forum Romanum. Volný čas (cca 2 hod.). Ve večerních hodinách plavba - tzv. vodní kavárnou podél rozsvíceného nábřeží. Návrat ve večerních hodinách. Cena - cca 38 EUR. Výlet je organizován z poloostrova Kassandra.

Kláštery Meteora — odjezd brzy ráno. Návštěva klášterů, jejichž unikátní konstrukce a ojedinělá krása okolního kraje patří k nejpozoruhodnějším ve světovém měřítku. Na vrcholcích strmé a nepřístupné Meteory stály desítky budov, do dnešní doby se jich dochoval asi tucet. Návštěva dvou ze šesti aktuálně aktivních klášterů. Transfer do dílny, kde se píšou ikony a kde je příležitost k seznámení se s procesem jejich tvorby. Návrat ve večerních hodinách. Cena - cca 58 EUR. Výlet je organizován z poloostrova Kassandra.

Arnea, Stagira, Hora Athos — odjezd v dopoledních hodinách, na cestě do přístavu Ouranoupoli zastávka v malebné vesničce Arnea proslavené svou produkcí medu a ručně tkaných koberců. Charakteristické domy s arkýři, úzké uličky, kostel sv. Stefana, hlavní náměstí města, folklorní muzeum - zde pocítíte atmosféru Makedonie. Potom návštěva Aristotelova rodiště - Stagiry. V současné době je tam provozován Aristotelův park, kde můžete vidět modely vynálezů vytvořených v průběhu staletí. Transfer do Ouranoupoli. Volný čas. Plavba podél pobřeží svaté hory Athos - největšího tajemství „třetího prstu“ na poloostrově Chalkidiki. Je to jedinečná možnost vidět samostatnou teokratickou republiku mnichů a klášterní komplex, a to zejména pro ženy (v r. 1060 byzantský císař Konstantin Monomachos zřídil dekret, který zakazoval ženám vstup do republiky). Od této chvíle hranici autonomie mnichů nepřekročila ani jedna žena. V současné době je na poloostrově 20 klášterů, včetně 17 řeckých, 1 srbského, bulharského, ruského. Během rozkvětu na Athosu žilo 20 tisíc mnichů, dnes je jich cca 1 700 a stejný počet laických pomocníků. Dalším lákadlem během plavby jsou delfíni, často se vyskytující v těchto oblastech. Návrat do Ouranoupoli cca v 17.00 hodin, odjezd na zpáteční cestu. Celodenní výlet. Cena - cca 55 EUR. Výlet je organizován z poloostrova Kassandra.

Sithonia — výborná příležitost poznat „druhý prst“ poloostrova Chalkidiki - Sithoniu. V programu prohlídka proslulého závodu na výrobu medu v Nikiti, kde si můžete koupit řecké speciality. Plavba (cca 1,5 hod.) z půvabného městečka Neos Marmaras. Během cesty bude čas na koupel v křišťálově čistých vodách zálivu Toroneos. Po plavbě je čas na oběd a degustaci řecké kuchyně. Na konci návštěva slavné vinice Porto Carras a ochutnávka místních vín. Cena - cca 46 EUR (za poplatek: oběd, ochutnávka vín). Výlet je organizován z poloostrova Kassandra.

Plavba na svatou horu Athos — plavba podél pobřeží Svaté hory Athos - největšího tajemství „třetího prstu“na poloostrově Chalkidiki. Je to jedinečná možnost vidět samostatnou teokratickou republiku mnichů a klášterní komplex, a to zejména pro ženy (v r. 1060 byzantský císař Konstantin Monomachos zřídil dekret, který zakazoval ženám vstup do republiky). Dalším lákadlem během plavby jsou delfíni, často se vyskytující v těchto oblastech. Návrat v odpoledních hodinách. Cena - cca 33 EUR. Výlet je organizován z poloostrova Athos.

Modrá laguna oblasti Ouranoupoli — Vourvourou i Ammouliani, tzv. řecký Karibik - spojení rajských písčitých pláží, křišťálově čisté, blankytné vody a zelené přírody. Plavba začíná exotickou skupinou ostrovů Vourvourou, zastávka a čas na plavání a šnorchlování (cca 2 hodiny). Dále typický řecký oběd: souvlaki, salát, tzatziki, chléb, hranolky, k obědu nápoje: víno nebo šťáva. Po jídle plavba na ostrov Ammouliani a malebnou pláž - další příležitost k relaxaci v křišťálově čisté vodě. Zastávka v přístavu a volný čas na procházku městečkem. Návrat do přístavu Ouranoupoli. Cena - cca 40 EUR (obsahuje oběd s nápoji).

 

Místní výlety jsou organizovány místními turistickými agenturami na základě jimi určených podmínek. Výlet může být zrušen z důvodu nedostatečného počtu osob.

Call Centrum

 • callcenter.tel_pl
 • 800 022 698
 • pondělí–pátek: 9-17

Share

Facebook

Proč s námi?

 1. Kompletní ceny — naše ceny neobsahují žádné skryté poplatky
 2. Rezervace online 24/7
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter